PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : rapidgo در مقابل rapidbaz

sadeghrayan
15-10-2009, 21:26
با سلام خدمت دوستان
من مدتی هستش که از سایت rapidgo.net استفاده می کنم به نظر می رسه که تکنولوژی به کار رفته برای تبدیل لینک ها بسیار قوی تر از سیستم رپید باز باشه . لطفا نظراتتون رو قرار بدید

ممنون

H.Operator
15-10-2009, 22:31
من خیلی وقته که از rapidbaz استفاده می کنم خوبه ولی خوب اگه اکانتم تمام شد یک اکانت از rapidgo هم میگیرم به امتحانش می ارزه اما چیزی که هست اینه که فکر کنم راپیدباز آپلود سنترهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه....

MaSoOd
15-10-2009, 23:59
اتفاقا رپید گو هم نواوری داشته و خیلی خوبه از لحاظ سرعت عمل تبدیل لینک ها

مساله ی دیگه ذخیره سازی فایل ها هست 

نمیشه گفت ایراد رپید گو هست ولی حسن رپید باز اینه که زمانی که شما مطمئنی لینکی تا چند روز دیگه پاک میشه میتنی منتقلش کنی به اکانت رپید باز  
و جستجو و دانلود  فایل های دیگر کاربران مزیت دیگش هست 

سرویس های رپید گو هم نسبتا  هزینه های پایینتری دارند 

sadeghrayan
18-10-2009, 15:42
من خیلی وقته که از rapidbaz استفاده می کنم خوبه ولی خوب اگه اکانتم تمام شد یک اکانت از rapidgo هم میگیرم به امتحانش می ارزه اما چیزی که هست اینه که فکر کنم راپیدباز آپلود سنترهای بیشتری رو پشتیبانی می کنه....
مهم اینه که چند تا از سایت هاش همیشه کار کنند و چقدر پشتیبانی داشته باشه .
من از هر دو سایت اکانت دارم ولی رپیدباز اکثرا مشکل داره ولی رپیدگو اگر هم مشکل داشته باشه پشتیبانی داره عین شیر . با مسنجر ، ایمیل و تلفن جوابگو هستند . کار من رو چندبار خیلی سریع راه انداختند

اتفاقا رپید گو هم نواوری داشته و خیلی خوبه از لحاظ سرعت عمل تبدیل لینک ها

مساله ی دیگه ذخیره سازی فایل ها هست

نمیشه گفت ایراد رپید گو هست ولی حسن رپید باز اینه که زمانی که شما مطمئنی لینکی تا چند روز دیگه پاک میشه میتنی منتقلش کنی به اکانت رپید باز
و جستجو و دانلود فایل های دیگر کاربران مزیت دیگش هست

سرویس های رپید گو هم نسبتا هزینه های پایینتری دارند

سرعت تبدیل لینکش معرکه است (رپیدگو) . کی میگه به رپیدباز میشه اعتماد کرد که فایل هات چقدر بمونه . هی سرورهاش قطع میشن . فایل ها پاک میشن و ...
به نظر من با این اختلاف سرعت ، قیمت و پشتیبانی اصلا رپیدباز نمی ارزه

yasin935
26-11-2009, 22:31
با سلام خدمت دوستان
من مدتی هستش که از سایت rapidgo.net استفاده می کنم به نظر می رسه که تکنولوژی به کار رفته برای تبدیل لینک ها بسیار قوی تر از سیستم رپید باز باشه . لطفا نظراتتون رو قرار بدید

ممنون

سلام سوالی داشتم و اون اینکه وقتی ما از رپیدقو ترافیک گرفتیم قابلیت رزیوم فایلها تا کی میتونه انجام بگیره. مثلا اگه من امروز ساعت ده یه فایلی رو تا نصف دانلود کنم آیا امکان ادامه دانلود اون فردا یا پس فردا همین ساعت وجود داره؟

zed2
27-11-2009, 18:02
دوستان لطفا بخاطر جلوگیری از درگیری بین کاربرای دو سرویس از زدن تاپیک های مقایسه ای خود داری کنید.