PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

mahdi-mb
10-09-2010, 08:39
تست دیشب 256 مخابرات

با وی p ان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بدون وی p ان

Theoden
11-09-2010, 12:33
سرویس 256 اس دس اس ال مخابرات همدان:

mahdi-mb
11-09-2010, 12:57
256 مخابرات همدان:

AS rahmati
11-09-2010, 18:29
256 شاتل (مثل همیشه بدون نوسان)

Theoden
11-09-2010, 22:34
ولی این ثابت بودن برای شخص من خیلی مقوله ی عجیبیه چون هم توی دانشگاه و هم توی خونه با اینترنت مخابرات من هرگز ندیده ام که سرعت ثابت باشه و مثل فواره همش بالا و پایین میپره.همین ثابت بودن می ارزه به قیمت بالایی که میدی بابت سرویس هاش.:)

mahdi-mb
12-09-2010, 20:31
الان سایت مخابرات رو چک کردم کلا" اطلاعات مربوط به ترافیک از اکانتم حذف شده و همش 0 شده برای بقیه دوستان هم اینجوری شده؟

در ضمن سرعت امشب افتضاحه:
256

Theoden
12-09-2010, 23:11
باز خوب شده.من بعد از ظهر سرعتم به 2 کیلوبایت هم رسید!ولی سرعت به شدت نوسان داره.
آره اطلاعات ترافیک من هم حذف شده.

amin750
13-09-2010, 08:04
امروز صبح:31:

mansor_1381
13-09-2010, 12:23
Downstream و UpStream اینترنت مخابرات روی چنده؟

Theoden
13-09-2010, 12:27
میشه زیر دیپلم حرف بزنید؟:31:

Theoden
13-09-2010, 12:33
تست اینترنت 256 مخابرات:

مخابرات هم با این نوسان سرعتش زده روی دست هرچی آی اس پی!

mahdi-mb
13-09-2010, 17:20
Downstream و UpStream اینترنت مخابرات روی چنده؟

این مربوط به امروزه:

اینم سرعت امروز 256

kambiz_g
13-09-2010, 18:39
سلام
من تقریبا یکماهه که شاتل گرفتم
سرویس من آرت 1 128 هست
که ماهانه بیست و هشت هزار تومن میدم
ماهه اول که بسیار عالی بود سرعت دانلود ثابت بود یعنی 34 کیلو بایت دانلود میکردم و خداییش راضی بودم
با 12 گیگ پهنای باند که پنج شنبه و جمعه هم رایگان بود
اما بعد چند وقت مثلا اومدن به مردم لطف کنن و سرویسشون رو بی نهایت و نامحدود کرد
و الان بعد از این لطف سرعتش از 18 بالاتر نمی ره
من میخوام ببینم اینا واقعا مردم رو چی حساب کردن واقعا اگه میخواین نامحدود کنید و به قول خودتون به مردم لطف کنید
چرا سرعت رو کاهش میدید اینا همش کلک بازیه که متاسفانه درش استاد هستید
من تقریبا تمام شرکت های اینترنتی رو تجربه کردم
از اون ساسان خلبانی کلاهبردار بگیر تا این خانم بیات هفت خط
حالا هم که شاتل
بابا آخه 18 کیلوبات سرهت دانلود هم شد سرویس من دارم ماهانه 28 تومن میریزم تو حلقومتون که این سرویسو به من بدبد
واقعا خسته شدم از بس که سرویس عوض کردم
من در مورد سرویس مخابرات زیاد آشنایی ندارم
ولی با این قیمت سگش شرفیت داره به شاتل
از من می شنوید طرف شاتل نرید سرعتش نسبت به قیمتش افتضاحه باز صد رحمت به خانوم بیات هفت خط!

kambiz_g
13-09-2010, 21:27
من بعداظهر با شرکت شاتل (نمایندگی در همدان) تماس گرفتم که خود مسئول پشتیبانیش نبود
و من مشکل رو به یه آقایی که اونجا بود گفتم و شماره برای پیگیری دادم
که همون آقا باز با من تماس گرفت و گفت سوال کرده و بهش گفتن این مشکل موقتیه و حل میشه
خداییش دیگه خسته شدم
آخه چرا یکی پیدا نمیشه که واقعا بخواد کارشو درست انجام بده
هر شرکتی رو که میبینی یه جای کارش باید بلنگه
یکی سرعت داره پهنای باند نداره
یکی پهنای باند داره سرعت نداره
خیلی ها هم که هیچ کدومشو ندارن
این وسط هم مردمن که قربانی میشن
من قبلا از پارس آنلاین سرویس داشتم و سر و کارم با خانم بیات بود که فکر کنم هر کس adsl داشته باشه
ایشون معرف حضورشون باشن
بعضی از دوستان میگفتن که پارس آنلاین از سرویس هاشون میدزده
من میخواستم بگم
همین خانم چندین بار سرویس های دیگران رو به من داد
و یه بار هم همین بلا رو سر من آورد
و سر جمع آوری هم تا کار به تهدید و فحش فحش کاری نکشید خطمو جمع نکرد
یکی از دوستان که شاتل داره میگفت که خطش کاملا ثابته و تغییری نداره
سرویسه من هم دقیقا ماه قبل اینطوری بود و خداییش خیلی خوب بود
ولی متاسفانه از ظهر تا الان که من سرویسمو تمدید کردم تنها چیزی که من نمیبینم ثباته
یعنی خط کاملا متغیره
ممنون میشم اگه کسی شاتل داره و تو شاتلم کار نمیکنه در مورده سرویسش توضیح بده

kambiz_g
13-09-2010, 21:49
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kambiz_g
13-09-2010, 21:57
به این لینکی که بالا برید و ببینید چه خبره
خداییش ما لب دریا هم بریم اونجا خشک میشه
لعنت به مرم فریبی

Theoden
14-09-2010, 11:56
این خانوم بیات که گفتی احیانا توی اینترنت جهان نما کار نمی کنه؟اگه اونه که من هم که از اونا تا به حال سرویس نگرفتم،دفعه ی اولی که رفتم اونجا،حسابی باهاش دعوام شد.فکر می کنه چون شهرستانی هستیم،می تونه سرمون رو کلاه بزاره!آره ایشون معرف حضور من هم هستند.:31:

boro_baba
14-09-2010, 16:12
سلام
من تقریبا یکماهه که شاتل گرفتم
سرویس من آرت 1 128 هست
که ماهانه بیست و هشت هزار تومن میدم
ماهه اول که بسیار عالی بود سرعت دانلود ثابت بود یعنی 34 کیلو بایت دانلود میکردم و خداییش راضی بودم
با 12 گیگ پهنای باند که پنج شنبه و جمعه هم رایگان بود
اما بعد چند وقت مثلا اومدن به مردم لطف کنن و سرویسشون رو بی نهایت و نامحدود کرد
و الان بعد از این لطف سرعتش از 18 بالاتر نمی ره
من میخوام ببینم اینا واقعا مردم رو چی حساب کردن واقعا اگه میخواین نامحدود کنید و به قول خودتون به مردم لطف کنید
چرا سرعت رو کاهش میدید اینا همش کلک بازیه که متاسفانه درش استاد هستید
من تقریبا تمام شرکت های اینترنتی رو تجربه کردم
از اون ساسان خلبانی کلاهبردار بگیر تا این خانم بیات هفت خط
حالا هم که شاتل
بابا آخه 18 کیلوبات سرهت دانلود هم شد سرویس من دارم ماهانه 28 تومن میریزم تو حلقومتون که این سرویسو به من بدبد
واقعا خسته شدم از بس که سرویس عوض کردم
من در مورد سرویس مخابرات زیاد آشنایی ندارم
ولی با این قیمت سگش شرفیت داره به شاتل
از من می شنوید طرف شاتل نرید سرعتش نسبت به قیمتش افتضاحه باز صد رحمت به خانوم بیات هفت خط!
اون اولش که گفتيم طرف هيچ کس نريد بريد مخابرات بگيريد
هدقل اگه يه موقع گند بزنه با ماهی 8 هزار تومان ضرر کردين نه با ماهی 30-40 و يه هزينه رانژه و فعال سازی

AS rahmati
14-09-2010, 18:06
سلام
من هم دو سه روز پیش سرعت سرویسم افت کرد منم شاکی با نمایندگیشون تماس گرفتم یه کم غر زدم اما خانومه گفت سرویس شما سرعتش از سرعتی که قرارداد بستین کمتر نشده (اینو راست می گفت چون یه کم بیشتر هم بود) تازه کلی کلاسم گذاشت که کیفیت شاتل به همینه و گفت که اونا همیشه سعی می کنن سرعت سرویسشون بیشتر از قرارداد باشه ک ه میشه اینطور نمیشه منم تهدید کردم اگه اینجوری بمونه میرم از مخابرات سرویس می گیرم و گوشی و زدم زمین... از فردای اون روز وضعیت تقریبا به حالت قبل برگشته نمی دونم اثر تهدید بود یا چیز دیگه... خدا عالمه
این تست امروز 256 شاتل

Theoden
14-09-2010, 18:58
دیروز ای دی اس ال من هم افت سرعت محسوسی داشت.حسابی کلافه شده بودم ولی مخابرات که صاحاب نداره ازش شکایت کنیم!دوتا خط پشتیبانی الکی داره!
ولی حتی اگه سرعت شما به 30 هم برسه،باز هم نمی تونید بهشون شکایت کنید چون طبق قرار داد حداکثر سرعت دسترسی شما 32 هستش که به دلیل خطوط قدیمی به این عدد نمیرسه.شاتل به نظر من داره حسابی بزل و بخشش می کنه!
از همه بیشتر این هزینه ی رانژه خصوصی ها زور داره.خداییش انگار سر گردنه است!20 هزار تومان آخه برای چی؟
در ضمن شما باید به خاطر سرعت آپلودت شکایت کنی چون خیلی پایینه.شما داری به خاطر سرعت آپلود حداکثر 32 پول میدی!

Theoden
14-09-2010, 19:07
سرویس 256 مخابرات همدان:

راستی این مخابرات هر طوری باشه،برای خصوصی ها حسابی رقیب شده.تا بخوان کم فروشی کنن،مخابرات رو می کنیم چماغ می کوبیم توی سرشون.به هر حال باید بهشون گفت:گهی زین به پشت و گهی پشت به زین!

kambiz_g
14-09-2010, 19:26
منم از امروز بعداظهر سرعتم به روال سابق برگشته و خوب شده
من دیشب هم به شاتل زنگ زدم و هم گفتگوی زنده داشتم با بخش فنی شاتل و حسابی از خجالتشون دراومدم
فقط خداکنه باز فردا اذیت نکنه

h-blade
14-09-2010, 22:58
سلام. آقا من قصد دارم از مخابرات سرويس 64 بگيرم. كسي ميدونه چجوريه؟

از ديال آپ بهتره؟
چقدر دانلود ميده؟

Theoden
15-09-2010, 12:06
کسی اینجا تا به حال 64 نگرفته ولی از لحاط تئوری باید سرعت دانلود 8 کیلوبایت داشته باشه که دایال آپ ابدا به این سرعت نمیرسه.با توجه به تجربه ای که از سرویسای دیگه ی مخابرات موجوده؛به نظر میاد به همین سرعت تئوری نزدیک بشید ولی باید توجه داشته باشید که با نوسان بیش از حد سرویس های مخابرات؛سرعتتون بعضی مواقع تا 2 و 3 کیلوبایت هم برسه.

mahdi-mb
15-09-2010, 18:16
256 مخابرات همدان

Theoden
16-09-2010, 23:25
تست سرویس 256 مخابرات همدان:

kambiz_g
17-09-2010, 02:24
شاتل این چند روزه که خیلی خوب شده
من 3 روزه 7 تا فیلم دانلود کردم
که یکیش سه گانه ارباب حلقه ها بود که تقریبا سه گیگ خورده ایی میشه
سرعتش الان خیلی خوبه

reza2003p
17-09-2010, 13:24
دیروز ای دی اس ال من هم افت سرعت محسوسی داشت.حسابی کلافه شده بودم ولی مخابرات که صاحاب نداره ازش شکایت کنیم!دوتا خط پشتیبانی الکی داره!
ولی حتی اگه سرعت شما به 30 هم برسه،باز هم نمی تونید بهشون شکایت کنید چون طبق قرار داد حداکثر سرعت دسترسی شما 32 هستش که به دلیل خطوط قدیمی به این عدد نمیرسه.شاتل به نظر من داره حسابی بزل و بخشش می کنه!
از همه بیشتر این هزینه ی رانژه خصوصی ها زور داره.خداییش انگار سر گردنه است!20 هزار تومان آخه برای چی؟
در ضمن شما باید به خاطر سرعت آپلودت شکایت کنی چون خیلی پایینه.شما داری به خاطر سرعت آپلود حداکثر 32 پول میدی!

منم رفتم شاتل گرفتم اما هزینه نصب فقط 7500 تومن گرفتن:18:

joe_satriani
17-09-2010, 15:52
سلام. آقا من قصد دارم از مخابرات سرويس 64 بگيرم. كسي ميدونه چجوريه؟

از ديال آپ بهتره؟
چقدر دانلود ميده؟

با سلام
دوست عزيزم سرعت هايي كه مخابرات ميده ثابت و واقعي هستن
زير 16 هست سرعت د انلودتون در بهترين حالت
چون نامحدود هم هست ترافيكتون
و زير 10 هم خيلي كم پيش مياد كه برسه
از ديال آپ هم معلومه كه بهتره
شما 128 ش رو بگيريد

موفق باشيد.

Theoden
17-09-2010, 17:06
منم رفتم شاتل گرفتم اما هزینه نصب فقط 7500 تومن گرفتن:18:
پس معلومه که خصوصی ها هم دارن آدم میشن!خدا میدونه چقدر بابت همین رانژه از ملت پول مفت می گرفتن!

Theoden
17-09-2010, 17:15
با سلام
دوست عزيزم سرعت هايي كه مخابرات ميده ثابت و واقعي هستن
زير 16 هست سرعت د انلودتون در بهترين حالت
چون نامحدود هم هست ترافيكتون
و زير 10 هم خيلي كم پيش مياد كه برسه
از ديال آپ هم معلومه كه بهتره
شما 128 ش رو بگيريد

موفق باشيد.
در نظر داشته باشید که شما مشهدی هستید و تجربه ای از مخابرات همدان ندارید.من و خیلی از همدانی ها سرعت زیر 10 رو هم با وجود سرویس 256 تجربه کرده ایم.و این که چطوری می تونن به سرعت 16 برسن تعجب داره.حتی در بهترین حالت اگه به این سرعت برسن(که در همدان نمی رسند)حق اونایی که سرویس 128 گرفتن پایمال میشه.
چون سرعت 16 مال این سرویسه.مخابرات همدان هم مجانی بزل و بخشش نمی کنه.مخصوصا این که به قول خودتون سرویس نامحدوده.اگه ترافیکی بود شاید.مثل شاتل.البته این رو هم رد نمیکنم که ممکنه یکی دو ثانیه سرعت حتی به 16 هم برسه.همونطور که یکی از اعضا توی همین تاپیک با سرویس 256 به سرعت 1 مگابیت هم رسیده بود.ولی مطمئنا چنین سرعت هایی بسیار نا پایدار هستند و به سرعت به حالت عادی بر می گرده.پس نباید انتظار داشت که مثلا ایشون با سرویس 64 بشینن یه فیلم 1.5 گیگی رو با سرعت متوسط بالای 10 بگیرن!

Theoden
19-09-2010, 12:18
سرویس 256 اینترنت مخابرات همدان:
همچنان نوسان شدید...

mahdi-mb
19-09-2010, 22:32
256 مخابرات همدان:

ttsoft
20-09-2010, 17:08
بله دوستان بالاخره گند مخابرات در اومد کجان اون دوستایی که میگفتن مخابرات خوبه کجان اونای که میگفتن ما 10 گیگ تو روز دانلود میکنیم محدودیت نداره امروز ساعت 5 سرویس من قطع شد همش ارور 691 میداد از یوزر پسوورد ایراد میگرفت بعد یک ساعت معطلی با دیال آپ اومدم بالا رفتم سایت مخابرات یوزرم رو رو چک کنم که دیدم بله مخابرات هم محدودیت گذاشته اون هم چقدر 5 گیگ تو ماه واسه سرویس 256 هزینه هر گیگ ترافیک اضافه هم 2200 تومان من که فردا با دعوا هم شده میندازم سرشون میرم شاتل مخابرات همدان واقعا کلاه برداره همه شهرها نامحدود میدن بعد اینجا در عین کلاه برداری محدودیت گذاشتن اینم درشت تو سایت مخابرات نوشته برین بخونین نگین باز محدودیت نداره این هم عکس و لینک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

boro_baba
20-09-2010, 17:18
مخابرات هم خراب کرد تو کل ايران فقط همدان محدود هست جالبه
همدان همينجوری هستش گه ترين شهر ايران اينجا باند بازيش اونقدر زياده که گردن مخابرات هم کوتاه امد

feri2009
20-09-2010, 18:06
ماله منم از ظهر قطع شده بود خوب الان با پشتیبانی تماس گرفتم گفت وصلین ولی قبلش مرورگر رو که باز میکنین باید یه تعهد نامه مربوط به حجم رو تایید کنید یه سری بندها هم که مربوط به ضوابط استفاده نکردن از سایت های غیر مجاز هست حجم هم برای سرویس 256 در ماه 8.5 گیگ میباشد سرویس من خوشبحتانه الان وصله ولی با این حجم و این شرایط جدید که فکر کنم زیر ذره بین باشیم زیاد مخابرات فایده نداره

Theoden
20-09-2010, 18:26
محدودیت برای من مساله ای نیست هرچند مخابرات رو باید به عنوان بزرگترین دروغگوی امروز ثبت کرد.ولی اگه بخوان سر استفاده از سایت هایی که باب میلشون نیست گیر بدن،فکر کنم شرایط خیلی سخت بشه.

Theoden
20-09-2010, 18:37
مخابرات اگه بخواد به همین روال ادامه بده،خیلی نمی تونه از خصوصی ها جلو بزنه.ولی باید تا وقتی قرارداد ماهایی که نامحدود بودیم تموم نشده،شرایط رو عوض نمی کرد و از امروز فقط روی قرار دادهایی که تازه بسته میشند اعمال می کرد.از لحاظ حقوقی همه ی کاربرای مثل ما می تونند شکایت کنند ولی کو گوش شنوا؟(الان یکی از اون ناظرینی که فقط توی این فروم وجود دارن و میگن مجبوریم پدر یورز ها رو در بیاریم میان و پست های من رو پاک می کنند بعدش هم میگن ببخشید!آخه دروغ میگم؟)مخابرات خودش دلش نمی خواد سهم بیشتری از بازار داشته باشه.خب حرفی نیست ولی دیگه چرا قرار دادی رو که خودش تنظیم کرده میزنه زیرش؟این خیلی بده.مخابرات دیگه واقعا داره قلدری میکنه!

lord5
20-09-2010, 19:10
لعنت به این مخابرات
عجب ضد حالی زد
جایی هست که ببینیم چقدر از ترافیکمون مونده؟

mahdi-mb
20-09-2010, 19:58
لعنت بر مخابرات بالاخره گند زد البته قابل پیش بینی هم بود
من هم بزودی جمعش میکنم و از جای دیگه میگیرم
ظاهرا" اصلا" ساعات مجانی هم نداره و این یعنی کلاهبرداری بزرگ مخابرات که سرویس ها رو به صورت نا محدود داد و الان محدودش کرده

mansor_1381
20-09-2010, 20:37
بله نقص قرارداده .. خیلی ها قرارداد چندماهه وحتی یکساله با مخابرات بستند حالا مخابرات همدان بدون هیچ قرار قبلی سرویس ها رو محدود میکنه.

mahdi-mb
21-09-2010, 11:41
ترافیک 256 هشت گیگ هست تو سایت بدخط نوشته!!

Theoden
21-09-2010, 12:17
لعنت به این مخابرات
عجب ضد حالی زد
جایی هست که ببینیم چقدر از ترافیکمون مونده؟
جای تاسف اینجاست که حتی جایی رو نظر نگرفته اند که ترافیک باقی مونده رو چک کنیم!چون توی پنل سیگما؛چنین امکانی وجود نداره.

purya_1991
21-09-2010, 18:54
بچه ها من امروز اومدم وصل بشم که این متن اومد رو صفحه.یه تعهده:

1. قابل توجه مشترکین محترم از تاریخ 1/7/89 تعرفه و میزان مصرف ماهاینه مشترکین Adsl شرکت مخابرات استان همدان به شرح ذیل می باشد

ردیف سرویس هزینه ثابت ماهیانه (ریال) محدودیت ترافیک مصرف در هر ماه (گیگابایت) قیمت هرگیگا بایت ترافیک اضافه (ریال)

1 64k 59200 2.2 22000
2 128k 99200 4.3 22000
3 256k 125600 8.5 22000
4 512k 204800 17 22000
5 1024k 383200 34 22000

2.كاربران مجاز به استفاده از سايتهاي غيراخلاقي و كليه سايتهايي كه استفاده از آنها با قوانين نظام جمهوري اسلامي مغايرت دارد، نمي باشند.

3.كاربر مجاز به استفاده از ابزارها و ميان برها و دیگر راه حل های عبور از فيلترهاي سازماني و دولتي نظیر نرم افزارها، وب سايتهاي ----- شكن و ترویج و آموزش موارد یاد شده نمي باشد. هر گونه سعي در استفاده از اين ابزارها و راه حل ها به منزله اقدام به عمل مذكور تلقي خواهد گرديد.

4.در صورت واگذاري شناسه كاربري و رمز عبور به ديگران مسئوليت سوء استفاده از شناسه بعهده كاربر طرف قراردادبا اين شركت مي باشد.
5. اين تعهد نامه هيچگونه تعهدي براي تامين كنندگان خدمات اينترنتي در خصوص جلوگيري از تمامي موارد و مصاديق ممكنه مغاير با مفاد اين تعهد نامه را نداشته و عدم جلوگيري توسط تامين كنندگان اينترنتي موجب سلب مسئوليت تعهدات اخذ شده از كاربران نخواهد گرديد.

6.رعايت كليه قوانين موضوعه كشوري براي كليه كاربراني كــــه از سرويس اينترنت استفاده مي كنند الزامي مي باشد.

7.هر گونه تلاش در جهت مختل كردن ارائه سرويس ممنوع و موجب پيگرد مي باشد.

8.هر گونه حمله، نفوذ و دسترسي غير مجاز به منابع و مراكز اطلاعاتي سازمانهاي دولتي و خصوصي خارجي و داخلي و همچنین ترویج و آموزش موارد یاد شده ممنوع بوده و مطابق با قوانين اداري و كشوري برخورد خواهد گرديد.

9.سرويس دهنده خدمات اينترنتي حق تهيه و ارائه هر گونه گزارش آماري از وضعيت كاربران را براي خود و یا ارائه به مراجع ذیصلاح محفوظ مي دارد.

10.در صورت تخلف و عدم رعايت مفاد تعهد نامه مذكور، ابتدا نسبت به ارائه تذكر شفاهي اقدام و در صورت تكرار، شناسه كاربر مسدود گرديده و جهت رسيدگي به جرائم مطابق با قوانين كشوري با وي برخورد خواهد گرديد.
آقا پس بدین ترتیب طبق بند 3 و 9 دهن ما سرویسه و دیگه ultrasurf هم نمیشه استفاده کرد و رو همه کارامون نظارت می کنن؟یعنی فیسبوک تعطیله؟!!!:((

Theoden
21-09-2010, 22:24
به نظر نمیرسه اینطوری باشه.هرچند چند روزه که فیس بوک به هیچ طریقی نمیشه لاگین شد و فکر کنم ایراد از خودشه.
ولی همه ی اینترنت ها اعم از مخابرات یا پاپ،آخرش از گیت مخابرات و ارتباطات زیرساخت رد میشه.پس اگه قرار به کنترل باشه،شاتل و بقیه هم امنیت ندارند.الان تمام پاپ ها موظف شدند که تجهیزات ذخیره سازی رو برقرار کنند و اطلاعات هر کاربر رو تا شش ماه نگه دارند.ولی این به این معنی نیست که بشینن فایل های همه رو یکی یکی نگاه کنند.اصلا چنین کاری ممکنن نیست و منطقی هم نیست.راستش به این میگن حماقت!
ولی تمام این قوانینی که مخابرات گذاشته،معلومه که از بالا اومده و برای همه ی آی اس پی هاست چون توی بند پنجم به شرکت خاصی اشاره نکرده هرچند مخابرات اینو برای خودش سفارشی کرده!
خلاصه فکر نکنید شرکتای دیگه آزادی مطلق میدن.اگه مراجع ازشون در خواست اطلاعات کنند چاره ای جز دادن اطلاعات ندارن.
خلاصه آخرش همه ی ما هر جا باشیم تو چنگ زیرساخت و مخابرات هستیم!
اگه به کسی حساس بشن،شبانه روز ترافیکش رو زیر نظر می گیرن ولی مطمئن باشید کسی به خاطر رفتن توی فیس بوک و این جور کارا،نمیاد وقتشو برای کابرای بی آزاری مثل ما تلف کنه!
امتحانش با خودتونه.مثل همیشه به فعالیت ادامه بدید.اگه بهتون تذکر دادن(طبق چیزی که خودشون گفتن)دیگه از این کارا نکنید.اگه هم چیزی نگفتن...

Theoden
21-09-2010, 22:33
مثل این که حال همه گرفته شده!چون دیگه کسی تستشو نمیزاره!
من گفتم محدودیت بزارن سرعت بهتر میشه ولی مثل این که اینطور نیست!
مخابرات نامرد همدان!سرویس 256:

boro_baba
22-09-2010, 19:30
بچه ها من امروز اومدم وصل بشم که این متن اومد رو صفحه.یه تعهده:

1. قابل توجه مشترکین محترم از تاریخ 1/7/89 تعرفه و میزان مصرف ماهاینه مشترکین Adsl شرکت مخابرات استان همدان به شرح ذیل می باشد

ردیف سرویس هزینه ثابت ماهیانه (ریال) محدودیت ترافیک مصرف در هر ماه (گیگابایت) قیمت هرگیگا بایت ترافیک اضافه (ریال)

1 64k 59200 2.2 22000
2 128k 99200 4.3 22000
3 256k 125600 8.5 22000
4 512k 204800 17 22000
5 1024k 383200 34 22000

2.كاربران مجاز به استفاده از سايتهاي غيراخلاقي و كليه سايتهايي كه استفاده از آنها با قوانين نظام جمهوري اسلامي مغايرت دارد، نمي باشند.

3.كاربر مجاز به استفاده از ابزارها و ميان برها و دیگر راه حل های عبور از فيلترهاي سازماني و دولتي نظیر نرم افزارها، وب سايتهاي ----- شكن و ترویج و آموزش موارد یاد شده نمي باشد. هر گونه سعي در استفاده از اين ابزارها و راه حل ها به منزله اقدام به عمل مذكور تلقي خواهد گرديد.

4.در صورت واگذاري شناسه كاربري و رمز عبور به ديگران مسئوليت سوء استفاده از شناسه بعهده كاربر طرف قراردادبا اين شركت مي باشد.
5. اين تعهد نامه هيچگونه تعهدي براي تامين كنندگان خدمات اينترنتي در خصوص جلوگيري از تمامي موارد و مصاديق ممكنه مغاير با مفاد اين تعهد نامه را نداشته و عدم جلوگيري توسط تامين كنندگان اينترنتي موجب سلب مسئوليت تعهدات اخذ شده از كاربران نخواهد گرديد.

6.رعايت كليه قوانين موضوعه كشوري براي كليه كاربراني كــــه از سرويس اينترنت استفاده مي كنند الزامي مي باشد.

7.هر گونه تلاش در جهت مختل كردن ارائه سرويس ممنوع و موجب پيگرد مي باشد.

8.هر گونه حمله، نفوذ و دسترسي غير مجاز به منابع و مراكز اطلاعاتي سازمانهاي دولتي و خصوصي خارجي و داخلي و همچنین ترویج و آموزش موارد یاد شده ممنوع بوده و مطابق با قوانين اداري و كشوري برخورد خواهد گرديد.

9.سرويس دهنده خدمات اينترنتي حق تهيه و ارائه هر گونه گزارش آماري از وضعيت كاربران را براي خود و یا ارائه به مراجع ذیصلاح محفوظ مي دارد.

10.در صورت تخلف و عدم رعايت مفاد تعهد نامه مذكور، ابتدا نسبت به ارائه تذكر شفاهي اقدام و در صورت تكرار، شناسه كاربر مسدود گرديده و جهت رسيدگي به جرائم مطابق با قوانين كشوري با وي برخورد خواهد گرديد.
آقا پس بدین ترتیب طبق بند 3 و 9 دهن ما سرویسه و دیگه ultrasurf هم نمیشه استفاده کرد و رو همه کارامون نظارت می کنن؟یعنی فیسبوک تعطیله؟!!!:((

اينا همش بحث روانی هست يه چيز پی ان بياريد بريد هرجا که دوست داريد هيچ کس هم نميفهمه هيچی هم نميشه

Theoden
22-09-2010, 20:10
همه ی این چیزایی که گفتن،چیز جدیدی نیست و سالهاست که این قوانین وجود داره و ما هم مثل بچه های خوب گفتیم چشم!

Theoden
22-09-2010, 21:29
اینترنت مخابرات همدان،سرویس 256:
هم از ترافیک میدزده و هم از سرعت!

sm_315
23-09-2010, 01:43
من میخوام سرویسمو عوض کنم و بجای مخابرات از یک شرکت دیگه سرویس بگیرم
به نظر دوستان کدوم شرکت بهتره؟
پارس انلاین؟ لایزر؟ شاتل؟

feri2009
23-09-2010, 09:11
باز هم به نفع شرکتها شد . باز پول بی زبون باید به جیب اونا بره . انگار با هم تبانی کردن نامردا. اینترنت تو کشور ما درست بشو نیست فقط خودمونو داریم گول میزنیم. همش سرکاریه اینم از مخابرات با اون همه تبلیغات . فقط کیسه دوخته بود برا جیب مردم.

boro_baba
23-09-2010, 11:24

اگه دانلود بالا داری خوب فکر نکنم زير 20 هزار تومان چيزی گيرت بياد ولی اگه وب نوردی و کار معمول داری باز هم هيچ شرکتی 8.5 گيگ رو ماهی 12 نميده
من خودم که از مخابرات خيری نديدم فقط هزينش پايينه نسبت به پهنای باندی که ميده

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

باز هم به نفع شرکتها شد . باز پول بی زبون باید به جیب اونا بره . انگار با هم تبانی کردن نامردا. اینترنت تو کشور ما درست بشو نیست فقط خودمونو داریم گول میزنیم. همش سرکاریه اینم از مخابرات با اون همه تبلیغات . فقط کیسه دوخته بود برا جیب مردم.

نه تبانی نکردن اگه ميخواستن تبانی کنن همدان که نسبت به شهر های بزرگ يوزر خاصی نداره الان تهران مخابرات تمام پورت هاش رو داده يه دونه پورت خالی هم نداره همچنان هم نا محدود هست
همدان يه سيستم کثيفی داره عين آدماش چشم ديدن همديگه رو ندارن رابطه هم زياد تو اين شهر وجود داره
هرکی بخواد يه کار جديد بزنه همه کار و زندگيشنو ول ميکنن که طرف رو زمين گير کنن
کلاً يه شهر "از ماست که بر ماست" تشريف داره اين خراب شده

mahdi-mb
23-09-2010, 23:13
256 مخابرات کلاه بردار همدان!!!

با v پـی n

بدون v پـی n

sm_315
24-09-2010, 11:32
اگه دانلود بالا داری خوب فکر نکنم زير 20 هزار تومان چيزی گيرت بياد ولی اگه وب نوردی و کار معمول داری باز هم هيچ شرکتی 8.5 گيگ رو ماهی 12 نميده
من خودم که از مخابرات خيری نديدم فقط هزينش پايينه نسبت به پهنای باندی که ميده

مبلغش مهم نیست میخوام بدونم کدوم شرکت بهتره؟

Theoden
24-09-2010, 12:58
با توجه به تست هایی که کاربرای همدان توی این تاپیک میزارن،نظر شخص من اینه که شاتل فعلا از همه بهتره.

reza2003p
24-09-2010, 22:16
256شاتل همدان

Theoden
25-09-2010, 10:24
256 مخابرات همدان:

AS rahmati
25-09-2010, 12:08

به نظر من تا وقتی شاتل خوب سرویس میده وقتشه که استفاده کنیم.
دیروز هم از شاتل یک ایمیل به من رسیده که جشنواره پاییزی شاتل هست و به مشترکین قبلی اگه 1 گیگ بخرن 3 گیگ ترافیک میدن و مشترکین جدید 1ماه رایگان می گیرن زمانش تا 20 مهر هست فکر کنم این 1 ماه رایگان هزینه نصب و در دسر جابجا شدن رو هم جبران کنه

mahdi-mb
25-09-2010, 17:24
من وقتی شماره تلفنم رو تو سایت شاتل وارد میکنم میگه به این مرکز و شماره تلفن میتونن سرویس بدن اما وقتی با نمایندگی شاتل تو همدان تماس گرفتم گفت مخابرات امکان این رو فعلا" بهشون نمیده و دارن در این مورد مذاکره میکنن!!
کسی از دوستان هست که تو شهرک مدرسش با پیش شماره ی 829 باشه و از شاتل سرویس دریافت کرده باشه؟

mahdi-mb
26-09-2010, 19:51
256 مخابرات کلاه بردار همدان

Theoden
28-09-2010, 17:55
256-همدان

mahdi-mb
29-09-2010, 20:59
ظاهرا" مخابرات هم سرعتش رو افزایش داده البته دلیل اصلیش اینه که ترافیک ملت زودتر تموم بشه!!
256 مخابرات

AS rahmati
29-09-2010, 22:11
256شاتل(آدم با شاتل حوصلش سر میره با شرکتهای دیگه وقتی قطعی یا نوسان داشتم زنگ می زدم یه گرد و خاکی می کردم دلم باز می شد. و قتی دانلود میکردم دائم سرعتم که بالا میرفت کلی حال میکردم حالا چی نه هیجانی نه....:44:)

mahdi-mb
30-09-2010, 00:18
256 مخابرات

Theoden
30-09-2010, 18:33
آره حق با شماست.سرعتش عجیب خوب شده.

mahdi-mb
30-09-2010, 23:23
256 مخابرات همدان
به سرعت آپلود توجه کنید!!

Theoden
01-10-2010, 12:37
با این سرعت آپلود میشه خیلی به اینترنت خدمت کرد.مخصوصا ما ایرانیا که به خاطر سرعت آپ پایین،بیشتر مصرف کننده اطلاعات اینترنت هستیم.
البته مال من به خوبی نتیجه شما نشد.

mahdi-mb
01-10-2010, 18:23
256 مخابرات

peyman22
01-10-2010, 23:11
256 مخابرات

دوست عزیز
مثل اینکه حالت زیاد خوب نیست
ip شما مال شرکت netdirect هست

mahdi-mb
02-10-2010, 20:57
دوست عزیز
مثل اینکه حالت زیاد خوب نیست
ip شما مال شرکت netdirect هست
شما چطوری؟!
دوست عزیز مشخصه که این تست رو من با v پی n انجام دادم

سرعت بقیه هم اینجوری شده؟
256 مخابرات

sm_315
03-10-2010, 17:20
پارس آنلاین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Theoden
03-10-2010, 19:49
مثل این که وضع همه نسبتا توی همه آی اس پی ها خوب شده.
256-مخابرات-همدان:

mahdi-mb
04-10-2010, 10:58
256 مخابرات

AS rahmati
04-10-2010, 22:47
256شاتل

samangolriz
05-10-2010, 08:33
ای ول بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم زیتون هستم و با 128 پریشب 2گیگ دانلود کردم!
یعنی 128 با 256 اینقدر فرق داره؟ 5گیگ در مقابل 2گیگ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما تا ساعت چند دانلود میکنی؟

, والله معمولا لینک کم میارم و تا ساعت 6 دانلودام تموم میشن. دیگه نمی دونم چی دانلود کنم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من خیلیا رو می شناسم چه از شاتل چه از پارس که سرعتای شبانه نجومی دارن و اینجا هم عضون اما اصلا

جیک نمی زنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کلا خودشونو لو نمی دن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم یکیشونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . اولا سرعتم پایین بود 10 یا 12[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد که فهمیدم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه سرعتم اینه که می بینی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی قکر کنم رکورد فرومو زدم کسی هست از من بیشتر دانلود کرده باشه؟ تو کتاب رکورد گینس باید ثبتش کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه شش گیگی میشه.

سامان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi-mb
05-10-2010, 22:05
256 مخابرات
سرعت بقیه هم افت کرده؟

hamed8020
06-10-2010, 00:32
:41:

hamed8020
06-10-2010, 12:02
من چهار روز پیش گرفتم سرعت رو 50 بود:8:
نمی دونم چرا کمش کردن واسه بقیه هم افن کرده :sad:

Theoden
06-10-2010, 18:55
256 مخابرات:
چه میشه کرد هم توی ایرانیم و هم سرویس مخابرات داریم!

mahdi-mb
06-10-2010, 22:08
256 مخابرات

harrypotter
07-10-2010, 03:49
دوستان غیر از گذاشتن تست سرعت سرویس مخابرات کار دیگه ای ندارن؟؟؟؟!!!
بابا نه یه بار نه دو بار!!!
شورشو در آوردن

Theoden
07-10-2010, 13:28
خیلی مطلبتون مفید بود.ممنون.
شما هم به جز اعتراض کار دیگه ای نداری؟
شما نه آدمین هستی و نه همکار.ما اینجا هرکاری که در حیطه موضوع تاپیک باشه انجام میدیم و اعتراض شما هم وارد نیست.
همین تست ها از صد کلمه گویا تره.
اگه شما نمی تونید از این تاپیک استفاده کنید،بهتره برید یه جای دیگه که اعضاش شورشو در نیاوردن!

harrypotter
07-10-2010, 13:32
عزیزم شما همین دو صفحه آخرو نگاه کن ببین چند تا تست از سرعت اینترنت مخابرات بچه ها گذاشتن. این افراد هم یکیش شما و دو سه نفر دیگه هستین.
با دو سه تاش نتیجه گیری مشخص میشه. نه اینکه همش بیای تست بزاری.
هر کی بیاد بگه اوضاع چطوره خیلی بهتره.
خودتو ببین فقط چند تا تست گذاشتی؟ آیا همش لازم بوده؟؟؟؟

Theoden
07-10-2010, 13:51
باشه.من دیگه خیلی کم تست میذارم:)

mahdi-mb
08-10-2010, 09:48
عزیزم شما همین دو صفحه آخرو نگاه کن ببین چند تا تست از سرعت اینترنت مخابرات بچه ها گذاشتن. این افراد هم یکیش شما و دو سه نفر دیگه هستین.
با دو سه تاش نتیجه گیری مشخص میشه. نه اینکه همش بیای تست بزاری.
هر کی بیاد بگه اوضاع چطوره خیلی بهتره.
خودتو ببین فقط چند تا تست گذاشتی؟ آیا همش لازم بوده؟؟؟؟

به نظر من هم تست گذاشتن از هر کار دیگه ای بهتر هست و اطلاعات لازم هم تو تست ها هست این تاپیک، تاپیک اطلاع رسانیه نمیدونم شما چه مشکلی با تست سرعت داری!در ضمن اگه این تست ها هم نباشه تاپیک میره قاطی باقالیا

256 مخابرات

AS rahmati
08-10-2010, 21:32

Theoden
09-10-2010, 13:09
من ترجیح میدم انرژی خودم رو برای بحث تلف نکنم.تست گذاشتن در اینجا فقط برای من زحمت داره.من فقط به خاطر همشهری های خودمون این کار رو انجام میدم.این آقا هم که این حرفها رو میزنه،اولین کسی نیست که میگه.خیلی ها با من از طریق پیغام خصوصی بحث می کردند.به هر حال اون موقع تابستون بود و من هم وقت داشتم و هم حوصله و هدفم اطلاع رسانی.وقتی خواننده چنین برخورد تندی داره،امثال من ترجیح میدن که نه به خودشون زحمت کارای اینطوری رو بدن و نه زحمت بحث های بی نتیجه و بی منطق رو بدن.

sobijoon
09-10-2010, 19:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"]
اینم مخابرات همدان تویه ساعت خلوت

واقعا گند زدن ولی من چاره ای ندارم جز این چون به پیش شماره من سرویس نمیدن خصوصیا

فقط جهان نما وایمکس داره میده 256 با 5 گیگ ترافیک 2 تا 8 صبح رایگان و جمعه ها هم رایگان 20/000 تومان

نمیدونم اینو بگیرم بهتره؟؟؟ یا همین مخابرات زغالی رو ادامه بدم؟؟؟؟

boro_baba
09-10-2010, 23:32
دوستان غیر از گذاشتن تست سرعت سرویس مخابرات کار دیگه ای ندارن؟؟؟؟!!!
بابا نه یه بار نه دو بار!!!
شورشو در آوردن

شما که معلوم الحال تشريف داری

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"]
اینم مخابرات همدان تویه ساعت خلوت

واقعا گند زدن ولی من چاره ای ندارم جز این چون به پیش شماره من سرویس نمیدن خصوصیا

فقط جهان نما وایمکس داره میده 256 با 5 گیگ ترافیک 2 تا 8 صبح رایگان و جمعه ها هم رایگان 20/000 تومان

نمیدونم اینو بگیرم بهتره؟؟؟ یا همین مخابرات زغالی رو ادامه بدم؟؟؟؟

بی سيم هم دردسر های خودش رو داره تو همين فوروم بگردين جوابتون هست
تا اونجا که ميشه سيم داشته باشه بهتر هست

AS rahmati
11-10-2010, 01:28
256شاتل

mahdi-mb
12-10-2010, 21:46
256 مخابرات

mahdi-mb
14-10-2010, 23:55
256 مخابرات

peyman22
15-10-2010, 08:53
سلام دوستان عزیز
اینم سرویس 256 مخابرات
سرعت دانلود خیلی پایین اومده! با IDM به زور تا 25 میره خیلی هم نوسان داره(لینک مستقیم)

rameshk
20-10-2010, 19:33
سلام دوستان
من ميخوام adsl بگيرم (شهرك فرهنگيان)، الان از edge ايرانسل استفاده مي كنم اما قطعي زياد داره....
1- كدام isp واسه من بهتره؟
2- اگه ميشه واسه سرعت 256 يه مقايسه اي بين isp ها انجام بديد؟(قيمت و حجم دانلود)
3- 3پا3

purya_1991
22-10-2010, 01:26
ببخشید مقدار ترافیک باقی مونده و مصرف شده adsl مخابرات همدان رو از کجا میشه دیدش؟!آخه من یادمه که انگار به ازای ترافیک اضافی که مصرف کنی پول اضافی هم بدی

amin750
22-10-2010, 09:46
ببخشید مقدار ترافیک باقی مونده و مصرف شده adsl مخابرات همدان رو از کجا میشه دیدش؟!آخه من یادمه که انگار به ازای ترافیک اضافی که مصرف کنی پول اضافی هم بدی
برو اینجا

feri2009
23-10-2010, 07:05
چرا ترافیک مانده از ماه قبل رو اضافه نکردن؟

boro_baba
23-10-2010, 15:58

شما زرنگ بازی در نياوردی
اينجا ايرانه يعنی هيچی هيچ وقت معلوم نيست يه 10 مگ من گذشته بودم ببينم مياد رو شارژ اين ماه که نيومد
پ.ن:مگه کارت سوخته داداش؟

sei_pm
23-10-2010, 18:23

هیچ شرکتی ترافیک رو به ماه بعدی منتقل نمیکنه مگ اینکه سرویستون چند ماهمه باشه و بتونید تو همون مدت مصرف کنید شارزتون رو.

AS rahmati
25-10-2010, 23:18
یه کم کاهش سرعت دانلود نسبت به قبل:41:

rameshk
29-10-2010, 09:57
سلام دوستان
من ميخوام adsl بگيرم (شهرك فرهنگيان)، الان از edge ايرانسل استفاده مي كنم اما قطعي زياد داره....
1- كدام isp واسه من بهتره؟
2- اگه ميشه واسه سرعت 256 يه مقايسه اي بين isp ها انجام بديد؟(قيمت و حجم دانلود)
3- 3پا3

كسي نيست يه مقايسه انجام بده؟

mahdi-mb
30-10-2010, 22:45
256 مخابرات

mahdi-mb
06-11-2010, 23:59
256 مخابرات

با وی p ان

بدون وی p ان

AS rahmati
12-11-2010, 21:56
سرعت دانلود و پینگ بهتر از ماه قبل شده و نسبت به سرویسهایی که تا حالا استفاده کردم خیلی بهتره

mahdi-mb
16-11-2010, 20:45
256 مخابرات

ahmadiiid
26-11-2010, 03:45
یه توضیحی در مورد این اعداد و ارقام به ما میدید ببینیم چی به چی.

ahmadiiid
26-11-2010, 13:38

AS rahmati
26-11-2010, 19:22
یه توضیحی در مورد این اعداد و ارقام به ما میدید ببینیم چی به چی.

سرعت دانلود و آپلود به Mbps (مگابیت در ثانیه) نمایش داده می شه که اگر در 1024 ضربش بکنید به kbps (کیلو بیت در ثانیه) تبدیل میشه که شرکتها هم با همین مقیاس به شما می فروشن اما چون سرعت آپلود خیلی مهم نیست پس سرعتی که به شما اعلام می کنن سرعت دانلود هست.
ping time هم به میلی ثانیه هست که هرچی کمتر باشه بهتره اما اینم فاکتور خیلی مهمی برای انتخاب سرویس نیست و سرعت باز شدن صفحات یا دانلود مهمترین فاکتور برای مقایسه هست و اینکه این سرعت رو به صورت ثابت داشته باشید و نوسان نکنه هم میتونه دومین فاکتور مهم باشه

mr-dion
28-11-2010, 16:27
256 مخابرات

تو همدان مخابرات راحت 256 میده؟

lord5
29-11-2010, 15:11
کسی در مورد این قبض های تلفن نظری نداره؟
برای من 33 تومن هزینه مازاد زده!! در حالی که اصلا هزینه اضافی نداشتم.

lord5
30-11-2010, 12:26
سلام
من امروز پیگیری کردم و معلوم شد که مشکل همگانی هست و برای همه ترافیک مازاد حساب شده و به افرادی هم که با این مشکل مواجه شدن باید بگم که فعلا اقدامی نکنید تا خودشون مشکل رو برطرف بکنند و یک هفته دیگه برای دریافت قبض جدید به دفاتر پستی مراجعه بکنید.

تا همین حد هم می تونم اطلاع رسانی بکنم و افرادی که این پست رو می بینند به دوستان و آشنایانشون اطلاع رسانی بکنند.

shazdee
09-12-2010, 18:23
سلام
بچه ها

یه سوال
از کجا بفهمم چقدر از ترافیک ای دی اس ال مخابراتم استفاده کرده؟
سایتی چیزی داره بدین ممنون میشم

AS rahmati
09-12-2010, 23:29

sei_pm
10-12-2010, 14:42
سلام
بچه ها

یه سوال
از کجا بفهمم چقدر از ترافیک ای دی اس ال مخابراتم استفاده کرده؟
سایتی چیزی داره بدین ممنون میشم

AS rahmati
12-12-2010, 20:44
چند روزه سرعت دانلودم بالاتر رفته:26:

feri2009
22-12-2010, 17:02
سلام دوستان از روز دوشنبه پینگ مخابرات بالا رفته زیر 400 نمیاد . مال شما هم اینجوری شده .

boro_baba
25-12-2010, 10:27
دوستانی که شاتل دارن
پورت چيز پی ان بسته واسه شاتل؟

hamed8020
26-12-2010, 00:56
مخابرات همدان:قابل توجه مشترکین ADSL از 256 به پایین :دانلود اینترنت شبانه از ساعت 1 بامداد لغایت 6 صبح رایگان است
پس 256 چی!!!؟؟

Camry1
26-12-2010, 23:57
سلام
من میخوام بدونم چقدر از ترافیک دانلودم مونده.به این لینکی که دوستان زحمت کشیدن مراجعه کردم اما یوزر نیم و پسفورد میخواد.از کجا اینارو بدونم؟

rouzbeh_ziafati
27-12-2010, 08:02
هیچ شرکتی ترافیک رو به ماه بعدی منتقل نمیکنه مگ اینکه سرویستون چند ماهمه باشه و بتونید تو همون مدت مصرف کنید شارزتون رو.

من از پارس آنلاين سرويس دارم و هرچي از ترافيكم موند رو به ماه بعد انتقال داد

يه سوال
آيا ترافيكي كه آپلود ميشه هم از ترافيكي كه خريداري كرديم كسر ميشه؟
مثلا من 9 گيگ ترافيك دارم
ديروز يك گيگ آپلود كردم و يك گيگ دانلود
آيا از حساب 9 گيگم 2 گيگ كسر ميشه يا فقط يك گيگ؟
يعني بايد حواسمون به حجم آپلوديمون هم باشه كه ترافيكمون رو نخوره؟

hamed8020
27-12-2010, 11:28
سلام
من میخوام بدونم چقدر از ترافیک دانلودم مونده.به این لینکی که دوستان زحمت کشیدن مراجعه کردم اما یوزر نیم و پسفورد میخواد.از کجا اینارو بدونم؟

یوزرنیم:کد شهربدون صفر اول + شماره تلفن مثال:8114248888
پسورد:شماره تلفن مثال:4248888

يه سوال

بله ترافیک آپلود هم از ترافیک حساب کم میشه

sei_pm
28-12-2010, 18:47

يه سوال

من هم پارس آنلاین دارم ولی همدان نیستم می تونید تو خود تاپیک پارس آنلاین هم بپرسید ترافیک اگر مصرف نشه باطل میشه.

Camry1
28-12-2010, 21:29
سلام مرسی از پاسختون
من یه دوتا سوال داشتم امیدوارم سوالم خنده دار نباشه(ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است):31:
من به این لینک مراجعه کردم اما راستش نتونستم متوجه بشم چقدر استفاده کردم.کلی عدد و رقم بود اصلا سر در نیاوردم
سوال دومم اینه که این محدودیتی که هست با دانلود کردن کم میشه یا استفاده از سایت ها و مرور اونها هم از این محدودیت کم میکنه؟
(256 مخابرات محدودیت 3گیگ در ماه)

hamed8020
31-12-2010, 18:47
سلام مرسی از پاسختون
من یه دوتا سوال داشتم امیدوارم سوالم خنده دار نباشه(ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است):31:
من به این لینک مراجعه کردم اما راستش نتونستم متوجه بشم چقدر استفاده کردم.کلی عدد و رقم بود اصلا سر در نیاوردم
سوال دومم اینه که این محدودیتی که هست با دانلود کردن کم میشه یا استفاده از سایت ها و مرور اونها هم از این محدودیت کم میکنه؟
(256 مخابرات محدودیت 3گیگ در ماه)

سوال اول

سوال دوم
ترافیک حساب (3 گیگ) با دانلود-آپلود-وب گردی-چت کردن -... کم میشه :31:

Davood_titan
01-01-2011, 08:44
سوال دوم
ترافیک حساب (3 گیگ) با دانلود-آپلود-وب گردی-چت کردن -... کم میشه

شما بیشتر رو دانلود و آپلود حساب کنید
چت کردن زیاد کم نمیکنه

مسیب
06-01-2011, 14:00
سلام :11:
بچه ها من برای اولین بار به یه مشکل عجیب برخوردم.

پریشب نزدیک 2 گیگ دانلود رایگان داشتم بعد امروز که رفتم ببینم چقدر از حجم ماهیانه ام باقی مونده با کمال تعجب دیدم اون 2 گیگ رو از حجم سرویسم کم کرده :41: :18: اولین باره اینجوری شده تو این یکی دو سال. من هر شب دانلود می کنم هیچوقت اینجوری نمیشد و همیشه تو قسمت ساعت رایگان میزد این دانلودهامو :41: زنگ زدم پارس آنلاین میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم این مسائل به تهران مربوطه :sad: حالا تکلیف این دو گیگی که به ناحق از من گرفتن چی میشه :37: کسی میتونه کمکم کنه؟

من از پارس آنلاین استفاده می کنم. شرکت آتی نت. سرعت 128، ماهیانه 3 گیگ محدودیت. 11 هزار تومن :20: ولی همشو خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین الان تست کردم:

sei_pm
07-01-2011, 19:45
سلام :11:
بچه ها من برای اولین بار به یه مشکل عجیب برخوردم.

پریشب نزدیک 2 گیگ دانلود رایگان داشتم بعد امروز که رفتم ببینم چقدر از حجم ماهیانه ام باقی مونده با کمال تعجب دیدم اون 2 گیگ رو از حجم سرویسم کم کرده :41: :18: اولین باره اینجوری شده تو این یکی دو سال. من هر شب دانلود می کنم هیچوقت اینجوری نمیشد و همیشه تو قسمت ساعت رایگان میزد این دانلودهامو :41: زنگ زدم پارس آنلاین میگه ما فقط نمایندگی فروش هستیم این مسائل به تهران مربوطه :sad: حالا تکلیف این دو گیگی که به ناحق از من گرفتن چی میشه :37: کسی میتونه کمکم کنه؟

من از پارس آنلاین استفاده می کنم. شرکت آتی نت. سرعت 128، ماهیانه 3 گیگ محدودیت. 11 هزار تومن :20: ولی همشو خورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین الان تست کردم:

اگر مطمئنی ساعت سیستمت درست بوده و سر ساعت دانلود رو قطع کرده مجبوری زنگ بزنی تهران :

ایمیل هم میتونی بزنی.

مسیب
08-01-2011, 00:59
آره بابا مطمئنم. بعد از اون شب هم بازم دانلود داشت و مقدار حجم دانلود شده رو تو قسمت رایگان زد ولی نمیدونم اون یک بار چرا اینجوری شد؟

Saeid_1987
13-01-2011, 01:26
سلام دوستان
من تازه به جمع adsl داران مخابرات پیوستم :D
سرویس 256 با ترافیک 8.5 گرفتم
سرعتمم حول و حوش 40 هست
حالا میخوام ببینم شبا دانلود رایگانه؟

Camry1
13-01-2011, 14:40
سلام.مرسی دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی و منو راهنمایی کردی.
یه سوال دیگه داشتم.این مقدار باقی مونده از ترافیک که هست از کجا بدونم تا چه تاریخی اعتبار داره ؟ و 3گیگ جدید شروع میشه

Davood_titan
13-01-2011, 21:26
یه سوال دیگه داشتم.این مقدار باقی مونده از ترافیک که هست از کجا بدونم تا چه تاریخی اعتبار داره ؟ و 3گیگ جدید شروع میشه

برو تو این سایت

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

سلام دوستان
من تازه به جمع adsl داران مخابرات پیوستم :D
سرویس 256 با ترافیک 8.5 گرفتم
سرعتمم حول و حوش 40 هست
حالا میخوام ببینم شبا دانلود رایگانه؟

شب ها رایگان نمیباشد :10:

Saeid_1987
16-01-2011, 23:13
برو تو این سایت

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

شب ها رایگان نمیباشد :10:

پس این چی میگه؟

مهندس نظری پویا مدیر عامل شرکت اعلام کرد :ADSL(اینترنت پرسرعت)بصورت (PrePaid) واگذار می شود. تاریخ: 22/10/1389
با توجه به استقبال گسترده هم استانیهای عزیز از اینترنت پرسرعت، سرویس(ADSL) اعتباری(PrePaid) بصورت پیش فروش در بسته های مختلف(یک ماهه/سه ماهه/شش ماهه/یک ساله) با قیمت های متنوع و ارزان در امور مشترکین مراکز مخابراتی ودفاترخدمات ارتباطی عرضه خواهد. شایان ذکر است که این سرویس از ساعت 1 بامداد لغایت 6 صبح رایگان است.

Davood_titan
17-01-2011, 00:21
پس این چی میگه؟

مهندس نظری پویا مدیر عامل شرکت اعلام کرد :ADSL(اینترنت پرسرعت)بصورت (PrePaid) واگذار می شود. تاریخ: 22/10/1389
با توجه به استقبال گسترده هم استانیهای عزیز از اینترنت پرسرعت، سرویس(ADSL) اعتباری(PrePaid) بصورت پیش فروش در بسته های مختلف(یک ماهه/سه ماهه/شش ماهه/یک ساله) با قیمت های متنوع و ارزان در امور مشترکین مراکز مخابراتی ودفاترخدمات ارتباطی عرضه خواهد. شایان ذکر است که این سرویس از ساعت 1 بامداد لغایت 6 صبح رایگان است.

من تازه دارم از شما میشنوم

NirvanaH
17-01-2011, 18:12
سلام بچه ها
زاده و ساکن همدانم
خوشحال می شم اگه مشکلی بود کمک کنم......:46:یه چیزایی از کامچیوتر میدونم:46:
یاحق.

NirvanaH
17-01-2011, 18:33
بروبچ،کسی از آپدیت کردن مودم چیزی میدونه؟؟؟؟:31:

Davood_titan
17-01-2011, 22:06
بچه های همدان دوست داشتن بیان تو این کلوپ

Saeid_1987
18-01-2011, 21:42
آقا من به یه دوگانگی ارزشی برخوردم!
یکی به من میگه اینجا چه خبره؟!
شک کردم شاید تعریف من از 24 ساعت اشتباه باشه:18:

Davood_titan
19-01-2011, 19:43
آقا من به یه دوگانگی ارزشی برخوردم!
یکی به من میگه اینجا چه خبره؟!
شک کردم شاید تعریف من از 24 ساعت اشتباه باشه:18:

میشه واضح تر بگین

Saeid_1987
19-01-2011, 22:48
زده 50 ساعت! یه روز مگه چند ساعته؟

hamed8020
21-01-2011, 20:05

ترافیک حساب (3 gig) مربوط به یک دوره یعنی از اولین اتصال به مدت یک ماه
مثال:14 دی تا 14 بهمن و دوره بعد 14 بهمن تا 14 اسفند و...
تذکر : ترافیک مانده از دوره قبل به دوره جدید منتقل نمی شه.:10:

hamed8020
21-01-2011, 20:40
بروبچ،کسی از آپدیت کردن مودم چیزی میدونه؟؟؟؟:31:

باید بری سایت سازنده مودم قسمت ساپورت ء فریمور جدیدو دانلود کنی
بعد تو صفحه کانفیک مودمت(192.168.1.1) فایل فریمور رو در قسمت آپدیت فریمور وارد کنی:20:

mahdi-mb
27-01-2011, 00:02
سایت سیگما که برای گذارش گیری ازش استفاده میشه بالاخره آپدیت شد

Davood_titan
27-01-2011, 11:03
باید بری سایت سازنده مودم قسمت ساپورت ء فریمور جدیدو دانلود کنی
بعد تو صفحه کانفیک مودمت(192.168.1.1) فایل فریمور رو در قسمت آپدیت فریمور وارد کنی:20:

تاثیری هم داره وقتی آپدیت کنیم

hamed8020
27-01-2011, 18:33
تاثیری هم داره وقتی آپدیت کنیم

باگ و ناسازگاری ها برطرف میشه

مشکل مودمت چیه؟

hamed8020
27-01-2011, 18:38
سایت سیگما که برای گذارش گیری ازش استفاده میشه بالاخره آپدیت شد

با آپدیت جدید اطلاعات دقیق تری به کاربر میده ء نظم گرفته

راستی واسه همه 1 تا 6 صبح رایگانه؟ :8:

boro_baba
27-01-2011, 20:39
با آپدیت جدید اطلاعات دقیق تری به کاربر میده ء نظم گرفته

راستی واسه همه 1 تا 6 صبح رایگانه؟ :8:

برای خانگی رايگانه 64-128-256

NirvanaH
27-01-2011, 22:48
سلام به بروبچ تابیک باز:11:
آقا این لایزر دیگه شورشو درآورده!!!!:4:
الان یک ماهه ساعت یک به بعد سرعت تک رقمی که چه عرض کنم، به زیر یک کیلوبیت میرسه...واقعاً رکورد جدیدیه....
دیگه دارم کفری میشم
از دوستان خوب و هم استانی های عزیزم کی این مشکل رو داره؟؟؟؟

NirvanaH
28-01-2011, 10:58

NirvanaH
28-01-2011, 11:50
سلام
اقا من مودم رو 3هفته است اپدیت کردم.آخرین آپدیت که مال 9/12/2010هستش.
دیشب به تران زنگیدم(انصافاً صبحی ساعت 2 خیلی خوش رفتار بود)گفت پیگیره و مشکل سراسریه!!!!
حالا متعجبم که اگه یک ماه این مشکل وجود داره : 1-تا حالا چرا کسی اعتراضی نکرده...........2-چرا کسی رفعش نکرده
که دومی با توجه با گزینه اول قابل توجیه!!!!
حالا واقعا کسی در این یک ماهه گذشته هیج مشکلی نداشته!!!!!
عجیباً قریبا:18:

NirvanaH
28-01-2011, 12:03
اینم پنگ امروزمه......
سرعت فوق العاده است....
مال فردا شب رو هم میزارم......:11:

NirvanaH
28-01-2011, 12:23
این پین امروزمه...
سرعت عالیه....امیدوارم شب ضدحال نخوریم:41:
ساعت12:00.....شرکت لایزر.....سرعت192.....

یاحق...

حامد:11:

NirvanaH
28-01-2011, 12:33
این پینگ مال امروزه...ساعت12:00....سرعت عالیه....شرکت لایزر...

امیدوارم شب ضدحال نخورم:41:
پینگ شب رو هم میزارم....
یاحق.....

NirvanaH
28-01-2011, 14:22
اینم دو تا تست یکی با IDMو یکی با دانلودر موزیلا فایرفاکس....
قضاوت با خودتون.....جمعه11بهمن1389....ساع 15:00......:5:
خداکنه موقع دانلود رایگان هم اینجوری باشه!!!!:20::20::20:

یاحق...

feri2009
28-01-2011, 14:27
دوستان از مخابرات هم پنگ بزارن ببینم وضعیت بقیه چطوریه. مال من که خیلی خرابه. 400 پایینتر نمیاد. اینم از مخابرات گندشو درآورده :41:

NirvanaH
28-01-2011, 14:34
ما که نیستیم و ندیدیم!!!!!!!!!!:31::31:
شما که هستی ....از کی سرویس میگیری؟:5:
چندوچون کار چطور بوده؟

feri2009
28-01-2011, 14:40
ما که نیستیم و ندیدیم!!!!!!!!!!:31::31:
شما که هستی ....از کی سرویس میگیری؟:5:
چندوچون کار چطور بوده؟

همون بهتر که نیستی من نزدیک 6 ماه گرفتم 3 ماه اول خوب بود بعد از اون افتضاح حالا هم که خیلی خرابتر شده اعصابم خورد شده . پینگش 400 پایینتر نمیاد .( در ضمن پیغام خصوصی شما غیرفعال شده.)

NirvanaH
28-01-2011, 14:53
اگه لایزر نداری یه تستس بزنی بد نیست:31:

NirvanaH
28-01-2011, 15:00
راستی عمو ferii2009سرعتت چیه؟
یه پینگ میزاری تا ببینیم اوضاش چه طوریه؟؟؟؟

این سرعتای منه!!!!

feri2009
28-01-2011, 15:01
پینگ با گوگل بگیر بگو چنده ؟

NirvanaH
28-01-2011, 15:05
اینم پینگ گوگل

ولی یه چی:سعی کن پینگایی که میگیری از یه سایت شلوغ و نسبتاً سنگین مثل یاهو باشه...بهتره:27:

feri2009
28-01-2011, 15:17
با speed test هم بگیر

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:11 PM ----------

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

راستی اکانت شما 128 یا 256 . بعد چند روزه وصل شد. /دیدی مال من چقدر خرابه 256 تازه

NirvanaH
28-01-2011, 15:19
ظاهرش که بد نیست!!!
اکانت من 128 هست.یک ساله که سرویس میگیرم..واقعاً راضیم..فقط یه 30روزی سرعت دانلود شبانم کشیده پایین که پیگیری کردم خبر نداشتن(مردتیکه چاقالو؛ نمایندگی همدان رو میگم.فقط بلده با صدای زنونش رو اعصاب آدم راه بره:41:)

NirvanaH
28-01-2011, 15:31
اینم از دومی که این مال امروزه!!!!

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

امر دیگه؟ باشه در خدمتم.:10:

feri2009
28-01-2011, 15:31

اینم پینگ واقعا افتضاحه. قربان دادا ممنون از کمکت. موفق باشی.:10:

NirvanaH
28-01-2011, 15:35
خوبه که!!!سرعتای 256 ثابت بیشتر از 32کیلو نمیشه در صورتیکه سرعت تو توی IDMبه 50 هم رسیده!!!
البته اگه نوسان نداشته باشی!!!

feri2009
28-01-2011, 15:39
نه بابا واسه من پینگ مهمه که اونم خرابه . به هر حال ممنونم. به احتمال زیاد برم وایمکس بگیرم.

NirvanaH
28-01-2011, 15:41
امیدوارم که موفق باشی.
امری داشتی پیغام خصوصی بزن میام تاپیک.

یا حق...

feri2009
28-01-2011, 15:45
باشه ممنون فقط پیغام خصوصی شما غیر فعاله. حق نگهدارت. :11:

Davood_titan
28-01-2011, 16:56
مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AS rahmati
28-01-2011, 21:50

mansor_1381
29-01-2011, 00:22

sm_315
30-01-2011, 17:04
سلام دوستان من حدود دوهفته ای هست که با دانلود مشکل دارم. :19::23:
مشکلم اینه که هر فایلی رو که میزارم برای دانلود (لینک مستقیم) از سرورهای متفاوت با شروع دانلود یه مقداری از فایل رو دانلود میکنه و بعد از حدود 7 الی 8 دقیقه سرعت دانلودم صفر میشه و دیگه دانلود رو ادامه نمیده مگر اینکه دانلود رو متوقف کنم و بعد از حدود 20 دقیقه دوباره دانلود رو ادامه بدم البته باز هم بعد از چند دقیقه دوباره صفر میشه.
دانلود منیجرم رو هم عوض کردم ولی جواب نداد. حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.:41:
سرویسم رو از پارس آنلاین گرفتم
حالا میخواستم ببینم آیا بقیه دوستانی هم که از سرویس های پارس آنلاین استفاده میکنن همین مشکل رو دارن یا فقط من این مشکل رو دارم و شاید یکی از دوستان راه حلی برای این مشکل داشته باشه.:11:
راستی دانلود منیجرم هم idm 6.04 هست و یه چیز دیگه اینکه من بیشتر در هنگام دانلود شبانه با این مشکل روبرو میشم.:37:

NirvanaH
01-02-2011, 13:54
سلامsm-315جان
من دو روزه پارس آنلاین گرفتم و لایزر ملعون رو به درک واصل کردم!!!
امشب یه تست میگیرم و بهت نتیجه رو خبر میدم.
راستی یه تست سرعت بذار تا ببینم وضعیتت چه طوره.
این تست امروز منه.
واقعاً معرکست.............:20:

boro_baba
02-02-2011, 10:56
سلام دوستان من حدود دوهفته ای هست که با دانلود مشکل دارم. :19::23:
مشکلم اینه که هر فایلی رو که میزارم برای دانلود (لینک مستقیم) از سرورهای متفاوت با شروع دانلود یه مقداری از فایل رو دانلود میکنه و بعد از حدود 7 الی 8 دقیقه سرعت دانلودم صفر میشه و دیگه دانلود رو ادامه نمیده مگر اینکه دانلود رو متوقف کنم و بعد از حدود 20 دقیقه دوباره دانلود رو ادامه بدم البته باز هم بعد از چند دقیقه دوباره صفر میشه.
دانلود منیجرم رو هم عوض کردم ولی جواب نداد. حتی ویندوز رو هم عوض کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.:41:
سرویسم رو از پارس آنلاین گرفتم
حالا میخواستم ببینم آیا بقیه دوستانی هم که از سرویس های پارس آنلاین استفاده میکنن همین مشکل رو دارن یا فقط من این مشکل رو دارم و شاید یکی از دوستان راه حلی برای این مشکل داشته باشه.:11:
راستی دانلود منیجرم هم idm 6.04 هست و یه چیز دیگه اینکه من بیشتر در هنگام دانلود شبانه با این مشکل روبرو میشم.:37:

احتمالاً پارس جون زحمت دانلود شبانه رو کشيدن مشکل از شما نيست
زنگ بزن بگو دانلود شبانه من مشکل داره خودشون رديفت ميکنن

boro_baba
02-02-2011, 11:05
سلامsm-315جان
من دو روزه پارس آنلاین گرفتم و لایزر ملعون رو به درک واصل کردم!!!
امشب یه تست میگیرم و بهت نتیجه رو خبر میدم.
راستی یه تست سرعت بذار تا ببینم وضعیتت چه طوره.
این تست امروز منه.
واقعاً معرکست.............:20:

اگه با اين سرعت تروجان بگيريد تو 1 ساعت محدوديت به فنا ميره
لايزر که واقعاً اشغاله

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

دوستان مخابراتی توجه کنن دانلود شبانه مخابرات يه نمه تريپ کلاه برداری گرفته
حتماً قبل از دانلود شبانه سيستم رو رستارت کنيد چون حجم شبانه رو ميکنه تو پاچه روزانه
همه تو اين مملکت دزدن

NirvanaH
02-02-2011, 13:46
بروبچ کی پارس آنلاینیه؟؟؟؟:31:
سرعت دانلودتون بعد از 1صبح چطوره؟؟:20::20:

این مطلب رو هم بخونید بد نیست....
۴ سرویس دهنده برتر اینترنت ایران در آذر ماه ۸۹

:18::18::18::18:

مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) ۴ شرکت اینترنتی – ISP – برتر آذرماه را از لحاظ متوسط سرعت و کیفیت دریافت و ارسال اینترنت به کاربران را معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام، این بررسی در بازه های زمانی مختلف انجام شده است. جدول ISP های برتر اعلام شده از سوی مرکز توسعه و مدیریت اینترنت کشور – متما – در آذرماه با توجه به متوسط سرعت و کیفیت دریافت و متوسط سرعت و کیفیت ارسال و تعداد تستهای انجام شده نشان می دهد که شرکت های شاتل، ارس آنلاین، نداگستر صبا، افرانت، و ارتباطات فن آوا رتبه های اول تا چهارم برترین شرکت های اینترنتی را از نظر میزان سرعت دسترسی مشترکان به خود اختصاص داده اند و به عبارتی در ارایه اینترنت به مشترکان خود کم فروشی نکرده‌اند.
تعریف آزمایش سرعت
در این نوع آزمایش کاربران با استفاده از مرورگر خود به سرور سنجش متصل شده و دو طرف نرم افزار سنجش(Client Side و Server Side) با تبادل بسته های مشخصی از اطلاعات و زمانبندی ارسال و دریافت بسته‌ها متوسط سرعت اتصال کاربر را محاسبه می‌کند.
سرعت محاسبه شده در این حالت میزان پهنای باند استفاده نشده (ظرفیت خالی خط) در طول زمان آزمایش است، در نتیجه در صورتی که بخشی از پهنای باند موجود توسط ارتباطات دیگری اشغال شده باشد میزان سرعت محاسبه شده کمتر از ظرفیت واقعی خط خواهد بود.
حذف برخی از سرویس دهندگان
سرویس دهندگانی که دارای تعداد تست کمتر از ۱۰ می باشند حذف می گردند. لذا این سرویس دهندگان می توانند با تشویق کاربران خود به انجام تست، در این رده بندی قرار گیرند.
منبع:

NirvanaH
03-02-2011, 14:24
ای بابا!!!
چندروزه کسی پست جدیدی نداده:13:
....................جای بسی تعجبه......................
من به لطف و حول و قوه الهی از شر لایزر ملعون و شرکت ریتون لعین خلاص شدم.اولش خوشحال بودم که بالاخره یه شرکت خدمات اینترنتی(ISP)پیدا کنم که خدمات صادقانه و باکیفیت مطلوب و به دور از هر گونه دله دزدی ارائه بده!!!!
ولی زهی خیال باطل...:41:
طاهراً این پارس آنلاینم توزرد از آب دراومدش.من با امروز 14/11/89 دو روزه که از این شرکت سرویس میگیرم...سرعت دانلود شبانه اول کار بد نیست اما بعد از 2یا 3 دقیقه سرعت انچنان افت پیدا میکنه که آدم شاخ درمیاره...

من یه سرویس 512K-1Mگرفتم.در طول روز سرعتم زیر 170 نمیاد و تا 220 هم میرسه...ولی موقع دانلود شبانه سرعتم 10برابر کم میشه و به 17-20میرسه!!!!!

امشب قراره به پشتیبانی بزنگم و یه درد و دل کوچیک کنم.
در ضمن یادم رفت بگم من اصلاً در طول دانلود با سرعت افتضاه قطعی نداشتم.
منتظر نتیجه درد و دل و صحبتهای ردوبدل شده باشید.

یاحق.

NirvanaH
04-02-2011, 23:35
تابیک داره از دست میره!!!!!!!!
بروبچ همدانی پس کجایین؟؟؟؟نکنه اینترنتتون قطع شده!!!!

boro_baba
07-02-2011, 10:13
تابیک داره از دست میره!!!!!!!!
بروبچ همدانی پس کجایین؟؟؟؟نکنه اینترنتتون قطع شده!!!!

user ها زياد شدن سرعت امده پايين اينم فوق جوابی هست که ميدن ولی گير بدين درست ميشه
پارس آنلاينهم که جزو اشغالا محسوب ميشه همين پارس انلاين باعث شد که مخابرات نا محدودش رو جمع کنه
کلاً همه ايران به دزدی شون واقف هستن تو همدان هم که ديگه
اون زمان هم که فييلتريينگ متمرکز نبود isp داوطلب بودن در اين زمينه

NirvanaH
09-02-2011, 12:25
مردشور پارس آنلاین رو ببره!!!!!!!!!!!
کفریم کرده .سرعت دانلود شبانه بالای 20تا نمیره.اون خانومه که داخل شرکته و خیلی ادعاش میشه و قتی رفتم واسه عضویت کلی تعریف کرد.
راستس بروبچ مخابرات کی داره و سه ماهه چقدر ترافیک میدن؟دانلود شبانش خوبه؟؟

boro_baba
09-02-2011, 13:50
مردشور پارس آنلاین رو ببره!!!!!!!!!!!
کفریم کرده .سرعت دانلود شبانه بالای 20تا نمیره.اون خانومه که داخل شرکته و خیلی ادعاش میشه و قتی رفتم واسه عضویت کلی تعریف کرد.
راستس بروبچ مخابرات کی داره و سه ماهه چقدر ترافیک میدن؟دانلود شبانش خوبه؟؟

من از همون اول اين تاپيک گفتم همشون سرو ته يه کرباسن هرکدم ارزونتر بده بهتره
مخابرات سرويسش رو سايتش هست شبانه هم من بين 700 تا 800 مگ داون ميکنم البته از تورنت
ماهيانه هم 8.5 گيگ ميده 13 تومان يه 256 ديگه هم داره 8 تومان 3 گيگ ترافيک داره

NirvanaH
10-02-2011, 19:09
آقا ممنون از راهنماییات....
راستی سه ماهه بگیری تخفیفی چیزی نداره؟؟؟؟؟

mahdi-mb
10-02-2011, 22:36
سلام
من اینترنت مخابرات دارم چند روزه مرتب قطع و وصل میشه به صورتی که بیشتر قطع هست تا وصل کسی تو این چند روز مشکلی داشته؟

boro_baba
11-02-2011, 13:24
آقا ممنون از راهنماییات....
راستی سه ماهه بگیری تخفیفی چیزی نداره؟؟؟؟؟

از اين ماهيانه ها بگير که مياد رو قبض فکر کنم بهتره
تو سايت خودشون که بری همه قيمت ها رو زده

---------- Post added at 01:24 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

سلام
من اینترنت مخابرات دارم چند روزه مرتب قطع و وصل میشه به صورتی که بیشتر قطع هست تا وصل کسی تو این چند روز مشکلی داشته؟

من هميشه گفتم زنگ بزنيد کچلشون کنيد هی بگيد چی شد؟ اينا خودشون خوب ميدونن چه گندی ميزنن
وقتی بهشون فشار مياد درستش ميکنن

mgh494
11-02-2011, 18:19
سلام دوستان
من ADSL مخابرات رو 2 روزه گرفتم. آيا يك ماه از روزي كه مشترك ميشي تا 30 روز بعدش براي ترافيك محسوب ميشه يا بايد تا انتهاي همين ماه تمامي مثلا 8 گيگ ترافيك رو مصرف كنم كه ضرر نكنم؟ اگه حالت دوم باشه يكم غيرمنطقي هست!

Hossein-GMail
12-02-2011, 07:42
سلام دوستان.
واسه خط ماADSLارائه نمیشه.
یه طرح زمستانی مبین نت گذاشته که به نظرم عالی میاد.
مودم200.000تومنی رو میده90.000تومن.
اشتراک یکساله512با محدودیت20GBماهانه200.000تومن.
هیچ هزینه ای واسه راه اندازی هم نداره.
به نظر شما چطوره؟

NirvanaH
12-02-2011, 14:52
سلام دوستان
من ADSL مخابرات رو 2 روزه گرفتم. آيا يك ماه از روزي كه مشترك ميشي تا 30 روز بعدش براي ترافيك محسوب ميشه يا بايد تا انتهاي همين ماه تمامي مثلا 8 گيگ ترافيك رو مصرف كنم كه ضرر نكنم؟ اگه حالت دوم باشه يكم غيرمنطقي هست!

سلام دوست عزیز
در مورد سوال شما باید بگم که ترافیک شما اگه برای یک ماه باشه فقط تا یک ماه قابل استفاده است و اگر در این صورت ترافیکتون اضافه بمونه قابل انتقال به ماه بعد یا چکیج دیگه نیست و یا اگر تا قبل از یک ماه همه ترافیکتو تموم کنی باید به ازای هر یک گیگ ترافیک اضافی مصرفی 2200تومن بدی به مخابرات.

سوالی بود در خدمتم:46:
یاحق.

NirvanaH
12-02-2011, 14:58
سلام دوستان.
واسه خط ماADSLارائه نمیشه.
یه طرح زمستانی مبین نت گذاشته که به نظرم عالی میاد.
مودم200.000تومنی رو میده90.000تومن.
اشتراک یکساله512با محدودیت20GBماهانه200.000تومن.
هیچ هزینه ای واسه راه اندازی هم نداره.
به نظر شما چطوره؟

سلام حسین جان.
راستش اگه همین طوری که شما میگید باشه بدک نیست اما نسبت به ADSLسیمی خیلی گرونتره.اگه واقعاً میبینی احتیاج داری سراغش برو...
راستی شرکت یا نمایندگی فروش مبین نت همدا کیه؟؟؟؟
.......من مطمئن نیستم ولی فکر کنم جهان نما باشه!آیا حدس من درسته؟؟؟نمایندگیش رو بگو تا بیشتر راهنماییت کنم....

مخلص بروبج همدان:10:

NirvanaH
12-02-2011, 15:06
...........این مطلب حاصل تجربیات شخصی است نه غرض ورزی..........

من ساکن شهر همدانم و تا حالا از دو تاISPبه نام های پارس آنلاین(نت گستر و جهان نما)ولایزر(ریتون) خدمات گرفتم.به دوستان همشعری این توصیه را دارم که از هیچ یک از این شرکت به هیچ وجه خدمات ADSLنگیرند حتی اگه مجبور شدید از DialUpاستفاده کنید ولی سراغ اونها نرید

..........ماجرای لایزر از این قرار بود............

لایزر چند ماهه اول خدماتش خوب بود و مشکلی نداشت تا اینکه بعد از گذشت 2ماه اینترنت قطع شد. یک ماه قطع بود بعد از اینکه رفتم نمایندگی و گفتم که من یک ماه قطعی داشتم،منکر یک ماه شدند و به کی هفته اکتفا کردند(ملعونهای دزد)....
بعد از اینم یه یک ماهی همه چیز خوب بود تا اینکه یک هو دانلود شبانه این شرکت هم از بین رفت و سرعت ماکسیمم دانلود شبانه به 800 یا 900 بیت محدود شد...
قریب به 4 بار به تهران زنگ زدم و هر بار یه چی میگفتند..منم خسته از این همه تماس و کلی پول تلفن ثابت لعنتی نثارشان کردم و قرارداد رو لغو کردم.

گرفتن اشتراک از لایزر(ریتون)رو به هیچ کدوم از هم شهری (استانی)هام پیشنهاد نمیکنم.اول اینکه دزدی اولین شیوه ی این شرکت وخیلی از شرکتای دیگه داخل ایرانه.اینام که ماشاالله سرعت دانلود شبانشون از ساعت 12نیمه شب تا 6.30 الی 7صبح بالای 900بایت نمیرسه.من یه بار یه فایل صد مگی رو گداشتم واسه دانلود و بعد از 4ساعت 1درصدش دانلود شد.

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

اما پارس آنلاین؛ شاه دزدی به تمام معنا...

تا امروز یک هفته است از پارس یک پکیچ 512-1024گرفتم.سرعت در طول روز عالیه اونم واسه تخلیه سه صوتی ترافیک.....اما بشنوید از دانود شبانه و پشتیبانی تهوع آور این دزدلن روسپی:
در هنگام دانلود شبانه که از یک تا شش صبح است سرعت دانلود با این پکیج من بالای 14کیلو نمیرفت.نکته جالب این بود که من 6 تا فایل واسه دانلود میزاشتم و همه اتودانلودها رو میبستم اما وقتی صبح همون روز به بخش ترافیکهای مجانی مورد استفاده رفتم با یه چیز عجیب روبرو شدم" حجم دانلودی من رو زده بود 660مگابایت در صورتیکه از اون 6 تا فایل من 3تاش صددرصد دانلود شده بودند و بقیه همه روی 50 یا 45 دردصد بودند!!!!
دو روز بعد ساعت1صبح واسه مشکل کندی سرعت به پشتیبانی تهران زنگ زدم و طرف بعد از کلی ور رفتن با سیستم من و تست از هزار تا سایت+سایت خودشون به این نتیجه رسید که مشکل از طرف من نیست...گفت من ثبت مشکل میکنم و شما واسه پیگیری رفع مشکل موقع ساعات اداری زنگ بزن.
چشمتون روز بد نبینه، صبحش زنگ زدم و وقایع رو شرح دادم و با گستاخی تمام به من گفتند که برای شما هیچ مشکلی ثبت نشده، درضمن اگر مشکلی هم ثبت میشد ما نمیتونیم در این ساعت برای شما کاری انجام بدیم.شما باید در همون ساعتی که مشکل داری زنگ بزنی، یعنی ساعت1صبح.
یه چند روزی مثل توب به این ور اون ور پاس کاری شدم و در اخر تنها نتیجه ای که گرفتم چند ده هزار تومن پول تلفن بود.

...اونا رو هم پول کفاره این چند مدت بود که از این دو تا شرکت دزد خدمات میگرفتم...

حالا شما اگه دوست دارید به روزگار من دچار شوید به سراغ یکی از این دو شرکت بروید.من به شخصه شرکتهای اینترنتی دیگر را که در شهر همدان هستند مانن شاتل-فن اوا-مبین نت امتحان نکردم، ولی اگه شما هم مثل من بخواهید چند تا شرکت رو امتحان کنید باید هم پول تلفن بیخودی بدهید هم پول فعالسازی(رانژه)را.

............من آنچه شرط بلاغت بود گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال..................

Hossein-GMail
12-02-2011, 16:03
سلام داش حامد گل.
منم مخلصم.هم مخلص داش حامد و همه بچه های همدان....:11:

آره عزیزم.همون جهان نماست.البته آتی نت هم نمایندگی داره.
البته آتی نت تلاش کرد وایرلس بهم بده و میگفت سرعت وایرلس ما چند برابر وایمکسه!:18:

maziarb
12-02-2011, 16:09
از شرکت adsl اشتراک دارم،

NirvanaH
12-02-2011, 21:35
سلام داش حامد گل.
منم مخلصم.هم مخلص داش حامد و همه بچه های همدان....:11:

آره عزیزم.همون جهان نماست.البته آتی نت هم نمایندگی داره.
البته آتی نت تلاش کرد وایرلس بهم بده و میگفت سرعت وایرلس ما چند برابر وایمکسه!:18:

سلام حسین جان.
آقا ییه توصیه برادرانه واسد دارم.من خودم با پارس به هم زدم و قرار داد رو فسخ کردم . یه شرکت دزد در راستای سیاست های کلان کشور!!!
تمایندگی مبین نت هم وقتی رفته بودم اشتراک بگیرم فهمیدم که داشت به پیره مرده که صاحب شرکت بود میفروخت.(همون زنیکه، شیوا بیات مسئول فروش) بعد از کلی تعریف از سرویسش اومد سراغ من و منم به هوای اسم پارس آنلاین مجاب به قرار داد نویسی شدم.الآنم پشیمون پشیمونم.
حسین جان اگه شمام استفادت از اینترنت فقط تو خونست نه جای دیگه پول بی زبونت رو بی دست این دزدا نده؛ به دو دلیل:یکی اینکه اگه مشکلی پیش بیاد جوابگو نستن و باید زنگ بزنی تهران انم نه یک با چند ده با تا شاید مشکلت برطرف که نه مورد بررسی قرار بگبره(دقیقاً مثل خودم)دوم اینکه این جهان نما واسه اینکه کرایه اون دکونشو که داخل برج پاستوره در بیاره دلا پهنا که چه عرض کنم ده لا پهنا حساب میکنه.
من به عنوان یه دوست توصیه میکنم که از ADSLکابلی استفاده کنی.
.........اینکه کابله دم به دقیقه قطعه وای به حال اونکه رو امواج سواره و .......
در هر حال اگه کمکی خواستی در خدمتم:10:

Hossein-GMail
12-02-2011, 21:52
حامد جان صحبت شما کاملا درسته.
متاسفانه توی کشور ما تعهد و پشتیبانی وجود نداره.
متاسفانه پیش شماره تلنن من837هست.به همین دلیل ADSLنمیتونم بگیرم.بخاطر همین مجبورم یا وایمکس بگیرم و یا وایرلس!:19:
الان نزدیک یک ساله صبر کردم که شاید موفق بشمADSLبگیرم اما حرکت سریع و روبه رشد مخابرات بر من غلبه کرده!!!!:31:
باDial-upسرویس شدم!

NirvanaH
12-02-2011, 21:57
حامد جان صحبت شما کاملا درسته.
متاسفانه توی کشور ما تعهد و پشتیبانی وجود نداره.
متاسفانه پیش شماره تلنن من837هست.به همین دلیل ADSLنمیتونم بگیرم.بخاطر همین مجبورم یا وایمکس بگیرم و یا وایرلس!:19:
الان نزدیک یک ساله صبر کردم که شاید موفق بشمADSLبگیرم اما حرکت سریع و روبه رشد مخابرات بر من غلبه کرده!!!!:31:
باDialupسرویس شدم!

مگه مخابرات سرویس این پیش شماره رو نمیده!!!جسارت نباشه حسین جان:10:
آخه پشت قبضا محدودیتی نداره .همون ADSLمخابرات منظورمه...
به حر حال مبین نت از وای مکس با کیفیت تره و شرکت شناخته شده ترییه...راستی اگه بتونی آنلاین ثبت نام کنی خیلی بهتره.دست واسطه کوتاه میشه.

Hossein-GMail
12-02-2011, 22:04
خواهش میکنم داداش:10:
چند ماه پیش رفتم مخابرات و جوابشون منفی بود.
حقیقتش اینه یه جورایی وایمکس مبین نت وسوسه ام کرده.سرعت512با ماهی20گیگ وجمعه ها هم که رایگان!
خانوم بیات که خیلی شیشه خورده داره.کاش برم با آنتی نت کنار بیام.اونم نمایندگی وایمکس مبین نته!

NirvanaH
12-02-2011, 22:14
حقیقتش اینه یه جورایی وایمکس مبین نت وسوسه ام کرده.سرعت512با ماهی20گیگ وجمعه ها هم که رایگان!
خانوم بیات که خیلی شیشه خورده داره.کاش برم با آنتی نت کنار بیام.اونم نمایندگی وایمکس مبین نته!

شیشه خورده رو خوب اومدی:46:
راستی ثبت نام آلاین داره؟داخل تبلیغاش که می خوندم اسم همدانم بود؟آمارشو دربیار اگه آنلاین داره برو سراغش.
بد نیست یه سری هم به سایت مبین نت بزنی.اطلاعات خوبی داره.
اینم آدرسش:

NirvanaH
12-02-2011, 22:24

حسین جان من که خیلی مخلصم.
وقت داشتی یه وقتی بزار همدیگه رو ببینیم:10:
آقا یه سر به سایتش بزن

Hossein-GMail
15-02-2011, 16:39
داش حامد گل رفتم سایت.حقیقت اینه که اگه از طریق سایت ثبت نام کنم باید128بگیرم.
ولی از طریق نمایندگی با یک کارت دانشجویی میتونم512بگیرم.
یه فکری به ذهنم رسید.اونم اینه که یه خط با یه پیش شماره 827.826.828بگیرم.
بعد از همونADSLاستفاده کنم.
نگرانم واسه وایمکس کلی هزینه کنم و آخرشم....
راستی زنگ زدم امور مشترکین و جدیدا مخابرات سرویسADSLرو روی خط ماهم ارائه میده.
ولی زیاد راضی نیستم از مخابرات بگیرم.
در ضمن در اولین فرصت باهات هماهنگ میکنم که همدیگرو ببینیم.
دربست در خدمتیم!:10:

NirvanaH
15-02-2011, 18:31
داش حامد گل رفتم سایت.حقیقت اینه که اگه از طریق سایت ثبت نام کنم باید128بگیرم.
ولی از طریق نمایندگی با یک کارت دانشجویی میتونم512بگیرم.
یه فکری به ذهنم رسید.اونم اینه که یه خط با یه پیش شماره 827.826.828بگیرم.
بعد از همونADSLاستفاده کنم.
نگرانم واسه وایمکس کلی هزینه کنم و آخرشم....
راستی زنگ زدم امور مشترکین و جدیدا مخابرات سرویسADSLرو روی خط ماهم ارائه میده.
ولی زیاد راضی نیستم از مخابرات بگیرم.
در ضمن در اولین فرصت باهات هماهنگ میکنم که همدیگرو ببینیم.
دربست در خدمتیم!:10:

سلام حسین جان
من که چند روزی هست از مخابرات سرویس میگیرم.راضیم.
یه سری به پیام خصوصیات بزن.

NirvanaH
15-02-2011, 21:27
:10:جهت اطلاع دوستان عزیز همدانی و دوست عزیزم حسین:10:

تعرفه های مخابرات

در ضمن برای سرویسهای256 و 128 و 64 دانلود از ساعت1تا6صبح رایگانه

ahmadiiid
18-02-2011, 01:29
قابل توجه همشهریان گرامی : دانلود از ساعت 1 تا 6 صبح دانلود یک کلاهبرداری تمام عیار ما که هر چی تو این ساعتا دانلود کردیم رفته جزوه مصرف مازادمون.

NirvanaH
18-02-2011, 18:23
قابل توجه همشهریان گرامی : دانلود از ساعت 1 تا 6 صبح دانلود یک کلاهبرداری تمام عیار ما که هر چی تو این ساعتا دانلود کردیم رفته جزوه مصرف مازادمون.

مطمئنی!!!

به این عکس نگاه کن!!!

من چند وقته دارم استفاده میکنم و مصرف مازادی واسم ثبت نشده

حالا شما چه طوری با این شهامت و به این بزرگی این ادعا رو میکنی ، من موندم!!!:41::41::41::41:

درثانی برفرض که گفته شما درست باشه برو مخابرات و ریز کارکردت رو دربیار و اگه مازاد نداشتی و واسد حساب کرده بودن بعد از راهش وارد شو...

اینم سند واسه مخابرات

من به هیچ کس و هیچ سازمانی تعصب ندارم
ولی
:41::41:خواهشاً با دلیل و مدرک صحبت کنید:41::41:

peyman22
18-02-2011, 21:41
سلام دوستان عزیز
به نظر شما جریان این سرویسهای پیش پرداخت مخابرات چیه؟ آخه قیمتش از سرویسهایی که روی قبض میاد خیلی گرون تره
مشکوک میزنه!!!
آخه پیش پرداخت باید ارزونتر باشه چون پول رو زودتر میگیرند
فکر کنم یه خبرایی باشه !!!!

boro_baba
19-02-2011, 01:42

قبل از شروع ساعت شب بايد رستارت کنيد متأسفانه مخابرات اين اشکال در سيستمشون هست که درست شبانه رو محاسبه نميکنه
و اگه مثلاً ساعت 9 شب کانکت بشين و تا 1 شب ديزکانکت نکنيد اون ترافيک شبانه رو ميکنه تو پاچه روزانتون
سعی کنيد دقيقاً 1 شب کانکت بشين که کمترين ترافيک رو داشته باشين
اين يک عمل موزيانه از سمت مخابرات هست که همواره دزد بوده و هست و خواهد بود

ahmadiiid
19-02-2011, 11:54
مطمئنی!!!

به این عکس نگاه کن!!!

من چند وقته دارم استفاده میکنم و مصرف مازادی واسم ثبت نشده

حالا شما چه طوری با این شهامت و به این بزرگی این ادعا رو میکنی ، من موندم!!!:41::41::41::41:

درثانی برفرض که گفته شما درست باشه برو مخابرات و ریز کارکردت رو دربیار و اگه مازاد نداشتی و واسد حساب کرده بودن بعد از راهش وارد شو...

اینم سند واسه مخابرات

من به هیچ کس و هیچ سازمانی تعصب ندارم
ولی
:41::41:خواهشاً با دلیل و مدرک صحبت کنید:41::41:

باید بگم که کاملا تعصبی هستید نسبت به سازمان وگرنه واقعیت چیزی هست که دوستان (boro_baba) دارند می گویند.

NirvanaH
19-02-2011, 12:09
باید بگم که کاملا تعصبی هستید نسبت به سازمان وگرنه واقعیت چیزی هست که دوستان (boro_baba) دارند می گویند.

ممنون!!!
ولی واقعیت چیز دیگه ایه....:23:
شمام طبق دستور اساتید فن پیش برو تا دیگه مازاد واسد حاسب نشه.
موفق باشی:11:

NirvanaH
19-02-2011, 12:14
سلام دوستان عزیز
به نظر شما جریان این سرویسهای پیش پرداخت مخابرات چیه؟ آخه قیمتش از سرویسهایی که روی قبض میاد خیلی گرون تره
مشکوک میزنه!!!
آخه پیش پرداخت باید ارزونتر باشه چون پول رو زودتر میگیرند
فکر کنم یه خبرایی باشه !!!!

باسلام
کاملاً با شما موافقم.

NirvanaH
21-02-2011, 00:34
قابل توجه عزیزان دل

اگه از اینترنت 512 و بالای 512استفاده میکنید از امکان دو یا چند کانکشنی IDMاستفاده کنید، در طول دانلود فایلهای حجیم هیچ گاه اتصال را قطع نکنید....
در غیر این صورت و یا اگر با قطعی های پی پی در پی مواجهید از تک کانکشن استفاده کنید...
زیرا:
در این صورت به دلیل اتصال شما به 2،8،یا 16 سرور مجازی در هنگام دریافت فایل اگر با قطعی مواجه شوید ممکن است یکی از سرورهای مجازی اتصال موفق برقرار نکند یا کمی دیرتر از بقیه اقدام به برقراری اتصال کند، در این حالت فایل شما کامل دانلود میشود اما هنگام Extractکردن با مشکل مواجه میشوید و با پیغام خطا مواجه میشوید.

:15::15::15:چون واسه من زیاد پیش اومده، گفتم واسه شما پیش نیاد:15::15::15:

NirvanaH
21-02-2011, 00:40

:40:آقا من رسماً از شما عذر خواهی میکنم:40:، چون کمی با شما تند برخورد کردم.:10::10:
در ضمن نکته ای را که یکی از دوستان در مورد زمان اتصال گفت را کاملاً رد میکنم چون هیچ پایه و اساسی ندارد.:13:
:20::20:و اینکه سرعتهای بالای 256از دانلود شبانه رایگان پشتیبانی نمی کند:20::20:

اگه سوالی بود در خدمتم

NirvanaH
21-02-2011, 00:58
سلام دوستان

ملاک استفاده از ترافیک در یک ماه تاریخ اولین اتصال نیست!!!
به این صورت که اگر شما به عنوان مثال در تاریخ 2/20 سرویس خود را راه اندازی کرده اید و به اینترنت متصل شده اید تاریخ اعتبار ترافیک شما تا 3/20 نیست بلکه تا 2/30 میباشد در این بازه زمانی هر چقدر از ترافیک مجاز استفاده کرده باشید مبلغ ان برای شما محاسبه می شود و مابقی از حساب شما کسر میشود.
مثلاً اگر شما یک پکیچ یک ماهه 256 دائمی داشته باشد در انتهای ماه اگر 2گیگ از ترافیک را استفاده کرده باشید و 6.5گیگ شما باقی مانده باشد برای شما همان 2گیگ محاسبه میشود که با یک نسبت ساده میشود 3هزار تومان/

:10:اگر سوال دیگری بود در خدمتم:10:

boro_baba
21-02-2011, 01:31
:40:آقا من رسماً از شما عذر خواهی میکنم:40:، چون کمی با شما تند برخورد کردم.:10::10:
در ضمن نکته ای را که یکی از دوستان در مورد زمان اتصال گفت را کاملاً رد میکنم چون هیچ پایه و اساسی ندارد.:13:
:20::20:و اینکه سرعتهای بالای 256از دانلود شبانه رایگان پشتیبانی نمی کند:20::20:

اگه سوالی بود در خدمتم

اگه منظورتون من هستم پايه و اساسش اينه که خوده بنده مخابرات دارم و کلاً جزو اولين نفراتی بودم که مخابرات گرفتم
حتی اولش که نا محدود بود و سرعتش 4 مگ بود و تمام تجربياتی رو که داشتمم با دوستان در بين گذشتم
و اين اتفاق مييفته شما خودت چند ساعت قبل از شبانه کانکت شو و تو شبانه هم دانلود کن بيشتر دانلود شبانه شما جزو روزانه حساب ميشه
عکسی که گذاشتم پنل خودم رو نشون ميده با اينکه من دقيقاً رعس ساعت 1 شروع به دانلود ميکنم و دقيقاً 6 صبح قطع ميکنم
و هميشه حدود 700 تا 800 مگ دانلود دارم ولی در اين عکس کاملاً معلومه که ترافيک شبانه رفته تو روزانه
چون نرم افزار du meter ساعت ها رو برای من نمودار ميکنه و من دقيقاً يادم هست که همون 800 مگ رو دانلود کردم و به هيچ وجه از روزانه استفاده نکردم
اينم پايه و اساس

ali201055
21-02-2011, 12:33
فقط مبين نت

NirvanaH
21-02-2011, 15:34
اگه منظورتون من هستم پايه و اساسش اينه که خوده بنده مخابرات دارم و کلاً جزو اولين نفراتی بودم که مخابرات گرفتم
حتی اولش که نا محدود بود و سرعتش 4 مگ بود و تمام تجربياتی رو که داشتمم با دوستان در بين گذشتم
و اين اتفاق مييفته شما خودت چند ساعت قبل از شبانه کانکت شو و تو شبانه هم دانلود کن بيشتر دانلود شبانه شما جزو روزانه حساب ميشه
عکسی که گذاشتم پنل خودم رو نشون ميده با اينکه من دقيقاً رعس ساعت 1 شروع به دانلود ميکنم و دقيقاً 6 صبح قطع ميکنم
و هميشه حدود 700 تا 800 مگ دانلود دارم ولی در اين عکس کاملاً معلومه که ترافيک شبانه رفته تو روزانه
چون نرم افزار du meter ساعت ها رو برای من نمودار ميکنه و من دقيقاً يادم هست که همون 800 مگ رو دانلود کردم و به هيچ وجه از روزانه استفاده نکردم
اينم پايه و اساس

با سلام
دوست عزیز من مخصوصاً از این شیوه استفاده کردم تا شما برای ادعای خود مدارکی بیاورید و خوشحال هستم که این ادعا به یک اصل تبدیل شد و از حالت ادعا خارج شد.
به هر حال امیدوارم سوتفاهمی پیس نیامده باشد.

باز هم ممنون از اینکه پایه و اساس حرف خود را اثبات کردید چون اگر حرف شما غیر واقعی بود این همه پشت آن نمی ایستادید.
به امید همه گیر شدن این موضوع.

دوست شما حامد:11:

ahmadiiid
22-02-2011, 12:24

اگه سوالی بود در خدمتم

خواهش میکنم.

hamed8020
23-02-2011, 19:32
سلام دوستان
می خواستم بپرسم کسانی که 256 مخابرات دارند
هر شب چند مگ دانلود رایگان می کنید؟(ماه پیش شبی 700 داشتم اما این ماه شده 500)
بعد از ساعت 1و چند دقیقه تا 6 واسه برنامه تعیین می کنید که دانلود کنه(من از 1 که می زنم دانلود نمی کنه اما از 1:10 همراه با ریست مودم دانلود می کنه)
ممنون:40:

NirvanaH
23-02-2011, 21:48
سلام دوستان
می خواستم بپرسم کسانی که 256 مخابرات دارند
هر شب چند مگ دانلود رایگان می کنید؟(ماه پیش شبی 700 داشتم اما این ماه شده 500)
بعد از ساعت 1و چند دقیقه تا 6 واسه برنامه تعیین می کنید که دانلود کنه(من از 1 که می زنم دانلود نمی کنه اما از 1:10 همراه با ریست مودم دانلود می کنه)
ممنون:40:

سلام دوست عزیز
نه همون 700 و گاهی که خوب باشه 800هم میرسه.نه والا من مودم ریسیت نمی کنم و از ساعت1دانلودم رو شروع میکنم.البت یه چند شبیه سرعت بهتر از قبل شده و نوسانش کمتر شده:27::27::27:
بدک نیست.نسبت به قیمت حضرات واقعاً دزد شرکتهای خصوصی که هنوز 20درصد کاهش رو اعمال نکردن خیلی به صرفه تره:46::46::46:

راستی داداشی شمام اگه 10دقیقه ای زودتر کانکت بشی و برنامه دانلود رو ردیف کنی بهتره!!!
یه چیز دیگه برنامه دانلودت چیه؟DAPیا IDM؟خیلی مهمه.اگه رادستته سریع بگو تا بیشتر بتونیم مشکل رو حل کنیم:10::10:

hamed8020
23-02-2011, 21:56
سلام دوست عزیز
نه همون 700 و گاهی که خوب باشه 800هم میرسه.نه والا من مودم ریسیت نمی کنم و از ساعت1دانلودم رو شروع میکنم.البت یه چند شبیه سرعت بهتر از قبل شده و نوسانش کمتر شده:27::27::27:
بدک نیست.نسبت به قیمت حضرات واقعاً دزد شرکتهای خصوصی که هنوز 20درصد کاهش رو اعمال نکردن خیلی به صرفه تره:46::46::46:

راستی داداشی شمام اگه 10دقیقه ای زودتر کانکت بشی و برنامه دانلود رو ردیف کنی بهتره!!!
یه چیز دیگه برنامه دانلودت چیه؟DAPیا IDM؟خیلی مهمه.اگه رادستته سریع بگو تا بیشتر بتونیم مشکل رو حل کنیم:10::10:

من چند شب بیدار موندم تا ببینم مشکل از کجاست راس ساعت 1:02 اینترنت قطع میشه و تا مودمو ریست نکنم دیگه کانکت نمی شه (PPPoE)
برنامه idm

NirvanaH
23-02-2011, 22:02
من چند شب بیدار موندم تا ببینم مشکل از کجاست راس ساعت 1:02 اینترنت قطع میشه و تا مودمو ریست نکنم دیگه کانکت نمی شه (PPPoE)
برنامه idm

من با مخابرات یه همچین مشکلی ندارم ولی با چند تا شرکت خصوصی که کار میکردم همش خطای مودم میداد و قطع میشد.!!!!!:13::13::13::13:
شما یه کار بکن:اول اینکه با کانکشن وصل میشی؟یا با چیپ خود مودم؟
دوم اینکه مودمت چه برندیه و مدلش چیه؟
سوم اینکه آنتی ویروس داری؟اگه داری چیه؟
چهارم اینکه سیستم عاملت چیه؟

hamed8020
23-02-2011, 22:06
من با مخابرات یه همچین مشکلی ندارم ولی با چند تا شرکت خصوصی که کار میکردم همش خطای مودم میداد و قطع میشد.!!!!!:13::13::13::13:
شما یه کار بکن:اول اینکه با کانکشن وصل میشی؟یا با چیپ خود مودم؟

مودم وایرلس یوزر پس توش ذخیرست(خود مودم کانکت میشه)
امکان داره مشکل از مودم باشه نمی تونه کانکت شه البته بعید میدونم چون تو روز مشکل نداره

NirvanaH
23-02-2011, 22:12
مودم وایرلس یوزر پس توش ذخیرست(خود مودم کانکت میشه)
امکان داره مشکل از مودم باشه نمی تونه کانکت شه البته بعید مودونم چون تو روز مشکل نداره

عجب!!!کار سخت شد:8:
شما یه لطفی کن تاریخ ویندوزت رو آپدیت کن، البته با تهران!!!
زمان و تاریخ و کلاً هر چی که مربوط به روزشمار میشه رو آپدیت کن.از اپدیت خود ویندوز استفاده کن ببین پیام خطا بهت میده یا نه؟الآن تست کن و نتیجه رو بگو.:31::31:

hamed8020
23-02-2011, 22:22
ممنون حامد جان که به فکر مشکل منی
اما مشکل اصلی من اینه که اینترنت ساعت 1:2 قطع میشه و تا مودم وایرلس رو ریست نکنم وصل نمی شه
:40:

Davood_titan
23-02-2011, 22:31
اما مشکل اصلی من اینه که اینترنت ساعت 1:2 قطع میشه و تا مودمو وایرلس رو ریست نکنم وصل نمی شه

مال منم بعضی وقتها این طوری میشه

مودم :D-link
ویندوز : seven
کانکشن هم بطور ویزارد درست کردم(یه وسیله ی سی دی خود مودم) با LAN هم وصل میشم
Adsl مخابرات هم هست

NirvanaH
23-02-2011, 23:10
اما مشکل اصلی من اینه که اینترنت ساعت 1:2 قطع میشه و تا مودم وایرلس رو ریست نکنم وصل نمی شه

شرمنده دیر شد:46:
آقا قصد جسارت از این تنظیمات پیش پا افتاده رو ندارم.بر حسب تجربه دارم میگم.من یه چند وقتی این مشکل رو داشتم اون به خاطر یه مشکل کوچولو بود.
جسارتاً شما انجام دادی؟(شرمنده باز تاکیید کردم):11:

---------- Post added at 01:10 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

مال منم بعضی وقتها این طوری میشه

مودم :D-link
ویندوز : seven
کانکشن هم بطور ویزارد درست کردم(یه وسیله ی سی دی خود مودم) با LAN هم وصل میشم
Adsl مخابرات هم هست

آقا اگه مودمت کابلیه از چیپ خود مودم واسه اتصال استفاده کن(همون پسوورد داخل مودم)
مودم رو روشن بزار و 20دقیقه قبل یک کانکت بشو بببین حل میشه.
در صورت منفی یا مثبت بودن نتیجه رو اعلام کن.

ممنون.حامد:11:

Davood_titan
23-02-2011, 23:19
آقا اگه مودمت کابلیه از چیپ خود مودم واسه اتصال استفاده کن(همون پسوورد داخل مودم)
مودم رو روشن بزار و 20دقیقه قبل یک کانکت بشو بببین حل میشه.
در صورت منفی یا مثبت بودن نتیجه رو اعلام کن.

مهم نیست زیاد برام
فقط یه سوال رو سرعت تاثیر داره

NirvanaH
23-02-2011, 23:20
از این سرور در ویندوز سون استفاده کنید تا پیغام موفقیت آپدیت زمان ویندوز را مشاهده کنید.

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

مهم نیست زیاد برام
فقط یه سوال رو سرعت تاثیر داره

چه چیز روی سرعت تاثیر داره؟

NirvanaH
23-02-2011, 23:30

دوست عزیز قصد جسارت نداشتم(با تنطیم ساعت و ......)
در هنگام ساعات رایگان اینترنت یکسری وقایع فنی اتفاق می افتد که خارج از حوصله بحث استواین وقایع باعث میشود اطلاعات قبلی شما که با دیتاسنتر متچ بود دچار اختلال بسیار کوتاهی شود و مودم شما عملا از کار می افتد.
برای غلبه بر این مشکل شما سیستم خود را 20دقیقه قبل از دانلود شروع کنید و عملیات دانلود را قبل از شروع دانلود شبانه آغاز کنید.
به احتمال زیاد با این کار مشکل شما حل می شود.
نتیجه را حتماآ اعلام کنید.

hamed8020
24-02-2011, 01:21
دوست عزیز قصد جسارت نداشتم(با تنطیم ساعت و ......)
در هنگام ساعات رایگان اینترنت یکسری وقایع فنی اتفاق می افتد که خارج از حوصله بحث استواین وقایع باعث میشود اطلاعات قبلی شما که با دیتاسنتر متچ بود دچار اختلال بسیار کوتاهی شود و مودم شما عملا از کار می افتد.
برای غلبه بر این مشکل شما سیستم خود را 20دقیقه قبل از دانلود شروع کنید و عملیات دانلود را قبل از شروع دانلود شبانه آغاز کنید.
به احتمال زیاد با این کار مشکل شما حل می شود.
نتیجه را حتماآ اعلام کنید.

اختیار دارید
من امشب ساعت 12:40 کامپیوترو روشن کردم 12:45 برنامه دانلودو استارت کردم اما ساعت 1:05 رسیو صفر و اینترنت قطع شد تا 1:15 دقیقه منتظر موندم اما درست نشد:41:
بعد از ریست مودم شروع به دانلود کرد!!!؟؟؟؟:18:

NirvanaH
24-02-2011, 17:02
اختیار دارید
من امشب ساعت 12:40 کامپیوترو روشن کردم 12:45 برنامه دانلودو استارت کردم اما ساعت 1:05 رسیو صفر و اینترنت قطع شد تا 1:15 دقیقه منتظر موندم اما درست نشد:41:
بعد از ریست مودم شروع به دانلود کرد!!!؟؟؟؟:18:

با سلام
با این وجود محتمل تری حالت مشکل مودم می باشد که از یکسری استانداردها پشتیبانی نمیکند که این امر باعث عدم سازگاری آن شده است.
برند و مدل مودم شما چیست؟؟؟

Hossein-GMail
24-02-2011, 19:45
با سلا مجدد خدمت همه دوستان به خصوص دوست عزیزم حامد گل:10:
رفتم مخابرات و گفت اصلا امکان واگذاری پیش شماره دیگه ای وجود نداره.
حامد جان شما 256 داری؟
سرعت به طور معمول چقدره؟
شب واسه دانلود مشکلی نداری؟(کاهش سرعت):11:

NirvanaH
25-02-2011, 12:04
با سلا مجدد خدمت همه دوستان به خصوص دوست عزیزم حامد گل:10:
رفتم مخابرات و گفت اصلا امکان واگذاری پیش شماره دیگه ای وجود نداره.
حامد جان شما 256 داری؟
سرعت به طور معمول چقدره؟
شب واسه دانلود مشکلی نداری؟(کاهش سرعت):11:

سلام حسین جان
:40:چند وقتی کم پیدا بودی عزیز:40:
من 256دارم و خیلی هم راضیم.خواستم 512بگیرم طرف یه خورده گیر داد و منم حال رفتن تا مرکز منطقه2رو نداشتم بیخیالش شدم چون ظاهراً قراره تا 2یا3ماه دیگه 512 رو مخابرات به کاربای خانگی هم واگذاز کنه.
سرعت روز و شب میانگین روی 40kbاست و دانلود شبانه هم 700تا 740مگابایت میشه گرفت.
البته باید اضافه کنم که قیمتش واقعاً عالیه.چون شرکتای خصوصی(همون دزدا)یه پکیج یک ماهه رو با 8گیگ(نه8.5گیگ)میدن 23تومن و سه ماهش بالای 60تومن میشه.تقریباً2.5برابر ارزونتر.
توضیحات تکمیلی:20:
روال محاسبه قیمت هم به دو صورت است:1-در صورتیکه شما سرویس پیش پرداختی(prepiad) ثبت نام کنید که باید مبلغ رو به حساب بانک ملت بخوابونید، برای شما به نسبت پکیجتون(1،3،6،12ماهه)باید هر بار نسبت به تمدیدش اقدام کنید که با هر بار شارژ مبلغ رو به صورت پیش میدید و روی قبض تلفن چیزی نمیاد!!!!(قیمتاش نسبت به غیر اعتباری گرونتره!!!!)
2-اگه سرویس غیر پیش پرداختی (Non-prepiad)یا غیر اعتباری انتخاب کنید هزینه محاسبه شده برای شما هر دو ماه بر ر.ی قبض تلفن می آید.مزیت این سرویس نسبت به پیش پرداختی قیمت پایین تر ، حجم بیشتر و عدم شارژ دوره ای می باشدوچون به صورت دائم روی خط شما برقرار می باشد.البته در اولین دوره تا 3ماه حق لغو قرار داد و درخواست جمع آوریرا ندارید!!!:20:

وقت کردی یه سری بهمون بزن اخوی:10:
موفق باشی.

sib8
25-02-2011, 20:17
سلام
من میخواستم ADSL بگیرم . دانلود شبانه هم ندارم. ولی یه سرویسی می خوام که سرعتش تابت و بدون نوسان باشه (بعد از ساعت 1 شب مهم نیست چه طور باشه). می خواستم راهنماییم کنید که ایا پارس انلاین خوبه یا نه؟

NirvanaH
26-02-2011, 00:07
سلام
من میخواستم ADSL بگیرم . دانلود شبانه هم ندارم. ولی یه سرویسی می خوام که سرعتش تابت و بدون نوسان باشه (بعد از ساعت 1 شب مهم نیست چه طور باشه). می خواستم راهنماییم کنید که ایا پارس انلاین خوبه یا نه؟

سلام دوست عزیز
بدون هیچ مقدمه چینی میرم سر اصل مطلب.در این مطلب هیچ گونه غرض ورزی گنجانده نشده است و همگی ان از روی تجربه شخصی است.
اگر برای شما قیمت و هزینه دررده های بعدی اهمیت است پارس آنلاین گزینه خوبی است؛ چون همه شرکت های خصوصی بدون استثنا، 20 درصد مصوب شده کاهش اینترنت گر سرعت را اعمال نکرده اند(چراش رو بعداً میگم)
با یه مثال موضوع رو روشن میکنم:اگر شما از پارس آنلاین یه پکیچ 256 با ماهی 3گیگ دانلود بگیری ماهیانه باید 15 تومن بدی اما مخابرات ماهی 8.5گیگ رو میده 13.5تومن.
در مورد پارس آنلاین اگر از مودمهای برند TP-Link - Asusu- D-link استفاده میکنی هر چند ساعت یک بار دچار قطعی چند دقیقه ای(نهایت 10 دقیقه) میشوید ، چون بعضی از استانداردهای این مودمها را پشتیبانب نمی کنند.
در کل اگر دانلود شبانه ندارید و قیمت تعرفه های ارائه شده از جانب این شرکت هم برایتان اهمیتی ندارد، پارس آنلاین گزینه خوبی است، چون از ساعت 8 صبح تا 12 سرعت آن فوق العاده است و بعد از آن، حال به هم زن:2::2::2:
در طی این بازه زمانی هم نوسانی ندارد و تنها مشکل آن همان قطعی های گاه گاه مودم است.
واما لایزر:
این شرکت پکیجهای متنوعی ندارد و از لحاظ پشتیبانی متوسط است اما سرعت مطلوبی در طول روز دارد که سرع آن هم مانند دوست خود تا 11.5الی12پایدار است.به هیچ وجه قطعی ندارد و از استانداردهای همه مودم های بازار پشتیبانی میکند.تنها مشکل این شرکت در بازه زمانی روز قطعی های سراسری آن است که اگر حادث شود حداقل 3روز ادامه دارد و شرک در قبال آن یک روز به شما جبران قطعی میدهد.
شاتل:
شرکت نسبتا خوبی است اما با قیمت های نسبتا بالا و پکیج هایی با تنوع پایین.سرعت در طی روز خوبه و واسه دانلود شبانه هم کم به مشکل بر میخوری.

فناورا:
شرکت خوبی است، به لحاظ اینکه دارای یک قابلیت منحصر به فرد در میان بقیه شرکت هاست و آن هم این است که شما اگر در یک دوره ترافیک اضافه بیاری، ترافیک اضفه شما از بین نمیره و به دوره بعد منتقل میشه و شما میتونی ازش استفاده کنی.

و اما مخابرات:
سرویس مخابرات خوبه ، عالی نیست و لی اگر به نسبت قیمتش بهش نگاه کنی به این نتیجه میرسی که عالیه. سرعتش در طی روز نوسان داره اما زیاد نیست و بیشتر از 4 یا 5 تا نمیره.فقط یه عیبی داره و اون هم عدم سرعت مناسب هنگام دیدن فایل های ویدیویی آنلاین است که کمی با تیک و گیر همراه است و این هم از عیبهای بزرگ این شرکت دورگه! است.

:40:::::::.......::::::::حب و بغض ها را عامل کتمان حقیقت نکنیم:::::::.........:::::::::40:

اگر باز هم کمکی از دستم بر میاد بگو:10:

NirvanaH
26-02-2011, 00:25
داشت یادم میرفتا!!!
اینم آدرس و شماره تلفن شرکتای اینترنتی:
لایزر(ریتون):همدان.برج پاستور-طبقه هفتم 09384311301- 82817458 -8281621- 09183151082
پارس آنلاین:همدان.برج پاستور-طبقه ششم 8271249-(جهان نما)
همدان.برج پاستور-طبقه هفتم(نت گستر)
شاتل: همدان، مجسمه شیرسنگی، خیابان دکتر چمران، جنب بیمه معلم، کوچه پرتو، پلاک۶۶-۸۲۸۴۰۵۹-۸۲۶۶۵۲۶
فن آورا: سیزده خانه، شرکت شبکه پردازان غرب- 8250412

AS rahmati
26-02-2011, 23:20
سلام

دوست عزیز من شاتل رو به شما توصیه می کنم. سرعت ثابت. قطعی کم.

sib8
27-02-2011, 00:19
سلام دوست عزیز
بدون هیچ مقدمه چینی میرم سر اصل مطلب.در این مطلب هیچ گونه غرض ورزی گنجانده نشده است و همگی ان از روی تجربه شخصی است.
اگر برای شما قیمت و هزینه دررده های بعدی اهمیت است پارس آنلاین گزینه خوبی است؛ چون همه شرکت های خصوصی بدون استثنا، 20 درصد مصوب شده کاهش اینترنت گر سرعت را اعمال نکرده اند(چراش رو بعداً میگم)
با یه مثال موضوع رو روشن میکنم:اگر شما از پارس آنلاین یه پکیچ 256 با ماهی 3گیگ دانلود بگیری ماهیانه باید 15 تومن بدی اما مخابرات ماهی 8.5گیگ رو میده 13.5تومن.
در مورد پارس آنلاین اگر از مودمهای برند TP-Link - Asusu- D-link استفاده میکنی هر چند ساعت یک بار دچار قطعی چند دقیقه ای(نهایت 10 دقیقه) میشوید ، چون بعضی از استانداردهای این مودمها را پشتیبانب نمی کنند.
در کل اگر دانلود شبانه ندارید و قیمت تعرفه های ارائه شده از جانب این شرکت هم برایتان اهمیتی ندارد، پارس آنلاین گزینه خوبی است، چون از ساعت 8 صبح تا 12 سرعت آن فوق العاده است و بعد از آن، حال به هم زن:2::2::2:
در طی این بازه زمانی هم نوسانی ندارد و تنها مشکل آن همان قطعی های گاه گاه مودم است.
واما لایزر:
این شرکت پکیجهای متنوعی ندارد و از لحاظ پشتیبانی متوسط است اما سرعت مطلوبی در طول روز دارد که سرع آن هم مانند دوست خود تا 11.5الی12پایدار است.به هیچ وجه قطعی ندارد و از استانداردهای همه مودم های بازار پشتیبانی میکند.تنها مشکل این شرکت در بازه زمانی روز قطعی های سراسری آن است که اگر حادث شود حداقل 3روز ادامه دارد و شرک در قبال آن یک روز به شما جبران قطعی میدهد.
شاتل:
شرکت نسبتا خوبی است اما با قیمت های نسبتا بالا و پکیج هایی با تنوع پایین.سرعت در طی روز خوبه و واسه دانلود شبانه هم کم به مشکل بر میخوری.

فناورا:
شرکت خوبی است، به لحاظ اینکه دارای یک قابلیت منحصر به فرد در میان بقیه شرکت هاست و آن هم این است که شما اگر در یک دوره ترافیک اضافه بیاری، ترافیک اضفه شما از بین نمیره و به دوره بعد منتقل میشه و شما میتونی ازش استفاده کنی.

و اما مخابرات:
سرویس مخابرات خوبه ، عالی نیست و لی اگر به نسبت قیمتش بهش نگاه کنی به این نتیجه میرسی که عالیه. سرعتش در طی روز نوسان داره اما زیاد نیست و بیشتر از 4 یا 5 تا نمیره.فقط یه عیبی داره و اون هم عدم سرعت مناسب هنگام دیدن فایل های ویدیویی آنلاین است که کمی با تیک و گیر همراه است و این هم از عیبهای بزرگ این شرکت دورگه! است.

:40:::::::.......::::::::حب و بغض ها را عامل کتمان حقیقت نکنیم:::::::.........:::::::::40:

اگر باز هم کمکی از دستم بر میاد بگو:10:

دوست عزیز من شاتل رو به شما توصیه می کنم. سرعت ثابت. قطعی کم.

سلام
خیلی ممنون از راهنمایتون:10:

mansor_1381
27-02-2011, 10:55
نمایندگی صبانت هم توی همدان ایجادشده و درحال نصب تجهیزات هستند فکر کنم بعداز عید راه بیفته

NirvanaH
27-02-2011, 15:11
[QUOTE=sib8;5893086]سلام
خیلی ممنون از راهنمایتون:10:[/QUی ت
خواهش میکنم برادر.بعد از راه اندازی سرویست بیخبرم نذار.

Hossein-GMail
28-02-2011, 17:28
رفتم واسه ثبت نام ADSL مخابرات.
شماره رو پرسید گفت باید دو هفته صبر کنی تا پورتهامون خالی بشه!!!:13:
واقعا به این مخابرات باید افتخار کرد:31:
خدایا منو از این همه تکنولوژی مصون بدار:31:

NirvanaH
28-02-2011, 23:22
رفتم واسه ثبت نام ADSL مخابرات.
شماره رو پرسید گفت باید دو هفته صبر کنی تا پورتهامون خالی بشه!!!:13:
واقعا به این مخابرات باید افتخار کرد:31:
خدایا منو از این همه تکنولوژی مصون بدار:31:

ای باب حسین جان.نگو که دلم خونه:19::19::19:
راستی سرویست رو کشیدی ندا بده تا شیرینی رو بگیرما:10:
بی خبرم نذار.

rouzbeh_ziafati
06-03-2011, 10:43
من برام دانلود شبانه خیلی مهمه ، سرعت در طول روز فقط در حدی که سایت ها رو خوب بازکنه کافیه ، اما نمی خوام شبا که مجانیه سرعت دانلود افتضاح باشه
پارس آنلاین دارم 3 ماهه 256 ، طول روز میانگین 120 کیلوبایت دانلود میکنه اما شبا اکثر مواقع روی 40 تا 50 میچرخه
توی این شرکت ها ، شرکتی هست که دانلود شبانش از پارس آنلاین بهتر باشه؟

NirvanaH
06-03-2011, 21:04
من برام دانلود شبانه خیلی مهمه ، سرعت در طول روز فقط در حدی که سایت ها رو خوب بازکنه کافیه ، اما نمی خوام شبا که مجانیه سرعت دانلود افتضاح باشه
پارس آنلاین دارم 3 ماهه 256 ، طول روز میانگین 120 کیلوبایت دانلود میکنه اما شبا اکثر مواقع روی 40 تا 50 میچرخه
توی این شرکت ها ، شرکتی هست که دانلود شبانش از پارس آنلاین بهتر باشه؟

سلام عزیز
ای کاش با بروبچ پارس رفتع یه مشورتی میکردی قبل اشتراک گرفتن.اون خرابمونده یه سری دزد عوضی(با عرض پوزش از خواننده)هستند که برای اینکه شما در طول روز شارژ اکانتتان سریع تخلیه شود به این اقدام دست می زنند تا جیب خودشان را پر کنند.طبق بررسی های من هیچ شرکتی در شهرستانها خدمات خوب ندارد.این شرکت دزد یعنی پارس انلاین، فقط در چند منطقه از تهران دارای سرعت مطلوب و کیفیت در خور مشتری و در بقیه جاها خصوصا شهرستانها این سیاست دزدانه را در پیش گرفته است.
من به شما این اطمینان را میدهم که هیچ شرکتی در شهرستانها خدمات خوبی ارائه نمی دهد.
امیدوارم شرط سخن مرا با تجربه شخصی خودتان به اثبات نرسانید!!!

boro_baba
07-03-2011, 07:28
سلام عزیز
ای کاش با بروبچ پارس رفتع یه مشورتی میکردی قبل اشتراک گرفتن.اون خرابمونده یه سری دزد عوضی(با عرض پوزش از خواننده)هستند که برای اینکه شما در طول روز شارژ اکانتتان سریع تخلیه شود به این اقدام دست می زنند تا جیب خودشان را پر کنند.طبق بررسی های من هیچ شرکتی در شهرستانها خدمات خوب ندارد.این شرکت دزد یعنی پارس انلاین، فقط در چند منطقه از تهران دارای سرعت مطلوب و کیفیت در خور مشتری و در بقیه جاها خصوصا شهرستانها این سیاست دزدانه را در پیش گرفته است.
من به شما این اطمینان را میدهم که هیچ شرکتی در شهرستانها خدمات خوبی ارائه نمی دهد.
امیدوارم شرط سخن مرا با تجربه شخصی خودتان به اثبات نرسانید!!!

فقط خواستم که پاک نشه

Davood_titan
07-03-2011, 12:49
به نظر من مخابرات بگیرین راحت

musica
07-03-2011, 13:23
سلام
خداکنه یکی از همشهری ها پیدا بشه و به من یه راهنمایی کامل بده

من چندین ساله که از دیال آپ استفاده میکنم راستش دیگه کلافه شدم
حتما adsl می خرم ولی اصلا سردر نمیارم
چطوری بخرم ، کی بخرم بهتره ، چی بخرم، چطوری پولشو باید داد(منظورم ماهانه و دانلود اضافه...)
واگر مثلا از سرعت 128 خوشم نیامد چطوری میشه با 256 عوضش کرد و مواردی که فکر میکنید باید بگید رو بهم بگید چطور بگم اصلا سر در نمیارم و بجز اینجا جایی رو برای راهنمایی گرفتن قبول ندارم.
از شما دوستان خواهش میکنم با حوصله منو راهنمایی کنید.

دانلود شبانه برام مهمه ؛ روز هم استفاده معمولی

میدونم خیلی سوال کردم خواهش میکنم که همه موارد رو مورد به مورد کامل برام توضیح بدید.
خوشحال میشم نظرات همه رو ببینم
منتظرم

NirvanaH
07-03-2011, 17:19
سلام
خداکنه یکی از همشهری ها پیدا بشه و به من یه راهنمایی کامل بده

من چندین ساله که از دیال آپ استفاده میکنم راستش دیگه کلافه شدم
حتما adsl می خرم ولی اصلا سردر نمیارم
چطوری بخرم ، کی بخرم بهتره ، چی بخرم، چطوری پولشو باید داد(منظورم ماهانه و دانلود اضافه...)
واگر مثلا از سرعت 128 خوشم نیامد چطوری میشه با 256 عوضش کرد و مواردی که فکر میکنید باید بگید رو بهم بگید چطور بگم اصلا سر در نمیارم و بجز اینجا جایی رو برای راهنمایی گرفتن قبول ندارم.
از شما دوستان خواهش میکنم با حوصله منو راهنمایی کنید.

دانلود شبانه برام مهمه ؛ روز هم استفاده معمولی

میدونم خیلی سوال کردم خواهش میکنم که همه موارد رو مورد به مورد کامل برام توضیح بدید.
خوشحال میشم نظرات همه رو ببینم
منتظرم

سلام دوست خوبم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از صداقت گفتار شما بسیار خوشحال شدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم ADSL بر مبنای یک فناوری نسبتا قدیمی استوار است که از بخشی از خط تلفن که معمولا بلا استفاده است برای انتقال داده استفاده می کند...
فناوری ADSL بر دو مبنا قابل استفاده است یکی ADSL Normal که معمولا در ایران طرفدار زیادی ندارد و آن هم به خاطر برابر بودن سرعت دانلود و آپلود است و دیگری ADSL2Plus(یا همون2+) که به خاطر چندین برابر بودن سرعت دانلود اون در ایران بسیار طرفدار داره.
99%شرکتهای خصوصی هم از نوع +2استفاده میکنند و در حال حاضر فقط مخابرات است که به نوعی از سیستم ناکارآمدی در این زمینه استفاده می کند.به این صورت که شرکتهای خصوصی محدوده دانلود خود را در پکیچهایی که تحت عنوان Burst یا شتاب یا حالت انفجاری ارائه میدهند، به صفر رسانده و از 100% پهنای باند اختصاصی شما بهره وری می کنند که این مقدار در سیستم مخابرات به 10 یا حداکثر 15% میرسد.که می توان تنها عیب ADSLمخابرات را در مقایسه با ADSLی که شرکتهای خصوصی ارائه میدهد همین مسئله دانست که گاها باعث ایجاد یکسری مزایا می شود که در ادامه اشاره خواهم کرد.
شرکتهای خصوصی و همچنین مخابرات در یک بازه زمانی خاص استفاده از اینترنت را مجانی حساب می کنند و از ترافیک شما کم نمی شود.ترافیک چیست؟ترافیک میزان حجمی است که به کابرانی که از پکیچهای نامحدود استفاده نمی کنند اختصاص داده می شود و شما به عنوا مثال 3گیگ ترافیک برای یک ماه میخرید و تا پایان یک ماه باید از این ترافیک استفاده کنید.به چه صورت می توتی استفاده کنی؟ به همون مقداری که شما از اینترنت استفده کنی از ترافیکت کم میشه.مثلا اگه سایت یاهو رو یک بار باز کنی 2یا 3مگابایت از ترافیک 3گیگابایتی مصرف میشه و به همین منوال.واسه خاطر این دانلود شبانه رو راه انداختند که در این بازه زمانی که معمولا از 1تا6صبح است از ترافیکت کم نمیشه.
معیار تعیین سرعت اینترنت هم کیلوبیت هست که طبق همین معیار به شما پکیچ(همون سرویسی که انتخاب میکنی رو بهش پکیچ میگن)داده میشه.مثلا یه پکیج 128 شتاب یا 512ثابت و...... .
و اما شرکتهای خصوصی و ADSL:
در ابتدا به شما دوست خوبم توصیه میکنم که با اطلاعات کامل به شرکتهای خصوصی مراجعه کنید دلیل آن هم این است که این حضرات دزد نه تنها انسافی در کارشان نیست بلکه با بی انصافی تمام در ابتدا به مشتری برخورد می کنند تا آنچه انان می خواد را مشتری انتخاب کند.
در همدا 4یا 5 شرکت خصوصی اینترنتی وجود دارد:
اولی که از همه مغروفتر است شرکت پارس آنلاین یا پارسا لین هست که انصافاً خدماتش در بازه زمانی 8 تا24 خیلی عالی هست و به طوری با یک پکیج 128 می تونی به سرعت 110کیلو برسی و لی.....
ولی دانلود شبانش آشغاله اشغاله و با یه پکیچ یک مگ که خودم داشتم سرعتم برای دانلود شبانه که به صورت رایگانه و از ترافیک کم نمیشه بالای 20کیلو نمی رسه. اگه اصلا دانلود شبانه نداری و فقط کارت وب گردیه این شرکت خوبه .در ضمن پشتیبانی بسیار بسیار ضعیفی هم داره و نمایندگی همدان جوابگو نیست و باید همش به تهران واسه مشکلت زنگ بزنی.
لایزر یا همون ریتون: شرکت متوسطی با خدمات پشتیبانی بسیار بسیار پایین. این شرکت دارای سرعت ثابتی در طول روز و شب بود ولی در 2ماهه اخیر به شدت هر چه تمام افت سرعت چیدا کرده که با تهران تماس گرفتم از زیر زبونشون کشیدم بیرون ظاهرا در یه دوره تاریخ حجم پورا اختصاصی کاربرا به پایان میرسه و سرعت اینجوری میشه.
اگه نمی خوای اشتراک دائم بگیری و تا 6 یا 7 ماه این شرکت خدماتی در حد عال میده و بعد از اون جان رو به لب میرسونه.راستس این شرکت قطعی نداره و اگه دچار قطعی بشی تا 6 یا 7روزی باید بی اینترنتی رو تحمل کنی و کسی جوابگوت نیست و بابت این مسئله شاید 1 یا 2روز بهت اضافه کنند.
شاتل:این شرکت هم خوبه ولی در طی روز و واسه دانلود شبانه زیاد تعریفی نیست و نوسان سرعتش خیلی زیادهو به طوریکه اگه شما یه مدت بشینی پای سیستم ئاسه میانگین سرعت هر لحطه یه سرعتی بهت میده.در کل شرکتی با دانلود شبانه ضعیف.
صبانت هم چون شرکت نوپایی هست و تازه به همدان اسباب کشی کرده تا یه مدت می تونی خدمات خوبی ازش بگیری و یه خورده قیمتاش بالاست و با خاطر عدم تنوع پکیجهای این شرکت هست.دانلود شبانه نسبتا خوب اما به نسبت قیمت اصلا ارزشش نداره.در ضمن گاهی نوسانای خیلی شدیدی داره.
فن آورا:این شرکت هم یه خورده قیمتاش بالاست و یک ویژگی خیلی خاص داره و اون هم این هست که ترافیک یک دوره رو میتونی به دوره بعد انتقال بدی که هیچ شرکت خصوصی در ایران از این فناوری پشتیبانی نمی کنه چون به ضررشونه.این شرکت دانلود شبانش متوسط هست . یهنی یک شب خوب 2 شب بد. در طی روز هم سرعت خیلی خوبی داره.قطعی هم کم داره.

در مورد پارس آلاین یه چیزی رو یادم رفت بگم که اینجا اضافه می کنم.این شرکت از یکسری مودم با برند خاص طبق گفته خود شرکت پشتیبانی میکنه و اگر شما از مودمی غیر اون برندها استفاده کنی هر 7 یا 8 ساعت یک بار و گاهی هم هر 2ساعت یکبار بخ دلیل خطای مودم اینترنت قطع میشه.

و در آخر مخابرات:این شرکت نیمه دولتی چند وقتی هست که خدمات ADSLرا با قیمتی بسار ارزانتر از شرکتهای دیگه ارائه میدع و مزیت اون نسبت به بقه ISPها همین کم بودن قیمتهای اون هست.سرعتش خوبه ، نوسانش چه روز چه واسه دانلود شبانه خیلی کم هست و میشه باهاش کنار اومد. ولی بالای 256 رو باید به مخابرات مرکزی مراجعه کنی و یه خورده دوندگی داره ولی میشه گرفت(اینم یکی دیگه از عیباش) ولی در کل از شرکتای خصوصی خوش قیمت تره.
اینم آدرس و شماره تلفن شرکتای اینترنتی:
لایزر(ریتون):همدان.برج پاستور-طبقه هفتم 09384311301- 82817458 -8281621- 09183151082
پارس آنلاین:همدان.برج پاستور-طبقه ششم 8271249-(جهان نما)
همدان.برج پاستور-طبقه هفتم(نت گستر)
شاتل: همدان، مجسمه شیرسنگی، خیابان دکتر چمران، جنب بیمه معلم، کوچه پرتو، پلاک۶۶-۸۲۸۴۰۵۹-۸۲۶۶۵۲۶
فن آورا: سیزده خانه، شرکت شبکه پردازان غرب- 8250412

کلام آخر:در این مملکت معدود شرکتی پیدا می شود که خدماتی را حق کاربرانش هست را ارائه دهند و بعضا با خدمات نسبتا خوبی که دارند سر مشترک خود منت هم میگذارند و کسی نیست به آنه بگوید که این وظیفه شماست نه صدقه سری!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داشت یادم میرفتا!!!
دوست خوبم اگر با یکی از این شرکت های خصوصی به توافق رسیدی و به امید خدا پای قرار داد رفتی هیچ گزینه را مبنب بر خرید مودم از خود شرکت قبول نکن. و به حرفهایی که میزنند هیچ توجهی نکن.قیمتی که آنها روی مودم خود میگزارند چندین هزار تومان بالای قیمیت بازار است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد نوع پکیچ هم باید بگم که تگر شما با شرکت خصوصی قرار داد ببندی تا سرعتهای 2مگ و حتی 4مگ رو هم میتونی بدون کاغذ بازی روی خطط فعال کنی.ولی با قیمت خیلی خیلی گرون!!!تعویض سرعت شما یا همون نوع پکیج هم کاملا امکان پذیره . در شرکت های خصوصی روال به این صورت هست که شما در ائل کار باید پول رو بدی و اگر به عنوام مثال شما یه پکیج با سرعت 128داری و می خوای با یه پکیج256 عوضش کنی باید صبر کنی تا موعد قرار داد اولت تموم بشه بعد این کارو بکنب .اگر وسط کار قرار داد رو بهم بزنی سرویست رو تغییر بدی ترافیک سرویس قبلیت سوخت میشه و پولی هم مبنی بر تعلیق قرار داد به شما تعلق نمیگیره و کاملا ضرر میکند.در مورد مخابرات هم نام نویسی به دو صورت می باشد اول به صورت اعتباری و پیش پرداخت که با پرداخت مبلغ مورد نظر به یکی از شعب بانک ملی انجام میشه که فعلا زیاد رو غلطک نیفتاده!!!
دومی هم به صورت دائم هست که به صورت ماهیانه نسبت به پکیج تون هزینه محاسبه و روی قبض تلفن میاد. این نوع دوم رو اگر روی خطط فعال کنی تا 3 ماه حق جمع آوری نداری.

باز اگه فکر می کنی کمکی از دستم بر میاد، بگو.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حامد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

musica
13-03-2011, 16:32
nirvanaH واقعا یه نعمت برای این تاپیک
خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملت با توجه به این راهنمایی موندم بین مخابرات و فن آوا کدومو انتخاب کنم؟

NirvanaH
14-03-2011, 23:08
nirvanaH واقعا یه نعمت برای این تاپیک
خیلی ممنون بابت راهنمایی کاملت با توجه به این راهنمایی موندم بین مخابرات و فن آوا کدومو انتخاب کنم؟

با سلام
از اظهار لطف شما ممنونم.
به نظر من مخابرات هم به صرفه تره و هم قابل دست رستر.یعنب واسه مشکلت نیازی نیست به تهران زنگ بزنی.در ثانی اگه تلفنی نتونستی جوابتو بگیری میری پیش مسئول اصلی و یقه اونارو می گیری.
ولی این شرکتیا تا مشکلی پیش میاد می گن از ما نیست و هزار تا چیز دیگه میگن تا دست به سرت کنن و آخرشم که به تران زنگ میزنی میگن کاری از دستمون بر نمیادو .......

rouzbeh_ziafati
14-03-2011, 23:20
پولتون رو جیب مخابرات نریزید
اولا که من از پارس آنلاین سرویس دارم و ترافیک باقی مونده هر دوره به دوره بعدی اضافه میشه اینطور نیست که بپره
سرعتش هم نسبت به بقیه شرکت ها تا اونجا که اطلاع دارم خیلی بهتره هرچند که ایده آل نیست (شبا که رایگانه)
مخابرات یک شرکت نیمه دولتی هست که با امکانات فراوانی که در دست داره فقط قصد داره شرکت های خصوصی رو زمین بزنه
درسته که ارزون تر هست سرویس هاش اما کیفیت بعضی از خصوصی ها رو نداره

miladfar
15-03-2011, 13:18
سلام
دوستان الان چند روزه که پیشتیبانی مخابرات برای adsl بوق اشغال می زنه.برای شما هم همینطوره؟
پشتیبانیش واقعا مزخرفه!!!!!!!!!!

feri2009
16-03-2011, 06:25
سلام به داش حامد:11: و دوستان آقا من از امروز صبح نمیتونم تو صفحه کنترل اشتراکم برم جالبه پسووردش هم با ADSL یکی هستش اما داخل صحفه اشتراک نمیره ببینم چقدر از حجمم مونده همش میگه خطا! لطفا مجددا تلاش نمائید دوستایی که از مخابرات دارن ماله شما هم اینطوره؟؟؟