PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Vike
15-10-2009, 17:40
سلام به همه دوستان
دیدم برای خیلی از شهرها ADSL بررسی شده،گفتم برای شهر همدان هم بزارم تا دوستان نظرشون رو راجع به سرویس هایی که تو این شهر ارائه میشه بگن
فعلا پارس آنلاین -لایزر-فن آوا دارن فعالیت میکنن و بیشترین کاربر رو هم پار انلاین داره
من خودم هم از پارس آنلاین دارم و هم ار فن آوا
از پارس آنلاین راضی هستم.فن آوا خیلی قطعی داره

Davood_titan
15-10-2009, 19:11
تایپیک خوبی میشه
چون منم نمیدونم کدوم خوبه :41:

Ezmir
15-10-2009, 19:31
سلام بچه ها
منم عضو پارس آنلاینم .
سرعتشم بد نیست من راضیم.

Vike
16-10-2009, 02:09
تایپیک خوبی میشه
چون منم نمیدونم کدوم خوبه :41:

خوب که وجود نداره
متاسفانه هرکدوم ایراداتی دارند
همیشه انتخاب ها بین بین بد و بدتر هست
تو همدان متاسفانه شرکت های PAP کمی فعالیت میکنن و بازار رقابت زیاد گرم نیست

Vike
16-10-2009, 02:13
سلام بچه ها
منم عضو پارس آنلاینم .
سرعتشم بد نیست من راضیم.

جدیدا هم سرویس Burst شبکش رو نا محدود کرده و اگر شبکه خالی باشه تا 2048kbs میتونی دانلود کنی

majid.khaledi
18-10-2009, 12:39
فن اوا=دانلود تعطیل

Lamanta
18-10-2009, 13:42
من لايزر ثبت نام كردم ولي هنوز وصل نكردن
320/320 اش خوبه فقط 5 گيگ محدوديت داره 3 ماهش شد 30 تومان
بچه ها مودم كي 8811 هست ؟!

Ezmir
18-10-2009, 20:04
جدیدا هم سرویس Burst شبکش رو نا محدود کرده و اگر شبکه خالی باشه تا 2048kbs میتونی دانلود کنی

آره با سرویس 128 سرعت دانلودم 115 هستش .
دارم از تعجب شاخ در میارم حیف که محدودم. شبا هم سرعتش یه مقدار افت میکنه .

Vike
19-10-2009, 09:53
فن اوا=دانلود تعطیل

فن آوا خوب وارد عرصه رقابت شد و این امکانش که ترافیک دوره به ماه بعدی انتقال پیدا میکرد برای خیلی از کاربرا مناسب بود.اما خوب یکم قیمتش بالا بود
همیشه هم DNS هاش مشکل داشت و کند بود و موقغ دانلود بد عمل نمیکرد ولی برای باز کردن صفحه ها کند بود
اما الان با بالا رفتن کاربراش خوب سرویس نمیده

Vike
19-10-2009, 10:04
من لايزر ثبت نام كردم ولي هنوز وصل نكردن
320/320 اش خوبه فقط 5 گيگ محدوديت داره 3 ماهش شد 30 تومان
بچه ها مودم كي 8811 هست ؟!

این سرعت های من در آوردی فقط تو لایزر هست و برام خیلی جالبه
عملا هیچ فرقی با 256 نداره ولی عددش 320 نوشته میشه که مشتری خوشش بیاد
قیمت های لایزر خوبه اما نمیدونم بتونه برای این روندش سرویس مناسبی ارائه کنه با نه
امیدوارم بتونه و باعث متضرر شدن کاربراش نشه
مودم های tplink مودم های متوسطی هستن اما تو همدان قیمت بالایی رو برای خریدنش باید بدی که از انصاف به دوره.بعض ها روی هر مودم 25000 تومان سود میبرن که خیلی نامردیه

Vike
05-11-2009, 10:08
میبینم کسی مشتاق نبوده
یا بچه های همدان تو فروم کم هستن؟!

harrypotter
12-02-2010, 11:09
من الان 2 ماه و خورده ای هست که سرویس 256 سه ماهه با تریفیک 9 گیگ رو از نت گستر گرفتم(پارس آنلاین)
یه دو هفته ای هست که یه مشکلی پیدا کرده. البته شاید مشکل نباشه چون سرعت دانلود زیاد تر هم شده ولی موقع شب من قبلن با getbot راحت تا 1.5 مگ در ثانیه هم دانلود داشتم و راحت به کانکشن هایی که مساختم سرعت اضافه میشد ولی چند وقتی هست که دیگه سرعت getbot هم عمل نمیکنه.
در کل ازش راضیم.

الان تو همدان غیر از پارس آنلاین و لایزر سرویس دهنده دیگه ای هم هست؟

mansor_1381
15-02-2010, 02:27
من الان 2 ماه و خورده ای هست که سرویس 256 سه ماهه با تریفیک 9 گیگ رو از نت گستر گرفتم(پارس آنلاین)
یه دو هفته ای هست که یه مشکلی پیدا کرده. البته شاید مشکل نباشه چون سرعت دانلود زیاد تر هم شده ولی موقع شب من قبلن با getbot راحت تا 1.5 مگ در ثانیه هم دانلود داشتم و راحت به کانکشن هایی که مساختم سرعت اضافه میشد ولی چند وقتی هست که دیگه سرعت getbot هم عمل نمیکنه.
در کل ازش راضیم.

الان تو همدان غیر از پارس آنلاین و لایزر سرویس دهنده دیگه ای هم هست؟

فن اوا هم هست دیگه (سیزده خانه شرکت مادهکمتان نمایندگیشونه)

harrypotter
23-04-2010, 13:14
فن آوا چطوره؟
سرویساش خوب هست؟
سرعت منابی داره؟
مثل پارس آنلاین هست؟

boro_baba
09-05-2010, 12:03
لايزر که دهنه منو صاف کرده از بس که قطعی داره
ولی قيمتش خوبه
بچه ها با پارس آنلاين کسی مشکل خاصی نداره؟

harrypotter
11-05-2010, 10:46
جدیدن پارس آنلاین هم یه مقدار خراب شده سرویس من که 256 سه ماهه بود کردنش 128 سه ماهه و به همون قیمت. بعد میگن سرعتش همون 256 هست(خر خودتونین) ولی اینتوری کردیم که بهمون گیر ندن چون برای کاربرای خانگی نباید بیشتر از 128 بدیم

من همیشه توی روز سرعت دانلودم زیر 100 نمی اومد ولی الان مثل دایال آپ سر ظهر افتضاح میشه.

دو سه هفته قبل که پیگیری کردم گویا شاتل همدان نمایندگی گرفته و فقط کارای مخابرات اینا مونده. فکر کنم نهایت تا نمیه خرداد راه اندازی شه.

boro_baba
12-05-2010, 14:10
يه نمايندگی تو برج آريان هست نميدونم مال چه شرکتی هستش
پارس آنلاين که هميشه گند از درش درومده بود

harrypotter
02-07-2010, 03:31
يه نمايندگی تو برج آريان هست نميدونم مال چه شرکتی هستش
پارس آنلاين که هميشه گند از درش درومده بود
اونم از پارس آنلاین سرویس میگیره

Theoden
02-07-2010, 11:59
این فن آوا که خیلی حال من رو گرفت.من یه مقداری پول جمع کردم و توی سایت فن آوا سرویس های پی رو دیدم و با خوشحالی گفتم که از این بهتر نمیشه.بعدش رفتم نمایندگی همدان فن آوا و طرف بهم گفت که نه عزیز ما توی همدان فقط سرویس های اس رو داریم:41:من هم که پولم در حد همون بود و دیگه بیشتر از اون نمی تونستم خودم رو فشار بدم،دست از پا دراز تر اومدم خونه.پارس آنلاین هم رفتم نمایندگی جهان نما،یه خانومه اونجا بود که همون اول کار باهاش کارم به دعوا کشید.ولی مخابرات همدان اگه جون بکنه!قراره سرویس بده.حتی مودم هاش هم اومده.فکر کنم این دفعه دیگه بتونم ای دی اس ال بگیرم!:20:

harrypotter
02-07-2010, 12:50
.پارس آنلاین هم رفتم نمایندگی جهان نما،یه خانومه اونجا بود که همون اول کار باهاش کارم به دعوا کشید.ولی مخابرات همدان اگه جون بکنه!قراره سرویس بده.حتی مودم هاش هم اومده.فکر کنم این دفعه دیگه بتونم ای دی اس ال بگیرم
کلن توی این خراب شده شهر ما پارس آنلاین بهتر از بقیه هست. نت گستر خوب سرویس میده و من هر دفه هم که با بخش فنی اش تماس گرفتم هم کامل راهنمایی کردن و هم جواب گرفتم و مشکلم حل شده.

از قیمت های مخابرات اطلاع دارین؟

Theoden
02-07-2010, 15:51
نه متاسفانه:41:فعلا که هیچی بروز نمیدن ولی اگه در حد قیمت های مخابرات تهران باشه که خوبه!

boro_baba
14-07-2010, 19:56
فوروم که فيلی شده
ولی همدان مخابرات adsl ميده به زودی لايزر را ترک خواهم گفت
گرفتم همينجا ميگم يکی از دوستان تازه گرفته از اون اطلاعات خواهم گرفت

harrypotter
14-07-2010, 21:17
آره منم امروز خبر دار شدم رفتم یه دفتر مخابراتی برای 128 دو ماهه که روی سرویس میاد و نامحدود 19800 و برای 256 25800 قیمت داد
ضمن اینکه مخابرات یه مودم با مارک THYONET یا همچین چیزی اگه نداشته باشین بهتون میده(مودم پیشنهادیش اینه)

Theoden
14-07-2010, 21:42
من ای دی اس ال مخابرات گرفتم.مودم نداشتم و همون Thyonet رو از فروشگاه پیام(توی محوطه ساختمون مخابرات،آرامگاه بوعلی)گرفتم 22000 تومان.من بار اولمه که دارم با ای دی اس ال و مودمش کار می کنم.ولی این دو سه روزه که دارم با مودم کار می کنم،فعلا خوبه.مخابرات با ضریب اشتراک 10 اینترنت رو میده.امیدوارم کیفیتش همینجوری خوب بمونه.البته من باهاش دانلود نمی کنم و همیه ی کارم توی وبه!
در ضمن یادم رفت بگم،مخابرات حداقل پهنای باند کاربر خانگی رو 256 مگابیت در نظر گرفته.که هزینه اش هم ماهی 12000 و خورده ای هستش.

harrypotter
15-07-2010, 07:03
میشه بی زحمت سرعت دانلودتون رو بزارید یا فایرافکس یه فایل 15 16 مگی رو برای دانلود بزارید و وسطاش از صفحه یه عکس بگیرید

mansor_1381
15-07-2010, 10:57
مژده مژده: بزودی خدمات اینترنتی ADSL توسط شرکت مخابرات عرضه می گردد
جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

داخل سایت چیزی ننوشته شما چطور گرفتید؟

boro_baba
15-07-2010, 11:21
يکی از دوستان گرفته 256 نا محدود به من گفت ماهی 11 تومان پولش هم هر دو ماه رو قبض مياد
گفت با پارس آنلاين مخابرات قرداد بسته
با اين تفاسير بايد مغز خر خورده باشيم بريم جای ديگه بگيريم
من همين شنبه اقدام ميکنم جوابش رو هم اينجا ميزرم
اين لايزر قطعيش دهن منو صاف کرده

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

داخل سایت چیزی ننوشته شما چطور گرفتید؟

سايت رو ولش کن يه سال ديگه آپديت ميشه

Theoden
16-07-2010, 21:50
بله.توی سایت چیزی ننوشته.من از وقتی که فهمیدم مخابرات تهران داره پورت میده،خیلی پیگیرش بودم (و وقتی روی قبض تلفن تبلیغش رو دیدم) و حتی تا روابط عمومی خود مخابرات هم پیگیری کردم.اونا گفتند که خیلی زود اومدی!تازه تجهیزاتش رو نصب کردیم و هنوز تبلیغاتش رو شروع نکردیم ولی اگه می خواهید پیگیر باشید،به دفتر های خدمات ارتباطی مراجعه کنید.من هم دیگه این طور شد و رفتم در یکی از دفتر های خدمات ارتباطی منطقه خودمون بسط نشستم!و روز اول که شروع به واگذاری کردند،من فرم گرفتم و پر کردم و خیلی جالب بود که دو روزه برام وصل کردند.من 256 گرفتم و ماهی حدودا 12000 و اندی روی قبض میاد.حداقل سرعت کاربر خانگی هم همونطور که گقتم 256 شده.

Theoden
16-07-2010, 22:11
امشب چون جمعه شبه،خیلی خطوط پرترافیک و شلوغه.ولی با این و جود من هم امشب و هم یکی دو شب دیگه باز هم تست رو میزارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا جاش نیست،ولی شما می دونید چرا انجمن صبح ها بسته و شبها بازه!؟در ضمن سایت گیج میزنه چرا؟سرعتم پایین نیست ولی سایت بالا نمیاد!مشکل از منه یا همه این مشکل رو دارند؟

Theoden
16-07-2010, 23:21
این هم تست دوم که قولش رو داده بودم!

Theoden
16-07-2010, 23:36
این هم پرینت اسکرین صفحه ی دانلود فایرفاکس به درخواست یکی از دوستان:

harrypotter
17-07-2010, 17:48
ممنون دوست عزیز.
ظاهرن فعلن همین پارس آنلاین از نظر سرعت بهتره.

البته از مزایای مخابرات که ترافیک نامحدود و قیمت خوبی که داره هم نمیشه گذشت.

boro_baba
17-07-2010, 18:14
ممنون دوست عزیز.
ظاهرن فعلن همین پارس آنلاین از نظر سرعت بهتره.
البته از مزایای مخابرات که ترافیک نامحدود و قیمت خوبی که داره هم نمیشه گذشت.

چطور همچين مقايسه ای داريد؟
پارس آنلاين 256 نا محدود رو به قيمت بالای 50 تومان واسه هر ماه ميده يعنی دست کم 5 برابر قيمت مخابرات!!
در ضمن شما الان با چه کانکشنی داريد دانلود ميکنيد؟ بايد 1 مگ باشه

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

این هم پرینت اسکرین صفحه ی دانلود فایرفاکس به درخواست یکی از دوستان:

شما کدوم مرکز رفتين؟
همين دفتر خدماتی ها انجام ميدن؟

harrypotter
18-07-2010, 11:17
پارس آنلاين 256 نا محدود رو به قيمت بالای 50 تومان واسه هر ماه ميده يعنی دست کم 5 برابر قيمت مخابرات!!

مقایسه من فقط بر مبنای سرعت بود. سرویس من 128 9گیگ سه ماهه هست. وگرنه خودم هم گفتم بی شک از نظر قیمت و نامحدود بودن مخابرات بهتر هست.

mansor_1381
18-07-2010, 13:18
پارس آنلاین لینک رو روی ۲مگ ست میکنه سرعت خیلی متغیره

قطعی هم کم نداره.

لطفا تست سرعت پینگ اینترنت مخابرات رو هم بذارید.

Theoden
20-07-2010, 20:20

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

شما کدوم مرکز رفتين؟
همين دفتر خدماتی ها انجام ميدن؟
بله.به نزدیکترین دفتر خدمات ارتباطی مراجعه کنید.اونا همه ی کارا رو خودشون انجام میدن.فقط بپرسین که توی منطقه شما ارائه میشه یا نه؟

Davood_titan
21-07-2010, 12:50
دوستان  
کدوم  شرکت های ADSL  برای شهرک بهشتی خدمات میدن  برای یکی از دوستام میخوام 
راستی این ADSL  مخابرات چه جوری هست 

salarslr
21-07-2010, 15:09
اینترنت خوب تو ایران پیدا نمیشه:20:

Theoden
21-07-2010, 20:43
این هم پینگ تست اینترنت مخابرات:

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

البته اینو هم بگم که امشب و توی بار ترافیکی این تست گرفته شده.هرچند به نظر من بهترین مبنای تست اینترنت همون تست در زمان بار ترافیکه،وگرنه توی ساعت های کم بار که همه ی اینترنت های هم سرعت مثل هم هستند.

boro_baba
22-07-2010, 11:43
خوب من هم لايزر رو پس دادم(بخوره تو سرشون)
رفتيم ثبت نام کرديم قرار شد از شنبه زحمت ok کردن رو بکشن
با اين پينگی که من ميبينم خيلی راحت ميشه هم بازی کرد هم کانال های ماهواره رو باز کرد
قيمت هم که بسيار عالی هست
برای 512 هم به قيمت ماهی 20 تومان فرمودن که درخواست کتبی بايد بنويسی که فکر کنم اونم الکی هست
تو خود سايت ميشه username رو هم عوض کرد با پنل ليز وب هم پنل ميدن که خوبه (مثل فن آوا)
نصيحت به همه دوستان از همين الان بريد سرويستون رو مخابرات کنيد چون اگه چند وقت ديگه پورت باز پيدا نشه
خودتون رو لعنت ميکنيد همه جای همدان رو هم فکر کنم تحت پوشش دارن
آخرين قبض+فتوکپی کارت ملی مالک خط
نکته مهم اينکه سرويس 2 ساله هست يعنی تا دو سال فعال هست و شما 2 سال بايد پول بديد
بعد از 2 سال دوباره بايد بريد تمديد کنيد اگه واسه 2 ماه adsl ميخوايد به کار نمياد (اينو حتماً سؤال کنيد زياد مطمئن نيستم)
خطتون رو هم هروقت که خواستيد ميتونيد عوض کنيد(منزلتون عوض شد)

ttsoft
23-07-2010, 14:42
داداش یعنی یک روزه لایزر خط شما رو جمع آوری کرد. چون من پارس آنلاین دارم میخوام پس بدم . بعد این مخابرات هزینه راه اندازی نداره. درخواست کتبی برای چیه ؟ بالای 128 نمیدن ؟

boro_baba
23-07-2010, 16:01
داداش یعنی یک روزه لایزر خط شما رو جمع آوری کرد. چون من پارس آنلاین دارم میخوام پس بدم . بعد این مخابرات هزینه راه اندازی نداره. درخواست کتبی برای چیه ؟ بالای 128 نمیدن ؟

جمع آوری زياد طول نميکشه صبح نامه ميدن تا عصر هم تمومه (اولش هم يه روزه وصل کرد)
بگو ميخوام خونه رو عوض کنيم طرف هم عجله داره نميخايم مشکل درست بشه
اصلاً پست قبلی رو خوندی؟
درخواست کتبی واسه 512 و بالاتر هست تا 256 هم همينجوری ميدن
هزينه راه اندازی هم نداره از من هيچ پولی نگرفت گفت(رفتم فرم ها رو پر کردم امدم بيرون)
قيمت ها رو هم بنويسم(ماهيانه حدودی)
64=6000
128=8000
256=12000
512=20000
1 مگ=38000
2 مگ= 74000

nima_pw
23-07-2010, 17:23
نکته مهم اينکه سرويس 2 ساله هست يعنی تا دو سال فعال هست و شما 2 سال بايد پول بديد
بعد از 2 سال دوباره بايد بريد تمديد کنيد

یعنی چی؟ یعنی پول 2 سال رو باید یه جا داد؟
میشه این قسمت رو توضیح بدید
ممنون از پاسختون

hamed9
23-07-2010, 21:37
سلام به دوستان هم شهری من یه مدت اینجا نبودم.
خیلی برام جالبه کل تاپیک هایی که داشتم می خوندم بحث سر حق ماست این یه دزدی بزرگ بود توی این 5 سال به جرئت میتونم بگم خیلی بزرگ چیزی که حقمون بوده بهمون نمی دادن یه کم کم می دادن حالا الان که مخابرات آورده برید ببینید پارس آنلاین عوضی چی کار کرده تمام قیمت ها شکسته امروز فرداست که محدودیت رو هم بردارن و کل رغابت بشه سر سرعت..
یعنی 5 سال تمام اینا باید ADSL رو به ما اینجوری ارزون و بدون محدودیت میدادن اما این کار رو نکردن.واقعا برای تمام مردم ایران متاسفم.
اینترنت پارس آنلاین بدرد نخور ترین اینترنت هستش شبها که پهنای باند میخوابید اما اگه تلفن بزنی بپرسی چرا؟میگه چون همه دارن DL می کنن اما این یه دروغ بزرگ بود.
هر 23 دقیقه یه باگ از طرف خودشون روی خط میومد که افت سرعت به 2 کیلو میرسید...از این هم بگذریم من یه سرویس 256 از این دیوونه ها گرفته بودم 3ماه اینا وسط کار بدون این که به من بگن سرویس من رو تغییر دادن و از 256 به 128 تغییر دادن که این یه دزدی بزرگ بود.کلا 5 سال تمامه که شرکت ها دارن این کارارو می کنن اما چون همین بود نمی تونستیم دنبال حقمون باشیم مثل تلفن همراه...
بله.حالا فعلا از مخابرات ببینیم چی آب می خوره.

nima_pw
23-07-2010, 21:55
جناب hamed9 نظر شما چیه در این مورد که الان من سرویسم رو از پارس آنلاین قطع کنم برم مخابرات بگیرم؟
با سرعت پارس آنلاین مشکلی ندارم، برای هزینه زیادی که میگیره زورم میاد
به نظرتون مخابرات خوبه؟ یهو ملت نرن بگیرن 1 ماه دیگه افتضاح بشه؟
ممنون میشم نظرتون رو بگید

راستی میگید قیمت ها شکسته از کجا میگید؟ تو سایت که پارس آنلاین همون قیمت های قبلشه

nima_pw
24-07-2010, 13:25
دوستان این قیمت های مخابرات با حجم نامحدوده؟!

boro_baba
24-07-2010, 18:44
یعنی چی؟ یعنی پول 2 سال رو باید یه جا داد؟
میشه این قسمت رو توضیح بدید
ممنون از پاسختون

خوب امروز لايزر خط رو از رانژه در اورده و منتظر هستيم ببينيم که فردا بچز مخابرات دست به کار ميشن يا نه؟
اين هم شماره دفتر خدماتی دور ميدان دانشگاه(اول خيابان عارف) هست
زنگ بزنين کامل بپرسين 8253364 همه چی رو قشنگ توضيح ميده

---------- Post added at 06:44 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

دوستان این قیمت های مخابرات با حجم نامحدوده؟!

نوشتم تو پست بالا که نا محدود هست

nima_pw
24-07-2010, 19:38
آخه واقعا یه جوری باورکردنی نیست، یعنی با حدود 8 تومن نامحدود!
این پارس آنلاین .... داره 15 تومن میگیره با محدودیت 3 گیگ!!!

دوستان حتما وقتی خطتون از طرف مخابرات وصل شد در موردش صحبت کنید که خوبه یا نه
نرید تاپیک بخوابه، حتما تجربتون رو در اختیار ما هم قرار بدید :40:

من الان 3 ماهه 3 گیگ پارس آنلاین دارم، تا آخر تابستون، نمیشه قطعش کنم؟ مابقیشو پس میدن؟ چطوری

boro_baba
24-07-2010, 21:16
من تو اين هفته خطم وصل ميشه حتماً هم ميام توضيحات تکميلی ميدم
تو صفحه قبلی يکی از دوستان که گرفته بود تست سرعت و ping گذاشته بود
اگه پس بدی چيزی بهت بر نميگردونن خط رو همون روز(اگه پنجشنبه نباشه) از رانژه
درميارن و يه 2 روزی مثل اينکه طول ميکشه که مخابرات بفهمه خط از رانژه درومده
ولی به نظر من که مخابرات همه رو ورشکست ميکنه چون قانونا شرکت های ديگه حق ندارن از مخابرات ارزونتر بدن و حتماً بايد گرونتر بدن

harrypotter
24-07-2010, 23:01
بچه ها شاتل هم اومد. تبلیغاش تو نیازمندی ها شروع شده. فردا زنگ میزنم قیمت ها رو میپرسم.

shazdeh23
24-07-2010, 23:33
سلام بچه ها.
منم میخوام از مخابرات بگیرم. اما درست متوجه نشدم! تا 2 سال مداوم پولش میاد روی قبض؟!
مودمشو خودشون میدن یا باید بخریم؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدید.
ممنون

boro_baba
25-07-2010, 08:15
تو پست های قبل من يه شماره تلفن نوشتم که اگه زنگ بزنيد کاملاً راهنمايی ميکنن
يه بار ديگه هم مينويسم 8253364
لطفاً شماره اون شاتل رو هم بنويسيد بزنگيم

ttsoft
25-07-2010, 09:11
آقا این جمع آوری خیلی ستمه فکر کنم من 2 روز به این پارس آنلاین درخواست جمع آوری دادم باز الان وصله و هنوز جمع نشده کسی نمیدونه دقیقا چند روز طول میکشه چون الان واسه ثبت نام مخابرات که رفتم میگه اول اون باید جمع آوری بشه

boro_baba
25-07-2010, 10:04
لايزر 1 روزه جمع کرد صبح کار ميکنن عصر خط از رانژه در مياد اگه 5 شنبه هم باشه کاری نميکنن
برو بگو ما اين خونه رو فروختيم صاحبخانه نميدونه موبايل چی هست چه برسه به اينترنت
ببينه شاکی ميشه و واسه ما دردسر

mansor_1381
25-07-2010, 10:14
سلام بچه ها.
منم میخوام از مخابرات بگیرم. اما درست متوجه نشدم! تا 2 سال مداوم پولش میاد روی قبض؟!
مودمشو خودشون میدن یا باید بخریم؟
اگه میشه بیشتر توضیح بدید.
ممنون

خیر شما هر مدت که دلتون میخواد میتونید مشترک مخابرات باشید ولی کمترین مدت همون ۲ ماهه هستش درست مثل قبض تلفن. پولش همراه قبض تلفن میاد و ۱۰۰۰ تومان هم جهت نگهداری خط هم اضافه میشه.

shazdeh23
25-07-2010, 23:00
خیر شما هر مدت که دلتون میخواد میتونید مشترک مخابرات باشید ولی کمترین مدت همون ۲ ماهه هستش درست مثل قبض تلفن. پولش همراه قبض تلفن میاد و ۱۰۰۰ تومان هم جهت نگهداری خط هم اضافه میشه.

ممنون دوست عزیز.
در مورد مودمش هم میشه توضیح بدی؟
خودشون مودم میدن یا میشه خرید؟

feri2009
29-07-2010, 07:07
کسی میدونه مودم رو چطور باید تنظیم کرد . این مخابرات که هیچی به آدم نمیگه .

Davood_titan
29-07-2010, 12:21
دوستان قضیه ی این ADSL  مخابرات چیه  
یکی برام توضیح میده  همه جا رو پوشش داره

amin750
29-07-2010, 13:26
خود مخابرات هم مثله شرکت های دیگه ADSL آورده با شرایط عالی:

59200 ريال

64 كيلوبيت بر ثانيه

99200 ريال

128 كيلوبيت بر ثانيه

125600 ريال

256 كيلوبيت بر ثانيه

204800 ريال

512 كيلوبيت بر ثانيه

383200 ريال

1024 كيلوبيت بر ثانيه

745600 ريال

2048 كيلوبيت بر ثانيه

در ضمن چون خط ماله خوده مخابراته تو کلیه مراکز اشتراک میده!!!!

Davood_titan
29-07-2010, 13:31
تو کدوم سایت باید بریم 

amin750
29-07-2010, 13:39
واسه ثبت نام باید به مرکز مخابراتیتون یا دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنی.

shazdeh23
29-07-2010, 23:29
بچه ها من فامیلمون توی مخابرات کار میکنه.
بهم گفت دلیل اصلی این کار مخابرات برای کنترل کاربرانه. حتی گفت چندین نفر هم از اداره اطلاعات وارد بخش شدن و خطوط رو کنترل میکنن و میخوان آمار کلی بگیرن که ببینن کاربران کدوم سایتها مراجعه میکنند و .....
مطمثن باشید مخابرات دلش به حال مردم نسوخته و قصدش از این کار چیز دیگه ایه.
به هر حال بچه ها مراقب باشین.
یا حق

boro_baba
31-07-2010, 18:53
بچه ها من فامیلمون توی مخابرات کار میکنه.
بهم گفت دلیل اصلی این کار مخابرات برای کنترل کاربرانه. حتی گفت چندین نفر هم از اداره اطلاعات وارد بخش شدن و خطوط رو کنترل میکنن و میخوان آمار کلی بگیرن که ببینن کاربران کدوم سایتها مراجعه میکنند و .....
مطمثن باشید مخابرات دلش به حال مردم نسوخته و قصدش از این کار چیز دیگه ایه.
به هر حال بچه ها مراقب باشین.
یا حق

بقيه شرکت ها هم از همين مخابرات يه خط اجاره ميکنن به صورت خرد ميفروشن اول تا آخر همه چی از زير مخابرات رد ميشه
فرقی نداره

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

رفتم پرسيدم قرارداد 2 ساله غير قابل فسخ هست

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

من وصل کردم يه خورده دهن منو آسفالت کردن ولی وصل شد سرعت خيلی خوبه ولی ping يه خورده زياد هست
وقتی برای وصل ميريد اگه به دردسر برخورديد دائما زنگ بزنيند و کچلشون کنيد وگرنه اصلاً وصل نميشه

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

اينم شماره دفتر مخابراتی سؤال داشتين زنگ بزنين 8253363

feri2009
01-08-2010, 10:34
من هم بالاخره بعد از کلی دردسر و علافی بالاخره وصل شدم . سرعت زیاد خوبی نداره و سایتها رو خیلی کند لود میکنه خصوصاٌ عکسهارو . گاهی اوقات هم خود بخود قطع میشه که باید با مودم کلنجار بری تا وصل بشه. خودشون هم میگن چون تازه راه افتاده این مشکلات طبیعی هستش (پشتیبانی ضعیفی داره.) به نظر من اگر کسی کیفیت و سرعت براش مهمه و البته پول زیادی داره از شرکت بگیره بهتره.:46:

amin750
02-08-2010, 13:00
سلام دوستان
من پرسیدم انگار واسه خونه 128 بیشتر نمیدن!!!
قبلا گفتن قراره 512 بدن خونه!!!
کسی هست 128 بیشتر واسه خونه گرفته باشه اگه آره چطوری؟؟!!!

jack426
03-08-2010, 00:52
سوالی داشتم مرکز مخابرات استان همدان اینترنت ASDL میفروشه درست میگم و تو سایتش زده برای تمام استان همدان و همین طور روی قبض تلفن
حالا سوالم اینه این شامل ملایر هم میشه شامل بخشها چی ؟
خودشون که به ایمیلها اصلا جواب نمیدن سایت زدن برای خوشگلی (کلا تمام سایتهای دولتی همین طور هستن و اصلا جواب یک ایمیل ساده رو هم نمیدن )
اگه اینطوریه قیمتها چه جوره ؟

boro_baba
03-08-2010, 19:16
من هم بالاخره بعد از کلی دردسر و علافی بالاخره وصل شدم . سرعت زیاد خوبی نداره و سایتها رو خیلی کند لود میکنه خصوصاٌ عکسهارو . گاهی اوقات هم خود بخود قطع میشه که باید با مودم کلنجار بری تا وصل بشه. خودشون هم میگن چون تازه راه افتاده این مشکلات طبیعی هستش (پشتیبانی ضعیفی داره.) به نظر من اگر کسی کیفیت و سرعت براش مهمه و البته پول زیادی داره از شرکت بگیره بهتره.:46:

الان من 512 دارم از همه شرکت ها هم داشتم فعلاً از اين بهتر نداريم
همينجوری رو هوا يه حرفی ميزنين

---------- Post added at 07:15 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

سلام دوستان
من پرسیدم انگار واسه خونه 128 بیشتر نمیدن!!!
قبلا گفتن قراره 512 بدن خونه!!!
کسی هست 128 بیشتر واسه خونه گرفته باشه اگه آره چطوری؟؟!!!

من خودم 512 دارم تا 1 مگ رو هم همينجوری ميدن

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

سوالی داشتم مرکز مخابرات استان همدان اینترنت ASDL میفروشه درست میگم و تو سایتش زده برای تمام استان همدان و همین طور روی قبض تلفن
حالا سوالم اینه این شامل ملایر هم میشه شامل بخشها چی ؟
خودشون که به ایمیلها اصلا جواب نمیدن سایت زدن برای خوشگلی (کلا تمام سایتهای دولتی همین طور هستن و اصلا جواب یک ایمیل ساده رو هم نمیدن )
اگه اینطوریه قیمتها چه جوره ؟

تو پست های قبل يه شماره تلفن گذشته بودم زنگ بزنيد سؤال کنيد
8253363

amin750
04-08-2010, 09:56
من خودم 512 دارم تا 1 مگ رو هم همينجوری ميدن

من تماس گرفتم میگه نهایتا 256 واسه خونه. شما چطوری 512 گرفتین بگید ما هم همون کار رو بکنیم.

boro_baba
04-08-2010, 11:14
من تماس گرفتم میگه نهایتا 256 واسه خونه. شما چطوری 512 گرفتین بگید ما هم همون کار رو بکنیم.

برو اونجا ميگه بايد درخواست بدی يه درخواست الکی بده بهت ميدن
من خودم 256 درخواست داده بودم ولی 512 وصل کردن حالا چرا نميدونم

sayeye_marg
04-08-2010, 22:16
سرعت دانلود چقدر هستش واقعا سرعتی که میدن همون هستش؟
من میخوام عوض کنیم الان لایزر هستم بدرد نمیخوره سرعت بالاتر از 320 نمیدن قطعی هم زیاد داره
مخابرات 1مگ درخواست بدی میدن 1 مگ رو به کاربر خانگی؟
ممنون میشم دوستانی که گرفتن راهنمایی کنن

amin750
04-08-2010, 23:30
سرعت دانلود چقدر هستش واقعا سرعتی که میدن همون هستش؟
من میخوام عوض کنیم الان لایزر هستم بدرد نمیخوره سرعت بالاتر از 320 نمیدن قطعی هم زیاد داره
مخابرات 1مگ درخواست بدی میدن 1 مگ رو به کاربر خانگی؟
ممنون میشم دوستانی که گرفتن راهنمایی کنن
تا اونجایی که ما خبر داریم شیرشون 1 به 10!
واسه خونه نه ولی اگه واسه شرکت باشه میدن!
خوبیش اینه که قیمتش خیلی پایین و دانلودش نامحدوده!!!

sayeye_marg
05-08-2010, 11:04
تا اونجایی که ما خبر داریم شیرشون 1 به 10!
واسه خونه نه ولی اگه واسه شرکت باشه میدن!
خوبیش اینه که قیمتش خیلی پایین و دانلودش نامحدوده!!!
اخه الان جهان نما 1مگ رو با کارت دانشجویی میده ولی خیلی قیمتاش بالاست نصبت به مخابرات 20 تومان هم هزینه جابه جایی میخواد زور داره
گفتم ببینم را داره مخابرات هم به این صورت بگیری سرعت 1مگ رو
بعد با مودم وایرلس مشکل نداره؟
ممنون

feri2009
05-08-2010, 15:00
دوستانی که از مخابرات گرفتن زحمت بکشن این SNR Margin خودشون رو بگن چنده ؟ مال من همش قطعی داره . میگن چون این پایین است (زیر 7 هستش ) به خاطر اونه ؟ ولی مخابرات میگه مشکل نداری .

harrypotter
05-08-2010, 17:01
به نظر من اینترنت مخابرات برای کسانی که تازه میخان adsl بگیرین و همینوطر کاربران لایزر ملعون بهترین گزینه هست.
ولی پارس آنلاین فک نمیکنم. من خودم پارس آناین دارم هر جور جساب میکنم سرعتش چند برابر مخابراته ولی مخابرات از لایزر بهتره.

Theoden
06-08-2010, 12:34
فکر می کنم مخابرات داره کم کمک خودشو نشون میده.من جزو اولین کاربرای مخابرات همدان بودم.و تست هام توی صفحه های قبلی موجوده.حالا تست امروزم رو ببینید:
ملاحضه می کنید اوضاع از چه قراره؟این هفته کلا اینطوری بوده.من سرویسم 256 هستش.فکر می کنم کشور ما توی دانلود اطلاعان توی دنیا اول باشه.شما ببینید چقدر آپلود و دانلود تفاوت داره؟این نشون میده که ایرانی ها چقدر ترافیک آپلودشون پایینه.
من فکر نکنم دیگه بخواد از این هم بدتر بشه.برای من خیلی فرق نمی کنه چون من خیلی که بخوام یه فایلی رو بگیرم،حداثر در حد 100 مگه.تازه اگه چنین چیزی باشه چون من تمام کارم با اینترنت در وبگردی خلاصه میشه.
اینم پینگ تست امروز:

boro_baba
06-08-2010, 14:09
به نظر من اینترنت مخابرات برای کسانی که تازه میخان adsl بگیرین و همینوطر کاربران لایزر ملعون بهترین گزینه هست.
ولی پارس آنلاین فک نمیکنم. من خودم پارس آناین دارم هر جور جساب میکنم سرعتش چند برابر مخابراته ولی مخابرات از لایزر بهتره.

با پولی که شما به پارس آنلاين ميدی واسه يه 256 من يه 2 مگ ميگيرم که دانلودش زير 250 کيلو نمياد الان سرعتش فرق نداره؟
الان شما چجوری حساب کردی که سرعتت بيشتر از 250 کيلو بايت شده؟

harrypotter
06-08-2010, 18:40
من الان سرویس 128 سه ماهه دارم با حجم 9 گیگ به قیمت 34 تومن.
هر شب هم بالای یک گیگ رایگان دانلود میکنم توی روز هم امکان نداره سرعت دانلود پایین 50 باشه.
انوقت برم دنبال دردسر از مخابرات حالا بشه یا نشه هر دو ماه بالای 50 تومن بدم؟؟؟!!!!!
معلومه که پارس آنلاین بیشتر می ارزه

Theoden
06-08-2010, 20:54
پارس آنلاین سرویساس خوبه ولی فقط اگه اون 20 تومن رانژه رو کمتر کنه خیلی بهتره.و این که یه کم از تعصبش رو مودماش کم کنه.آخه یعنی چی که مودم سازگاری نداره؟پس چرا مخابرات چنین چیزی نمیگه؟

nima_pw
07-08-2010, 12:17
هر شب هم بالای یک گیگ رایگان دانلود میکنم توی روز هم امکان نداره سرعت دانلود پایین 50 باشه.
انوقت برم دنبال دردسر از مخابرات حالا بشه یا نشه هر دو ماه بالای 50 تومن بدم؟؟؟!!!!!

آقا شما چطوری 34 تومن میدی؟
من برای همین 3 ماهه 3گیگ که جمعن میشه 9 گیگ، 46 تومن میدم که با مالیات و اینا میشه 48 تومن
آخه تو سایت فقط این 46 تومنی رو داره برای سرویس 128 3 ماهه 3 گیگ
شما از طریق نمایندگی شارژ میکنید؟
سرعتمم که گند زده دیگه کلا، چند روزه بین 1 تا 5 شده سرعت دانلودم!!

nima_pw
07-08-2010, 12:22
پست تکراری

boro_baba
07-08-2010, 17:36

من 512 دارم 20 تومان ماهی ميدم سرعت زير 60 نمياد هزينه رانژه هم نميدم پول رو هم آخر ماه ميدم
هر مودمی که بخوام ميرم ميخرم روزی 5 گيگ هم دانلود دارم(تو 4 روز اندازه کل ماه شما ميشه)
حالا شما چطوری حساب کردی که پارس انلاين بيشتر ميارزه

sayeye_marg
07-08-2010, 17:57
آقا شما چطوری 34 تومن میدی؟
من برای همین 3 ماهه 3گیگ که جمعن میشه 9 گیگ، 46 تومن میدم که با مالیات و اینا میشه 48 تومن
آخه تو سایت فقط این 46 تومنی رو داره برای سرویس 128 3 ماهه 3 گیگ
شما از طریق نمایندگی شارژ میکنید؟
سرعتمم که گند زده دیگه کلا، چند روزه بین 1 تا 5 شده سرعت دانلودم!!
قیمتای جدیدیش هست دوست عزیز. بعد جدیدا هم یکی از دوستام میگه تو روز سرعتش ای بد نیست ولی شبا واسه دانلود رایگان خیلی خراب

دوتان مخابرات هم امروز رفتم هر کاری کردم قبول نکردن بیشتر 256 بدن رفتم پیش ریس کل درخوایت دادم گفتم واسه شرکت میخوام گفت فقط ارگانهای دولتی بالای 256 میدیم حالا دنبال پارتی میگردم ببینم بالاتر از 256 میدن چون از قرار معلوم که این دوستمون از سرعتش گفته بود داره افت میکنه راستی از مودم هاش کسی استفاده کرده قیمتاش خیلی عالی بودن ولی مارکش رو تاحالا ندیده بودم تایوانی هم بود جنس

feri2009
08-08-2010, 06:17
دوستان ما معمولاً عادت داریم تا چیزی رو که خودمون تجربه نکنیم قبول نکنیم . من قبلاً پارس آنلاین داشتم . فقط به خاطر ارزان بودن رفتم مخابرات . حالا هم پشیمانم از دو هفته ای که وصل شدم در روز شده 10 بار هم قطع بشم. پینگ هم چند روزی میشه خراب شده در حالی که پارس آنلاین که دو سال داشتم به جز روزهایی که قطعی سراسری داشت این اتفاقات نبود.پشتیبانی هم که ماشاا... افتضاح . اصلا جوابگو نیستند . تازه من فکر میکنم با هجومی که به مخابرات دارن میارن وضع شرکتها بهتر میشه. حالا هر کی دردسر دوست داره بره مخابرات بگیره.

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

harrypotter
09-08-2010, 09:16
من 512 دارم 20 تومان ماهی ميدم سرعت زير 60 نمياد هزينه رانژه هم نميدم پول رو هم آخر ماه ميدم
هر مودمی که بخوام ميرم ميخرم روزی 5 گيگ هم دانلود دارم(تو 4 روز اندازه کل ماه شما ميشه)
اونوقت نهایت سرعت دانلود چند هست؟

sayeye_marg
09-08-2010, 09:24
یعنی شما قطعی ندارید دوست عزیز؟
افت سرعت چطور؟

666satan666
09-08-2010, 17:02
از دوستاني كه اكانت مخابرات رو گرفتن خواهش ميشه
سرعت دانلود رو بگن كه ما هم تكليف خودمونو بدونيم

ttsoft
09-08-2010, 17:37
من دو هفته میشه از مخابرات گرفتم راضی نیستم سرعت دانلود همون سرعت واقعی خطه من الان 256 دارم 30-40 دانلود می کنم در حالی که با پارس آنلاین 130 مخابرات یه کم قطعی زیاد داره واسه همین می خوام واسه اون یکی خط از شاتل بگیرم که تازه اومده من با نمایندگی شاتل همدان صحبت کردم گفت بالای 128 هم با کارت دانشجویی میده همه سرویس ها هم رو 2 مگ بستن اینم آدرس و شماره شاتل واسه اونای که می خوان

تلفن: -8284059--8284060
مجسمه شيرسنگي، خيابان دكتر چمران، جنب بيمه معلم، كوچه پرتو، پلاك66.سامانه پرداز

این هم تست سرعت مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

666satan666
09-08-2010, 23:11
من دو هفته میشه از مخابرات گرفتم راضی نیستم سرعت دانلود همون سرعت واقعی خطه من الان 256 دارم 30-40 دانلود می کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/

دمت گرم !
اما پارس آفلاين هم اين روزا خرابه
من GP1-9x رو تازه گرفتم، مثالا 256 هست
شبا 20 تا بيشتر نميده

feri2009
10-08-2010, 06:51
این مخابرات دیگه منو کلافه کرده دیروز صبح ده بار بیشتر قطعی داشت . این هم سرعتش 1 ساعت نشستیم یه فایل 14 mb دانلود شه هیچ کس هم جوابگو نیست باز صد رحمت به پارس آنلاین حداقل جوابگو هستن. ما که از مخابرات خیری ندیدیم . جالب اینکه میگن زودتر از دو ماه هم نمیشه درخواست جمع آوری داد. بریم همون پارس آنلاین خودمون. حداقل دیگه اینقدر قطعی وافت سرعت نداره.

Theoden
11-08-2010, 16:13
برای نشون دادن عمق فاجعه،باز هم یکی از تست هامو میزارم.فکر کنم مخابرات کم کم داره از آخر اول میشه!
نمیدونم چرا هر وقت می خوام توی فروم بزارم،سرعت بالا میره؟!به خدا خیلی از این افتضاح تر بود!

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

آها یادم رفت.سرویسم هم 256 میباشد.

d3t
11-08-2010, 21:06
قراره فردا از مخابرات بیان خونه تو ملایر همینش هم خوبه
اگه گرفتم یه تست براتون میزارم

666satan666
11-08-2010, 23:28
اينم پارس آنلاين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فكر كنم آمار ما ايراني ها تو استفاده از speedtest.net از همه جا بيشتر باشه !!! :41:

اينجا كجاست ديگه ؟!!!
:40:

ttsoft
12-08-2010, 04:33
امروز مخابرات واقعا خودش رو نشون داد سرعت واقعا فوق العاده افتضاح و پینگ تایم هم که فضایی بود تازه این تست تو ساعات خلوت صبح گرفته شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Theoden
12-08-2010, 10:25
مخابرات طفلی داره با زبون بی زبونی میگه:بابا شما رو به خدا از 20 سانتی من هم رد نشید!

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

آخه شما رو به خدا ببینید؛نسبت آپلود به دانلو واقعا خنده آوره.با اینترنت مخابرات شما می تونید متنوع ترین نتایج روزانه رو دریافت کنید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rouzbeh_ziafati
12-08-2010, 11:30
سلام
من می خوام adsl بگیرم
مودم 28 تومنی tp link هست نمی دونم کدوم مدلشه ، لایزر میده ، آیا خوبه مدمش کسی گرفته؟

666satan666
13-08-2010, 23:39
آره، مودم TP-LINK 8811 خوبه
ولي خود لايزر تعريفي نداره

rouzbeh_ziafati
14-08-2010, 09:55
آره، مودم TP-LINK 8811 خوبه
ولي خود لايزر تعريفي نداره

شما دیدی مودمش رو؟ lan + usb هست؟
راستی اگر خط pcm باشه قابل حل هست؟ اگر هست چقدر طول میکشه؟
راستی تو همدان وایرلس یا وایمکس میشه گرفت برای خونه؟ اگه خط pcm باشه و نشه درستش کرد چه کار باید بکنیم ؟!

ttsoft
15-08-2010, 05:44
خط pcm باشه فکر نکنم بشه کاریش کرد بشه هم دوندگی و خرج زیاد داره وایمکس هم نت گستر دور آرامگاه بوعلی آورده واسه خونه هم میده اینم شمارش 2529929

rouzbeh_ziafati
16-08-2010, 22:41
کسی هست که تو همدان وایمکس گرفته باشه ؟

Mr.Vahid
16-08-2010, 23:02
چرا سرعتای مخابرات اومده پایین

من قبلا 60 تا دانلودم بود حالا شده 30

rouzbeh_ziafati
16-08-2010, 23:10
چرا سرعتای مخابرات اومده پایین

من قبلا 60 تا دانلودم بود حالا شده 30

اگه منظورت adsl مخابرات هست خب اون اولش بوده هرچه یوزرهاش بیشتر بشه بدترم میشه

Mr.Vahid
16-08-2010, 23:25
فردا میرم بدم جمعش کنن میرم پارس انلاین!!!!!!!!

feri2009
17-08-2010, 14:36
مخابرات سرعت دقیقا نسبت به قبل نصف شده پینگ تایم ها فوق العاده بالاست

DE.eghbali
17-08-2010, 17:05
چوب گرانی و گول ارزانی را نخور :18::37:
من سرویس سه ماهه 9 گیگ پارس آنلاین یا همون آفلاین رو داشتم
سرعتم شب بالای 120 مگ در ثانیه بود و توی روز هم از 70 پایین تر نمیومد حالا اینترنت مخابرات رو با سرعت 256 گرفتم هرچی کردم سرعت دانلود بالای 25 تا نرفت .
اینم سرعتم .

DE.eghbali
17-08-2010, 17:07
کسی از سرویس های شاتل خبری داره ؟

DE.eghbali
17-08-2010, 18:33
ازسرویس ADSL ارائه شده توسط شرکت مخابرات استفاده ننماید به دلایل زیر :
1- سرعت ارائه شده با نام 256 در واقع 128 میباشد
2- سرعت دانلود شما در سرویس 256 همواره بیشتر از 18 کیلوبایت نمیشود
3- در 24 ساعت شبانه روز بیش از 30% افلاین هستنید .
4- به دلیل هجوم مردم برای دریافت ADSL مخابرات نه تنها امیدی به بهتر شدن نیست که همانا بدتر هم شود .
6- سرویس نامحدود تنها یک فریب است شما با این سرعت دانلود هیچگاه نمیتوانید از قابلیت این سرویس استفاده کنید اگر شما تمام یک ماه را دانلود نمایید تنها میتوانید 45 گیگابایت استفاده نمایید .
5- هیچگونه پشتیبانی واقعی از شما نمیشhdن سرعت توسط سایت Speedtest.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تهیه شده است لطفا با مراجعه به این سایت سرعت خود را با این تصویر مقایسه نمایید .

rouzbeh_ziafati
18-08-2010, 21:29
Adsl پارس آنلاین جهان نما بهتره یا لایزر ریتون؟
لایزر یه مودم 28 تومنی tplink داره که میگه lan داره ، پارس آنلاین هم یه مودم lan داره که 49 تومنه ... چه فرقی باهم دارند

h-blade
19-08-2010, 01:49
سلام. آقا ما نفهميديم اين پينگ تايم چيه؟ لطفا به ما هم بگين؟؟؟

3 سوال:

1: اين adsl مخابرات سرعت لود شدن صفحاتش چطوريه؟

2: آيا به خونه 128 بالاتر ميدن يا نه؟(حتي 1024)

3:واسه وب گردي و يه ذره دانلود خوبه يا نه؟

ttsoft
19-08-2010, 07:17
1. سرعت باز کردن صفحات فقط یه کم از دیال آپ بهتره
2.به خونه 128 بالاتر نمیدن 256 میدن که در واقع همون128ه بالاتر فقط به ارگانهای دولتی میدن
3. دانلودش هم افتضاح بالاتر از 19 نمیره
من که میخوام درخواست جمع آوری بدم برم شاتل سرویس هاش همه حتی 128 از 100 پایین تر دانلود نمیکنه قیمت هاش هم عالیه هزینه رانژه هم پرسیدم گفت 15 تومن که از پارس آنلاین ارزون تره یه روزه هم گفت راه اندازی میشه

Theoden
20-08-2010, 11:50
کسی 128 مخابرات گرفته؟اگه میشه تستش رو بزاره.ممنون

Theoden
20-08-2010, 11:56
البته این حرف که مخابرات روز به روز بدتر میشه فقط وقتی درسته که مخابرات ضریب اشتراک رو از 10 که در حال حاضر هست بالاتر ببره.البته به نفعشه که این کار رو نکنه چون براش آبرو نمی مونه.مشتری درسته دانش کمی داره ولی دیگه خنگ نیست که!

666satan666
21-08-2010, 09:52
در اينكه پارس آنلاين سرعتش افتضاحه كه شكي نيست
اما تو همدان عملا حق انتخاب نداريم كه
جهان نما و نت گستر و آتي نت كه هر سه تاش پارس آنلاينه، ميمونه لايزر
اصلا رقابتي وجود نداره!
:41:

حالا بعد از يه قرن شاتل داره اينجا سرويس ميده
به نظر بايد بهتر باشه

ttsoft
21-08-2010, 09:56
کسی اینجا از پارس آنلاین دفاع نکرد اما شما هم که ظاهرا از کارمند های مخابراتی و این همه سنگ مخابرات رو سینه میزنی بگو چرا سرعت مخابرات افتضاحه از 20 بالاتر نمیره مثلا سرویس 256 هم هست حرف من تنها هم نیست صفحات قبل رو نیگاه کن گوشی دستت بیاد تازه با برنامه IDM سرعت 20 ه دیگه بدون برنامه که رو 10ه حالا شما کارمند مخابراتی و بهت حتما 2 مگ دادن بحثش جداست ولی قبول کن مخابرات هم تحفه نیست 1 ساعت گذاشتیم یه فایل 9 مگی دانلود شه تازه 59 درصد رفته:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

sei_pm
21-08-2010, 10:45
کسی اینجا از پارس آنلاین دفاع نکرد اما شما هم که ظاهرا از کارمند های مخابراتی و این همه سنگ مخابرات رو سینه میزنی بگو چرا سرعت مخابرات افتضاحه از 20 بالاتر نمیره مثلا سرویس 256 هم هست حرف من تنها هم نیست صفحات قبل رو نیگاه کن گوشی دستت بیاد تازه با برنامه IDM سرعت 20 ه دیگه بدون برنامه که رو 10ه حالا شما کارمند مخابراتی و بهت حتما 2 مگ دادن بحثش جداست ولی قبول کن مخابرات هم تحفه نیست 1 ساعت گذاشتیم یه فایل 9 مگی دانلود شه تازه 59 درصد رفته:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

پس تو همدان هم مخابرات سرویس میده؟ نامحدوده ؟ سرعت آپلدش که خیلی خوبه ولی تستهای مخابراترو میزنه Information Technology چرا تو همدان تستش فرق میکنه.
بگذرید سرویس 256 چجوری گرفتید؟

Theoden
21-08-2010, 12:03
به آسونی!:31:رفتیم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی،فرم پر کردیم و در خواست حداکثر سرعت برای مصرف خانگی رو کردیم اونا هم گفتند حداکثر 256.
اگه خیلی کار دانلود ندارید،مخابرات خوبه ولی دانلود....
خودتون ملاحظه کنید:
یکی از بزرگترین مشکلات اینترنت مخابرات اینه که یه سرعت ثابت نمیده.یعنی در حین دانلود،نوسان های شدید داره.تازه فکر می کنم این که میگن قطعی زیاد داره هم منظورشون همون در حین دانلوده.چون در حین دانلود هم خیلی زیاد پیش میاد که یه مدتی هم قطع بشه یا پهنای باند صفر بشه.ولی این تفاوت سرعت در آپلود و دانلود نشون میده که همه تقریبا کار سنگینشون با دانلوده.

Theoden
21-08-2010, 12:13
شاتل هم تا بیاد توی همدان پا بگیره،یه کم زمان میبره.فکر می کنم چون اولشه یه کم تنوع سرویس هاش کم باشه.ولی خیلی خوبه که آخر همه اومد،اینطوری مجبور میشه قیمت هاش رو رقابتی پایین بیاره.باز هم خوبه که کم کم دارند توی شهرستان ها هم شعبه میزنن.
راستی فکر کنم اون مشکل اسم مخابرات توی اسپید تست حل شده چون الان اسمش درست شده.

DE.eghbali
21-08-2010, 12:18
کسی 128 مخابرات گرفته؟اگه میشه تستش رو بزاره.ممنون

sei_pm
21-08-2010, 12:56
به آسونی!:31:رفتیم یکی از دفاتر خدمات ارتباطی،فرم پر کردیم و در خواست حداکثر سرعت برای مصرف خانگی رو کردیم اونا هم گفتند حداکثر 256.
اگه خیلی کار دانلود ندارید،مخابرات خوبه ولی دانلود....
خودتون ملاحظه کنید:
یکی از بزرگترین مشکلات اینترنت مخابرات اینه که یه سرعت ثابت نمیده.یعنی در حین دانلود،نوسان های شدید داره.تازه فکر می کنم این که میگن قطعی زیاد داره هم منظورشون همون در حین دانلوده.چون در حین دانلود هم خیلی زیاد پیش میاد که یه مدتی هم قطع بشه یا پهنای باند صفر بشه.ولی این تفاوت سرعت در آپلود و دانلود نشون میده که همه تقریبا کار سنگینشون با دانلوده.

میشه بگید سرعت تو مودمتون رو چند ست شده؟
تست مخابرات اکثر شهرها که دیدم جلوی ISP رو مثل تست زیر میزنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این هم تست 128 مخابرات خودمه

boro_baba
21-08-2010, 16:05

شما رو احتمالاً رو 128 ست کردن اگه تا حالا از 20 بالاتر نرفتی شما يه زنگی بزن بگو آقا من ميخوام ببينم سرعتم رو چند ست شده که پول اضافه ندم
من هم سنگ مخابرات رو به سينه نميزنم نسبت به قيمتش خيلی عالی هست ماهی 12 تومان اصلاً پوله؟اونم واسه نا 256 محدود؟
منم خط 2 مگ ندارم همون يه 256 هست اولش مخابرات خطها رو 2 برابر بسته بود بعدش عادی شد

sei_pm
21-08-2010, 17:14
شما رو احتمالاً رو 128 ست کردن اگه تا حالا از 20 بالاتر نرفتی شما يه زنگی بزن بگو آقا من ميخوام ببينم سرعتم رو چند ست شده که پول اضافه ندم
من هم سنگ مخابرات رو به سينه نميزنم نسبت به قيمتش خيلی عالی هست ماهی 12 تومان اصلاً پوله؟اونم واسه نا 256 محدود؟
منم خط 2 مگ ندارم همون يه 256 هست اولش مخابرات خطها رو 2 برابر بسته بود بعدش عادی شد

چرا زنگ بزنه؟ از تو خود مودم هم می تونه نگاه کنه.

Theoden
21-08-2010, 21:24

اگه مال شما همینطوری بمونه خیلی خوبه چون مال من که 256 هستش،دانلودش در همین حده!

Theoden
21-08-2010, 21:51
ای کاش می گفتید از کجا!من راستش مودم رو خودم کانفیگ کردم و بار اولم بود.به همین خاطر خیلی با تنظیمات مودم آشنا نیستم.ولی فکر می کنم عکس زیر بتونه جوابتون رو بده.هرچی سایت آپلود عکسه فیلتره.آخه آدم بهشون چی بگه؟!

sei_pm
21-08-2010, 22:56
ای کاش می گفتید از کجا!من راستش مودم رو خودم کانفیگ کردم و بار اولم بود.به همین خاطر خیلی با تنظیمات مودم آشنا نیستم.ولی فکر می کنم عکس زیر بتونه جوابتون رو بده.هرچی سایت آپلود عکسه فیلتره.آخه آدم بهشون چی بگه؟!

متاسفانه باز نمیشه لطفا اینجا آپلود کنید:

Theoden
22-08-2010, 11:23
چه عجب یه سایت باز پیدا شد.من که هرچی گشتم یا به درد نمی خورد و یا فیلتر بود.مرسی.فکر کنم پرشین گیگ اومده پایین چون باز نمیشه.

Penhan-B8
22-08-2010, 12:01
من فقط 9 گیگ ظرفیت دانلود دارم برای 3 ماه!
زود تموم میشه!
اه!

boro_baba
22-08-2010, 12:18

چه ربطی به مودم داره؟
الان لينک منو زده 12 مگ ولی 256 هستش
بايد زنگ بزنه بپرسه اونجا تو سيستمشون نوشته

boro_baba
22-08-2010, 12:26
من فقط 9 گیگ ظرفیت دانلود دارم برای 3 ماه!
زود تموم میشه!
اه!

مخابرات بگير به بقيه هم گوش نده نا محدود هست ماهی 12 تومان هم ميدی پول مفت هم گلوی اين isp های حرام خور که از آب گل آلود ماهی ميگيرن نريز

قابل توجه دوستانی که با firefox دانلود ميکنن ميگن سرعت کمه(firefox که برای دانلود کردن نيست آخه) مخابرات به صورت تک لينک سرعتش کم هست از دانلود منيجر استفاده کنيد که به صورت چند لينک ميگيره
مشکلتون حل ميشه

boro_baba
22-08-2010, 13:00
Hi boro_baba,

The post that you created in the following thread has been deleted

-----
Post ID: به به بچه های پارس آنلاين همه ريخ�...
Thread: ADSL /شهر همدان
Reason: لحن نامناسب
-----

این پیغام بصورت اتوماتیک برای شما ارسال شده . لطفا از پاسخ دادن به آن خودداری کنید

با تشکر
تیم مدیریت فروم p30world.com

پست من مبنی بر اينکه بچه های پارس آنلاين ريختن تو فرم به دليل "لحن نا مناسب" پاک شده
يکی توضيح بده لحن نا مناسب چی هست اونم به وسيله کسی که "همکار انجمن تراش"(چه ربطی به اينجا داشت؟)
و فقط با 31 پست زده شده با تاريخ عضويتی دست کم 2 سال کمتر از خودم(2007)
دوستانی که ميخوان پارس آنلاين بگيرن توجه کنن که از کوزه همان برون تراود که در اوست

reza2003p
22-08-2010, 18:42
دوستان سلام
من همه سرویسها رو امتحان کردم (پارس آنلاین، لایزر، فن آوا) الان هم از مخابرات سرویس گرفتم
همونطور که می دونید دانلودش تعطیله راستش می خواستم این سرویس که تموم شد شاتل بگیرم اگه کسی استفاده کرده لطفاً آمارشو بده:46:

Theoden
22-08-2010, 19:31
مخابرات بگير به بقيه هم گوش نده نا محدود هست ماهی 12 تومان هم ميدی پول مفت هم گلوی اين isp های حرام خور که از آب گل آلود ماهی ميگيرن نريز

قابل توجه دوستانی که با firefox دانلود ميکنن ميگن سرعت کمه(firefox که برای دانلود کردن نيست آخه) مخابرات به صورت تک لينک سرعتش کم هست از دانلود منيجر استفاده کنيد که به صورت چند لينک ميگيره
مشکلتون حل ميشه
آخه یه سری از سایت ها مثل رپید شر و مگاآپلود گاهی وقتها با نرم افزار هایی مثل دانلود منیجر کار نمی کنن و مجبور میشیم از خود آی ای یا فایر فاکس استفاده کنیم.من خیلی که فایلم سنگین باشه 100 مگ حداکثره.که ندرتا هم پیش میاد.مثلا یه فایل 9 مگی رو خب اول آخرش مگه چقدره که فرق داشته باشه؟

mahdi-mb
22-08-2010, 21:48
سلام
من سرویس 256 kb از مخابرات گرفتم که همینطور که میدونید اولش سرعت دو برابر بود و حدود 60-70 کیلوبایت اطلاعات میومد حتی با سرعت 1 مگابایت هم دانلود کردم
سرعت دانلود 256kb نرمال 32KB هست که الان هم حدودا" همین قدره البته کمی نوسان داره
این هم سرعت فعلیه چند بار تست کردم البته به نظرم سرعت دانلود بد نیست اما سرعت آپلود بیشتره!
البته من تازه کارم دوستان دیگه هم نظرشون رو بدن بد نیست

ظاهرا" وایمکس مبین نت هم در همدان راه اندازی شده کسی از نمایندگی هاش اطلاع داره یا استفاده کرده؟
این هم مناطق تحط پوشش:

پوشش درونی:

البته تعرفش کمی بالاست 256kb با ترافیک 5GB رو ماهی 20 تومن زده با هزینه ی راه اندازی 20 تومن

Theoden
23-08-2010, 11:40
بالا بودن تعرفه ی مبین نت طبیعیه چون وایمکس تکنولوژی جدیدیه که تازه اومده همدان خودتون می دونید فرق همدان با تهران مثل کره ی زمین و مریخه!:31:
وایمکس مبین نت خیلی پوشش زیادی نداره.مثلا از میدون بعثت به بالا رو اصلا پوشش نمیده.این هم داره کار ایرانسل رو می کنه.مبنا رو بر این گذاشته که به هر قیمتی سرویس در همه جای ایران راه اندازی بشه و بعد پوشش رو بهتر کنه.راستش برای کسانی که واقعا بهش نیاز دارن،خوبه.
در ضمن در مورد سرعت شما باید بگم که اگه این سرعتی رو که می گید،و تستش رو گذاشتید،همه ی ساعات و همه ی روزا همین طور باشه،وضع شما از خیلی از مشترکین مخابرات بهتره.البته امروز به نظر میاد سرعت کمی خوب شده باشه.

mahdi-mb
23-08-2010, 17:21
مخابرات امروز:

reza2003p
23-08-2010, 18:06
بابا اینهمه فروم باز یکی نیست شاتل استفاده کرده باشه به ما بگه ازش سرویس بگیریم یانه؟
یکی نمیخواد جواب مارو بده:19:

Theoden
24-08-2010, 00:50
دوست عزیز شاتل تازه اومده همدان.اگه شما هم همدانی هستید،فکر کنم باید یه خورده صبر کنید که یکی از شاتل بگیره و تازه راهش بخوره اینجا و بیاد جواب شما رو بده!

reza2003p
24-08-2010, 14:25
دوست عزیز شاتل تازه اومده همدان.اگه شما هم همدانی هستید،فکر کنم باید یه خورده صبر کنید که یکی از شاتل بگیره و تازه راهش بخوره اینجا و بیاد جواب شما رو بده!

ok مرسی:23:

mahdi-mb
24-08-2010, 21:11
مخابرات 256

rouzbeh_ziafati
25-08-2010, 11:29
من یکشنبه پارس آنلاین مشترک شدم، گفت که هر موقع چراغ مودم روشن شد بهشون زنگ بزنم تا مراحل راه اندازی رو بهم بگه بهم گفتن حداکثر دو روزه وصل میشه ، اما هنوز که چهارشنبه هست چراغ dsl مودم روشن نشده ، زنگم زدم قرار شد پیگیری کنه از مخابرات پاستور ، بعد گفت سیستمشون خراب بوده جواب ندادن فردا دوباره زنگ بزنم ، دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن؟؟؟ نباید انقدر زمان ببره برای راه اندازیش که

sei_pm
25-08-2010, 12:21
من یکشنبه پارس آنلاین مشترک شدم، گفت که هر موقع چراغ مودم روشن شد بهشون زنگ بزنم تا مراحل راه اندازی رو بهم بگه بهم گفتن حداکثر دو روزه وصل میشه ، اما هنوز که چهارشنبه هست چراغ dsl مودم روشن نشده ، زنگم زدم قرار شد پیگیری کنه از مخابرات پاستور ، بعد گفت سیستمشون خراب بوده جواب ندادن فردا دوباره زنگ بزنم ، دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن؟؟؟ نباید انقدر زمان ببره برای راه اندازیش که

پس فردا هم حل نمیشه چون پنجشنبه ها معمولا مسئول این کار تو مخابرات نیستن. اگر امروز درست نشد میره واسه شنبه.معمولا هم بین 2 تا7 روز طول میکشه.نه که خطتتون مشکل داشته باشه.

ttsoft
25-08-2010, 12:21
من قبلا پارس آنلاین داشتم یه هفته طول کشید راه اندازی بشه از کدوم نمایندگی گرفتید؟ از نت گستر میگرفتی کارکناش بهترن

rouzbeh_ziafati
25-08-2010, 16:11
ممنون وصل شد خط اما موقع اتصال به اینترنت خطای 651 میده ! فکر کنم مجبور بشم لپتاپ رو ببرم جهان نما

sei_pm
25-08-2010, 16:30
ممنون وصل شد خط اما موقع اتصال به اینترنت خطای 651 میده ! فکر کنم مجبور بشم لپتاپ رو ببرم جهان نما

فکر کنم مودم رو درست نصب نکردی.از قسمت زیر یک عکس بگیر:

rouzbeh_ziafati
25-08-2010, 17:09
خب راه حلش هم پیدا کردم ، باید TCP/IP V6 رو غیر فعال کنید اگر با این خطا در ویندوز 7 برخورد کردید

boro_baba
25-08-2010, 17:19

داداش معطلش نکن با لگد برو تو مخابرات اينا تا نری اونجا کاری از پيش نميره

sei_pm
25-08-2010, 17:30
خب راه حلش هم پیدا کردم ، باید TCP/IP V6 رو غیر فعال کنید اگر با این خطا در ویندوز 7 برخورد کردید

مگه روی tcp/ip v6 هم ip ست کرده بودی؟
الان درست شده دیگه با پارس آنلاین وصلی؟

mahdi-mb
25-08-2010, 18:43
امروز
مخابرات 256
البته من dns ست کردم!

reza2003p
25-08-2010, 18:58
امروز
مخابرات 256
البته من dns ست کردم!

داداش شما سرعتت خیلی خوبه من پسر خالم و چند تا از دوستام از مخابرات گرفتن dns هم ست کردن اما تعطیله تعطیل هستن. شما یا خونت جنب مخابراته یا اونجا آشنایی چیزی داری

mahdi-mb
25-08-2010, 21:52
داداش شما سرعتت خیلی خوبه من پسر خالم و چند تا از دوستام از مخابرات گرفتن dns هم ست کردن اما تعطیله تعطیل هستن. شما یا خونت جنب مخابراته یا اونجا آشنایی چیزی داری
والا خونه ی ما شهرک مدرس ه و آشنا هم مخابرات ندارم البته باید این رو در نظر داشته باشد که به هرحال سرویس شیر 1 به 10 هست و نوسان سرعت عادیه
این هم تست الان:

rouzbeh_ziafati
25-08-2010, 23:49
مگه روی tcp/ip v6 هم ip ست کرده بودی؟
الان درست شده دیگه با پارس آنلاین وصلی؟

من اصلا چیزی ست نکرده بودم ، ویندوزم 7 هست ، فقط کانکشن pppoe ساختم طبق گفته جهان نما ، اما خطای 651 داد اون بنده خدا هم نفهمید از چیه گفت یکم دستکاری کنم سیستم رو اگر جواب نگرفتم بهشون زنگ بزنم دوباره منم یه سرچی تو سایتای خارجی زدم ، رفتم تیک TCP/IP V6 رو برداشتم و مشکل حل شد
راستی مگه باید IP هم ست کرد ؟! به من چیزی نگفت اصلا
مودم هم Adsl2 هست
و اینکه پارس آنلاین شبا چه ساعت هایی مجانیه؟

sei_pm
26-08-2010, 08:01
من اصلا چیزی ست نکرده بودم ، ویندوزم 7 هست ، فقط کانکشن pppoe ساختم طبق گفته جهان نما ، اما خطای 651 داد اون بنده خدا هم نفهمید از چیه گفت یکم دستکاری کنم سیستم رو اگر جواب نگرفتم بهشون زنگ بزنم دوباره منم یه سرچی تو سایتای خارجی زدم ، رفتم تیک TCP/IP V6 رو برداشتم و مشکل حل شد
مودم هم Adsl2 هست

طبق لینک زیر از 1 تا 6 ولی باز هم از پشتیبان بپرس ممکنه شهر به شهر فرق بکنه:

Theoden
26-08-2010, 12:18
بابا اینترنت مخابرات خودش هم نمی دونه داره چی می کنه!الان تست من مال 256 هست.
این بالا ترین سرعتی بود که توی اسپید تست داشتم.ولی میانگینش 41 بود.خیلی نوسان داره.از 25 تا همین 51 امروز نوسان داشت.

sei_pm
26-08-2010, 12:25
بابا اینترنت مخابرات خودش هم نمی دونه داره چی می کنه!الان تست من مال 256 هست.
این بالا ترین سرعتی بود که توی اسپید تست داشتم.ولی میانگینش 41 بود.خیلی نوسان داره.از 25 تا همین 51 امروز نوسان داشت.

شما اگر میخوای ببینی سرعتت دقیقا چنده فایل زیر رو دانلود کن ببین دقیقا تو چند ثانیه دانلود میشه.
از روس ساعت ویندوز نگاه کن وقتی که دقیق بگی این فایل تو چند ثانیه دانلود میشه تا حساب کنم سرعت متوسط رو:»

rouzbeh_ziafati
26-08-2010, 14:13
مودم هم Adsl2 هست

امروز صبح که سیستم رو روشن کردم بازهم خطای 651 رو داد که میگه error 651: Your modem (or other connecting device) has reported an error.
نمی دونم چه شه !!! یعنی کسی نیست که ویندوز 7 داشته باشه و با این خطا برخورد کرده باشه ؟! تو فروم های خارجی که پره اما راه حل قطعی هم گویا براش نیست
خلاصه پی بردم که از غیرفعال کردن tcp/ip v6 هم نبوده . هرکاری کردم کلی ور رفتم نشد که نشد ، بعد از چند بار خاموش روشن کردن و ریستارت کردن آخرش همینطوری الکی کانکت شد !!!!
من فقط طبق گفته پشتیبان پارس آنلاین یه کانکشن pppoe ساختم و کار دیگه ای نکردم ، این قضیه IP ست کردن دیگه چه صیقه ایه ؟

mahdi-mb
26-08-2010, 14:44
امروز صبح که سیستم رو روشن کردم بازهم خطای 651 رو داد که میگه error 651: Your modem (or other connecting device) has reported an error.
نمی دونم چه شه !!! یعنی کسی نیست که ویندوز 7 داشته باشه و با این خطا برخورد کرده باشه ؟! تو فروم های خارجی که پره اما راه حل قطعی هم گویا براش نیست
خلاصه پی بردم که از غیرفعال کردن tcp/ip v6 هم نبوده . هرکاری کردم کلی ور رفتم نشد که نشد ، بعد از چند بار خاموش روشن کردن و ریستارت کردن آخرش همینطوری الکی کانکت شد !!!!
من فقط طبق گفته پشتیبان پارس آنلاین یه کانکشن pppoe ساختم و کار دیگه ای نکردم ، این قضیه IP ست کردن دیگه چه صیقه ایه ؟

دوست عزیز اگه از ویندوز 7 استفاده میکنید لازم نیست کانکشن درست کنید
شما وارد تنضیمات مودم بشید (احتمالا" با وارد کردن 192.168.1.1 در مرورگرتون وارد میشید)
حالا باید مودم رو کانفیگ کنید
wisard رو ادامه بدید البته بسته به نوع مودم شاید گزینه ها فرق داشته باشه! مودم من planet هست
در قسمتی که نوشته vpi و vci به صورت زیر عمل کنید
VPI=0

VCI=35
البته این تنظیمات مال مخابراته اگه از جای دیگه سرویس دریافت کردید vpi و vci رو ازشون سوال کنید

احتمالا" در همون صفحه و در پایین جایی برای وارد کردن یوزر و پسورد هست که نوشته PPPOE USER/PASS اونجا هم یوزر و پسوردی که از مرکز سرویس دهنده گرفتی وارد کن و در آخر SAVE و مودم رو ریست کن ریست هم در قسمت admin باید باشه

یوزر/پسورد ورود به تنظیمات مودم معمولا" admin هست اگه با آی پی 192.168.1.1 هم نشد وارد بشید دفترچه ی راهنمای مودم رو مطالعه کنید توش ip رو داره

اگه همه چیز رو درست انجام بدید با بالا اومدن ویندوز اینترنت تون هم وصله

rouzbeh_ziafati
26-08-2010, 16:11
اینترنت 128 پارس آنلاین ساعت 17 تست زدم ، این اومد ، چطوره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جند باشه خوبه؟ این عددها رو باید تبدیل به کیلوبایت کنیم ؟ مثلا 128 کیلوبیت سرعت دانلودش حداکثر چندباید باشه ؟

mahdi-mb
26-08-2010, 17:18
اگه تقسیم بر 8 کنی میشه کیلوبایت البته تو سایت speedtest.net اون بالا سمت چپ از داخل setting هم میتونی نتایج رو به صورت کیلوبایت تنظیم کنی
در کل سرعت 128kb برابره با 16KB و 256kb هم 32KB که البته به دلیل شیر بودن کمی نوسان خواهد داشت
الان سرعت شما 57KB هست!
به کوچک و بزرگ بودن B توجه کن
سرعت شما الان خیلی بالاست اما بعیده این طور بمونه در ساعات آینده هم تست کن

256 مخابرات امروز

rouzbeh_ziafati
26-08-2010, 18:06
مودم هم Adsl2 هست

اگه تقسیم بر 8 کنی میشه کیلوبایت البته تو سایت speedtest.net اون بالا سمت چپ از داخل setting هم میتونی نتایج رو به صورت کیلوبایت تنظیم کنی
در کل سرعت 128kb برابره با 16KB و 256kb هم 32KB که البته به دلیل شیر بودن کمی نوسان خواهد داشت
الان سرعت شما 57KB هست!
به کوچک و بزرگ بودن B توجه کن
سرعت شما الان خیلی بالاست اما بعیده این طور بمونه در ساعات آینده هم تست کن

256 مخابرات امروز

الان تو این تصویر سرعت 0.37 میلیون بیت هست ، اگر در 1000 ضربش کنیم میشه 370 کیلو بیت و اگر اون رو تقسیم بر 8 کنیم میشه 46 کیلو بایت درسته ؟ پس سرعت 46 کیلوبایت هست نه 57

AS rahmati
26-08-2010, 18:13
سلام دوستان عزیز ما هم هستیم. این فروم برای اینکه papها حقمونو نخورن ضروریه.
از بانی فروم تشکر می کنم

mahdi-mb
26-08-2010, 19:06
الان تو این تصویر سرعت 0.37 میلیون بیت هست ، اگر در 1000 ضربش کنیم میشه 370 کیلو بیت و اگر اون رو تقسیم بر 8 کنیم میشه 46 کیلو بایت درسته ؟ پس سرعت 46 کیلوبایت هست نه 57

من سرعت شما رو بر اساس تستی که گذاشتید گفتن نه سرعت خودمو!

AS rahmati
26-08-2010, 19:07
بابا اینهمه فروم باز یکی نیست شاتل استفاده کرده باشه به ما بگه ازش سرویس بگیریم یانه؟
یکی نمیخواد جواب مارو بده:19:
سلام
دوست عزیزم اصلاً قصه نخور من رفتم شاتل گرفتم -فقط به خاطر تو- البته من همه اینترنتای همدانو از همدان آنلاین گرفته تا adslهای مختلف امتحان کردم و همیشه سعی کردم بهترینو استفاده کنم و پول اضافی به کسی ندم.

در مورد شاتل از قبل هم آمار داشتم تو تهران و چند تا شهر دیگه شنیده بودم خیلی خوبه حالا هم که از دیروز استفاده می کنم wow عالیه دانلود اصلا نوسان نداره و مثل موشک کار می کنه من که شوکه شدم حتی 1 شب به بعد که دانلود رایگانه هم افت سرعت نداره.
اما شما حالا یه کم صبر کن من ببینم دارن دون می پاشن یا کیفیت در همین حد می مونه. با speedtest تست میگیرم برای تو و دوستان دیگه میزارم
قربانت:31:

rouzbeh_ziafati
26-08-2010, 19:15
من سرعت شما رو بر اساس تستی که گذاشتید گفتن نه سرعت خودمو!

درسته من جابجا دیدم:31:

Theoden
26-08-2010, 20:22
شما اگر میخوای ببینی سرعتت دقیقا چنده فایل زیر رو دانلود کن ببین دقیقا تو چند ثانیه دانلود میشه.
از روس ساعت ویندوز نگاه کن وقتی که دقیق بگی این فایل تو چند ثانیه دانلود میشه تا حساب کنم سرعت متوسط رو:»

فایلی رو که گفتید دانلود کردم.11 دقیقه و 47 ثانیه و38 صدم ثانیه طول کشید.من برای دانلود از خود آی ای استفاده کردم.:)

mahdi-mb
26-08-2010, 20:34
این فایل تصویری از 256 مخابرات

mahdi-mb
26-08-2010, 21:20
پاک شود......

mahdi-mb
26-08-2010, 21:22
سلام
دوست عزیزم اصلاً قصه نخور من رفتم شاتل گرفتم -فقط به خاطر تو- البته من همه اینترنتای همدانو از همدان آنلاین گرفته تا adslهای مختلف امتحان کردم و همیشه سعی کردم بهترینو استفاده کنم و پول اضافی به کسی ندم.

در مورد شاتل از قبل هم آمار داشتم تو تهران و چند تا شهر دیگه شنیده بودم خیلی خوبه حالا هم که از دیروز استفاده می کنم wow عالیه دانلود اصلا نوسان نداره و مثل موشک کار می کنه من که شوکه شدم حتی 1 شب به بعد که دانلود رایگانه هم افت سرعت نداره.
اما شما حالا یه کم صبر کن من ببینم دارن دون می پاشن یا کیفیت در همین حد می مونه. با speedtest تست میگیرم برای تو و دوستان دیگه میزارم

سلام
شما چه سرعتی گرفتی 128 یا 256
سرعت؟
هزینه؟
میزان ترافیک ماهانه؟
اگه مشخصات سرویس رو بگی و چند تا تست بزاری میشه با بقیه مقایسه کرد
الان سرعت دانلود تون چقدره؟

sei_pm
26-08-2010, 22:31
فایلی رو که گفتید دانلود کردم.11 دقیقه و 47 ثانیه و38 صدم ثانیه طول کشید.من برای دانلود از خود آی ای استفاده کردم.:)

مطمئنی دیگه؟ گذاشتی دانلود شد کامل تو این مدت طول کشید؟
میشه سرعت متوسط شما 35 KB کیلوبایت. با توجه به اینکه سرعتتون 256 کیلوبیت هست و باید حداکثر با 32 دانلود کنید خیلی خوبه سرعتتون.

Theoden
27-08-2010, 01:21
بله مطمئنم.مرسی.البته همونطور که قبلا هم گفتم ممکنه این سرعت پایدار نباشه و در روز های دیگه افت داشته باشه.

rouzbeh_ziafati
27-08-2010, 15:46
لپتاپم ویندوز 7 اورجینال داره و از پارس آنلاین Adsl گرفتم
خطای error 651: Your modem (or other connecting device) has reported an error بهم میده
کلی ور رفتم تا کانکت شدم ، اصلا کار خاصی هم نکردم ، فردا دوباره که سیستم رو روشن کردم باز خطا رو داد دوباره کلی خاموش روشن و ریستارت کردم تا حل شد ، مشکل از چیه ؟!؟!؟!؟!؟!
تنظیم خاصی باید انجام داد ؟ من فقط مودم رو تحویل گرفتم از پارس بعد روی سیستم نصبش کردم ، کانکش pppoe ساختم (بدون انجام تنظیم خاصی ، طبق گفته پشتیبان) آیا باید کار خاصی کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تنظیمات مودم من (همونی هست که نمایندگی تنظیم کرده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خطا موقع اتصال

ttsoft
27-08-2010, 16:19
شما حالت NAT رو امتحان کن از دردسر های بریج مثل ساخت کانکشن و همین ارورهاش هم راحت میشی هر وقت مودم رو روشن کنی اتوماتیک خودش وصله اینم لینک دانلود راهنمای تنظیم مودم به صورت NAT فقط vpi /vci رو0/59 بذار.

sei_pm
27-08-2010, 17:11
شما حالت NAT رو امتحان کن از دردسر های بریج مثل ساخت کانکشن و همین ارورهاش هم راحت میشی هر وقت مودم رو روشن کنی اتوماتیک خودش وصله اینم لینک دانلود راهنمای تنظیم مودم به صورت NAT فقط vpi /vci رو0/59 بذار.

مطمئنی vpi /vci رو0/59 بذاره؟ چون واسه تهران فقط اینجوریه واسه شهرهای دیگه 0/35 باید باشه تا اونجا که من میدونم.

rouzbeh_ziafati
27-08-2010, 17:45
مطمئنی vpi /vci رو0/59 بذاره؟ چون واسه تهران فقط اینجوریه واسه شهرهای دیگه 0/35 باید باشه تا اونجا که من میدونم.

برای شهرستان 59 هست برای تهران 35 تو سایت پارس آنلاین هم نوشته ...
من که بریدج رو تست کردم جواب نگرفتم ، nat هم فکر نکنم جواب بده حالا بعدا که خواستم کانکت بشم و نشد nat رو هم تست می کنم

mahdi-mb
27-08-2010, 18:59
خطای error 651: Your modem (or other connecting device) has reported an error بهم میده
کلی ور رفتم تا کانکت شدم ، اصلا کار خاصی هم نکردم ، فردا دوباره که سیستم رو روشن کردم باز خطا رو داد دوباره کلی خاموش روشن و ریستارت کردم تا حل شد ، مشکل از چیه ؟!؟!؟!؟!؟!
تنظیم خاصی باید انجام داد ؟ من فقط مودم رو تحویل گرفتم از پارس بعد روی سیستم نصبش کردم ، کانکش pppoe ساختم (بدون انجام تنظیم خاصی ، طبق گفته پشتیبان) آیا باید کار خاصی کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تنظیمات مودم من (همونی هست که نمایندگی تنظیم کرده)

تنظیمات برای ویندوز 7

دوست عزیز اگه از ویندوز 7 استفاده میکنید لازم نیست کانکشن درست کنید
شما وارد تنضیمات مودم بشید (احتمالا" با وارد کردن 192.168.1.1 در مرورگرتون وارد میشید)
حالا باید مودم رو کانفیگ کنید
wizard رو ادامه بدید البته بسته به نوع مودم شاید گزینه ها فرق داشته باشه! مودم من planet هست
در قسمتی که نوشته vpi و vci به صورت زیر عمل کنید
VPI=0

VCI=35
البته این تنظیمات مال مخابراته اگه از جای دیگه سرویس دریافت کردید vpi و vci رو ازشون سوال کنید

احتمالا" در همون صفحه و در پایین جایی برای وارد کردن یوزر و پسورد هست که نوشته PPPOE USER/PASS اونجا هم یوزر و پسوردی که از مرکز سرویس دهنده گرفتی وارد کن و در آخر SAVE و مودم رو ریست کن ریست هم در قسمت admin باید باشه

یوزر/پسورد ورود به تنظیمات مودم معمولا" admin هست اگه با آی پی 192.168.1.1 هم نشد وارد بشید دفترچه ی راهنمای مودم رو مطالعه کنید توش ip رو داره

اگه همه چیز رو درست انجام بدید با بالا اومدن ویندوز اینترنت تون هم وصله

sei_pm
27-08-2010, 19:48
برای شهرستان 59 هست برای تهران 35 تو سایت پارس آنلاین هم نوشته ...
من که بریدج رو تست کردم جواب نگرفتم ، nat هم فکر نکنم جواب بده حالا بعدا که خواستم کانکت بشم و نشد nat رو هم تست می کنم

دیدی پارس مارو دروغگو کرد. شما رفتی تو این قسمت:

ما که داریم با 59 کانکت میشیم .شما می خواهید برید تو تاپیک پارس بپرسید VCI واسه تهران چنده.

reza2003p
27-08-2010, 20:21
سلام

سلام از لطفت خیلی خیلی خیلی ممنون. من کمتر از یکماه فرصت دارم اگه تا اون موقع به نتیجه برسیم خیلی خوب میشه بازم متشکرم

AS rahmati
27-08-2010, 20:53
256 شاتل دیشب 1:30 نیمه شب:18: پینگش تعریفی نداره ولی دانلود عالیییه

دوستان اگه لینک دانلود خوب دارین (فیلم، موسیقی یا برنامه) بدین تا سرعت خوبه دانلود کنم. جبران میکنم

mahdi-mb
27-08-2010, 21:30
256 مخابرات امشب:

rouzbeh_ziafati
28-08-2010, 07:49
گویا اینطوری به راه حل نمیرسم ، سوال رو یه جور دیگه مطرح کنم
آیا کسی هست که ویندوز 7 داشته باشه و با مودم zyxel 660ru تونسته باشه بدون هیچ مشکلی با pppoe کانکت شده باشه؟ یعنی خطای 651 رو اصلا نگرفته باشه؟
میخوام ببینم شاید مشکل از مودم باشه برم بدمش پسسسسسسسسسسسسسس ، نمیشه که هربار می خوام کانکت بشم نزدیک به یک ساعت کنلنجار برم

Theoden
28-08-2010, 12:58
خب چرا یه مودم دیگه رو امتحان نمی کنید که مطمئن بشید؟

Theoden
28-08-2010, 13:04
256 شاتل دیشب 1:30 نیمه شب:18: پینگش تعریفی نداره ولی دانلود عالیییه

دوستان اگه لینک دانلود خوب دارین (فیلم، موسیقی یا برنامه) بدین تا سرعت خوبه دانلود کنم. جبران میکنم
توی همین فروم برید تو تاپیک های مربوط به مستقیم کردن لینک ها،اونجا لینک پیدا می کنید.منظورم انجمن سرویس های آپلود و دانلوده.

یه وبلاگ توی ورد پرس هست که اونجا هم می تونید لینک دانلود فیلم پیدا کنید.

اگه یه سرچی توی نت به فارسی و انگلیسی بزنید،کلی سایت پیدا می کنید.:)

Theoden
28-08-2010, 13:43
تست امروز ای دی اس ال مخابرات پهنای باند 256 کیلوبیت.

purya_1991
28-08-2010, 16:45
سلام بچه ها:)
من مودممTP link TD8811:هست که پارسال از پارس آنلاین گرفتم و اون موقع به اینترنت هم وصل میشد.
حالا الان برای اینترنت adsl مخابرات اررور no response رو گرفتم که وقتی به پشتیبانی زنگ زدم گفت که مودم رو باید کانفیگ کنم که منم ازش خواهش کردم پای تلفن بگه چطوریه،منتها یک کم تند و سریع گفت :blush:
حالا اگه امکان داره میخوام ازتون خواهش کنم نحوه کانفیگ مودم TP Link رو برای adsl مخابرات بهم کامل بگین لطفا.
:20: راستی من برا اینکه مثلا درستش کنم تو اون صفحه کانفیگ مودم اول رفتم restore default settings رو زدم و همه چی ریست شد حالا میترسم کل تنظیمای مودم ریخته باشه به هم و اون تنظیمایی که پارس آنلاین رو مودم انجام داده بوده همه پاک شده باشن لطفا راهنمایی:-s

AS rahmati
28-08-2010, 17:07
دوستان سلام
با توجه به اینکه مخابرات و شرکتهای pap در هر شهری سیاستهای متفاوتی دارند و همچنین بسترهای مخابراتی شهر به شهر فرق می کنه و با توجه به اینکه موضوع تاپیک adsl همدان هست لذا از دوستان عزیز خواهش می کنم تست سرعتشونو که میذارن بگن مربوط به کدوم شهره تا کاربران آماتور- مثل من- در انتخاب سرویس دچار اشتباه و سردرگمی نشن مثلاً تستهایی که از 256 مخابرات ارایه میشه مربوط به شهرهای متفاوتی هست به همین دلیل باهم تفاوت فاحش دارن.
یه نکته مهم دیگه اینه که در همدان تعداد papهایی که حضور دارن از شهرهای دیگه کمتره و قدرت انتخاب پایینتر و موضوع اینه که ما که در همدان زندگی میکنیم میخوایم بین بد و بدتر بدرو انتخاب کنیم پس باید معیار مقایسه ما تستهایی باشه که در همدان انجام میشه
باتشکر ازهمه دوستان
ارادتمند همتون رحمتی

AS rahmati
28-08-2010, 17:10
توی همین فروم برید تو تاپیک های مربوط به مستقیم کردن لینک ها،اونجا لینک پیدا می کنید.منظورم انجمن سرویس های آپلود و دانلوده.

یه وبلاگ توی ورد پرس هست که اونجا هم می تونید لینک دانلود فیلم پیدا کنید.

اگه یه سرچی توی نت به فارسی و انگلیسی بزنید،کلی سایت پیدا می کنید.:)
سلام منظورم لینکهای مستقیم و خاص بود. به هر صورت از اینکه وقت میذاری و پستهارو بدقت مطاله میکنی و جواب می دی ممنون

Theoden
28-08-2010, 20:56
ولی توی وبلاگی که گفتم،بعضی لینکا مستقیم بود.اینطور نبود؟:9:
من زیاد فیلم دانلود نمی کنم.به خاطر همینه که خیلی لینکای خاصی رو نمیشناسم:)

Theoden
28-08-2010, 21:02
دوستان سلام
با توجه به اینکه مخابرات و شرکتهای pap در هر شهری سیاستهای متفاوتی دارند و همچنین بسترهای مخابراتی شهر به شهر فرق می کنه و با توجه به اینکه موضوع تاپیک adsl همدان هست لذا از دوستان عزیز خواهش می کنم تست سرعتشونو که میذارن بگن مربوط به کدوم شهره تا کاربران آماتور- مثل من- در انتخاب سرویس دچار اشتباه و سردرگمی نشن مثلاً تستهایی که از 256 مخابرات ارایه میشه مربوط به شهرهای متفاوتی هست به همین دلیل باهم تفاوت فاحش دارن.
یه نکته مهم دیگه اینه که در همدان تعداد papهایی که حضور دارن از شهرهای دیگه کمتره و قدرت انتخاب پایینتر و موضوع اینه که ما که در همدان زندگی میکنیم میخوایم بین بد و بدتر بدرو انتخاب کنیم پس باید معیار مقایسه ما تستهایی باشه که در همدان انجام میشه
باتشکر ازهمه دوستان
ارادتمند همتون رحمتی
میشه یه خورده واضح تر بگید؟منظورتون اینه که شهرستان رو ذکر کنیم؟یعنی ملایر و نهاوند و ....
وگرنه مگه غیر همدانی ها هم توی این تاپیک تست میذارن؟اگه میذارن که خب اشتباه می کنند:41:

mahdi-mb
28-08-2010, 22:26
امشب
256 مخابرات همدان!

Theoden
28-08-2010, 23:14
تست ای دی اس ال همدان.سرویس 256 کیلو بیت.

arian_pboy
29-08-2010, 16:12
من از اینترنت مخابرات استفاده می کنم با سرعت 256 مرکز بعثت
من امروز یکدفعه قطع شدم زنگ زدم به پشتیبانی در کمال تعجب شنیدم که محدودیتم تمام شده پشتیبانی مخابرات گفت که روزانه حدود 2 گیگ محدودیت دانلود و آپلود وجود داره و اگه از اون بیشتر بشه سرویس قطع میشه و باید تا روز بعد صبر کرد
کسی تا به حال به این مشکل بر خورده؟
نظر شما چیه؟

Theoden
29-08-2010, 19:57
من تا به حال به چنین مشکلی برخورد نکردم چون دانلود روزانه ام حتی به 100 مگ هم نمیرسه.ولی اگه اینو بهتون گفتن،حتما همینطوره دیگه!البته خیلی هم بد نیست.شما فکرشو بکن اگه هرکی بخواد از صبح تا شب دانلود کنه،در حق بقیه کاربرا ظلم میشه و کیفیت هم به شدت هم پایین.چون 24 ساعت ترافیک سنگینه.:)

rouzbeh_ziafati
29-08-2010, 21:25

من بالاخره پی بردم داستان از چه قراره
مودم رو نباید روشن کرد تا وقتی که لپتاپ روشن بشه و ویندوز کامل بالا بیاد ، وقتی ویندوز بالا اومد بعدش باید مودم رو روشن کرد ، در اینصورت خطای 651 رو نمیده
حالا چرا باید اینطوری باشه نمی دونم

ttsoft
30-08-2010, 06:08
من هم تو این دو ماه که گرفتم چون دانلود سنگین و زیاد نداشتم به مشکل برنخوردم فکر خوبی هم هست چون سرعت از 30 بالاتر نمیره ملت 24 ساعت می ذارن دانلود حق بقیه خورده میشه

arian_pboy
30-08-2010, 16:23
اینی که شما دوستان می گید مطلب دیگه ای هست
پس نباید به اسم نامحدود بدن

Theoden
30-08-2010, 17:09
حرفتون درسته.ولی شما قیمت ها رو با شرکتای دیگه مقایسه کنید.مخابرات با این قیمتی که داره میده،اگه محدودیت نذاره،خود شما یک ماه هم دووم نمیاری.سریع از مخابرات زده میشی.محدودیت 2 گیگ در روز با سرعت 256 تقریبا مفهوم نا محدود رو داره.من نمی دونم شما چطور 24 ساعته 2 گیگ دانلود کردی؟ولی 2 گیگ خیلی محدودیت حساب نمیاد.فکرمی کنم شما خیلی به حرفهای مخابرات کلید می کنید.توی کشور ما کی پای حرفش ایستاده که مخابرات هم مثل اون باشه؟وگرنه من خیلی دوست دارم هرکس توی ایران هر حرفی میزنه،بهش عمل کنه ولی کجاس؟

mahdi-mb
30-08-2010, 18:52
این رو هم مد نظر داشته باشید که اگه شما روزی 2 گیگ دانلود کنید میشه ماهی 60 گیگ! پس میشه گفت محدودیت سرویس مخابرات حدود 60 گیگ در ماهه!

256 امشب

ttsoft
31-08-2010, 05:39
جناب mahdi-mb میشه لطفا بگین Dns رو چه سروری ست کردید چون من هر چی تست میگیرم پینگ رو بالای 300 نشون میده

Theoden
31-08-2010, 13:16
ای دی اس ال شهر همدان.سرویس 256 کیلوبیت.

ttsoft
31-08-2010, 15:22
جالبه تقریبا از ظهری پینگ تایم های مخابرات رفته رو 800 سرعت هم به شدت افت کرده من فکر کردم مشکل از خط منه ولی الان در این تست که شما گذاشتید معلومه مشکل عمومیه پشتیبانی هم که جواب نمیده

rouzbeh_ziafati
31-08-2010, 16:00
128 پارس آنلاین ... 2روزی میش که سرعت پارس افتضاحه

Theoden
31-08-2010, 18:48
پس معلومه که مشکل سراسریه.حالا ببینیم کدوم یکی از خطوط فیبر کشور توسط لنگر کشتی،دوچرخه،هواپیما قطع شده!

mahdi-mb
31-08-2010, 18:53
256 مخابرات
همینطور که مشخصه سرعت و پینگ افت کرده شهر ها و ISP های دیگه هم ظاهرا" مشکل دارن!

rouzbeh_ziafati
31-08-2010, 19:10
خب دلیلش نزدیک شدن به روز قددسه :31:

Theoden
31-08-2010, 22:12
فکر می کنم همونطور که شما گفتید،عاملش انسانی باشه!:biggrin:

mahdi-mb
31-08-2010, 22:50
الان یه کمی بهتر شده:
256 مخ

Theoden
01-09-2010, 00:23
در مورد من که فکر کنم بدتر هم شده!(سرویس 256 همدان)

Theoden
01-09-2010, 11:38

mahdi-mb
01-09-2010, 20:05
از امروز صبح ADSL من قطع شده کسی مشکل قطعی نداشته؟
متاسفانه در روزهای تعطیل و روزهای عادی بعد از ساعت 4 بعد از ظهر کسی پاسخگوی مشکلات کاربران مخابرات نیست!!

Theoden
01-09-2010, 20:18
مال من وصل بود و هست ولی مال یکی از آشناهام هم از امروز صبح قطعه.من بهش گفتم شاید زیاد دانلود کردی!ولی فکر نمی کنم دلیلش این باشه.ولی مال من امروز خوب بود تا الان که هم پینگش بالا رفته و هم سرعتش افت کرده.

mahdi-mb
01-09-2010, 21:44
مال من وصل بود و هست ولی مال یکی از آشناهام هم از امروز صبح قطعه.من بهش گفتم شاید زیاد دانلود کردی!ولی فکر نمی کنم دلیلش این باشه.ولی مال من امروز خوب بود تا الان که هم پینگش بالا رفته و هم سرعتش افت کرده.
نه من آمار دانلود روزانه م رو دارم از اون نیست ADSL اون آشناتون مربوط به کدوم مرکز تلفنه پیش شمارش چنده؟
شماره ی من مربوط به مرکز پاستور میشه

peyman22
02-09-2010, 08:39
سلام دوستان عزیز

اطلاعیه مهم راجع به اینترنت مخابرات استان همدان (سریعا اطلاع رسانی کنید)

من از دیروز خطای 691 می گرفتم ، هرچی که با پشتیبانی تماس میگرفتم جواب ندادند(ساعت 8 تا 16 روزهای اداری:41:)

امروز که زنگ زدم گفت اعتبار دانلودت تموم شده!!

پرسیدم مگه نگفتید نا محدوده ؟ گفت نه جدیدا محدود شده!!!

پرسیدم محدودیتش چطوریه؟ گفت 2G در هفته

پرسیدم تکلیف ما چی میشه؟ گفت تا شنبه باید صبر کنید

پرسیدم افزایش ترافیک هر گیگ چنده ؟ گفت افزایش ترافیک نداریم

این مخابرات واقعا تو کلاهبرداری حرف اول رو میزنه!!

ttsoft
02-09-2010, 09:49
چرا کلاه برداری دوست عزیز ازاول هم تاپیک رو بخونی و سرعت دانلود مخابرات یعنی متوسط 30 kb رو در نظر بگیری میبینی که مخابرات واسه اونای که می خوان فقط دانلود کنن به درد نمی خوره و فقط واسه وب گردی و دانلود سبک خوبه این محدودیت هم فکر خوبیه چون از ترافیک و شلوغی و در نتیجه ضایع شدن حق بقیه چلوگیری میشه اگر نه بخواد همین طور باز بذاره دانلود رو با توجه ضریب شیر 10 اون وقت سرعت افتضاح میشه خلاصه اینکه کسی فقط واسه دانلود می خواد بهتره بره از شرکت ها بگیره

boro_baba
02-09-2010, 10:26
سلام دوستان عزیز

من از دیروز خطای 691 می گرفتم ، هرچی که با پشتیبانی تماس میگرفتم جواب ندادند(ساعت 8 تا 16 روزهای اداری:41:)

حرف حساب جواب نداره بنابراين اديت شد

boro_baba
02-09-2010, 10:43
چرا کلاه برداری دوست عزیز ازاول هم تاپیک رو بخونی و سرعت دانلود مخابرات یعنی متوسط 30 kb رو در نظر بگیری میبینی که مخابرات واسه اونای که می خوان فقط دانلود کنن به درد نمی خوره و فقط واسه وب گردی و دانلود سبک خوبه این محدودیت هم فکر خوبیه چون از ترافیک و شلوغی و در نتیجه ضایع شدن حق بقیه چلوگیری میشه اگر نه بخواد همین طور باز بذاره دانلود رو با توجه ضریب شیر 10 اون وقت سرعت افتضاح میشه خلاصه اینکه کسی فقط واسه دانلود می خواد بهتره بره از شرکت ها بگیره

از کدوم شرکت ميشه يه خط نا محدود داشت که قيمت تمام شده هر گيگ زير 200 تومان بيفته؟
بگيد ما هم بدونيم

mahdi-mb
02-09-2010, 10:50
اینترنت منم دیروز قطع شده بود امروز زنگ زدم گفتن محدودیت دانلود شده هفته ای 2 گیگ! و امروز و فردا رو استثنا" اونایی که قطع شده رو وصل کردن اما از شنبه دوباره محدودیت ها اعمال میشه! کم کم باید به فکر مهاجرت از مخابرات باشیم
دوستانی که از شرکت ها سرویس گرفتن لطف کنن بگه هزینه و میزان ترافیک اونها چطوریه حجم دانلود من بالاست و مخابرات به دردم نمیخوره

ttsoft
02-09-2010, 10:56
از کدوم شرکت ميشه يه خط نا محدود داشت که قيمت تمام شده هر گيگ زير 200 تومان بيفته؟
بگيد ما هم بدونيم

حالا که مخابرات هم محدودیت گذاشته و دیگه نامحدود نیست شما هم یه تماس با پشتیبانی بگیر(4248888) همینو میگن ولی در کل اگر کسی دانلود سنگین نداره مخابرات بهترین گزینه است

boro_baba
02-09-2010, 11:08
خوب اينطور که دوستان ميگن مثل اينکه قضيه 2 گيگ جدی هست اگر اينطور باشه
بايد واقعاً مهاجرت کرد

boro_baba
02-09-2010, 11:17
اين قضيه 2 گيگی تو يه تاپيک ديگه مطرح شده توسط يکی از هم شهريها که اون گفته 2 گيگ در روز هست

شنبه من 2 گيگ دانلود ميکنم اگه يک شنبه قطع شد يعنی محدوديت 2 گيگ هست در هفته اگه نشد که نشده ديگه

ttsoft
02-09-2010, 11:20
اینترنت منم دیروز قطع شده بود امروز زنگ زدم گفتن محدودیت دانلود شده هفته ای 2 گیگ! و امروز و فردا رو استثنا" اونایی که قطع شده رو وصل کردن اما از شنبه دوباره محدودیت ها اعمال میشه! کم کم باید به فکر مهاجرت از مخابرات باشیم
دوستانی که از شرکت ها سرویس گرفتن لطف کنن بگه هزینه و میزان ترافیک اونها چطوریه حجم دانلود من بالاست و مخابرات به دردم نمیخوره

اینطور که پشتیبانی به من گفت از روز شنبه میزان اعتبار مصرف شده و باقی مانده از این 2 گیگ رو به طور روزانه میتونید از پنل کاربری که تو سایت مخابرات هست ببینید در مورد شرکت ها هم من نظر خودم رو میگم که شاتل فکر کنم از نظر هزینه از پارس آنلاین و از نظر سرعت از لایزر قطعا بهتره البته من خودم نگرفتم اما یکی از دوستام که 2 هفته میشه شاتل گرفته خیلی راضیه

mahdi-mb
02-09-2010, 11:41
خوب یه چیز رو هم باید در نظر داشت من الان لیست قیمت از شاتل گرفتم نسبت به مخابرات هزیته ش بالاتر و ترافیکش کمتره مثلا" سرویس ECO256 با ترافیک ماهیانه 3 گیگ رو زده 16900
سرویس ART 256 با ترافیک 2+20 رو زده ماهی 43 تومن

mahdi-mb
02-09-2010, 15:47
تست امروز:
مخابرات همدان 256

reza2003p
02-09-2010, 21:15
سلام دوستان عزیز

:18::19: :24:

purya_1991
03-09-2010, 18:23
آقا gmail من باز نمیشه مال شما باز میشه ؟با همین اینترنت مخابرات

Theoden
03-09-2010, 21:23
نه من آمار دانلود روزانه م رو دارم از اون نیست ADSL اون آشناتون مربوط به کدوم مرکز تلفنه پیش شمارش چنده؟
شماره ی من مربوط به مرکز پاستور میشه

مال مرکز بعثت.

Theoden
03-09-2010, 21:34
آقا gmail من باز نمیشه مال شما باز میشه ؟با همین اینترنت مخابرات
نه.مال من هم باز نمیشه.به خاطر مسایل سیاسیه.

mahdi-mb
03-09-2010, 22:39
امشب
256 مخابرات

در مورد جی میل و سایر مشکلات این یکی دو روزه هم الان ظاهرا" همه چی عادی شده و محدودیت ها برداشته شده!

Theoden
04-09-2010, 10:42
نه دیروز کلا جی میل نمی رفت.ولی امروز اوضاع بر وفق مراده و جی میل هم میره.:)
دیروز حتی اسپید تست هم نمی رفت.نه که نمی رفت؛می رفت ولی لود نمی شد.
تست امروز سرویس 256 مخابرات همدان

purya_1991
04-09-2010, 17:10
خدا رو شکر :D حالا این محدودیت 2 gig تو هفته جدیه جدیه؟!!!!

Theoden
04-09-2010, 18:08
راستشو بخواهید فکر کنم از قطع کردنشون باید جدی باشه ولی من تا همین الانش هم که پنلم رو دارم چک می کنم،هنوز خبری از محدودیت نیست چون توی کادر اعتبار هیچ چیزی ننوشته.خودشون گفته بودند از شنبه توی کنترل پنل می تونید اعتبار باقی مونده ی اون هفته رو ببینید.من امروز که دانلود داشتم حدود 28 مگ دانلود کردم.به خاطر همین نمی دونم همین حالاش این محدودیت جدیه یا نه.ولی اگه لطف کنن و اگه قراره محدودیتی وجود داشته باشه،توی پنل بنویسن،خیلی لطف کرده اند.هر چند مخابرات همدان خیلی کنده و ازش نمیشه چنین چیز سختی!رو خواست!:31:

mahdi-mb
04-09-2010, 18:37
من امروز با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن فعلا" محدودیت رو گذاشتن اما چند روز دیگه مسئولین مخابرات جلسه دارن تا تکلیف محدودیت ،ساعات مجانی و همچنین خرید اعتبار بیشتر رو مشخص کنن
این طور که مشخصه فعلا" خودشون هم نمیدوننت چیکار میخوان بکنن اما اگه الان محدودیتی باشه کارشون غیر قانونیه چون نه اطلاع رسانی کردن و نه سایت شون این امکان رو داره که کاربر اعتبارش رو چک کنه
دوستانی که میخوان آمار ترافیک شون رو داشته باشن میتونن از برنامه ی DU Meter V5 استفاده کنن میزان ترافیک رو به صورت روزانه،هفتگی و ماهیانه میده اگه خواستید بگید تا لینک نسخه ی فولش رو بذارم

AS rahmati
04-09-2010, 21:28
سلام
شما چه سرعتی گرفتی 128 یا 256
سرعت؟
هزینه؟
میزان ترافیک ماهانه؟
اگه مشخصات سرویس رو بگی و چند تا تست بزاری میشه با بقیه مقایسه کرد
الان سرعت دانلود تون چقدره؟
سلام
ببخشید دیر جواب دادم
256 یکماهه 3گیگ
16900تومان
به مناسبت نیمه شعبان 1ماه هم رایگان گرفتم
سرعت دانلود تا 78کیلو میره ولی متوسطش هم از 70 پایینتر نمیاد
البته من میخوام 512 یکساله بگیرم که میشه ماهی 9500 تومن
اینم تست امشب

mahdi-mb
04-09-2010, 22:45
سلام
ببخشید دیر جواب دادم
256 یکماهه 3گیگ
16900تومان
به مناسبت نیمه شعبان 1ماه هم رایگان گرفتم
سرعت دانلود تا 78کیلو میره ولی متوسطش هم از 70 پایینتر نمیاد
البته من میخوام 512 یکساله بگیرم که میشه ماهی 9500 تومن
اینم تست امشب

ممنون
این سرعت باشه خوبه فقط اینکه نوسان نداره؟
فکر میکنم از 1 تا 7 صبح رایگانه درسته اون موقع سرعت دانلود رو چنده؟ چون با ترافیک 3 گیک فقط میشه شبا دانلود کرد
بعصی از شرکتا محدودیت رو میزان دانلود اعلام میکنن و بعضی مجموع آپلود و دانلود که همون ترافیک هست فکر میکنم شاتل هم ترافیک رو محاسبه میکنه اینجودی 3 گیگ زود مصرف میشه شما مشکلی نداری؟

اگه سرعتش کم نشه منم 512 6 ماهه فعلا" میگیرم البته الان 256 مخابرات دارم که اگه محدودیتش بشه هفته ای دو گیگ و شبانه رایگان هم نداشته باشه به کار من نمیاد چون حجم دانلودم بالاست!
راستی این قضیه کارت تخفیف چیه شما گرفتی؟
اگه شما و دیگر دوستانی که شاتل دارن در روزهای آینده هم تست سرعت بزارید خوبه

256 مخابرات امشب:

lord5
05-09-2010, 05:01
سلام به هم استاني‌هاي عزيز
مي‌خواستم بپرسم كه از دوستان، افرادي كه از ADSL مخابرات سرويس گرفتن، از سرعت راضي هستن؟

Theoden
05-09-2010, 12:13
اگه صفحات این تاپیک رو بخونید به جواب میرسید.ولی من خلاصه رو میگم.اگه کار دانلود زیاد دارید،نه.خوب نیست.چون قراره هفته ای دو گیگ محدودیت دانلود بزارن.ولی اگه کارتون وبگردی و دانلود سبکه،بهترین گزینه براتون همین ای دی اس ال مخابراته.مزایایی که داره اینه که هزینه ی رانژه نداره.پولش میاد روی قبض دو ماه بعد،مودمی که پشتیبانی می کنند متنوعه.مودم های خودشون ارزونترین توی بازه فعلیه.ولی اگه کارتون دانلود حجیمه،دست نگه دارید اگه عجله ای ندارید تا ببینید بالاخره مخابرات می خواد تکلیف محدودیت ها رو چی بکنه چون هنوز هم دارند روش کار می کنند و وضعیتش مشخص نیست.

AS rahmati
05-09-2010, 12:51
ممنون
این سرعت باشه خوبه فقط اینکه نوسان نداره؟
فکر میکنم از 1 تا 7 صبح رایگانه درسته اون موقع سرعت دانلود رو چنده؟ چون با ترافیک 3 گیک فقط میشه شبا دانلود کرد
بعصی از شرکتا محدودیت رو میزان دانلود اعلام میکنن و بعضی مجموع آپلود و دانلود که همون ترافیک هست فکر میکنم شاتل هم ترافیک رو محاسبه میکنه اینجودی 3 گیگ زود مصرف میشه شما مشکلی نداری؟

اگه سرعتش کم نشه منم 512 6 ماهه فعلا" میگیرم البته الان 256 مخابرات دارم که اگه محدودیتش بشه هفته ای دو گیگ و شبانه رایگان هم نداشته باشه به کار من نمیاد چون حجم دانلودم بالاست!
راستی این قضیه کارت تخفیف چیه شما گرفتی؟
اگه شما و دیگر دوستانی که شاتل دارن در روزهای آینده هم تست سرعت بزارید خوبه

256 مخابرات امشب:

سلام
دوست عزیز از روزی که من این سرویس شاتل رو گرفتم نه قطعیشو دیدم و ن کاهش سرعت دانلود من معمولا سرعتو از task manager ویندوز چک می کنم و موقع دانلود هیچ نوسانی مشاهده نمیشه انگار گراف با خطکش کشیده شده!!
با کمال تعجب شبها هم سرعت همونه که تور روز هست
من چون خیلی دانلودکار نیستم 3گیگ برام کافی هست البته جدیداً شبا اساسی دانلود میزنم:31:
به هرصورت امیدوارم شرکتهای دیگه هم به همدان بیان تا با رقابتی که بینشون هست سرویس بهتر و ارزونتری ارایه بدن.
موفق باشید
اینم تست امروز

Theoden
05-09-2010, 19:03
سرویس 256 اینترنت مخابرات شهر همدان

boro_baba
06-09-2010, 19:56
محدوديت 2 گيگ برای مخابرات چرت و پرت بود الان از جمعه که رفتم مسافرت تا حالا 8.5 گيگ دانلود کردم
تو حدود 92 ساعت که به عبارتی ساعتی 94 مگ ميشه
از اين بيشتر هم ميشه چون من فقط با تورنت دانلود کردم لينک مستقيم از اين هم بيشتر ميشه

mahdi-mb
06-09-2010, 21:40
محدوديت 2 گيگ برای مخابرات چرت و پرت بود الان از جمعه که رفتم مسافرت تا حالا 8.5 گيگ دانلود کردم
تو حدود 92 ساعت که به عبارتی ساعتی 94 مگ ميشه
از اين بيشتر هم ميشه چون من فقط با تورنت دانلود کردم لينک مستقيم از اين هم بيشتر ميشه
شما مطمئنی؟ کس دیگه ای هم بیشتر 2 گیگ تو این هفنه دان کرده؟ من که ترسیدم دانلود کنم وسط هفته قطع بشه دستمون بمونه تو پوست گردو!
256 مخابرات امشب:

Theoden
06-09-2010, 23:28
اگه چرت گفته باشن که مایه ی خوشحالی همه است.خدا کنه اینطوری باشه.:)

sm_315
07-09-2010, 11:18
منم تقریبا نزدیک 6 گیگ گرفتم و هیچ مشکلی هم نداشتم. حتی از پشتیبانی هم پرسیدم گفت چنین مساله ای وجود نداره

boro_baba
07-09-2010, 14:37
اگه چرت گفته باشن که مایه ی خوشحالی همه است.خدا کنه اینطوری باشه.:)

خيالت تخت چرت گفتن

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:36 PM ----------

شما مطمئنی؟ کس دیگه ای هم بیشتر 2 گیگ تو این هفنه دان کرده؟ من که ترسیدم دانلود کنم وسط هفته قطع بشه دستمون بمونه تو پوست گردو!
256 مخابرات امشب:

ترافيک من بيشتر از اين بوده و حدود 14 گيگ بوده چون تورنت سند هم داره

mahdi-mb
07-09-2010, 18:12
مخابرات 256 امروز

البته نسبت به قبل نوسان سرعت خیلی بیشتر شده! من چند مرتبه زنگ زدم اعتراض کردم دوستان دیگه هم بهتره به پشتیبانی زنگ بزنید و اعتراض کنید شاید این نوسان کمتر بشه

rouzbeh_ziafati
08-09-2010, 19:00
از روز موسوم به روز قددس تا الان سرعت پارس آنلاین من فوق العاده افتضاح شده !!! شما هم این مشکل رو دارید ؟! الان من بعضی صفحات هم بزور می تونم لود کنم ، طوری شده که از دیال آپ هم کندتر شده

Theoden
08-09-2010, 19:51
مال من که سرویس مخابراته تغییر محسوسی نداشته.البته به نظر میاد امروز افت کرده ولی نه به شدت اینترنت شما.
تست امروز اینترنت مخابرات همدان سرویس 256 کیلوبیت:

rouzbeh_ziafati
08-09-2010, 21:21
ما تا گفتیم سرعت پایینه ! خفن رفت بالا الان چند دقیقه ای میشه که با 118 کیلوبایت دارم دانلود میکنم !

Theoden
09-09-2010, 12:51
در عوض تا من گفتم سرعت خوبه؛خراب شد!
این هم شاهدش:

AS rahmati
09-09-2010, 19:36
سلام
اما سرویس شاتل اصلاً فرقی نکرده من همینشو دوست دارم که سرعت بالاست و اصلاً در طول شبانه روز کم و زیاد نمیشه در طول یک دانلود سنگین هم همینطور

Theoden
09-09-2010, 20:14
خب شاتل کلا ارائه دهنده ی خوش نامیه.

mahdi-mb
09-09-2010, 20:18
سلام
اما سرویس شاتل اصلاً فرقی نکرده من همینشو دوست دارم که سرعت بالاست و اصلاً در طول شبانه روز کم و زیاد نمیشه در طول یک دانلود سنگین هم همینطور
لطف کنید نوع سرویس تون رو هم موقع قراردادن تست سرعت ذکر کنید
ممنون

AS rahmati
09-09-2010, 21:29
لطف کنید نوع سرویس تون رو هم موقع قراردادن تست سرعت ذکر کنید
ممنون

256 شاتل

harrypotter
09-09-2010, 22:52
پارس آنلاین درست شده حدا رو شکر و مثل قبل شد الان که شبه فقط بعضی وقتا برای چند دقیقه مثل قبل میشه ولی دوباره درست میشه.
از صبح که امتحان کردم سرعت دانلود زیر 60 نیومده

harrypotter
10-09-2010, 07:23
اینم از پارس آنلاین 8.20 صبح جمعه