PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه نصب فریم ور {نرم افزار داخلی } دوربین های دیجیتال سری w سونی

"_"
22-10-2009, 00:42
سلام
من یه دوربین W150 سونی دارم 8 مگاپیکسل هستش میخام لنز یه 12 مگاپیکسل دوربینw200 روش سوار کنم در ضمن میخام از 12 مگ کامل استفاده کنم چطوری نرم افزار 12 مگ رو روی 8 مگ خودم بندازم
چون لنز خودم شکسته و در عوض مدارهای اون یکی سوخته فقط لنزش سالمه
آيا راهی هست که بشه؟
لطفا راهنمایی کنید

prowler88
22-10-2009, 08:58
سلام
من یه دوربین W150 سونی دارم 8 مگاپیکسل هستش میخام لنز یه 12 مگاپیکسل دوربین w120 روش سوار کنم در ضمن میخام از 12 مگ کامل استفاده کنم چطوری نرم افزار 12 مگ رو روی 8 مگ خودم بندازم
چون لنز خودم شکسته و در عوض مدارهای اون یکی هک سوخته فقط لنزش سالمه
آيا راهی هست که بشه؟
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزیز. رزولوشن دوربین هیچ ارتباطی به لنزش نداره. لنز دوربین هم نمیشه گذاشت روی یه دوربین دیگه. اون قسمتی که رزولوشن رو تعیین میکنه سنسور هست که اونم من تا حالا ندیدم مال دو تا دوربین رو با هم عوض کنند.

"_"
22-10-2009, 13:56
با تشکر از شما کار عجیب و نشدنی هست ولی غیرممکن نیست امتحان کردم لنزش رو میشه عوض کرد در مورد اینکه تمام 12 مگ رو استفاده کنم مشکل اینجاست که دوربین من تا 8 مگ رو تو نرم افزار داره دیگه نیدونم چی بگم
حالا یه سئوال دیگه چطوری نرم افزار داخلی رو فلش کنیم مثل موبایل که فلش میکنن

prowler88
22-10-2009, 14:20
با تشکر از شما کار عجیب و نشدنی هست ولی غیرممکن نیست امتحان کردم لنزش رو میشه عوض کرد در مورد اینکه تمام 12 مگ رو استفاده کنم مشکل اینجاست که دوربین من تا 8 مگ رو تو نرم افزار داره دیگه نیدونم چی بگم
من خدمتتون عرض کردم. اگه دوربین شما 8 مگاپیکسله هیچ راهی وجود نداره که بتونین 12 مگاپیکسلش کنین. فرم ویر فقط برای ارتقاء نرم افزاری هست و نه سخت افزاری. لنز هم فقط نور رو عبور میده. اون سنسور هست که 12 مگاپیکسله.
این حرف شما مثل این می مونه که بگیم ما میتونیم با استفاده از لاستیک های لامبورگینی روی پیکان سرعتش رو به 350 کیلومتر در ساعت برسونیم. اگه این شدنیه پس اونم میشه.
برای نصب فرم ویر هم تو خود سایت سونی رو نگاه کنین. حتما توضیح داده شده (تو قسمت drivers & softwares)

"_"
25-10-2009, 00:40
من اونقدرها هم وارد نیستم و ولی خوب دیگه ... نیستم من منظورم کل سیستم لنز و سنسور رو دربیارم و به مدارهات دوربین خودم وصل کنم

prowler88
25-10-2009, 11:47
من اونقدرها هم وارد نیستم و ولی خوب دیگه ... نیستم من منظورم کل سیستم لنز و سنسور رو دربیارم و به مدارهات دوربین خودم وصل کنم
من قصد جسارت نداشتم. فقط چون دیدم شما گفتید میخواید با تعویض لنز رزولوشن دوربینتون رو بالا ببرید گفتم شاید اطلاعات کافی در این زمینه ندارید.
این کاری که میگید رو من اولین باره میشنوم کسی انجام میده. اگه میدونید عملیه که خب مختارید. من در مورد تعمیرات دوربین زیاد سررشته ندارم ولی اول راجع بهش تحقیق کنید.

Senator_F
25-10-2009, 17:30

شما اگه لنز یه دوربینو روی دوربین دیگه نصب کنین،اگه لنز ها عین هم باشن که مشکلی پیش نمیاد.ولی اگه لنز ها متفاوت باشن از نظر فاصله کانونی،کلا سیستم فوکوس اتوماتیک دوربین قاطی می کنه(عکس ها تار میشن) و فقط میتونین از حالت فوکوس دستی استفاده کنین که اونم روی دوربین شما وجود نداره.
اینی که می بینین لنز دوربینای SLR رو میشه راحت عوض کرد،به این علت هستش که همشون از قاعده فاصله کاونی یکسان استفاده می کنن.همشون تابع شرایط 35 میلیمتری هستن و فاصله آخرین لنز تا سنسور،توی همشون ثابت هست.

"_"
26-10-2009, 19:35
بازم سلام و عرض تشکر از prowler88 و Senator_F
از کمکهاتون ممنون فقط یه چیز دیگه مشکل من نصب نرم افزار داخلی دوربین هست اگه در این مورد هم کمک کنید ممنون میشم