PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میلان رئال را در سانتیاگو برنابئو برد

nw_nk
22-10-2009, 00:35
International Clubs - UEFA Champions League, Group C
Real Madrid - 2 3 - AC Milan

رئال در خانه 2 3 به میلان باخت. در حالیکه طی تماسی کارشناس داوری (غیاثی) هم عقیده داشت 1 پنالتی برای رئال گرفته نشد و 1 گل میلان اشتباه مردود اعلام شد.

حرکات خوب سیدورف و رونالدینهو, شوت تماشایی پیرلو که به گل منجر شد, اشتباهات کاسیاس و دیدا و دو گل از پاتو از نکات قابل توجه بازی بودن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خبر کامل قرار خواهد گرفت.

nw_nk
22-10-2009, 01:13
Player Ratings: Real Madrid 2-3 AC Milan

امتیاز بازیکنان از نگاه سایت گل

برای Real Madrid کمترین Casillas با 3.5 و بیشترین Raul با 8.5

برای AC Milan کمترین Inzaghi با 4 و بیشترین Pato با 8

Ali_BlueBoy
22-10-2009, 01:50
فورزا میلان.....!!!

حالا رئال 700 میلیون دیگه ام خرج کنه بازم جلوی میلان پیر مرد شده سولاخه.......!!!

از قدیم گفتن دود از کنده بلند میشه...

م ی ل ا ن

nw_nk
22-10-2009, 02:56
در مورد گل میلان که توسط داور مردود اعلام شد:

در گزارش سایت گل هم ذکر شده که خطایی وجود نداشته (non-existent) و گل سالم (valid) بوده.

B3HZ@D
22-10-2009, 02:58
FORZA MILAN

این هم از رئال....میلان نشون داد توی هر شرایطی که باشه اگه اراده کنه هر تیمی رو می بره
رئال که این همه خرج کرده بود و 10 برابر میلان توی نقل و انتقالات مایه گذاشته بود توی زمین خودش به میلان باخت
میلان باز هم نشون داد که سلطان اروپاست....میلان هر چقدر هم که افت کنه توی اروپا یقه تیم های بزرگ رو می گیره
چه شود بازی برگشت توی سن سیرو...!

Kianoosh
22-10-2009, 05:41
بسی لذت بردیم :دی

Mohammad_Ahrari
22-10-2009, 08:43
من طرفدار سرسخت ریالم ولی میگم ایول میلان و خاک برسرریال...مربی فوق العاده کوچیکه!!!

dc_error691
22-10-2009, 10:34
من طرفدار یوونتوسم ولی خوب میلان ایتالیایی بود
ایول میلان

nw_nk
22-10-2009, 11:48
(قبل از بازی)

الساندرو نستا گفت: كاكا از ميلان مي‌ترسد و نمي‌تواند برابر تيم سابقش همان بازيكني باشد كه هواداران رئال مادريد انتظار دارند. بازيكن كليدي ميلان ايتاليا افزود: ميلان پيروز قطعي برنابئو است و رئال مادريد يكي از شكست‌هاي تاريخي خود را در خانه خود از ما خواهد پذيرفت.

دو تيم رئال مادريد و ميلان ايتاليا امشب برابر يكديگر صف آرايي مي‌كنند.

1388/ 7/ 29

MORINIO
22-10-2009, 12:14
دفاع رئال از مزخرف هم یه چیزی اونورتره!:2:

با این دفاع رئال امسال هم هیچی نمیشه! تیمی که تو خونه از وایادولید دو تا گل میخوره معلومه از میلان هم کمتر از سه تا نمیخوره...

Ali_BlueBoy
22-10-2009, 12:32
(قبل از بازی)

الساندرو نستا گفت: كاكا از ميلان مي‌ترسد و نمي‌تواند برابر تيم سابقش همان بازيكني باشد كه هواداران رئال مادريد انتظار دارند. بازيكن كليدي ميلان ايتاليا افزود: ميلان پيروز قطعي برنابئو است و رئال مادريد يكي از شكست‌هاي تاريخي خود را در خانه خود از ما خواهد پذيرفت.

دو تيم رئال مادريد و ميلان ايتاليا امشب برابر يكديگر صف آرايي مي‌كنند.

1388/ 7/ 29
کاکا با ماست..........
درسته این یارو برلو به خاطر مشکلات خودش اونو فروخت.........ولی دلش با ماست.......

اول نیمه دوم هم اگه دقت کرده باشین این لئو رو بغل کرده بود داشت آمار رئال رو می داد..........!!!

ali racer
22-10-2009, 13:10
کاکا واقعا نشون داد که یه بازیگر حرفه ای نیست
و کسی که نتونه در برابر احساساتش وایسه باید بره گل کوچیک بازی کنه
نمی دونم چرا کاسیاس3.5 گرفته
و شده بدترین بازیکن ریال
در حالی که نمره کاکا باید3 میشد !

nw_nk
22-10-2009, 13:34
1- کاکا واقعا نشون داد که یه بازیگر حرفه ای نیست
و کسی که نتونه در برابر احساساتش وایسه باید بره گل کوچیک بازی کنه
2- نمی دونم چرا کاسیاس3.5 گرفته
و شده بدترین بازیکن ریال
3- در حالی که نمره کاکا باید3 میشد !

1- اون احساسات علاقه اش به میلان نبود که. بازی رو دیدید؟ حسابی تلاش کرد و از حرکاتش هم مشخص بود شده تنهایی می خواد میلان رو شکست بده. اشکالی که میشه بهش گرفت هم همین بود.

2- میلان مگه چند تا موقعیت داشت که سه تاش گل شد!؟ کاسیاس روی دو گل مقصر اصلی بود. شوت پیرلو و خروج بی مورد (سوتی افتضاحش). سومی هم که کاری از دستش بر نیومد. البته طبیعی بود.

3- کاکا با امتیاز 6 جز نیمه خوب رئال بود.

nw_nk
22-10-2009, 14:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
22-10-2009, 15:12
سايت گل به بازيکنان اين ديدار امتياز داده است...

رئال مادريد کاسياس – 5/3 دو بار در کنار تير نزديک‌تر تسليم شد و يک اشتباه مهلک هم داشت تا شبي سياه را سپري کند. در نيم‌ساعت پاياني مانند هميشه هشيار نبود. سرخيو راموس – 4 تنها هنگامي که از ميانه زمين سانتر مي‌کرد خوب به نظر مي‌رسيد. دست کم شش بار توپ را لو داد و تنبل بود. په‌په - 5 دردسر چنداني نداشت تا اين که پاس بلند آمبروزيني از او گذشت و او نتوانست روي گل پاياني ميلان واکنش خوبي نشان دهد. آلبيول - 5/4 مانند زوجش در خط دفاعي در 60 دقيقه کار چنداني نداشت اما هنگامي که ميلان حمله برد نمايش او افت کرد. يک کارت زرد بي‌دليل هم گرفت. مارسلو – 5 در حد و اندازه‌هاي يک مدافع نبود. نمي‌توانست پا به پاي پاتو بدود و روي صحنه گل از او عقب افتاد. در حملات قدرتمند است اما در دفاع نمي‌توان به او اتکا کرد. ديارا - 8 مانند هميشه کارآمد بود. به ندرت توپ را از دست داد و سرعت بازي مادريد را تنظيم کرد. در غياب کريستيانو رونالدو، او مرد برتر برنابئو بود نه کاکا. ژابي آلونسو - 5/6 محور مادريد در خط مياني بود و هميشه دوست داشت توپ را نگه دارد و از آن استفاده کند. مي‌توانست در حملات حضور بيشتري داشته باشد. گرانرو - 7 به او توجه بسياري نمي‌شد اما با اين حال کارآمد بود. چند بار به سمت دروازه حريف تاخت تا نشان دهد قصد دارد در بازي شرکت داشته باشد. کاکا – 7 مانند تمام دوران حضورش در رئال بود. چند فرار خوب داشت و چند حرکت خوب هم انجام داد اما هرگز مانند دوران سن‌سيرو سرنوشت‌ساز نبود. رائول – 5/8 در تمامي جريان بازي مثبت مادريد شرکت داشت. يک گل با استفاده از شم بالايش زد و در طول بازي خطرناک بود. با گرفتن يک کرنر هوشمندانه باعث گل رويستون درنته شد و مي‌توانست در انتهاي بازي گل بزند. بنزما – 5/6 خوب توپ را نگه مي‌داشت و از آن در کناره‌ها استفاده مي‌کرد اما هنوز تهديدي جدي براي دروازه‌هاي حريف نيست. ذخيره‌ها درنته – 7 طرفداران رئال از او راضي نيستند اما آنها را با يک گل خاموش کرد. ميلان ديدا – 5/5 پس از اشتباه بسيار بدي که داشت با چند واکنش خوب توانست خود را تا حدي نجات دهد. با اين حال روي گل درنته هم مقصر بود. اودو – 6 در حملات به تيم عرض مي‌داد و در دفاع هم خوب بود. تياگو سيلوا – 6 در ابتدا کمي عصبي بود اما به تدريج بر خود مسلط شد. ضربه سر او مي‌توانست يکي از گل‌هاي ميلان باشد. نستا – 5/7 مدافع کهنه‌کار به اوج برگشته است. در بازي حضوري عالي داشت و به خوبي حس مي‌کرد کجا بايد جاگيري کند. او‌ آرامش بسياري به بازيکنان داد. زامبروتا 5/5 مانند گذشته تاثيرگذار نيست اما به هر حال خوب بود. چند بار روي حرکات بنزما، به ويژه در نيمه اول مشکل پيدا کرد. آمبروزيني – 6 پاس عمقي گل پاتو را داد اما در خط مياني بسيار کمتر از ديگر بازيکنان حاضر در ميدان دويد. پيرلو – 7 تا يک‌سوم پاياني بازي حضورش حس نشد اما يک گل عالي زد. سيدورف – 5/7 گل پاياني را با ديد و هشياري بالايش ساخت. در اين بازي عالي بود. رونالدينيو – 6 نقشي حاشيه‌اي داشت و تنها بخش اندکي از استعداد و علاقه‌اش را نشان داد. پاتو – 8 نمايشي از بلوغ. مارسلو سعي در مهار او داشت و تيمش هم نمي‌توانست موقعيت ايجاد کند اما به هر حال کارهايي که بايد را انجام داد. اينتزاگي – 4 فوق‌العاده سردرگم بود. تعويض‌ها بوريلو – 5 کار خاصي نکرد. فلاميني

2009/10/22

nw_nk
22-10-2009, 15:14
رونالدینیو درحالی ستاره میلان بود که شاید اگر رونالدو در ترکیب رئال حضور داشت،مادریدی ها نمی باختند...

سایت گل- حالا مشخص میشود که رئال در غیاب ستاره هائی که در تابستان خریده، همان تیم متزلزل فصل پیش است و ممکن است به راحتی در زمین خودش هم تسلیم شود. کریس رونالدو که در لالیگا و لیگ قهرمانان،در چند بازی اول فصل 9 گل زده بود و از بهترین گلزنان این فصل اروپا محسوب میشود،مصدوم شده و در غیاب او رئال دو بار درلالیگا و لیگ قهرمانان مقابل سویا و میلان شکست خورده است. شاید در سه هفته ای که تا بازگشت رونالدو به میدان مانده،ناکامی های دیگری هم رئال را آزار دهد.

غیبت رونالدو همان قدر در نتیجه بازی رئال-میلان موثر بود که حضور رونالدینیو در ترکیب میلان. بازیکن برزیلی میلان، در بازگشت به اسپانیا بار دیگر در هیبت یک ستاره ظاهر شد و پاس گل سوم (؟!) میلان را به زیبائی به پاتو داد تا میلان یک پیروزی عجیب در برنابئو به دست آورد.

2009/10/22

آرش-19
22-10-2009, 16:50
منم به نوبه خودم به تمام میلانی ها تبریک میگم, واقعا برد شیرینی بود.
بازی هم واقعا قشنگ بود. لئوناردو تیمو خوب داره جمع و جور میکنه, اگه اشتباهات فردی
رو کنار بزارند و تو دفاع منسجمتر باشند مطمئنا این فصل حرفی برای گفتن خواهند داشت.

اسکل خاورمیانه
22-10-2009, 17:03
میلان اگه هم صعود کنه دور بعد به تیمای انگلیسی می خوره حذف میشه !

vahid_vaezinia
22-10-2009, 18:02
به قول معروف لوله شد رئال :دی

پاتو واقعا عالی کار کرد !

شوت پیرلو هم عالی بود ! اصلا همچین پیروزی رو تصور نمیکردم !

ولی امیدوار بودم !

چیزه !
فورزا میلان

B3HZ@D
23-10-2009, 03:03
میلان اگه هم صعود کنه دور بعد به تیمای انگلیسی می خوره حذف میشه !

فعلا که یکی از انگلیسی ها توی گروهش اخره...ارسنال و منچستر هم همیشه گروهشون اسونه
به نظر من الان قوی ترین تیم انگلیسی توی CL چلسی هست...در کل میلان امار خوبی مقابل تیم های انگلیسی داره
من که فکر نکنم مشکلی بابتش داشته باشیم

FORZA MILAN

nw_nk
23-10-2009, 13:18
رونالدینیو بر این باور است که پیروزی مقابل مادرید باعث می‌شود آینده خوبی در انتظار میلان باشد...

سایت گل – رونالدینیو ستاره میلان می‌گوید پیروزی سه بر دو که در خانه رئال مادرید به دست آمد مبنای موفقیت‌های آینده این تیم در اروپا و ایتالیا شود: «صبح زود به میلان برگشتیم. همه به راستی خوشحال بودیم چون برای اولین بار در تاریخ در برنابئو پیروز شدیم. این موفقیت اهمیت بسیاری برای ما داشت. این امتیازات ارزش فوق‌العاده‌ای دارند. ما نشان دادیم که می‌توانیم عالی بازی کنیم. هنوز دیدارهای دشواری پیش روی ماست اما این برد ما را قوی‌تر ساخت.»رئال ابتدا با اشتباه دیدا به گل رسید اما در نهایت میلان پیروز شد. رونالدینیو می‌گوید: «بازی را عالی شروع کردیم تا این که دیدا آن اشتباه را مرتکب شد. با این حال نشان دادیم در شرایط دشوار واکنش خوبی داریم.»

2009/10/23

nw_nk
23-10-2009, 16:27
میلانی‌ها پس از پیروزی مقابل مادرید روحیه‌ای عالی یافته‌اند.

سایت گل – آندره‌آ پیرلو هافبک میلان می‌گوید بازی با کیه‌وو دیداری مهم برای میلان به شمار می‌رود. او همچنین گفته از این که تیم کاکا را شکست دادند لذت می‌برد: «بازی یکشنبه مقابل کیه‌وو ماجرایی کاملا متفاوت است، اما در این بازی هم باید پیروز شویم. ما همان انگیزه و اراده دیدار چهارشنبه را در این بازی هم به نمایش خواهیم گذاشت.»او درباره کاکا نیز گفته است: «دیدار دوباره با او خوب بود، اما شکست دادن او بهتر بود! البته ریکی حالا آن جاست و از حضور در رئال لذت می‌برد و ما هم به مسیر خود ادامه می‌دهیم.»طرفداران میلان امیدوارند تیمشان کیه‌وو را در ورونا ببرد و به صدر جدول نزدیک‌تر شود.

2009/10/23

nw_nk
24-10-2009, 12:28
انچلوتی براي من حكم پدر را دارد اما اين مساله به اين معنا نيست كه من بلافاصله چمدان‌هايم را خواهم بست و به او در لندن ملحق خواهم شد. ميلان براي من اهميت زيادي دارد و من در حال حاضر يك كار ناتمام در اينجا دارم. من دوست دارم با ميلان دوباره آنقدر قدرتمند شويم كه حرف اول را در ميان باشگاه‌هاي جهان بزنيم.

پاتو:هرگز نااميد نمي‌شويم
در شرايطي كه حتي خوشبين‌ترين طرفداران ميلان هم تصور نمي‌كردند روسونري بحران زده بتواند در سانتياگو برنابئو مقابل تيم پرستاره و آماده رئال به پيروزي برسد، شاگردان لئوناردو با ارائه بهترين بازي فصل‌شان در مادريد جشن پيروزي به راه انداختند. ستاره‌هاي بي‌فروغ ميلان كه در چند هفته اخير زير فشار انتقادات كمر خم كرده بودند با اين پيروزي مي‌توانند با اميد بيشتري به ادامه فصل نگاه كنند. اين پيروزي مي‌تواند نقطه عطفي براي ميلان و ستارگانش از جمله پاتويي كه دو گل‌ روسونري در اين ديدار را به ثمر رساند باشد

*نظرتان درباره پيروزي دور از انتظار ميلان مقابل رئال مادريد چيست؟
ما لحظاتي استثنايي را در سانتياگوبرنابئو تجربه كرديم. حتي در تمامي لحظات سختي كه در چند هفته اخير پشت سر گذاشتيم هميشه مي‌گفتيم اوضاع خيلي سريع عوض خواهد شد و شايد اين پيروزي پاسخ خوبي براي برخي از منتقدان ما باشد.
چند هفته آغازين رقابت‌هاي سري A براي ميلان را چگونه توصيف مي‌كنيد؟
شكست در چند بازي و از دست دادن امتياز باعث تضعيف روحيه و عصبانيت ما شده بود اما شرايط تيم هيچ‌گاه به بدي آنچه در رسانه‌ها مطرح مي‌شد نبود. ما هميشه به خودمان ايمان داشتيم. من خودم به خاطر دلايل فراواني به آينده‌مان خوشبين بوده و هستم.
*با وجود فشار فراواني كه به لئوناردو وارد مي‌شد شما چگونه مي‌توانستيد اعتماد به نفس‌تان را حفظ كنيد؟
در ميلان قهرمانان زيادي حضور دارند، بازيكناني با شخصيتي قدرتمند كه به‌دنبال اهدافي بزرگ هستند. بازيكناني چون نستا، آمبروزيني، گاتوزو، سيدورف و اينزاگي هرگز نااميد نمي‌شوند و هميشه به ما روحيه مي‌دهند. يك تيم زماني كه نتيجه نمي‌گيرد از هم پاشيده خواهد شد اما اين اتفاق هرگز در ميلان رخ نخواهد داد. در اين چند وقت غرور ما ضربه خورد اما هرگز به انگيزه‌هاي ما لطمه‌اي وارد نشد.
*با وجود صحبت‌هاي شما برخي از طرفداران ميلان بر اين باورند كه شما نخواهيد نتوانست اوضاع روسونري را بهبود ببخشيد. صحبت شما با اين دسته از طرفداران ميلان چيست؟
من شخصا هيچ مشكلي با طرفداران ميلان ندارم. آنها احترام فراواني به من مي‌گذارند. طبيعي است كه هواداران پس از شكست ما عصباني باشند. آنها اگر از شكست مقابل زوريخ و باخت 4 بر صفر مقابل اينتر از ما راضي باشند جاي تعجب دارد. همه بايد بفهمند كه ميلان پس از رفتن كارلو آنچلوتي و كاكا يكي از كليدي‌ترين بازيكنان باشگاه، در حال گذر از يك مرحله به مرحله ديگر است. ما مي‌خواهيم يك ميلان جديد را بسازيم اما در عين حال به‌خوبي مي‌دانم نتايجي كه كسب مي‌كنيم هم اهميت فراواني دارد.
*آيا رفتن كاكا از ميلان مهم‌ترين دليل ناكامي‌هاي ميلان در رقابت‌هاي اين فصل است؟
در اين مساله كه رفتن كاكا از ميلان شوك بزرگي به همه ما وارد كرد شكي نيست. او روح ميلان شده بود. من فكر مي‌كردم كاكا ميلان را خانه خودش مي‌داند و هرگز اينجا را ترك نخواهد كرد پس از اين مساله ياد گرفتم كه هرگز نمي‌توان با قاطعيت درباره يك مساله حرف زد. هر تيمي در جهان ممكن است بهترين و بااستعدادترين بازيكنش را از دست بدهد. كاكا از آن دسته بازيكنان بود كه با يك حركت و يك شوت مي‌توانست سرنوشت يك بازي را تغيير دهد. رفتن او خلأ بزرگي در ميلان ايجاد كرد البته پس از رفتن كاكا همه در اين تيم براي پر كردن جاي خالي او بيشتر تلاش مي‌كنند. ما رو به جلو حركت خواهيم كرد. شما نبايد به‌خاطر از دست دادن يك ستاره نااميد شويد.
*آيا فكر نمي‌كني در آينده‌اي نزديك خودت هم كاري كه كاكا كرد را انجام بدهي؟
اين اتفاق ممكن است بيفتد و ممكن است هرگز هم رخ ندهد. در حال حاضر تنها چيزي كه مي‌توانم بگويم اين است كه به ميلان كاملا وفادار هستم. من تا سال 2012 با اين باشگاه قرارداد دارم و به آن هم احترام خواهم گذاشت. من علاقه‌اي عميق به اين باشگاه دارم. چرا كه آنها بودند كه من را به اروپا آوردند و به من اعتماد كردند. آنها به خاطر سرمايه‌گذاري روي من ريسك بزرگي كردند و اين مساله براي من اهميت فراواني دارد. من خيلي دوست دارم جا پاي پائولو مالديني اسطوره ميلان بگذارم و براي هميشه دراين تيم توپ بزنم. اما در عين حال مي‌دانم در زندگي نمي‌توان با قطعيت درباره مساله‌اي صحبت كرد.
*دوست داري يك روز در ليگ برتر انگليس بازي كني؟
من علاقه فراواني به فوتبال انگليس و اسپانيا دارم. در اين كشورها شور و اشتياق فراواني نسبت به فوتبال وجود دارد و من اين مساله را دوست دارم. در عين حال بازيكنان بزرگ بسياري در اين دو ليگ بازي مي‌كنند. بايد بگويم من عاشق مسافرت كردن و كسب تجارب جديد هستم. در عين حال رونالدو بازيكن مورد علاقه من در هلند، اسپانيا و ايتاليا بازي كرده اما در حاضر ميلان تنها باشگاهي است كه در آن احساس آرامش و راحتي مي‌كنم.
*شايعاتي وجود دارد كه قرار است شما به كارلو آنچلوتي در چلسي ملحق شويد. آيا اين مساله حقيقت دارد؟
نمي‌توانم منكر رابطه خوبم با كارلو آنچلوتي زماني كه مربي ميلان بود بشوم. او فردي هوشمند است و با كسب تمامي عناوين قهرماني به‌عنوان بازيكن و مربي اين مساله را ثابت كرده است. او مي‌تواند به بهترين شكل از استعدادهاي بازيكنانش استفاده كند. كارلتو هيچ‌گاه وقت را تلف نمي‌كند و موقع حرف زدن يكراست سراغ اصل مطلب مي‌رود.
*آنطور كه به نظر مي‌رسد علاقه فراواني به آنچلوتي داريد؟
او براي من حكم پدر را دارد اما اين مساله به اين معنا نيست كه من بلافاصله چمدان‌هايم را خواهم بست و به او در لندن ملحق خواهم شد. ميلان براي من اهميت زيادي دارد و من در حال حاضر يك كار ناتمام در اينجا دارم. من دوست دارم با ميلان دوباره آنقدر قدرتمند شويم كه حرف اول را در ميان باشگاه‌هاي جهان بزنيم. قهرماني در ليگ قهرمانان و كسب اسكودتو هدف ماست. شايد بسياري به اين حرف من بخندند اما من در حرف‌هايم كاملا جدي هستم. ميلان باشگاه بزرگي است كه بار ديگر مي‌تواند به افتخارات بزرگي دست يابد.
*فكر مي‌كني به‌عنوان يك بازيكن بازهم بتواني پيشرفت كني؟
من احمقي بيش نيستم اگر بخواهم براي يك لحظه خودم را بهترين بازيكن دنيا بدانم. من تنها 20 سال دارم و فكر مي‌كنم يكي از خوش‌شانسي‌هاي من در عرصه فوتبال اين است كه بازيكنان بسيار بهتري نسبت به من در حال حاضر مشغول بازي كردن هستند. من هم دوست دارم روزي بهترين بازيكن دنيا شوم كه البته بايد براي اين مساله زحمت فراواني بكشم.
*آيا منتظر ورود ديويد بكام به ميلان در ژانويه هستي؟
هر بازيكن بزرگي در ميلان جاي دارد. ديويد در اندك زمان حضورش در ميلان ثابت كرد يك حرفه‌اي تمام‌عيار است او مي‌تواند در ادامه فصل كمك فراواني به ما بكند.

مینا شرفی

2009/10/24

nw_nk
24-10-2009, 15:54
گالیانی درباره پیروزی تاریخی میلان صحبت کرده است...

سایت گل – آدریانو گالیانی نایب‌رییس میلان همچنان از پیروزی سه بر دو تیمش مقابل رئال مادرید لذت می‌برد. او بار دیگر در این باره صحبت کرده است. گالیانی در یک نامه سرگشاده که در سایت رسمی باشگاه منتشر شد نوشته است: «با تشکر از حمایت شما، میلان به یک دستاورد تاریخی دیگر رسید و در برنابئو پیروز شد. چنین موفقیتی نشان می‌دهد ما موفق‌ترین باشگاه دنیا هستیم. ما هرگز در برنابئو و در خانه موفق‌ترین تیم لیگ قهرمانان نبرده بودیم.» رییس همچنین امیدوار است میلان موفقیت خود را در ایتالیا هم تکرار کند و کیه‌وو را یکشنبه ببرد.

2009/10/24