PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BHZ dbg

B E H Z A D
23-10-2009, 13:35
با سلام . خیلی از دوستان درخواست کرده بودن تا ollydbg خودمو در سایت بذارم که منم امروز بلاخره تونستم اون آپلود کنم . لطفا نظرات خودتونو دربارش بهم بگید .
ariobarzan.99k.org/BHZ_dbg/BHZ_dbg.rar

a1000a
23-10-2009, 13:36
با سلام . خیلی از دوستان درخواست کرده بودن تا ollydbg خودمو در سایت بذارم که منم امروز بلاخره تونستم اون آپلود کنم . لطفا نظرات خودتونو دربارش بهم بگید .
ariobarzan.99k.org/BHZ_dbg/BHZ_dbg.rar

دوست عزیز کارش چیه؟؟

B E H Z A D
24-10-2009, 12:58
ollydbg قویترین دیباگر موجود در بازاره . ولی خود نسخه اصلی یه سری معایبی داره که کاربران اونو در نسخه هایی که خودشون تکمیل میکنن رفع میکنن .

VESA
24-10-2009, 23:30
ببخشید شما چه عیبی رو برطرف کردید؟
Ollydbg هیچ مشکلی نداره، این ویرایش هایی هم که میبینید یه سری پلاگین بهش اضافه کردن و ظاهر برنامه رو تغییر دادن. دیگه بزرگترین تغییر اضافه کردن Shortcut به نوار ابزاره که Diablo2k2 این کارو کرده بود.

بهترین ویرایش هم همان ویرایش diablo هستش.

B E H Z A D
25-10-2009, 13:08
دوست من منظور من از عیب اینه که مثلا" Olly معمولی توسط آنتی دیباگ های ساده هم شناسایی میشه مثلا" همین ویروایشی که شما گفتید اگه یکی یه فایل که با SLVc0deprotector پروتکت میشه رو باهاش باز کنی برنامه به راحتی دیباگرو تشخیص میده البته میتونی ردش کنی ولی خوب این مثل اینه که لقمه رو دور سر خودت بگردونی .:weird:
:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::devil::devil: :devil::devil::devil::evil::evil::evil::evil::evil ::evil::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:: evil2::jealous:
ضمنا" این ویرایش رو من خودم استفاده میکردم و فقط چون دوستان خواستند آپلود کردم .

VESA
29-10-2009, 18:28
خوب 4تا پلاگین بهش اضافه کردی دیگه!!!

B E H Z A D
02-11-2009, 12:59
نخیر دوست من . بدون پلاگین هم جواب میده .

Persian_Metal
22-03-2010, 06:58
سلام ؛ آقا بهزاد اگر براتون مقدوره به همراه تولبارش آپلود فرمائید.
منظورم اینه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

hepL3r
22-03-2010, 11:53
این پلاگین Tbar هست . اول پلاگین روی olly نصب کنید . ( فکر کنم توی پوشه پلاگینها موجود باشه ) بعد هر برنامه‌ای که خواستید رو توی تولبار بندازید یا اینکه قسمت بالای olly کنار علامت ? یه دکمه اضافه میشه که آیکنی شبیه حرف A داره میتونید از اون هم برای اضافه کردن برنامه استفاده کنید .