PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای سون از ویستا

Mehr.Iman
18-10-2009, 22:28
سلام دوستان
آیا این امکان وجود داره که از درون ویندوز ویستا ، ویندوز سون را اجرا کرد یا برعکس؟
آیا با این کار نرم افزارایی رو که تو ویستا نصبن میشه تو سون اجرا کرد؟!

mehdi_halla
19-10-2009, 14:22
سلام شما میتونین با استفاه از برنامه Virtual pc ویندوز 7 رو روی ویستا نصب کنین(داخل یه پارتیشن).
بله وقتی که داخل ویندوز 7 شدین میتونین برنامه های 7 رو اجرا و نصب کنین.

Mehr.Iman
19-10-2009, 14:37
سلام شما میتونین با استفاه از برنامه Virtual pc ویندوز 7 رو روی ویستا نصب کنین(داخل یه پارتیشن).
بله وقتی که داخل ویندوز 7 شدین میتونین برنامه های 7 رو اجرا و نصب کنین.
سلام دوست من
ممنون از جوابتون ، ولی فکر میکنم درست متوجه منظور من نشدید.
من در حال حاضر هم سون دارم هم ویستا ، حالا میخوام ببینم میشه وقتی تو ویستا هستم سون رو هم از ویستا اجرا کنم.
یعنی همزمان دو تا ویندوزو اجرا کنم و بتونم بین اونا سوئیچ کنم ، قبلا توی لب تاپای اپل این امکانو دیده بودم.

mehdi_halla
19-10-2009, 15:17
دوباره سلام دوست عزیز.
نه دوست عزیز امکانش نیست. اون چیزی که شما میگی احتمال زیاد همون نصب دو و یندوز روی یک پارتیشن هستش که در این حالت شما نمی خواد سیستم رو ری استارت کنین برای سوئیچ بین دو ویندوز.

Mehr.Iman
19-10-2009, 18:54
یعنی برای این کار باید دو تا ویندوزو تو یه درایو نصب کرد؟
من میخوام هر دوی اونارو همزمان اجرا کنم ، شما فرض کنید دو تا نرم افزارو همزمان اجرا کردید و با alt+tab بین اونا سوئیچ میکنید ، حالا میشه دو تا ویندوزو همزمان اجرا کرد و اینجوری بینشون سوئیچ کرد؟
فرض میکنیم که من هر دورو تو یه درایو نصب کردم ، چجوری هر دو رو همزمان اجرا کنم اونوقت؟

Mehr.Iman
19-10-2009, 19:00
یعنی برای این کار باید دو تا ویندوزو تو یه درایو نصب کرد؟
من میخوام هر دوی اونارو همزمان اجرا کنم ، شما فرض کنید دو تا نرم افزارو همزمان اجرا کردید و با alt+tab بین اونا سوئیچ میکنید ، حالا میشه دو تا ویندوزو همزمان اجرا کرد و اینجوری بینشون سوئیچ کرد؟
فرض میکنیم که من هر دورو تو یه درایو نصب کردم ، چجوری هر دو رو همزمان اجرا کنم اونوقت؟

mehdi_halla
21-10-2009, 16:23
سلام دوست عزیز
برنامه Virtual pc تقریبا همچین کاری رو انجام میده.
شما میتونین داخل یه ویندوز یه ویندوز دیگه(یا لینوکس) رو نصب و اجرا کنین.
ولی برای اینکار باید سیستم مشخصاتش خوب باشه (سی پی یو و رم).
نرم افزاره ای دیگه ای هم هست مثل Vmvare و Parallels Workstationl

Mehr.Iman
21-10-2009, 19:18
سلام
من رمم 4 و سی پی یوم intel core 2 dou 2.1GH هستش ، فکر کنم بکشه .
ممنون ، الان دارم Virtuall PC رو دانلود میکنم.
جوابشو همینجا میگم.