PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سخنی دوستانه...

mehdy.z
17-10-2009, 19:42
می دونم اینجا جاش نیست ولی میگم چون خیلی وقته که دلم میخواد بگم ولی هی با خودم کلنجار میرم چون تقریبا اکثر پستام در راه کمک به دوستان هست فکر میکردم بچه ها به خودم بگیرن ولی باور کنید به هیچ وجه منظورم خودم نیست...

دوستان واقعا اگه یه جا یه مطلب خوندید که به دردتون خورد حتما دکمه تشکر رو بزنید چون اگه اینکار رو نکنید طرفی که اون کار رو کرده ممکنه یا دلسرد بشه که کسی تحویلش نگرفته یا اینکه فکر میکنه که فعالیتی که داره میکنه مفید نیست:13:باور کنید من خودم وقتی توی یه انجمن میرم حتی اگه یه پست مال 6 ماه پیش هم باشه ولی اگه به دردم خورد یا دیدم مفیده حتما دکمه تشکر رو میزنم چون توی این فروم که همه از سر لطف دارند به هم کمک میکنند ولی با این کار اولا حداقل به نوعی دارید به طرف خسته نباشید میگید ثانیا طرف میفهمه که آیا فعالیتی که میکنه مفیده یا نه یا حداقل به درد چند نفر خورده ثالثا این کارنشانه شخصیت خود ماست...
(از مدیران هم می خوام که این تاپیک رو رو قفل کنند تا به حاشیه نره ولی خواهشا حداقل تا 24 ساعت نفرستش ترش تا همه ببینند)
با عرض پوزش...
موفق و موید باشید:20:

SI-SA
17-10-2009, 20:19
پس ما رو نشناختید ... بنده 4 برابر تعداد تشکر هایی که ازم شده، تشکر کردم ... کلا بسیار لذت می برم از اینکار :دي
بنده هم این حرف رو تایید میکنم ، کلا تو بعضی از انجمن ها تشکر کردن انگار موسوم نیست ، من تو انجمن زبان که بودم خوب بود ، تو انجمن عکس و فوتوشاپ هم خوب بود ... بقیه جا ها رو نمی دونم ... راستی چرا تو تاپیک های بخش اخبار و جاهایی که پست ها شمارش نمیشه ، تشکر نیست ؟
اگه پستی که کاربر داده بی ارزش باشه خوب تشکر نمی کنیم ، ولی به نظرم لازمه که دکمه تشکر تو همه جا باشه .

SA3EDLORD
18-10-2009, 19:00
میدوننید.بچه های انجمن یاد گرفتن یا از کاربرفعال ها تشکر میکنند یا از مدیر ها.
من خودم هر چی میبینم که به دردم میخوره تشکر میکنم.
برید پروفایلم رو نگاه کنید من 619 بار تا الان تشکر کردم.