PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا شما به XP برمیگردید؟؟؟

mahfa2236
23-10-2009, 14:16
سلام واقعا من با این ویندوز7 حال میکنم من اول خودم با این ویندوز مخالف بودم اما حالا کاملا موافق هستم شما چی؟؟؟؟

DJ POLESTAR
23-10-2009, 16:30
حالا ان تایپک رو زدی تا بقول معروف معروف شی و رکورد بیشترین بازدید رو بزنی!:27:
آی کلک:46:
هنوز که تازه نسخه ی نهاییش اومده بذار یه مدت بگذره بعدا.
ولی روی هم بعد از افتضاح ویستا فکر نکنم دوباره مایکروسافت ضرر بکنه. به احتمال زیاد با یه ویندوز کامل-قدرتمند روبرو خواهیم شد.

a1000a
23-10-2009, 16:32
من اصلا ایکس پی رو باهیچ ویندوزی عوض نمیکنم
البته شاید مثل شما نظرم عوض شه

saeedn70
23-10-2009, 16:39
من که همین الانشم xp servis 3 دارم پکشو حال نداشتم بنویسم
تو ویندوز 7 rtm هیچ یک از درایوهام شناخته نمیشه

Ghaioom
23-10-2009, 16:43
من اصلا ایکس پی رو باهیچ ویندوزی عوض نمیکنم
البته شاید مثل شما نظرم عوض شه
راس گفتی
بهترین ویندوز همین xp هست.
میگین چرا؟ معلومه به خاطر سبکیش ، راحتی کار ، مشکلی در برنامه ها باهاش نیست.
تو ویندوز های بالاتر گاهی وقتا نمیشه گاهی چیزا رو نصب کرد یا اجرا کرد.

DJ POLESTAR
23-10-2009, 16:54
من که همین الانشم xp servis 3 دارم پکشو حال نداشتم بنویسم
تو ویندوز 7 rtm هیچ یک از درایوهام شناخته نمیشه
علت اینکه درایوهای شما رو نمیشناخت اینه که درایوهای شما FAT32 بود و یا اگه NTFS بود یه بار فرمت بکنی حله!

راس گفتی
بهترین ویندوز همین xp هست.
میگین چرا؟ معلومه به خاطر سبکیش ، راحتی کار ، مشکلی در برنامه ها باهاش نیست.
تو ویندوز های بالاتر گاهی وقتا نمیشه گاهی چیزا رو نصب کرد یا اجرا کرد.

این دلیلها رو جایی نگی میخندن!
آخه اگه سخت افزارهات قد بکشه سرعت 7 رو با هیچ ویندوز دیگه ای عوض نمیکنی ولی اگه با رم 512 یا 1 ویندوز 7 رو بنصبی ازش حالت بهم میخوره!
در مورد راحتی ویندوزها هم باید عرض کنم, فکر کنم شما تا حالا 7 ننصبیدی درسته؟ آخه اگه به راحتیه ویندوز 7 از همه ویندوزها بهتره با اون Start Menu و Taskbrش و.....
در مورد مشکل با برنامه ها هم باید بگم که همین ویندوز XP یه زمانی که تازه به دنیا اومده بود کلی با سخت افزرها و نرم افزارها مشکل داشت و باعث شده بود که خیلی ها دوباره برگردن سراغ ویندوز 98 یا اینکه دو تا ویندوز رو با هم داشتن , ولی رفته رفته با اومدن Service Pack و Updateها همه مشکلها حل شد و اونی که با ویندوز XP آشنا میشد دیگه هیچ وقت سراغ ویندوز 98 نمیرفت.
و در آخر میشه بیشتر در این مورد توضیح بدین آخه من هرچی آنالیز میکنم با عقل جور در نمیاد
این جمله:تو ویندوز های بالاتر گاهی وقتا نمیشه گاهی چیزا رو نصب کرد یا اجرا کرد. ؟

mohsen.rajabi
23-10-2009, 17:07
علت اینکه درایوهای شما رو نمیشناخت اینه که درایوهای شما FAT32 بود و یا اگه NTFS بود یه بار فرمت بکنی حله!

آخه اگه سخت افزارهات قد بکشه سرعت 7 رو با هیچ ویندوز دیگه ای عوض نمیکنی ولی اگه با رم 512 یا 1 ویندوز 7 رو بنصبی ازش حالت بهم میخوره!
در مورد راحتی ویندوزها هم باید عرض کنم, فکر کنم شما تا حالا 7 ننصبیدی درسته؟ آخه اگه به راحتیه ویندوز 7 از همه ویندوزها بهتره با اون Start Menu و Taskbrش و.....
در مورد مشکل با برنامه ها هم باید بگم که همین ویندوز XP یه زمانی که تازه به دنیا اومده بود کلی با سخت افزرها و نرم افزارها مشکل داشت و باعث شده بود که خیلی ها دوباره برگردن سراغ ویندوز 98 یا اینکه دو تا ویندوز رو با هم داشتن , ولی رفته رفته با اومدن Service Pack و Updateها همه مشکلها حل شد و اونی که با ویندوز XP آشنا میشد دیگه هیچ وقت سراغ ویندوز 98 نمیرفت.
و در آخر میشه بیشتر در این مورد توضیح بدین آخه من هرچی آنالیز میکنم با عقل جور در نمیاد
این جمله:تو ویندوز های بالاتر گاهی وقتا نمیشه گاهی چیزا رو نصب کرد یا اجرا کرد. ؟

دوست عزيز منظور دوستمون درايور هاي سخت افزارهاست ،‌ كه منم اين مشكل رو باهاش دارم ،‌نه چاپگرم نصب ميشه نه اسكنرم ، با بعضي از نرم افزارها هم مشكل داره

saeedn70
23-10-2009, 17:11

جیگرم منظورم درایورهای سخت افزاریم بود
تازه 2 روز هم طول کشید rtm 7 رو دانلود کنم

اسکل خاورمیانه
23-10-2009, 17:18
دوست عزيز منظور دوستمون درايور هاي سخت افزارهاست ،‌ كه منم اين مشكل رو باهاش دارم ،‌نه چاپگرم نصب ميشه نه اسكنرم ، با بعضي از نرم افزارها هم مشكل داره
منم پرینترم تو 7 نصب نمیشد ولی درایورش و از اینترنت دانلود کردم و به راحتی هم نصب شد !
هر مشکلی راه حل داره

gamecrazy
23-10-2009, 17:31
من که عمرا بر نمی گردم !!
دقیقا همونطور که گفتن اگر سیستم خوبی داشته باشید 7 از xp بهتره. اگر ویندوز 7 رو روی سیستم قدیمی یا در واقع پایین تر از اون چیزی که برای 7 لازمه نصب کنید مثل اینه که مثلا یخچال ساید بای ساید و تلویزیون 50 اینچ و سه دست مبل رو ببرید توی یه خونه 40-50 متری !! حالا میشه گفت که این وسایل خوب نیستند ؟؟
در مورد درایور ها برای من دقیقا برعکس بود !! من به جز کارت گرافیکم تمام سخت افزارام رو 7شناخت کارت گرافیکم رو هم از Nvidia دانلود کردم که داره مثل مرد کار می کنه.
در مورد سبکیش هم واقعا از Vista سبک تره Cpu usage هم خیلی کمتر شده ولی در برابر Xp قضیه همون خونه 40 متریه که اشاره کردم ، در صورتی که سیستم خوبی دارید این چیزی که گفتید یعنی اضافه بار اصلا قابل لمس نیست (بر خلاف ویستا)

DJ POLESTAR
23-10-2009, 18:07
بله این قسمتش رو شاید متوجه نشدم اما خوب اگه دقت کرده باشی منم همون بالا توضیح درداین مورد دادم! همون درایوهای ویستا رو 7 جواب میده.

جیگرم منظورم درایورهای سخت افزاریم بود
تازه 2 روز هم طول کشید rtm 7 رو دانلود کنم

جیگرم وقتی ور داری درایوهای XP رو زرت بکنی تو 7 اینطوری مشه! همون درایوهای ویستا رو 7 جواب میده البته بعضی از درایوها هم نسخه مخصوص 7 دارن مثل درایو کارتهای گرافیک Nvidia.

mohsen.rajabi
23-10-2009, 20:48
بله این قسمتش رو شاید متوجه نشدم اما خوب اگه دقت کرده باشی منم همون بالا توضیح درداین مورد دادم! همون درایوهای ویستا رو 7 جواب میده.

جیگرم وقتی ور داری درایوهای XP رو زرت بکنی تو 7 اینطوری مشه! همون درایوهای ویستا رو 7 جواب میده البته بعضی از درایوها هم نسخه مخصوص 7 دارن مثل درایو کارتهای گرافیک Nvidia.

دوست عزيز مشكل همينه ديگه واسه ويستا رو جواب نمي ده ‌،‌ شركتهاي سخت افزاري هم درايورهاشونو بروز نمي كنن

راستي اون مشكل با نرم افزارها چيه پس؟

DJ POLESTAR
24-10-2009, 14:45
دوست عزيز مشكل همينه ديگه واسه ويستا رو جواب نمي ده ‌،‌ شركتهاي سخت افزاري هم درايورهاشونو بروز نمي كنن
راستي اون مشكل با نرم افزارها چيه پس؟
یعنی چی واسه ویستا رو جواب نمیده؟! جواب میده خوبم میده!
شرکتهای سخت افزاری ه صبر کردن تا ویندوز 7 نسخه نهاییش برسه و دیگه یواش یواش همه چی داره حل میشه.
در ضمن در مورد کدوم نرم افزار صحبت میکنید؟

saeedn70
24-10-2009, 14:54
شرکتهای سخت افزاری ه صبر کردن تا ویندوز 7 نسخه نهاییش برسه و دیگه یواش یواش همه چی داره حل میشه.

درایو ویستا هیچ ربطی به 7 نداره
خودم امتحان کردم نصب نشد

THE AGE
24-10-2009, 17:16
من سون رو نصب کردم و همه سیستم عامل ها از لپ تاپ تا پی سی رو چنج کردم به نسخه ultimate

جدا عالیست و برگشتی هرگز وجود نخواهد داشت

نرم افزارهایی هم که مشکل دارند با سیستم فوق العاده compatibility ویندوز سون ، بدون هیچ مشکلی اجرا خواهند شد

saeedn70
24-10-2009, 17:27

اگه راست می گی یه عکس از device manager بزار
که آیکون آنتی ویروستم توی تسکبار معلوم باشه:21::21::21:

saeedn70
24-10-2009, 17:28
من سون رو نصب کردم و همه سیستم عامل ها از لپ تاپ تا پی سی رو چنج کردم به نسخه ultimate

جدا عالیست و برگشتی هرگز وجود نخواهد داشت

نرم افزارهایی هم که مشکل دارند با سیستم فوق العاده compatibility ویندوز سون ، بدون هیچ مشکلی اجرا خواهند شد

DJ POLESTAR
24-10-2009, 18:13
تو مثل اینکه با خودت درگیری داری!
اینم عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و فکر کنم فرق تسکبار با تولبار رو نمیدونی بهرحال اینم از تولبار

gamecrazy
24-10-2009, 20:49
درایو ویستا هیچ ربطی به 7 نداره
خودم امتحان کردم نصب نشد

اینم Device Manager من:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این حرفتو قبول ندارم که هیچ ربطی نداره چون خود مایکروسافت گفته بیشتر از 90 درصد چیزایی که رو ویستا جواب میدن روی 7 هم جواب میدن.
شما اگه ممکنه اسم اون سخت افزارت که درایور ویستاش روی 7 نصب نمیشه رو بگو شاید بچه ها بتونن کمکت کنن
اگر هم عکس از Device Manager بزاری که خیلی بهتره.

Baby nfs
25-10-2009, 08:49
منم که میگم فقط 7. در مورد درایورا و اینچیزا خود مایکروسافت چند ماه قبل از انتشار نهایی 7 یه نسخه به شرکت های بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری داده بود تا خودشونو با 7 تطبیق بدن تا بعد انتشار مشکلی برای کاربرا نباشه.
به قول دوستمون THE AGE : "جدا عالیست و برگشتی هرگز وجود نخواهد داشت"

Baby nfs
25-10-2009, 08:50
منم که میگم فقط 7. در مورد درایورا و اینچیزا خود مایکروسافت چند ماه قبل از انتشار نهایی 7 یه نسخه به شرکت های بزرگ نرم افزاری و سخت افزاری داده بود تا خودشونو با 7 تطبیق بدن تا بعد انتشار مشکلی برای کاربرا نباشه.
به قول دوستمون THE AGE : "جدا عالیست و برگشتی هرگز وجود نخواهد داشت"

Senator_Offline
25-10-2009, 13:40
تحت هیچ شرایطی بر نمیگردم .
دارم حال میکنم.

a1000a
25-10-2009, 13:43
اگه 7 مثل ایکس پی یا بهتر باشه
هرگز برنمیگردم

arian_pboy
26-10-2009, 01:40
جدا عالیه برنمی گردم همه سخت افزارهام روش نصب شد حتی مودم ADSL که رو ویستا نصب نشده بود

V i r u s e r
26-10-2009, 22:11
منم که ... شاید برگشتم اخه تو هم جای من بودی بر میگشتی:
CPU: Intel(R) Celeron(R) 2.8GHz
MOTHERBOARD: ABIT SG-80
VGA: NVIDIA GEFORCE 5200fx
10000 باری گفتم به همه :دی

royaye_talkh55
26-10-2009, 23:16
سلام من الان نصب کردم ومستقیم اومدم تو نت حتی بدون آنتی ویروس!
دارم بررسی می کنم ولی اگه مثل ایکس پی باشه که مطمئنا میرم تو کارش ولی بعضی از دوستان خیلی چشم بسته دارن حمایت می کنن از این ویندوز ! باید یک کم زیر و بالاش کنید تا ببینید به دردتون می خوره یا نه. ضمنا ممکنه برای کسی 7 جور باشه و برا کسی ایکس پی!!!

pedram_sad
26-10-2009, 23:19
من که xp بودم
vista اومد نصب کردم برگشتم
seven هم اومد برگشتم
سیستمم هم خیلی سر تر از windows هست
اما .....

master_shz
26-10-2009, 23:28
امروز تازه نصبش کردم
سرعتش واقعا نسبت به ویندوزای قبلی بهتره
برنمی گردم !!!!!!!!

mehran_286
26-10-2009, 23:32
اکس پی واقعا با 7 قابل مقایسه نیست

اصلا شما بازی های ویندوز ها رو مقایسه کنید از 3 بعدی و گرافیکی بودن 7 پی میبرید

حالم از اکس پی بهم میخورد تو کافی نت ها هم اجباری با اکس پس کار می کنم

الان 6 ماه هستش رویه سیستمم نصب دارم حال می کنم

ویندوزم قانونیه هر روز اپدیت می کنم و سرعتش راضیه و با همه قطعاتم سازگاره

دمت گرم مایکروسافت

behroz1992
26-10-2009, 23:33
دوست عزیز من الان کامپیوتر م دو ویندوز دارم یکی xp و7 وحدود سه ماه میشه که در ویندوز xp نرفتم بخاطره اینکه ویندوز xp واقعا خسته کننده است...............

carrow
27-10-2009, 11:00
.................

carrow
27-10-2009, 11:03
عمرا برگردم.
فقط کاشکی اهل و عیال خونه گیر ندن که با این بلد نیستم . :41:
ولی من بر نمیگردم :)

clove
27-10-2009, 12:28
برای بازی های سنگین با 2 گیگ رم و سی پی یو 2 هستهای xp بهتر از سونه

DJ POLESTAR
27-10-2009, 12:38
برای بازی های سنگین با 2 گیگ رم و سی پی یو 2 هستهای xp بهتر از سونه
اول این گل خدمت شما:11:
بعد اینکه شما با کدوم اساس و تبصره این حرف رو زدید؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

svhost
27-10-2009, 13:03
من که ویستا نصب کردم و همون روز برگشتم اما 7 رو 1 هفته تحمل کردم
من کلا با اکس پی راجتم رو سیستم من اون جواب می ده
هرچتد ویتدوز 7 بنظرم ویندوز خوبیه
حتی لب تاپ نگرفتم تا ویتدوز 7 بیاد بدا چون ویستا مزخرفه

kaka_as_r
27-10-2009, 14:02
سلام به نظر من دلیل اینکه بعضیا زیاد با ویندوز 7 حال نمی کنند اینه که به xp عادت کردن !
حالا یه مدت با 7 کار کنن مطئنم که دیگه هیچ کی نخواد به xp بر گرده .

clove
27-10-2009, 14:57
اول این گل خدمت شما:11:
بعد اینکه شما با کدوم اساس و تبصره این حرف رو زدید؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

اول قربونت. :7:

دوم این که تبصره نمی خواد 600 مگ اشغال رم در برابر 200 مگ. :20:

سوم اینکه چند تا بازی رو خودم تست کردم مثل gta iv یا sims3 , ...

پنجم اینکه :11:

mous3030
28-10-2009, 12:53
من خودم کشتم هزارتا ایکس پی عوض کردم نتونستم وایرلس لپ تاپمو نصب کنم ولی 7 خودش نصبید
بعدشهم خدائیش گرافیک وسرعت 7 کجا ایکس پی کجا

Pouriya.art
28-10-2009, 23:57
سلام:20:
اولین پستم رو اینجا می زنم:11:
من از طرفدارای پر و پا قرص xp بودم ولی در مقابل vista چون توی ویستا خیلی باگ زیاد بود و مشکلات خیلی فراون بود آدم حوصلش سر می رفت
ولی الان نسخه ی نهایی 7 رو ریختم جدا دیگه برگشتی به xp نخواهد بود ، چون عالی کار کردن و هیچ خبری از اون باگها و هنگ ها و ضعفهای ویستا نیست:40:
پیشنهاد می کنم یه نسخه فاینال رو هر چه زودتر بگیرید نصب کنید که بعدا خودتونو فحش ندید :27:

capitan black
29-10-2009, 00:29
XP مثل یه چایی میمونه که صبح زود که کلاست دیر شده سریع میخوری و میزنی بیرون..
7 مثل یه قهوه با یه کیک خوشمزه میمونه که داری توی یه هوای برفی میل میکنی !

.....

اصلا 7 با XP قابل مقایسه نیست.....

7 یه دنیای دیگست...خیلی وقته با XP خداحافظی کردم..

H@mid-Vista
29-10-2009, 21:52
تا الان كه مشكل خاصي با 7 نداشتم و همه چيز رو به راه بوده
شك ندارم كه تكنلوژي 2009 به تكنولوژي 2001 سرتر هست.

mjzaret
29-10-2009, 22:03
وقتی که می‌خواستم از ویندوز XP اسباب‌کشی کنم و به ویستا بیام گفتم عجب چیزیه. فکر می‌کردم خیلی باحاله اما یه خورده کار کردم دیدم که نه نمیشه باهاش خوب کار کرد برای همین دوباره برگشتم خونه اولم یعنی همون XP.

قدیم‌تر که ویندوز 98 رو می‌گم یادش بخیر چه روزایی داشتیم. آخه اون موقع با پنتیوم 2 کار می‌کردم و ویندوز 98 چه حالی می‌داد. بعد یه سیستم پیشرفته‌تر که اگه الان بهش نگاهی بندازی می‌گی این پیشرفته بود. بابا 10 سال پیش رو می‌گم. بچه‌ها پیشنهاد دادند که سیستم عامل جدید مایکروسافت رو نصب کنم یعنی XP. هنوز براش سرویس پکی بیرون نیومده بود. بالاخره نصبش کردم و دیدم یه خورده نسبت به ویندوز 98 کند اجرا می‌شه. ولش کردم و دوباره اومدم ویندوز 98. بعضی از دوستان که با سیستم من کار می‌کردن گفتند که حداقل دو ویندوزش کن تا ما بتونیم ازش استفاده کنیم. به حرفشون گوش کردم و دو ویندوزش کردیم. یواشکی گفتم ببینم آخه این چه جور ویندوزی. رفتیم تو بحرش. دیدم نه چیز مشتی. یه خورده باهاش ور رفتم و تصمیم گرفتم که کلاً یه ویندوز کنم و فقط XP.

تا همین دو ماه پیش داشتم از آخرین آپدیت‌های ویندوز XP استفاده می‌کردم. الان دارم از آخرین نسخه از ویندوز سون رو استفاده می‌کنم که دیگه اصلاً عوضش نمی‌کنم واقعاً چیز توپی هست. پیشنهادم اینه که از ویندوز 7 استفاده کنید.

mjzaret
29-10-2009, 22:05
وقتی که می‌خواستم از ویندوز XP اسباب‌کشی کنم و به ویستا بیام گفتم عجب چیزیه. فکر می‌کردم خیلی باحاله اما یه خورده کار کردم دیدم که نه نمیشه باهاش خوب کار کرد برای همین دوباره برگشتم خونه اولم یعنی همون XP.

قدیم‌تر که ویندوز 98 رو می‌گم یادش بخیر چه روزایی داشتیم. آخه اون موقع با پنتیوم 2 کار می‌کردم و ویندوز 98 چه حالی می‌داد. بعد یه سیستم پیشرفته‌تر که اگه الان بهش نگاهی بندازی می‌گی این پیشرفته بود. بابا 10 سال پیش رو می‌گم. بچه‌ها پیشنهاد دادند که سیستم عامل جدید مایکروسافت رو نصب کنم یعنی XP. هنوز براش سرویس پکی بیرون نیومده بود. بالاخره نصبش کردم و دیدم یه خورده نسبت به ویندوز 98 کند اجرا می‌شه. ولش کردم و دوباره اومدم ویندوز 98. بعضی از دوستان که با سیستم من کار می‌کردن گفتند که حداقل دو ویندوزش کن تا ما بتونیم ازش استفاده کنیم. به حرفشون گوش کردم و دو ویندوزش کردیم. یواشکی گفتم ببینم آخه این چه جور ویندوزی. رفتیم تو بحرش. دیدم نه چیز مشتی. یه خورده باهاش ور رفتم و تصمیم گرفتم که کلاً یه ویندوز کنم و فقط XP.

تا همین دو ماه پیش داشتم از آخرین آپدیت‌های ویندوز XP استفاده می‌کردم. الان دارم از آخرین نسخه از ویندوز سون رو استفاده می‌کنم که دیگه اصلاً عوضش نمی‌کنم واقعاً چیز توپی هست. پیشنهادم اینه که از ویندوز 7 استفاده کنید.

Xx Hossein xX
29-10-2009, 22:22
نه بر نمیگردم از 7 خیلی راضیم !

DJ POLESTAR
29-10-2009, 23:13
XP مثل یه چایی میمونه که صبح زود که کلاست دیر شده سریع میخوری و میزنی بیرون..
7 مثل یه قهوه با یه کیک خوشمزه میمونه که داری توی یه هوای برفی میل میکنی !

.....

اصلا 7 با XP قابل مقایسه نیست.....

7 یه دنیای دیگست...خیلی وقته با XP خداحافظی کردم..
واقعا از کنایه ی جالبی استفاده کردی! عالی بود.

SonyEricsson
29-10-2009, 23:54
به نظر من كاري كه XP در قبال 98 انجام داد سون نتونسته در قبال XP انجام بده!

شايد نه حتما 70-80 كاربران ويندوز XP هنوز روي اين ويندوز موندن

vahidvs
30-10-2009, 00:01
بعد از همه صحبتهایی که شد با احترام به نظر همه ، به نظر من 7 بهترینه البته امیدوارم کسایی که موافق نیستن زودتر به این نتیجه برسن.

:31:

DJ POLESTAR
30-10-2009, 00:09

میشه بفرمایید دقیقا به چه دلیل چه چیزی ویندوز 7 در قبال XP انجام نداد؟
اصلا مشه یه توضیح مختصر در مورد پستتون بفرمایید؟ ما که دوزاریمون نیفتاد!

vahidvs
30-10-2009, 01:19
بعد از همه صحبتهایی که شد با احترام به نظر همه ، به نظر من 7 بهترینه البته امیدوارم کسایی که موافق نیستن زودتر به این نتیجه برسن.

mous3030
30-10-2009, 09:18

با چند روز کار به این نتیجه رسیدی؟
همه زوایای پنهانی 7 به کنار ،فقط سرعت وگرافیک اون xp رو زیر سایه خودش می بره !
من که هیچ مشکلی اعم از بازی ،نصب درایورها، نرم افزارها و.... نداشتم باور کنید حتی نرم افزارهای و درایورهای که تو ایکس پی خودمو کشتمو نتوستم نصب کنم تو 7 سه سوت نصب شد
بنظر من شما یا سیستمت کشش 7 رو نداره (با نرم افزار مربتبط تست کن )یا ازنسخه نهائی استفاده نمی کنی

saeedn70
30-10-2009, 09:32
9999999999999999 سال دیگه به xp برنمی گردم.

ویندوز 7 نهایی رو دارم خودش مانیتورم رو شناخت درایور جدید برای کارت گرافک و لن پیدا کرد از اینترنت بدون اینکه من بهش بگم مگه عقلم کمه برم xp بدرد نخور قدیمی

SNOWLEOPARD
30-10-2009, 10:17
خوب معلومه بهتره اصلا نیازی به بحث نداره تکنولوزیش جدیدتره و نکات منفی که در ویندوزهای قبلی بوده بر طرف شده کسی که سیستمش کشش داره میتونه اگه جایگزینش نکنه عجیبه فقط مشکل اینجاست که ما ایرانیها از نرمافزارهای قفل شکسته استفاده میکنیم که به این زودیهای با 7 سازگار نمیشن نرم افزارهی خاص مهندسی که کرکرها فقط برای اون سیستم عاملی که بیشترین اسفاده رو داره(ایکس پی)هک میکنند هنوز 6 ماه نشده که شرکت ما از ویندوز 2000 به ایکس پی سرویس پک 3 هجرت کرده و تا 4 سال آینده بعید میدونم که ویندوز جدیدتری استفاده کنه مگر اینکه شرکتهای تولید کننده نرم افزار دیگه ایکس پی رو ساپورت نکنن منم تا وقتی نرم افزارهی چون solidwork و ansis cad ,pvelite compress و غیره کرکشون نیاد 7 نصب نمکنم

Dreamland
30-10-2009, 10:24
هرگز!!!
7 رو عشقه...

a1000a_New
30-10-2009, 10:35
من هنوز هم دارم از xp استفاده میکنم
دلیلی نداره برگردم
و هنوز قصد برگشت ندارم!!!