PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میلان برنده جنگ حیثیتی با رم شد

nw_nk
19-10-2009, 02:12
در ادامه مسابقات هفته هشتم فوتبال سری آ ایتالیا نتایجی به شرح زیر بدست آمد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل – بازی های یکشنبه سری آ ایتالیا در چارچوب هفته هشتم پی گیری شد و در یک بازی حیثیتی آث میلان موفق شد تا آاس رم را شکست دهد. میلانی ها درحالیکه یک بر صفر با گل دقیقه سوم منز از حریف خود عقب افتاده بودند، موفق شدند با درخشش رونالدینیو که در این بازی پنالتی دقیقه 56 را به گل تبدیل کرد و با پاسی زیبا پاتو را در دقیقه 67 به گل رساند، رقیب رمی را شکست دهند تا در ورزشگاه سن سیرو مقابل هواداران خودی روسفید شوند.

بازی های دیگر روز یکشنبه به شرح زیر انجام شد: ناپولی 2 – بولونیا 1 کواگلیارلا 72 و مگیو 91 (ناپولی) – آدایلتون 15 پارما 1 – سی ینا 0 بوجینوف 6 (پارما) لاتزیو 1 – سمپدوریا 1 متوزالم 42 (لاتزیو) – پاتزینی 40 (سمپدوریا) کاتانیا 2 – کالیاری 1 ریکیوتی 36 و مارتینز 87 (کاتانیا) – دسنا 45 اودینزه 1 – آتالانتا 3 لودی 7 (اودینزه) – تیریبوکی 4 و والدز 69 و دی آسنتیس 73 (آتالانتا) لیورنو 1 – پالرمو 2 دانیلویسیوس 54 (لیورنو) – میکولی 56 و بالزارتی 81 (پالرمو) کیوو 1 – باری 2 ب وگدانی 81 (کیوو) – آلمیرون 2 و رانوکیا 64 (باری

2009/10/19

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

B3HZ@D
19-10-2009, 09:58
FORZA MILAN

خدائیش میلان حقش بود این بازی رو ببره...خیلی حمله کرد...کلا به این برد نیاز داشت

nw_nk
19-10-2009, 13:52
رییس جلوروسی می‌گوید تیمش باید پیروز می‌شد.

سایت گل – رزلا سنسی رییس باشگاه رم درباره دیدار تیمش مقابل میلان در سن‌سیرو صحبت کرده و به داور تاخته است. به گفته او، روبرتو روزتی داور دیدار اشتباهات بسیاری داشت و این داور باتجربه یک پنالتی واضح را نگرفت اما یک پنالتی عجیب به میلان داد.سنسی می‌گوید «با آن که او داوری عالی در سطح بین‌المللی است اما اشتباهات بسیار زیادی داشت. من خیلی ناراحت هستم، بازیکنان من شایسته پیروزی بودند. یک بار در سن‌سیرو با اشتباهات روزتی یک اسکودتو را از دست دادیم. امشب گزارشگرها هم گفتند داور یک پنالتی را به سود ما نگرفته، آن وقت یک پنالتی کاملا بی‌دلیل به سود میلان اعلام کرد. این اوضاع شرایط بازی را به کل دگرگون ساخت.»سنسی درباره کارت‌های زرد پرشماری که روزتی داد هم می‌گوید: «در این باره و درباره وقت تلف‌شده‌ای که در نظر گرفت نظری نمی‌دهم.»رم پنجشنبه در لیگ اروپا با فولام بازی می‌کند.

2009/10/19

nw_nk
19-10-2009, 13:59
میلان هر سه امتیاز مقابل رم را کسب کرد تا از بحران رهایی یابد...

سایت گل – رونالدینیو کمک کرد میلان یک پیروزی مهم دو بر یک مقابل رم در ورزشگاه سن‌سیرو به دست آورد. او اخیرا شرایط دشواری داشت ولی با نمایش درخشانش به منتقدانش پاسخ گفت. رونالدینیو که گل هم زد. می‌گوید: «همین حالا حس خوبی دارم. بسیار تلاش کردم و اکنون از نظر فیزیکی، فنی و روحی عالی هستم. می‌خواهم مانند امشب به درخشش ادامه دهم تا تمام طرفداران میلان را شاد کنم. امشب ثابت شد من و پاتو می‌توانیم در کنار هم بازی کنیم و بدرخشیم. من به پاس دادن علاقه دارم و او به گل زدن.»رونالدینیو درباره گلی که زد می‌گوید: «وقتی برای زدن ضربه پنالتی رفتم، می‌دانستم می‌توانم به تمام انتقادات پاسخ دهم ولی در آن لحظه تلاش کردم تمرکز خود را حفظ کنم. برای من بازی در سمت چپ یا به عنوان مهاجم تفاوتی ندارد. سال‌ها در سمت چپ میدان بازی کردم و کارها را در این جناح آسان‌تر انجام می‌دهم اما در کنار پاتو هم می‌توانیم کارهایی عالی انجام دهیم.» طرفداران میلان امیدوارند رونالدینیو درخشش خود را ادامه دهد، به ویژه در بازی چهارشنبه این هفته مقابل رئال مادرید.

2009/10/19