PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مخربی که با بلوتوث در ارتباط است ! (N70)

mf.designing
17-10-2009, 22:39
سلام به تمام بچه های گل انجمن موبایل :11:
بچه ها یه چند وقتی بود گوشی قدیمیم رو (N70) کنار گذاشته بودم ، اما بنا به ضرورتی که پیش اومده مجبور شدم ازرش دوباره استفاده کنم ! :31:
قبلا یادمه یک بار دوستم یه برنامه برام سند کرده بود (که نمیدونم چی بود!) بعد نصب اون این گوشی به این روزافتاده بود و منم از یاد برده بودم که امروز بعد از استفاده دوباره باهاش مواجه شدم !
مشکل اینه که وقتی بلوتوث گوشی روشن باشه، گوشی خود به خود به هرکی که دوروبرش باشه و بلوتوثش باز باشه برنامه یا اطلاعاتی رو ارسال میکنه !! که من ازش بی اطلاع هستم ! به طوری که هم اطرافیان رو کلافه میکنه ، هم خودم رو و هم باطری گوشی رو !!! نه با فرمت مموری کارت حل شد ، نه با انواع ریستها و نه با آپدیت و فلش به نسخه جدید !!!
حالا از دوستان راهنمائی میخوام ... آیا کسی تا به حال باهاش مواجه شده ؟؟ راه حل چیه ؟!

ممنون :40:

Hadi King
18-10-2009, 03:09
سلام به تمام بچه های گل انجمن موبایل :11:
بچه ها یه چند وقتی بود گوشی قدیمیم رو (N70) کنار گذاشته بودم ، اما بنا به ضرورتی که پیش اومده مجبور شدم ازرش دوباره استفاده کنم ! :31:
قبلا یادمه یک بار دوستم یه برنامه برام سند کرده بود (که نمیدونم چی بود!) بعد نصب اون این گوشی به این روزافتاده بود و منم از یاد برده بودم که امروز بعد از استفاده دوباره باهاش مواجه شدم !
مشکل اینه که وقتی بلوتوث گوشی روشن باشه، گوشی خود به خود به هرکی که دوروبرش باشه و بلوتوثش باز باشه برنامه یا اطلاعاتی رو ارسال میکنه !! که من ازش بی اطلاع هستم ! به طوری که هم اطرافیان رو کلافه میکنه ، هم خودم رو و هم باطری گوشی رو !!! نه با فرمت مموری کارت حل شد ، نه با انواع ریستها و نه با آپدیت و فلش به نسخه جدید !!!
حالا از دوستان راهنمائی میخوام ... آیا کسی تا به حال باهاش مواجه شده ؟؟ راه حل چیه ؟!

ممنون :40:
دوســــت عزیز برای N95 پسر داییم هم همینجوری شده بود و فایل های که میفرسته هم ناشناسه و اسم های خفن :31:
هر کاری کردم نشد تا مموری رو عوض کردم و حافظه داخلی رو با کد فرمـــت ! درست شد
مموری رو عوض کردی رو گوشی نذار اول حافظه فرمت کن بعد ...
موفق باشید!:40:

A L I E N
18-10-2009, 07:26
ویروسی شدی آمو

منم با همین گوشی همین مشکل را داشتم

یه فرمت اساسی دادم تو پاچه خودشو مموریش اوکی شد

mf.designing
18-10-2009, 19:45
هر کاری کردم نشد تا مموری رو عوض کردم و حافظه داخلی رو با کد فرمـــت ! درست شد

یعنی بیخیال مموری بشم ؟!! با چه کدی منظورتونه ؟!

Hadi King
19-10-2009, 01:02
یعنی بیخیال مموری بشم ؟!! با چه کدی منظورتونه ؟!
یه تروجانه که رو گوشی ها عمل میکنه ! و فرستادن فایل با اسم های عجیب برای اونایی که بلوتوث گوشیشون بازه :20:
مال پسر داییم که از مموری بودش چون مموری رو روی N82 انداختیم به همین درد مبتلا شـــد :31:
با کد #7370#* ...
موفق باشید!:40: