PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای اثصال به شبکه با لپتاپ

arashmanteghi
16-10-2009, 02:33
سلام من بلاخره از ایران اچ پی 1225 رو خریدم با 24 ماه گارانتی. همه چیزش رو ردیف کردم. فقط میخوام برم سایت دانشگاه از اینترنت استفاده کنم،اونم با لپتاپ خودم. اما نمیدونم چطور باید کانکشن ساخت ، اونم از طریق کارت شبکه بیسیم. توی ایکس پی و روی PC بلدم و میدونم چطور آی پی (ip) بدم اما با نوت بوک و ویستا بلد نیستم. تورو خدا راهنماییم کنید. لطفا یه راهنمایی کامل بزارین هم واسه من هم واسه همه. فدای همه کاربر ها و مدیران انجمن

_ermia
16-10-2009, 10:34
سلام من بلاخره از ایران اچ پی 1225 رو خریدم با 24 ماه گارانتی. همه چیزش رو ردیف کردم. فقط میخوام برم سایت دانشگاه از اینترنت استفاده کنم،اونم با لپتاپ خودم. اما نمیدونم چطور باید کانکشن ساخت ، اونم از طریق کارت شبکه بیسیم. توی ایکس پی و روی PC بلدم و میدونم چطور آی پی (ip) بدم اما با نوت بوک و ویستا بلد نیستم. تورو خدا راهنماییم کنید. لطفا یه راهنمایی کامل بزارین هم واسه من هم واسه همه. فدای همه کاربر ها و مدیران انجمن

سلام
مبارکه:)

امیدوارم مقاله زیر مفید باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pami
28-10-2009, 02:48
baharsafaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كاربر محترم ، اين سوالات رو بايد در اينجا بپرسيد و دنبال جوابش باشيد نه در انجمن لپ تاپ

سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما نميتونيد فايل پيوست كنيد ، پيشنهاد ميكنم حتما قوانين انجمن لپ تاپ رو در امضاي من بخونيد

Pami
28-10-2009, 02:51
تاپيك بسته شد