PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا اگر از تبیان استفاده کنی هزینه تلفن نداره

Hasan.M
19-10-2009, 17:57
سلام که هست بهترین کلام
آیا اگر از تبیان استفاده کنی هزینه تلفن نداره(اینترنت)

با تشکر از ورودشما به تاپیک
arzeva

mf.designing
19-10-2009, 18:04
تو این دوره و زمونه اگه به یکی بگی که کتکت بزنه ، پول میخواد ، حالا شما میگی اینترنت مفت بدن ؟!! نه عزیز پول داره ...
با همین موضوع هم هی تاپیک نزن :دی !

a1000a
19-10-2009, 18:08
سلام که هست بهترین کلام
آیا اگر از تبیان استفاده کنی هزینه تلفن نداره(اینترنت)

با تشکر از ورودشما به تاپیک
arzeva

چرا پول میگیره
در ضمن تمامی دوستان من که از تبیان استفاده کردن
هک شدن

Hasan.M
20-10-2009, 12:06
تو این دوره و زمونه اگه به یکی بگی که کتکت بزنه ، پول میخواد ، حالا شما میگی اینترنت مفت بدن ؟!! نه عزیز پول داره ...
فقط یه سوال داشتم شما عزراییل نیستی ؟
چون هر جا که می رم جلوم هستی :31:
در ضمن متشکر از راهنمایی هات:11:

Hasan.M
20-10-2009, 12:09
شرمنده من یه چیز یادم رفت من فقط یه چیز رو مفت می دم اون هم کتکه:21:
دوستت دارم وبا تشکرarzeva

kourosh_sos
20-10-2009, 15:25
منظورتون از هزینه تلفن نداره چی هست اگر شما بخوای ار اینترانت تبیان استفاده کنی بیشتر به دو تا سایت وصل نمیشی یکی همین تبیان و یکی رشد ولی برای همین ارتباط برای شما هزینه تلفن می افته ولی اگر میخوای از اینترنت رایگانش استفاده کنی باید عضو نهایی بشی و فعالیت بالا هم داشته باشی و به یکسری سوالات که در روز مطرح میکنه جواب بدی اگر برنده شدی بهت اینترنت رایگان میدن

zedeh@le_b@h@l
20-10-2009, 15:33
هزینه تلفن نگران نباش بیشتر از ساعتی 100 تومان نمی شه... ولی اینترنت رایگانش یه 700 ساعتی قبلا گرفتم چه حالی میده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ARASH66
20-10-2009, 16:06
دوست عزیز اگر از شبکه داخلی سایت های تبیان (اینترانت تبیان) وصل بشی به اینترنت فقط پول کارت ندادی و هزینه تلفن رو باید پرداخت کنی.

Hasan.M
20-10-2009, 19:22
منظورتون از هزینه تلفن نداره چی هست اگر شما بخوای ار اینترانت تبیان استفاده کنی بیشتر به دو تا سایت وصل نمیشی یکی همین تبیان و یکی رشد ولی برای همین ارتباط برای شما هزینه تلفن می افته ولی اگر میخوای از اینترنت رایگانش استفاده کنی باید عضو نهایی بشی و فعالیت بالا هم داشته باشی و به یکسری سوالات که در روز مطرح میکنه جواب بدی اگر برنده شدی بهت اینترنت رایگان میدن
آفرین به این میگن جواب :10:
واقعا دستت درد نکنه

rasoul2005
20-10-2009, 19:35
همینطور که بقیه گفتند کلا اینترانت تبیان هزینه اینترنت ندارد و فقط هزینه تلفن برات دارد منم خیلی وقت پیش ازش استفاده میکردم و از روزی که خدا نعمت adsl بهم داده اینترانت تبیان:2:

موفق باشید

babak_gww
20-10-2009, 21:53
تبیان تو هرشهری اشتراک اینترنت رایگان میده
فقط کافیه زنگ بزنید به واحد انفورماتیک سازمان تبلیغات اسلامی شهر خودتون و در خواست اکانت بکنید
با هر بار زنگ زدن 10 ساعت شارژ میکنن .......