PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13]

M e i s a m
25-12-2014, 12:57
یعنی مسئولای اینترنت ایران اگر شعورشان میرسید و واقعا میخواستن که کاری بکنن باید اول از همه این مسخره بازی های شبانه رو به کل بردارن
شرکت های اینترنت ایران شدن دکان های گران فروشی و کم فروشی میذارن نت بپوسه ولی دست مشتری ندن اونی هم که هست با قیمت 10 برابر و کیفیت آشغال بدون پشتیبانی

kasra2012
25-12-2014, 13:35
یعنی مسئولای اینترنت ایران اگر شعورشان میرسید و واقعا میخواستن که کاری بکنن باید اول از همه این مسخره بازی های شبانه رو به کل بردارن
شرکت های اینترنت ایران شدن دکان های گران فروشی و کم فروشی میذارن نت بپوسه ولی دست مشتری ندن اونی هم که هست با قیمت 10 برابر و کیفیت آشغال بدون پشتیبانی

اي گفتي منم مخابرات گرفتم مثه خر موندم توش
شبانه نداره تازه بايد تا عيد تحملش كنم
به نظرم الان بهترين شركت هاي وبه
راستي حجم خوريشم نگو ك مثه چي مصرف ميكنه

Sent from my iPad using Tapatalk

mohammad211
25-12-2014, 17:14
دوستان من میخوام اینترنت نامحدود بگیرم از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟
سرعتش زیر 150 نیاد.
هزینشم بیشتر از 50 تومن نشه.
درضمن من کم کم هر ماه 40 گیگ دانلود دارم.

kasra2012
25-12-2014, 17:17
دوستان من میخوام اینترنت نامحدود بگیرم از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟
سرعتش زیر 150 نیاد.
هزینشم بیشتر از 50 تومن نشه.
درضمن من کم کم هر ماه 40 گیگ دانلود دارم.

این چیزی ک شما میخواید میشه نامحدود پارس انلاین ک ماهی ۹۰ تومن باید بدید

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Hamed DC
25-12-2014, 18:34
دوست عزیز واسه تورنت چطوره الان من مبین نت دارم هفته ایی یه روز پیش میاد بتونم دانلود کنم اصلا شب و روز هر چی تورنت میزنم دانلود نمیشه نمیدونم چرا اینطوریه. منم تقریبا کل دانلودم تورنته. مال شما که اینطور نیست ؟
های وبم دارم راضیم ولی سرعت تورنتش کمتره از دانلود معمولی. قبلا که دانلود شبانه مبین نت باز بود سرعت تورنتم 90 درصد دانلود معمولی بود. حالا 90 نه ولی حداقل بیشتر از 20 درصد سرعتو نگیره ...
درود....
شما بهتره برای تورنت از لیچرهای تورنت استفاده کنید. چون لینکهای تورنت با Seedهای بالا هم سرعت متوسطی دارن. و شدیدا هم نوسانی هستش.

zanyar.sew
26-12-2014, 21:50
درود....
شما بهتره برای تورنت از لیچرهای تورنت استفاده کنید. چون لینکهای تورنت با Seedهای بالا هم سرعت متوسطی دارن. و شدیدا هم نوسانی هستش.

لیچر؟! باید پولی هم بدی به لیچر اخه ! اونم هزینش بالاس. الان های وب گرفتم تو همون سه ساعت رایگان حدود ۴ گیگ میگیره که کافیه. به ندرت پیش میاد تنظیمش کنم و کار نکنه. با بقیه سرویسها شانست خیلی کم بود و صبح که بیدار میشدی میدی هیچی دانلود نکرده. طول روز هم کار نمیکردن چه برسه به شب! فشفشه هم داره عالیه سه گیگ دو تمن که اگه روزی زیاد دانلود داشته باشی عالیه انصافا.

Sent from my iPad using Tapatalk

NeORiN
01-01-2015, 15:15
سلام. دوستانی که از مخابرات سرویس دارن این چند شب اخیر تو تایم شبانه از حجمتون کم نشده ؟؟

من که چهارگیگ رفت تو پاچم! پشتیبانی هم زیر بار نمیره. اینم از اینترنت شبانه مخابرات....:n03::n03:

M e i s a m
07-01-2015, 02:32
اقا ما رفتیم یه خط هم از صبانت گرفتیم
پینگ بد نیست نسبت به مخابرات بالاتره ولی باز خوبه
نوسان آنچنانی نداشته این 2 روزه
ولی برای کسایی که دنبال رایگان هستن به کار نمیاد چون حجم شبانه دوبرابر روزانه هست و بعد میشه 64کیلوبیت دایالاپ

در مورد نامحدودها هم به هوای سرعت اسمی رفتم ولی اسمی نبود در حقیقت و محدود به اسم نامحدود بود
برای داشتن یه 256 نامحدود باید سرویس 1مگ بردارید با قیمت 90 (که 10درصدی هم مالیات این چیزا میخوره میشه 100ت) که 20 گیگ با سرعت بالا بده بعد بشه 256
اگر 30بدید برای 256 بعد 5 گیگ سرعتتون میشه 64کیلوبیت

در به در بگردی یه نت نامحدود نداره شهر ما

Hamed DC
07-01-2015, 22:36
سلام. دوستانی که از مخابرات سرویس دارن این چند شب اخیر تو تایم شبانه از حجمتون کم نشده ؟؟

من که چهارگیگ رفت تو پاچم! پشتیبانی هم زیر بار نمیره. اینم از اینترنت شبانه مخابرات....:n03::n03:
سلام اخوی.
شما قرار بود یه خبری به من بدیا!!! آقای خوش قول!
پس اوضاع مخابراتم ریخته بهم. کلا شبانه به فنا رفته.

kasra2012
07-01-2015, 23:19
سلام اخوی.
شما قرار بود یه خبری به من بدیا!!! آقای خوش قول!
پس اوضاع مخابراتم ریخته بهم. کلا شبانه به فنا رفته.

مخابرات ک افتضاحه
شبا افت سرعت داره بد جور
اقا من ۲ ماه از قراردادم مونده چقدر خسارت میگیرن تخلیه کنن؟
اینجا کسی از های وب سرویس داره؟...ترجیحا مرکز بعثت...میخوام ببینم چجوریاست

M e i s a m
11-01-2015, 12:34
مخابرات مرکز مدنی که خوبه کلا سرعت بالاترین حدش هست و مشکل نداره
فقط اگر مثل مخابرات تهران داشت یه نامحدود به ما میداد صد بار بهتر از این سیستم مزخرف شبانه بود

kasra2012
11-01-2015, 13:06
مخابرات مرکز مدنی که خوبه کلا سرعت بالاترین حدش هست و مشکل نداره
فقط اگر مثل مخابرات تهران داشت یه نامحدود به ما میداد صد بار بهتر از این سیستم مزخرف شبانه بود

حالا خوبه باز شما شبانه دارید به من گفتن شبانه داره اما وقتی وصل کردن دیدم نداره
راستی الان ک ۲ ماه از قرارداد مونده چقدر جرسمه میگیرن ک خطو تخلیه کنن؟

kasra2012
16-01-2015, 20:35
دوستان الان تو همدان کدوم شرکت یه نت ادمانه با شبانه ادمانه میده؟
خودم نظرم رو های وبه

M e i s a m
17-01-2015, 01:47
حالا خوبه باز شما شبانه دارید به من گفتن شبانه داره اما وقتی وصل کردن دیدم نداره
راستی الان ک ۲ ماه از قرارداد مونده چقدر جرسمه میگیرن ک خطو تخلیه کنن؟

تو سایت بری اطلاعاتش هست بعضی سرویس هاش که ارزان تر بودن فکر کنم شبانه نداشتن این طرح ک من گرفتم زیر ماهی 14ت شبانه نداشت هیچ امتیاز ویژه ای هم نداشت چز ماهی 2تومن ارزانتر بودنش!

جریمه ش همون پول تعرفه 2 ماه باقیمانده رو ازت میگیرن و جمع اوریش میکنن مگر اینکه امتیاز ویژه ای گرفته باشی مثل مودم رایگان ک 2/12 یا همون یک ششم پولش رو ازت میگیرن یا حجم اضافه که اون هم با قیمت خودش حساب میشه

chubin009
03-02-2015, 15:02
سلام
اگه بخوایم سرویسمون رو عوض کنیم هم باید جریمه بدیم . مثلا من پارسال 19 بهمن یه خط 512 گرفتم الان بخوام عوضش کنم همین 512 منتها 5 گیگ رو بگیرم باید جریمه بدم ؟ بعد از تعویض سرویس یوزر و پسوردمون عوض میشه ؟
ممنون

meysam.1
04-03-2015, 14:03
بچه ها من شهرک مدنی قاسم اباد زندگی میکنم بعد اینجا مخابرات میگه خطوتش pcm واسه adsl فعلا جا نداره بچه ها خیلی به adsl نیاز دارم انقد رفتم اومدم خسته شدم کسی بلده تورو خدا بگه چیکار کنم بخدا شیرینیم بهش میدم

M e i s a m
10-03-2015, 01:30
البته یکم با تاخیر هست جواب!

سلام
اگه بخوایم سرویسمون رو عوض کنیم هم باید جریمه بدیم . مثلا من پارسال 19 بهمن یه خط 512 گرفتم الان بخوام عوضش کنم همین 512 منتها 5 گیگ رو بگیرم باید جریمه بدم ؟ بعد از تعویض سرویس یوزر و پسوردمون عوض میشه ؟
ممنون
سرویس های دائمی رو شش ماهه هم میشه تعویض کرد مگراینکه طرح فصلی چیزی گرفته باشی ک اونها یکساله هستن

ب هیچ عنوان مخابرات زیر بار تعویض با تعرفه ارزانتر نمیره اگر بخوای گرانتر برداری میشه ولی ارزان تر باید اول درخواست جمع اوری بدی ک یکی دو روز میکشه بعد میری جدیدشو میگیری هزینه هم نداره

Hamed_joon
10-03-2015, 02:01
من 2 مگ مخابرات دارم ، شبی هم 4 5 گیگ دانلود میکنم

kasra2012
11-03-2015, 23:52
البته یکم با تاخیر هست جواب!

سرویس های دائمی رو شش ماهه هم میشه تعویض کرد مگراینکه طرح فصلی چیزی گرفته باشی ک اونها یکساله هستن

ب هیچ عنوان مخابرات زیر بار تعویض با تعرفه ارزانتر نمیره اگر بخوای گرانتر برداری میشه ولی ارزان تر باید اول درخواست جمع اوری بدی ک یکی دو روز میکشه بعد میری جدیدشو میگیری هزینه هم نداره

اصلا زیر بار تعویض نمیره
من طرحم دقیق ۱ ماه مونده میگم جریمشو بگیر بهار تا بهار برا ببند میگه بهار تا بهار فقط برای مشترکینه جدیده
میگم خو کلا خطو تخلیه کن دوباره میام ثبت نام میکنم میگه بازم نمیشه میگم خو این ۱ ماه تموم شد من چه خاکی باس بریزم میگه اونوقت مشترک جدید حساب میشید
این چند روزه فقط مخابراتو فحش دادم
واقعا بهار تا بهارو نمیتونم بگیرم؟

vahid_sh2447
13-03-2015, 20:02
سلام به همه همشهری های خوبم...
از دوستانی که اینترنت از مخابرات دارن میشه یه تست با speed test بزارن و بگن وضعیت دانلود شبانشون چطوره؟
ممنون

vahid_sh2447
13-03-2015, 20:03

از دوستانی که اینترنت از مخابرات دارن میشه یه تست با speed test بزارن
در ضمن وضعیت دانلود شبانشون چطوره؟
ممنون

سرویس 2 مگ 5 گیگ طرح بهار تا بهار

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
04-04-2015, 11:43
از دوستانی که اینترنت از مخابرات دارن میشه یه تست با speed test بزارن و بگن وضعیت دانلود شبانشون چطوره؟
ممنون
سرعت یک مگ طرح پاییزه پارسال
دانلود ۲.۵ مگ
آپلود ۰.۵ مگ
پینگ خوب (داخل کشور ۱۰ ۲۰ خارج کشور با ۴۲۲۴ کمتر از ۱۰۰ م ث)
شبانه هم فول سرعته البته با سرعت اسمی یک مگ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا زیر بار تعویض نمیره
من طرحم دقیق ۱ ماه مونده میگم جریمشو بگیر بهار تا بهار برا ببند میگه بهار تا بهار فقط برای مشترکینه جدیده
میگم خو کلا خطو تخلیه کن دوباره میام ثبت نام میکنم میگه بازم نمیشه میگم خو این ۱ ماه تموم شد من چه خاکی باس بریزم میگه اونوقت مشترک جدید حساب میشید
این چند روزه فقط مخابراتو فحش دادم
واقعا بهار تا بهارو نمیتونم بگیرم؟

البته الان ک با تاخیر جواب میدم دگ کاری کرده باشی گذشته و رفته :دی ولی خب گفتم ک این جانور ها جدای از اینکه اندازه سر سوزن از هـیــچی سر در نمیارن کارشون فقط چاپیدن بیشتر مشتری بدبخته یعنی طرح رو ک ولش کن میگم من ب یارو میگم طرح عادی رو میخوام عوض کنم کجای اساس نامه یا نمیدونم حوزه کاری شما یا هر خراب شده ای !! گفته شده ک نمیشه تعویض کرد میگه برو مخابرات مهدیه بگو یعنی میخواد بندازتت دنبال نخود سیاه ک شدنی هم نیست (ی مشتری اونجا بود میگفت من رفتم گفتن نمیشه !!)

ولی جمع اوری رو ک باید انجام بدن جریمه رو میگیره جمع میکنه میری جدید میگیری ولی اگر از این طرح های یکساله ب اندازه کافی نکشیدی برو دوباره یکی مثل قبلی بگیر
البته ن اینکه من ناراضی باشم با این قیمت اینی ک من دارم باز بد نیست (یک مگ هفت گیگ ماهی ۱۵۵۰۰) ولی کلا زور میگن دگ... اگر پولش رو داری شک نکن ک اعتباری بگیری ن دائمی

در مورد مشترک جدید هم اره اون مودم ک میدن مال مشترک جدید هست یعنی خط خشک باشه و adsl روش قبلا فعال نشده باشه یا ک حداقل شش ماه ازش گذشته باشه ولی سایر امتیازاتش رو میشه گرفت
من سر طرح پاییزه ک گرفتم گذاشته بودن یا مودم رایگان ک برا مشترک جدیده یا دو گیگ اضافه ک همه میتونن بگیرن اگه بهت میگن نه چرت میگن سفت بگو من پرسیدم امارش رو دارم البته از این طرح بهاره اطلاعاتی ندارم

kasra2012
04-04-2015, 21:14
سرعت یک مگ طرح پاییزه پارسال
دانلود ۲.۵ مگ
آپلود ۰.۵ مگ
پینگ خوب (داخل کشور ۱۰ ۲۰ خارج کشور با ۴۲۲۴ کمتر از ۱۰۰ م ث)
شبانه هم فول سرعته البته با سرعت اسمی یک مگ

البته الان ک با تاخیر جواب میدم دگ کاری کرده باشی گذشته و رفته :دی ولی خب گفتم ک این جانور ها جدای از اینکه اندازه سر سوزن از هـیــچی سر در نمیارن کارشون فقط چاپیدن بیشتر مشتری بدبخته یعنی طرح رو ک ولش کن میگم من ب یارو میگم طرح عادی رو میخوام عوض کنم کجای اساس نامه یا نمیدونم حوزه کاری شما یا هر خراب شده ای !! گفته شده ک نمیشه تعویض کرد میگه برو مخابرات مهدیه بگو یعنی میخواد بندازتت دنبال نخود سیاه ک شدنی هم نیست (ی مشتری اونجا بود میگفت من رفتم گفتن نمیشه !!)

ولی جمع اوری رو ک باید انجام بدن جریمه رو میگیره جمع میکنه میری جدید میگیری ولی اگر از این طرح های یکساله ب اندازه کافی نکشیدی برو دوباره یکی مثل قبلی بگیر
البته ن اینکه من ناراضی باشم با این قیمت اینی ک من دارم باز بد نیست (یک مگ هفت گیگ ماهی ۱۵۵۰۰) ولی کلا زور میگن دگ... اگر پولش رو داری شک نکن ک اعتباری بگیری ن دائمی

در مورد مشترک جدید هم اره اون مودم ک میدن مال مشترک جدید هست یعنی خط خشک باشه و adsl روش قبلا فعال نشده باشه یا ک حداقل شش ماه ازش گذشته باشه ولی سایر امتیازاتش رو میشه گرفت
من سر طرح پاییزه ک گرفتم گذاشته بودن یا مودم رایگان ک برا مشترک جدیده یا دو گیگ اضافه ک همه میتونن بگیرن اگه بهت میگن نه چرت میگن سفت بگو من پرسیدم امارش رو دارم البته از این طرح بهاره اطلاعاتی ندارم
قراردادم چند روز دیگه تمومه
میگه این بهار تا بهار فقط مشترکین جدید
حالا من نمیدونم چجوری پارسال با اینکه 3 4 سال یوزر مخابرات بودم بهم مودم دادن
جای دیگه نیست شبانه درست درمون داشته باشه؟
2 مگش چقدر دان میکنه؟

M e i s a m
07-04-2015, 11:10
والا من کمبود سرعت ندارم یعنی سرعت ۱مگ کامله ک میشه شبی ۲.۵ گیگ حالا دو مگ هم داشتم شبی ۴ ۴.۵ میگرفت بازم بستگی داره به منطقه ای که هستی. مخابرات شهرک مدنی ظاهرا خلوته سرعتش بالاست بقیه جالا اطلاع ندارم ولی فکر نکنم چیزی که از شرکت ها بگیری بهتر از این باشه چون عملا نامحدودِ محدود بهت میدن قیمتشان هم بالاتره ولی باز از های وب ی اطلاعاتی بگیر میگن بد نیست

amir1024
10-04-2015, 23:27
سلام این سرویس
2048BG12-10G
با سرویس
2048BM12-5G
فقط سر ترافیک فرق دارن ولی قیمتشون یکی هست
سرعت شبانه تو مرکز بعثت چطوره؟
این سرویس های بهار تا بهار اعتباریه یا دائمی ؟

در کل بگیریم یا نگیریم ؟ مسئله این است

vahid_sh2447
11-04-2015, 09:20
سلام این سرویس
2048BG12-10G
با سرویس
2048BM12-5G

سلام امیر جان.حالت خوبه...
هیچ فرقی نداره اصلش 5 گیگ داره اگه مودم رو برنداری 5 گیگ اضافه میدن میشه 10 گیگ.
سرعت شبانه مرکز پاستور متغیره بهترین حالت شبی 4 گیگ میگیره ولی بعد از عید به علت تغییر ساعت تو ساعت اولیه شبانه رایگان سرعتش خیلی پایینه.
سرویس هایی که شبانه رایگان داره دایمی هستش.

در کل مخابرات سرعت دانلود و پینگش برام اصلن جالب نبوده فقط تو بعضی از ساعات روز سرعتش همون 2 مگ هستش و به نظرم شرکت های دیگه فعلن وضعیت بهتری دارند...

kasra2012
11-04-2015, 11:06
سلام این سرویس
2048BG12-10G
با سرویس
2048BM12-5G

بهترین مرکز بعثته
هیچ جوره کمبود نداره
شبانه هم رو اسمیه

kasra2012
11-04-2015, 20:23
دوستان من 2048c12-8g رو گرفتم
تین سرویس شبانش چند تا چنده؟

پ ن: شبانش ۱ تا ۷
سرعت هم با اسپید تست حدود ۴ مگ هست
نیازی به خاموش روشن کردن مودم برای شبانه نیس
خدایی هیچ جا کیفیت مخابراتو نداره

astalla
25-05-2015, 23:43
شروع فعالیت شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در همدان از ابتدای خداد ماه

آدرس نمایندگی : آرامگاه بوعلی ابتدای کولانج مجتمع اداری الماس طبقه چهارم واحد 38
32515435

astalla
25-05-2015, 23:44

آدرس نمایندگی : آرامگاه بوعلی ابتدای کولانج مجتمع اداری الماس طبقه چهارم واحد 38
32515435

astalla
25-05-2015, 23:52

vahid_sh2447
26-05-2015, 09:31

32515435
ممنون از اطلاع رسانی تون دوست عزیز...
ولی قیمتهاش خیلی بالا ست با شرکت های خصوصی دیگه هم قابل مقایسه نیست مخابرات که هیچی.

آسیاتک 2 مگ 6 گیگ در ماه با 3 ساعت دانلود رایگان + 3 ساعت دانلود نیم بها رو میده 28900 که پیشگامان 2 مگ 5 گیگ رو میده 33800 با 3 ساعت رایگان.
صبانت 2 مگ 5گیگ در ماه رو میده 24000 اونم با 5 ساعت رایگان 2 تا 5 که پیشگامان 2 مگ 5 گیگ رو میده 33800 با 3 ساعت رایگان.
های وب 2 مگ 8 گیگ در ماه رو میده 34400 با 3 ساعت رایگان در ماه که پیشگامان 2 مگ 5 گیگ رو میده 33800 با 3 ساعت رایگان.

شرکت های دیگه هم اطلاعی ندارم...

astalla
26-05-2015, 10:50
ممنون دوست عزیز بابت اطلاعاتتون
در مورد مقایسه ها من چون با های وب هم سه سال کار می کردم توضیح بدم که :
1- سرویس 2 مگ 8 گیگ های وب ساعت رایگان ندارد
2- 34400 با 9% ارزش افزوده میشه 37500 و با 1000 تومان هزینه نگهداری یک ماهه مخابرات میشه 38500 در تعرفه های پیشگامان کل هزینه ها 33800 با 9% و آبونمان مخابرات محاسبه شده است...
3- ساعات رایگان پیشگامان برای سرویس های سه ماهه و شش ماهه 5 ساعت (روزهای جمعه 8 ساعت) است ولی های وب برای 2 مگ رایگان ندارد.

kasra2012
03-06-2015, 17:29
تو همدان يه نامحدود درست حسابي گير نمياد؟؟؟

m_K_K_1379
25-07-2015, 00:43
سلام دوستان اینترنت مبین نت دارم.
وضعش خرابه چند وقته سرویس 4 مگ دارم 5 گیگ ماهی34.
میخوام ببینم برای منظقه بلوار ارم همدان بهترین سرویس دهنده کدومه> قیمت مهم نیست سرعت و دانلود شبانه برام مهمه.

shazdeh23
08-09-2015, 23:52
سلام بچه ها. کسی با صبانت کار کرده؟ سرویسش خوبه؟
کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

- - - Updated - - -

سلام بچه ها. کسی با صبانت کار کرده؟ سرویسش خوبه؟
کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

mansor_1381
10-09-2015, 12:00
مخابرات همدانم دیگه دانلود شبانش رو تقریبا قطع کرد

قابل توجه آن دسته از مشترکین گرامی که دارای دانلود شبانه رایگان میباشند از ابتدای مهر ماه سال جاری(1394/07/01)مصرف شبانه تا سقف 8 گیگابایت رایگان بوده و مصرف ترافیک بیشتر به ازای هرگیگابایت 16000ریال محاسبه خواهد شد

۸ گیگ شبانه میشه شی؟

Theoden
19-09-2015, 20:49
متاسفانه یا خوشبختانه هنوز هم برای من به صرفه ترین سرویس رو داره. برای ماهایی که ۳ گیگ در ماه داریم هنوز نسبت به بقیه به صرفه است. البته بیشتر خصوصی ها پهنای باند روزانه بالاتری میدن.
واقعا چه کاری از ما برمیاد؟ همه جا اینترنت قیمت نزولی داره، اینجا صعودی به علاوه محدودیت بیشتر هر ساله. راستش من فکر می کنم این سیاست شرکت های ارائه دهنده کاملا با اهداف و رویکرد وزارت ارتباطات هماهنگه وگرنه وضعیت رو به وخامت نبود. ولی ابن سیاست به ضرر همه تموم میشه. هر دو طرف شرکت ها و مشتری

pedramh
19-09-2015, 21:53
مخابرات شبانه رو قطع کرده
کسی خبر داره سیاست سراسریه یا اینکه اینجا یهو تصمیم گرفته این کار رو بکنه ؟

من قرارداد یک ساله دارم جایی هست شکایت کنم که اینا وسط قرارداد شرایط سرویس رو عوض کردند؟

h-blade
20-09-2015, 20:11
دوستان یه آمار بگیرین ببینیم باید به خاطر حذف شبانه رایگان باید به کجا شکایت کنیم....

الان مخابرات تهران داره نامحدود میده....

pedramh
21-09-2015, 12:33
دوستان میتونید از این آدرس شکایت کنید : سامانه پاسخ گویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با 195 هم میتونید تماس بگیرید.
به 2020 هم زنگ بزنید اعتراضتون رو بگید و بگید که شکایت کردید. من حضوری هم اگر وقت کنم میرم مرکز مخابراتی

مخابرات همدان همین یکی دو ماه پیش زیر ذره بین وزارت ارتباطات بود برای پهنای باند کلی ازش شکایت شده بود.

به هر کسی که میشناسید از این اپراتور استفاده میکنه اطلاع بدید که شکایت کنند.

pedramh
24-09-2015, 17:17
ظاهرا مخابرات از محدود کردم ترافیک شبانه به 8 گیگ عقب نشینی کرده.
اون پیامی که قبلا تو صفحه ی Adsl.tch.ir بود رو برداشتند. توی خود سایت هیچ اثری از محدودیت نیست . همین طور توی کنترل پنل
توی لیست قیمت ها هم هیچ چیز در این مورد ننوشته

- - - Updated - - -

اون پیامی که قبلا تو صفحه ی Adsl.tch.ir بود رو برداشتند. توی خود سایت هیچ اثری از محدودیت نیست . همین طور توی کنترل پنل

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Hamed DC
24-09-2015, 20:05

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

درود.
شما شبانه رو تست زدین؟؟؟ سرعتش تغییری نکرد؟؟؟

h-blade
24-09-2015, 21:13
معلوم نیست کوتاه اومده باشه .....

اینا کارشون همینه یه دفعه دیدی دانلود کردی بعد برات هزینه اضافه رد کردن.....

باید مطمون بشیم اعمال نشده....

سرعت هم که تقریبا 20 روزه کم شده.....

mansor_1381
28-09-2015, 04:32
محدودیت اعمال میشه صفحه اول سامانه رو ببینید

ضمنا مخابرات همدان کلی بدهی داره

h-blade
03-10-2015, 00:01
دوستان من یه 4 5 روز پیش تو سامانه شکایتی مطرح کردم و امروز جوابش اومد و مطمئن شدم حداقل رسیدگی میکنن ولی تنها کاری که میکنن اینه که میان جوابی که مخابرات همدان داده به شاکی ارجاع میدن ولی خوبی که داره میتونی تا 3 بار درخواست بررسی دوباره بدی که هر بار توسط یک رده بالاتر پیگیری میشه......

حالا از دوستان تقاضا میکنم واقعا هرکی هر مشکلی داره بره تو سامانه شکایت کنه مخصوصا طرح جدید محدودیت شبانه و مطرح کنه تا به یه جایی برسیم.
هر چی شکایت ها بیشتر بشه نتیجه بهتری میده مخصوصا مخابرات همدان که کلی مشکل داره.....

آدرس سامانه :

- - - Updated - - -

دوستان من یه 4 5 روز پیش تو سامانه شکایتی مطرح کردم و امروز جوابش اومد و مطمئن شدم حداقل رسیدگی میکنن ولی تنها کاری که میکنن اینه که میان جوابی که مخابرات همدان داده به شاکی ارجاع میدن ولی خوبی که داره میتونی تا 3 بار درخواست بررسی دوباره بدی که هر بار توسط یک رده بالاتر پیگیری میشه......

حالا از دوستان تقاضا میکنم واقعا هرکی هر مشکلی داره بره تو سامانه شکایت کنه مخصوصا طرح جدید محدودیت شبانه و مطرح کنه تا به یه جایی برسیم.
هر چی شکایت ها بیشتر بشه نتیجه بهتری میده مخصوصا مخابرات همدان که کلی مشکل داره.....

آدرس سامانه :

vahid_sh2447
05-10-2015, 10:18

آدرس سامانه :

- - - Updated - - -

آدرس سامانه :

ممنون از اطلاع رسونیتون...
من در خواست دادم.دوستان دیگه هم حتمن این کار رو انجام بدن شاید به نتیجه ای رسیدیم.

vahid_sh2447
05-10-2015, 12:15
جواب در خواست من رو دادند:

فقط مشکل اینجاست که چطور میشه مخابرات همدان رو اجبار به این کار کرد؟؟؟

vahid_sh2447
06-10-2015, 19:18
جواب در خواست من رو دادند:

فقط مشکل اینجاست که چطور میشه مخابرات همدان رو اجبار به این کار کرد؟؟؟

دوستان اگه میخوان به نتیجه برسن حتمن پیگیری کنند امروز از 195 زنگ زدند و گفتن مشکلتون حل شده؟ منم گفتم که داستان اینطوریه و زیر بار نمیرن... قول پیگیری دادند.
اگه نفرات زیاد باشه مخابرات همدان مجبور به عقب نشینی میشه چون تو هیچ استانی چنین کاری نکردن.....................

h-blade
08-10-2015, 12:20
به من پاسخ دادن که محدوديت ترافيك بر اساس مصوبات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بوده....

بنده نوشتم حرف زدن کافی نیست باید از مصوبه با امضا عکس بگیرین بذارین رو سایت مخابرات همدان......

و در ضمن باید دقیقا نوشته باشه محدودیت دانلود شبانه نه صرفا محدودیت دانلود.....

دوستان پیگیری کنید و به هر کی هم میشناسین بگین شکایت کنه تعداد بره بالا صد در صد کم میارن.....

این تازه اوله کاره 6 ماه دیگه مطمئننا همین 8 گیگ هم بر میدارن یه ال دیگه هم قیمت هارو دوبرابر میکنن و سرعت نصف....

از الان کوتاه بیایم کار تمومه...

NeORiN
09-10-2015, 14:43
به من پاسخ دادن که محدوديت ترافيك بر اساس مصوبات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي بوده....

بنده نوشتم حرف زدن کافی نیست باید از مصوبه با امضا عکس بگیرین بذارین رو سایت مخابرات همدان......

و در ضمن باید دقیقا نوشته باشه محدودیت دانلود شبانه نه صرفا محدودیت دانلود.....

دوستان پیگیری کنید و به هر کی هم میشناسین بگین شکایت کنه تعداد بره بالا صد در صد کم میارن.....

این تازه اوله کاره 6 ماه دیگه مطمئننا همین 8 گیگ هم بر میدارن یه ال دیگه هم قیمت هارو دوبرابر میکنن و سرعت نصف....

از الان کوتاه بیایم کار تمومه...

سلام حامد جان.
درسته. تجربه ثابت کرده هر موقع کوتا اومدیم اوضاع بدتر شده.
دوسال پیش بدون هماهنگی خطمو روی فیبر بردن و راهی جز استفاده از سرویس مخابرات ندارم. مطمئنا خیلی از دوستان دیگه مشکل من رو دارن
باید همه با هم اعتراض کنیم...

h-blade
09-10-2015, 17:23
سلام حامد جان.
درسته. تجربه ثابت کرده هر موقع کوتا اومدیم اوضاع بدتر شده.
دوسال پیش بدون هماهنگی خطمو روی فیبر بردن و راهی جز استفاده از سرویس مخابرات ندارم. مطمئنا خیلی از دوستان دیگه مشکل من رو دارن
باید همه با هم اعتراض کنیم...

مخلصیم.
فقط باید همه به بقیه مشترکین اطلاع رسانی کنیم ار طرق مختلف که برن تو سامانه 195 شکایت کنن.....

h-blade
24-10-2015, 18:03
معلوم شد دلیل عجیب مخابرات برای محدود کردن شبانه چیه:

گفتن مردم از شبانه برای دانلود استفاده میکنن و پهنای باند کم میشه و بعضی از مردم که میخوان نصفه شب از اینترنت برای انجام تحقیقاتشون استفاده کنن به مشکل میخورن.....

شما کسیو میشناسین ساعت 4 نصفه شب بلند شه به تحقیقات بپردازه.....:n04:

M e i s a m
29-10-2015, 20:35
منم ثبت شکایت کردم
هم از شبانه گفتم هم از داغون بودن نت هم تعرفه ها و... اگر کسی باشد ک اهمیتی بدهد...

Hamed DC
30-10-2015, 12:46
معلوم شد دلیل عجیب مخابرات برای محدود کردن شبانه چیه:

گفتن مردم از شبانه برای دانلود استفاده میکنن و پهنای باند کم میشه و بعضی از مردم که میخوان نصفه شب از اینترنت برای انجام تحقیقاتشون استفاده کنن به مشکل میخورن.....

شما کسیو میشناسین ساعت 4 نصفه شب بلند شه به تحقیقات بپردازه.....:n04:
جالبه....
البته نباید پاسخ هایی جز این از شرکتهایی مثل ISP ها انتظار داشت.

M e i s a m
01-11-2015, 15:01
امروز زنگ زدن کلی صحبت کردیم و اینا ک اصلا بماند. لپ مطلب اینکه گفت اینیه ک هست اینجا ایرانه و فلان بیسار
با یکی دگ هم صحبت کردم تازه بهش گفتم پینگ چیه بعدشم تشکر و خداحافظی
اصلا ادم میمانه! اخه اینا نباید ذره ای اطلاع و سواد داشته باشن از کاری ک انجام میدن؟
در یک کلام ر××م ب این مرز و بوم آریایی

h-blade
01-11-2015, 23:57
هر چی بدبختیه مال مردم بدبخت همدانه اونوقت میگیم چرا این شهر جلو نمیره.....

یه بنده خدایی میشناسم اصفهان با 2 مگ مخابرات اصفهان داره شبی 7 گیگ رایگان دانلود میکنه.....

یه مشت بی سواد شدن مسئولین این شهر.....

M e i s a m
03-11-2015, 12:41
ب یارو میگم من ک نیامدم مقایسه کنم با ژاپن و اروپا و امریکا (آفریقا از ما خیلی جلوتره) میگم تو تهران همین مخابرات داره نامحدود میده داره شبانه رایگان میده میگه نه ببین الان کرمانشاه از اول نداشته هیچی هم نشده! میگم مشتری بوقه میگه مغلطه نکن مشتری چیه ملاک اونیه ک از بالا تعیین کنن
بعدشم میگم انحصاریه خب باشه دگ شما ک طبق حرف خودتان پول کل خط رو ب عنوان روزانه گرفتین پس دگ چکار ب این آب باریکه شبانه دارین میگه نه بعضی ها خط ده بیست مگی دارن شبی ۴۰ ۵۰ گیگ میگیرن
بعدشم میگه مخابرات کلی هزینه کرده خط کشیده بعد شرکتها میان همینجوری روش سرویس میدن نمیشه که. البته مدنی فیبری و اینچیزا نیست ولی ب یارو میگم کلا همه با هم یکی هستن و فرق ندارن ک برفرض بخوام شرکت عوض کنم میگه نه الان ما با اسیاتک رقابت داریم......

سگ بالدار بزنه ب این مملکت ک هرچی میکشیم از بیشعوری و عقب ماندگی و نفهمی مردممانه

M e i s a m
03-11-2015, 12:45
هر چی بدبختیه مال مردم بدبخت همدانه اونوقت میگیم چرا این شهر جلو نمیره.....

یه بنده خدایی میشناسم اصفهان با 2 مگ مخابرات اصفهان داره شبی 7 گیگ رایگان دانلود میکنه.....

یه مشت بی سواد شدن مسئولین این شهر.....
البته نکته اصلی فراموش نشه برادر ک اون مسئولی ک شما ب اسم با سواد میشناسیش هم ی عزیزیه مثل بقیه
کل قضیه اینترنت پرسرعت قطره چکانی و شبانه از ریشه باید پاک بشه

h-blade
08-11-2015, 01:36
دوستان با توجه به طرح جدیدی که مخابرات مبنی بر محدودیت شبانه گذاشت و قطعی های مکرر این چند هفته و بی توجهی به اعتراضات مردم من مجبورم مخابرات تخلیه کنم و از یه isp دیگه خدمات دریافت کنم.

حالا دوستان با توجه به تجربه ای که از شرکت های مختلف دارن هم به من کمک کنن یه آی اس پی خوب پیدا کنم برای کوچ کردن.....من مرکز مخابراتی باباطاهر هستم.

شبانه به شدت مورد نیازه حداقل 15 گیگ در ماه....

M e i s a m
17-11-2015, 12:38
دوستان با توجه به طرح جدیدی که مخابرات مبنی بر محدودیت شبانه گذاشت و قطعی های مکرر این چند هفته و بی توجهی به اعتراضات مردم من مجبورم مخابرات تخلیه کنم و از یه isp دیگه خدمات دریافت کنم.

حالا دوستان با توجه به تجربه ای که از شرکت های مختلف دارن هم به من کمک کنن یه آی اس پی خوب پیدا کنم برای کوچ کردن.....من مرکز مخابراتی باباطاهر هستم.

شبانه به شدت مورد نیازه حداقل 15 گیگ در ماه....
۱۵ یا ۱۵۰؟ اگر مصرفت در همون حد ۱۵ گیگ هست بگیر بره شبانه و روزانه هم نداره وقتی از ده گیگ مازاد رد بشی قیمت همه ش میشه ۱۶۰۰تومن. شبانه هم ک هشت گیگ رایگانه و بعدش میشه ۱۶۰۰ بیخودی خودت رو الاف نکن بقیه جاها هم مثل همین مخابرات اشغالن

vahid_sh2447
27-11-2015, 10:47
از وقتی که سامانه مخابرات تو این ماه عوض شده فکر کنم همون 8 گیگ شبانه رو هم برداشتن...

misam5526
27-11-2015, 12:23
ب یارو میگم من ک نیامدم مقایسه کنم با ژاپن و اروپا و امریکا (آفریقا از ما خیلی جلوتره) میگم تو تهران همین مخابرات داره نامحدود میده داره شبانه رایگان میده میگه نه ببین الان کرمانشاه از اول نداشته هیچی هم نشده! میگم مشتری بوقه میگه مغلطه نکن مشتری چیه ملاک اونیه ک از بالا تعیین کنن
بعدشم میگم انحصاریه خب باشه دگ شما ک طبق حرف خودتان پول کل خط رو ب عنوان روزانه گرفتین پس دگ چکار ب این آب باریکه شبانه دارین میگه نه بعضی ها خط ده بیست مگی دارن شبی ۴۰ ۵۰ گیگ میگیرن
بعدشم میگه مخابرات کلی هزینه کرده خط کشیده بعد شرکتها میان همینجوری روش سرویس میدن نمیشه که. البته مدنی فیبری و اینچیزا نیست ولی ب یارو میگم کلا همه با هم یکی هستن و فرق ندارن ک برفرض بخوام شرکت عوض کنم میگه نه الان ما با اسیاتک رقابت داریم......

به نمایندگی از کرمانشاهیا تکذیب میکنم!!

مخابرات کرمانشاه از وقتی حجمی شد همیشه شبانه رایگان داشته و داره! سرعت شاید نوسان داشته ولی محدودیت خیر!

M e i s a m
27-11-2015, 17:54
به نمایندگی از کرمانشاهیا تکذیب میکنم!!

مخابرات کرمانشاه از وقتی حجمی شد همیشه شبانه رایگان داشته و داره! سرعت شاید نوسان داشته ولی محدودیت خیر!
شتریه ک روی همه میخوابه! نوبت شما هم میشه برادر عجله نکن! کمر ب همت بستن برای ویرانتر کردن این وضعیت ویران. ممنون بابت اطلاع رسانی :n12:
قشنگ یادمه ک گفت کرمانشاه رو منم گفتم اقا اصلا بر فرض ک اونا از ما بدتر تو باید ما رو داغون تر کنی یا اونا رو بیاری بالا
کلا بگذریم.. صحبت های این فوقٍ خیلی زیاد چوخ متخصص های اینترنت کشور خودش سینمایی هست (یک نفر تو اون خراب شده مخابرات نیست ک نزدیک باشه ک بفهمه پینگ اصلا چیه)

vahid_sh2447
27-11-2015, 20:04
شتریه ک روی همه میخوابه! نوبت شما هم میشه برادر عجله نکن! کمر ب همت بستن برای ویرانتر کردن این وضعیت ویران. ممنون بابت اطلاع رسانی :n12:
قشنگ یادمه ک گفت کرمانشاه رو منم گفتم اقا اصلا بر فرض ک اونا از ما بدتر تو باید ما رو داغون تر کنی یا اونا رو بیاری بالا
کلا بگذریم.. صحبت های این فوقٍ خیلی زیاد چوخ متخصص های اینترنت کشور خودش سینمایی هست (یک نفر تو اون خراب شده مخابرات نیست ک نزدیک باشه ک بفهمه پینگ اصلا چیه)
پینگ بمانه پیشکشششان
وقتی که سند و ریسیو نداری زنگ می زنی پشتیبانی اولین چیزی که مغز جلبکشون میگه:از فیلتر شکن نباید استفاده کنی فیلتر شکنت رو ببند انگار رو سیستم منه...

h-blade
01-12-2015, 16:48
پینگ بمانه پیشکشششان
وقتی که سند و ریسیو نداری زنگ می زنی پشتیبانی اولین چیزی که مغز جلبکشون میگه:از فیلتر شکن نباید استفاده کنی فیلتر شکنت رو ببند انگار رو سیستم منه...

من هر دفعه زنگ زدم میگه سیستمت ویروس داره......

یه دفعه گفتم من همین الان ویندوز عوض کردم بالا اومد بهت زنگ زدم ....گفت بعضی از ویروس ها پاک نمیشن

یه سری هم نامحدود گرفتم اومدم دیدن نصف دیال آپ سرعت داره زنگ زدم گفتم مگه اسمی نیست گفت نه برادر نامحدود دو بار تقسیم بر 8 میشه گفتم 2 بار به نظر من کمه یه 7 8 بار دیگه تقسیم کنید یه موقع سرعت کاربر زیاد نباشه....

گفتم میام اونجا ازت شکایت میکنم گفت هر کاری میخوای بکن من ککم هم نمیگزه گفتم میام پدرتو در میارم گفت به خاطر توهین ازت شکایت میکنم حالا به مسئولین محترم مخابرات توهین میکنی ....

تا کی خون دل بخوریم.......

Theoden
01-12-2015, 20:55
!دو بار تقسیم بر هشت میشه
من هم خیلی کلافه شدم. خودتون میتونید چک کنید تو همین تاپیک. من وفادارترین و صبور ترین مشترکشون هستم و ای دی اس ال رو با همین مخابرات تجربه کردم. اون اوایل اصلا مساله ترافیک محدود مطرح نبود. کلا نا محدود بود و منی که ۲۵۶ کیلو گرفته بودم، همین سرعت اسمی رو شبانه روز داشتم. ماهی اون موقع ۵ سال پیش) دوازده و نیم هزار تومن آبونمان میدادم. واقعا اون موقع راضی بودم. هم کیفیت خوب بود و هم آزادیش. واقعا مخابرات اون موقع انحصار پارس آنلاین و فن آوا رو توی همدان شکست و اینترنت رو به امثال من رسوند. خودتون میدونید شرکت پارس آنلاین اون موقع چقدر طماع بود. اصلا مودم های غیر مال خودش رو قبول نداشت و اگه میدونستن از جای دیگه مودم خریدی اصلا پشتیبانی درستی نمی کردن و همه مشکلات رو مینداختن گردن مودمت. تازه هزینه رانژه هم کم کمش حدود ۳۰ هزار تومن بود که خب ۶یا ۷ سال پیش کلی پول بود برای من. جمعا اینترنت پارس آنلاین اولش یه ۱۰۰ تومنی آب می خورد به علاوه هزینه ثابت ماهیانه بعدش. من همیشه لنگ همون ۱۰۰ تومن بودم. اون موقع با ۱۰۰ تومن کلی کار میشد کرد. ولی خب ۴ یا ۵ سال پیش مخابرات اوضاع رو عوض کرد. هزینه رانژه رو اصلا نمی گرفت، مودم رو به عهده خودت میذاشت که بخری و هزینه ماهیانه معقولی داشت. در ضمن بدون مدرک شناسایی دانشجویی و غیره، بهت۲۵۶ میداد. اون زمان پارس آنلاین مودم سیمفونی رو میداد ۵۶ تومن. خیلی گرونتر از ارزش واقعیش. مودمی که تک پورت و سیمی بود. توی تهران و کرج همون موقع قیمت ها خیلی معقول بود. بعد از مخابرات همین پارس آنلاین خیلی عقب نشینی کرد. مودم رو گذاشت به عهده مشتری که خودش بخره یا از شرکت بگیره. رانژه رو کردن ۱۵ تومن. ثابت شد که می تونستن ارزونتر بگیرن ولی از نبود رقابت سو استفاده می کردن. مخابرات واقعا اون موقع برای من نعمت بود و به جرات می تونم بگم اینترنت باند پهن بزرگترین تحول رو تو زندگی خیلی از ماها به وجود آورد. متاسفانه وقتی مخابرات اینترنش روهمه گیر کرد و مشتریهاش زیاد شد، از خیلی از چیزا سو استفاده کرد خیلی پسرفت کرد. پشتیبان ها به طور بی سابقه ای گستاخ شدن و اصلا پاسخ گو نیستن. به شدت دروغ میگن. با وقاحت تمام به حتی مهندس کامپیوترش هم دروغ میگن. مخابرات متاسفانه خیلی بیشتر از ظرفیتش مشتری داره و با کمبود توان پردازش سرورهاش و کمی پهنای باندش به علاوه استرس بیش از حد روی شبکش دست به گریبانه. سیستم اکانتینگش به شدت ناقص و ضعیفه اینو خودشون هم بهش واقفن. متاسفانه این شرکت واقعا منو کلافه کرده و من دارم به همون پارس آنلاین و فن آوا فکر میکنم. چون رقابت اونا رو به مراتب تغییر داده. من کیفیت خط رو چک می کنم و میبینم سالمه ولی پشتیبان مخابرات با بی شرمی میگه مشکل از خطه نه ما. جالب اینجاست که توی تابستون میندازن گردن گرمای تابستون سر ظهر. من نمی دونم این گرمای تابستون چقدر هوشمنده که فقط توی تیر ماه و راس ساعت ۱۱ و به مدت دو ساعت توی سیم کشی اختلال ایجاد میکنه. شبا رو میخوان چی بگن؟ جواب واضحه. به دلیل کمبود پهنای باند و توان پشتیبانی شبکه و به علت زیادی کاربرای آنلاین توی تابستون و خصوصا ماه اولش، خیلی با مشکل قطعی مواجه میشیم. این قطعی های مکرر واقعا اذیت میکنه. بین سوییچ شبانه و روزانه هم گاها برای من به مدت های نسبتا طولانی قطع میشه و نویز و کیفیت خطم هم مشکلی نداره. کاملا مشخصه که مشکل از سمت اوناس. اینم که داستان جدیدشونه که شبانه رو اینطوری کردن. آخه اینترنت شبانه با اون سرعت اسمی که دیگه این حرفا رو نداره. اگر هم برش میدارین خب سرعت رو مثل روزانه کنین. غیر از اینه؟ به هر حال همه جا ترافیک شبانه همیشه اررونه چون کاربرا معمولا توی شب زیاد فعال نیستند. الانم که سیستم اکانتینگشون به هم ریخته. من پهنای باند شبانه ام حتی از روزانه بیشتره! البته این خیلی خوبه ولی من از این بی در و پیکریش می ترسم. سیستم جدید به وضوح ناقصه. اینا مثل این که پایلوتش رو دارن میندازن گردن ما. اصلا توی پنل بین شبانه و روزانه فرق قائل نشده و من میترسم که بدون قابلیت محدود کردن ترافیکم، میخوان چقدر آخر ماه منو تیغ بزنن. حتی هزینه از کار افتادن سیستم اکانتینگشون رو هم ما باید بدیم. خلاصه درد من هم با شما مشترکه. کیفیت پارس آنلاین و فن آوا تو همدان چطوره؟ منظورم قطعی ها و کیفیت روزانه و شبانس. نامحدود و محدود بودن همشون مثل همه ولی برای من کیفیت و اطمینان پذیریش مهمه

M e i s a m
01-12-2015, 23:16
نمیدانم چی لغتی استفاده کنم برای این عزیزان متخصص. بی سواد ک هستن ولی بهشان هم گفته شده ی سری جفنگیات رو همینجوری بلغور کنن برای هرکی ک زنگ زد یارو خودش بیخیال شه. دقیقا مشکل از خودشانه و هر دفعه من زنگ زدم طرف اصرار و اصرار داره ک مشکل از خطه. خط رو هم امدن چک کردن سالم بود گفت داخلی مشکل داره و ب ما مربوط نیست و رفت حتی حاضر نشد بیاد چک کنه از پریز ک بفهمه. اون قضیه تابستان زمستان رو ب من هم گفتن. ب یارو میگم اقا dsl وصله ولی اینترنت چراغش قرمزه این مشکل از شماست میگه نه نه فلان
گفتم ک. این حضرات پشتیبانی تئاتری هستن برای خودشان ولی ادم اونجایی زورش میگیره ک هی وصل میشی وصل میشی میرسی ته خط ب یارو میگی اقا پینگ کیفیت فلان میگه پینگ هر چی بیشتر بهتره دگ پینگ تعداد اتصالات شما ب دنیا رو نشون میده :n04: خدایا بگذر از ما

M e i s a m
01-12-2015, 23:20
پینگ بمانه پیشکشششان

من هر دفعه زنگ زدم میگه سیستمت ویروس داره......

یه دفعه گفتم من همین الان ویندوز عوض کردم بالا اومد بهت زنگ زدم ....گفت بعضی از ویروس ها پاک نمیشن

یه سری هم نامحدود گرفتم اومدم دیدن نصف دیال آپ سرعت داره زنگ زدم گفتم مگه اسمی نیست گفت نه برادر نامحدود دو بار تقسیم بر 8 میشه گفتم 2 بار به نظر من کمه یه 7 8 بار دیگه تقسیم کنید یه موقع سرعت کاربر زیاد نباشه....

گفتم میام اونجا ازت شکایت میکنم گفت هر کاری میخوای بکن من ککم هم نمیگزه گفتم میام پدرتو در میارم گفت به خاطر توهین ازت شکایت میکنم حالا به مسئولین محترم مخابرات توهین میکنی ....

تا کی خون دل بخوریم.......
والا من از مبین نت هم همین چند ماه پیش نامحدود گرفتم اولش میان ی چند گیگ میدن سرعت بالا میگن بعدش محدود منم گفته بودم ب مسئولشان ک من سرعت نمیخوام همون ۲۵۶ نامحدود کافیمه بعد دیدم سرعت رو بستن روی کمتر از دایالاپ و ن سرعت اسمی

شما مهم نیست از چ شرکتی بگیری کلا مخابرات ایران مافیا هست و همه مثل همه ن تعرفه های هر شرکتی رو نگاه کنی دقیقا تو یک محدوده حجم!! و قیمتن

Davood_titan
22-12-2015, 10:03
من امروز رفتم اینترنت مخابراتمو لغو کردم
به نظر شما کدوم شرکت خوبه از نظر سرعت؟؟ دانلود شبانه واسم مهمه

h-blade
28-12-2015, 00:13
من امروز رفتم اینترنت مخابراتمو لغو کردم
به نظر شما کدوم شرکت خوبه از نظر سرعت؟؟ دانلود شبانه واسم مهمه

شرکت خوب پیدا کردی یه خبری هم به ما بده.....

behnamcp
16-01-2016, 12:16
سلام
من نمیتونم وارد پنل کاربری بشم کسی دیگه هم هست این مشکل رو داشته باشه؟؟؟

mansor_1381
24-01-2016, 15:41
اینترنت شبانه مخابرات همدان برداشته شده؟

chubin009
24-01-2016, 16:06
سلام
من نمیتونم وارد پنل کاربری بشم کسی دیگه هم هست این مشکل رو داشته باشه؟؟؟

سلام
اگه از ثبت نامی های قدیم هستی یعنی قبل از اینکه 3 به اول شماره ها اضافه بشه این کار رو بکن :
1) اول یوزرنیمت رو به صورت زیر بنویس یعنی یکه دوم رو به سه تبدیل کن و بقیه اش هم شماره تلفنتون میشه :
813
2) پسوردت هم همون قبلیه اس .

M e i s a m
25-01-2016, 23:30
اینترنت شبانه مخابرات همدان برداشته شده؟
محدود شده ب ۸ گیگ. باقیش هر گیگ ۱۶۰۰

mansor_1381
19-02-2016, 11:21
محدود شده ب ۸ گیگ. باقیش هر گیگ ۱۶۰۰

خیر حذفش کردن! توی سامانه هم بری چیزی به اسم شبانه نداره!

چه شب چه روز از ترافیک اختصاصیت بیشتر دانلود کنی یوزرت قفل میشه تا وارد بشه دستی اضافه کنی

M e i s a m
25-02-2016, 23:32
خیر حذفش کردن! توی سامانه هم بری چیزی به اسم شبانه نداره!

چه شب چه روز از ترافیک اختصاصیت بیشتر دانلود کنی یوزرت قفل میشه تا وارد بشه دستی اضافه کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TZwlHVlJXd0NWdyR3c8B0M3EDQ6UGb0lGd
چقدر بیخود شده این سامانه مخابرات باید زیر و رو کنی تا یه لینک پیدا کنی. اینجا نوشته ۸ گیگ رایگان باقیش گیگی ۱۶۰۰

ای تف ب روح پدر هر چی گران فروش و کم فروش و دزد و خائنه

h-blade
11-06-2016, 00:25
دوستان سرعت شما هم کم شده ؟

الان سرعت دانلود من به یک چهارم رسیده

Theoden
12-06-2016, 12:58
سلام
نه، مال من یکمی بهتر شده. همیشه روی ۱.۵ مگ بود الان به دو و سه هم میرسه. نه فقط چند ثانیه اولش، منظورم سرعت پیوسته هست. من ۲۵۶ حجمی دارم

Sent from my HUAWEI Y560-U02 using Tapatalk

chubin009
05-07-2016, 11:22
سلام
من سه سال پیش یک خط adsl دائمی از مخابرات گرفتم الان میخوام عوض کنم به طرح ماه های زرین . رفتم پست بانک میگه نمیشه ؟ راست میگه یا از سر وا کرده ؟ من فرم قراردادش رو از سایت گرفتم نگاه کردم ننوشته که مشترکین قدیمی نمیتونن ثبت نام کنن. اگه نشه باید چه جوری عوضش کنم ؟ مثلا میشه اول درخواست جمع کردنش رو بدم بعدش برم از این طرح استفاده کنم ؟
با تشکر

M e i s a m
15-07-2016, 23:35
سلام
من سه سال پیش یک خط adsl دائمی از مخابرات گرفتم الان میخوام عوض کنم به طرح ماه های زرین . رفتم پست بانک میگه نمیشه ؟ راست میگه یا از سر وا کرده ؟ من فرم قراردادش رو از سایت گرفتم نگاه کردم ننوشته که مشترکین قدیمی نمیتونن ثبت نام کنن. اگه نشه باید چه جوری عوضش کنم ؟ مثلا میشه اول درخواست جمع کردنش رو بدم بعدش برم از این طرح استفاده کنم ؟
با تشکر
اگر قیمت طرح بعدی بالاتر باشه میشه وگرنه میری خود مخابرات منطقه درخواست جمع آوری میدی بعد دو روز میری سرویس جدید رو فعال میکنی هزینه هم نداره
------------------------

برادران همشهری این سرویس ها جدید که کمیسیون تعیین کرده رو دیدید؟ از اول مرداد ماه لازم الاجرا هست ترافیک داخلی و خارجی رو جدا کرده به نظر یک مقدار بهتر هست از این طرح های فعلی
من شاید یک مگ ۲۵تومن رو فعال کنم یه هفته دگ ده گیگ خارجی داره بیست داخلی (برا دانلود سریال اینا خوبه) یک چهارم مقدار دانلود هم باید به عنوان آپلود بره روش که میشه ۱۲.۵ و ۲۵ گیگ. شبانه هم اگر سر جاش بمانه که باز اونم هشت گیگ میده دگ..

اینم وضعیت نت

این یک مگه
سرور هم ک توی همدانه (آتی نت؟؟) پینگ با خارج کشور شده ۷۰ ۸۰ یعنی اصلا نت خلوت
انقدر کم فروشی میکنن سرعت هی میره بالاتر بعد هی حجم حجم حجم... بر روحتان لعنت.

behnamcp
16-07-2016, 04:40
اگر قیمت طرح بعدی بالاتر باشه میشه وگرنه میری خود مخابرات منطقه درخواست جمع آوری میدی بعد دو روز میری سرویس جدید رو فعال میکنی هزینه هم نداره
------------------------

برادران همشهری این سرویس ها جدید که کمیسیون تعیین کرده رو دیدید؟ از اول مرداد ماه لازم الاجرا هست ترافیک داخلی و خارجی رو جدا کرده به نظر یک مقدار بهتر هست از این طرح های فعلی
من شاید یک مگ ۲۵تومن رو فعال کنم یه هفته دگ ده گیگ خارجی داره بیست داخلی (برا دانلود سریال اینا خوبه) یک چهارم مقدار دانلود هم باید به عنوان آپلود بره روش که میشه ۱۲.۵ و ۲۵ گیگ. شبانه هم اگر سر جاش بمانه که باز اونم هشت گیگ میده دگ..

اینم وضعیت نت

این یک مگه
سرور هم ک توی همدانه (آتی نت؟؟) پینگ با خارج کشور شده ۷۰ ۸۰ یعنی اصلا نت خلوت
انقدر کم فروشی میکنن سرعت هی میره بالاتر بعد هی حجم حجم حجم... بر روحتان لعنت.

سلام
میشه لینک تعرفه هاشو بذارید

M e i s a m
25-07-2016, 12:29
سلام
میشه لینک تعرفه هاشو بذارید
قرار بود از یک مرداد اجرایی شه ولی نشده
یک فایل pdf بود تو نت سرچ بزنی هست مال خود کمیسیون و اینها بود متنش همینه فقط جهت اطمینان میگم که یعنی معتبره

behnamcp
28-07-2016, 20:52
سلام بر همشهریهای عزیز
دوستان من از مخابرات اینترنت 1 مگ دارم مشکلم اینه مدتی هست در طی روز مدام قطع و وصل میشه(شبها از اینترنت استفاده نمی کنم). کسی دیگه هم هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟

h-blade
02-08-2016, 19:26
سلام بر همشهریهای عزیز
دوستان من از مخابرات اینترنت 1 مگ دارم مشکلم اینه مدتی هست در طی روز مدام قطع و وصل میشه(شبها از اینترنت استفاده نمی کنم). کسی دیگه هم هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟

برای من هم قطع و وصلی زیاد شده علاوه بر این سرعت هم به شدت کم شده ...

دلایلش فکر کنم یکی کاهش هزینه گیگ باشه یا تغییر آی پی های ورژن 4 به ورژن 6 یا حتی دلایل دیگه ای که میتونه داشته باشه

behnamcp
03-08-2016, 10:55
برای من هم قطع و وصلی زیاد شده علاوه بر این سرعت هم به شدت کم شده ...

دلایلش فکر کنم یکی کاهش هزینه گیگ باشه یا تغییر آی پی های ورژن 4 به ورژن 6 یا حتی دلایل دیگه ای که میتونه داشته باشه
بله ظاهرا حق با شماست سرعت ها هم کم شده شرعت من به یه یک سوم تا یک چهارم رسیده
دوستانی که از مخابرات اینترنت دارند لطفا یه تست سرعت بگیرند ببینند سرعت شون کم شده یا نه؟؟؟

behnamcp
09-11-2016, 16:18
سلام بر همگی
دوستان ازتون خواهش می کنم بیشتر فعالیت داشته باشید تاپیک داره خاک می خوره و خیلی سوت و کور شده.
حقیقتش من دی ماه امسال قراردادم با مخابرات تموم میشه حالا برای برای بعد از اون تصمیم گرفتم که از یه شرکت اینترنت بگیرم دوتا گزینه دارم:
1.سرویس عصرانه آسیاتک که برای یک سال و نیم 365 گیگ اینترنت میده با قیمت حدود 115 هزار تومان با سرعت 16 مگابیت
2.سرویس آتی نت که برای یک سال 150گیگ اینترنت میده با قیمت 100 هزار تومان با سرعت 12مگابیت
به نظرتون کدوم یکی بهتره؟؟؟من خودم بیشتر نظرم رو آسیاتک جلب شده

NeORiN
09-11-2016, 19:48
سلام بر همگی
دوستان ازتون خواهش می کنم بیشتر فعالیت داشته باشید تاپیک داره خاک می خوره و خیلی سوت و کور شده.
حقیقتش من دی ماه امسال قراردادم با مخابرات تموم میشه حالا برای برای بعد از اون تصمیم گرفتم که از یه شرکت اینترنت بگیرم دوتا گزینه دارم:
1.سرویس عصرانه آسیاتک که برای یک سال و نیم 365 گیگ اینترنت میده با قیمت حدود 115 هزار تومان با سرعت 16 مگابیت
2.سرویس آتی نت که برای یک سال 150گیگ اینترنت میده با قیمت 100 هزار تومان با سرعت 12مگابیت

سلام
خب مشخصه آسیاتک بهترین گزینه ست. نسبت به آتی نت هم پیشنهادات تشویقی بهتری مثل گیگباکس ، دانلود از آسیادی ال و... میتونی استفاده کنی.

دوستانی که از مخابرات سرویس دارن آیا هنوز محدودیت دانلود شبانه(8گیگ) پابرجاست یا حذف شده؟

M e i s a m
30-11-2016, 01:17
سلام
دوستانی که از مخابرات سرویس دارن آیا هنوز محدودیت دانلود شبانه(8گیگ) پابرجاست یا حذف شده؟
پرزیدنت روحانی بر خلاف نفر قبلیش خوب بلده چجور پول در بیاره بجای اینکه بزنه تو سر نت امده قیمت حجم رو که اصلا از ریشه مشکل دار هست نصف کرده بعد جاها دگ پول زور میگیره فرضا مخابرات مثل ما شبانه رو که طبق قانون پولش رو از قبل گرفتن حذف میکنه حالا فکر کن یک درصد سیستم هشت گیگی حذف شه بره قبلیش فوقش همین رو هم حذف میکنن میره. پول رو بچسب اقا. والا بخدا همون شبانه بهتر بود الان دوبرابر پول میدیم برا یک دهم مصرف قبل

بله ظاهرا حق با شماست سرعت ها هم کم شده شرعت من به یه یک سوم تا یک چهارم رسیده
دوستانی که از مخابرات اینترنت دارند لطفا یه تست سرعت بگیرند ببینند سرعت شون کم شده یا نه؟؟؟
اتفاقا برا من سرعت رفت بالاتر تعرفه یک مگ سه مگ سرعت میداد شده ۶ مگ

سلام بر همگی
اگر ۳۶۵ گیگ رو حساب کنی به ۹۹ت بعلاوه ۵ت رانژه بنظر بصرفه میاد ولی خب ۲۶۵ تاش ساعت ۱۶ تا ۲۰ هست (عصر--که این خوب نیست) و فقط یکبار مشترک جدید میتانه بگیره سرویس رو. این هاش مهم هست. آتی نت رو من با مخابرات فعلیم مقایسه کردم حدودا نصف قیمت فعلی مخابرات من میفته بنظر من این بهتره ولی بازم یکبار بیشتر نمیشه گرفت..

اگر میخواید دانلود کنید شبانه همراه اول بگیرید یک ماه ۳۰ ت ساعت ۱ تا ۱۱ رفیقم داره میگه متوسط سرعت ۱.۵ مگ یعنی میشه در ماه راحت ۲۰۰ گیگ گرفت (تا الان ۲۰ روز بالای صد گیگ گرفته محدودیت نداشته) بعدش برای روزانه کارا متفرقه همون مخابرات کفایت میده الان ۱۵۵۰۰ هشت گیگ روزانه بعلاوه هشت گیگ شبانه اگر اضاف نندازی میشه گفت خوبه دگ دردسر نداره یا هم که هرچی دگ خوب بود اتی نت آسیا یا هرچی

amir1024
24-12-2016, 23:34
آسیا تک قطعی خیلی زیاد شده
بقیه سرویس دهنده ها چطورن ؟

اگر کسی از آسیا تک داره و سرعتش توی تایم رایگان بیشتر از 500 تا نمیره درخواست تغیر پروفایل به پروفایل اداری بده سرعتش میره روی یک مگ بر ثانیه
من 16 گیگ روی دانلود گذاشه بودم همه ش رو گرفته بوده
سایت آسیا دی ال هم امکانات خوبی داره هرچی نرم افزار نیاز داشته باشیم اونجا داره
اشتراک فیلمیو هم اگه بگیریم ترافیک کم نمیکنه

chubin009
02-02-2017, 16:58
یک سوال داشتم :
اینکه میگن کسی اینترنت مخابرات داشته باشه و بره قطعش کنه و اینترنت از شرکت های دیگه بگیره مخابرات نمیزاره راسته ؟ و اینکه از کجا بفهمیم خط تلفنمون فیبر نوری یا کابل مسی ؟ الان من میترسم برم قطع کنم مخابراتو و نتونم از شرکت های دیگه بگیرم چون میگن فقط مخابرات برای کابل فیبر نوری جواب میده ؟ (من ساکن شهرک مدنی هستم)
با تشکر

rsn
09-02-2017, 10:43
من 5 ساله اینترنت 128 مخابرات رو دادم. تا حالا راضی بودم

chubin009
11-02-2017, 12:03
این صفحه مدیریت مصرف مخابرات الان 2 هفته بیشتره که بالا نمیاد . اینا نمیدونم چه جوری نمیتونن یه سایت رو درست کنن؟؟ مردم رو الاف کردن الان نمیدونیم چقدر از ترافیکمون مونده ؟ حالا ما که دائمی هستیم ولی اونا که اعتباری ان و می خوان ترافیک بخرن نمیدونم چیکار میکنن !

behnamcp
24-06-2017, 22:37
به نام خدایی که زیباست و زیبایی را دوست دارد
با تقدیم سلام و احترام
دوستان من قبلا اینترنت یک مگ مخابرات با ترافیک 8گیگ با هزینه ماهیانه ی 15.5 هزار تومان داشتم از اول ماه خرداد اون رو تبدیل به اینترنت 5 تا 16 مگ با ترافیک 5 گیگ(طرح همسفر) با هزینه 9 هزار تومان کردم چند موضوع هست می خوام نظر شما رو جلب کنم:
1. وقتی من برای تبت نام رفتم به عبارت "پس پرداخت محدود" توجه نکردم چون در این حالت وقتی 5 گیگ تموم میشه باید برای ترافیک اضافه علاو بر پول تلفی که برای 5 گیگ که 9هزار تومان هست روی قبض تلفن میاد باید همون موقع پول پرداخت کنی مثلا من 6 گیگ رو یکی یکی خریدم که شد 18 هزار تومان
2.با وجودیکه سرعت اسمی من حداقل 5 و حد اکثر16 برابر شده اما به هیچ وجه سرعتم در ساعت روزانه تغییر نکرده قبلا 900 کیلوبایت برثانیه بود الان هم همین طور. فقط تغییر خوبی که کرده سرعت دانلود شبانه با روزانه برابر شده اونم تا8گیگ در بازه 2تا 6 صبح.
3.مشکل دیگه که دارم اینه مصرفم ترافیکم خیلی زیاد شده .
در هر صورت من این نکات گفتم تا دوستان حواسشون باشه

merman2
13-05-2018, 01:05
سلام
دوستان کسی با پیش شماره 3834 اینترنت گرفته؟ تو هر isp چک کردم و زنگ زدم گفتن نمیدیم و فقط باید از مخابرات سرویس بگیری :| دلیلش چیه؟
البته تو سایت مخابرات هم چک کردم اونجا هم نوشت برای این شماره غیرقابل دریافته
چیکار کنم به نظرتون؟

hossein2801
11-01-2019, 09:42
مخابرات از زمانی سایتو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دادن 10 برابر از شما ترافیک کم میکنن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید شکایت ارسال کنید و اطلاع رسانی کنید 90گیگ من 10 روزه تموم شد با 10 گیگ مصرف

amir1024
15-07-2019, 14:22
کسی از پیشگامان نت گرفته ؟
های وب بد نیست ولی با این مبلغ پرداختی میشه سرویس های بهتری از پیشگامان گرفت

Hoffman
07-04-2020, 12:58
سلام بر همشهریان گرامی
من بعد 10 سال استفاده از adsl مخابرات به خاطر کیفیت بد و قطعی های مکرر و افت سرعتش درخواست جمع آوری دادم
حالا میخواستم ببینم از بین باقی isp ها دوستان چی رو پیشنهاد میکنن؟
من خودم نظرم رو پارس آنلاینه، از دوستان همشهری ممنون میشم اگه تجربه ی استفاده از adsl پارس انلاین یا باقی isp ها رو دارن من رو برای انتخاب بهترین سرویس دهنده راهنمایی کنن

epaaeiz
07-04-2020, 18:43
سلام بر همشهریان گرامی
من بعد 10 سال استفاده از adsl مخابرات به خاطر کیفیت بد و قطعی های مکرر و افت سرعتش درخواست جمع آوری دادم
حالا میخواستم ببینم از بین باقی isp ها دوستان چی رو پیشنهاد میکنن؟
من خودم نظرم رو پارس آنلاینه، از دوستان همشهری ممنون میشم اگه تجربه ی استفاده از adsl پارس انلاین یا باقی isp ها رو دارن من رو برای انتخاب بهترین سرویس دهنده راهنمایی کنن
درود. دوست عزیز پارس آنلاین یکی از بدترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت تو ایران هست.
شرکت هایی مثل شاتل و آسیاتک و های وب خوب هستن.
اگر هم سرعت بالا مد نظرتون هست و از نظر هزینه مشکلی ندارید، از مبین نت استفاده کنید (به شرطی که TD-LTE آنتن دهی داشته باشه نه اینکه روی FD-LTE بذارن که همراه اول بهش آنتن میده و سرعتش کند). ایرانسل هم خوب هست. منظورم TD-LTE اون هست.
توجه داشته باشید که اگر از مرکز مخابرات دور هستید، از هر شرکتی اینترنت ADSL بگیرید، سرعت و کیفیت اینترنت شما خوب نخواهد بود.

Theoden
07-04-2020, 20:56
سلام
متاسفانه در یک ماه اخیر، شرکت مخابرات به دلیل ترافیک بالای شبکه دچار مشکلاتی شده که خودتون ذکر کردید. خصوصا با هدیه دادن 100 گیگابایت ترافیک هدیه، این وضعیت رو به وخامت رفت. من هم مثل شما از تابستان 89 مشترک مخابرات بوده‌ام و هستم. و این مشکلات برام وجود داشته اما تنها چیزی که من رو مشترک این شرکت نگاه داشته، قیمت بسیار رقابتی مخابرات نسبت به کلیه شرکت‌های دیگر هست. با این وجود، من مشترک TD-LTE ایرانسل هم هستم و باید بگم که این سرویس از همه‌ی سرویس‌های دیگر برای من بهتر بوده است. اما این در مورد منطقه‌ی ما صادق هست و من نمی‌تونم نظر قطعی در مورد منطقه‌ی شما بدم. به هر حال اگر توان مالی مناسب دارید، این مساله رو هم در نظر بگیرید. در مورد ADSL،متاسفانه تجربه‌ی شرکت‌های دیگر رو ندارم. مخابرات با وجود پتانسیل بالایی که داره، VDSL رو خیلی کند توسعه داده و فیبر نوری رو هم خیلی کم توسعه داده. من پاییز پارسال خیلی دنبال فیبر بودم اما منطقه‌ی ما ارائه نمی‌شد. شما هم باز فیبر رو بپرسید، شاید برای شما امکان واگذاری وجود داشته باشه.

Hoffman
08-04-2020, 15:46
سلام
متاسفانه در یک ماه اخیر، شرکت مخابرات به دلیل ترافیک بالای شبکه دچار مشکلاتی شده که خودتون ذکر کردید. خصوصا با هدیه دادن 100 گیگابایت ترافیک هدیه، این وضعیت رو به وخامت رفت. من هم مثل شما از تابستان 89 مشترک مخابرات بوده‌ام و هستم. و این مشکلات برام وجود داشته اما تنها جیزی که من رو مشترک این شرکت نگاه داشته، قیمت بسیار رقابتی مخابرات نسبت به کلیه شرکت‌های دیگر هست. با این وجود، من مشترک TD-LTE ایرانسل هم هستم و باید بگم که این سرویس از همه‌ی سرویس‌های دیگر برای من بهتر بوده است. اما این در مورد منطقه‌ی ما صادق هست و من نمی‌تونم نظر قطعی در مورد منطقه‌ی شما بدم. به هر حال اگر توان مالی مناسب دارید، این مساله رو هم در نظر بگیرید. در مورد ADSL،متاسفانه تجربه‌ی شرکت‌های دیگر رو ندارم. مخابرات با وجود پتانسیل بالایی که داره، VDSL رو خیلی کند توسعه داده و فیبر نوری رو هم خیلی کم توسعه داده. من پاییز پارسال خیلی دنبال فیبر بودم اما منظقه‌ی ما ارائه نمی‌شد. شما هم باز فیبر رو بپرسید، شاید برای شما امکان واگذاری وجود داشته باشه.

درود
در مورد adsl مخابرات حق با شماست، اما مشکلی که یکی دوماه بود خیلی من رو اذیت می کرد مشکل تو اتصال به شبکه بود، گاهی اوقات باید چند ده دقیقه تلاش میکردم تا بالاخره به شبکه متصل میشد، با پشتیبانی هم که تماس میگرفتم میگفتن مشکلی نداره تا این که یک بار از دهن اپراتورش در رفت و گفت بیشتر از ip موجود اشتراک فروختن و وقتی تمام ip ها اشغال باشه نمیشه کانکت شد تا یه ip خالی بشه، جدای این هم گفت به خاطر این 100 گیگ ترافیک هدیه این چند روزه روزی هزار تا اشتراک جدید اضافه شده که دیگه دیدم با این شرایط adsl مخابرات ارزش استفاده نداره
فعلاً دارم از نت همراه استفاده میکنم تا ببینم جایگزین بهتری پیدا میشه

Theoden
10-04-2020, 00:21
همین دو روز اخیر، خود من حداقل روزی دو بار قطعی داشتم و مجبور به ریست کردن مودم می‌شدم. حتی همین دو هفته پیش به مودم خودم شک کردم و کلا ریست فکتوری کردمش و تنظیم مجدد کردم. اما قطعی ها باقی موندند. کارشناس‌ها هم معمولا جواب های خیلی بی فایده‌ای می‌دهند. حالا یا واقعا اطلاعات کافی ندارند و یا این که کار خودشون رو با پاسخ های کلیشه ای راحت می‌کنند. من تابستون‌ها، بین سالهای 90 تا 93، دقیقا در تیرماه که امتحانات مدارس تموم می‌شد، این وضعیت شما رو تجربه می‌کردم و قطعی داشتم. وقتی از کارشناس‌ها می‌پرسیدم، معمولا جوابشون این بود که به خاطر گرمای هوا، کابل‌های مسی دچار اختلال می‌شوند. اما بعد از اون تاریخ و احتمالا به خاطر گسترش امکاناتشون، حتی در گرماي به مراتب شدیدتر تابستون‌های بعدی، مشکلی برام ایجاد نشد. این عدم صداقشون باعث شده که من به ندرت با شرکت تماس بگیرم. شما احتمالا برای سال اول، با هر شرکت دیگری که قرارداد ببندید، مشکلی نخواهید داشت چون طرح‌های مشترکین جدیدشون خیلی اغوا کننده هست. هزینه ی بیشتر می‌ارزه به اعصاب راحت‌تر. امیدوارم مشکلتون حل بشه چون درک می کنم که خیلی آزار دهنده هست.

Theoden
30-04-2020, 19:13
درود
در مورد adsl مخابرات حق با شماست، اما مشکلی که یکی دوماه بود خیلی من رو اذیت می کرد مشکل تو اتصال به شبکه بود، گاهی اوقات باید چند ده دقیقه تلاش میکردم تا بالاخره به شبکه متصل میشد، با پشتیبانی هم که تماس میگرفتم میگفتن مشکلی نداره تا این که یک بار از دهن اپراتورش در رفت و گفت بیشتر از ip موجود اشتراک فروختن و وقتی تمام ip ها اشغال باشه نمیشه کانکت شد تا یه ip خالی بشه، جدای این هم گفت به خاطر این 100 گیگ ترافیک هدیه این چند روزه روزی هزار تا اشتراک جدید اضافه شده که دیگه دیدم با این شرایط adsl مخابرات ارزش استفاده نداره
فعلاً دارم از نت همراه استفاده میکنم تا ببینم جایگزین بهتری پیدا میشه
سلام
ببخشید شما سرویس خودتون رو عوض کردید؟ از کدوم شرکت گرفتید؟ رضایت دارید؟
من خیلی دارم اذیت میشم. روزی بیش از 5 بار قطعی دارم. قطعی لینک هم نیست، قطعی کانکشن هست. من مرکز بعثت هستم.

Hoffman
23-05-2020, 21:45
سلام
ببخشید شما سرویس خودتون رو عوض کردید؟ از کدوم شرکت گرفتید؟ رضایت دارید؟
من خیلی دارم اذیت میشم. روزی بیش از 5 بار قطعی دارم. قطعی لینک هم نیست، قطعی کانکشن هست. من مرکز بعثت هستم.

سلام
ببخشید من الان پستتون رو دیدم
نه هنوز از اینترنت همراه استفاده میکنم، درسته هزینه اش بیشتره ولی حداقل اعصاب خوردی های adsl رو نداره