PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساختن اطلس جهان و بدن و...

rbg
19-10-2009, 18:30
سلام دوستان
بنده دنبال یک نرم افزاری هستم که بتونم با اون ، محیط هایی شبیه اطلس های جهان یا اطلس بدن و ... بسازم. یعنی هم بشه تصویر رو توی یک محیط سه بعدی چرخوند و هم بشه زوم کرد و با کلیک کردن روی قسمت های مشخص ، اتفاقات خاصی بیفته.
شما نرم افزار رو معرفی بکنید ، انشاا... خودمون نحوه کارش رو می فهمیم .
با تشکر

a1000a
19-10-2009, 18:45
منظورتون انیمیشن هستش؟؟؟؟
مثل اون؟؟؟

rbg
19-10-2009, 19:20
"اون" به نرم افزار ساخت برمیگرده !حالا این نرم افزار ساخت میتونه ، جزو نرم افزارهای انیمیشن سازی باشه یا میتونه جزو نرم افزارهای ساخت برنامه باشه یا حتی جزو نرم افزارهای بازی سازی باشه .

شما کلا هر راهی که برای ساخت همچین محیطی میشناسین معرفی بفرمایید.

پیشاپیش از جواب سریع a1000a تشکر میکنم.

a1000a
19-10-2009, 19:29
3دی مکس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حتما به این صفحه مراجعه کنید

کرک

مایا

مراجعه به این صفحه

rbg
19-10-2009, 19:52
با تشکر از جواب های سریع شما.
بنده با نرم افزارهایی که معرفی کردید آشنایی دارم. تا اونجایی که بنده با اینها کار کردم و میدونم اینها توی خود نرم افزار امکان چرخوندن و زوم کردن رو دارند اما چیزی که مهمه مساله خروجی گرفتن از اینهاست. چراکه تا اونجایی که بنده میدونم این نرم افزارها خروجی فیلم دارند (حالا max امکان خروجی قابل چرخش رو برای حالت preview ارائه میده) اما خروجی با کیفیت و امکاناتی مثل کلیک کردن و باز شدن اطلاعات جدیدی بعد از کلیک کردن رو ندارند . بنده با نرم افزارهایی مثل MMB و Director هم که به صورت کلیکی کار می کنند آشنایی دارم ، اما ترکیبش توی یک محیط سه بعدی برام مهمه .
حدس میزنم با نرم افزارهای بازی سازی بشه همچین محیطی رو ساخت که متاسفانه بنده اصلا با این نرم افزارها کار نکردم.
متشکر