PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

ehstrn2010
13-12-2011, 18:19
این عکسو از مصرف منو نگاه کنید!
c:\a.bmp

jolan57
13-12-2011, 18:24
خب پنل هم مثل اینکه درست شد
حجم شبانه من رو نگاه کنید من کل هارد سیستمم 500 هست :31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arezoo&jomung
13-12-2011, 18:45
خوبه که شما ترافیک مازاد ندارین. 10 گیگ هم ترافیک مازاد برای من زدن.میگن فردا پنل درست می شه.خط تلفنم کلا دچار نویز شده.:41:
امیدوارم حالا که سرویسم رو از 3 گیگ به 8.5 گیگ تغییر دادم،منم شبا بتونم مثل بقیه 1 گیگ دانلود کنم و سرعتم از 30 حداقل به 60 برسه

ehstrn2010
13-12-2011, 18:51
حاجی واسه من حدود 520 ترا بایت! مصرف زدن + 900000 تومان قبض اینترنت! وات د فاک!

M e i s a m
13-12-2011, 19:01
خب پنل هم مثل اینکه درست شد
حجم شبانه من رو نگاه کنید من کل هارد سیستمم 500 هست :31:

قضیه اون 500 گیگ شبانه هه چیه یعنی میتونید اونقدر دانلود کنید یا اون 500 تا رو گرفتید قبلا...؟!
مگه کسی میتونه اونقدر دان کنه؟

arezoo&jomung
13-12-2011, 19:10
قضیه اون 500 گیگ شبانه هه چیه یعنی میتونید اونقدر دانلود کنید یا اون 500 تا رو گرفتید قبلا...؟!
مگه کسی میتونه اونقدر دان کنه؟

قضیه اش اینه که سیستم اشتباه کرده وگرنه با این سرعت ها محاله.من که سرعتم شبا 30k هست.نهایت 400 و خورده ای دانلود می کنم.حتما برای ایشون هم مثل من اشتباه زدن.دیتا گفتن فردا درست میشه.

NeORiN
13-12-2011, 19:32
سلام به دوستان

پنل فعلا داغونه. واسه منم 60 گیگ ترافیک مازاد زدن :18:

شبانه 550 ترابایت! کاش واقعا میشد شب ها انقد دانلود کنم :19:

Hamed DC
13-12-2011, 20:40
سلام به دوستان

پنل فعلا داغونه. واسه منم 60 گیگ ترافیک مازاد زدن :18:

شبانه 550 ترابایت! کاش واقعا میشد شب ها انقد دانلود کنم :19:
سلام کمال جون.
واووووووووووووووووووووووو وووو.500ترابایت:18:
ای کاش میشد 500ترابایت دانلود کرد. یک شبه اینترنت رو جارو میکردیم با هم:40:

Davood_titan
13-12-2011, 20:47
اصلا لینکه پنل واسه من بازی نمیشه

NeORiN
13-12-2011, 20:54
سلام کمال جون.
واووووووووووووووووووووووو وووو.500ترابایت:18:
ای کاش میشد 500ترابایت دانلود کرد. یک شبه اینترنت رو جارو میکردیم با هم:40:

آره به خدا !
یه ترابایت هم بم میدادن کافی بود:31:

---------- Post added at 08:54 PM ---------- Previous post was at 08:53 PM ----------

اصلا لینکه پنل واسه من بازی نمیشه

اینو برو ------>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M e i s a m
13-12-2011, 21:39
اقا صبر کنین صبر کنین وایسین اول من هارد بخرم بعد شیر فلکه رو باز کنین :دی

NeORiN
13-12-2011, 21:48
اقا صبر کنین صبر کنین وایسین اول من هارد بخرم بعد شیر فلکه رو باز کنین :دی
یکی دوتا هارد جواب نمیده که باید 400 500تا بخری:27:

vahid_sh2447
13-12-2011, 23:55
وا مصیبتا منم 586 ترابایت دانلود کردم...
تو این گرونی هارد حالا چیکار کنم؟؟؟

Hamed DC
14-12-2011, 00:20
دوستان هر کی هر چی هارد داره یه چند وقتی امانت بده به من!!!
دانلود شبانه من چیزی حدود 800ترابایت شده:18:
فکر کنم باید کل اتاقم رو پر هارد کنم.

M e i s a m
14-12-2011, 00:32
حالا هاردش به کنار کی بشینیم اون همه فایل رو ببینیم و گوش کنیم و... ؟! :18:

Hamed DC
14-12-2011, 12:04
سلام به همگی.
خداروشکر.پنل روبه راه شد.
برا من که اضافه ای ثبت نشده. خدا کنه همین جوری ادامه پیدا کنه.

NeORiN
14-12-2011, 12:25
مخلص داش حامد.

بله خوشبختانه حجما سر جاشه!

دیشب سرعت خیلی خوب بود. من 1.3 گیگ دان داشتم !

Hamed DC
14-12-2011, 12:29
مخلص داش حامد.

سلام کمال جون. من بیشتر.
آره سرعتا خیلی خوب بود. نوسانش تقریبا صفر شده!

Davood_titan
14-12-2011, 12:35
ولی ای کاش سرعتش همون 150 میموند :31:

jolan57
14-12-2011, 13:55
مخلص داش حامد.

من هیچ شبی بیشتر از یک گیگ نمیتونم بگیرم:13:
البته خوشبختانه کمتر هم نمیشه :31:

h-blade
14-12-2011, 15:12
دوستان خوش به حالتون.

دانلود شبانه من همون 30 تا مونده.

M e i s a m
14-12-2011, 16:12
یه گوشه ای از مملکت یه دمپایی تو هوا به پرواز درومده زندگی 70 و خورده میلیون ملت باید تعطیل بشه! قطعی های پیاپی پارس اغاز شد...!! عکس ها هم کلا لود نمیشن تو اکثر فروم ها واسه من... ای کاش لاقل میخورد تو سرش مرتیکه...

در کل تبریک میگم یه مناسب دیگه هم اضافه شد که هر سال یه هفته زودتر از این مناسبت مخابرات و شرکت های مربوط دستاورد هاشون رو رو کنن و تا یک ماه هم ادامه بدن :2::41:

Hamed DC
14-12-2011, 16:40
یه گوشه ای از مملکت یه دمپایی تو هوا به پرواز درومده زندگی 70 و خورده میلیون ملت باید تعطیل بشه! قطعی های پیاپی پارس اغاز شد...!! عکس ها هم کلا لود نمیشن تو اکثر فروم ها واسه من... ای کاش لاقل میخورد تو سرش مرتیکه...

در کل تبریک میگم یه مناسب دیگه هم اضافه شد که هر سال یه هفته زودتر از این مناسبت مخابرات و شرکت های مربوط دستاورد هاشون رو رو کنن و تا یک ماه هم ادامه بدن :2::41:
درکت میکنم میثم جان.
این بلا هم یه بار سر من اومد. که به مدت یک هفته طول کشید و دیگه مثل قبل نشد.
به نظر من هر چه زودتر ISPایت رو عوض کنی، خیلی بهتره.

NeORiN
14-12-2011, 19:20
سلام به دوستان.

پنل بازم که تعطیل شده. واسه شما هم همینطوره؟

Hamed DC
14-12-2011, 19:46
سلام به دوستان.

پنل بازم که تعطیل شده. واسه شما هم همینطوره؟
سلامی دوباره.
مخلصم کمال جون.
همین الان تست شد. مشکلی نیست. با این آدرس تست کن:

NeORiN
14-12-2011, 19:55
سلامی دوباره.
مخلصم کمال جون.
همین الان تست شد. مشکلی نیست. با این آدرس تست کن:

نوکرم.
آقا ممنون.مشکل از آدرس بود

3.5 گیگ حجم دارم موندم چی بگیرم! چیزی نمیخوای حامد جان؟

tanhayetanha
14-12-2011, 19:57
خب مثل اینکه سرعت به حالت قبل برگشت ما هم این مدت سر کار بودیم , معلوم نیست تو اون ... چه خبره

خوب یک چند روزی نبودم که نظر بدم! اول اینکه علت اصلی افزایش سرعت مخابرات ، قطعی اینترنت در بعضی نقاط بود که باعث شده بود سرعت دیگر مشترکان بالا بره !!

خبر دوم اینکه مخابرات به تازگی به دلیل ناتوانی در رقابت با پارس انلاین از تغییرتلفن های pcm اجتناب می کند و این شرط رو براتون می گذاره که اگر از مخابرات اینترنت بگیرید مشکل رو برطرف می کنه ! کار کاملا کثیفیه که الیته از مخابرات شخصا به تنظیم مقررات شعبه همدان شکایت کردم و یک تله برای جریمه مخابرات گذاشتیم که به محض حصول نتیجه اینجا بهتون می گم که یکم دلتون خنک شه از دست مخابرات !!!

مورد سوم که این که خودتون می دونید خط 1024 واقعی رو به قیمت 1200 هزار تومان می فروشند که در همدان مخابرات فقط فروشنده است، اما به زودی یکی از دوستان ما برنامه ای برای فروش بیش تز 500 مگ پهنای باند در همدان داره و هر مگ رو به قیمت 500 هزار تومان می فروشه که با اینکارش پوز مخابرات رو خواهد زد و مطمئن باشید در صورتی که این خطوط به همدان بیاد، اینترنت همدان دگرگون خواهد، خواه ما از اون استفاده کنیم یا نه، چون به تبع بار ترافیکی بر روی خطوط کاهش خواهد یافت.
:40::40::40:

Hamed DC
14-12-2011, 20:06
نوکرم.
آقا ممنون.مشکل از آدرس بود

3.5 گیگ حجم دارم موندم چی بگیرم! چیزی نمیخوای حامد جان؟
به به.
میبینم که رفقا بدجوری حجم اضافه آوردن:31:
قربون مرامت کمال جون. وجودت طلاست. خیلی اقایی.

NeORiN
14-12-2011, 20:06
خوب یک چند روزی نبودم که نظر بدم! اول اینکه علت اصلی افزایش سرعت مخابرات ، قطعی اینترنت در بعضی نقاط بود که باعث شده بود سرعت دیگر مشترکان بالا بره !!

خبر دوم اینکه مخابرات به تازگی به دلیل ناتوانی در رقابت با پارس انلاین از تغییرتلفن های pcm اجتناب می کند و این شرط رو براتون می گذاره که اگر از مخابرات اینترنت بگیرید مشکل رو برطرف می کنه ! کار کاملا کثیفیه که الیته از مخابرات شخصا به تنظیم مقررات شعبه همدان شکایت کردم و یک تله برای جریمه مخابرات گذاشتیم که به محض حصول نتیجه اینجا بهتون می گم که یکم دلتون خنک شه از دست مخابرات !!!

مورد سوم که این که خودتون می دونید خط 1024 واقعی رو به قیمت 1200 هزار تومان می فروشند که در همدان مخابرات فقط فروشنده است، اما به زودی یکی از دوستان ما برنامه ای برای فروش بیش تز 500 مگ پهنای باند در همدان داره و هر مگ رو به قیمت 500 هزار تومان می فروشه که با اینکارش پوز مخابرات رو خواهد زد و مطمئن باشید در صورتی که این خطوط به همدان بیاد، اینترنت همدان دگرگون خواهد، خواه ما از اون استفاده کنیم یا نه، چون به تبع بار ترافیکی بر روی خطوط کاهش خواهد یافت.
:40::40::40:

تغییر خط های pcm قبلا هم همینطور بود.من خط خودم رو پی سی ام بود چون از مخابرات ای دی اس ال گرفتم خط رو تغییر دادن.البته بعد از کلی رفت و امد.

این دوست شما شرکت خاصی هستش.اگه میشه بیشتر توضیح بدین

Hamed DC
14-12-2011, 20:12
tanhayetanha جان، خبرای خیلی خوبی رو با تاپیک آوردی. حیف دیدم با یه تشکر خشک و خالی ازش رد بشم.
من هم این خبر اخری رو در حد یه شایعه شنیدم. ولی با توجه به اشاره شما به این نکته، کمی دلگرمی گرفتم.
در کل بایت اطلاع رسانیه مفیدت ممنونم.

tanhayetanha
14-12-2011, 20:15

این لوگ مصرف منه، البته توضیحش یک کم برای شما مشکله، علت اینکه duration یا مدت زمان استفاده زیاده اینه که من از مودم وایرلس استفاده می کنم که همیشه کانکته و برای همین اینجا طول کانکشن رو زده، می بینید که 8.2 گیگ دانلود شده که از این 8 گیگ در حدود یک 1.2 گیگش از حسابم کم شده و بقیه رایگان بوده، البته دانلود را در یک شب انجام دادم! که با این جساب 7 گیگ دانلود رایگان در یک شب داشتم،
و یک شب دیگه هم در حدود 5 گیگ دانلود رایگان بوده ! من د رحال حاضر زیاد وقت دانلود ندارم، اما به راحتی شبی 7 گیگ دانلود رایگان میشه داشت. من دو ترابایت مستند اچ دی و انیمه و البته 250 فیلم برتر از نظر IMDB رو دانلود کردم تا حالا ! انشاء الله به زودی زود سایرین هم بتونن از اینترنت با کیفیت تر استفاده کنن ! نه اینکه اینترنت ما رو هم از دستمون بگیرن !!

tanhayetanha
14-12-2011, 20:20
تغییر خط های pcm قبلا هم همینطور بود.من خط خودم رو پی سی ام بود چون از مخابرات ای دی اس ال گرفتم خط رو تغییر دادن.البته بعد از کلی رفت و امد.

این دوست شما شرکت خاصی هستش.اگه میشه بیشتر توضیح بدین

شما نمی بایست به راحتی از این موضوع بگذرید ! اگر همون موقع شکایت می کردید به جایی می رسیدید و محابرات هم گستاخ تر نمی شد، در مجموع پیش از این با کمی فشار خط رو درست م یکردند اما د رحال حاضر حتی با پارتی بازی هم دیکه نمی شه اینکارو کرد، گفته می شه مخابرات همدان بیش از چند میلیارد به زیر ساخت بدهکاره، و به همین دلیل حتی ساختمان مهدیه رو هم فروختن، تالارشون رو فروختن و حیاط مخابرات در آرامگاه به پارکینگ تبدیل شده، مناقضات مخابرات همدان از 20-30 مورد در ماه به 3-4 مورد کاهش پیدا کرده، همه و همه نشانگر مشکلات عدیده مخابراته، با این همه انحصارهایی که داره نتونسته با شرکتهای خصوصی رقابت کنه و اون به خاطر سیاست های غلط مسئولینشه و ..

در مورد پهنای باند این دوستمون هم فعلا نمی تونم بیشتر اطلاع بدم، چون اگر به هر دلیلی اینکار انجام نشه، اسم شرکت بدنام میشه و درست نیست . در مجموع در حال حاضر دو مگ برای تست آوردن که واقعا عالی بوده و من خودم به شخصه کیفیتش رو تجربه کردم .

M e i s a m
15-12-2011, 02:18
درکت میکنم میثم جان.
این بلا هم یه بار سر من اومد. که به مدت یک هفته طول کشید و دیگه مثل قبل نشد.
به نظر من هر چه زودتر ISPایت رو عوض کنی، خیلی بهتره.

حامد جان والا ما هر چی باز 2 2 تا کردیم نشد که نشد باز میبینم اینی که دارم بهتر هست منتهای یکی دو ماه گذشته که 3 4 تا قطعی داشته ولی قبل از اون خیلی خوب بوده :10: اون 3 4 مورد هم که سراسری بوده و مشکل از جای دیگست که خودت میدونی

حرف من اینه که اخه چرا ورمیدارین اینترنت ملت رو خراب میکنید؟! عجبا!

feri2009
15-12-2011, 05:23
tanhayetanha عزیز این تعرفه های وایرلس نت گستر چه طوریه؟هزینه تجهیزات و نصب راه اندازیش چقدر میشه؟من واسه بازی آنلاین میخوام واسه همین دنبال یه isp با پینگ تایم پایین و خوب میگردم الان از مخابرات سرویس میگیرم که پینگ تایمش واقعا افتضاحه همش رو 300 هستش یا تایم اوت داره دیگه خستم کرده بقیه دوستان هم که از پارس آنلاین یا لایزر دارن لطفا بگن پینگشون با 4.2.2.4 چه طوریه ممنون میشم

tanhayetanha
15-12-2011, 06:30
وایرلس نتگستر به تازگی کیفیتش خوب شده، سرعت دانلود رو هم که قبلا براتون گذاشتم، تا 270k بالا می ره، البته اشتراک یک مگش، پینگ هم اصلا تایم اوت نداره، یا خیلی خیلی کمه تایم اونتش ، من خودم برای شیرینگ ازش استفاده می کنم برای همین یک تایم اوت به معنای قطع ارتباط و فریز برای منه ، به همین دلیل کلی اینترنت رو این چند ساله تجرربه کردم و اینترنت فعلی وایرلس نت گستر از همه بهتره به نظر من در همدان؛
در مورد هزینه نصب هم اگر تا فاصله 7 کیلومتری از انتن نتگستر که در شهرک مدرس واقع شده باشید در حدود 120 تومن پول رادیو باید بدید و اشتراک ماهانه یک مگ در حدود 32 تومنه، با ترافیک 3 گیگ در ماه و شبانه از یک تا 6 صبح رایگانه، البته در مسیر شما نباید مانعی باشه.

Hamed DC
15-12-2011, 11:30
حامد جان والا ما هر چی باز 2 2 تا کردیم نشد که نشد باز میبینم اینی که دارم بهتر هست منتهای یکی دو ماه گذشته که 3 4 تا قطعی داشته ولی قبل از اون خیلی خوب بوده :10: اون 3 4 مورد هم که سراسری بوده و مشکل از جای دیگست که خودت میدونی

حرف من اینه که اخه چرا ورمیدارین اینترنت ملت رو خراب میکنید؟! عجبا!
هر جور که برات بهتره، میثم جان.
امیدوارم که مشکلتت کلا از بین بره و بابت پولی که به این شرکت(......)میدی، خدمات عالی بگیری.

M e i s a m
17-12-2011, 00:52
اخرش من یه حرکت تخیلی از خودم زدم :دی این همه زور زده بودم واسه ریست مودم و بریج و... نمیدونم چرا اصلا به فکرم نرسیده بود یه .bat فایل درست کنم؟! :19:
تستش هم کردم مشکلی نبود دوستان اگه شما هم از این ریست مودم ها دارید بگید که فایلش رو بذارم

hamid_maxpayne
17-12-2011, 12:15
خدا لعنتت کنه مخابرات.اون ساختمون خراب شه رو سرتون ایشالا.اون پولی که میگیرید تو گلوتون گیر کنه.همه اون پولو خرج مریضی خونوادتون کنین به حق فاطمه زهرا.بیشرفا هر وقت دلشون میخواد قطع میکنن اما به قبض رسیدنی باهات کامل حساب میکنن.دریغ از یه عذرخواهی.اون شماره لعنتی هم که همش مشغوله.

ای خدا آخه من چه گناهی کردم که باید تو این خراب شده به دنیا بیام.یه دفعه بکش راحتمون کن.
خسته شدم دیگه به خدا.

rameshk
17-12-2011, 16:32
سلام
آقا من ديروز دانلود شبانه داشتم واسم روزانه حساب كردن
واسه شمام اينطوري؟
256lمخابرات

jolan57
17-12-2011, 18:27
سلام
واسه شمام اينطوري؟
256lمخابرات

آره متاسفانه , خاک بر سرشون :31:

Hamed DC
17-12-2011, 19:07
سلام
واسه شمام اينطوري؟
256lمخابرات
سلام.
خداروشکر .اینترنت من دیشب کلا قطع بود تا 7.30صبح:31:

NeORiN
17-12-2011, 20:04
سلام.

اینترنت من هم به کل قطع بود. الکی کامپیوترو تا صبح روشن گذاشتم به امید اینکه وصل شه :2:

گفتم: خدایا تنها ترینم گفت: پس من؟
گفتم: خدایا کمک خواستم گفت: از غیر من؟
گفتم: خدایا دوستت دارم گفت: بیش از من؟

NeORiN
17-12-2011, 20:13
اخرش من یه حرکت تخیلی از خودم زدم :دی این همه زور زده بودم واسه ریست مودم و بریج و... نمیدونم چرا اصلا به فکرم نرسیده بود یه .bat فایل درست کنم؟! :19:
تستش هم کردم مشکلی نبود دوستان اگه شما هم از این ریست مودم ها دارید بگید که فایلش رو بذارم

حالا این روش رو کدوم کانکشن جواب میده. بریج یا PPPoE ؟

اگه میشه فایلو بذار.

M e i s a m
17-12-2011, 21:31
حالا این روش رو کدوم کانکشن جواب میده. بریج یا PPPoE ؟

اگه میشه فایلو بذار.

واسه pppoe دیگه وگرنه بریج که مشکلی نداره... من چون از ترفند دانلود رایگان پارس (تا ساعت 7) استفاده میکنم تهش باید مودم رو ریست کنم که با pppoe مثل بریج نمیشه کار کرد
دستور کارش سادست من چون مدل مودمم دی لینک هست پنل ش از 192.168.1.1 باز میشه و ادرس ریست مودمم این هست:

پسورد هم نمیخواد ریست میکنه همینطوری
و این کد رو هم که میزنید تو نوت پد و با پسوند .bat سیوش میکنید

حالا شما باید ببینی مودمت از چه ادرسی ریست میشه با یه سرچ :46:
این میشه یه فایل اجرایی که من گذاشتم 6:59:30 دانلود متوقف شه و این فایل اجرا شه (ساعتم تقریبا با پارس هماهنگه) و همون 6:59:30 تو پنل انلاینم هم ثبت میشه
برای خاموش کردن پی سی هم که برنامه زیاد هست و دیگه با idm سیستم رو خاموش نمی کنم

ایشالا درست توضیح داده باشم :دی

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

راستی مخابرات چرا ترکیده؟ پارس یکی دو روز پیش مشکل داشت ولی نه در این حد!

NeORiN
17-12-2011, 21:46
واسه pppoe دیگه وگرنه بریج که مشکلی نداره... من چون از ترفند دانلود رایگان پارس (تا ساعت 7) استفاده میکنم تهش باید مودم رو ریست کنم که با pppoe مثل بریج نمیشه کار کرد
دستور کارش سادست من چون مدل مودمم دی لینک هست پنل ش از 192.168.1.1 باز میشه و ادرس ریست مودمم این هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد هم نمیخواد ریست میکنه همینطوری
و این کد رو هم که میزنید تو نوت پد و با پسوند .bat سیوش میکنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا شما باید ببینی مودمت از چه ادرسی ریست میشه با یه سرچ :46:
این میشه یه فایل اجرایی که من گذاشتم 6:59:30 دانلود متوقف شه و این فایل اجرا شه (ساعتم تقریبا با پارس هماهنگه) و همون 6:59:30 تو پنل انلاینم هم ثبت میشه
برای خاموش کردن پی سی هم که برنامه زیاد هست و دیگه با idm سیستم رو خاموش نمی کنم

ایشالا درست توضیح داده باشم :دی

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

راستی مخابرات چرا ترکیده؟ پارس یکی دو روز پیش مشکل داشت ولی نه در این حد!

ممنون از توضیحاتتون. بله با این آدرس مودم من هم ریبوت می شه.
روش کارسازی بود :20:

پس فقط باید این فایل با یه برنامه (مثلا با Auto Power-on & Shut-down) به صورت اتوماتیک اجرا شه تا مودم ریست شه.

---------------------
از چه نظر ؟! راستش این قطعی ها از جای دیگه آب میخوره !

M e i s a m
17-12-2011, 22:53
ممنون از توضیحاتتون. بله با این آدرس مودم من هم ریبوت می شه.
روش کارسازی بود :20:

پس فقط باید این فایل با یه برنامه (مثلا با Auto Power-on & Shut-down) به صورت اتوماتیک اجرا شه تا مودم ریست شه.

---------------------
از چه نظر ؟! راستش این قطعی ها از جای دیگه آب میخوره !

من از PC Auto Shutdown استفاده میکنم
گذاشتم 7:01 سیستم رو خاموش کنه

حالا مگه شما همه مخابراتی نیستید؟؟ ریست واسه چیتونه دیگه؟

اون اب هم معلومه از کجاس منتها دزش بالا بوده واسه شما انگار که کلا قطعش کردن... :41:

NeORiN
17-12-2011, 23:14
من از PC Auto Shutdown استفاده میکنم
گذاشتم 7:01 سیستم رو خاموش کنه

حالا مگه شما همه مخابراتی نیستید؟؟ ریست واسه چیتونه دیگه؟

اون اب هم معلومه از کجاس منتها دزش بالا بوده واسه شما انگار که کلا قطعش کردن... :41:

مرسی.

من ریستو واسه کار دیگه میخواستم :31:

آره دقیقا. جدیدا دزشو یه روز در میون میبرن بالا:2:

vahid_sh2447
17-12-2011, 23:44
سلام
واسه شمام اينطوري؟
256lمخابرات
برای منم اینطوری حساب کردم الان رفتم ترافیک مازاد...
به زمین گرم بشینه این مخابرات

rameshk
17-12-2011, 23:54
سلام
واسه شمام اينطوريه؟
256مخابرات

برای منم اینطوری حساب کردم الان رفتم ترافیک مازاد...
به زمین گرم بشینه این مخابرات
زنگ زدم پشتيباني گفت " احتمالا درست ميشه فردا رييس مون مياد بهش ميگم من نمي تونم كاري كنم"

M e i s a m
18-12-2011, 00:07
رئیسشون؟! :18: مگه گیم نته که یارو بیاد درستش کنه خب سیستمشون مگه مشکل داره؟ همیشه اینطوریه یا باز دارن دستاورد میدن بیرون سیستم هاشون قاطی کرده...؟! :(

vahid_sh2447
18-12-2011, 09:37
الان زنگ زدم میگه بررسی می کنیم یه در صدش بر میگرده نه همش.
عجب گیری کردیما...

jolan57
18-12-2011, 17:26
سلام
دیشب کسی دانلود شبانه داشته ؟ کم نکرده ؟امشب بذاریم دانلود ؟

rameshk
18-12-2011, 17:44
من امروز صبح كه پنل رو چك كردم دانلود شبانه رو روزانه حساب كرده بود، ولي الان كه چك مي كنم درستش كردن
منتها تاريخ 9/26 هنوز درست نشده (فعلا كه نزديك يك گيگ رو خوردن)

M e i s a m
18-12-2011, 18:38
کلا یعنی این داستان ها رو داره همیشه مخابرات؟؟؟ مگه چقدر دانلود میده شب ها که اینقدر هم خرابی داره...؟!

vahid_sh2447
18-12-2011, 18:38
سلام
دیشب کسی دانلود شبانه داشته ؟ کم نکرده ؟امشب بذاریم دانلود ؟
دیشب رو حساب نکردن فقط پریشب رو کردن تو پاچمون آخر ماه

jolan57
18-12-2011, 19:04
کلا یعنی این داستان ها رو داره همیشه مخابرات؟؟؟ مگه چقدر دانلود میده شب ها که اینقدر هم خرابی داره...؟!

همیشه که نه من فقط پریشب کم کرده
تقریبا 1 گیگ

NeORiN
18-12-2011, 19:31
دانلود شبانه هم داستانی شده :41:
یا کلا قطع میکنن یا شبا از حجم دانلود کم میکنن.

من دیشب یه گیگ رایگان گرفتم!
اگه میبینین شبا از حجم کم میشه بعد از ساعت یک یدور مودمو ریست کنین.

jolan57
19-12-2011, 23:23
بچه ها دون استریم من رو روی 2 مگ بسته شده ولی سرعت دانلود محدود است و یالاتر از 70 کیلوبایت نمیره , به نظرتون میشه راهی پیدا کرد و سرعت رو بیشتر کرد ؟:13:

M e i s a m
20-12-2011, 00:12
واسه من دیشب 2 تا دی سی انداخت یکیش شانسا افتاد زمانی که داشتم با ترفند رایگان دانلود میکردم 200 مگ حجمم رفت...

Davood_titan
20-12-2011, 10:10
اینم از دانلود این ماه من :31:

ولی بیشعوراا هزینه اشتراک هی 50تومن 50تومن میکشن روش :41:

NeORiN
23-12-2011, 19:14
از دیروز سرعت شدید اومده پایین. دانلودا هم شدید نوسان پیدا کرده. زنگ زدم پشتیبانی گفت از تهران و معلومم نیست کی درست شه. باز معلوم نیست چه خبر شده :2:

jolan57
23-12-2011, 23:44
از دیروز سرعت شدید اومده پایین. دانلودا هم شدید نوسان پیدا کرده. زنگ زدم پشتیبانی گفت از تهران و معلومم نیست کی درست شه. باز معلوم نیست چه خبر شده :2:

اینترنت من مشکلی نداره شما هم هر وقت زنگ بزنید همین جواب رو میشنوید که مشکل از تهرانه و معلوم نیست کی درست میشه:31:
بی خاصیت ترین پشتیبانی رو مخابرات داره

jolan57
24-12-2011, 20:35
سلام
پروتکل L2tp چیز پی ان شما هم سرعتش پایینه ؟

Hamed DC
25-12-2011, 00:12
سلام
پروتکل L2tp چیز پی ان شما هم سرعتش پایینه ؟
سلام.
دوست خوبم، هر سه باچهار پروتکل چیز پی، به شدت از جانب مخابرات محدود شدن.
بهتره از سرویسهای ساکسSocks استفاده کنی.

vahid_sh2447
25-12-2011, 11:22
اون 1 گیگی که ماه پیش شبانه رو روزانه حساب کردند برا کسی کم نشده؟
برای من که 1 گیگ ترافیک مازاد کردن تو پاچم...

NeORiN
25-12-2011, 11:41

مخابرات تا حالا سابقه نداشته حجم برگردونه حداقل واسه من.
واسه منم دو ماه پیش مازاد زدن بعد از کلی پیگیری گفتن سیستم خودش درستش میکنه !!!

hamid_maxpayne
25-12-2011, 11:58

مخابرات عمرا از این کارا بکنه.
مگه یادتون نیست فروردین ماه چه بلایی سر کاربرا آوردن؟
یه بنده خدایی حدود 100 تومن پول ترافیک مازاد داد.
اینا نامردایی هستن که دومی ندارن.

vahid_sh2447
25-12-2011, 15:27
مخابرات عمرا از این کارا بکنه.
مگه یادتون نیست فروردین ماه چه بلایی سر کاربرا آوردن؟
یه بنده خدایی حدود 100 تومن پول ترافیک مازاد داد.
اینا نامردایی هستن که دومی ندارن.
خوش به حال اون بنده خدا خود من سال پیش 240 تومن مازاد الکی برام حساب کرده بودند با هزار رفت و آمد 170 چوخ دادم.
گفتم سگ خورد

M e i s a m
25-12-2011, 17:12
یعنی گیگی 2 تومن میشه 85 گیگ مازاد مصرف کرده بودی؟ :18:
دوستانی که پارس داشتن کسی میدونه چطور میشه ترافیک کل دوره یا ماه رو دید؟ منظورم رایگان ها هست تو تاریخچه مصرف رایگان ها رو نمیزنه...

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

تعرفه جدید برداشتم این بار:

NeORiN
25-12-2011, 20:38
---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

تعرفه جدید برداشتم این بار:

نه مثه اینکه پارس هم پیشرفت کرده :31:
این تعرفه جدید از کدوم سرویسه ؟ چقد حجم داره ؟ قیمتش چند ؟

M e i s a m
25-12-2011, 22:54
نه مثه اینکه پارس هم پیشرفت کرده :31:
این تعرفه جدید از کدوم سرویسه ؟ چقد حجم داره ؟ قیمتش چند ؟

این 512 شه! 3 ماهه 6 گیگ 35 تومن که واسه مصرف من میفته ماهی20 و چند تومن. همینو 256 برداری میفته ماهی 15 20 چوب زیاد فرقش نیست البته با مقدار مصرف من! دیشب واسه اولین تست 2.5 گیگ گرفت تا ساعت 5.5 حدودا که قطع شده بوده چون لینک هام جنریتی بود... لینک با سرعت ریموت یا لیچ بالا پیدا نکردم بفرستم کنم تو اکانت هیپ فایلی که گرفتم :19:
تا حالا سرعت 128 و 256 و تعرفه 8 گیگ یک ماهه و 6 گیگ 3 ماهه ی هر کدوم رو داشتم ولی 512 نداشتم

تا ببینیم بعدا چطوری میشه بهتر یا بدتر !

NeORiN
25-12-2011, 23:42
این 512 شه! 3 ماهه 6 گیگ 35 تومن که واسه مصرف من میفته ماهی20 و چند تومن. همینو 256 برداری میفته ماهی 15 20 چوب زیاد فرقش نیست البته با مقدار مصرف من! دیشب واسه اولین تست 2.5 گیگ گرفت تا ساعت 5.5 حدودا که قطع شده بوده چون لینک هام جنریتی بود... لینک با سرعت ریموت یا لیچ بالا پیدا نکردم بفرستم کنم تو اکانت هیپ فایلی که گرفتم :19:
تا حالا سرعت 128 و 256 و تعرفه 8 گیگ یک ماهه و 6 گیگ 3 ماهه ی هر کدوم رو داشتم ولی 512 نداشتم

تا ببینیم بعدا چطوری میشه بهتر یا بدتر !

پس یعنی میشه ماهی دو گیگ دیگه؟ قیمت یکم بالاس انگار!

حالا یه سوال بین 128 256 512 که تست کردی سرعتا چجوره؟ چون فکر کنم شما با 128 هم شبا سه گیگ دان داشتی!

M e i s a m
26-12-2011, 00:32
پس یعنی میشه ماهی دو گیگ دیگه؟ قیمت یکم بالاس انگار!

حالا یه سوال بین 128 256 512 که تست کردی سرعتا چجوره؟ چون فکر کنم شما با 128 هم شبا سه گیگ دان داشتی!

ماهی 2 گیگ هست ولی یکماهه نمیفروشه! تعرفه رو فقط 3 ماهه و به بالا میده که کمترینش میشه 35 تومن 3 ماه و 6 گیگ ولی اگر مصرف رو کنترل کنی میصرفه چون قیمت گیگی 5 تومنش زیاد مناسب خرید ترافیک نیست :دی که تو این مورد مخابرات خیلی بصرفه تره! در مورد قیمت هم خب من الان میخوام سرعت بالا داشته باشم با پشتیبانی و پینگ بهتر و دانلود رایگانش هم بیشتر که واسه من میفته ماهی 20 25 تومن که این قیمت رو میتونم هزینه کنم!

اون شبی 3 گیگ تو ایام محرم و اینا بود فکر میکنم که خلاصه سرعت ها خوب بود که با سقف دانلود 3 گیگ در هر شب من بین 2 تا 3 رو میگرفتم که اگر اون موقع ها این 512 رو داشتم میشد خیلی بیشتر هم گرفت ولی الان سرعت اومده پایین...

سرعت های پارس انلاین اینطور که من دیدم 128 تا سقف 144ک 256 تا سقف 194ک و 512 تا سقف 224ک هست

jolan57
31-12-2011, 15:12
آقا امروز سرعت دانلود من رو 13 لیمیت شده کسی این مشکل رو نداره ؟:|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_sh2447
31-12-2011, 17:11
آقا امروز سرعت دانلود من رو 13 لیمیت شده کسی این مشکل رو نداره ؟:|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا من روی 150 میره کمتر هم نمیشه
باز مسخره بازی مخابرات شروع شد...

jolan57
31-12-2011, 20:05
برا من روی 150 میره کمتر هم نمیشه
باز مسخره بازی مخابرات شروع شد...
همون 256 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
مثل اینکه پهنای باند ما رو گرفتند دادن به شما :دی
هنوز رو 13 محدود شده
جالب اینجاست Downstream من روی 118 بسته شده !

jolan57
31-12-2011, 21:03
پشتیبانی هم که کلا شوته اصلا نمیفهمه مودم چیه Downstream جیه میگه سیستمت ویروسیه :دی

vahid_sh2447
31-12-2011, 21:06
همون 256 ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
مثل اینکه پهنای باند ما رو گرفتند دادن به شما :دی
هنوز رو 13 محدود شده
جالب اینجاست Downstream من روی 118 بسته شده !
آره عزیز 256 الانم رفته رو 230

NeORiN
31-12-2011, 22:16
سلام

بله سرعتا باز رفتع بالا.
برا من رو 220 ک.

vahid_sh2447
01-01-2012, 09:36
هر وقت سرعت اینطوری میشه دانلود شبانه رو قطع می کنند.حالا دیگه نمی تونیم دانلود شبانه داشته باشیم تا سرعت برگرده به حالت قبلش...

jolan57
01-01-2012, 12:59
هر وقت سرعت اینطوری میشه دانلود شبانه رو قطع می کنند.حالا دیگه نمی تونیم دانلود شبانه داشته باشیم تا سرعت برگرده به حالت قبلش...

ولی من تونستم دانلود رو روی 256 بسته بودند یعنی سرعت واقعی 32 kb/s دانلود میداد:5:
داره جالب میشه

Hamed DC
01-01-2012, 13:04
ولی من تونسیتم دانلود رو روی 256 بسته بودند یعنی سرعت واقعی 32 kb/s دانلود میداد:5:
داره جالب میشه
دیشب سرعت روی32فیکس بود!!!!

jolan57
01-01-2012, 13:29
دیشب سرعت روی32فیکس بود!!!!

آره مال منم دقیقا روی 32 بود ولی الان روی 130 هست مثل اینکه مخابرات هم قراره مثل شرکت ها سرعت روز رو بالا ببنده و شب رو حقیقی کنه فکر کنم فقط فرقشون اینه که شرکت ها باز امید داری که سرعت ساعت 4 و 5 بالاتر بره ولی مخابرات مطمئنی که نه از 32 پایین تر میاد و نه بالاتر میره:31:

Lamanta
01-01-2012, 13:35
سرعت منم روی 250 هست ولی شبانه روی 30..

Hamed DC
01-01-2012, 13:58
آره مال منم دقیقا روی 32 بود ولی الان روی 130 هست مثل اینکه مخابرات هم قراره مثل شرکت ها سرعت روز رو بالا ببنده و شب رو حقیقی کنه فکر کنم فقط فرقشون اینه که شرکت ها باز امید داری که سرعت ساعت 4 و 5 بالاتر بره ولی مخابرات مطمئنی که نه از 32 پایین تر میاد و نه بالاتر میره:31:
سیستم مخابرات رو طوری تنظیم کردن که هنگام دانلود شبانه برای همه IPها محدودیت دانلود ایجاد کنه.
دقیقا کاری که شرکتهای خصوصی انجام میدن.
فکر کنم از کارمندای مستعفی این شرکتها، به تازگی توی مخابرات نفوذ کرده و خط و ربط انجا رو داره اینجا پیدا میکنن:31:

hamed8020
01-01-2012, 15:03
سلام
بازم شول کن سف کن شروع شد
دیشب سرعت رو 32 بود الان هم 100 به بالا
اینکه روزانه(حجم مجاز) رو بالا ببندن خوبه
ولی چرا شبانه رو کم کردن :41:
راستی دوستان راهی نداره سرعت رو مثل اول دانلود که رو 250 هست حفظ کرد
اخه بعدش میاد رو 150

jolan57
01-01-2012, 17:11
سلام
اخه بعدش میاد رو 150

آره مال منم تا 2 مگ میره ولی بعدش میاد میاد رو 1 مگ یعنی دانلود 130 تا 140

Hamed DC
01-01-2012, 17:15
سلام
اخه بعدش میاد رو 150
سلام دوست عزیز.
بهتره هنگام دانلود با این سرعت تعداد کانکشنهای IDMرو روی حداکثر بزارین و برای استفاده از حداکثر پهنای باند از
دانلود هم زمان چند فایل استفاده کنید. تاثیر چشمگیری نداره ولی نسبتا موثر هست.

vahid_sh2447
01-01-2012, 17:32
حامد جان مخابرات اگه اینطوری بخواد بمونه فکر کنم مجبور بشیم کوچ کنیم بریم.آخه دیگه 500 مگ نمی صرفه سیستم رو روشن بزاریم...

Hamed DC
01-01-2012, 17:39
حامد جان مخابرات اگه اینطوری بخواد بمونه فکر کنم مجبور بشیم کوچ کنیم بریم.آخه دیگه 500 مگ نمی صرفه سیستم رو روشن بزاریم...
آره وحید جان. کاملا باهات موافقم.
مضاف بر اینکه حجم من رو 1.2گیگ از شبانه اومده روی ترافیک روزانه.
کل امروز صبح رو با بیشتر از 10نفر تلفنی صحبت کردم. از پشتیبانی تا مدیر کل!!!
و یک چیز رو فهمیدم: که سیاستهای مخابرات در حال تغییره. اون هم یه تغییر کلی.
چون همه از این دزدی ها و افزایش سرعتها کاملا خبر دارن. حالا هدف از این تغییرات
و کارها چیه، من هنوز در نیافتم.

M e i s a m
01-01-2012, 17:45
یعنی چی سیاست ها در حال تغییره؟ یعنی میخوان بیشتر محدود کنن سرعت و حجم ها رو ؟

Hamed DC
01-01-2012, 17:56
یعنی چی سیاست ها در حال تغییره؟ یعنی میخوان بیشتر محدود کنن سرعت و حجم ها رو ؟
به احتمال زیاد.
مخابرات همه پورتهای چیز پی رو به شدت محدود کرده. این روند در چند هفته اخیر به نهایت خودش رسیده.

vahid_sh2447
01-01-2012, 18:02
آره وحید جان. کاملا باهات موافقم.
مضاف بر اینکه حجم من رو 1.2گیگ از شبانه اومده روی ترافیک روزانه.
کل امروز صبح رو با بیشتر از 10نفر تلفنی صحبت کردم. از پشتیبانی تا مدیر کل!!!
و یک چیز رو فهمیدم: که سیاستهای مخابرات در حال تغییره. اون هم یه تغییر کلی.
چون همه از این دزدی ها و افزایش سرعتها کاملا خبر دارن. حالا هدف از این تغییرات
و کارها چیه، من هنوز در نیافتم.
برا منم سه شب پیش 1 گیگ شبانه رو روزانه حساب کردن.
هر کدام از ISP ها رو که پرس و جو میکنم میبینم شبانه رو محدود کردن...

Hamed DC
01-01-2012, 18:10
برا منم سه شب پیش 1 گیگ شبانه رو روزانه حساب کردن.
هر کدام از ISP ها رو که پرس و جو میکنم میبینم شبانه رو محدود کردن...
دنبالش رو گرفتی؟؟؟
به نتیجه رسیدی؟؟؟
باید به یه یارو به اسم آربانه صحبت میکردی.
در مورد شرکتها هم باهات موافقم.
عصر ارتباطات شبدیز بهترین کیفیت دانلود شبانه رو دارم. بهشون زنگ زدم برای نمایندگی.
گفتم ما سرور مستقل توی هر استان داریم. و فعلا فقط برای تهران و کرج نمایندگی فعال داریم.
اگر 20.000تومن دارین بیارین برای سرمایه گذاری و .... .
خیلی حیف شده که این شرکت توی همدان نمایندگی نداره!

vahid_sh2447
01-01-2012, 18:17
دنبالش رو گرفتی؟؟؟
به نتیجه رسیدی؟؟؟
عصر ارتباطات شبدیز بهترین کیفیت دانلود شبانه رو دارم. بهشون زنگ زدم برای نمایندگی.
گفتم ما سرور مستقل توی هر استان داریم. و فعلا فقط برای تهران و کرج نمایندگی فعال داریم.
حامد جان معذرت میخوام با 5 تا آدم نفهم حرف زدم همشون گفتن درست میشه مشکلی نیست گفتم همینطور که برای ماه پیش رو درست کردین.اون شرکتی هم که شما می گی بعد از یه مدت همین آش و همین کاسه میشه.شما لایزر که تازه اومده بود همدان اگه یادت باشه سرویس های نامحدودش رو با سرعت بالاتری که نسبت به پارس آنلاین داشت و بعد از یه سال چی شد....

bahrammzm
01-01-2012, 18:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):18:
مخابرات 256
سرعت دانلود رفته رو 250 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamed DC
01-01-2012, 18:55
حامد جان معذرت میخوام با 5 تا آدم نفهم حرف زدم همشون گفتن درست میشه مشکلی نیست گفتم همینطور که برای ماه پیش رو درست کردین.اون شرکتی هم که شما می گی بعد از یه مدت همین آش و همین کاسه میشه.شما لایزر که تازه اومده بود همدان اگه یادت باشه سرویس های نامحدودش رو با سرعت بالاتری که نسبت به پارس آنلاین داشت و بعد از یه سال چی شد....
بله. در مورد نفهمی این قماش که هیچ شکی نیست.
اتفاقا من بدجوری با لایزریها بایت این موضوع حرفم شد. کیفیت لایززر به شدت هر چه تمام افتضاح شده.
حالا با یکی از رفقا قراره یه چرخی توی این بازار آشفته بزنیم.
نتیجه رو هم حتما یکی از ما دونفر اعلام میکنیم.

NeORiN
01-01-2012, 19:50
دنبالش رو گرفتی؟؟؟
به نتیجه رسیدی؟؟؟

سلام حامد جون

مشکل همینه دیگه. دوتا شرکت درست حسابی توو همدان نیست و کابرا هم عملا قدرت انتخاب ندارن.

مخابرات هم که جدیدا هوش اومده

Lamanta
01-01-2012, 20:27
اگه اینجوری بمونه برای هممون بیشتر از هزینه ماهیانه سرویس ، پول ترافیک مازاد میاد....!

jolan57
02-01-2012, 01:31
ای بابا مثل اینکه سرعت شبانه رو روی 32 فیکس کردند:13:
آخرین سرعت دانلود روزانه ای هم که داشتم بین 70 تا 80 بود نمیشه که روزانه رو 10 کیلوبایت زیاد کنی شبانه رایگان رو نصف کنی :2:
حیف که مجبورم از این مخابرات استفاده کنم ....

vahid_sh2447
02-01-2012, 09:47
دوستانی که پارس آنلاین دارن وضعیت دانلود شبانشون چطوره؟؟؟
چقدر میتونن دانلود کنن؟

NeORiN
02-01-2012, 10:37
ای بابا مثل اینکه سرعت شبانه رو روی 32 فیکس کردند:13:
آخرین سرعت دانلود روزانه ای هم که داشتم بین 70 تا 80 بود نمیشه که روزانه رو 10 کیلوبایت زیاد کنی شبانه رایگان رو نصف کنی :2:
حیف که مجبورم از این مخابرات استفاده کنم ....

لعنت بهشون بیاد:2: اینجور که معلومه سرعتا محدود میشه دیگه.
سرعت روزانه هم به درد خودشون میخوره.
باید فکر یه سرویس دیگه باشیم انگار.

M e i s a m
02-01-2012, 18:05
یعنی مخابرات واقعی شد رفت؟ دیگه اینجوری خیلی نابوده! این 256 که الان هست چقدر رایگان دانلود میکنه؟ 512 چرا نمیگیرید؟

Hamed DC
02-01-2012, 18:34
یعنی مخابرات واقعی شد رفت؟ دیگه اینجوری خیلی نابوده! این 256 که الان هست چقدر رایگان دانلود میکنه؟ 512 چرا نمیگیرید؟
داش میثم مخابرات دیگه داره مثل شرکتها سرعت رو میبنده.
512هاش داتلود شبانه ندارن. سرعت روزانه بالای 80 و شبانه ثابت32!!!
راستی اوضاع شبانه پارس چه طوریاست؟؟؟ چند گیگ با چه سرویسی میگیری؟؟؟

NeORiN
02-01-2012, 18:40

آره داداش واقعی واقعی شد!
نابود اونورتر. معلوم نیست چه سیاستی توو راهه!

خیلی بگیره 550 مگ.

Hamed DC
02-01-2012, 20:17
از دوستان کسی شاتل داره؟؟؟ دانلود شبانش خوبه؟؟؟
کیفیت پارس چه طور شده؟؟؟ دانلود شبانش چه ریختیه؟؟؟
لایزر چی؟؟؟ کسی تازگی یا سرویس ازش گرفته؟؟؟
...:::...دوستانی که به تازگی(چند هفته اخیر) سرویس گرفتن با تمدبد سرویس داشتن، در حال حاضر از کیفیت شرکتهای بالا راضی
هستند؟؟؟...:::...

M e i s a m
02-01-2012, 20:25
داش میثم مخابرات دیگه داره مثل شرکتها سرعت رو میبنده.
512هاش داتلود شبانه ندارن. سرعت روزانه بالای 80 و شبانه ثابت32!!!
راستی اوضاع شبانه پارس چه طوریاست؟؟؟ چند گیگ با چه سرویسی میگیری؟؟؟

شبانه واسه من ساعت 1 تا 2 حدود 60 80 که شلوغترین ساعته از 2 به بعد هم معمولا بالای 100 هست تا نزدیکای 4 که دیگه بالای 150ه بعد از 5 هم بین 90 تا 100% البته به سرور ها هم بستگی داره مثلا همین هیپ فایل که خودت هم داشتی و من الان به عنوان سرور اصلی واسه دانلود استفاده میکنم میدونی که نوسان داره و کانکشن های زیادی نمیده! (حقیقت نمیدونم این اکانت من مشکل داره که درست حسابی کار نمیکنه یا کلا محدودیت زیاد داره...) یعنی 10 تا دانلود همزمان هم بزنی وصل میشه ولی عملا در واحد زمان یکیش رسیو داره! منم اکثرا یه دانلود هیپ فایل میزنم یه اپلودباز جنریت شده کنارش که اگه یه سرور قویتر مثل رپیدباز داشته باشی که ! :دی

البته الان دیگه دانلود زیادی ندارم من :دی معمولا سیستم ساعت 4 5 دیگه کارش تموم میشه...

خدا رو شکر پینگمم درست شده! یه هفته اولی که تعرفه جدید گرفتم پینگم با 4224 بالای 400 450 بود که الان دوباره برگشته همون 270 280 که راضی کنندست

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

از دوستان کسی شاتل داره؟؟؟ دانلود شبانش خوبه؟؟؟
کیفیت پارس چه طور شده؟؟؟ دانلود شبانش چه ریختیه؟؟؟
لایزر چی؟؟؟ کسی تازگی یا سرویس ازش گرفته؟؟؟
...:::...دوستانی که به تازگی(چند هفته اخیر) سرویس گرفتن با تمدبد سرویس داشتن، در حال حاضر از کیفیت شرکتهای بالا راضی
هستند؟؟؟...:::...

شاتل که میگن خیلی داغونه!
پارس هم میگن یه چیزی تو مایه های همون فیر پلیسی شاتل داشته/اضافه کرده که محدود میکنه مقدار دریافتی شبانه رو نمیدونم دقیقا...

Hamed DC
02-01-2012, 21:10
میثم جان ممنون از اطلاعاتت.خیلی مفید بود.
پس ظاهرا تازگی ها کیفیت پارس بهتر شده!!! شاتل رو بیشتر شبانش مد نظرم هست. اونی که تو اشاره کردی مال سرویسهای
نامحدودش هست که محدودیت دانلود رو طی دوره برات اعمال میکنن. این روند قبلا برای پارس و شاتل هم بود. ولی شاتل سفت
تر دنبالش میکنه.
در مورد سرویست چیزی نگفتی!سرویست چیه؟؟؟
در مورد هیپ هم باید بگم که وقتی شما چند فایل رو با تعداد کانکشنهای بالا برای دانلود میزاری، از کانکشن 9یا10به بعد دیسکانکت
میشن. بهتره تک فایل از این آپلودسنتر دانلود کنی تا همه لینکهات به سرور متصل بشن. یعنی بزاری یک فایل دانلودش تمام بشه،
بعد فایل دیگه شروع به دانلود کنه.

M e i s a m
02-01-2012, 21:26
میثم جان ممنون از اطلاعاتت.خیلی مفید بود.
پس ظاهرا تازگی ها کیفیت پارس بهتر شده!!! شاتل رو بیشتر شبانش مد نظرم هست. اونی که تو اشاره کردی مال سرویسهای
نامحدودش هست که محدودیت دانلود رو طی دوره برات اعمال میکنن. این روند قبلا برای پارس و شاتل هم بود. ولی شاتل سفت
تر دنبالش میکنه.
در مورد سرویست چیزی نگفتی!سرویست چیه؟؟؟
در مورد هیپ هم باید بگم که وقتی شما چند فایل رو با تعداد کانکشنهای بالا برای دانلود میزاری، از کانکشن 9یا10به بعد دیسکانکت
میشن. بهتره تک فایل از این آپلودسنتر دانلود کنی تا همه لینکهات به سرور متصل بشن. یعنی بزاری یک فایل دانلودش تمام بشه،
بعد فایل دیگه شروع به دانلود کنه.

نه نه همون شبانه رو گفتم ! شاتل شبانش میگن محدوده به مقدار واقعی یعنی سرعت بالا میده ولی عملا به اندازه سرعتت حجم دانلودی میده یعنی با 512 همون 1 گیگ شبی که اگر یه شب 2 گیگ بگیری فرداش سرعتت میشه دایالاپ! حالا نمیدونم دقیق یه بنده خدای فراری از شاتل تو تاپیک پارس انلاین اینطوری گفته بود...!

هیپ فایل الان من رو 16 کانکشن گذاشتم و همون تک فایل دانلود میکنم چون دانلود همزمانش ظاهریه شایدم چون 16 کانکشن استفاده میکنم اینطوریه البته زیاد فرقی نمیکنه تاثیرش در حد 20 30 درصده که اون رو میشه جبران کرد اگر بخوای ماکزیمومه دانلود رو داشته باشی :دی

سرویس من الان 512 سه ماهه 6 گیگ 35 تومن هست که برای من یک ماه و نیم حداقل میرسونه البته با احتساب سوتی هایی که میدم وگرنه این 6 گیگ تا 2 ماه کامل حداقل کفاف میده! برای من یه چیزی در حدود ماهی 20 میشه

NeORiN
02-01-2012, 21:44
نه نه همون شبانه رو گفتم ! شاتل شبانش میگن محدوده به مقدار واقعی یعنی سرعت بالا میده ولی عملا به اندازه سرعتت حجم دانلودی میده یعنی با 512 همون 1 گیگ شبی که اگر یه شب 2 گیگ بگیری فرداش سرعتت میشه دایالاپ! حالا نمیدونم دقیق یه بنده خدای فراری از شاتل تو تاپیک پارس انلاین اینطوری گفته بود...!

هیپ فایل الان من رو 16 کانکشن گذاشتم و همون تک فایل دانلود میکنم چون دانلود همزمانش ظاهریه شایدم چون 16 کانکشن استفاده میکنم اینطوریه البته زیاد فرقی نمیکنه تاثیرش در حد 20 30 درصده که اون رو میشه جبران کرد اگر بخوای ماکزیمومه دانلود رو داشته باشی :دی

سرویس من الان 512 سه ماهه 6 گیگ 35 تومن هست که برای من یک ماه و نیم حداقل میرسونه البته با احتساب سوتی هایی که میدم وگرنه این 6 گیگ تا 2 ماه کامل حداقل کفاف میده! برای من یه چیزی در حدود ماهی 20 میشه

شما سرویس128 هم داشتی؟
سرعت دانلود چطوره؟
شبانه چطور؟

راستی شنیدم پارس قطعی هاش زیاده,درسته؟

Davood_titan
02-01-2012, 22:08
آقا سرعت چرا اینجوریه صبح تا شب سرعت 100 تا هست ولی تا میشه دانلود رایگان میشه 30

jolan57
02-01-2012, 22:17
آقا سرعت چرا اینجوریه صبح تا شب سرعت 100 تا هست ولی تا میشه دانلود رایگان میشه 30

30 تا از شبانه کم کردند به روزانه اضافه کردند :31:
البته الان سرعت دانلود روزانه من 80 هست :13:
اونایی که میتونن از این مخابرات برن بهتره , من که به خاطر خط فیبر نوری مجبورم بمونم و با شبی 450 مگ رایگان بسازم و بسوزم..:19:

M e i s a m
03-01-2012, 02:11
شما سرویس128 هم داشتی؟
سرعت دانلود چطوره؟
شبانه چطور؟

راستی شنیدم پارس قطعی هاش زیاده,درسته؟

سقف سرعت 128 تا 145 کیلوبایت 256 تا 190 و 512 تا 240 هست
بقیه چیزاش تقریبا مساویه البته شبانه خب هر چی سرعتت بالاتر بهتر :)

فقط یه چیزی رو مطمئن نیستم یکی از دوستام از همین پارس ای دی اس ال داشت از شرکت اتی نت برج پاستور سرعتش واقعی بود! 512 تا 64 کیلوبایت میرفت که میگفت جمعه ها تا 100 هم میره البته به حرف این طرف اعتباری نیستا :دی ولی محظ اطمینان از هر شرکتی خواستید سرویس بگیرید قبلش مطمئن شید چون هر جابجایی از شرکت و مخابرات کلی الافتون میکنه

jolan57
03-01-2012, 02:49
اینم از شبانه مخابرات

NeORiN
03-01-2012, 10:52
سقف سرعت 128 تا 145 کیلوبایت 256 تا 190 و 512 تا 240 هست
بقیه چیزاش تقریبا مساویه البته شبانه خب هر چی سرعتت بالاتر بهتر :)

فقط یه چیزی رو مطمئن نیستم یکی از دوستام از همین پارس ای دی اس ال داشت از شرکت اتی نت برج پاستور سرعتش واقعی بود! 512 تا 64 کیلوبایت میرفت که میگفت جمعه ها تا 100 هم میره البته به حرف این طرف اعتباری نیستا :دی ولی محظ اطمینان از هر شرکتی خواستید سرویس بگیرید قبلش مطمئن شید چون هر جابجایی از شرکت و مخابرات کلی الافتون میکنه

ممنون.
اینکه میگن سرعت دانلود شبا میشه 10-20 راسته؟ من توو فروم پارس دیدم.
شما خودتون از کدوم پارس سرویس گرفتی؟
-

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

اینم از شبانه مخابرات

سرعت دانلودتون چقدر بالاست :31: با چیز پی ان کانکت شدین؟

vahid_sh2447
03-01-2012, 11:24
میثم جان شبانه تقریبن چند مگ دانلود می کنی؟

jolan57
03-01-2012, 12:47
ممنون.

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

[/COLOR]

سرعت دانلودتون چقدر بالاست :31: با چیز پی ان کانکت شدین؟
نه بابا کجا بالاست سرعت دانلود بالای 32 کیلوبایت نمیره :31:
چیز پی ان که کلا محدود شده و اصلا نمیشه باهاش دانلود کرد:2:

M e i s a m
03-01-2012, 19:31
ممنون.
اینکه میگن سرعت دانلود شبا میشه 10-20 راسته؟ من توو فروم پارس دیدم.
شما خودتون از کدوم پارس سرویس گرفتی؟

نمیدونم دیگه این چیزاشو والا که محدود میکنه یا نه ولی خب چیزی که خودم دیدم اینه که تو همین منطقه ثابت که تعداد یوزرش هم نباید خیلی زیاد باشه وقتی از 256 میرم به 512 سرعتم 30 میره بالاتر از قبل... تو تاپیک پارس هم یکی هست با 128 شبی 3 و نیم گیگ ماکسش رو میگیره یکی با 1 مگ 500 مگ نمیگیره!

من از پارس انلاین نت گستر دور ارامگاه گرفتم

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

میثم جان شبانه تقریبن چند مگ دانلود می کنی؟

2 گیگ الان که بخوام خیلی دقیق دان کنم راحت تا 2.5 میره نوسانش هم به روز هفته و مناسبات و... این چیزا بستگی داره :دی

vahid_sh2447
03-01-2012, 22:01
2 گیگ الان که بخوام خیلی دقیق دان کنم راحت تا 2.5 میره نوسانش هم به روز هفته و مناسبات و... این چیزا بستگی داره :دی
خوش به حالت میثم جان ما به همون 1 گیگ هم راضی بودیم...
جریان اینایی که میگن شب ها پارس آنلاین سرعتش بین 10 تا 30 چیه؟تو تاپیکش بعضی از کاربرا می گفتند.سرویسی که شما دارین با اونا فرق داره؟
جریان چیه ما نیایم پارس آنلاین بشه همین مخابرات با هزینه بیشتر..من خودم 4 سال پیش یوزر پارس آنلاین بودم قطعیش زیاد بود.
الان وضعیت چطوره؟
ممنون میشم دقیق در جریانمون بزارین...

hamid_maxpayne
04-01-2012, 00:42
دوستان یعنی دیگه امیدی نیست؟
این سرعتای شبانه قرار نیست تغییر کنه؟
اگه وضعیت تغییر نمیکنه بریم 256 3 گیگ بگیریم.من 1 روز هم پول مفت به این مخابرات کفتار صفت نمیدم.
حیف که تو شهرمون فقط مخابرات adsl میده ، حیف.

Hamed DC
04-01-2012, 12:51
اگه وضعیت تغییر نمیکنه بریم 256 3 گیگ بگیریم.من 1 روز هم پول مفت به این مخابرات کفتار صفت نمیدم.
به احتمال بسیار بسیار زیاد حالاحالاها تغییر نکنه!!!
لعن خدا بر این مخابرات بیاد که همه آلاخون بالاخون کرده:2:

NeORiN
04-01-2012, 13:04

فکر نکنم دیگه امیدی باشه :41:

ما که داریم یواش یواش بارو بندیلمونو جمع میکنیم و از مخابرات میریم !!

hamid_maxpayne
04-01-2012, 13:15
فکر نکنم دیگه امیدی باشه :41:

ما که داریم یواش یواش بارو بندیلمونو جمع میکنیم و از مخابرات میریم !!

خوش به حال شما که انتخاب دیگه ای به غیر از مخابرات دارین.
من بیچاره باید این بیشرفا رو حالا حالاها تحمل کنم.

M e i s a m
04-01-2012, 17:22
خوش به حالت میثم جان ما به همون 1 گیگ هم راضی بودیم...
جریان اینایی که میگن شب ها پارس آنلاین سرعتش بین 10 تا 30 چیه؟تو تاپیکش بعضی از کاربرا می گفتند.سرویسی که شما دارین با اونا فرق داره؟
جریان چیه ما نیایم پارس آنلاین بشه همین مخابرات با هزینه بیشتر..من خودم 4 سال پیش یوزر پارس آنلاین بودم قطعیش زیاد بود.
الان وضعیت چطوره؟
ممنون میشم دقیق در جریانمون بزارین...

چیزی که من تو این مدت دیدم قطعیهاش طوری نیست که بگی شب تا صبح دکمه رو میزنه و تعطیل :دی یک بار البته با اعلام قبلی چند ساعتی قطع کردن گفتن میخوان پنل رو درست کنن فکر کنم باقیش هم یه 4 5 باری به اصطلاح قطعی هایی داشتم که اونم موقع همین چند مناسب اخیر بوده که تو چند ساعتی که کار میکردم یه ریستی میشد که 2 دقیقه معطل میشدی
هر طور حساب کنی به نسبت خیلی کمتر از مخابراتی بوده که من تو این تاپیک دیدم!

دانلود رو هم که گفتم توهمون تاپیک پارس طرف با 256 تا سقف 4400 مگ میتونه بگیره هر شب دانلودش همونه و کم و زیاد نمیشه! یکی هم با 1 مگ بیشتر از 500 مگ نمیگیره! حالا نمیدونم واقعا تاثیر منطقه هست یا اعمال محدودیت هایی هم در کار هست ولی خب اولا سرعت من تو شبانه همراه با روزانش زیاد شد دوما قبلا هم گفتم یه مدتی که جدی دانلود داشتم تو ماه رمضان که خطوط خلوت هم بود هر شب به اندازه سقف سرعتم دان داشتم! الان هم اینطوری کف سرعتم همون 512 هست و میره رو به بالا

من که بیشتر از این به کارم نمیاد و بودجه اضافی هم خرج نمیکنم :دی وگرنه شما اگه دنبال دانلودی 1مگ حجمی پارس رو هم امتحان کن ببین شاید خیلی بهتر از اون چیزی باشه که فکر میکنی... اگر هم مثل خودم نمیخوای بیشتر از 20 تومن خرج کنی یه تعرفه پایین بگیر یک ماه تست کن :46:

molaali
04-01-2012, 17:36
من الان وضعیت حسابم رو نگاه کردم حدود 8 گیگ اضافه زده.برای ماه پیشم حدود 20 گیگ اضافه حساب کرده!
البته تا صبح درست بود.اینترنتم یه دو ساعتی قطع شد بعد این طوری شد.الان باید چیکار کنم؟ باید برم مخابرات یا خودش درست میشه؟
تشکر.

jolan57
04-01-2012, 17:40
ترافیک مجاز من هم به طور غیر عادی ای کم شده فکر کنم 5 گیگ بوده شده 2 گیگ :13:
ریزکارکرد هم هر بار مصرف رو دو بار حساب کرده
بعد یکی نیست به اینا بگه من اگر هر شب هم یک گیگ شبانه در بهترین حالت میتونستم بگیرم الان بیشتر از 14 گیگ نداشتم ؟:31:

vahid_sh2447
04-01-2012, 18:08
من الان وضعیت حسابم رو نگاه کردم حدود 8 گیگ اضافه زده.برای ماه پیشم حدود 20 گیگ اضافه حساب کرده!
البته تا صبح درست بود.اینترنتم یه دو ساعتی قطع شد بعد این طوری شد.الان باید چیکار کنم؟ باید برم مخابرات یا خودش درست میشه؟
تشکر.
سلام خدمت دوست و همشهری عزیز
هیچ جای نگرانی نیست درستش می کنن به خاطر ناراحتی شما یه 20 گیگ بهتون ترافیک اضافه می کنند.باز از پشتیبانی با شما تماس میگیره میگه اگه راضی نشدین اصلن هزینه این ماه رو نمی خواد بدین.خلاصه حسابی از خجالتتون در میان...
از خجالت ما هم همینطور که تو صفحات قبلی تاپیک هست در اومدن.
خلاصه بهترین پشتیبانی و عملکرد رو این مخابرات داره...

arezoo&jomung
04-01-2012, 19:49
با سلام به دوستان
سایت ترافیک من رو هم تقریبا 4 گیگ کم کرد و از اول سال هر مصرفی رو دوبار تکرار کردهو ربای ماه قبل هم کلی هزینه اضافی نوشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اما نکته قابل توجه اینجاس که اگه من که مثلا الان 200 مگ برام مصرف مجاز باقیمانده زده رو مصرف کنم،می زنه رو مازاد و دیگه ممکنه درست نشه.
پشتیبانی هم که در حد عالی هست(24 ساعته).عصری تماس گرفتم میگه شمارتون رو یادداشت می کنم فردا میدم به رئیسم.

vahid_sh2447
04-01-2012, 19:55
با سلام به دوستان
سایت ترافیک من رو هم تقریبا 4 گیگ کم کرد و از اول سال هر مصرفی رو دوبار تکرار کردهو ربای ماه قبل هم کلی هزینه اضافی نوشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اما نکته قابل توجه اینجاس که اگه من که مثلا الان 200 مگ برام مصرف مجاز باقیمانده زده رو مصرف کنم،می زنه رو مازاد و دیگه ممکنه درست نشه.
پشتیبانی هم که در حد عالی هست(24 ساعته).عصری تماس گرفتم میگه شمارتون رو یادداشت می کنم فردا میدم به رئیسم.
منم زنگ زدم همینو گفت.به نظرم رئیسشون نفهم تر از ایناست...

NeORiN
04-01-2012, 19:57
با سلام به دوستان

سیستمشون قاطی کرده باز.
من زنگ زدم گفتن درست میشه.
.
.
ازشون درباره سرعتای شبانه هم پرسیدم طرف خیلی صادق بود گفت دستور اومده سرعت شبانه واقعی بشه و سرعتای روزانه رو بالا ببرن تا حجم بیشتری مصرف شه.

molaali
04-01-2012, 19:58
ویرایش شد...........

vahid_sh2447
06-01-2012, 09:58
سایت مخابرات برای شما هم باز نمیشه؟؟؟
از دیروز صبح وارد سایت نمیشه...

NeORiN
06-01-2012, 12:17
سایت مخابرات برای شما هم باز نمیشه؟؟؟
از دیروز صبح وارد سایت نمیشه...

نه دوست عزیز.
دو روزه که تعطیله.

amirhosein-2
06-01-2012, 18:00
میگن کم شدن سرعت مربوط میشه کابلی که تو خلیج فارس پاره شده.درسته؟احتمالش هست درست شه؟
1 چیز دیگه.دوستم همون تو منطقه ما 256 پر پید داره سه ماهه.سرعت دانلود شبانش تغییر نکرده.کسی میدونه چرا 256 8 گیگ تغییر کرده.
راستی کسی 512 17 گیگ داره؟می ارزه اونو بگیرم؟یا پرپید سه ماهشو بگیرم بهتره؟سرعت دانلودش چجوریاس؟

vahid_sh2447
06-01-2012, 20:13
میگن کم شدن سرعت مربوط میشه کابلی که تو خلیج فارس پاره شده.درسته؟احتمالش هست درست شه؟
1 چیز دیگه.دوستم همون تو منطقه ما 256 پر پید داره سه ماهه.سرعت دانلود شبانش تغییر نکرده.کسی میدونه چرا 256 8 گیگ تغییر کرده.
راستی کسی 512 17 گیگ داره؟می ارزه اونو بگیرم؟یا پرپید سه ماهشو بگیرم بهتره؟سرعت دانلودش چجوریاس؟
والا دوست عزیز اینقدر دروغ میگن آدم هیچ حرفی رو باور نمی کنه.این موردی که گفتین ترافیک شبانشون تغییر نکرده برام جالب بود شاید یه امیدی باشه..512 شبانه رایگان دانلود نداره.

NeORiN
06-01-2012, 20:33

این قضیه کابل خلیج فارس بیشتر شبیه جکه. آخه مگه الکیه که هر سری پاره شه!

پس فقط دائمی هارو آوردن پایین. بله همونطور که قبلا گفتم سرعتای شبانه از عمد اومده پایین.

چون سرعتای 512 به بالا شبانه رایگان ندارن ارزش گرفتن نداره.

jolan57
06-01-2012, 21:26
وقتی که سایتشون کامل بود تو روز روشن حجم کم میکردند و مازاد به حسابتون میزدند حالا که سایتشون هم بالا نمیاد خدا میدونه چه عاقبتی در انتظارمونه:31:

M e i s a m
07-01-2012, 01:08

نه اقا یه کوسه هه نشسته رو کابل اینترنت گفته به این زودیا هم بلد نمیشم :دی هر سال کارشه :27:

این چرت و پرت هایعنی چی اخه سر مناسبت های خاص اینترنت رو داغون میکنن چرت و پرت تحویل میردم میدن...

hamid_maxpayne
07-01-2012, 11:59
حداقل تا 13 اسفند این برنامه ها هست.تا ببینیم بعد اون چی میشه.شاید آقا کوسه هه بیخیال شد.

Davood_titan
07-01-2012, 21:24
ای تو روحشون
این چه وضیعه دانلود شبانه شد روزی زیر 300 مگ

boro_baba
09-01-2012, 10:01
فکر کنم وقت مهاجرت از مخابرات رسيده
کسی سرويسی سراغ نداره که به درد بخور باشه؟
الان پارس آنلاين 512 رو ميده 25 تومان نا محدود

Hamed DC
09-01-2012, 21:36
سلام به همگی.
128لایزر:

M e i s a m
09-01-2012, 22:19
فکر کنم وقت مهاجرت از مخابرات رسيده
کسی سرويسی سراغ نداره که به درد بخور باشه؟
الان پارس آنلاين 512 رو ميده 25 تومان نا محدود

اونی که میگید سرویس های خوبی نیستن
من داشتم که بعد از یه مدت محدود شده بود به دایالاپ! بعد از من هم چند نفری گرفته بودن تو تاپیک پارس همچنان محدود بود
پیشنهاد من اینه که از اون سرویس های cra یا tra نگیرید

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

سلام به همگی.
128لایزر:

چه زود :31:
قیمت سرعت ترافیک شرکت و این هاش رو هم بگید لطفا.
یه پینگ هم با 4224 بگیرید :11:

Hamed DC
09-01-2012, 23:58
چه زود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت سرعت ترافیک شرکت و این هاش رو هم بگید لطفا.
یه پینگ هم با 4224 بگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکانت تست هستش!!!!

vahid_sh2447
10-01-2012, 00:10
سلام به همگی.
128لایزر:
حامد جان یه توضیح کلی بده...
قیمت حجم ماهانه سرعت روزانه و سرعت شبانه حجم دریافتی شبانه.
من از لایزر در رفتم رفتم مخابرات فکر کنم داره بر عکس میشه برام.

Hamed DC
10-01-2012, 00:29
حامد جان یه توضیح کلی بده...
قیمت حجم ماهانه سرعت روزانه و سرعت شبانه حجم دریافتی شبانه.
من از لایزر در رفتم رفتم مخابرات فکر کنم داره بر عکس میشه برام.
وحید جان این سرویس تست128هست!!!
تازه چند ساعت هست که راهش انداختم. ماندگار هم نیست!
برای تست هست. توی این 5-6ساعته هم خوب بوده.
سرویس تست با 300مگ ترافیک.

M e i s a m
10-01-2012, 01:40
منظور اینه که لیست تعرفه هاش رو بگی حامد جان :دی این الان پینگش خیلی عالیه! سرعتشم خوبه واسه 128 حالا اگه بتونی امار سرعت های بالاتر رو هم دربیاری خوبه...
اکانت تست هم من نشنیده بودم قبلا فقط لایزر همچین چیزی میده؟ مفت یا با پول...؟
سرعت و دانلود شبانه هم اگر واقعی باشه که با 128 همون 1 گیگ رو میده دیگه...

Hamed DC
10-01-2012, 07:56
منظور اینه که لیست تعرفه هاش رو بگی حامد جان :دی این الان پینگش خیلی عالیه! سرعتشم خوبه واسه 128 حالا اگه بتونی امار سرعت های بالاتر رو هم دربیاری خوبه...
اکانت تست هم من نشنیده بودم قبلا فقط لایزر همچین چیزی میده؟ مفت یا با پول...؟
سرعت و دانلود شبانه هم اگر واقعی باشه که با 128 همون 1 گیگ رو میده دیگه...
هزینه رانژره رو باید بدی. البته این امر برای یوزرهای قبلی وجود داره.
سرعت هم قراره 512بگیرم. با2گیگ ترافیک ماهانه شده 14.500.تست دانلود هم در روزهای آتی خواهم گذاشت.
البته ناگفته نمونه که این شرکت رو به پیشنهاد یکی از رفقا، انتخاب کردم. تا حالا که عالی بوده.برای طرح جزییات هم
اجازه بدین که اکانت اصلیم فعال بشه، به روی چشم.

vahid_sh2447
10-01-2012, 15:01
هزینه رانژره رو باید بدی. البته این امر برای یوزرهای قبلی وجود داره.
سرعت هم قراره 512بگیرم. با2گیگ ترافیک ماهانه شده 14.500.تست دانلود هم در روزهای آتی خواهم گذاشت.
البته ناگفته نمونه که این شرکت رو به پیشنهاد یکی از رفقا، انتخاب کردم. تا حالا که عالی بوده.برای طرح جزییات هم
اجازه بدین که اکانت اصلیم فعال بشه، به روی چشم.
حامد جان فعال شدی در اولین فرصت خبرش رو به ما هم بده منم 2 سال پیش از لایزر به مخابرات کوچ کردم به خاطر نا محدود بودن مخابرات در اوایل شروع به کارش.تاپیک لایزر رو هم خوندم خیلی ناراضی بودن ازش به خصوص قطعی های زیاد که یادمه 2 سال پیش برا منم اینطوری بود:
در ضمن حامد جان لایزر همدان شتاب روزانه میده؟
512 که میخوای شما بگیری برا کدوم تعرفست و بدون مدرک میدن یا باید مدرک ارائه کرد.؟
یه لطفی کن هم بگو چه مراحلی رو به ترتیب باید انجام بدی تا از این مخابرات خراب مونده به یه isp دیگه کوچ کنی؟
ممنون

vahid_sh2447
10-01-2012, 20:28
سایت خراب شده مخابرات باز شد 3 گیگ اضافی برام زدن
دیگه واقعن اعصابم رو دارن خط خطی می کنن...

Hamed DC
10-01-2012, 21:09
حامد جان فعال شدی در اولین فرصت خبرش رو به ما هم بده منم 2 سال پیش از لایزر به مخابرات کوچ کردم به خاطر نا محدود بودن مخابرات در اوایل شروع به کارش.تاپیک لایزر رو هم خوندم خیلی ناراضی بودن ازش به خصوص قطعی های زیاد که یادمه 2 سال پیش برا منم اینطوری بود:
در ضمن حامد جان لایزر همدان شتاب روزانه میده؟
512 که میخوای شما بگیری برا کدوم تعرفست و بدون مدرک میدن یا باید مدرک ارائه کرد.؟
یه لطفی کن هم بگو چه مراحلی رو به ترتیب باید انجام بدی تا از این مخابرات خراب مونده به یه isp دیگه کوچ کنی؟
ممنون
رو چشم وحید جان.
آره ولا منم چند سال پیش لایزر بودم. به همون دلیلی که اومدی بیرون، منم زدم به مخابرات!
در حال حاضر هم قطعی زیاد داره این شرکت. جواب سربالا دادن هم که همیشه توی لیست کاریشون هست. من
برای تست یه512برمیدارم تا بعدا برم سراغ سرعتهای بهتر.
آره شتاب میده. تا2مگ. ولی این اکانت من محدود بسته شده. چون برای تست هست. تعرفه ی شتابش دوجوره،
یه ویژه و یه معمولی. ویژش یه نمه ارزونتره.
برای شروع کار:
اول برو امور مشترکین منطقتون درخواست جمع آوری بده. بعدش برو برای قرار داد.2روزی طول میدن تا خطط رو
راه بندازن. ولی شما چون قبلا یوزر بودی یه خورده طول میدن. برای باز کردن محدودیتهای قبلی.

jolan57
11-01-2012, 09:15
مخابرات 3 گیگ ترافیکی رو که کم کرده بودند برگشت دادند

vahid_sh2447
11-01-2012, 09:27
مخابرات 3 گیگ ترافیکی رو که کم کرده بودند برگشت دادند
برا منم درست شد...

NeORiN
11-01-2012, 17:22
سلام به دوستان.
بعد از کلی رفت و آمد!
اکانت تست 128 - لایزر

امروز سرعت خیلی نوسان داره.

Hamed DC
11-01-2012, 17:24
سلام به دوستان.
بعد از کلی رفت و آمد!
اکانت تست 128 - لایزر

امروز خیلی نوسان داره سرعت
سلام داداش.
امرزو یه نمه نوسان داره. ظاهرا تا آخر وقت امروز همه اکانتها راه میفته.
خوشحالم که مشکلت حل شد.

NeORiN
11-01-2012, 17:30
سلام داداش.
امرزو یه نمه نوسان داره. ظاهرا تا آخر وقت امروز همه اکانتها راه میفته.
خوشحالم که مشکلت حل شد.

ممنون حامد جان. من که پرسیدم گفتن فعلا پرتال مشکل داره. الانم یه اکانت یجا دیگه رو بم دادن

ولی در کل رضایت بخشه !

Hamed DC
11-01-2012, 17:37
ممنون حامد جان. من که پرسیدم گفتن فعلا پرتال مشکل داره. الانم یه اکانت یجا دیگه رو بم دادن

ولی در کل رضایت بخشه !
من 5دقیق پیش تماس گرفتم. روی اون حسابی که گفتی داونلودت رو 2مگ بستن. ظاهرا مشکل مرتفع شده. تا
نهایتا فردا صبح همه اکانتها جنریت میشه. هنوز نوبه به من و تو نرسیده:31:

NeORiN
11-01-2012, 17:42
من 5دقیق پیش تماس گرفتم. روی اون حسابی که گفتی داونلودت رو 2مگ بستن. ظاهرا مشکل مرتفع شده. تا
نهایتا فردا صبح همه اکانتها جنریت میشه. هنوز نوبه به من و تو نرسیده:31:

آخه این اکانت خودم نیست. توی پرتال ریتون زده 1مگ 3ماهه 5گیگ ترافیک.(همونی که میخواستیم بگیریم:31:)
خدا کنه تا فردا درست شه اکانتها.و انقدر هم نوسان نداشته باشه

Hamed DC
11-01-2012, 17:47
آخه این اکانت خودم نیست. توی پرتال ریتون زده 1مگ 3ماهه 5گیگ ترافیک.(همونی که میخواستیم بگیریم:31:)
راستی تا یادم نرفته بهت بگم:
دانلودها از 1.10به بعد شروع میشه و میره برای رایگان.

NeORiN
11-01-2012, 17:55
راستی تا یادم نرفته بهت بگم:
دانلودها از 1.10به بعد شروع میشه و میره برای رایگان.

آره طرف گفت بم.مرسی

jolan57
11-01-2012, 18:56
خوش به حالتون که از مخابرات رفتین , ما که مجبوریم بمونیم:41:

M e i s a m
11-01-2012, 23:21

خب یکیتون یه قیمتی بده دیگه :31:
هزینه رانژه و این 1 مگ 3ماه 5 گیگ قیمتش چقدره؟ ترافیک جدا چطور گیگی چند؟

NeORiN
11-01-2012, 23:42
خب یکیتون یه قیمتی بده دیگه :31:
هزینه رانژه و این 1 مگ 3ماه 5 گیگ قیمتش چقدره؟ ترافیک جدا چطور گیگی چند؟

هزینه رانژه 5تومن. این اکانت یه مگ هم تقریبا 38 تومن درمیاد واسه سه ماه. توو سایت شرکت نوشته گیگی 5تومن!

البته سرعتا هنوز معلوم نیست چی باشه.یک هفته ای هست که پرتال داغونه!

M e i s a m
12-01-2012, 00:10
هزینه رانژه 5تومن. این اکانت یه مگ هم تقریبا 38 تومن درمیاد واسه سه ماه. توو سایت شرکت نوشته گیگی 5تومن!

البته سرعتا هنوز معلوم نیست چی باشه.یک هفته ای هست که پرتال داغونه!

الان این 1 مگ سرعتش تا چقدر باید بره؟ زیاد فرقی با تعرفه من نداره... شبانه رو هم هر وقت اتیش شد بگید :20:

Hamed DC
12-01-2012, 12:34
سلام به همگی.
پکیج512.
هزینه رانژه:5.000تومان.
هزینه پکیج:14.500تومان.
حجم ماهانه:2گیگابایت.
سرعت تا 2مگ.

NeORiN
12-01-2012, 12:40
سلام به همگی.
پکیج512.
هزینه رانژه:5.000تومان.
هزینه پکیج:14.500تومان.
حجم ماهانه:2گیگابایت.
سرعت تا 2مگ.

سلام داداش.
تبریک میگم درست شد بلخره :31:
یه تست دانلود هم بذار.

پکیجتو تغییر دادن؟

Hamed DC
12-01-2012, 12:45
سلام داداش.
تبریک میگم درست شد بلخره :31:
یه تست دانلود هم بذار.

پکیجتو تغییر دادن؟
سلام. مخلصم.
اوووووووووووووووووووووووو وووووووف.لعن بر لایزر.
بالاخره پکیجم بعد از 9روز استفاده از اکانت تست راه افتاد.
ممنونم. ایضا تبریکات من رو هم پذیرا باش.
خدمت شما:

NeORiN
12-01-2012, 12:47
سلام. مخلصم.
اوووووووووووووووووووووووو وووووووف.لعن بر لایزر.
بالاخره پکیجم بعد از 9روز استفاده از اکانت تست راه افتاد.
ممنونم. ایضا تبریکات من رو هم پذیرا باش.
خدمت شما:

خیلی خوبه.اگه شبانه هم همینجور بمونه عالی میشه.
ممنون.
از حجمت کم نکردن؟

Hamed DC
12-01-2012, 13:35
خیلی خوبه.اگه شبانه هم همینجور بمونه عالی میشه.
ممنون.
از حجمت کم نکردن؟
چرا. ولی با دو تا زنگ زدن ردیف شد و برگشت به حالت قبل. عوض اعصاب خوردی دیشب دراومد:31:
آره والا. سرعتها پایین نکشه2گیگی زدیم تو رگ:31:

hamid_maxpayne
12-01-2012, 17:25
به همه دوستانی که از مخابرات راحت شدن تبریک میگم.

واسه ما هم دعا کنید.

astalla
12-01-2012, 19:41
شاتل جشنواره زمستانی داره
یکماه رایگان رو سرویسای 3 ماهش میده ... اگه از خودشونم مودم بگیری رو مودم وایرلس 3 گیگ ترافیک رایگان میدن بهت.. همون لحظه ایم که وصل بشی ترافیکتو میدن..
من که خیلی حال کردم... فکر کنم تا آخر دی باشه جشنوارش

NeORiN
13-01-2012, 11:14
سلام دوست عزیز.
شما از شاتل سرویس دارید؟
اگه دارید یه توضیحی درباره سرعت , پینگ و سرعت دانلود شبانش بدید.

Lamanta
13-01-2012, 17:19
مودم های Zyxel زیاد خرابی میدن....

کسی قیمت سرویس های Parsonline رو همدان رو داره ؟ میزاره اینجا ؟ مخابراتو برم لغو کنم با این وضع ؟

قیمت همه ی اینها سراسریه ؟ یا فرق داره ؟

دفتر پارس آنلاین در همدان

سرپرست فروش : آ امیر قمریان
سرپرست فنی : اکبر زمردی
پست الکترونیک :

hamedan@parsonline.com

وب سایت :

تلفن :

۸۲۱۵۳۴۳ - ٠٨١١
فکس :

۸۲۱۵۳۴۰ - ٠٨١١
آدرس :

خیابان جهان نما، مجتمع پزشکی شهباز، طبقه ۴، واحد ۲۲
ساعت کاری :

شنبه تا چهارشنبه ۸ الی ۲۰ و پنجشنبه ها ۸ الی ۱۲
نام شرکت :

نت گستر
مدیر عامل :

حمید رضا وهاب زاده
پست الکترونیک :

hamedan_netgostar@parsonline.net
info@netgostarisp.ir
وب سایت :

تلفن :

٢۵٢٩٩٢٩ - ۰۸۱۱
فکس :

٢۵٢٩٩٣١ - ۰۸۱۱
آدرس :

همدان، ميدان آرامگاه بوعلي، ابتداي بلوار خواجه الرشيد،ساختمان ملك، پ ٣٧، طبقه اول
نام شرکت :

سینا آتی نت
مدیر عامل :

محمدرضا طوسی
پست الکترونیک :

adsl@atinet.ir
وب سایت :

تلفن :

٨٢٧٨٧١٨ - ٠٨١١ ( ١٠ خط )
فکس :

٨٢۵٧٠۶۴ - ٠٨١١
آدرس :

همدان، خیابان پاستور، برج پاستور، طبقه ٧، واحد ۶
نام شرکت :

مهسا رایان جهان نما
مدیر عامل :

امیر قدیمی
پست الکترونیک :

jahannama.c@gmail.com
Hamedan_mahsarayan@parsonline.net

وب سایت :

تلفن :

٨٢٧١٢۴٩ - ٠٨١١ , ٨٢۶۶۶۶٩ - ٠٨١١
فکس :

٨٢٨٠٣٨٧ - ٠٨١١
آدرس :

همدان، برج پاستور، طبقه ششم، واحد ٨

Hamed DC
13-01-2012, 17:27
این مودمها بدترین نوع برد رو دارن!!!
قیمتهای همه نمایندگی ها به صورت بالاست.

M e i s a m
13-01-2012, 17:44
شاتل جشنواره زمستانی داره
یکماه رایگان رو سرویسای 3 ماهش میده ... اگه از خودشونم مودم بگیری رو مودم وایرلس 3 گیگ ترافیک رایگان میدن بهت.. همون لحظه ایم که وصل بشی ترافیکتو میدن..
من که خیلی حال کردم... فکر کنم تا آخر دی باشه جشنوارش

2 3 ماه پیش که رفته بودیم برای یکی از دوستام پارس انلاین بگیریم گفت به مشترک های جدید 2 گیگ + 1 ماه رایگان میدن! همون موقع ها بود که شاتل اومده بود و یکی دو هفته هم هزینه رانژه نمیگرفتن ظاهرا :31:

Hamed DC
13-01-2012, 18:22
2 3 ماه پیش که رفته بودیم برای یکی از دوستام پارس انلاین بگیریم گفت به مشترک های جدید 2 گیگ + 1 ماه رایگان میدن! همون موقع ها بود که شاتل اومده بود و یکی دو هفته هم هزینه رانژه نمیگرفتن ظاهرا :31:
میثم جان سلام.
من 10روز پیش رفتم نمایندگیش. البته فقط2تاش رو رفتم.دور آرامگاهی و برج پاستوری یه رو دق الباب کردم.
ولی یه همچین چیزی بهم نگفتم. تازه کلی هم از سرعتها و کندی دانلود شبانه نالیدن.

Lamanta
13-01-2012, 18:52
الان از سرویس هایی که استفاده میکنید میشه بگید مال کجاست و تست بزارید ؟ به غیر از مخابرات
نمیدونم چی کنم.....سرعت خیلی افتضاحه....

NeORiN
13-01-2012, 18:58

پارس آنلاین جشنواره زمستانی نداره!؟؟

شاتل که یک سالی هست اومده همدان.از همه جا هم بیشتر پول رانژه میگیره:31:

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

الان از سرویس هایی که استفاده میکنید میشه بگید مال کجاست و تست بزارید ؟ به غیر از مخابرات
نمیدونم چی کنم.....سرعت خیلی افتضاحه....

دوست عزیز یه نگاهی به دوسه صفحه قبل بندازید چندتا تست هستش.
شما چه سرویسی داری؟

Lamanta
14-01-2012, 00:58
دوست عزیز یه نگاهی به دوسه صفحه قبل بندازید چندتا تست هستش.
شما چه سرویسی داری؟

256 مخابرات 8.5 GB

jolan57
14-01-2012, 02:16
شبانه 256 مخابرات

M e i s a m
14-01-2012, 02:46
میثم جان سلام.
من 10روز پیش رفتم نمایندگیش. البته فقط2تاش رو رفتم.دور آرامگاهی و برج پاستوری یه رو دق الباب کردم.
ولی یه همچین چیزی بهم نگفتم. تازه کلی هم از سرعتها و کندی دانلود شبانه نالیدن.

گفتم که مال اون موقع بود که شاتل جدید اومده بود
شایدم مناسبتی چیزی بوده...

سرعت شبانه رو دقیقا چی گفتن؟ فعلا که کند شده نسبت به قبل اگر همچین حرفی زدن دروغ نگفتن البته :31:

---------- Post added at 02:46 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

پارس آنلاین جشنواره زمستانی نداره!؟؟

شاتل که یک سالی هست اومده همدان.از همه جا هم بیشتر پول رانژه میگیره:31:

نمیدونم دقیق ولی یکی از نمایندگی ها بوده دیگه ولی تا اونجایی که من فهمیدم جدید بود و از قبلی ها نبود!

تست سرعت من:
داغون شده

Hamed DC
14-01-2012, 12:11
سرعت شبانه رو دقیقا چی گفتن؟
گفتن انتظار سرعت خوب رو حتی با پکیج 1مگ برا دانلود شبانه، نباید داشته باشی!!!

NeORiN
14-01-2012, 12:53
256 مخابرات 8.5 GB

مخابرات که سرعت روزانه ش بهتر شده فقط شبانه ش رو آوردن پایین.
البته یه هفته پیش اینجور بود الان رو نمیدونم!

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

گفتن انتظار سرعت خوب رو حتی با پکیج 1مگ برا دانلود شبانه، نباید داشته باشی!!!

سلام حامد جان. اینجور که معلومه از هیــــچ کدوم از شرکتا نباید انتظار سرعت بالای شبانه رو داشـــت !

Hamed DC
15-01-2012, 00:13
سلام حامد جان. اینجور که معلومه از هیــــچ کدوم از شرکتا نباید انتظار سرعت بالای شبانه رو داشـــت !
سلام.
آره. ولی فعلا لایزر بدک عمل نکرده. میشه به تمدیدش امیدوار بود.

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

M e i s a m
15-01-2012, 07:40
از شبانه هم بگید چقدر متوسط دانلود دارید؟

vahid_sh2447
15-01-2012, 09:31
سلام.
آره. ولی فعلا لایزر بدک عمل نکرده. میشه به تمدیدش امیدوار بود.

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

سلام حامد جان.سرویس جدید مبارک باشه ممنون میشم به چند تا از سوالام پاسخ بدی:
سرویست چیه سرعت ترافیک و هزینه ماهانه؟
شبانه چه قدر دانلود می کنی از لایزر؟
دانلود شبانش تو چه ساعتیه؟
9 روز طول کشید تا از لایزر سرویس بگیرین؟تو این 9 روز اکانت تست دادن به شما؟
هزینه رانژه کردن چقدر شد؟
من یکی از دوستام سرویسش برا پارس آنلاین هستش تا چند شب پیش سرعتش بین 160-120 بود الان شده بین 30 تا 40 دوستانی که پارس دارن برای اونا هم سرعت شبانه کاهش پیدا کرده؟

Lamanta
15-01-2012, 11:04

روزانه 256 مخابرات
سرعت افتضاحــــــــــه

NeORiN
15-01-2012, 11:36

روزانه 256 مخابرات
سرعت افتضاحــــــــــه

اینطور که معلومه مخابرات اوضاش بدتر هم شده!

Hamed DC
15-01-2012, 11:46
سلام حامد جان.سرویس جدید مبارک باشه ممنون میشم به چند تا از سوالام پاسخ بدی:
سرویست چیه سرعت ترافیک و هزینه ماهانه؟
شبانه چه قدر دانلود می کنی از لایزر؟
دانلود شبانش تو چه ساعتیه؟
9 روز طول کشید تا از لایزر سرویس بگیرین؟تو این 9 روز اکانت تست دادن به شما؟
هزینه رانژه کردن چقدر شد؟
من یکی از دوستام سرویسش برا پارس آنلاین هستش تا چند شب پیش سرعتش بین 160-120 بود الان شده بین 30 تا 40 دوستانی که پارس دارن برای اونا هم سرعت شبانه کاهش پیدا کرده؟
سلام وحید جون.قربونت داداش.
512.یک ماهه.2گیگابایت ترافیک.14.500برای یک ماه.
1.3گیگ.
1تا7صبح.
2روزش که برای رانژه کلا اینترنت نداشتم.بعد از اون یه 128بهم دادن تا خطم راه بیفته. تستش هم گذاشتم توی
چند صفحه قبل.
5.000تومن هزینه رانژه شدش!
پارس کلا سرعتاش کشیده پایین. البته ناگفته نماونه که افت سرعت کلی هست.

روزانه 256 مخابرات
سرعت افتضاحــــــــــه
پس عطای مخابرت رو لغای اون ببخشید، بهتره.

jolan57
15-01-2012, 11:50

روزانه 256 مخابرات
سرعت افتضاحــــــــــه

روزانه اش خوبه که :دی

Lamanta
15-01-2012, 16:47
شما جای من بودید چی میکردید ؟

.mohsen
15-01-2012, 19:39
در حال حاضر سرعت تو شهر شما چقدره؟

NeORiN
15-01-2012, 21:10
در حال حاضر سرعت تو شهر شما چقدره؟

سرویس یه مگ با 3گیگ حجم ماهیانه :

M e i s a m
15-01-2012, 21:53

قیمت دانلود شبانه و پینگ با 4224 لطفا :20:

astalla
16-01-2012, 13:07
سلام..
من 128 3 ماهه با 6 گیگ ترافیک از شاتل گرفتم با یه مودم وایرلس زایکسل... بخاطر جشنواره زمستانیش که تا پنج شنبه هستش برام 4 ماهه حساب کردن 3 گیگ هم اضافه بهم دادن.. 30 تومن پول سه ماهش میشد 15 تومن هم هزینه رانژه گرفتن..
اینم تست سرعتم که براتون میزارم

Hamed DC
16-01-2012, 14:13
سلام..
من 128 3 ماهه با 6 گیگ ترافیک از شاتل گرفتم با یه مودم وایرلس زایکسل... بخاطر جشنواره زمستانیش که تا پنج شنبه هستش برام 4 ماهه حساب کردن 3 گیگ هم اضافه بهم دادن.. 30 تومن پول سه ماهش میشد 15 تومن هم هزینه رانژه گرفتن..
سلام.سلام.
خداروشکر بالاخره یه شاتلی هم اومد توی تاپیک!!!
دوست عزیز خواهشا از دانلود شبانه شاتل هم یه تست بزار.
میزان دانلود شبانه+کیفیت سرعت و نوسان رو هم برامون شرح بده.
خیلی خیلی ممنونم.

NeORiN
16-01-2012, 14:30
قیمت دانلود شبانه و پینگ با 4224 لطفا :20:
23تومن ماهیانه.
دیشب 1.8گیگ توو 5ساعت گرفتم.

بفرما

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

سلام..

سلام.
دوست عزیز یه تست دانلود شبانه از IDM هم بذار.

astalla
16-01-2012, 17:27
سلام.سلام.
خداروشکر بالاخره یه شاتلی هم اومد توی تاپیک!!!
دوست عزیز خواهشا از دانلود شبانه شاتل هم یه تست بزار.
میزان دانلود شبانه+کیفیت سرعت و نوسان رو هم برامون شرح بده.
خیلی خیلی ممنونم.

اینم یه IDM برای مشخص شدن سرعت روزانه ! هروقت شب شد یه تست سرعت شبانه هم میزارم
رایگان شبانه شاتل 1 تا 8 صبحه.. فکر می کنم هیچ شرکتی این رایگان و نداشته باشه.. همه یا تا 6 یا تا 7...

vahid_sh2447
16-01-2012, 18:43

شما چقدر زمان برد تا از مخابرات سرویست به لایزر تغییر کرد؟
میشه لطف کنی کد سرویست رو بدی تا منم اگه از لایزر خواستم بگیرم همین سرویس رو انتخاب کنم؟
ممنون

Hamed DC
16-01-2012, 19:37
رایگان شبانه شاتل 1 تا 8 صبحه.. فکر می کنم هیچ شرکتی این رایگان و نداشته باشه.. همه یا تا 6 یا تا 7...
دم شما گرم.
بی صبرانه منتظر تست شبانه ام.

NeORiN
16-01-2012, 19:39
شما چقدر زمان برد تا از مخابرات سرویست به لایزر تغییر کرد؟
میشه لطف کنی کد سرویست رو بدی تا منم اگه از لایزر خواستم بگیرم همین سرویس رو انتخاب کنم؟
ممنون

تقریبا یه هفته. یکم تخلیه و رانژه طول میکشه.
ولی بعضی سرویساشون داغونه فعلا.
خواش میکنم

کد B04-1

mhm5000
16-01-2012, 20:30
پارس آنلاین طرفای بعثت چطوره ؟
TRA-256 256 Kbps 256 Kbps نامحدود 144,000 Dynamic
با ضریب اشتراک ۱ به ۱۰
می ارزه؟؟؟

M e i s a m
16-01-2012, 21:13
پارس آنلاین طرفای بعثت چطوره ؟
TRA-256 256 Kbps 256 Kbps نامحدود 144,000 Dynamic
با ضریب اشتراک ۱ به ۱۰
می ارزه؟؟؟

سلام رفیق :دی
من داشتم از این تعرفه ها خوب نبودن یه چند نفری هم خبر دارم مال اونها هم داغون بوده

حجمی بگیری بهتره ولی واسه تست اگر قبول کردن بگو یه روز واست از این tra ها وصل کنن که نخواستی پولت هدر نره

NeORiN
16-01-2012, 21:30

راستی شما کدوم مرکز مخابراتی؟

vahid_sh2447
17-01-2012, 00:00
دوست عزیز تا یکی دو ماهی اوضاع بر وفق مراده از لحاظ دانلود شبانه بعد از اون به شما میگن به عنوان مشترک پر مصرف شناخته شدین و میگن شبانه رو برا وب گردی گذاشتیم نه دانلود فایلهای حجیم!!! سرعت شبانتون میشه بین 5 تا 20 کیلو بایت.این شارلاتان بازی هست که شاتل در میاره بعد از مدتی.بالای 10 نفر رو سراغ دارم که براشون چنین مشکلی بوجود اومد.البته امیدوارم برای شما اینطور نباشه...

Hamed DC
17-01-2012, 00:10
دوست عزیز تا یکی دو ماهی اوضاع بر وفق مراده از لحاظ دانلود شبانه بعد از اون به شما میگن به عنوان مشترک پر مصرف شناخته شدین و میگن شبانه رو برا وب گردی گذاشتیم نه دانلود فایلهای حجیم!!! سرعت شبانتون میشه بین 5 تا 20 کیلو بایت.این شارلاتان بازی هست که شاتل در میاره بعد از مدتی.بالای 10 نفر رو سراغ دارم که براشون چنین مشکلی بوجود اومد.البته امیدوارم برای شما اینطور نباشه...
عجب!!!
داش وحید دمت گرم. نکته مهم و قابل تاملی رو بیان کردی. من هم یه همچین چیزی رو در حد شایعه شنیده بودم،
ولی با صحه گذاشتن یکی از اعضای این تاپیک مبنی بر وجود یه همچین چیزی، تقریبا مطمئن شدم.
ممنونم.

astalla
17-01-2012, 00:35

من خودم کسی ام که دانلود زیاد می کنم... شاتل رو به پیشنهاد یکی از دوستان گرفتم که خودشم اهل دانلوده... در ماه چیزی در حدود 20-25 گیگ دانلود داره و همچین مشکلی که شما گفنید براش پیش نیومده...منم فکر نمی کنم مصرفم بیشتر از این باشه... شاید این مورد مشترک پرمصرف برای مشترکان بیشتر از این رقمهاست...
در هر حال که شامل حال ما نمیشه:20:

راستی شما کدوم مرکز مخابراتی؟

مرکز تختی

astalla
17-01-2012, 01:38
[/COLOR]
دم شما گرم.
بی صبرانه منتظر تست شبانه ام.

ساعت 1:30 بامداد
اینجا سرویس 128 شاتل ... H love u pmc :5:

NeORiN
17-01-2012, 12:23
من خودم کسی ام که دانلود زیاد می کنم... شاتل رو به پیشنهاد یکی از دوستان گرفتم که خودشم اهل دانلوده... در ماه چیزی در حدود 20-25 گیگ دانلود داره و همچین مشکلی که شما گفنید براش پیش نیومده...منم فکر نمی کنم مصرفم بیشتر از این باشه... شاید این مورد مشترک پرمصرف برای مشترکان بیشتر از این رقمهاست...
در هر حال که شامل حال ما نمیشه:20:

مرکز تختی

دوست عزیز 20 گیگ درماه که دانلود حساب نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و جز کم مصرفا حساب میشین.
ولی خب چون سرویس شما 128 باید کمتراز اینا مصرف داشته باشین تا شاتل محدودتون نکنه!

یادش بخیر یه زمانی مخابرات بودیم ماهی 40گیگ میگرفتیم!!

ممنون

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

حامد جون اینم دانلود دیشب.
سرویس یه مگ - لایزر :

M e i s a m
17-01-2012, 13:05
سرعتت خوبه ها :دی

Hamed DC
17-01-2012, 13:08
حامد جون اینم دانلود دیشب.
سرویس یه مگ - لایزر :

ممنون کمال جون.
دیگه شک و دادم و یقین رو گرفتم که در حال حاضر بهترین کیفیت دانلود شبانه رو فعلا لایزر داره.
لااقلش این موضوع باعث شد تا برای تمدیدم، ببینمت و این موضوع رو به فال نیک میگیرم.

NeORiN
17-01-2012, 14:42
ممنون کمال جون.
دیگه شک و دادم و یقین رو گرفتم که در حال حاضر بهترین کیفیت دانلود شبانه رو فعلا لایزر داره.
لااقلش این موضوع باعث شد تا برای تمدیدم، ببینمت و این موضوع رو به فال نیک میگیرم.

آره.فعلا این لایزر خیلی باصرفه تر از سه شرکت دیگه ست!
تا ببینم این یک ماه چقدر دانلود میده.
پایه تم. حتما

boro_baba
20-01-2012, 19:10
آقا نامحدود معرفی کنيد
مصرف ماهانه من داره از 10 گيگ هم ميره بالاتر

اين مخابرات کثافت بدبخت دهن مارو عملا مورد عنايت قرار داده با اين شبانش

astalla
21-01-2012, 00:34
آقا نامحدود معرفی کنيد
مصرف ماهانه من داره از 10 گيگ هم ميره بالاتر

اين مخابرات کثافت بدبخت دهن مارو عملا مورد عنايت قرار داده با اين شبانش

شاتل سرویس نامحدود داره... البته با این ترافیکی که شما میخوای مصرف کنی نامحدوده...
میدونم که شاتل برای سرویسای نامحدودش یک سری محدودیتا گذاشته.. مثلا برای نامحدود 320 اش میتونی تا حدود 50گیگ در ماه رو مصرف کنی.. اگه بیشتر از این مقدار بشه سرعتت میاد در حده 64 !!!!

NeORiN
21-01-2012, 01:07
شاتل سرویس نامحدود داره... البته با این ترافیکی که شما میخوای مصرف کنی نامحدوده...
میدونم که شاتل برای سرویسای نامحدودش یک سری محدودیتا گذاشته.. مثلا برای نامحدود 320 اش میتونی تا حدود 50گیگ در ماه رو مصرف کنی.. اگه بیشتر از این مقدار بشه سرعتت میاد در حده 64 !!!!

شاتل که خیلی بد محدود میکنه. 64 که خوبه! سرعت میاد در حد 4 5کیلوبایت

astalla
21-01-2012, 19:38
شاتل که خیلی بد محدود میکنه. 64 که خوبه! سرعت میاد در حد 4 5کیلوبایت

منظورم 64 کیلو بیت بود
من خودم شاتل دارم دو رو برمم همه شاتل دارن... به کسی این محدودیته نخورده. نمیدونم حساب کتابش چطوریه ولی اگه در حده ماهی 20-25 گیگ دانلود داری شاتل بگیر اونم سرعت 128 اش.. اگه سرعت بالاتر بگیری محدودخ دانلوده بیشتر میشه... من تضمین می کنم که محدود نمیشی :20:

NeORiN
21-01-2012, 19:47
منظورم 64 کیلو بیت بود
من خودم شاتل دارم دو رو برمم همه شاتل دارن... به کسی این محدودیته نخورده. نمیدونم حساب کتابش چطوریه ولی اگه در حده ماهی 20-25 گیگ دانلود داری شاتل بگیر اونم سرعت 128 اش.. اگه سرعت بالاتر بگیری محدودخ دانلوده بیشتر میشه... من تضمین می کنم که محدود نمیشی :20:

بله متوجه شدم!
در کل این محدودیت سرعت زیاد جالب نیست. نباید اسم سرویسارو گذاشت نامحدود.
اتفاقا تا دوهفته پیش قصد گرفتنشو داشتم ولی خوشبختانه نشد! چون من مصرفم بالای 50گیگ در ماه.

در کل ممنون.

boro_baba
22-01-2012, 16:50
بله متوجه شدم!
در کل این محدودیت سرعت زیاد جالب نیست. نباید اسم سرویسارو گذاشت نامحدود.
اتفاقا تا دوهفته پیش قصد گرفتنشو داشتم ولی خوشبختانه نشد! چون من مصرفم بالای 50گیگ در ماه.

در کل ممنون.

خود شما چه سرويسی داريد؟

NeORiN
22-01-2012, 18:14
خود شما چه سرويسی داريد؟

سرویس 1024 3گیگ لایزر.

boro_baba
22-01-2012, 19:02
سرویس 1024 3گیگ لایزر.

من مصرف ماهيانم زياده ميره بالای 10 گيگ زياد با شبانه کار ندارم بيشتر يه نا محدود ميخوام واسه روزانه
شما چقدر برای اين سرويستون پول ميدين؟

NeORiN
22-01-2012, 19:13
من مصرف ماهيانم زياده ميره بالای 10 گيگ زياد با شبانه کار ندارم بيشتر يه نا محدود ميخوام واسه روزانه
شما چقدر برای اين سرويستون پول ميدين؟

دوست عزیز اگه روزانه براتون مهمه و دانلود شبانه اصلا ندارید از سرویسای شتاب روزانه لایزر استفاده کن.
سرویس شتاب روزانه از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر دانلودش رایگانه.

اگه مصرفت زیر 20گیگ از نامحدودای شاتل استفاده کن.

amirhosein-2
24-01-2012, 23:43
منم با هزار بدبختی رفتم لایزر 1 مگ گرفتم شبانه 1.7 گیگ دانلود داره.دیگه خر ذوق شدم.امروز در حد تیم ملی زده شد تو حالم.اصلا ناامید شدم.
امروز از داداشم که کاناداس پرسیدم چطوریه گفت ماهانه 10 دلار تا 1 سال دادم الانم با چک چونه دارم ماهی 17 دلار میدم.حالا چجوری!1 گیگ ناقابل رو تو 40 مین میگیره.تازه محدودیت دانلودشم چیزی نیست 120 گیگ در ماه.بازم این چیزی نیست میگفت دوستاش گفتن از حد بگذری گیر خاصی نمیدن فرمالیتس تقریبا.
دیگه این شد که واقعا دپرسی یقم رو گرفت:-(

vahid_sh2447
25-01-2012, 00:10
منم با هزار بدبختی رفتم لایزر 1 مگ گرفتم شبانه 1.7 گیگ دانلود داره.دیگه خر ذوق شدم.امروز در حد تیم ملی زده شد تو حالم.اصلا ناامید شدم.
امروز از داداشم که کاناداس پرسیدم چطوریه گفت ماهانه 10 دلار تا 1 سال دادم الانم با چک چونه دارم ماهی 17 دلار میدم.حالا چجوری!1 گیگ ناقابل رو تو 40 مین میگیره.تازه محدودیت دانلودشم چیزی نیست 120 گیگ در ماه.بازم این چیزی نیست میگفت دوستاش گفتن از حد بگذری گیر خاصی نمیدن فرمالیتس تقریبا.
سلام عزیز
چند روز طول کشید تا وصل شدی؟
قبلن isp دیگه ای بودی؟

NeORiN
25-01-2012, 00:45

سلام دوست عزیز
شما کی سرویس گرفتین؟
منم سرویس یه مگ دارم. دو سه شبه هم قطعی هاش زیاد شده هم سرعت شبانه اومده پایین.
بیشتر از دوگیگ نتونستم دانلود کنم. باید صبر کنیم ببینیم چی میشه!!

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:44 AM ----------

سلام عزیز
چند روز طول کشید تا وصل شدی؟
قبلن isp دیگه ای بودی؟

وحیدجان چی شد؟ وصل نکردن هنوز؟

vahid_sh2447
25-01-2012, 08:37
وحیدجان چی شد؟ وصل نکردن هنوز؟
سلام کمال جان نه هنوز هیچ خبری نشده یه نفر می گفت کلن باید با مخابرات تسویه کنی تا تمام بدهی ها رو به مخابرات ندی مخابرات اقدام نمیکنه.شما چنین کاری کردین؟
برا من هنوز قبض نیومده برم ببینم میتونم قبض بگیرم.
این قطعی هایی که میگفتی برا شبانه اتفاق افتاده؟یکی میگفت لایزر وقتی شبا قطع میشه باید مودم رو خاموش روشن کرد تا مشکلش برطرف شه من چون برا محل کارم میخوام شبا دسترسی به اونجا ندارم که چنین کاری کنم این مورد اگه حقیقت داشته باشه یکم نگرانم کرده...
کمال جان یه سوال دیگه شبا سرعت دانلود چند kb نسبت به روزانه افت می کنه؟

NeORiN
25-01-2012, 09:48
سلام کمال جان نه هنوز هیچ خبری نشده یه نفر می گفت کلن باید با مخابرات تسویه کنی تا تمام بدهی ها رو به مخابرات ندی مخابرات اقدام نمیکنه.شما چنین کاری کردین؟
برا من هنوز قبض نیومده برم ببینم میتونم قبض بگیرم.
این قطعی هایی که میگفتی برا شبانه اتفاق افتاده؟یکی میگفت لایزر وقتی شبا قطع میشه باید مودم رو خاموش روشن کرد تا مشکلش برطرف شه من چون برا محل کارم میخوام شبا دسترسی به اونجا ندارم که چنین کاری کنم این مورد اگه حقیقت داشته باشه یکم نگرانم کرده...
کمال جان یه سوال دیگه شبا سرعت دانلود چند kb نسبت به روزانه افت می کنه؟

جدا؟
نه برا من ازین چیزا نخواستن. حتما باز قانون جدید گذاشتن!!

آره شبا قطعی داشتم.ولی زیاد نبود از یک ربع تا یک ساعت قطع میشد.

سرعت برا من خیلی افت میکنه. روزا 150تا 170ک ولی جدیدا شب میاد روی 100.

boro_baba
25-01-2012, 12:32
قديما که لايزر قطعی زياد داشت الان چطوره؟

NeORiN
25-01-2012, 19:28
قديما که لايزر قطعی زياد داشت الان چطوره؟

بـــــــــــد نیست!

amirhosein-2
25-01-2012, 23:27
ماله من 1 هفته ای از مخابرات رفتم رو لایزر.
سرعت شبانش جالب نیست.دیشب که به زور وصل شد.دیشب فقط 1.3 گیگ دانلود شد.

M e i s a m
25-01-2012, 23:52
همون باز خوبه! دیشب من بدترین بود! سرعت داغون در حد 1 گیگ هم نگرفت...

NeORiN
25-01-2012, 23:57
ماله من 1 هفته ای از مخابرات رفتم رو لایزر.
سرعت شبانش جالب نیست.دیشب که به زور وصل شد.دیشب فقط 1.3 گیگ دانلود شد.

دیشب 1.7گیگ.خجالت آوره!

داداش با پشتیبانی تماس گرفتی ؟
چی بت گفتن؟

M e i s a m
27-01-2012, 23:49
سرعت خیلی اعصاب خرد کن و افتضاح شده .

لعنت خدا و مردم بر اینها

تو هم پارس داری نه؟ دیدم تو اونجا هم پست داده بودی
اره پارس منهدم شده تو تاپیکشم گفتن
2 3 روزه داغونه

vahid_sh2447
27-01-2012, 23:50
سرعت خیلی اعصاب خرد کن و افتضاح شده .

لعنت خدا و مردم بر اینها
سلام محسن جان isp یت چیه؟

NeORiN
28-01-2012, 01:18
لایزر از دیشب اوضاش بهتر شده !
ولی نوسان زیاده

amirhosein-2
28-01-2012, 17:55
سلام وحید من نمیتونم پیام خصوصی بدم چون هنوز ده تا مطلب ارسال نکردم.
والا تا بابام رفت مخابرات 1 فرم پر کرد 1 ساعت نشده زدن قطعش کردن نامردا.
لایزر هم خیلی زود وصل میکنه.کافیه بری دفتر خدمات پستی نامه تصفیه بگیری ببری لایزر طرحت رو انتخاب کنی و دو سه روزه وصل میشه.شایدم کمتر.ببین کدوم طرحش رو دو دست داره.
سرعت دانلود روزانه بدک نیست.بین 200 تا 120 نوسان داره ولی خب روزانه که به درد نمیخوره.
شبانه ام هر شب 1 جوره.در بهترین حالتش 110 تا 90
در بدترین حالتش 70
البته من 1 هفتس دارم.باز ببین جاهای دیگه چجوریه.زیاد حال نمیده دانلود شبانش.

NeORiN
28-01-2012, 18:32
سلام وحید من نمیتونم پیام خصوصی بدم چون هنوز ده تا مطلب ارسال نکردم.
والا تا بابام رفت مخابرات 1 فرم پر کرد 1 ساعت نشده زدن قطعش کردن نامردا.
لایزر هم خیلی زود وصل میکنه.کافیه بری دفتر خدمات پستی نامه تصفیه بگیری ببری لایزر طرحت رو انتخاب کنی و دو سه روزه وصل میشه.شایدم کمتر.ببین کدوم طرحش رو دو دست داره.
سرعت دانلود روزانه بدک نیست.بین 200 تا 120 نوسان داره ولی خب روزانه که به درد نمیخوره.
شبانه ام هر شب 1 جوره.در بهترین حالتش 110 تا 90
در بدترین حالتش 70
البته من 1 هفتس دارم.باز ببین جاهای دیگه چجوریه.زیاد حال نمیده دانلود شبانش.

شما سرویست چیه؟
لایزر شبانه هاش شانسیه!
یکی از دوستان هم همین وضعیتو داره.
من دوشبه سرعتم رفته بالا,سرعت بالای 140kb. معلوم نیست امشب چی باشه!

jolan57
28-01-2012, 18:39
بابا برید حال کنید با سرعت شبانه تون که 100 کیلوبایت هست ما که با مخابرات 30 کیلوبایتی درگیریم راه فرار هم نداریم :دی

vahid_sh2447
28-01-2012, 19:50
بعد از یک هفته انتظار سرویس ما هم فعال شد.
فعلن که رضایت بخشه ولی اینجور نمیمونه....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NeORiN
28-01-2012, 22:41
بعد از یک هفته انتظار سرویس ما هم فعال شد.
فعلن که رضایت بخشه ولی اینجور نمیمونه....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مبارک وحید جان.
این همون سرویس گلد؟؟
یه تست از دانلود شبانه هم بذار

vahid_sh2447
28-01-2012, 23:08
مبارک وحید جان.
این همون سرویس گلد؟؟
یه تست از دانلود شبانه هم بذار
سلامت باشی کمال جان
آره همون گلد که دربارش با هم صحبت کرده بودیم.
برا محل کارم گرفتم اگه تونستم با ریموت شب یه تستی می کنم میزارم اینجا
رایگان لایزر دقیقن از ساعت 1 شروع میشه؟

NeORiN
28-01-2012, 23:14
سلامت باشی کمال جان
آره همون گلد که دربارش با هم صحبت کرده بودیم.
برا محل کارم گرفتم اگه تونستم با ریموت شب یه تستی می کنم میزارم اینجا
رایگان لایزر دقیقن از ساعت 1 شروع میشه؟

اینجور که معلومه سرویس گلد هم رو دو مگ بسته شده. خوبه.

آره از 1:05 به بعد رایگان میشه

amirhosein-2
28-01-2012, 23:23
خوبه.ماله من که ساعت 1:07 دقیقه که دیسی میشم که دوباره کانکت شم باید 5 مینی تلاش کنم تا وصل شه ارور میده.
راستی لازمه دیسی شم دوباره وصل شم واسه اینکه رایگان شه دیگه؟

vahid_sh2447
29-01-2012, 00:16
اینجور که معلومه سرویس گلد هم رو دو مگ بسته شده. خوبه.

آره از 1:05 به بعد رایگان میشه
آره داش کمال
800-2048

vahid_sh2447
29-01-2012, 01:17
شبانه لایزر ساعت 1:10
سرعت دانلود بین 120 تا 150

amirhosein-2
29-01-2012, 09:50
شبانه لایزر ساعت 1:10
سرعت دانلود بین 120 تا 150
مرسی.خوبه سرعتتا.
باید دیسی شیم دیگه واسه رایگان شدن دانلود؟

vahid_sh2447
29-01-2012, 11:22
مرسی.خوبه سرعتتا.
باید دیسی شیم دیگه واسه رایگان شدن دانلود؟
امیر حسین جان برا من که دیشب دی سی نشد و خودمم چون با ریموت بودم نمیتونستم دیسی بشم.
شما دیشب چقدر دان داشتی؟
1 روز قبل:
1 روز بعد:

NeORiN
29-01-2012, 11:59
امیر حسین جان برا من که دیشب دی سی نشد و خودمم چون با ریموت بودم نمیتونستم دیسی بشم.
شما دیشب چقدر دان داشتی؟
1 روز قبل:
1 روز بعد:

سلام وحید جان
دیشب سرعت خوب بود.
چقد تونستی دانلود کنی؟
من دیشب سه گیگ زدم!

راستی شبا برای رفتن به حالت رایگان احتیاجی به دی سی شدن نیست.خود سرور اتوماتیک رایگان میشه.

Davood_titan
29-01-2012, 12:08
اقا دیشب سرعت که همون بود مال من رو 30 یا 25 بود
چرا اینجوریه
قبلا 60 یا 70 دانلود میکرد
هی روزگار

vahid_sh2447
29-01-2012, 13:04
سلام وحید جان
دیشب سرعت خوب بود.
چقد تونستی دانلود کنی؟
من دیشب سه گیگ زدم!

راستی شبا برای رفتن به حالت رایگان احتیاجی به دی سی شدن نیست.خود سرور اتوماتیک رایگان میشه.
nیشب برا منم خوب بود 2.1 گیگ دان زدم.ولی امشب به نظرم از این خبرها نباشه الان سرعت دانلودم بین 80 تا 100 در نوسانه...
برا شما سرعت چطوریه امروز؟

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

اقا دیشب سرعت که همون بود مال من رو 30 یا 25 بود
چرا اینجوریه
قبلا 60 یا 70 دانلود میکرد
هی روزگار
اگه از مخابرات داری مورد جدیدی نیست ماهم به خاطر این عنایتی که مخابرات بهمون کرد در اومدیم بیرون

NeORiN
29-01-2012, 13:18
nیشب برا منم خوب بود 2.1 گیگ دان زدم.ولی امشب به نظرم از این خبرها نباشه الان سرعت دانلودم بین 80 تا 100 در نوسانه...
برا شما سرعت چطوریه امروز؟

---------- Post added at 09:34 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

اگه از مخابرات داری مورد جدیدی نیست ماهم به خاطر این عنایتی که مخابرات بهمون کرد در اومدیم بیرون

آره پایینه. دیروز هم سرعت پایین بود. ولی اگه روز اینجور باشه و شبا سرعت بالا من راضیم!