PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت سی دی های خونگی چی هستش؟

saeid 22
23-10-2009, 22:39
سلام
من تازه تی وی کارت گرفتم با کپچر و تی وی کارت فیلم ضبط میکنم بعد میخوام روی CD رایت کنم می خواستم بدونم به چه فرمتی باید تبدیل کنم که سی دی های پخش خونگی بتونن اجراش کنند ممنون میشم من را راهنمایی کنید در ضمن فرمت دقیقش را برام به صورت انگلیسی بنویسین؟
من تبدیل به VCD کردم ولی بعضی از سی دی های خونگی تونستن پخش کنن؟

saeid 22
24-10-2009, 14:44
سلام

من تازه تی وی کارت گرفتم با کپچر و تی وی کارت فیلم ضبط میکنم بعد میخوام روی CD رایت کنم می خواستم بدونم به چه فرمتی باید تبدیل کنم که سی دی های پخش خونگی بتونن اجراش کنند ممنون میشم من را راهنمایی کنید در ضمن فرمت دقیقش را برام به صورت انگلیسی بنویسین؟
من تبدیل به VCD کردم ولی بعضی از سی دی های خونگی تونستن پخش کنن؟

سوال سختی پرسیدم هیچ کس نتونست جواب من رو بده.........

vahid_vaezinia
24-10-2009, 14:53
Dat هستش دوست عزیز

amirpcp30
24-10-2009, 14:53
شماباچه نرم افزاری کپچر می کنید؟خیلی از این نرم افزار ها بعد از کپچر کردن باید فیلم هاشون اینکود بشن
درضمن اگه بانرم افزار نرو رایت می کنید و وقتی برای رایت vcd رو انتخاب می کنید به طور اتوماتیک اینکود می کنه و اگه فیلمش پسوند دیگه ای داشته باشه خودش به dat تبدیل می کنه و بعد رایت می کنه

saeid 22
24-10-2009, 15:42
سلام من کپچریی که خریدم گیگابایت هستش و برنامه ای که داخل خود سی دی کپچر بود استفاده میکنم به اسم
CyberLink PowerCinema بعد وقتی برنامه ها را با کپچر ضبط میکنم با استفاده برنامه Allok Video Splitter فیلمها را قسمت های اضافه را برش میدم و خود همین برنامه تبدیل هم میکنه به فرمتهای دیگه مثل MPEG1-MPEG2-VCD و....من به فرمت VCD تبدیل میکنم و با نرم افزار Ashampoo رایت میکنم دستگاه خودمون سونی DVD خوره همه رو براحتی بالا میاره ولی دستگاهای خونگی مثل این سامسونگ 3 دیسک هست پخش نمیکنه حالا من تو خماری موندم که چه مشکلی داره بالا نمیاره بخاطر همین سوال پرسیدم گفتم شاید از نرم افزاریی که استفاده میکنم خوب نیست یا اینکه شاید فرمتی که من تبدیل میکنم درست نیست؟

vahid_vaezinia
24-10-2009, 18:41
شما با Nero سی دی ها رو رایت کن ! مشکلت 100% حل میشه ! موفق باشی !