PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در محل ذخیره فایل ها ی بلوتوث

amir_dre
25-10-2009, 17:48
سلام دوستان به یک مشکل اورژانسی برخودم میخواستم از راهنمایی اساتید استفاده کنم
گوشیم رو میخواستم بفروشم بنابر این تمام کانتکت ها و نوت گوشی رو به لپتاپ بلوتوث کردم
مسیر پیش فرض بلوتوث C:\user\amir\Download\bluetooth بوده اما یادم نبوده که قبلا فولدر دانلود رو به درایو دیگری move کرده بودم و وقتی هم فایل ها رو فرستادم ویندوز ارروری نداد و فایل ها رو دریافت کرد منم Finish روزدم
اما اصلا معلوم نیست فایل ها رو کجا ریخته. از طرفی تمام شماره تلفنام بوده که جایی دیگه ای کپی ندارم :37::9::9::42::37: :41:
حالا باید چیکارکنم؟

pc_hex
30-10-2009, 22:49
گوشیم رو میخواستم بفروشم بنابر این تمام کانتکت ها و نوت گوشی رو به لپتاپ بلوتوث کردم
مسیر پیش فرض بلوتوث C:\user\amir\Download\bluetooth بوده اما یادم نبوده که قبلا فولدر دانلود رو به درایو دیگری move کرده بودم و وقتی هم فایل ها رو فرستادم ویندوز ارروری نداد و فایل ها رو دریافت کرد منم Finish روزدم
اما اصلا معلوم نیست فایل ها رو کجا ریخته. از طرفی تمام شماره تلفنام بوده که جایی دیگه ای کپی ندارم :37::9::9::42::37: :41:
حالا باید چیکارکنم؟

سلام عزیزم . کاری نداره . نرم افزار PCSUITE نصب کن و با سیستم سرچ ویندوز دنبال فایل با پسوند VCF باش حتما پیدا میکنی . بعد با PC SUITE شماره ها رو به گوشی جدیدت ارسال کن .

shervin1358
02-11-2009, 11:27
حالا باید چیکارکنم؟

سلام
من این مشکل رو توی vista داشتم.
باید در شاخه /user دنبال شاخه دیگه مثل admin یا user بگرد.شاخه دریافت بلوتوث رو پیدا میکنی.