PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای برای خرید دیجیتال هندی کم. (تا 700 تومن)

joykiller360
18-10-2009, 14:43
سلام دوستان من میخوام دوربین دیجیتال هندی کم بخرم که دیگه بیشتر از 600 , 700 نشه.
میخوام بدونم چه مارکی خوبه و اینکه این دوربین ها واسه عکاسی لنزشون چند مگاپیکسل هست.
این قضیه که دوربینش چند مگاپیکسل واسم مهم هستش.
و اینکه وقتی فیلم میگیریم چه جوری میشه تو کامپیتر ریخت فیلم ها رو؟ ایا برنامه کپچر داره؟

prowler88
18-10-2009, 16:46
و اینکه وقتی فیلم میگیریم چه جوری میشه تو کامپیتر ریخت فیلم ها رو؟ ایا برنامه کپچر داره؟
برنامه که همراهشون داره. ولی کپچر نه. دیگه دوران اونا گذشت. الان یا دی وی دی میخوره یا هارد یا مموری که در هر سه حالت کافیه سیمشو وصل کنی به کامپیوتر فایل ها رو منتقل کنی.

joykiller360
18-10-2009, 18:01
برنامه که همراهشون داره. ولی کپچر نه. دیگه دوران اونا گذشت. الان یا دی وی دی میخوره یا هارد یا مموری که در هر سه حالت کافیه سیمشو وصل کنی به کامپیوتر فایل ها رو منتقل کنی.
به من این مدل رو پیشتهاد کردن سونی SR-12 نظر شما چیه؟ عکس هاش چه طوره؟

seymour
18-10-2009, 18:19
سلام دوستان من میخوام دوربین دیجیتال هندی کم بخرم که دیگه بیشتر از 600 , 700 نشه.
میخوام بدونم چه مارکی خوبه و اینکه این دوربین ها واسه عکاسی لنزشون چند مگاپیکسل هست.
این قضیه که دوربینش چند مگاپیکسل واسم مهم هستش.
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک رو ببین .. دوستی سوال مشابهی داشته

//
برای عکاسی معمولاً 2 مگاپیکسل هستند .. در مورد کیفیت عکاسی دوربین های فیلمبرداری در این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست چند نکته گفته ام ..

//
در مورد media شون (یا همون که شما گفتی : بحث انتقال فیلم هاش) ، همونطور که دوستمون گفت دو حالت کلی داریم یا دیسکی هستش که خودش می ریزه روی DVD یا اینکه حافظه ای هستش (هارد - کارت حافظه - هردو) که در حالت دوم باید فیلم ها رو بریزی روی دستگاه و خودت دیسک رو بسازی .. باز قبلا توضیح داده ام (بگرد در همین تالار) که برنامه های خوب برای ساختن DVD ویدئو کم نیست (Authoring بهش میگیم اصطلاحا) ... طبیعتا راه حل اول (DVD) سریعتره ، برای اونایی که کمتر حرفه ای هستند مناسبه ، اما زمان کمتری برای ذخیره داری ، در عوض راه دوم (حافظه) نیاز داره که خودت دیسک رو بسازی بعداً ، در عوض فیلم بیشتری می تونی بگیری و الان اکثر مدلهایی که دارن به سمت کیفیت بالاتر میرن از این حالت پشتیبانی می کنن