PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم مدام هنگ میکنه

Pourya123
23-10-2009, 17:35
سیستمم مدام هنگ میکونه داعمن چراقه قرمزش روشن میشه وبد از بالااومدن ویندوز یکم که کار میکونم هنگ میکونه حتاوقتی که ریستارتم میکونم وینوزم بالا نمیاد وتا caso باز نکنم رمارو وجایه نکونم درست نمیشه تازه وقتی که این کارو هم میکونم دوباره که ویندوزو میارم بالا این توری میشه دوباره بد از یه مودت هنگ میکونه از وقتی که یه رمه جدید گرفتم داعمن اینتوری میشه

EXTREME
23-10-2009, 19:46
اگه از وقتی که رم گرفتید این جوری شده میتونه مشکل از رم باشه یا از ماژول رم جای رم رو عوض کنید ببینید بازم درست
با یه رم سالم هم امتحان کنید
اسکن ویروس انجام بشه.دمای cpu وسیستم هم چک بشه

khark11
24-10-2009, 09:33
مدل ، باس و ظرفيت رم هاي شما چقده؟

احتمال ناسازگاري رم ها وجود داره!

amd>intel
24-10-2009, 09:38
رمها رو با برنامه memscope تست کنید

zeus7610
24-10-2009, 10:23
رم چدید مشکل داره و یا با سیستم شما همخوانی ندارد. اگه قبل از تعویض رم مشکلی نداشتید پس ایراد واضحه.

mjzaret
25-10-2009, 23:26
اگه سیستموتون قبلاً سالم کار می‌کرد و بعد از گذاشتن رم جدید دچار مشکل شدید پس مشکل از رمتون هست، اما اگه رم جدید رو گذاشتید و بعد از مدتی این اتفاق براتون افتاد شاید مشکل از جای دیگری باشه.
البته با توجه به اطلاعاتی که شما بین کردید به احتمال 90 درصد مشکل از رم جدیدتون هست. برای اطمینان بیشتر رم قدیمی سیستم رو در بیارید و فقط از رم جدید استفاده کنید. ببینید که آیا با این رم جدید سیستم باز هم هنگ می‌کنه یا نه؟ اگه هنگ کرد مشخص می‌شه که مشکل از رمتون هست. البته برای اطمینان بیشتر جای رم رو عوض کنید و در یک اسلات دیگه قرار بدید و دوباره امتحان کنید. اگه این بار هم نتیجه‌ای نگرفتید مطمئن باشید که مشکل از رمتون هست و با تعویض مجدد رم مشکلتون برطرف خواهد شد.
Mjzaret@Gmail.Com

Pourya123
29-10-2009, 16:54
ممنون از راهنمایی دوستان
من رم ها رو عوض کردم ولی بازم هنگ میکنه و جدیدا هم هاردم خیلی صدا میده قبلا این جوری نبود
هارده یه دفعه یه صدایی میده و سیستم قفل میشه حتی باید چند بار هم ریست بشه تا سیستم بالا بیاد
احتمال داره بخاطر هارد باشه من اشتباها فکر میکردم رم جدیده خرابه ؟
راستی مادربرد من باس 667 رو ساپورت میکنه این رم جدیده باس 800 هست ولی فروشنده میگفت 667 هم بالا میاد که بالا هم اومد و اولش هم مشکلی نداشت ولی بعد از چند روز هنگ شروع شد بعدش هم هارد همش صدا میده