PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Laptop یا سیستم

reza_saghari
22-10-2009, 11:23
سلام
من میخوام یه سیستم بخرم که هم باهاش بازی کنم و هم سایر کارای اداری رو انجام بدم.
من معمولا فقط wow بازی میکنم.
در حال حاضر یه del inspiron 1520 دارم ولی وقتی باهاش wow بازی میکنم اکثر بخاطر مشکل گرافیک کم میاره و دائم هنگ های چند نانیه ای داره که تو بازی آنلاین اصلا خوشایند نیست.
کارم هم بیشتر برنامه نویس با .Net که با لپ تاپ فعلی باهاش مشکل ندارم.
حالا منو راهنمایی کنید چی بگیرم که هم تو بازی مشکل نداشته باشم و هم برا کارم.
لپ تاپ اگه باشه که بهتره (مدل بدید) و در غیر اینصورت مشخصات سیستم بهم بدید.

قبلا از توجه شما ممنونم

Zachyrock
22-10-2009, 17:24
من لپ تاپ DELL LATITUDE خردیم 2 میلیون از بس باهاش wow بازی کردم گرافیکش سوخت از من میشنوی نرو سراغ لپتاپ یا کلا DELL !!!

اگه پول داری 1 میلیون سیستم ببند بقیشم بده لپ تاپ .

SNOWLEOPARD
23-10-2009, 12:45
دوست عزیز من یک کاربر معمولی هستم درست مثل شما و نمیتونم مثل بقیه اساتید شما رو راهنمایی کنم اما از من میشنوی اگر مشکل جا نداری و خونت انقدر کوچیک نیست که نتونی یه میز کامپیوتر توش جا بدی و اگر به یه کامپیوتر همراهت نیاز نداری و مدام از این شهر به اون شهر نمیری من بهت توصیه میکنم اصلا دنبال لپ تاپ نرو برو یه pc بخر که هم به مراتب ارزونتر در میاد و هم در آینده قابلیت ارتقا داره بعدا که میخوای ارتقا بدی حداقل موس و کیبرد و مانیتور و اسپیکرت برات میمونه

V i r u s e r
26-10-2009, 19:15
سلام
فک نکنم اینجا جاش باشه ولی برای شما یه سیستم بهتره با توجه به این که انلاین بازی میکنید شاید ارتباط از طریق سیم با لپتاپ یکم مشکل باشه و همچنین کار کردن با کیبورد لپتاپ یکمی مشکل هست (در بازی) چون در سطح LCD هست
شما می تونید به جای 2 میلیون به لپتاپ دادن (اگه بخواین wow بازی کنین این دورو برا باید خرج لپتاپ کنین) 1.2 میلیون بدین یه سیستم توپ ببندین و 0.6 میلیون هم یک 5738z ایسر بخرین و 200 تومنم چیپس (!) بخرین و شاد باشید :دی

saeedn70
26-10-2009, 19:27
dell inspiron 15 20 رو با سیستم من تاغ میزنی؟؟؟؟

خیلی طلبم یه لبتاب داشته باشم

mojtabaalemi
28-10-2009, 10:38
راستی اشتباها جا افتاده که به سیستم های خانگی pc میگن درحالی که دسکتاپ درسته . چی شد ؟ لپ تاپ و دسکتاپ . pc به هر کامپیوتری که قابلیت اجرای ویندوز یا لینوکس داشته باشه میگن و اغلب در مقابل مک به کار میره .