PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13

reza_electronic
02-03-2013, 15:10
با سلام ، من اهوازیم ولی با اجازتون اومدم تو بحثتون .

من الان 256 پارس دارم ، سرعتم تو روز عالیه ، هر چی باشه بالای 120 ، از سرم هم زیاده برای چیمه دانلود 400 ، ولی شبا نامردا وصلش کردن رو سرعت واقعیم که بین 20 تا40 ، تقریبا شبی 500 الی 550 مگ دانلود میکنم ، زنگ زدم پشتیبانیش میگه همون موقعی که سرعت خراب میشه باید زنگ بزنید (یعنی ساعت 2) ، من هم گفتمش باشه ساعت 2 هم زنگ میزنم ، ولی بم گفت مشکل نداره سرعتت رو تو شب هم بیشتر میکنن . ولی کی ساعت 2 زنگ بزنه:n27:

ولی در کل نسبت به مخابرات بهتره چون مخابرات 80 درصد ازش ناراضین . ولی پارس انلاین اگه تو روز خودتو کنترل نکنی مثل من میشی ، الان بعد از 7 روز 450 مگ مونده برام :n14:

boro_baba
02-03-2013, 17:36
آخه بدبختی اينه که رو فيبر نوری سرويس نميده اين پارس يعنی به غير از مخابرات کسی رو فيبر نوری سرويس
نميده اگه کسی چيزی ميدونه به ما هم بگه اگه سرويسی هم هست که رو فيبر نوری بياد که ما هم استفاده کنيم

reza_electronic
02-03-2013, 23:20
آخه بدبختی اينه که رو فيبر نوری سرويس نميده اين پارس يعنی به غير از مخابرات کسی رو فيبر نوری سرويس
نميده اگه کسی چيزی ميدونه به ما هم بگه اگه سرويسی هم هست که رو فيبر نوری بياد که ما هم استفاده کنيم

یه سوال ،این حضرات که میخان پیشرفته کنن مملکتو، شما الان که فیبر نوری داری مثلا نویزت رو چنده (همون SNR) ، من با همون سیمهای احتمالا زمان شاهی نویزم اینه

SNR Margin

:

14.6
6.1
db

Line Attenuation

:

43.0
34.3
db

Data Rate

:

2048
454
kbps

البته من خودمم موندم برم مخابرات بگیرم یا نه چون قیمتای نامحدودش خیلی خوبن ، الان ما 100 % باید ترافیک اضافه بگیریم 1 گیگش 4500 تومن !! چونکه آدما معمولا تو روز بیدارن و میخان استفاده کنن ، کی ساعت 2 میاد بشینه پشت اینترنت !!

ولی خوب از سرعتش و قطعیش خیلی خیلی ها ناراضی اند

amir1024
03-03-2013, 00:24
پارس آنلاین الان خیلی خوب شده من به همه پیشنهاد میکنم که بیان و از اون بگیرن چون با 128
میتونید راحت شبی 800 مگ دانلودکنید :n19:دیگه حساب کنید با 256 و 512 شبی چقدر میشه دانلود کرد :n10:

reza_electronic
03-03-2013, 08:55
پارس آنلاین الان خیلی خوب شده من به همه پیشنهاد میکنم که بیان و از اون بگیرن چون با 128
میتونید راحت شبی 800 مگ دانلودکنید :n19:دیگه حساب کنید با 256 و 512 شبی چقدر میشه دانلود کرد :n10:

حرف الکی نزن ، من با 256 دیشب از ساعت 2 تا 7 صبح 170 مگ بیشتر دانلود نکردم ، البته اینترنت همش شانسیه ، این شانسی گه ماست

tanhayetanha
03-03-2013, 08:57
اینم تست سرعت ساعت 8.30 صبح با اشتراک 512k پارس انلاین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_electronic
03-03-2013, 09:02
اینم تست سرعت ساعت 8.30 صبح با اشتراک 512k پارس انلاین

تو بگو سرعتت تو روز بشه 10 مگابایت بر ثانیه ، چی میتونی باش بکنی ، مگر اینکه نامحدود باشه ، اگر محدود باشه باید ماهی 200 هزار تومن ترافیک اضافه بخری !!

NeORiN
03-03-2013, 13:26
تو بگو سرعتت تو روز بشه 10 مگابایت بر ثانیه ، چی میتونی باش بکنی ، مگر اینکه نامحدود باشه ، اگر محدود باشه باید ماهی 200 هزار تومن ترافیک اضافه بخری !!

دقیقا !
نوین نت هم یه زمانی تو روز 400تا میرفت سرعت دانلود ولی شبا بزور 40-50k

amir1024
03-03-2013, 13:55
این رو محض خنده گفتم وگرنه از کی تا حالا پارس آنلاین درست و حسابی کار میکنه با این پینگ داغونی که داره در حالت عادی مال من 450 هست چه برسه به بالا سرعت هم 120 بیشتر نمیره وگرنه مرض که ندارم بخوام همشهری هام رو بکوشنم جایی که بدرد نمیخوره من کلی برای اینکه شما ها از اینترنت راحت تر استفاده کنین زحمت کشیدم که آخر هم نشد

tanhayetanha
03-03-2013, 19:46
این رو محض خنده گفتم وگرنه از کی تا حالا پارس آنلاین درست و حسابی کار میکنه با این پینگ داغونی که داره در حالت عادی مال من 450 هست چه برسه به بالا سرعت هم 120 بیشتر نمیره وگرنه مرض که ندارم بخوام همشهری هام رو بکوشنم جایی که بدرد نمیخوره من کلی برای اینکه شما ها از اینترنت راحت تر استفاده کنین زحمت کشیدم که آخر هم نشد

دوست من شما خط تلفنت صد درصد ایراد داره، من الان بیشتر از 3 ساله که مشترک پارس هستم و همیشه ار سرعتش راضی بودم، من نزدیک مرکز پاستوره دفترم، البته خونه از نت گستر سرویس دارم وایرلس، اما در کل پارس مشکلی نداشته و نداره، سرعتش هم همیشه نسبت به بقیه شرکتها بالاتره، پینگش هم همینطور، شما صد در صد کابلهای تلفن تو خونه رو چک کن، یک سیم مستقیم از دم در بیار تا مودمت با یک نویز گیر تست کن، بعید می دونم مشکلی داشته باشی، من تست پینگ هم می گیرم صبح برات می گذارم تا ببینی پینگش هم مشکلی نداره، نه تایم اوت داره و نه قطعی ، پینگ 4.2.2.4 هم معمولا زیر 250 است . اما من مخابرات 2 مگ داشتم سه ماه استفاده کردم، به لعنت خدا هم نمی ارزید، کلی هم ازم ترافیک دزدید !

tanhayetanha
03-03-2013, 19:48

خوب دانلود شبانه یک بحث دیگه است، اینم بدونم بستگی به شانست داره که روی په لاینی باشی و کسانی که در لاین شما هستم هم شبا دانلود دارند یا ندارند که سرعتت بیا پایین، اما شما باید سرعت در

ساعت شبانه روز رو در نظر بگیری، در کل هر جور مقایسه کنی فعلا که پارس بهترین گزینه است .

reza_electronic
04-03-2013, 00:14
خوب دانلود شبانه یک بحث دیگه است، اینم بدونم بستگی به شانست داره که روی په لاینی باشی و کسانی که در لاین شما هستم هم شبا دانلود دارند یا ندارند که سرعتت بیا پایین، اما شما باید سرعت در

ساعت شبانه روز رو در نظر بگیری، در کل هر جور مقایسه کنی فعلا که پارس بهترین گزینه است .

خوب اره ، اینو قبول دارم که تقریبا بهترین گزینس ولی باید واقعا شانس باهات یار باشه ، یدفعه یکیو میبینی میره سرویس 128 نامحدود میخره از مخابرات (یعنی ته آشغالی) سرعتش 400 کیلو ، هر چقدهم دانلود کنه خدا بده برکت ، یکی میره از پارس 2 مگ نامحدود میخره ، ترافیکش تموم میشه !!!!!!!!!

والا هیچ بعید نیست تو این مملکت

h-blade
05-03-2013, 12:46
سلام دوستان تماسي با 2020 داشتم كه اون طوري كه اپراتور گفت شرحشو براتون مينويسم :

گويا اين طرحي كه شبانه هر گيگ 1750 تومان ميشد شكست خورده و كلا برداشته شده.....

سرويس هاي جديدي توسط مخابرات ارائه شده كه سرعت 512 و 1024 هم داراي سرويس شبانه رايگان هستند...

سرويس هاي 512 و 1024 در دو مدل 6 ماهه و 12 ماهه ارائه ميشن كه از نظر قيمت هيچ فرقي با هم ندارن ولي پكيج 12 ماهه داراي امتياز براي قرعه كشي هم هست....

boro_baba
05-03-2013, 16:14
Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 33.3 29.5
Attenuation (dB): 20.0 4.9
مگه مخابرات نا محدود ميده؟؟؟؟

یه سوال ،این حضرات که میخان پیشرفته کنن مملکتو، شما الان که فیبر نوری داری مثلا نویزت رو چنده (همون SNR) ، من با همون سیمهای احتمالا زمان شاهی نویزم اینه

SNR Margin

:

14.6
6.1
db

Line Attenuation

:

43.0
34.3
db

Data Rate

:

2048
454
kbps

البته من خودمم موندم برم مخابرات بگیرم یا نه چون قیمتای نامحدودش خیلی خوبن ، الان ما 100 % باید ترافیک اضافه بگیریم 1 گیگش 4500 تومن !! چونکه آدما معمولا تو روز بیدارن و میخان استفاده کنن ، کی ساعت 2 میاد بشینه پشت اینترنت !!

ولی خوب از سرعتش و قطعیش خیلی خیلی ها ناراضی اند

vahid_sh2447
05-03-2013, 16:25
Downstream Upstream
SNR Margin (dB): 33.3 29.5
Attenuation (dB): 20.0 4.9
مگه مخابرات نا محدود ميده؟؟؟؟
ایشون محل سکونتشون اهوازه...

NeORiN
05-03-2013, 16:29
سلام دوستان تماسي با 2020 داشتم كه اون طوري كه اپراتور گفت شرحشو براتون مينويسم :

گويا اين طرحي كه شبانه هر گيگ 1750 تومان ميشد شكست خورده و كلا برداشته شده.....

سرويس هاي جديدي توسط مخابرات ارائه شده كه سرعت 512 و 1024 هم داراي سرويس شبانه رايگان هستند...

سرويس هاي 512 و 1024 در دو مدل 6 ماهه و 12 ماهه ارائه ميشن كه از نظر قيمت هيچ فرقي با هم ندارن ولي پكيج 12 ماهه داراي امتياز براي قرعه كشي هم هست....

سلام. این که خیلی خوبه. این سرویس های 512 و 1024 رو که میگی الان به این صورت ارائه میشه؟؟؟
خودت تست کردی اینارو؟؟؟ سرعتش تو بازه رایگان و غیر رایگان فرقی داره؟؟؟؟

h-blade
05-03-2013, 18:42
سلام. این که خیلی خوبه. این سرویس های 512 و 1024 رو که میگی الان به این صورت ارائه میشه؟؟؟
خودت تست کردی اینارو؟؟؟ سرعتش تو بازه رایگان و غیر رایگان فرقی داره؟؟؟؟

سلام. نه والا من تست نكردم ولي بله الان به اين صورت ارائه ميشن يه زنگي بزن 2020 آمارشو در بيار چون به درد من نميخورد ديگه زياد پا پي نشدم ببينم شرايطش چطوري.....

ولي كلا از مخابرات زياد چيز شاخي نبايد انتظار داشت.....:n07:

amir1024
08-03-2013, 02:14
بدون شرح (پارس آنلاین)

M e i s a m
08-03-2013, 11:09
نوسانات :n27::n03:

atlas-m
08-03-2013, 18:39
نظرتون چیه؟ میشه بگید؟؟ سرعتش خوبه؟ این Ping دیگه چیه؟

اشتراک شرکت مخابرات همدان، پهنای باند 256 کیلو، ترافیک آزاد!
شب هم که تست زدم همینو گرفتم!

harrypotter
08-03-2013, 20:07
این وضعیت دانلود شبانه آسیاتک چطور هست کسی تست کرده

راستی سرویس وایرلس نت گستر درست شده؟

M e i s a m
08-03-2013, 23:02
مخابرات نامحدوده اون؟ قیمتش؟ از کی تا حالا با 256 اینقدر سرعت میده مخابرات همدان؟!

mansor_1381
09-03-2013, 05:51
نظرتون چیه؟ میشه بگید؟؟ سرعتش خوبه؟ این Ping دیگه چیه؟

اشتراک شرکت مخابرات همدان، پهنای باند 256 کیلو، ترافیک آزاد!
شب هم که تست زدم همینو گرفتم!

ترافیک آزاد نداریم همشون محدودیت ترافیک دارند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TZwlHVlJXd0NWdyR3c8B0M3EDQ6UGb0lGd

atlas-m
09-03-2013, 11:37
مخابرات نامحدوده اون؟ قیمتش؟ از کی تا حالا با 256 اینقدر سرعت میده مخابرات همدان؟!
از اول اسفند شما فقط پول پهنای باند را میدهید و ترافیک بر اساس جدول زیر محاسبه میشه :

ترافیک آزاد نداریم همشون محدودیت ترافیک دارند :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TZwlHVlJXd0NWdyR3c8B0M3EDQ6UGb0lGd
به سایت مخابرات سر زدین؟؟؟

peyman22
09-03-2013, 12:44
سلام دوستان

پارس آنلاین داره یک ماه اینترنت 256 با 2 گیگ ترافیک رو به صورت کاملا رایگان میده
فقط کافیه ثبت نام کنید
هزینه اولیه هم نداره

توی همدان - ملایر - نهاوند و اسد آباد هم نمایندگی داره

گفتم اطلاع بدم

mansor_1381
09-03-2013, 16:03
از اول اسفند شما فقط پول پهنای باند را میدهید و ترافیک بر اساس جدول زیر محاسبه میشه :

به سایت مخابرات سر زدین؟؟؟

سر میزنم ولی نمیدونستم ترافیک آزاد ترافیکیه که گیگ و مگش محاسبه میشه و باید براش پول داد!

atlas-m
09-03-2013, 16:23
سر میزنم ولی نمیدونستم ترافیک آزاد ترافیکیه که گیگ و مگش محاسبه میشه و باید براش پول داد!
آخ آخ آخ. من منظورم از آزاد، اینکه، دیگه اول 256 کیلو با مثلا 2 گیگ ترافیک، مشترک نمیشه، بلکه فقط پهنای باندو مشخص میکنی. بعدش طبق تعرفه جدود فوق الذکر نسبت به مصرفت کنتر میندازه!!!

Lamanta
10-03-2013, 22:52
آسیاتک همدان کسی تائید میکنه ؟ کسی سرویس داره اینجا ؟

amir1024
10-03-2013, 22:55
امروز رفته بودم نت گستر درخواست جمع آوری سرویس بدم که دیدم که یه کاغذ چسباندن دیوار روش نوستن ((استفاده از هر نوع چیلتر شکن باعث ممنوع و باعث بالا رفتن پهنای باند شما میشود)) این هم کردن بهانه جدیدی برای دزدی های خیلی خوشگلشون باید تحمل کرد

amir1024
10-03-2013, 23:02
یه نفر در حال فداکاری هست که ببینه چطوریه فعلا شما ها صبر داشته باشین تا ببینیم چطور پیش میره میگن که صبا نت هم از لحاظ پینگ و دانلود شبانه خوبه فقط قیمتش یه خورده بالاتره اما من دیدم تو شیراز با 512 قشنگ شبی 6 گیگ دانلود میکنن

NeORiN
10-03-2013, 23:43

به لطف مصوبه 152 اسیاتک هم قیمت ها و همچنین ساعات رایگان سرویس هاش رو تغییر داد...!

NeORiN
10-03-2013, 23:44
یه نفر در حال فداکاری هست که ببینه چطوریه فعلا شما ها صبر داشته باشین تا ببینیم چطور پیش میره میگن که صبا نت هم از لحاظ پینگ و دانلود شبانه خوبه فقط قیمتش یه خورده بالاتره اما من دیدم تو شیراز با 512 قشنگ شبی 6 گیگ دانلود میکنن

شبی 6 گیگ!!؟؟! اینجور یعنی خط رو روی 4مگ میبندن وحداقل سرعت300. همدان هم همینطوره؟

amir1024
11-03-2013, 00:53
والا دروغ نباشه توی شیراز میگفتن که راضی هستن و خوبه من هم یکی دو بار رفتم موقع گند کاری مخابرات کادر خوب و با تربیتی (نه مثل ریتون و روش برخورد با مشتری) داشتن حالا چند نفر هم برن از این بگیرن یه تستی بذارن ببینیم

nemo367
11-03-2013, 09:01
یه روز خیلی عادی در همدان :n08:

لینک بفرستین...یه دوتا فایل دانلود کنیم..........:n05:

vahid_sh2447
11-03-2013, 09:51

سلام
من آسیاتک گرفتم و همون موقع هم که گرفتم تو این تاپیک پست دادم برای اطلاع رسانی و به یکی از دوستام هم پیشنهاد دادم ولی از دیروز که قیمتهای جدیدش رو اعمال کرد به نظرم باید کم کم به فکر یه isp دیگه باشم.من منتظر بودم سرویس 2 مگ 6 گیگ تمدید کنم که تعرفه های 6 گیگ ساعت رایگانش رو برداشتن.حالا شما حساب بکنید اگه بخواین ساعات رایگان برا دانلود داشته باشید حتمن باید تعرفه های 10 گیگ به بالا رو بردارین که سرویس 2 مگ با عوارض میشه 40845 تومان و 1 مگ میشه 35600 .(هزینه رانژه هم 12000 تومان برا ثبت نام اولیه میگیرن)خب با این شرایط اقتصادی نمیشه این سرویس ها رو انتخاب کرد.البته سرویس های نا محدودی هم که داره متاسفانه به علت مشکل پهنای باند مراکز مخابراتی همدان ثبات نداره.من به سرویس 1 مگ تغییر سرویس داده بودم سرعتم از 80 تا به بالا که نمی رفت گاهی خیلی کمتر هم میشد با پشتیبانی هم تماس گرفتم اول گفتن چک می کنیم باید بهتر بشه بعدن گفتن که مشکل بر میگرده به مرکز مخابراتی شهرتون(طبق معمول).شما هر سرعتی که از آسیا تک بگیرین اسمی همون رو میده تو ساعت رایگان نه بیشتر.یعنی اگه بخواین شبی 2 گیگ دانلود داشته باشین باید یا سرویس 2 مگ رو بردارین یا 1 مگ.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از دوستان اگه کسی صبا نت گرفته یا میخواد بگیره یه خبر بده من قبلن تو تاپیکش خونده بودم که با 256 هم شبی 2 گیگ می گرفتن.

vahid_sh2447
11-03-2013, 09:55
به لطف مصوبه 152 اسیاتک هم قیمت ها و همچنین ساعات رایگان سرویس هاش رو تغییر داد...!
آره کمال جون دیروز این ضربه روحی رو بهمون وارد کرد.نیومده مجبور شدیم به فکر یه isp دیگه باشیم.یه مشکل دیر گرفتن ip هم یه چند روزیه پیدا کرده فکر کردم مشکل از مودم ه که تو تاپیک آسیاتک یه تعداد هم همین مشکل رو پیدا کرده بودند...
راستی تعرفه های جدید مخابرات که مثل اینکه قراره سراسر کشور همین طرح باشه.چون چند وقت پیش که 2020 زنگ زدم گفت طرح قبلی اجرا نمیشه و قراره تعرفه های جدید اعمال بشه.
یه نکته جدید اینکه سرویس های نا محدود هم داره اگه یادت باشه با 256 نا محدود مخابرات 50-60 تا دانلود می کردیم چند سال پیش.

amir1024
11-03-2013, 14:09
من رفتم توی این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم نوشته بود از 12 اسفند تا 6 اردیبهشت حالا سوال اینجاست که میخوان دوباره بعد از 6 اردیبهشت تعرفه رو عوض کنن حالا که دارم فداکاری میکنم و رفتم از آسیا تک گرفتم همه رفتن بیرون من تنها موندم :n28: برای من که فقط پینگ مهمه و اتصال همیشگی و سرعت بدون نوسان ولی یادش بخیر مافیا 2 رو با مخابرات دانلود کردم

amir1024
11-03-2013, 14:16
این صفحه رو همه برن بخونن تا بدانن این ها چه قدر به فکر ما هستند . بابا گول نخورید اینا مشتری ندارند تعرفه ها رو برای مدتی عوض کردن اینجا هم خرابکاری کردن بدجور برای مثال :

2. هدف اصلی جشنواره چیست؟
هدف اصلی این جشنواره , تعریف تعرفه های جدید برای تمامی سطوح مصرف و پیدا کردن مشتریان جدید است

6. چه کسانی میتوانند از دانلود رایگان شبانه استفاده کنند؟
مشتریان قرارداد های یک ساله و 6 ماهه حق استفاده از دانلود رایگان در شب را دارند.

8. چه کسانی در قرعه کشی شرکت داده میشوند؟
فقط مشتریانی که برای قرارداد یکساله ثبت نام کرده باشند در قرعه کشی شرکت داده می شوند

مردم هم به طمع برنده شدن روزانه 10 تبلت هجوم میبرن بعد میفهمن که چه کلاهی رفته سرشون بابا گول نخورید

این هم لینک همین صفحه ای که میگم برین بخونین تا متوجه شین

M e i s a m
11-03-2013, 14:18
این مخابراتی ها شبانه داره؟ نامحدود هاش چطوریه به صرفه هست مثلا یه 128 یا 256 بگیریم؟!

vahid_sh2447
11-03-2013, 15:09
من رفتم توی این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم نوشته بود از 12 اسفند تا 6 اردیبهشت حالا سوال اینجاست که میخوان دوباره بعد از 6 اردیبهشت تعرفه رو عوض کنن حالا که دارم فداکاری میکنم و رفتم از آسیا تک گرفتم همه رفتن بیرون من تنها موندم :n28: برای من که فقط پینگ مهمه و اتصال همیشگی و سرعت بدون نوسان ولی یادش بخیر مافیا 2 رو با مخابرات دانلود کردم

امیر جان من قبلن در مورد آسیاتک پرسیده بودی توضیح داده بودم مشکلاتش چیه تو پیغام خصوصی...

شما مگه زمانی که از مخابرات نامحدود داشتی ناراضی بودی؟اگه مخابرات این سرویس های نا محدود رو بده بر می گردم مخابرات.در غیر این صورت یه ISP دیگه.چون با محدود شدن ساعات رایگان و نوسان سرعت و از همه مهمتر گرون شدن تعرفه هاش نمی صرفه آسیاتک بمونم...

در مورد پینگ: پینگ مخابرات از همه ISP ها بهتره.خوب مخابرات هم یه خوبی هایی داره هم یه بدیها.
خوبیش اینه که سرعتش نوسان نداره.قطعی نداره.قیمتش پایین تره.هزینه راه اندازی نمی گیره.زودتر از همه رانژه می کنه و سریع تخلیه می کنه.مبلغ رو قبض تلفن میاد
بزرگترین بدیش پشتیبانی بی سواد 2020 هستش که اگه قطعی نداشته باشی لازم نیست بهش زنگ بزنی.

Hamed DC
11-03-2013, 17:41
بسی رنج بردم در شهر........
ممنون از همه دوستان خصوصا وحید عزیز.
پس با این اوصاف دیگه باید قید آسیا تک رو هم زد.
پ.ن: قابل توجه دوستان کم پیدا، از جمله کمال خان!!!

vahid_sh2447
11-03-2013, 18:10
سلام داش حامد گل.نیستی...
اگه حامد جان با قیمتش مشکل نداری اونم با شما مشکلی نداره...
راستی اون سیستمت منو کشته...

NeORiN
11-03-2013, 20:13
آره کمال جون دیروز این ضربه روحی رو بهمون وارد کرد.نیومده مجبور شدیم به فکر یه isp دیگه باشیم.یه مشکل دیر گرفتن ip هم یه چند روزیه پیدا کرده فکر کردم مشکل از مودم ه که تو تاپیک آسیاتک یه تعداد هم همین مشکل رو پیدا کرده بودند...
راستی تعرفه های جدید مخابرات که مثل اینکه قراره سراسر کشور همین طرح باشه.چون چند وقت پیش که 2020 زنگ زدم گفت طرح قبلی اجرا نمیشه و قراره تعرفه های جدید اعمال بشه.
یه نکته جدید اینکه سرویس های نا محدود هم داره اگه یادت باشه با 256 نا محدود مخابرات 50-60 تا دانلود می کردیم چند سال پیش.

سلام داش وحید. منم طی صحبتایی که باهات داشتم یه سرویس از اسیاتک گرفتم البته قبل ازین گرونیا اگه میدونستم اینجور میخواد بشه 6ماه میگرفتم!!!
الان دارم استفاده میکنم و قابل قبول سرعتش. ولی اگه وضع قیمتای اسیا اینجور بمونه میرم برای تخلیه. چون سرویسای جدید مخابرات دیگه همشون شبانه رایگان دارن.
اگه توام قصدشو داشتی حتما خبرم کن

NeORiN
11-03-2013, 20:14

سلام.ما کم پیداییم یا شمااااااا؟!!
ول کن دیگه این سیستمو!

vahid_sh2447
11-03-2013, 21:06
سلام داش وحید. منم طی صحبتایی که باهات داشتم یه سرویس از اسیاتک گرفتم البته قبل ازین گرونیا اگه میدونستم اینجور میخواد بشه 6ماه میگرفتم!!!
الان دارم استفاده میکنم و قابل قبول سرعتش. ولی اگه وضع قیمتای اسیا اینجور بمونه میرم برای تخلیه. چون سرویسای جدید مخابرات دیگه همشون شبانه رایگان دارن.
اگه توام قصدشو داشتی حتما خبرم کن
سلام کمال جان.خوبه قبل از این گرونی گرفتی...
حتمن خبرش رو بهت میدم.تو این مملکت هر چی گرون بشه دیگه امیدی به ارزونیش نیست.

Hamed DC
12-03-2013, 12:00
سلام داش حامد گل.نیستی...
اگه حامد جان با قیمتش مشکل نداری اونم با شما مشکلی نداره...
راستی اون سیستمت منو کشته...

ارادتمندم وحیدجان.
من فعلا زیاد دانلود بالایی ندارم. ولی برم سمت دانلود سنگین حتمی یه فکری میکنم.
قابل نداره وحیدجان. فعلا دربه در دنبال یه رادیات سولو واسه واترش هستم. تا تکمیلی کمی فاصله داره!

Hamed DC
12-03-2013, 12:02
سلام.ما کم پیداییم یا شمااااااا؟!!
ول کن دیگه این سیستمو!

چی بگم والا.....
کنار سیستم خودم به فکر سیستم تو هم بودم!
یه چند تا خبر دست اول سیستمی برات دارم. امروز دیدمت بهت میگم(پردازنده یکی برات جور کردم!).

Hamed DC
12-03-2013, 12:03
سرویس از اسیاتک گرفتم البته قبل ازین گرونیا اگه میدونستم اینجور میخواد بشه 6ماه میگرفتم!!!
الان دارم استفاده میکنم و قابل قبول سرعتش

پس بگو کم پیدا شدی. داشتی خط رانژه میکردی:n02:

Lamanta
13-03-2013, 00:44
دوستان به جز قیمت دیگه چه‌مشکلی داره آسیاتک ؟من ۲۵۶ ۸گیگ مخابرات داشتم افتضاح شده بود رفتم ۱ مگ ۲۰ گیگ از آسیاتک گرفتمیعنی خیلی وضعیت خرابه ؟سرعتش چقدره ؟

atlas-m
13-03-2013, 01:22
اینم از وضع ما...

روزانه :

شبانه (رایگان):

256 کیلوبیت شرکت مخابرات همـــــــدان

hamed8020
13-03-2013, 21:11
اینم از وضع ما...

روزانه :

شبانه (رایگان):

256 کیلوبیت شرکت مخابرات همـــــــدان

سلام
دوست عزیز هزینه و ترافیک ماهیانه چقدره؟ :n16:
256 مخابرات من از 35 چه روز چه شب بیشتر نمیشه :n21:
سرویس من طرح قدیم 8.5 گیگه

atlas-m
13-03-2013, 22:45
سلام
دوست عزیز هزینه و ترافیک ماهیانه چقدره؟ :n16:
256 مخابرات من از 35 چه روز چه شب بیشتر نمیشه :n21:
سرویس من طرح قدیم 8.5 گیگه
سلام.

فقط پول ترافیکــــ... . هر گیگ 4 تومن تا 5 گیگ اول!

Lamanta
18-03-2013, 04:16
حذفــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

سفیرا
21-03-2013, 00:24
سلام دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
این اینترنت که حجم دانلودش رو زده نامحدود توی تعرفه های جدید ماهانه 15000 تومن یعنی هر چقدر بخوایم میتونیم دانلود کنیم و اون محدودیت رو نداره که مثلا بالای حجم سرویس هر گیگ 4 تومن؟
بعد سوال دیگه ام اینه که این اینترنت مخابرات زده بالای 5 گیگ هر گیگ 3000 تومن یعنی تا 5 گیگ 4 تومن حساب میشه بعد 5 تا 10 میشه 3 تومن یا وقتی بره بالای 5 گیگ کلا مثل همه 6 گیگ میشه سه تومن؟
ممنونم میشم اگه جواب بدید

behnamcp
21-03-2013, 10:58
سلام دوستان دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید
این اینترنت که حجم دانلودش رو زده نامحدود توی تعرفه های جدید ماهانه 15000 تومن یعنی هر چقدر بخوایم میتونیم دانلود کنیم و اون محدودیت رو نداره که مثلا بالای حجم سرویس هر گیگ 4 تومن؟
بعد سوال دیگه ام اینه که این اینترنت مخابرات زده بالای 5 گیگ هر گیگ 3000 تومن یعنی تا 5 گیگ 4 تومن حساب میشه بعد 5 تا 10 میشه 3 تومن یا وقتی بره بالای 5 گیگ کلا مثل همه 6 گیگ میشه سه تومن؟
ممنونم میشم اگه جواب بدید
سلام سال نو شما مبارک
1.منظور از نامحدود اینه تا 108 گیگ نامحدود است یعنی نباید بیشتر ازین در یک ماه مصرف کنید این عدد هم اگه عددش رو اشتباه نکرده باشم از سایت مخابرات ایران پیدا کردم
2.در مورد دوم سئوال شما هم خدمت شما عرض کنم یعنی تا 5 گیگ براساس 4000تومان به ازای هر گیگ اضافه تا 10 گیگ 3000 تومان حساب میشه(یعنی کلش براساس 3000 تومان حساب نمیشه)مثلا برای 6 گیگ ترافیک اضافه هزینه به صورت زیر حساب میشه
5 ضرب در4000 توان به اضافه 1 ضرب در 3000میشود 23000تومان
موفق باشید

harrypotter
23-03-2013, 07:26
این نامحدود های مخابرات به همدان هم رسیده و قابل خرید هست؟ بعد اینکه مثل سایر شرکت ها مثلا 512 روی 64 قفل میشه یا این اینجوری نیست؟

boro_baba
26-03-2013, 07:41
این نامحدود های مخابرات به همدان هم رسیده و قابل خرید هست؟ بعد اینکه مثل سایر شرکت ها مثلا 512 روی 64 قفل میشه یا این اینجوری نیست؟

همدان به دليل يه سری باند بازيا شرکت های خصوصی نميزارن که نا محدود مخابرات به احتمال زياد
وارد گود بشه همونطوری که وقتی داشت همشون رو يکی يکی ورشکست ميکرد جلوی نا محدودش رو گرفتن
ولی اميدواريم که اين دزدهای کثيف که سردستشون هم مشخصه تو شرکت های خصوصی اينبار کاری از پيش نبرن

boro_baba
26-03-2013, 08:52
امروز صبح يعنی 6 فروردين از پيشخوان دور ميدان سؤال کردم فعلاً نا محدود ندارن
ولی بقيه سرويس ها رو دارن

asdfgh9600
30-03-2013, 16:20
دوست گرامی شما یه مقدار سنجیده تر و مودبانه تر هم شاید بتونید با اعضای سایت صحبت کنید و در مورد اونها از جملات کوچه بازاری استفاده نکنید، اینطور نیست؟! شما هم اگه بعد از 6سال سر و کار داشتن با این جور شرکت ها و مشکلاتی که واست درست میکنن و علاوه بر دزدی از شما و دادن خدمات ضعیف و مسائل دیگه بهتون بی احترامی هم میکنن و به هیچ وجه کسی جوابگوی شما نیست و تنها وظیفشون خالی کردن جیب شماست، شما هم وضعیتی بهتر از من نداشتید البته اگه این چیزها واسه شما مهم باشه، همین چند ساعت پیش دوباره مجبور شدم 1گیگ دیگه ترافیک بگیرم بجای 1000مگ به من 950مگ شارژ داده این 50مگ چرا باید کم بشه؟شما اسم این کار رو بغیر از دزدی میدونید؟ توضیحاتی هم که دادم بیشتر واسه کسایی بود که میخوان برن از مخابرات اینترنت بگیرن که با دید بازتری اقدام کنن تا حالا فقط 20هزار تومن پول ترافیک دادم 32هزار تومن پول سرویسشون رو دادم در حالی که هنوز دو هفته نشده، تماس میگیرم یا مراجعه میکنم کسی جواب درستی نمیده و کاری نمیتونم بکنم شما جای من بودی عصبانی نمیشدی؟هرچند فکر نمیکنم این چیزا واسه شما زیاد مهم باشه چون اگر کمی با اینطور مشکلات درگیر بودید شرایط رو درک میکردید و نمیگفتید طرف قاطی کرده این حرفتون واقعا بهم برخورد اینها مشکلاتی هستند که همه باهاشون درگیر هستند و مربوط به چند نفر شخص خاص هم نمیشه اگه میخوای بیشتر متوجه بشی صفحه 230 و 231 همین تاپیک رو بخون.

چون نتونستم پست رو ویرایش کنم این این رو نوشتم
دوست عزیز تو این پست من منظورم از قاطی کردن این نبود که خدای نکرده طرف یه چیزی داره بلکه کاری کردن طرف قاطی کنه منم مثل کسانی مثل شماها جور این شرکت هارو کشیدم مثلا به خاطر اینکه خط تلفن جدیدمون پی سی ام بود ما یک ماهی اینترنت نداشیم یا اینکه ..... حالا چون دیر میام پی سی ورد امروز جواب شما رو دیدم نمی دونم این پست رو برای شما نوشتم یا یه بنده ی خذای دیگه به هر حال من از شما یا اون فرد و همه ی بچه های فرم عذر خواهی میکنم

SPaRoHaVK
07-04-2013, 00:50
سلام
ببخشید کسی میتونه سیستم کار این جدول رو واسه من توضیح بده.

الان اینا همشون دو مگی هستن. اونوقت فرق اونی که هزینه ی ثایتش 12 تومانه یا اونی که 31 تومانه چیه؟
در ضمن الان از لحاظ سرعت چه طور هستن. اونی که 12 تومانه سرعت دانلودش چه طوره ؟ 31 تومانیه چه طور؟
پینگش چه طوره؟ پینگ خیلی برای من مهمه.

در کل می ارزه منی که همون تعرفه ی قدیمی 512 هفده گیگی رو مفت 20 تومان میگیرم . برم این رو بگیرم؟:n02:

feri2009
07-04-2013, 04:26
سلام
ببخشید کسی میتونه سیستم کار این جدول رو واسه من توضیح بده.

تفاوتشون در حجم ماهیانست دو تای اول که حجم ماهیانه صفر زده شما باید از همون اول واسش ترافیک مازاد بخری بعد به ترتیب میشه دو مگ با حجم دو گیگ در ماه,چهار گیگ و آخری هم 8 گیگ در ماه .کلا اگر مصرتون زیاده همین طرح قدیمی رو دو دستی بچسپ.البته ظاهرا این طرح ها شبانه رایگان دارن که من چون خودم طرح قدیمی دارم دقیق مطمئن نیستم پینگ هم چندان فرقی ندارن طرح های مخابرات اما سرعت چرا ,طرح های جدید رو ظاهرا بالاتر از سرعت واقعی بستن

SPaRoHaVK
07-04-2013, 09:45
تفاوتشون در حجم ماهیانست دو تای اول که حجم ماهیانه صفر زده شما باید از همون اول واسش ترافیک مازاد بخری بعد به ترتیب میشه دو مگ با حجم دو گیگ در ماه,چهار گیگ و آخری هم 8 گیگ در ماه .کلا اگر مصرتون زیاده همین طرح قدیمی رو دو دستی بچسپ.البته ظاهرا این طرح ها شبانه رایگان دارن که من چون خودم طرح قدیمی دارم دقیق مطمئن نیستم پینگ هم چندان فرقی ندارن طرح های مخابرات اما سرعت چرا ,طرح های جدید رو ظاهرا بالاتر از سرعت واقعی بستن

ممنون دوست عزیز.
یه سواله دیگه. الان اینی که 8 گیگیه بگیرم و گیگ 9ام رو که بخوام مصرف کنم، طبق اون جدول قیمتش 3000 در میاد یا دوباره از اول شروع میشه با قیمت 5 گیگ اول 4000 تومان؟ اگه حالت دوم باشه که منی که ماهی 20 گیگ مصرف دارم با این حالت 8 گیگ 5 6 تومان هم ضرر میدم نسبت به اونی که 0 گیگه.

feri2009
07-04-2013, 14:50
بله شما باید بابت هر گیگ 4000 تومان بدین ,اگر دقت کنی نوشته هزینه ترافیک مصرفی اضافه یعنی کار ندارن شما حجم ماهینات چه مقداره بلکه به این معنیه شما ترافیک اضافه ای که مصرف کردید رو تا وقتی بیشتر از 5 گیگ نشده باهاتون هر گیگ 4 تومن حساب میکنند و از 5 گیگ بیشتر بشه تا به ده گیگ برسه هر گیگ رو 3000 و الی آخر , اونی که حجم ماهیانه نداره هم که از اول باید ترافیک بخره با همین قیمت ها ,در کل همینطور که گفتم کسایی که طرح قدیمی دارن یا مصرفشون زیاده این طرح ها چندان واسشون به صرفه نیست.شما سرانگشتی حساب کنی هزینه این طرح ها از طرح های قدیمی بالاتر که میزنه هیچ شما دیگه اون 17 گیگ رو هم از دست میدی تنها مزیتش شاید سرعت بالا باشه

harrypotter
09-04-2013, 18:01
سه روز دیگه سرویسم تموم میشه میخام برگردم مخابرات. این طرحایی که دانلود شبانه دارن واقعا رایگان میندازه یا اونم دولا سه لا حساب میکنه و پنل قاطی داره؟ و اینکه سرعت دانلود شبانه ساعت رایگانش مثلا برای 2 مگ چند هست؟
روی طرح های 2 مگ و یک مگ چه سرویس ارزش هزینه کردن داره؟

nemo367
09-04-2013, 20:46
الان کدام شرکت ترافیک نامحدود میده؟

amir1024
11-04-2013, 00:11
الان کدام شرکت ترافیک نامحدود میده؟
پارس آنلاین و شاتل و صبا نت،مخابرات هم که تا 12 اردیبهشت نامحدود میده

boro_baba
11-04-2013, 16:13
پارس آنلاین و شاتل و صبا نت،مخابرات هم که تا 12 اردیبهشت نامحدود میده

جريان اين نا محدود مخابرات چی هست؟

asdfgh9600
11-04-2013, 18:39
من دو سه روز پیش از مخابرات پرسیدم گفت نامحدود نداریم گفتم این تراکت چیه گفت این حذف شده

nemo367
15-04-2013, 11:27
قیمت های هر کدوم برای 128-256 رو میشه قرار بدین؟

asdfgh9600
16-04-2013, 13:10
مخابرات نامحدود نداره بجز مواردی که دوستان گفتن اسیاتک هم نامحدود داره

rezidentevilone
16-04-2013, 16:25
به جز شرکت های مزخرف پارس آنلاین و مخابرات چه شرکتی تو این خراب مانده سرویس می ده ؟

Hamed DC
16-04-2013, 16:43
به جز شرکت های مزخرف پارس آنلاین و مخابرات چه شرکتی تو این خراب مانده سرویس می ده ؟

شاتل.
اسیاتک.
ریتون.
صانت.
نوین نت.

rezidentevilone
16-04-2013, 17:07
شاتل.
اسیاتک.
ریتون.
صانت.
نوین نت.

شما خودت از کدوم داری ؟

الان کدومش بی مشکل هست ؟

Hamed DC
16-04-2013, 22:11
شما خودت از کدوم داری ؟

الان کدومش بی مشکل هست ؟

صبا.
نوین نت.
هر دو تقریبا خوبن. نوین نت مشکلاتی داشت که کمتر شده.

wooooow
21-04-2013, 19:37
سلام دوستان خسته نباشید

اگه زحمتی نیست پیج لیست قیمت adsl مخابرات همدان رو میخاستم
من خودم بچه همدان نیستم واسه همین خبر ندارم
واسه یکی دیگه میخام

با تشکر فراوان

behnamcp
22-04-2013, 11:52
سلام دوستان خسته نباشید

اگه زحمتی نیست پیج لیست قیمت adsl مخابرات همدان رو میخاستم
من خودم بچه همدان نیستم واسه همین خبر ندارم
واسه یکی دیگه میخام

با تشکر فراوان

سلام

nemo367
23-04-2013, 21:10
این سرویس 128 مخابرات 6 گیگ شبانه داره؟

sainaseifi
29-04-2013, 20:49
درود به همه دوستان
از لحاظ ping و سرعت دانلود و به طور کلی کدام شرکت را پیشنهاد میکنید :
1- صبانت
2-پارس آنلاین
3- نوین نت

لطفا همه دوستان و اساتید نظر بدن تا افرادی مثل بنده و کاربران دیگر براحتی بتوانند adsl بگیرند
تشکر از همگی

h-blade
02-05-2013, 08:45
سلام. یه بنده خدایی این صفحه مصرف ترافیک مخاربات برای ما بذاره؟؟؟؟؟

h-blade
04-05-2013, 17:45
سلام. یه بنده خدایی این صفحه مصرف ترافیک مخاربات برای ما بذاره؟؟؟؟؟

این بنده حقیر رو دریابید.....:n03:

feri2009
05-05-2013, 06:04
این بنده حقیر رو دریابید.....:n03:
خدمت شما:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در صورت مشکل یا تغییر آدرس هم میتونین از سایت tch.ir همیشه آدرسش رو پیدا کنید

hamed8020
23-05-2013, 11:14
سلام
دوستان سرعت شبانه-روزانه 256 چهار گیگ مخابرات چنده؟
ممنون:n16:

amin750
24-05-2013, 00:29
سلام
دوستان سرعت شبانه-روزانه 256 چهار گیگ مخابرات چنده؟
ممنون:n16:

روزانه که نزدیک 2 مگه( 150-200 کیلو بایت)
شبانه هم تا 512 میرسه (60-70 کلیو بایت)

hamed8020
24-05-2013, 09:39
روزانه که نزدیک 2 مگه( 150-200 کیلو بایت)
شبانه هم تا 512 میرسه (60-70 کلیو بایت)

خیلی ممنون امین جان :n16:
اخه من از تعرفه 256 هشت و نیم گیگ استفاده می کنم سرعتم رو روی 32 بستن (شبانه-روزانه) :n24:
نظرت چیه تغییر بدم؟
از سرویست راضی هستی؟

amin750
24-05-2013, 11:47
خیلی ممنون امین جان :n16:
اخه من از تعرفه 256 هشت و نیم گیگ استفاده می کنم سرعتم رو روی 32 بستن (شبانه-روزانه) :n24:
نظرت چیه تغییر بدم؟
از سرویست راضی هستی؟

32؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n04:
من اون موقع هم که 256 (8.5) داشتم سرعتم بالا بود مگه این که الان محدودش کرده باشن
بعد تغییر دادم به 3 گیگ سرعت شبانم اومد پایین البته روزانم هم تا 70 80 بود
تا یه ماه پیش که سرویسم رو جمع آوری کردم (نبودم)
الان که دوباره چند روزیه وصل کردم سرعت خوبه راضیم اگه دوباره دسش نزنن
نمی دونم اگه تغییر بدی درست میشه یا نه!! اگه تو مخابرات آشنا داری بپرس
بگو الان سرویسم اینه اگه تغییر بدم سرعتم بالا میره یا نه؟؟؟

hamed8020
24-05-2013, 21:56
32؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n04:
من اون موقع هم که 256 (8.5) داشتم سرعتم بالا بود مگه این که الان محدودش کرده باشن
بعد تغییر دادم به 3 گیگ سرعت شبانم اومد پایین البته روزانم هم تا 70 80 بود
تا یه ماه پیش که سرویسم رو جمع آوری کردم (نبودم)
الان که دوباره چند روزیه وصل کردم سرعت خوبه راضیم اگه دوباره دسش نزنن
نمی دونم اگه تغییر بدی درست میشه یا نه!! اگه تو مخابرات آشنا داری بپرس
بگو الان سرویسم اینه اگه تغییر بدم سرعتم بالا میره یا نه؟؟؟

اره دو ماه پیش کمش کردن
زنگ زدم 2020 میگه سیاست مخابراته :n21:
باید به 4 گیگ تغییر بدی
حالا نمیدونم تغییر بدم بعد چند وقت دیگه باز سیاست تغییر کنه :weird:
4.5 گیگم از دست رفته :41:
بازم ممنون از اقا امین

mansor_1381
25-05-2013, 07:00
آره سیاست مخابراته یوزرهایی که از تعرفه های قدیمی استفاده میکنند رو سرعتشون رو واقعی کردند (یعنی مثلا شما ۲۵۶ دارید ۲۵۶ / ۸ =۳۲) ولی کسانی که جدیدا سرویس بگیرند محدودیت سرعت ندارند مثلا سرعت تا ۱۰۰ یا ۲۰۰ میره که یوزرهای قدیمی از دور خارج بشند

nemo367
31-05-2013, 00:14
الان 2 ماه از سرویس مخابرات من مانده ..میشه جمعش کنم برم یک شرکت دیگه بگیرم؟
یا باید این 2 ماه رو هم زجر بکشم از دست مخابرات

hamed8020
31-05-2013, 12:56
الان 2 ماه از سرویس مخابرات من مانده ..میشه جمعش کنم برم یک شرکت دیگه بگیرم؟
یا باید این 2 ماه رو هم زجر بکشم از دست مخابرات

میشه اما
اگه طرح پیش پرداخت -پولتو نمیدن
اگه دایمی سر قبض -پول دو ماه رو خواهند گرفت

SPaRoHaVK
15-06-2013, 21:21
اقا سلام
یه سوال داشتم، اگه میشه سریع جواب بدید.:n01:

من امروز زنگ زدم مخابرات، میخواستم اینترنت 2 مگ بگیرم که دیدم شبانه رایگان داره.
الان میخوام بدونم سرعت دانلود تو ساعت رایگان چه طوره؟ اگه خیلی بیارن پایین میتونم بگم کلا دانلود رایگان شبانه رو بردارن؟
بعد یکی که دو مگ داره میتونه بگه سرعت دانلودش با اینترنت دانلود منجر چه قدره؟

hamed8020
17-06-2013, 11:42
اقا سلام
یه سوال داشتم، اگه میشه سریع جواب بدید.:n01:

من امروز زنگ زدم مخابرات، میخواستم اینترنت 2 مگ بگیرم که دیدم شبانه رایگان داره.
الان میخوام بدونم سرعت دانلود تو ساعت رایگان چه طوره؟ اگه خیلی بیارن پایین میتونم بگم کلا دانلود رایگان شبانه رو بردارن؟
بعد یکی که دو مگ داره میتونه بگه سرعت دانلودش با اینترنت دانلود منجر چه قدره؟

دوستانی که دو مگ دارن بهتر میتونن جواب بدن
اما باید شبانه .حداقل سرعت واقعی رو داشته باشه 2048/8=256

SPaRoHaVK
18-06-2013, 12:45
دوستانی که دو مگ دارن بهتر میتونن جواب بدن
اما باید شبانه .حداقل سرعت واقعی رو داشته باشه 2048/8=256

ممنون از جوابتون دوست عزیز
من دیروز این دو مگه رو گرفتم. ظهر تا شب سرعتم 500 بود شبم که وارد ساعت رایگان شدم سرعتم 300 بود که خب عالی بود. ولی امروز صبح که بیدار شدم سرعتم شده 120!!! خب قضیه دقیقا چیه؟

بعد جالبیش اینه که تو speedtest میزنم، سرعتم رو همون دیشبیه میزنه اما در عمل سرعتم همون 100 ـه!!! یکی بگه مشکب چیه؟:|

Hamed DC
19-06-2013, 01:05
ممنون از جوابتون دوست عزیز
من دیروز این دو مگه رو گرفتم. ظهر تا شب سرعتم 500 بود شبم که وارد ساعت رایگان شدم سرعتم 300 بود که خب عالی بود. ولی امروز صبح که بیدار شدم سرعتم شده 120!!! خب قضیه دقیقا چیه؟

بعد جالبیش اینه که تو speedtest میزنم، سرعتم رو همون دیشبیه میزنه اما در عمل سرعتم همون 100 ـه!!! یکی بگه مشکب چیه؟:|

حجم بالای دانلود داشتین؟؟؟
شاید اینجا هم محدودیت دانلود گذاشتن!!!

SPaRoHaVK
19-06-2013, 08:12
حجم بالای دانلود داشتین؟؟؟
شاید اینجا هم محدودیت دانلود گذاشتن!!!

نه اقا من اصلا تو حالت رایگانش دانلود نکردم. الیته سرعت الان درس شده نمیدونم دیروز چش بود.

بیا دوباره خراب شد! الان زیر 40 هستش سرعتم. اقا تو رو خدا یکی که سرعتش 2 مگ هست بیاد بگه سرعت دانلودش چنده.

tanhayetanha
19-07-2013, 08:29
اینترنت 1024 وایرلس نت گستر

a.matin
20-07-2013, 16:34
شبانه از ساعت چند تا چنده؟

hosi50
25-07-2013, 17:25
سلام من تو همدانم خواستم ببینم 512 پارس آنلاین بخوام بگیرم چجوریه؟سرعت دانلودش چقده؟

behnamcp
30-07-2013, 21:58
شبانه از ساعت چند تا چنده؟

از 1 تا 7 صبح

boro_baba
30-07-2013, 23:03
مخابرات يه سری نامحدود جديد اورده شرط خاصی ندارن کسی دنبالش رفته؟

MR.Zero1
31-07-2013, 01:07
از نوین نت داشتم خیلی راضی بودم اما گند زده شد توش
از آسیا تک گرفتم قیمت شدید بالا و کیفیت هم چنگی به دل نمیزنه
15 ماه هم مخابرات داشتم اونم بد نبود
در حال حاصر آسیا تک با سرعت افتضاح :

میخوام برم شرکتی که دانلود شبانش اذیت نکنه و خوب باشه

کجا رو پیشنهاد میکنید؟

Sent From My GT-N7100

Hamed DC
31-07-2013, 03:43
از نوین نت داشتم خیلی راضی بودم اما گند زده شد توش
از آسیا تک گرفتم قیمت شدید بالا و کیفیت هم چنگی به دل نمیزنه
15 ماه هم مخابرات داشتم اونم بد نبود
در حال حاصر آسیا تک با سرعت افتضاح :

میخوام برم شرکتی که دانلود شبانش اذیت نکنه و خوب باشه

کجا رو پیشنهاد میکنید؟

Sent From My GT-N7100

جه مرکز مخابراتی ایی هستین؟؟؟

MR.Zero1
31-07-2013, 13:47
جه مرکز مخابراتی ایی هستین؟؟؟

بهشتی:banghead:

Sent From My GT-N7100

sainaseifi
05-08-2013, 14:56
این هم سرعت دانلود بنده

boro_baba
08-08-2013, 18:06
نا محدود های مخابرات واقعاً گند زدن بايد برای هر صفحه 10 بار رفرش کنی
قصدی گند زدن توش هيچی نباشه گوگل رو که بايد باز کنه تو اون هم ميمونه

Hamed DC
08-08-2013, 19:25
بهشتی:banghead:

Sent From My GT-N7100

آسیاتک رو یه امار بگیرین.
فکر میکنم برای مرکز مخابراتی بهشتی تجهیزات نصب کرده باشن!

mansor_1381
08-08-2013, 20:36
کسی اینجا از مبین نت سرویس داشته یا داره؟ چطوره وضعیتش؟

mt_Acm
08-08-2013, 21:08
دوستان کسی نمیدونه سرعت دانلود 512 نا محدود مخابرات چند کیلوبایته ؟؟؟؟؟
4 گیگش 400 کیلوبایت میگیره ولی نامحدودو کسی میدونه بگه واجبه
ممنون

+ f.a.r.i
09-08-2013, 05:51
دوستان کیفیت سرویس دهی کدوم شرکت تو همدان بهتره ؟

boro_baba
12-08-2013, 13:34
دوستان کسی نمیدونه سرعت دانلود 512 نا محدود مخابرات چند کیلوبایته ؟؟؟؟؟
4 گیگش 400 کیلوبایت میگیره ولی نامحدودو کسی میدونه بگه واجبه
ممنون

افتضاح اصلاً به زور صفحه گوگل رو باز ميکنه

MR.Zero1
14-08-2013, 14:18
آسیاتک رو یه امار بگیرین.
فکر میکنم برای مرکز مخابراتی بهشتی تجهیزات نصب کرده باشن!

در حال حاضر آسیاتک دارم که افتضاح هست

Sent From My GT-N7100

Hamed DC
18-08-2013, 09:54
در حال حاضر آسیاتک دارم که افتضاح هست

Sent From My GT-N7100

توی یکی دو مرکز که کیفیت کاریشون بدک نیست.
مخصوصا باباطاهر. که نوسان سرعتشون صفر هستش!!!

merman2
25-08-2013, 11:47
درود

دوستان من 128 مخابرات دارم متاسفانه وقتی 1ساعت تو نت میچرخم بدونه اینکه دانلود داشته باشم یا برنامه هام آپدیت بشن حدون 110-120 مگ ترافیکم از بین میره
جالب اینه 2سال پیشم همین سرویس رو داشتم ولی اینطوری نبود و خیلی کم مصرف میکرد..بعدشم 256 گرفتم که اونم باز خیلی مصرف نمیکرد ولی الان 3-4 ماهه اینجوری شده
کسی میدونه اشکال از چیه؟:n13:

ahmadreza.gh
26-08-2013, 22:12
جالبه سایت داغون مخابرات همدان حتی بالا نمیاد که ببینیم چه خبره! اصلا فکری برای ارتقا اینترنت نمیکنن.

mansor_1381
27-08-2013, 11:04
امروز که با مخابرات وصل شدم متوجه یک آی پی جدید شدم :

5.236.156.1

آی پی جدید اختصاص دادن یعنی تعداد کاربران مخابرات بیشتر شده بعید میدونم پهنای باند جدیدی خریده باشند یعنی در آینده انتظار کاهش سرعت هر چه بیشتر رو داشته باشید!

chubin009
29-08-2013, 15:00
سلام
من میخوام از مخابرات خط adsl بگیرم . الان هر سرعتی بخوام میتونم بگیرم برای خونه ؟ بعد این قیمت ها که تو سایت مخابرات زده برای دو ماهه یا یک ماه ؟ یعنی منظورم اینه که قبض تلفن 2 ماه یکبار میاد خب حالا مثلا اینترنت 512 نامحدود رو زده 24000 تومان . حالا سر دو ماه که قبض تلفن میاد 24000 تومن توش نوشته یا 48000 تومن ؟؟ :n13:ممنون

ahmadreza.gh
29-08-2013, 16:21
سلام، قیمت ها ماله یک ماهه، البته بعضی طرح ها به میزان استفاده + هزینه آبونمان و هزینه نگهداری بستگی داره، ولی در کل قیمت هایی که اعلام میشن برای بازه یک ماهه هستن

pedramh
31-08-2013, 12:50
سلام به همه
سرویسی که دانلود شبانه خوب داشته باشه چی پیشنهاد میدید؟
من 2 سالِ 256 3 گیگ مخابرات دارم ولی سرعت شبانش پایینه با این که روزانه تا 250 هم میره.

یه نکته دیگه . کسی دیگه ای هم هست که فکر کنه مخابرات ترافیک مصرفی رو بیشتر نشون میده ؟

amir1024
31-08-2013, 17:07
هم شهری های عزیز توجه کنید
به هیچ وجه حتی اگه مجبور شدید از دیال آپ استفاده کنید سمت آسیا تک نرید سرعت ها رو به شدت آورده پایین و قیمت ها رو برده بالا در حال حاظر اینترنت 256 باید 32 کیلوبایت سرعت دانلودش باشه که اینها سرعتش رو کردن 4 کیلوبایت،پینگ ها به شدت رفته بالا طوری که من پینگم رسیده به 2000 و یه نفر دیگه هم 6500 همه حرف هام با مدرک هست این سرعت دانلود سرویس منه که 512 هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و وقتی به پشتیبانی میگم میگن که سیاست جدید همینه که هست این وضعیت من تنها نیست تو کل کشور این مشکل رو دارن و همگی میخوان جمع آوری کنن این آدرس صفحه آسیا تک هست اگه حرف هام رو باور ندارین برین اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به بقیه هم بگین به هیچ وجه سمت این شرکت دزد نرن

merman2
31-08-2013, 23:18
داداش کل isp ها الان همین مشکلو دارن مثلاً مخابرات هم قیمتارو بالا برده هم اینکه سرعت افت کرده هم اینکه ترافیک بصورت عجیبی دزدیده میشه من متوسط مصرف روزانم 800 مگ شده و این فقط واسه چرخیدن 2-3 ساعت تو اینترنته نه دانلود که با عقل جور در نمیاد
بر باعث و بانیش لعنت

merman2
10-09-2013, 19:22
آقا این مخابرات سرویس نامحدود رو به مشترکان اعتباری هم میده یا فقط واسه دائمیاس؟

pedramh
10-09-2013, 19:26
کسی هست که ار های وب داشته باشه ؟

Hamed DC
10-09-2013, 20:59
کسی هست که ار های وب داشته باشه ؟

یک زمان من داشتم.
در یک کلام: آشغال!!!

pedramh
10-09-2013, 23:22
یک زمان من داشتم.
در یک کلام: آشغال!!!
تو تاپیکش که من نگاه میکردم کسی ناراضی نبود
الان از کدوم شرکت میگیرین؟

Hamed DC
12-09-2013, 07:58
تو تاپیکش که من نگاه میکردم کسی ناراضی نبود
الان از کدوم شرکت میگیرین؟

شما اگه شبانه میخواین و برای دانلود، این شرکت یکی از بدترینهاست!
در حال حاضر،صبانت. کیفیت متوسطی داره! ولی راضیم.

NeORiN
25-09-2013, 11:15
سلام

از دوستان کسی اطلاعی از سرویس های نامحدود مخابرات داره؟؟ به کاربرای خونگی این سرویس رو میدن ؟؟ سرعت رو اسمی میبندن یا کمتره؟؟

یا سرعت دانلود سرویس های 1024 و 2048 تو ساعت رایگان چقدره؟؟

ممنون

hamed8020
25-09-2013, 20:13
سلام

از دوستان کسی اطلاعی از سرویس های نامحدود مخابرات داره؟؟ به کاربرای خونگی این سرویس رو میدن ؟؟ سرعت رو اسمی میبندن یا کمتره؟؟

یا سرعت دانلود سرویس های 1024 و 2048 تو ساعت رایگان چقدره؟؟

ممنون

اره میدن سرعت اسمی هست

من 1 مگ دارم روزانه سرعت 350
شبانه 130

M e i s a m
03-10-2013, 20:26
سلام به همشهریهای عزیز

من هم مخابرات گرفتم به پیشنهاد یکی از دوستان
شرکت ها باید ببخشید ریدن دیگه اصلا ارزش وایسادن نداشت

مخابرات مثل اینکه بهتر شده حالا شب تست میکنم نتیجه رو میگم بهتون
مخابرات مدنی هستم

--------------------------------

دوستان سرعت خیلی خوبه قضیه چیه؟ راحت 4 5 گیگ میگیره با تعرفه من که 2مگه نکنه این ها هم مثل شرکت ها هستن؟!!

hassanhbk
06-10-2013, 22:28
سلام به همشهریهای عزیز

من هم مخابرات گرفتم به پیشنهاد یکی از دوستان
شرکت ها باید ببخشید ریدن دیگه اصلا ارزش وایسادن نداشت

مخابرات مثل اینکه بهتر شده حالا شب تست میکنم نتیجه رو میگم بهتون
مخابرات مدنی هستم

--------------------------------

دوستان سرعت خیلی خوبه قضیه چیه؟ راحت 4 5 گیگ میگیره با تعرفه من که 2مگه نکنه این ها هم مثل شرکت ها هستن؟!!

دوستان جریان این نامحدودای مخابرات چیه؟ سرعتش چقدره توی شب و روز . از دوستان کسی داره؟ قیمتشم لطف کنین بگین . مثل شاتل نباشه زیاد دانلود کنی سرعتتو کم کنن

migmig3000
07-10-2013, 20:59
سلام اطراف باباطاهر و امام زاده خدمات ارتباطی سراغ دارین که برای اینترنت مخابرات ثبت نام کنه؟ مراکز اصلی رو نمیدونم کجان :|

M e i s a m
07-10-2013, 21:40
برای مخابرات فکر میکنم فرق نداشته باشه کجا ثبت نام کنی

migmig3000
08-10-2013, 00:17
برای مخابرات فکر میکنم فرق نداشته باشه کجا ثبت نام کنی
درسته ولی اینجا دانشجوام و غیر از اون اطراف جای دیگه ای رو بلد نیستم :n03:

h-blade
08-10-2013, 00:41

1: دور میدان امام-نزدیکترین

2: ابتدای خیابان شهدا-نزدیکتر

3: حصار امام-نزدیک

pedramh
08-10-2013, 12:30
میدان فلسطین یه کوچه بین فروشگاه رفاه و هتل خاتم هست اول همون کوچه سمت راست یکی هست
میدان امام بین خیابان بوعلی و تختی هم یکی هست

migmig3000
08-10-2013, 19:45
1: دور میدان امام-نزدیکترین

2: ابتدای خیابان شهدا-نزدیکتر

3: حصار امام-نزدیک

میدان فلسطین یه کوچه بین فروشگاه رفاه و هتل خاتم هست اول همون کوچه سمت راست یکی هست
میدان امام بین خیابان بوعلی و تختی هم یکی هست

ممنونم خیلی لطف کردین . میدان فلسطین و امام رو سر میزنم:n16:

peyman22
23-10-2013, 09:40
سلام
سرویس 512 پارس آنلاین -- نهاوند

arefnib
28-10-2013, 08:30
سلام دوستان
حدود 1 سالي ميشه كه خط adsl مخابرات رو گرفتم ولي يه مشكل دارم اونم اين كه اولا قطعي زياد دارم به خاطر همين مشكل يه مشكل ديگه هم پيش اومده و اونم اين كه وقتي مودم دوباره چراغ هاش روشن ميشه و ااينترنت وصل ميشه اون صفحه هست كه براي ميزان اعتبار باقي مانده ميري اون به صورت پيش فرض مياد يعني وقتي وصل ميشه اگه صفحه ي فايرفاكس رو باز كني اون صفحه مياد به اين آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا مشكل اينجاست كه وقتي شما براي دانلود شبانه ميزاريش وقتي مودم وصل دوباره ميشه يكي از دانلود ها رو به صورت نوت پد و همون آدرس سايتي كه اعتبار رو نشون ميده دانلود ميشه با پسوند aspx نمي دنم چي طوري ميشه اين رو غير فعالش كرد.

mansor_1381
28-10-2013, 09:11
سلام دوستان
حدود 1 سالي ميشه كه خط adsl مخابرات رو گرفتم ولي يه مشكل دارم اونم اين كه اولا قطعي زياد دارم به خاطر همين مشكل يه مشكل ديگه هم پيش اومده و اونم اين كه وقتي مودم دوباره چراغ هاش روشن ميشه و ااينترنت وصل ميشه اون صفحه هست كه براي ميزان اعتبار باقي مانده ميري اون به صورت پيش فرض مياد يعني وقتي وصل ميشه اگه صفحه ي فايرفاكس رو باز كني اون صفحه مياد به اين آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا مشكل اينجاست كه وقتي شما براي دانلود شبانه ميزاريش وقتي مودم وصل دوباره ميشه يكي از دانلود ها رو به صورت نوت پد و همون آدرس سايتي كه اعتبار رو نشون ميده دانلود ميشه با پسوند aspx نمي دنم چي طوري ميشه اين رو غير فعالش كرد.

نمیشه غیرفعالش کرد شما باید دانلود منیجرتون رو عوض کنید که فایلها رو کامل دانلود کنه

pedramh
28-10-2013, 16:37
نمیدونم چخ جوری میشه غیر فعالش کرد
ولی در مورد اون فایلی که میگید aspx ذخیره میشه در اصل همون فایل اصلیه فقط اسمش عوض شده یعنی اگه شما داشتید یه فایل Rar دانلود میکردید هر وقت میبینید اینجوری شد پسوند فایل رو از aspx به rar تغییر بدید درست میشه

sainaseifi
30-10-2013, 15:57
:n16: درود به همه دوستان و اساتید این فروم :n16:

بنده قصد خرید یکساله adsl دارم .

- دانلود شبانه ندارم
- سرعت باز کردن صفحات و بازی آنلاین برام مهمه
با شرایط فوق در حال حاضر بهترین شرکت خصوصی و یا دولتی کدام است ؟
ممنون میشم پاسخ دهید :n16:

mahdiace
30-10-2013, 16:14
کسی‌ می‌دونه صورت دانلود اینترنت نامحدود۲۵۶ یا ۵۱۲ مخابرات همدان چقدر هست؟ قیمت ۲۵۶ ماهیانه ۱۵۰۰۰تومان و ۵۱۲ ۲۴۰۰۰تومان هست

amir1024
31-10-2013, 14:06
با شرایط فوق در حال حاضر بهترین شرکت خصوصی و یا دولتی کدام است ؟

به نظر من که به هیچ وجه سرویس یک ساله نخر چون شرکت ها هر روز یه بامبولی سر مشترکاشون درمیارن و اگه سرویس یک ساله ت مشکلی پیدا کنه نمیشه تغیرش بدی اگر هم بذارن تمام پولی که برای سرویس قبلی دادی از بین میره
در حال حاظر تمام شرکت ها اعم از مخابرات و پارس آنلاین و آسیا تک و... همگی پینگ های به شدت بالایی دارن و همراه با قطعی که به هیچ وجه بای بازی مناسب نیست
شاتل یه زمانی پینگش خوب بود و زیر 100 اما الان رو نمیدونم باید تحقیق کنی
من خودم حسرت 10 دقیقه بازی کردن mw3 مانده رو دلم

amir1024
31-10-2013, 14:18
کسی‌ می‌دونه صورت دانلود اینترنت نامحدود۲۵۶ یا ۵۱۲ مخابرات همدان چقدر هست؟ قیمت ۲۵۶ ماهیانه ۱۵۰۰۰تومان و ۵۱۲ ۲۴۰۰۰تومان هست
من زنگ زدم 2020 گفت سرعت هاشون پایینه این ها سرعت واقعیش رو تقسیم بر 10 میکنن و اون رو به ده نفر میفروشن که سرعتش میشه 6.4 کیلوبایت در ثانیه از اینا (چند نقطه ای) تر پیدا نمیشه نرو سمتش که اشتباه بزرگی میکنی زمانی که من خواستم از مخابرات بیام بیرون پول تمام دانلود های شبانه ای هم که کرده بودم ازم گرفتن اینا دست هرچی دزده از پشت قطع کردن چون دیگه از بستن گذشته متاسفانه هیچ کنترلی هم روشون نیست و یه مشت .... هستن

behnamcp
04-11-2013, 13:12
به نام ایزد منان
با تقدیم سلام و احترام
دوستان لطفا اگه کسی نامحدودهای مخابرات گرفته تست سرعتش رو بذاره

hassanhbk
04-11-2013, 21:41
جریان این مودم وایرلس رایگان چیه ؟ واقعا میدن اخه من زنگ زدم 2020 گفتن باید از دفاتر خدماتی بگیرین . زنگ زدم اونجا گفتن بی اطلاعیم . این 1024 ترافیک 4 گیگ دانلود شبانه رایگان داره ؟؟ :n24::n19:

M e i s a m
04-11-2013, 22:20
من 2 مگ 4 گیگ مخابرات دارم شبانه داره خیلی هم خوبه

NeORiN
07-11-2013, 20:09
جریان این مودم وایرلس رایگان چیه ؟ واقعا میدن اخه من زنگ زدم 2020 گفتن باید از دفاتر خدماتی بگیرین . زنگ زدم اونجا گفتن بی اطلاعیم . این 1024 ترافیک 4 گیگ دانلود شبانه رایگان داره ؟؟
:n24::n19:
فکر کنم مودم وایرلس برای کسایی که اولین بار ثبت نام میکنن. اینجور که سایت مخابرات زده روی سرویسای 512 به بالا یه مودم رایگان میدن. الیته در صورت بستن قرار داد 6ماه یا یک ساله
کل سرویس ها شبها سرعتشون روی سرعت اسمی تنزل پیدا میکنه.........

iie
11-11-2013, 22:33
مارک و ضمانت اش چقدره

M e i s a m
12-11-2013, 00:58
دیگه با یه تعرفه ناقابل 512 که نمیان سرعت 8 مگ بدن بهت با 12 ساعت در روز رایگان با مزایا اونم با چندرغاز هزینه در ماه

tanhayetanha
17-11-2013, 12:30
سرعت دانلود اینترنت پارس آنلاین، اولی با 256 kb -دومی با 512 kb

mansor_1381
19-11-2013, 18:13
مخابرات همدان :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamed8020
21-11-2013, 10:34
256 نامحدود مخابرات :n21:

Hamed DC
21-11-2013, 22:31
سلام دوستان.
در حال حاضر کیفیت مناسب رو کدوم شرکت داره برای دانلود شبانه؟؟؟

behnamcp
22-11-2013, 10:40
256 نامحدود مخابرات :n21:

با این حساب نامحدودها واقعا افتضاح هستند

NeORiN
22-11-2013, 18:31
سلام دوستان.
در حال حاضر کیفیت مناسب رو کدوم شرکت داره برای دانلود شبانه؟؟؟

به به عمو حامد. نیستی برادر.
ما که شرکتارو بوسیدیم گذاشتیم کنار! اگه دانلود اونقدرا نداری بیا مخابرات که از همه به صرفه تره.
ولی اگه مصرف و بودجه ت! بالاست برو سمت سرویسای 4 مگ اسیاتک قشنگ شبی 8-9 گیگ میشه زد

NeORiN
22-11-2013, 18:32
با این حساب نامحدودها واقعا افتضاح هستند

افتضاح خوبه. دایل آپ سرعتش ازین نامحدودا بالاتره!

Hamed DC
24-11-2013, 14:00
به به عمو حامد. نیستی برادر.
ما که شرکتارو بوسیدیم گذاشتیم کنار! اگه دانلود اونقدرا نداری بیا مخابرات که از همه به صرفه تره.
ولی اگه مصرف و بودجه ت! بالاست برو سمت سرویسای 4 مگ اسیاتک قشنگ شبی 8-9 گیگ میشه زد

سلام کمال جان. کم سعادتم.
پس گه این طور. باشه ممنونم ازت. حالا دیدمت بیشتر در موردش باهم صحبت میکنیم.

tanhayetanha
28-11-2013, 16:54
سرعت دانلود اینترنت پارس آنلاین، اولی با 256 kb -دومی با 512 kb

کسی تست سرعت داره بگذاره، شما ببیتم تو کدوم شرکت از این سرعت بالاتر گیر میاری با ماهی 8 هزار تومان !!!!؟؟؟

Hamed DC
29-11-2013, 17:24
الان کیفیت صبانت در چه حدی شده، دوستان؟؟؟؟

arefnib
02-12-2013, 13:14
نمیدونم چخ جوری میشه غیر فعالش کرد
ولی در مورد اون فایلی که میگید aspx ذخیره میشه در اصل همون فایل اصلیه فقط اسمش عوض شده یعنی اگه شما داشتید یه فایل Rar دانلود میکردید هر وقت میبینید اینجوری شد پسوند فایل رو از aspx به rar تغییر بدید درست میشه

خاد خيرت بده درست شد البته نه با تغيير فرمت بلكه بايد با نرم افزاري كه مربوط به همون فايله بازش كني به طوري كه مثلا اگه فايل rar باشه بايد با open with نرم افزار winrar رو انتخاب كني اين جوري مشكل حل ميشه

migmig3000
02-12-2013, 17:52
دوستان سرویس های حجمی مخابرات مگه 1 تا 7 صبح دانلود رایگان ندارن؟ (سرویس 1024 P03-06 ) :n28:

migmig3000
02-12-2013, 18:05
مودم رو هم خاموش روشن کردم ولی بازم ترافیک کم کرده:

mansor_1381
04-12-2013, 23:04
مخابرات همدان :
پینگ به 8.8.8.8

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیشب حدود ۳۰ درصد بود

M e i s a m
04-12-2013, 23:26
2 3 شبه کلا قعطه اینترنت هیچ سایتی باز نمیشه

migmig3000
07-12-2013, 20:46
لطفا یکی راهنمایی کنه که از کدوم شرکت سرویس بگیرم که ساعت رایگان داشته باشه و محدودیتی هم برای دانلود زیاد شبانه نذاشته باشه :n17:
من مرکز مخابراتی باباطاهرم.ممنون

lord5
15-12-2013, 16:24
سلام دوستان
من از مخابرات سرویس گرفتم ولی بیشتر از یک ماهه که دایم قطعی داره. کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟

Mr.foad
16-12-2013, 18:42
سلام.
من سرویس 256 از نوع 4 گیگ دارم ماهی 13 تومن ! سرعتم توی روز رو 190 ایناست.
کار زیادی هم نمیکنم باهاش ولی نمیدونم چرا انقدر زیاد مصرف میشه، نیمه ی اول ماه تموم نشده میخوره به ترافیک اضافه ! با اینکه کارم با قبل تغییری نکرده !
الان میخوام تغییر سرویس بدم به 256 نامحدود ماهی 15 تومن ! به گوشم رسیده که راضی نیستن کسایی که استفاده کردن ! اینجا کسی نامحدود استفاده کرده ؟! سرعتش رو چنده معمولا ؟!

mansor_1381
17-12-2013, 06:30
سلام.
کار زیادی هم نمیکنم باهاش ولی نمیدونم چرا انقدر زیاد مصرف میشه، نیمه ی اول ماه تموم نشده میخوره به ترافیک اضافه ! با اینکه کارم با قبل تغییری نکرده !
الان میخوام تغییر سرویس بدم به 256 نامحدود ماهی 15 تومن ! به گوشم رسیده که راضی نیستن کسایی که استفاده کردن ! اینجا کسی نامحدود استفاده کرده ؟! سرعتش رو چنده معمولا ؟!

سرعتش روز و شب ثابته روی سرعت اسمی البته اگه کمتر نشه !
مثلا ۲۵۶ نامحدود سرعتش ۳۲ بیشتر نمیشه

hamed8020
17-12-2013, 16:27
سلام.

به نظر من اینکارو نکن
256 نامحدود :
سرور داخلی حدود 31 با نوسان زیاد
سرور خارجی از دایال اپ هم بد تره :n21: (اصلا باز نمیشه)

منم الان سرویس 256 از نوع 4 گیگ دارم 3 گیگ هم تا الان اضافه خورده :n13:
اگه ویندوزت 8 یا 8.1 ترافیک زیادی مصرف میکنه
که راه حلش غیر فعال کردن آپدیت خودکار ویندوز
و

در RUN
gpedit.msc

مسیر ذیل را طی نمایید.

Computer Configuration
---
Administrative Templates
--
system
--
Internet Communication Management

حال پالیسی
Restrict Internet Communication را Enable نمایید.

نقل از کاربر mesi0009

behnamcp
17-12-2013, 20:42
به نام خدایی که زیباست و زیبایی را دوست دارد
با تقدیم سلام واحترام
چرا در قسمت تعرفه ها برای هر تعرفه دو بار نوشته شده یکی با 06 و یکبار با12؟اینا دوتا چه فرقی با هم دارند؟

meshki range eshgh
18-12-2013, 00:53
سلام.
همه میدونن که مخابرات حجم میدزده

computera13
18-12-2013, 06:49
از قیمت و سرعت دانلود 256 نا محدود مخابرات اطلاعی دارید؟

mansor_1381
18-12-2013, 07:43
با تقدیم سلام واحترام
چرا در قسمت تعرفه ها برای هر تعرفه دو بار نوشته شده یکی با 06 و یکبار با12؟اینا دوتا چه فرقی با هم دارند؟

هیچ فرقی ندارند

mt_Acm
18-12-2013, 20:16
کسی میدونه سرعت 512 نا محدود چند کیلوبایته ؟
ممنون

NeORiN
18-12-2013, 20:35
واقعا مخابرات بد حجم میدزده....از قسمت فایروال برنامه BWMeter تمام فیلتر هاشو بستم باز هم از حجم کم میشه!!
هیچ راهی برای جلوگیری از حجم دزدی نیست!

Mr.foad
18-12-2013, 22:03
با تقدیم سلام واحترام

یکی قرارداد 6ماهه و اونیکی قرارداد یک سالست !

meshki range eshgh
18-12-2013, 22:57
سرعتهای بالاتر از 256 مخابرات هم شبانه ی رایگان دارن؟

mansor_1381
19-12-2013, 06:09
سرعتهای بالاتر از 256 مخابرات هم شبانه ی رایگان دارن؟

تعرفه های جدید داره حتی 2048 هم داره

meshki range eshgh
20-12-2013, 00:39
تعرفه های جدید داره حتی 2048 هم داره
سرویس 256 سرعت روزش 180 و شبش 40
سرویسای بالاتر مث 2مگ چنده؟

chubin009
23-12-2013, 11:38
سلام
اعداد vpi و vci در کانفیگ مودم رو باید چند بزاریم ؟ (adsl مخابرات )

mansor_1381
23-12-2013, 16:27
سلام
اعداد vpi و vci در کانفیگ مودم رو باید چند بزاریم ؟ (adsl مخابرات )

VPI = 0
VCI = 35

M e i s a m
23-12-2013, 16:33
سرویس 256 سرعت روزش 180 و شبش 40
سرویسای بالاتر مث 2مگ چنده؟

2048 4gb روز 500 شب 280

BEST 2
21-01-2014, 17:18
دوستان یه سوال داشتم.من تو مغازه سرویس 2 مگ دارم مخابرات.بعد برا خونه هم دارم ولی 128.تو مغازه معمولا خیلی حجمم اضافه میاد تو ماه.حالا ایا میشه از یوزر و پسم که تو مغازه دارم برا خونه استفاده کنم بعضی مواقع و حجمم رو اونجا استفاده کنم؟؟؟؟شدنیه؟؟ یا مثلا حجم داداشم زیاد میاد میگه تو استفاده کن.من میتونم شبا تو خونه یا تو مغازه با یوز و پس اون انلاین بشم.ممنونم

behnamcp
21-01-2014, 19:16
با سلام خدمت همشهریهای عزیز
من پارسال تو طرح عیدانه مخابرات سرویش 512 8گیگ رو انتخاب کردم که ماهی باید 15 هزار تومان بدم اما این ماه سرویس من به جای8 گیگ 7.7گیگ گذاشته شده که مبلغی که باید پرداخت کنم 14.5 هزار تومان است(این رو امروز از پنل مخابرات فهمیدم) دوستان کسی دیگه با این مشکل مواجه شده؟؟ چه کار باید کنم که همون برگرده به 8 گیگ 15هزار تومان؟

meshki range eshgh
21-01-2014, 23:53
دوستان یه سوال داشتم.من تو مغازه سرویس 2 مگ دارم مخابرات.بعد برا خونه هم دارم ولی 128.تو مغازه معمولا خیلی حجمم اضافه میاد تو ماه.حالا ایا میشه از یوزر و پسم که تو مغازه دارم برا خونه استفاده کنم بعضی مواقع و حجمم رو اونجا استفاده کنم؟؟؟؟شدنیه؟؟ یا مثلا حجم داداشم زیاد میاد میگه تو استفاده کن.من میتونم شبا تو خونه یا تو مغازه با یوز و پس اون انلاین بشم.ممنونم

نه امکانش نیست :n29:

behnamcp
22-01-2014, 09:46
با سلام خدمت همشهریهای عزیز
من پارسال تو طرح عیدانه مخابرات سرویش 512 8گیگ رو انتخاب کردم که ماهی باید 15 هزار تومان بدم اما این ماه سرویس من به جای8 گیگ 7.7گیگ گذاشته شده که مبلغی که باید پرداخت کنم 14.5 هزار تومان است(این رو امروز از پنل مخابرات فهمیدم) دوستان کسی دیگه با این مشکل مواجه شده؟؟ چه کار باید کنم که همون برگرده به 8 گیگ 15هزار تومان؟

خود به خود درست شد:n20:

kasra2012
04-02-2014, 16:04
سلام
دوستان همشهری من 256 مخابران 3 گیک دارم
ایا برای دانلود شبانه رایگان ختما باید ودم را خاموش روشن کنم یا نیازی به این کار نیست؟

mansor_1381
04-02-2014, 18:09
سلام
دوستان همشهری من 256 مخابران 3 گیک دارم
ایا برای دانلود شبانه رایگان ختما باید ودم را خاموش روشن کنم یا نیازی به این کار نیست؟

نیازی نیست سرساعت ۱ شب خودش قطع میشه وشبانه وصل میشه.

hossein019940
04-02-2014, 18:17

به نظر من که شدنیه و مشکلی نیست.
چون خودم هم امتحان کردم حتی اکانت مشهد هم متصل شدم

نه امکانش نیست :n29:
شما امتحان کردی؟
چون از مخابرات بعیده که مک آدرس مودم رو قفل کنه

kasra2012
04-02-2014, 18:30
نیازی نیست سرساعت ۱ شب خودش قطع میشه وشبانه وصل میشه.

مطمینی داداش؟....شما خودتون تست کردین؟....راستی 256 شبونه چقدر میشه سرعتش؟....یعنی با این اوصاف میتونم به idm تایم بدم 1 شروع کنه دیگه؟

mansor_1381
04-02-2014, 21:14
مطمینی داداش؟....شما خودتون تست کردین؟....راستی 256 شبونه چقدر میشه سرعتش؟....یعنی با این اوصاف میتونم به idm تایم بدم 1 شروع کنه دیگه؟

بله سر ساعت یک قطع میشه و دوباره وصل میشه سرساعت ۷ هم دوباره قطع و وصل میشه بین این بازه زمانی هرچی دانلود داشته باشید شبانه محسوب میشه
هر سرعتی داشته باشید شبانش سرعتش اسمی میشه ۲۵۶ میشه حدود ۳۲ کیلوبایت در ثانیه

kasra2012
04-02-2014, 21:27
بله سر ساعت یک قطع میشه و دوباره وصل میشه سرساعت ۷ هم دوباره قطع و وصل میشه بین این بازه زمانی هرچی دانلود داشته باشید شبانه محسوب میشه
هر سرعتی داشته باشید شبانش سرعتش اسمی میشه ۲۵۶ میشه حدود ۳۲ کیلوبایت در ثانیه

ببخشید انقدر سوال می\رسم

مودم ک ریبوت نمیشه ساعت ۱؟؟؟
به idm بدم 1:05 خوبه دیگه؟
من تابستون شونه میزدم سرعت ۵۰ ۶۰ بود کمش کردن
حدودا چند مگ دانلود میشه تا صبح؟

Hamed DC
05-02-2014, 23:07
دوستان صبانت کسی داره>؟؟؟
کیفیتش خوبه؟؟؟

mansor_1381
09-02-2014, 05:39
ببخشید انقدر سوال می\رسم

مودم ک ریبوت نمیشه ساعت ۱؟؟؟
به idm بدم 1:05 خوبه دیگه؟
من تابستون شونه میزدم سرعت ۵۰ ۶۰ بود کمش کردن
حدودا چند مگ دانلود میشه تا صبح؟

قبلا که اون تعرفه هایی که شبانه داشتن قطع میشد و دوباره وصل میشد.

سرعت و دانلود معلوم نیست! الان که پست میدم سرعت خیلی پایینه!

Mr.Mazmamfi
10-02-2014, 23:10
سلام

از بچه هایی که مخابرات همدان دارن ، یه درخواست دارم .

میشه یه چک کنید ببنید این سایت باز میشه یا نه ؟

خیلی از کاربرانی که مخاربرات همدان رو دارن با این سایت مشکل دارن ، نمیتونن بازش کنن .

ممنونم .

chubin009
11-02-2014, 19:29
سلام
من یه خط 512 مخابرات اسم نوشتم . مودم رو کانفیگ کردم ولی چراغ dsl چشمک میزنه و چراغ اینترنت خاموشه . به 2020 زنگ زدم گفتش سرویستون فعاله و از این جهت مشکلی نیست . تلفن هم وصله (بوق آزاد میزنه) . چراغ lan هم چشمک میزنه و فکر نکنم مشکل از lan باشه . به نظرتون مشکل از چیه ؟ زنگ زدم 117 شماره رو ثبت کردم برای خرابی . اونا برای اینترنت هم میان ؟ یعنی اگه کابلها مشکل داشته باشه میان درستش کنن ؟ :n28:

Mr.Mazmamfi
11-02-2014, 19:45
سلام
من یه خط 512 مخابرات اسم نوشتم . مودم رو کانفیگ کردم ولی چراغ dsl چشمک میزنه و چراغ اینترنت خاموشه . به 2020 زنگ زدم گفتش سرویستون فعاله و از این جهت مشکلی نیست . تلفن هم وصله (بوق آزاد میزنه) . چراغ lan هم چشمک میزنه و فکر نکنم مشکل از lan باشه . به نظرتون مشکل از چیه ؟ زنگ زدم 117 شماره رو ثبت کردم برای خرابی . اونا برای اینترنت هم میان ؟ یعنی اگه کابلها مشکل داشته باشه میان درستش کنن ؟ :n28:

سلام
معمولا وقتی چراغ DSL چشمک زن هست میتونه ایراد از این موراد باشه .

1 ) دوشاخ تلفنتون ضد برق باشه . سعی کن سوکت رو مستقیم بزنی به پریز .

2 ) اگه "صفر بند " داشته باشی DSL چشمک زنه .

موفق باشید.

Armin.Computer
12-02-2014, 13:59
سلام

سلام
بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h-blade
13-02-2014, 00:32
دوستان اگر خواستین از مخابرات سرویس بگیرین یادتون باشه هیچ وقت تاکید میکنم هیچ وقت نامحدود نگیرین.

512 نامحدود گرفتم زنگ زدم 2020 میگم آقا دانلود من الان 2 تا در صورتی که باید به صورت اسمی 60 تا باشه .......طرف میگه سرویس نامحدود دو بار تقسیم بر 8 میشه :n04: بهش گفتم داداش 2 بار کمه یه سه چهار بار دیگه ام تقسیم کن......:n08:

میگه اینا همش فرمول داره......:n04: گفتم اولا که تو 2 بارم تقسیم بر 8 بکنی بازم از این بیشتره دوما کی این قانون های مسخره رو نوشته..... طرف موند چی بگه.....

Hamed DC
14-02-2014, 21:31
چقدر یوزرهای صبانت زیادن اینجا!!!
اوه اوه......

hassanhbk
16-02-2014, 22:42
چقدر یوزرهای صبانت زیادن اینجا!!!
اوه اوه......

بله منم دقیقا میخوام درباره سرعت صبا نت بدونم تازه دوباره میخوام نت بگیرم خواهشا اونایی که سرویس گرفتن بیان راجع به سرعتش. هزینه و دانلود شبانه یه توضیحی به ما بدن.

Hamed DC
18-02-2014, 00:59
بله منم دقیقا میخوام درباره سرعت صبا نت بدونم تازه دوباره میخوام نت بگیرم خواهشا اونایی که سرویس گرفتن بیان راجع به سرعتش. هزینه و دانلود شبانه یه توضیحی به ما بدن.

ظاهرا همه رفتن سمت مخابرات!!!

amir1024
24-02-2014, 12:59
ظاهرا همه رفتن سمت مخابرات!!!

شما برای اونا دلسوزی نکن دوباره برمیگردن
و میفهمن چه کلاهی سرشون رفته
زمانی که از مخابرات داشتن

M e i s a m
24-02-2014, 14:56
فکر کنم فقط مخابرات شهرک مدنی خوب و خلوت باشه من شبانه کف سرعتم 2 مگه که راضی ام ولی از هر کی پرسیدم مخابرات نفتی بوده بخصوص هرچی رو به مرکز شهری بری

migmig3000
27-02-2014, 14:21
اونایی که از پارس آنلاین دارن سرعتشون توی ساعات رایگان چند میشه؟

Hamed DC
06-03-2014, 12:55
شما برای اونا دلسوزی نکن دوباره برمیگردن
و میفهمن چه کلاهی سرشون رفته
زمانی که از مخابرات داشتن

اره.کاملا موافقم.
الان شبانه کدوم شرکت بهتره؟؟؟
من چند وقتی همدان نبودم. آمارشونو ندارم!

amir1024
06-03-2014, 13:43
اره.کاملا موافقم.
الان شبانه کدوم شرکت بهتره؟؟؟
من چند وقتی همدان نبودم. آمارشونو ندارم!

در حال برسی...

chubin009
12-03-2014, 12:15
سلام
شبانه رایگان برای چه سرعت هایی فعاله ؟ اون اوایل که سرویسم رو راه اندازی کرده بودم تو سایت مخابرات برام زده بود 1 تا 7 صبح شبانه رایگان . ولی الن یه مدته تو سایت که میرم جلوی طرح شبانه رایگان یک سری خط تیره گذاشته . یعنی میتونن شبانه رایگان رو بردارن ؟
سرعتم 512 4 گیگ هستش.

mansor_1381
13-03-2014, 03:58
سلام
شبانه رایگان برای چه سرعت هایی فعاله ؟ اون اوایل که سرویسم رو راه اندازی کرده بودم تو سایت مخابرات برام زده بود 1 تا 7 صبح شبانه رایگان . ولی الن یه مدته تو سایت که میرم جلوی طرح شبانه رایگان یک سری خط تیره گذاشته . یعنی میتونن شبانه رایگان رو بردارن ؟
سرعتم 512 4 گیگ هستش.

شبانه فعاله اون ایراد سامانه مشتریان هستش.

مسیب
15-03-2014, 11:25
دوستان چطور می تونم از شر روشن و خاموش کردن مودم در ساعت 1 تا 7 خلاص بشم؟

من 2 مگ 4 گیگ از مخابرات گرفتم. مرکز بعثت. شبا راحت 4-5 گیگ دانلود می کنه

zanyar.sew
16-03-2014, 21:04
عجب گیری افتادیم ها ! چند شب پیش انصافا شانس آوردم از اون اعصاب داغون جون سالم به در بردم داشت مویرگای مغزم از هم میپاشید.
44 تومن دادم مبین نت بی خبر دانلود رو ورداشتن! زنگ زدم شرکت گفتم یه گیگ بیشتر مصرف نکردم من دارم کامل کنترل میکنم مصرفمو تو سیستم! هیچی نگفتن! 33 تومن دیگه دادم واسه سرویس یک مگ اونم دو شبه تموم شد رفت بعدش فهمیدم بابا اینا اصلا دانلود شبانه رو ورداشتن!!! چیزی هم نمیگن حتی وقتی زنگ زدم!
خلاصه شده من این مودمو که 330 تومن پولشو دادم بسوزونمش هم ازش استفاده نمیکنم دیگه. لعنت به این دزدا.
فک نکنید دیوانه ام مبین نت گرفتم ! مجبورم تلفن نمیدن بهم ! :n03: حالا بگزریم چرا!
کسی اینجا از وایرلس شرکت نت گستر استفاده میکنه ؟ دانلود شبانه اش چطوره ؟ فقط این واسم مهمه!
خواهشا کسی اگه داره یا نداره و خبر داره بگه چطوریه من از این دزدا جدا شم دارن میمکن خون مردمو. کسی که از اینشرکت اینترنت بگیره به خودشو و همه مردم ظلم میکنه

M e i s a m
17-03-2014, 02:56
نت گستر من داشتم اشغال بود نگیر

malayeru
20-03-2014, 01:50
عزیزم اگه از مخابرات گرفتی که نمیتونی با این سرویست از طرح شبانه استفاده کنی
فقط تا سرعت 512 میتونن طرح شبانه استفاده کنن
بعشم نیازی نیست مودمو خاموش روشن کنی
چون وقتی تایم رایگان یشه خوده مخابرات ip آدرس ها رو سویچ میکنه و برای همین مودم خودش 1بار قطع و وصل میشه
با دانلود منیجر هم که بقیه کارها رو انجام میدی و خیال تخت میگیری میخوابی

zanyar.sew
20-03-2014, 23:38
نت گستر من داشتم اشغال بود نگیر

مگه راه دیگه‌ایی دارم اخه ؟ خط تلفن ندارم. چه راه دیگه‌ایی وجود داره ؟ نت گستر با ۵۱۲ میشه شبی یه گیگ گرفت ؟

Sent from my XT1032 using Tapatalk

M e i s a m
21-03-2014, 00:19
مگه روی خط نمیخوای بگیری؟ اگر وایرلس میخوای که اون فرق میکنه و ظاهرا اوضاعش بهتره ولی خبر ندارم چقدر میتونی بگیری

zanyar.sew
21-03-2014, 10:35
مگه روی خط نمیخوای بگیری؟ اگر وایرلس میخوای که اون فرق میکنه و ظاهرا اوضاعش بهتره ولی خبر ندارم چقدر میتونی بگیری
آره خوب خط تلفن ندارم وگرنه من مخابرات راضی ام میکنه! بله همون وایرلس رو میخوام بگیرم. فقط هیچ اطلاعی از سرعتش ندارم. الان من ماهانه 6 گیگ مبین نت میگیرم یعنی 12 گیگ دانلود شبانه بهم میده. اگه قرار باشه دانلودم با این تفاوت نداشته باشه که همین بمونه دیگه حدود 350 هزینه مودم و نصب این وایرلسه. واسه همینم میخوام از کیفیت این وایرلس نت گستر مطمئن بشم.

kasra2012
04-04-2014, 17:18
سلام
من الان 256 3 گیگ مخابرات دارم...چجوری میتونم به 512 5 گیگ ارتقاش بدم؟:n13:
....دایمی نه اعتباری

mansor_1381
04-04-2014, 21:00
سلام
من الان 256 3 گیگ مخابرات دارم...چجوری میتونم به 512 5 گیگ ارتقاش بدم؟:n13:
....دایمی نه اعتباری

صاحب خط باید بره به امور مشترکین مرکز مخابراتیتون درخواست بده
کارت شناسایی و آخرین قبضم هم ببره

kasra2012
08-04-2014, 15:34
صاحب خط باید بره به امور مشترکین مرکز مخابراتیتون درخواست بده
کارت شناسایی و آخرین قبضم هم ببره

صاحب خط بابامه....
من 256 دارم مال دو سال پیش...ماهی 7900 تومان
حالا اگر 1024 5 گیگ بگیرم مودم رایگان بهم تعلق میگیره؟

h-blade
08-04-2014, 22:14
صاحب خط بابامه....
من 256 دارم مال دو سال پیش...ماهی 7900 تومان
حالا اگر 1024 5 گیگ بگیرم مودم رایگان بهم تعلق میگیره؟

خیر
فقط به کسایی که برای اولین بار میخوان adsl راه اندازی کنن تعلق میگیره.....

kasra2012
10-04-2014, 16:49
دوستان کمک
این سرویس 1 مگ شبانه مگه نداره؟...
تو مخابرات بعثت نوشته بود داره اما سایت خدمات مشترکین نوشته دارا نمی باشد

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

jabari-m
19-04-2014, 23:10
سلام دوستان من اینترنت 128 - 4.3 گیگ ترافیک تعرفه قدیم دارم (9900) که کارم رو را میندازه اما تو این چند ماه یه مقدار دانلود دارم که میخواستم سروس 1 یا 2 مگ بگیرم و شبانه استفاده کنم.

حالا راحی هست که من بعد چند ماه استفاده از سرویس جدید به سرویس قدیم خودم با همون تعرفه ی 4.3 گیگ 9900 برگردم؟؟

kasra2012
20-04-2014, 05:51
سلام دوستان من اینترنت 128 - 4.3 گیگ ترافیک تعرفه قدیم دارم (9900) که کارم رو را میندازه اما تو این چند ماه یه مقدار دانلود دارم که میخواستم سروس 1 یا 2 مگ بگیرم و شبانه استفاده کنم.

حالا راحی هست که من بعد چند ماه استفاده از سرویس جدید به سرویس قدیم خودم با همون تعرفه ی 4.3 گیگ 9900 برگردم؟؟

اشتباه نکن ک 1 2 مگ شبانه ندارهگ...

arefnib
20-04-2014, 08:58
سلام دوستان
این اینترنت ما هم گاهی وصل میشه هر وقت که دلش بخواد
این نویز رو چه جوری می تونم اندازه بگیرم ؟
اصلا این قطع و وصلی برای شما هم هست یا نه؟

jabari-m
20-04-2014, 13:03
اشتباه نکن ک 1 2 مگ شبانه ندارهگ...

یکی از دوستام چند وقت پیش گرفته بود 1 مگ 3 گیگ ترافیک 14 تومن شبانه هم داشت شبی 3 گیگ هم دانلود میکرد؟!
البته مودم رایگان نمیخوام چون یکی دیگه از دوستان گرفته بود گفته بودن چون مودم گرفتی دانلود شبانه نداری.

pejman2222
20-06-2014, 08:02
سلام
تنظیمات vpi , vci مخابرات ( تو سعیدیه ی همدان ) بایر روی چند باشه ؟
کسی اینترنت 1 یا 2 مگ از مخابرات گرفته ؟
سرعت دانلودش چقدره ؟
در طول روز سرعتش چقدر کم و زیاد میشه ؟
پیشاپیش متشکرم

chubin009
18-07-2014, 10:16
سلام
این جمله که تو قسمت مدیریت اکانت سایت مخابرات نوشته یعنی چی ؟
تاريخ انقضاء سرويس جاري شما نامحدود مي باشد.
یعنی این سرویسی که خریداری کردم هیچ وقت قطع نمیشه تا خودم برم مخابرات و درخواست قطعش رو بدم ؟ یا اینکه بعد از یکسال دوباره باید بری مخابرات تمدیدش کنی ؟
مرسی

jabari-m
19-07-2014, 14:36
تاریخ انقضاء نا محدوده یهنی تا خودت اقدام نکنی قطع نمیشه.

kasra2012
09-08-2014, 20:18
دوووستان كممممك
من يه طرح 12 ماهه گرفتم دايمي
هيچ جوري نميشه تخليه كنمش؟؟؟؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

amir1024
29-08-2014, 20:19
سرعت اینترنت سیم کارت ها چطوره ؟
من توی منطقه چمران با رایتل 28 کیلوبایت میگیرم و با همراه اول 11 کیلوبایت
بقیه تو مناطق دیگه با چه سرعت هایی میگیرن؟
3G ایرانسل سرعتش رو کسی تست کرده ؟

vahid.tahzibi
30-08-2014, 17:08
سلام دوستان انترنت نا محدود ميخواستم بگيرم از كجا بگيرم؟ يا اگر نا محدود خوب نيست تو همدان ابنترنتي كه ماهي نزديك ٢٠ گيگ رو بشه با هزينه حدود ٤٥ تومن جور كرد؟ سرعتم دانلودم هم ٢٠٠ باشه كافيه تقريبا
چي پيشنهاد ميكنين؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

vahid.tahzibi
30-08-2014, 17:37
دوستان کمک
این سرویس 1 مگ شبانه مگه نداره؟...
تو مخابرات بعثت نوشته بود داره اما سایت خدمات مشترکین نوشته دارا نمی باشد

سلام ميتونم بپرسم اگه مخابرات دارين سرعت شبانه و روزنتون چقدره؟ ممنون

vahid.tahzibi
31-08-2014, 18:42
چرا هيشكي اينجا فعاليت نميكنه تاپيك داره خاك ميخوره :|

behnamcp
10-09-2014, 13:13
سلام
کسی میدونه که این مودمهایی که مخابرات میده چه قیمتیه؟؟؟؟؟؟؟

zanyar.sew
11-09-2014, 16:09
کسی اینجا پارس انلاین ، آسیاتک یا فن آوا داشته باشه ببینیم برا دانلود شبانه چطوره؟
لطفا اگه دارید بگید با کدوم سرویس چقد میگیرید...
مخابرات هم که همش یکساله داره و من اعتمادی ندارم بهشون.

vahid.tahzibi
11-09-2014, 17:02
کسی اینجا پارس انلاین ، آسیاتک یا فن آوا داشته باشه ببینیم برا دانلود شبانه چطوره؟
لطفا اگه دارید بگید با کدوم سرویس چقد میگیرید...
مخابرات هم که همش یکساله داره و من اعتمادی ندارم بهشون.

من اسياتك دارم شبانه هاش براي سرعت هاي بالا خوبه فقط! سرعت سرويسي كه داريو تقسيم بر ١٦ كن ميشه سرعت شبانت :|
مثلا دو مگش شبي تقريبا ٢/٣ گيگي ميگيره

zanyar.sew
12-09-2014, 15:22
من اسياتك دارم شبانه هاش براي سرعت هاي بالا خوبه فقط! سرعت سرويسي كه داريو تقسيم بر ١٦ كن ميشه سرعت شبانت :|

کف نیاز من ! ماهی 60-70 خوبه نیازمو برآورده میکنه. البته 1/16 حساب کردم 3 گیگ میشه. پارس آنلاین اگه 2 مگ بگیری طرح 4 گیگش 6تام براش بگیری میشه همون 2 مگ 10 گیگ آسیاتک و همون هزینه 40 تومن نمیشه بیشتر دانلود کرد ؟ اسیاتک شنیدم خیلی پشتیبانیشون ضعیفه و بد رفتارن اینطوریه ؟ راستش این مورد خیلی برام مهمه. بعد این طرحاش چطوریه نگاه کردم یا باید 10 بگیری یا 20 گیگ. نمیشه گیگ اضافی گرفت ؟ همه شرکتها رو نگاه کردم انقد با دقت سرعت و حجم ها رو بستن هی تحریک شی سرویس بالاتر رو بگیری. 20 گیگ هم تفاوت کمی بین 2مگ و 10 مگ دارن که 72 در میاد. بین 40 تومن و 72 تومن تقریبا هیچ انتخابی نداری! اگه حجم بالاتر بخوای. مصرف من هم حدود 15 گیگ تو ماه.

zanyar.sew
12-09-2014, 21:49

دوست عزیز واسه تورنت چطوره الان من مبین نت دارم هفته ایی یه روز پیش میاد بتونم دانلود کنم اصلا شب و روز هر چی تورنت میزنم دانلود نمیشه نمیدونم چرا اینطوریه. منم تقریبا کل دانلودم تورنته. مال شما که اینطور نیست ؟
های وبم دارم راضیم ولی سرعت تورنتش کمتره از دانلود معمولی. قبلا که دانلود شبانه مبین نت باز بود سرعت تورنتم 90 درصد دانلود معمولی بود. حالا 90 نه ولی حداقل بیشتر از 20 درصد سرعتو نگیره ...

vahid.tahzibi
12-09-2014, 23:51
دوست عزیز واسه تورنت چطوره الان من مبین نت دارم هفته ایی یه روز پیش میاد بتونم دانلود کنم اصلا شب و روز هر چی تورنت میزنم دانلود نمیشه نمیدونم چرا اینطوریه. منم تقریبا کل دانلودم تورنته. مال شما که اینطور نیست ؟
های وبم دارم راضیم ولی سرعت تورنتش کمتره از دانلود معمولی. قبلا که دانلود شبانه مبین نت باز بود سرعت تورنتم 90 درصد دانلود معمولی بود. حالا 90 نه ولی حداقل بیشتر از 20 درصد سرعتو نگیره ...

هايوب كه يه جورايي همون اسياتكه :)) والا تورنت امتحان نكردم رو اسياتك ولي بعيد ميدونم مشكل داشته باشه چون فك نكنم ربطي داشته باشه

zanyar.sew
14-09-2014, 02:03
هايوب كه يه جورايي همون اسياتكه :)) والا تورنت امتحان نكردم رو اسياتك ولي بعيد ميدونم مشكل داشته باشه چون فك نكنم ربطي داشته باشه

مرسی دوست عزیز. مبین نت کاری کرده که دانلود تورنت برام غیر ممکن نشون میده!
والا همین دیشب زدم تورنت رو اولش دانلود میکرد ! گرفتم خوابیدم صبح پا شدم دیدم تقریبا هیچی دانلود نشده. تازه از اون روزایی بود که فک میکردم بازه! تعرفه 15 گیگ مبین نت میگیرم مثلا 30 گیگ دانلود شبانه دارم ولی بیشتر از دو سه گیگ نتونستم بگیرم. همیشه تورنت قطعه. دو سه روز دگ تموم میشه مودمو میندازم سطل اشغال. حرومشون بشه اون 300 تومن مودم که گرفتن.

vahid.tahzibi
14-09-2014, 02:06
مرسی دوست عزیز. مبین نت کاری کرده که دانلود تورنت برام غیر ممکن نشون میده!
والا همین دیشب زدم تورنت رو اولش دانلود میکرد ! گرفتم خوابیدم صبح پا شدم دیدم تقریبا هیچی دانلود نشده. تازه از اون روزایی بود که فک میکردم بازه! تعرفه 15 گیگ مبین نت میگیرم مثلا 30 گیگ دانلود شبانه دارم ولی بیشتر از دو سه گیگ نتونستم بگیرم. همیشه تورنت قطعه. دو سه روز دگ تموم میشه مودمو میندازم سطل اشغال. حرومشون بشه اون 300 تومن مودم که گرفتن.

من دنبال اينترنت نامحدودم :( تو همدان اصلا به صرفه نيست! من دارم الان ماهي ٨٠ ميدم براي نامحدود اسياتك كه ميانگين سرعتم ١٢٠ !!!!!
چون انلاين بازي ميكنم لازمه كه انترنتم نامحدود باشه وگرنه تموم ميشه

behnamcp
24-10-2014, 12:19

behnamcp
10-11-2014, 14:39
به نام خدا
با تقدیم سلام واحترام
چند پرسش در مورد کمپین مخابرات داشتم داشتم
1.چرا در تعرفه های سیستم برای سرعت 5مگ و10 مگ نوشته up to 5 و up to10 ؟این up چه معنی میده؟؟؟
2.چرا تعرفه های up to 5 و up to 10 نوشته دارای "ip استاتیک" ?
پیشاپیش بابت پاسختون ممنونم

mansor_1381
11-11-2014, 19:04
به نام خدا
با تقدیم سلام واحترام
چند پرسش در مورد کمپین مخابرات داشتم داشتم
1.چرا در تعرفه های سیستم برای سرعت 5مگ و10 مگ نوشته up to 5 و up to10 ؟این up چه معنی میده؟؟؟
2.چرا تعرفه های up to 5 و up to 10 نوشته دارای "ip استاتیک" ?
پیشاپیش بابت پاسختون ممنونم

۱- چون سرویس جدیده سرعتش ثابت نیست شایدم ضریب اشتراکش بالا باشه up گذاشتن که مثلا تا ۵ مگ میتونه سرعت داشته باشه ولی ممکنه سرعت معمولش ۲ مگ باشه..

۲- قیمتاش بالاست و فکرنکنم به هرکسی این سرویسا رو بدند موسسات و شرکتهایی که این سرویسا رو میخرند معمولا نیاز به آی پی ثابت هم دارند.

reza.kaka
23-11-2014, 08:30
سلام
دوستان کسانی که مخابرات دارن شبانش چطور هست ؟ اگه میشه منطقه رو هم بگین .

مثلا 512 روز چقدر میشه شبانه دانلود کرد ؟

behnamcp
24-11-2014, 19:19
سلام
کسی اطلاع داره مخابرات همدان بازم اینترنت نامحدود میده یا نه؟؟؟

reza.kaka
25-11-2014, 19:17
سلام
نامحدود داره ارائه میده ...

behnamcp
30-11-2014, 15:20
سلام
دوستان سرعت آپلود اینترنت من خیلی کم شده (512 8 گیگ)
میخواستم ببینم کسی دیگه این مشکلو داره؟؟؟

zanyar.sew
02-12-2014, 16:40
پارس آنلاین هم که شبانه رو ورداشت ! فن آوا هم تو همدان که هیچیش معلوم نیست ! کسی سرویس ازش گرفته ؟
میمونه فقط اسیا تک اونم فوقش دو ماه دیگس شبانه رو ورمیداره.
تخلیه کن برو سرویستو عوض کن .... دو باره تخلیه ...
برا یه کار کوچیک ده روز الافی. هر سری هم ده روز باید قید اینترنتو بزنی. اخه اینم شد کار؟!!!

behnamcp
02-12-2014, 18:00
پارس آنلاین هم که شبانه رو ورداشت ! فن آوا هم تو همدان که هیچیش معلوم نیست ! کسی سرویس ازش گرفته ؟
میمونه فقط اسیا تک اونم فوقش دو ماه دیگس شبانه رو ورمیداره.
تخلیه کن برو سرویستو عوض کن .... دو باره تخلیه ...
برا یه کار کوچیک ده روز الافی. هر سری هم ده روز باید قید اینترنتو بزنی. اخه اینم شد کار؟!!!
سلام چرا از مخابرات استفاده نمی کنی؟

M e i s a m
25-12-2014, 12:55
باید ببخشید ولی سگ ب.شا.شه به مخابرات همدان که یه نامحدود نداره تو سرویساش
تعرفه فصلی هم میده که یکساله است و بگیری قبال گردنت شده اونم با چس مسقال حجم اضافه تر یا هر کوفت و زهر مار دیگه ای
مارم یه اشتباهی کردیم و گرفتیم حالا توش ماندیم یعنی یه گیم ساده آنلاین ساعتی 100 مگ میندازه ندانسته رفتیم جلو حالا بیا درستش کن

دوستان این نامحدود های شرکت ها چطوره؟ من تو نمایشگاه کامپیوتر از صبانت و اسیاتک پرسیدم آسیاتک که عملا گفت یه حجم ثابتی میدیم بعدش دیگه سرعت قطع میشه در حد دیال آپ ولی صبانت گفت بعد حجم اولیه با سرعت بالا سرعت اسمی میشه که خوبه حالا دوستان کسی تست کرده؟
من از پینگ و خلوتی مخابرات راضی ام ولی وقت و بی وقت قطعی بی دلیل داره نامحدود هم که نیست و باید یه نت دگ بگیرم