PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای بازیهای play station 1 در لینوکس

rootnt
12-03-2006, 18:42
سلام
همه کسایی که با این مبدلها در pc خودشون بازیهای ps1 رو بازی می کنند می دونند که یکی از بهترین برنامه ها برای اجرای بازیهای کنسول ps1 چه در لینوکس و چه در ویندوز برنامه epsxe هستش
این برنامه نسخه لینوکس هم داره که من نسخه rpm مخصوص لینوکس suse over 9.0 اون رو پیدا کرم که اینجا معرفی می کنم
اگر کسی برای توزیعهای دیگر rpm base هم داشت لطف کند و همینجا معرفی کند
من اونو در suse 9.3 به راحتی نصب و اجرا کردم بدین صورت:
ابتدا از اینجا (ftp://mirror.switch.ch/mirror/suse/suse/i386/9.3/suse/i586/psx-plugins-20021202-315.i586.rpm) پلاگینهای این برنامه رو دانلود و بسادگی با فرمان rpm -i نصبش کنید
psx-bios رو هم می تونید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید
سپس خود برنامه رو از اینجا (ftp://mirror.switch.ch/mirror/suse/suse/i386/9.0/suse/i586/epsxe-1.5.2-209.i586.rpm) دانلود و با همون دستور نصب کنید
وقتی که برنامه را نصب کردید باید در قسمت config==>bios فایل بایوس که با پسوند bin هست رو معرفی کنید
کسانی هم که از توزیعهای debian base استفاده می کنند psx_bios و پلاگینهای برنامه رو از آدرس زیر دانلود کنند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرین ورژن خود برنامه رو هم از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و با دستور dpkg -i نصب کنید
اجرا: epsxe
نسخه سورس ورژن 1.6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])