PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام پلاگین ها AutoPlay Media Studio

khatat
12-03-2006, 19:37
در این تاپیک من قصد دارم تمام ابزارهای مربوط به این برنامه را در اینجا قرار بدم تا دوستان بتوانند از این برنامه بیشتر لذت ببرند اگر شما هم چیزی در این رابطه دارید می توانید در اینجا قرار دهید تا من و بقیه ی دوستان استفاده کنیم در ضمن اگر هم سوالی در ارتباط با این برنامه دارید می توانید توی همین تاپیک مطرح کنید تا من و بقیه ی دوستان که با این برنامه آشنایی دارند به شما کمک کنند و یه چیز دیگه بیشتر مطالبی که من اینجا می ذارم مربوط به سایت خود برنامه می باشد یعنی :
سایت برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من تصمیم گرفتم که آموزش این برنامه رو شروع کنم و بر اساس فهرست زیر اقدام می کنم و هر آموزشی رو هم که می زارم لینکش رو هم این جا قرار می دم البته الان به صورت جدا جدا است اما در انتها که ان شاءالله کار تموم شد همه رو توی یک فایل PDF قرار می دم فعلا که هنوز اولشه :

1) آموزش اسکریپ نویسی >>>>
1-1) معرفی
1-2) مفاهیم مهم اسکریپت نویسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
1-3) متغیر ها

1-4) اصطلاحات و عملگرها

1-5) کنترل برنامه

1-6) آرایه ها
1-7) Function ها
1-8) کار با رشته ها
1-9) سایر Function های داخلی AMS
1-10) اشکال زدایی برنامه

2) کار با AMS (محیط برنامه) >>>>
2-1) شروع کار
2-2) معرفی اجزای برنامه
2-3) گرافیک و متن
2-4) کار با چندین Object
2-5) دکمه ها ، اکشن ها و صفحات
2-6) Status Text
2-7) فیلم
2-8) صدا
2-9) انتشار برنامه

3) کار با اکشن ها >>>>

khatat
12-03-2006, 19:56
با استفاده از این برنامه می توانید کار با پلاگین ThumbList را تمرین کنید من طرز کار این برنامه را به طور مختصر توضیح می دهم :
در ابتدا شما با ستفاده از دکمه Load پنجره Folder Browser را ظاهر می کنید سپس با انتخاب یک پوشه تمام فایل هایی با فرمتهایی که قبلاً معرفی شده جستجو می شوند سپس پنجره StatusDlg را ظاهر می کنیم و حال اگر فولدری قبلاً لود شده باشه به ThumbList اضافه می شه (البته قبلاً شما با استفاده از یک تابع function یه سری مواردی رو تعریف می کنید ) حال در قسمتOn Select پلاگینتون تعریف می کنید که اگرکاربر دوبار بر روی عکسی که به پلاگین اضافه شده کلیک کنه با استفاده از تابع GetSelectedItems و آدرس آن عکس میتوانید آن عکس را باز کنید کار بقیه ی دکمه ها هم که واضح است این پروژه برای تسلط شماست که همون طور قبلاً گفتم برای تمرین و افزایش مهارتتون میتونید ازش استفاده کنید :

دانلود کنید با حجم KB 40.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درضمن حتماً باید این برنامه رو سیستمتون نصب باشه بعد خودتون هم میتونید گسترشش بدید :biggrin: :biggrin:

امیدوارم خوشتون اومده باشه تا بعد :happy:

Alireza_Shafaei_PCworld
12-03-2006, 23:11
سلام
بازم بزار
plug in هاش از کجا آوردِی؟
هر جا کشتم پیدا نکردم
اول همه ی لینک ا رو بزار بعد! :D

EMPERATOUR
12-03-2006, 23:40
ايا تمپليت هاي آمادشو هم داري؟
لينكشو ايميل كن
cvsaeid2001@gmail.com

khatat
13-03-2006, 13:38
سلام
بازم بزار
plug in هاش از کجا آوردِی؟
هر جا کشتم پیدا نکردم
اول همه ی لینک ا رو بزار بعد! :D

سلام علیرضا جان اولاً بیشتر اینها رو همون طور که تو اولین پستم گذاشتم از خود سایت بر می دارم منتها چون برای دانلودشون باید عضو اون سایت بشید من قبلاً عضو این سایت شدم (رایگان) و این کار رو برای کسایی که حوصله دردسر ندارند دانلود می کنم و دوباره یه جا دیگه آپلودشون می کنم ویه سری توضیحاتی هم راجع بشون می دم تا کارشون راحت بشه ولی اگه می خوای می تونی به همون آدرسی که تو اولین پستم گذاشتم مراجعه کنی (آدرس خود سایت) منبع اینا همشون همون سایته

ايا تمپليت هاي آمادشو هم داري؟
من که ندارم ولی بگو در چه ارتباطی تمپلیت می خوای شاید بتونم کمکت کنم :cool: :biggrin:

khatat
13-03-2006, 14:28
با سلام امروز یه چیز توپ براتون دارم که فکر نکنم تا حالا دیده باشید
شما در برنامه می توانید با فعال کردن قابلیت Resize به کاربر اجازه بدهید که سایز برنامه را ماکزیمم کند یا اینکه به حالت اول برگرداند اما زمانی که کاربر پنجره را بزرگ می کند متاسفانه اشیاء روی صفحه بر سرجای خود باقی می مانند و اندازه آنها تغییر نمی کند شما برای اینکه بتوانید این کار انجام بدهید یعنی با ماکزیمم کردن پنجره سایز اشیاء درون صفحه هم تغییر کنند ابتدا برنامه ی زیر را دانلود می کنید سپس کار های زیر را انجام می دهید :

تمام محتویات Global Functions را درون Global Functions پروژه خود کپی می کنید
دومین کاری که باید انجام بدهید این است که در هر صفحه از پروژه تان می بایست توابع زیر را در قسمت های مشخص شده کپی کنید :
On Preload:
Resize_OnPreLoad();

On Close:
Resize_OnClose();

On Size:
Resize_OnSize(e_PageWidth,e_PageHeight);
مثلاً در صفحه 1 در تب On Preload عبارت Resize_OnPreLoad(); را کپی کنید و همین طور بقیه را دقت کنید در تمام صفحه ها ی پروژه تان بایستی این کار را انجام بدهید البته در هر صفحه از پروژه ای که دانلود کردید اگر به قسمت های مربوطه بروید این عبارت ها نوشته شده اند البته یه نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که تمام این کارها مربوط به Global Functions می باشد یعنی اگر می خواهید ببینید که برنامه چه جوری کار می کند به اون قسمت از پروژه مراجعه کنید

وآخرین کاری که باید انجام بدید اینه که خاصیت "Resizable" را از منوی Project -> Settings فعال کنید حال پروژه را اجرا کنید و نتیجه کار را ببینید و مارم دعا کنید خداییش خسته شدم از بس که نوشتم :tongue: :biggrin:

دانلود کنید با حجم 70 KB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khatat
14-03-2006, 11:20
خوب مثل اینکه این اصلاً کسی از این نرم افزار استفاده نمی کنه!!!!!!

Elfin-D
14-03-2006, 12:42
خطاط جان
دست شما درد نكنه!
برنامه جالبي رو شروع كردي!اگر ممكنه ادامه بده

khatat
14-03-2006, 19:12
سلام
اینم آخرین پچ این برنامه : :biggrin:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
11.5 مگابایت

Gilopa
16-03-2006, 23:45
دوست عزیز من یکی که استفاده بردم.....چیزای دیگم بدست آوری بزار مطمئن باش دوستانی هستند که استفاده ببرند

khatat
17-03-2006, 19:07
اینم یه Splitter Framework برای Auto Play
برای درست کردن Splitter Framework کار های زیر را انجام دهید :
On Show

On Size

On Mouse Button

On Mouse Move

این کدها را داخل Global Functions کپی کنید

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :biggrin: :tongue: ;)

Elfin-D
17-03-2006, 23:58
مرسي
دستت درد نكنه
بسيار عاليه

mash
06-05-2006, 12:03
خواهشا autoplay media studio را بطور كلي آمزش دهيد.

mash
06-05-2006, 12:05
خواهشا autoplay media studio 6 را بطور كامل محبت فرماييد

Alireza_Shafaei_PCworld
07-05-2006, 05:21
تابستان امسال کارم اینه!

asgari_hn
27-08-2007, 09:51
سلام به همه‌ي دوستان
ميتونيد منو در استفاده از mp3 در نسخه‌ي 6 اين برنامه كمك كنيد؟
آخه از اين فرمت پشتيباني نمي كنه
از كجا ميتونم پلاگينشو دانلود كنم؟

omid.sarmad
30-08-2007, 22:25
سلام خدمت همه دوستان،من یه مشکت تو Autoplay دارم.
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه.ممنون میشم.
من می خوام یه فونت رو یا Autoplay باز کنم بعد Facename و Fullname اونو برگردونم.
البته مراحل کارو می دونم.
برای اینکار نیاز به یه DLL هست که خود ویندوز هم داره ولی توابع و پارامترهاش رو نمیدونم چیه؟
کمک کنید.:10:

abdalzahra
15-09-2007, 21:56
با سلام من می خواهم در نرم افزار 6.0AutoPlay Media Studio یک لینک داشته باشم که وقتی روی آن می رویم در سمت مقابل یه نوشته و یه عکس ظاهر شود و وقتی کلیک می کنیم یه نرم افزار شروع به نصب شدن نماید حال این صفحه و لینک را طراحی کرده ام ولی درهنگام بالا آمدن صفحه ابتدا همه نوشته ها و عکس ها را نشان می دهد و بعد از چند ثانیه همه (آن ویز ایبل) می شود من می خواهم از اول همه (آن ویز ایبل) باشد یعنی دیده نشود و با حرکت موس روی هر لینک متن مربوط به آن نمایش داده شود شاید با یه لودینگ اول پروژه مشکل حل شود ولی من آن را بلد نیستم لطفا هرچه سریع تر کمک کنید نیاز فوری دارم
کمک فوری لطفا کمک گنید!!![

ژولی لسکو
04-10-2007, 09:31
با سلام امروز یه چیز توپ براتون دارم که فکر نکنم تا حالا دیده باشید
شما در برنامه می توانید با فعال کردن قابلیت Resize به کاربر اجازه بدهید که سایز برنامه را ماکزیمم کند یا اینکه به حالت اول برگرداند اما زمانی که کاربر پنجره را بزرگ می کند متاسفانه اشیاء روی صفحه بر سرجای خود باقی می مانند و اندازه آنها تغییر نمی کند شما برای اینکه بتوانید این کار انجام بدهید یعنی با ماکزیمم کردن پنجره سایز اشیاء درون صفحه هم تغییر کنند ابتدا برنامه ی زیر را دانلود می کنید سپس کار های زیر را انجام می دهید :

تمام محتویات Global Functions را درون Global Functions پروژه خود کپی می کنید
دومین کاری که باید انجام بدهید این است که در هر صفحه از پروژه تان می بایست توابع زیر را در قسمت های مشخص شده کپی کنید :
On Preload:
Resize_OnPreLoad();

On Close:
Resize_OnClose();

On Size:
Resize_OnSize(e_PageWidth,e_PageHeight);
مثلاً در صفحه 1 در تب On Preload عبارت Resize_OnPreLoad(); را کپی کنید و همین طور بقیه را دقت کنید در تمام صفحه ها ی پروژه تان بایستی این کار را انجام بدهید البته در هر صفحه از پروژه ای که دانلود کردید اگر به قسمت های مربوطه بروید این عبارت ها نوشته شده اند البته یه نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که تمام این کارها مربوط به Global Functions می باشد یعنی اگر می خواهید ببینید که برنامه چه جوری کار می کند به اون قسمت از پروژه مراجعه کنید

وآخرین کاری که باید انجام بدید اینه که خاصیت "Resizable" را از منوی Project -> Settings فعال کنید حال پروژه را اجرا کنید و نتیجه کار را ببینید و مارم دعا کنید خداییش خسته شدم از بس که نوشتم :tongue: :biggrin:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دانلود کنید با حجم 70 KB

لطفا دوباره آپ کنید حذف شده
ممنون از شما

khatat
05-10-2007, 15:26
من الان این AutoPlay رو سیستمم نصب نیست و نمی تونم اون فایل رو امتحان کنم ببینم کار می کنه یا نه (آخه اینجا 10 تا کد واسه resize هست :31:) ولی خوب من این کد رو از خود سایت این برنامه گرفتم امتحان کن ببین چه جوری اگه لازم شد خودمم بعد چک می کنم درضمن فکر نمی کنم این کد واسه پلاگین ها جواب بده یعنی پلاگین ها موقع resize سایزشون همونی که هست باقی می مونه (حالا امتحانش ضرر نداره)

ابتدا مطمئن شو که خاصیت Resizable رو فعال کردی بعد کد زیر رو کپی کن تو قسمت Global Function

قسمت Page On Preload

قسمت Page On Close :

قسمت Page's On Size

اگه مشکلی بود بگو :46:

ژولی لسکو
08-10-2007, 10:45
ممنو خطاط عزیز
امیدوارم این تاپیک دوباره زنده بشه
میرم امتحان کنم نتیجه رو میگم

ژولی لسکو
08-10-2007, 11:06
خطاط دوستت دارم
خیلی عالی روی XP و Vista داره کار میده
خدایی موقع بیکاریهات بیا اینجا از این چیزها یادمون بده
بعد از علیرضای شفاعی ( هر جا هست خدا حفظش کنه و موفق باشه ) این شما هستین که آتوپلی کار هستین
خیلی کمن بتونن با این نرم افزار کارهای حرفه ای بکنن
خلاصه خوشحال میشم از معلومات شما استفاده کنم
نمیدونم تو ایران چرا این برنامه جای خودش رو باز نکرده
در صورتیکه از حیث کارایی و امنیت این برنامه حرف اول و آخر رو میزنه
راستی من در فرومش ثبت نام کردم و وارد هم میشم ولی اجازه تاپیک زدن بهم نمیده
سوال من اینه :
Hi Dear users&admin
beforehand say you : I am not know English very well
I need SUMMON to run my files from INSIDE "the folder have illegal character name"
for example name of folder be: <test> or *test2* or com1 ...
I apply "UltraISO" for reaname to illegal caracter name
I need match UltraISO+AutoPlay Media Studio 6.0
help me?
thank you beforehand
میشه راهنماییم کنی؟
قربونت ژولی

khatat
13-10-2007, 08:39
البته این نظر لطفته دوست عزیز
حق با شماست این برنامه اصلا تو ایران جا نیفتاده و شاید هم دلیلش اینه که Mmb که مشابه این نرم افزاره بیشتر تبلیغ شده و حتی تو بعضی از فرومها من دیدم که برای این نرم افزار یک انجمن خاص رو اختصاص دادن ولی متاسفانه این نرم افزار اصلا درست و حسابی معرفی نشده مام که عادت داریم ندیده و نشنیده قضاوت کنیم من خودم یه مدتی با این Mmb کار می کردم ولی از وقتی Ams رو دیدم دیگه ولش نکردم البته من چند سال پیش می خواستم یه آموزش درست و حسابی واسه این برنامه بنویسم ولی متاسفانه زیاد استقبال نشد منم بی خیال شدم الانم سعی می کنم دوباره لااقل هر یکی دو روزی راجع به این برنامه بنویسم و یه سری پلاگین و فایل Dll و کدهای نمونه ای که برای ساخت برنامه های مولتی مدیا مفید هست رو معرفی کنم راستی من نمی دونم سوالت رو دزست فهمیدم یا نه می خوای به فایلهای یک پوشه که کاراکترهای غیرمجاز داره دسترسی پیدا کنی ؟ من الان نمی تونم بهت جواب بدم ولی ببینم چی می شه
راستی فردا به امید خدا و درخواست شما دوست عزیز یسری مطلب راجع به کلیات این برنامه و آشنایی با اون می نویسم و بعد هم به مسائل اختصاصی تر مثلا نحوه ذخیره اطلاعات در پایگاه داده (SQL) که خیلی بهتون کمک می کنه که به برنامتون سروسامون بدین می پردازم و بعد تا ببینم چقدر این مطالب بدردبخوره و اصلا کسی با این برنامه کار می کنه یا نه البته هدف من هم جلب کردن دوستان به این برنامه است مخصوصا اونایی که چیزی از برنامه نویسی سردر نمی یارن چون script نویسی با این برنامه واقعا لذت بخش هست و حتی می تونه زمینه ای باشه برای کارکردن با برنامه هایی مثل VB
فعلا خداحافظ

ژولی لسکو
13-10-2007, 15:37
خطاط عزیز سلام
بله من میخام برنامه هام از داخل یه پوشه با اسم غیر مجاز لود بشه
راستی من برنامه نویسی بلد نیستم چون رشته ام کامپیوتر نیست
و یه خورده اسکریپت نویسی در آتوپلی یاد گرفتم که مدیون علیرضا شفایی عزیز هستم
و احساس میکنم در حال پیشرفت هستم و پشتکار دارم یادمه اولین بار پارسال تابستون که
میخاستم با آتوپلی کار کنم وقتی قسمت اکشن هاش میدیدم اصلا نمیفهمیدم چیه و میترسیدم
ولی الان ماهیت اکثرشون و اینکه برای چه کارین رو یاد گرفتم و اکشن های ساده مثل
دیالوگ نویسی ها و ... رو بلد شدم .
راستی تا یادم نرفته بگم که شما در اون تاپیکی که علیرضا شفایی داشت توش آتوپلی آموزش میداد
شرکت داشتید و امیدوارم بتونیی کمکم کنید . علیرضا حدود 20 آموزش گذاشته که همش بدلیل مرور
زمان از بین رفتن و دیگه نمیشه دانلودشون کرد من فقط این سه قسمت رو میخام اگه داری لطفا برام بذار
امیدوارم روی هاردت داشته باشیشون چون مال 18 ماه قبله خود علیرضا هم نداردشون دیگه:
آموزش شانزدهم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدinifile.rar
آموزش هفدهم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدinput.rar
آموزش هجدهم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدlistbox.rar
در مورد اینکه نوشته اید هر چند روز مطلب میذارید خیلی خوشحالم
قربونت ژولی

------------------------
اسم اکشنها رو که در لینکشون پررنگ میکنم از قسمت کد میفته بیرون!

khatat
15-10-2007, 10:39
سلام
خوب پس خدارو شکر همه چیز حله دیگه اصلا از بابت آموزش آقای شفائی فراموشم شده بود دوستان می تونن با یه جستجو به اون چه که می خوان برسن اما در مورد شما دوست عزیز من که این آموزش ها رو ندارم ولی اگه بتونی موضوعشون رو بگی که در چه مورد هست شاید بتونم کمکت کنم راستی آموزش SQL هم تو آموزش های علیرضا هست یا نه اگه نیست بگید من بذارم چون خیلی باحاله
در ضمن دارم یسری متن تهیه می کنم برا اونایی که برنامه نویسیشون ضعیفه مثلا دستورات شرطی ، حلقه ها ، نوشتن function ها و .. البته فعلا سرعت اینترنتم خیلی اومده پایین نمی دونم چرا اینجوری شده امیدوارم تا بعدازظهر درست بشه
فعلا

mahtabesfahan
15-10-2007, 19:26
اشتباه اصلاح شد/

ژولی لسکو
16-10-2007, 22:22
سلام خطاط عزيز
خوب ظاهرا ديگه دسترسي به اون آموزشها غير ممكنه
در مورد SQL خيلي منتظزم ببينم چيه \ خدايي ساده بگو كه سر در بيارم
حتما حتما در مورد شرطي ها و فانكشن ها آموزش بذار فكر كنم اساس برنامه سازي باشن
منتظر كارهاي قشنگت هستم
در مورد كندي خط يه تجربه اين هفته كردم كه سرعتم دو برابر شد :
تلفن رو موقع اتصال به اينترنت كشيدم باورم نميشه سرعت از 2k رفت رو 4 k تا 5k
امتحان كني ضرر نداره
ممكنه علمي نباشه براي من جواب داد
قربونت
باي
--------------------
بالاخره سوالم رو مطرح کردم ولی هنوز نتیجه نداده

khatat
18-10-2007, 08:49
قسمت اول آموزش رو شروع کردم برای دریافت لینک آموزش به پست اول مراجعه کنید
سعی می کنم فردا دوباره بازم بزارم درباره Sql هم همین قدر بگم که درواقع یه جور دیتابیس هست که می تونی اطلاعات زیادی رو ذخیره کنی
تا بعد

ژولی لسکو
18-10-2007, 20:58
:11::11::11::11::11::11::11::11::11:
:11: ممنون خطاط عزیز:11::11::11::11::11:
:11::11: قزیونت ژولی:11::11::11::11::11:
:11::11::11::11::11::11::11::11::11:

khatat
22-10-2007, 18:34
خوب متغیرها هم بلاخره تموم شد ، شرمنده اگه دیر به دیر مطالب رو می ذارم اولا این روزا یکم کار دارم ثانیا تایپ این مطالب یخورده دردسر داره ولی خوب امیدوارم دفعه بعد سریعتر مطالب رو بذارم
فعلا

ژولی لسکو
22-10-2007, 20:19
سلام خطاط جون
این حرفها چیه ، دشمنت شرمنده باشه ، من شرمندم که مزاحم وقت آزادت هستم
خداییش همون هفته ای یکبار هم که آموزش بذاری محبت رو در حق مخاطبت تموم کردی
منم وقت دارم تو این مدت تمرین کنم آموزش یک حاوی نکات جالبی بود
خصوصا چند مورد برای اسکریپت نویسی که همه نتیجه یکسان دارند
خداییش همیشه بهترین راه از بین اونا رو توصیه کن ، همونطورکه در آموزش اول داشتین
قربونت ژولی

khatat
27-10-2007, 05:24
بخش مربوط به اصطلاحات و عملگرها رو هم گذاشتم
دوستان ممکنه بعضی از قسمت های مربوط به این مطالب گنگ به نظر برسه در این صورت بهتره تو همین تاپیک مطرح کنین تا من یا بقیه دوستانی که بلدن کمک کنن
فعلا

ژولی لسکو
27-10-2007, 18:24
سلام
قسمت 2 و 3 برام سخت شد رفتم پرینت بگیرم بلکه بهتر بتونم بخونم و یاد بگیرم
دستت درد نکنه خطاط عزیز

ژولی لسکو
03-11-2007, 22:52
سلام خطاط عزیز
اومدم بگم خدا خبرت بده و دستت درد نکنه
حیلی دنبال این بودم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی هر زمان فراغت داشتی درمورد مقادیر حقیقی True و False بیشتر بگو
و این Nile که دقیقا نمیدونم چیه و کاریردش چیه.
ممنون از لطفت

ژولی لسکو
03-11-2007, 23:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ژولی لسکو
06-11-2007, 16:39
سلام خطاط عزيز
مثل هميشه مزاحمت ميشم خداييش حلال کن
چند سوال دارم که مطرح ميکنم:
1- آيا اسکريپ نويسي يه نوع زبان برنامه نويسي محسوب ميشه؟ اصلا زبان آتوپلي چيه؟
2- آيا از == هميشه براي مقايسه دو متغير استفاده ميکنيم؟ درست فهميدم؟
3- چطور به برنامه بگيم که اگر شرط برقرار بود اين کد را اجرا کن و ادامه کدها رو ناديده بگيرد؟
قربانت ژولی

khatat
10-11-2007, 06:17
خواهش می کنم
سوال اول : راستش رو بخوای فکر نمی کنم اسکریپت نویسی یک نوع زبان برنامه نویسی محسوب بشه شایدم بشه نمی دونم! زبان اتوپلی اونجوری که من فهمیدم Lua هست (خداییش نمی دونم چیه) ولی همین قدر می دونم که یک زبان ویژوالی است اگر بتونی اسکریپت نویسی رو تو این برنامه خوب یادبگیری بدون هیچ دردسری می تونی بری Vb کار کنی
سوال دوم : بله
سوال سوم : به پست اول مراجعه کن و آموزشی رو که مربوط به کنترل برنامه است رو مطالعه کن.
اگر مشکلی بود من درخدمتم
تا بعد

ژولی لسکو
10-11-2007, 08:38
سلام استاد خوبم آقای خطاط
امیدوارم شاگرد خوبی برات بوده باشم
ممنون که جوابمو دادی
باشه آموزش کنترل برنامه رو میخونم
قربونت ژولی

ژولی لسکو
10-11-2007, 13:48
سلام آقاي خطاط
ايندفعه ديگه خيلي سخت شد
به هر ترتيبي بود IF را ياد گرفتم و While هم تقزيبا بلد شدم
راستي در While شما از عدد استفاده کردين يعني يک واحد، يک واحد به عددمون اضافه ميکنه
ميخاستم ببينم آيا همين امکان براي حروف هم متصور هست يعني a رو داريم و ميخايم بشه b ، و بعد c وبعد d و .....
آيا ميشه چنين کاري کرد ؟
اگه ميشه لطف کنين يه نمونه بذارين تو سايت.
مزاحم هميشگيت ژولي لسکو
قربانت

khatat
10-11-2007, 13:59
برای حروف که نمی شه این کار رو کرد فقط برای اعداد می شه

ژولی لسکو
10-11-2007, 17:24
گفتم چرا A+1هرچی میدم نمیشه B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم بالاخره یه راهی داشته باشه
مخلصیم

ژولی لسکو
29-11-2007, 18:44
سلام داداشی دیگه نمیایی اینجا
امیدوارم سالم و سرحال باشی و موفق

ژولی لسکو
07-12-2007, 19:55
سلام خطاط عزيز
اگه به هر دليل نميخاي ادامه بدي يا فعلا نميتوني لطفا بگو
خداييش شونصد هزار بار آمدم و نبودي
تا همينجاشم خيلي چيز ياد گرفتم
البته حق داري كلاس با يه شاگرد برات كسل كننده است
نميدونم چرا استقبال نميشه
قربونت

SAJAD DP
12-12-2007, 14:31
سلام
دوستان تمپلت جديدي براي اين برنامه سراغ نداريد؟
( تمپلتي كه بشه داخل مجله الكترونيكي استفاده كرد )

lind
24-07-2010, 21:19
سلام
میدونم تاپیک یکم قدیمیه ولی فک کنم همینجا بپرسم بهتر باشه
من وقتی تو این برنامه فایل فلش رو میارم روی همه دکمه ها قرار میگیره هرکاری هم میکنم نمیتونم دکمه ای بیاد روی فایل فلش!
آیا راهی داره که این اتفاق بیفته؟
ممنون

bigbang021
02-08-2010, 14:14
خفن بوووووووووووووووووود

خوشمان آمد

bigbang021
02-08-2010, 14:22
ممنون از این همه فعالیت

hosnashakiba
23-06-2016, 10:30
سلام
ممنون بابت زحمت اما هیچ کدوم که باز نمیشه اخطار میده ؟؟؟
فکر کنم باید با فیلتر شکن باز بشه اونایی که ندارند چی کار کنند ؟؟؟

omid198714
22-06-2017, 17:20
من الان این AutoPlay رو سیستمم نصب نیست و نمی تونم اون فایل رو امتحان کنم ببینم کار می کنه یا نه (آخه اینجا 10 تا کد واسه resize هست :31:) ولی خوب من این کد رو از خود سایت این برنامه گرفتم امتحان کن ببین چه جوری اگه لازم شد خودمم بعد چک می کنم درضمن فکر نمی کنم این کد واسه پلاگین ها جواب بده یعنی پلاگین ها موقع resize سایزشون همونی که هست باقی می مونه (حالا امتحانش ضرر نداره)

ابتدا مطمئن شو که خاصیت Resizable رو فعال کردی بعد کد زیر رو کپی کن تو قسمت Global Function

قسمت Page On Preload

قسمت Page On Close :

قسمت Page's On Size

اگه مشکلی بود بگو :46:

سلام ممنون

من نمونه این کد رو به صورت آماده دانلود کردم یاد نمی یاد از کجا بود با همین دستور کد ها کد ها کار میکنند آما وقتی یه تعداد عکس دکمه چک باکس به پروژه اضافه میکنیم بعد از گرفتن خروجی ارور میده و یه تعداد از عکس ها و دکمه ها و چک باکس ها جابه جا میشند ولی یه تعداد دیگه درست نمایش داده میشدن میشه کاری کرد درست شه یا امکانش نیست ممنون میشم راهنمایی کنید

omid198714
22-06-2017, 17:25
سلام ممنون
کد ها کار میکنند آما وقتی یه سری دکمه عکس چک باکس به پروژه اضافه میکنم بعد از اجرا ارور میده و یه سری رو درست نمایش میده یه سری رو هم چا به چا میشه کاری کرد ارور از چیه ؟
لطفا راهنمایی کنید