PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

behnamcp
02-11-2012, 12:52
من از 256 4 گیگ به 2048 8 گیگ ارتقا دادم سرعتمو هم بالا گذاشتم. با وجودی که به صورت اسمی سرعتم 8 برابر شده ولی هیچ افزایش سرعتی رو حس نمیکنم. به 2020 هم گفتم قبول نمیکنند که سرعتشون مشکل داره. شبانه رایگان هم نداره. نمیدونم مشکل از مودمه ( مدل smc ) یا واقعاً مخابرات مشکل داره . ( برد مودم هم کم شده. تا چند متر بیشتر وایرلسش کار نمیکنه)

سلام
شما قبلا 256 بوديد سرعت دانلودتون چقدر بوده الان چقدر شده؟يعني اصلا فرقي نكرده؟

behnamcp
02-11-2012, 13:45
این خان که این جا نوشتین اضافیه همون امیر تنها بهتر میشد من از پارس آنلاین نمایندگی نت گستر سرویس 128 با ترافیک 4 گیگ دارم و ماهی 15600 پرداخت میکنم و هر شب میتونم بین 750 الی 900 مگ دانلود کنم پینگش هم تازگی خوب شده اما قطع و وصلی داره

ببخشيد آقا امير سرعت دانلودتون حدودا كيلو بايت بر ثانيه است چه در زمان رايگان چه در زمان غير رايگان

arjafari2004
02-11-2012, 14:45
سلام
شما قبلا 256 بوديد سرعت دانلودتون چقدر بوده الان چقدر شده؟يعني اصلا فرقي نكرده؟
البته یک مدت توی اواخر تابستان خیلی پایین شده بود ( زیر 50 کیلوبایت بر ثانیه)
ولی توی دو هفته آخری که 256 داشتم بین 50 تا 100 کیلوبایت بود که بد نبود
الان هم همین حدود سرعت دارم. البته موردی بالاتر هم میشه و تا نزدیک 200 کیلوبایت هم میره ولی عمدتاً زیر 100 هست. سرعت آپلود هم که خیلی کمه.
اینم یک تست سرعت که همین الان گرفتم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما اشکال از وایرلس مودم نیست؟ چون برد مودم من هم خیلی کم شده. قبلاً توی طبقه بالاتر هم به راحتی میتونسم از اینترنت استفاده کنم ولی الان به هیچوجه توی طبقه بالا نمیتونم استفاده کنم حتی وقتی که درست بالای سر مودم هستم ( توی فاصله حدود سه متری از مودم در ارتفاع) .مدل مودم من هم اس ام سیه ( smc )
--------------------------------
این هم تست سرعتی که 5 دقیقه بعد از تست قبلی گرفتم. در عرض چند دقیقه سرعت چند برابر شد:

amir1024
02-11-2012, 14:55
ببخشيد آقا امير سرعت دانلودتون حدودا كيلو بايت بر ثانيه است چه در زمان رايگان چه در زمان غير رايگان
در طول روز از 120 شروع میشه تا 500 کیلوبایت در ثانیه توی شب هم از 180 تا 80 کیلوبایت در ثانیه که متغیر هست

M e i s a m
02-11-2012, 17:41
البته یک مدت توی اواخر تابستان خیلی پایین شده بود ( زیر 50 کیلوبایت بر ثانیه)
ولی توی دو هفته آخری که 256 داشتم بین 50 تا 100 کیلوبایت بود که بد نبود
الان هم همین حدود سرعت دارم. البته موردی بالاتر هم میشه و تا نزدیک 200 کیلوبایت هم میره ولی عمدتاً زیر 100 هست. سرعت آپلود هم که خیلی کمه.
اینم یک تست سرعت که همین الان گرفتم :
به نظر شما اشکال از وایرلس مودم نیست؟ چون برد مودم من هم خیلی کم شده. قبلاً توی طبقه بالاتر هم به راحتی میتونسم از اینترنت استفاده کنم ولی الان به هیچوجه توی طبقه بالا نمیتونم استفاده کنم حتی وقتی که درست بالای سر مودم هستم ( توی فاصله حدود سه متری از مودم در ارتفاع) .مدل مودم من هم اس ام سیه ( smc )
این هم تست سرعتی که 5 دقیقه بعد از تست قبلی گرفتم. در عرض چند دقیقه سرعت چند برابر شد:

خب با لن تست کن ببین مشکل از اونه یا نه بازم نوسان داره

amir1024
03-11-2012, 02:23
سرویس من دوباره قاطی کرد و سرعتش پایین اومده بقیه چطورن از پارس نمایندگی نت گستر

BEST 2
07-11-2012, 14:26
درود
دوستان تعرفه های مخابرات جدیدا ظرف یکی دو هفته گذشته تغییری داشته.اخه من دائمی گرفتم یه ماه پیش بیشتر از ترافیک 4 گیگ نمیدادن.الان به نظر میرسه یکی از دوستان تو تاپیک گفته 2 مگ با ترافیک ماهانه 8 گیگ گرفته.قیمتشم تعدیل شده؟کجا میتونم لیست سرویسهای جدید رو ببینم؟ و ایا میتونم الان که دائمی دارم سریعا سرویسم رو تغییر بدم؟ممنونم از کمکتون

behnamcp
07-11-2012, 15:38
درود
دوستان تعرفه های مخابرات جدیدا ظرف یکی دو هفته گذشته تغییری داشته.اخه من دائمی گرفتم یه ماه پیش بیشتر از ترافیک 4 گیگ نمیدادن.الان به نظر میرسه یکی از دوستان تو تاپیک گفته 2 مگ با ترافیک ماهانه 8 گیگ گرفته.قیمتشم تعدیل شده؟کجا میتونم لیست سرویسهای جدید رو ببینم؟ و ایا میتونم الان که دائمی دارم سریعا سرویسم رو تغییر بدم؟ممنونم از کمکتون

سلام بله تعرفه ها به مدت يك ماه تغيير كرده يعني اگه در اين ماه ثبت نام كني اگه دوست داشته باشي براساس تعرفه عيدانه باهات برخورد ميشه ودائمي حساب ميشه در ضمن مي توني تعرفه ها رو در سايت مخابرات يا دفاتر پست بانك ببيني

BEST 2
07-11-2012, 19:16
سلام بله تعرفه ها به مدت يك ماه تغيير كرده يعني اگه در اين ماه ثبت نام كني اگه دوست داشته باشي براساس تعرفه عيدانه باهات برخورد ميشه ودائمي حساب ميشه در ضمن مي توني تعرفه ها رو در سايت مخابرات يا دفاتر پست بانك ببيني
ممنونم دوست خوبم الان منی که دائمی گرفتم دو ماه قبل میتونم سرویسمو عوض کنم؟؟؟؟
در ضمن سایت مخابرات برا من باز نمیشه از دوستان کسی فرم تعفه های جدید مخابرات رو داره

behnamcp
07-11-2012, 19:38
ممنونم دوست خوبم الان منی که دائمی گرفتم دو ماه قبل میتونم سرویسمو عوض کنم؟؟؟؟
در ضمن سایت مخابرات برا من باز نمیشه از دوستان کسی فرم تعفه های جدید مخابرات رو داره
درود
128 2گيگ 5900 تومان
256 2گيگ 6900 تومان
512 8 گيگ 15000 تومان
1024 8گيگ 17000 توان
2048 8گيگ 21000تومان
درمورد سئوال اولتونم هم به احتمال زياد ميشه به نظرم بهتر در اين زمينه زودتراقدام كنيد چون گفته شده احتمالا بعد از اين ماه اين تعرفه ها رو برمي دارن

BEST 2
07-11-2012, 19:56
درود
128 2گيگ 5900 تومان
256 2گيگ 6900 تومان
512 8 گيگ 15000 تومان
1024 8گيگ 17000 توان
2048 8گيگ 21000تومان
درمورد سئوال اولتونم هم به احتمال زياد ميشه به نظرم بهتر در اين زمينه زودتراقدام كنيد چون گفته شده احتمالا بعد از اين ماه اين تعرفه ها رو برمي دارن
ممنونم از شما الان که به 2020 تماس گرفتم میگه میشه عوض کرد منتهی این تعرفه فقط 1 ماهست و بعدا مجدد بر میگرده روال قبل و دائمی نیستش

behnamcp
07-11-2012, 20:05
سلام
دوست عزيز اين تعرفه ها دائمي هستن جالبه بدونيد همين 2020 هم به من همين رو گفت اما پست بانك گفت اين ها دائمي هستند اين تعرفه از اول همين ماه هر روز بر روي صفحه اول نيازمندي هاي همدان پيام چاپ ميشه كه اگر دقت كنيد از واژه هر ماه استفاده كرده نه آبان .تنها محدوديت براي تعرفه ها وجود داره اينه كه سه تاي آخر رو تا يك سال نمي توني عوض كني
جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت مخابرات (كه متاسفانه فعلا خرابه)يا صفحه نيازمندي هاي همدان پيام مراجعه كنيد موفق باشيد

BEST 2
07-11-2012, 20:17
سلام
دوست عزيز اين تعرفه ها دائمي هستن جالبه بدونيد همين 2020 هم به من همين رو گفت اما پست بانك گفت اين ها دائمي هستند اين تعرفه از اول همين ماه هر روز بر روي صفحه اول نيازمندي هاي همدان پيام چاپ ميشه كه اگر دقت كنيد از واژه هر ماه استفاده كرده نه آبان .تنها محدوديت براي تعرفه ها وجود داره اينه كه سه تاي آخر رو تا يك سال نمي توني عوض كني
جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت مخابرات (كه متاسفانه فعلا خرابه)يا صفحه نيازمندي هاي همدان پيام مراجعه كنيد موفق باشيد
ممنونم.خدا کنه اینجوری باشه از دوستان دیگه کسی تونسته از این طرح عیدانه مخابرات استفاه کنه و تعویض کرده سرویسشو با این تعرفه های عیدانه جدید و بهش گفتن دائمی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟

amir1024
08-11-2012, 00:15
سلام.
کسی از نوین نت گرفت ؟
که ببینیم سرعت اون چطوره من سرویسم 20 روز داره یکی دیگه هم بگیره تا شبانه کاملا معلوم بشه

astalla
08-11-2012, 12:23
سلام.
کسی از نوین نت گرفت ؟
که ببینیم سرعت اون چطوره من سرویسم 20 روز داره یکی دیگه هم بگیره تا شبانه کاملا معلوم بشه

سرعت 512 upto 2048 ماهیانه 7500 تومان

arjafari2004
08-11-2012, 20:16
درود

بله تغییر کرده است ولی پیشنهاد میکنم که بیشتر تحقیق کنید من الان دو هفته است که این سرویس را دارم سرعتم نسبت به قبل که 256 داشتم تغییر محسوسی نداشته است سرعت آپلود پایین است و دانلود هم با آن سرعت اسمی فاصله زیادی دارد ( نمونه سرعتها را که با اسپیدتست گرفتم در صفحه قبل میتوانید ببینید). با پشتیبانی هم که تماس میگیرم بهانه می آورند و میگویند ما تست سرعت سایت speedtest.net را قبول نداریم به هر حال بهانه می آورند و زیر بار نمی روند که سرویسشان مشکل دارد. از طرفی برخی پورتهای خاص نیز از حدود یک هفته پیش بسته شده است (خودتان میدانید منظورم چه پورتهایی است). فایلهای فلش هم که یک خط در میان در سایتها قابل مشاهده نیست.
نمیدانم وضعیت بقیه سرویس دهنده ها به چه شکل است ولی حتماً بیشتر تحقیق کنید و بعد از این سرویسها بگیرید

behnamcp
08-11-2012, 20:24
بله تغییر کرده است ولی پیشنهاد میکنم که بیشتر تحقیق کنید من الان دو هفته است که این سرویس را دارم سرعتم نسبت به قبل که 256 داشتم تغییر محسوسی نداشته است سرعت آپلود پایین است و دانلود هم با آن سرعت اسمی فاصله زیادی دارد ( نمونه سرعتها را که با اسپیدتست گرفتم در صفحه قبل میتوانید ببینید). با پشتیبانی هم که تماس میگیرم بهانه می آورند و میگویند ما تست سرعت سایت speedtest.net را قبول نداریم به هر حال بهانه می آورند و زیر بار نمی روند که سرویسشان مشکل دارد. از طرفی برخی پورتهای خاص نیز از حدود یک هفته پیش بسته شده است (خودتان میدانید منظورم چه پورتهایی است). فایلهای فلش هم که یک خط در میان در سایتها قابل مشاهده نیست.
نمیدانم وضعیت بقیه سرویس دهنده ها به چه شکل است ولی حتماً بیشتر تحقیق کنید و بعد از این سرویسها بگیرید
ببخشيد منظورتون اينه با اين سرويس هايي جديد مخابرات نميشه از وي پي ان استفاده كرد

kambiz_g
09-11-2012, 11:42
نوین نت خط منو بالاخره وصل کرد تنها کار عاقلانه ایی که کردم این بود که از مخابرات درخواست جمع آوری ندادم چون دو تا خط تلفن داریم
سرعتش بد نیست ولی تو ساعت رایگان کلی قطعی داره که اعصاب رو خطخطی میکنه پینگش افتضاحه
من امروز ساعت رایگانش 400 مگ دانلود کردم که با توجه به هزینه ایی که کردم و وقتی که گذاشتم تا نوین نت وصل بشه یعنی فاجعه

arjafari2004
09-11-2012, 12:57
ببخشيد منظورتون اينه با اين سرويس هايي جديد مخابرات نميشه از و ي پ ي ا ن استفاده كرد

بله حدود یک هفته است که نمیشه استفاده کرد هم مورد فوق و هم استفاده از مواردی مثل س ا ی ف و ن هم امکان پذیر نیست.
اینهم یک نمونه تست سرعت که همین الان گرفتم. البته معمولاً سرعت پایینتر از مقدار زیره :

NeORiN
09-11-2012, 14:06
نوین نت خط منو بالاخره وصل کرد تنها کار عاقلانه ایی که کردم این بود که از مخابرات درخواست جمع آوری ندادم چون دو تا خط تلفن داریم
سرعتش بد نیست ولی تو ساعت رایگان کلی قطعی داره که اعصاب رو خطخطی میکنه پینگش افتضاحه
من امروز ساعت رایگانش 400 مگ دانلود کردم که با توجه به هزینه ایی که کردم و وقتی که گذاشتم تا نوین نت وصل بشه یعنی فاجعه

سلام دوست عزیز.
رانژه شدن خطتون چقدر زمان برد؟؟
تو چه بازه ای دانلود رایگان دارید ؟؟

راستش دوران طلایی نوین نت دیگه تموم شد. الان تقریبا یک ماه که سرعت تو بازه های رایگان محدود میشه.

amir1024
09-11-2012, 14:32
من چند نفر از دوستام گرفتن یکی شون سرویس 1 مگ با حجم 30 گیگ داره که میگه 220 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه یکی دیگشون هم که از شبانه استفاده میکنه میگه شبی 850 مگ میشه دانلود کرد حالا من هنوز دلهره دارم کسی از صبا نت نگرفته ؟

NeORiN
09-11-2012, 15:25
سرویس 1 مگ نوین نت؟؟؟ نوین سرویس 1 مگ نداره.
سرعت تو بازه های غیر رایگان بالای 200K هستش ولی تو بازه رایگان محدود میشه.

BEST 2
09-11-2012, 15:26
بله حدود یک هفته است که نمیشه استفاده کرد هم مورد فوق و هم استفاده از مواردی مثل س ا ی ف و ن هم امکان پذیر نیست.
اینهم یک نمونه تست سرعت که همین الان گرفتم. البته معمولاً سرعت پایینتر از مقدار زیره :

بعید میدونم شاید مشکل از طرف خودتان باشد

دوستان عزیزی که جدیدا از سرویسهای تعرفه عیدانه مخابرات استفاده میکنند ایا نمیتونن از و ي پ ي ا ن یا س ا ی ف و ن و ..... استفاده کنند و سرعتی که دارن پایینتر از سرعتی که گرفتن؟؟؟؟؟

amir1024
09-11-2012, 19:31
سرویس 1 مگ نوین نت؟؟؟ نوین سرویس 1 مگ نداره.
سرعت تو بازه های غیر رایگان بالای 200K هستش ولی تو بازه رایگان محدود میشه.

چرا داره داخل تعرفه ها
نوشته تعرفه 1 مگ تا 2 مگ با ترافیک 30 گیگ ماهیانه 45 تومان
بابا یکی هم بره از صبا نت بگیره تا معلوم بشه چطوریه توی شیراز همه سرعت هاشون بالای 500 بوده یک نفر هم از همدان اگه داره که بگه اگه هم نداره و قصد تغیر داره بره از صبا نت بگیره که اگه خوب بود کوچ کنیم اونجا

kambiz_g
10-11-2012, 09:39
سلام دوست عزیز.
رانژه شدن خطتون چقدر زمان برد؟؟
تو چه بازه ای دانلود رایگان دارید ؟؟

راستش دوران طلایی نوین نت دیگه تموم شد. الان تقریبا یک ماه که سرعت تو بازه های رایگان محدود میشه.

تقریبا 20 روز زمان برد تا وصل شد اون هم با کلی زنگ زدن
ساعت رایگان 6 تا 11 صبحه
متاسفانه بد موقعی اومدم روی نوین نت تو انجمن هم تاپیک شکایتشو زدن

arjafari2004
10-11-2012, 11:27
بعید میدونم شاید مشکل از طرف خودتان باشد

دوستان عزیزی که جدیدا از سرویسهای تعرفه عیدانه مخابرات استفاده میکنند ایا نمیتونن از و ي پ ي ا ن یا س ا ی ف و ن و ..... استفاده کنند و سرعتی که دارن پایینتر از سرعتی که گرفتن؟؟؟؟؟

در مورد مشکل سرعت شاید مشکل از خودم باشه ولی در مورد بسته بودن پورتهای خاص از یکی از اقوام هم که از مخابرات adsl داره سوال کردم اونجا هم همین مشکل وجود داره. ضمن اینکه نمیدونم چه مشکلی وجود داره که فایلهای با پسوند swf یک خط در میان نمایش داده نمیشه . این مساله هم ظاهراً به مخابرات بی ارتباط نیست.

BEST 2
10-11-2012, 13:00
در مورد مشکل سرعت شاید مشکل از خودم باشه ولی در مورد بسته بودن پورتهای خاص از یکی از اقوام هم که از مخابرات adsl داره سوال کردم اونجا هم همین مشکل وجود داره. ضمن اینکه نمیدونم چه مشکلی وجود داره که فایلهای با پسوند swf یک خط در میان نمایش داده نمیشه . این مساله هم ظاهراً به مخابرات بی ارتباط نیست.
پس با این تفاسیر باید قیدش رو زد

behnamcp
10-11-2012, 14:01
پس با این تفاسیر باید قیدش رو زد
درود
خيلي بعيد به نظر ميرسه كه مخابرات بتونه كاري كنه ديگه نشه از و+ي+پي+ان استفاده كرد اگه اين قدرت رو داشت تا صد بار براي همه كاربراش انجام داده بود منم از اينترنت مخابرات استفاده مي كنم اما در اين رابطه هيچ مشكلي ندارم البته مال من از اين جديد ها نيست

NeORiN
10-11-2012, 18:38
چرا داره داخل تعرفه ها
نوشته تعرفه 1 مگ تا 2 مگ با ترافیک 30 گیگ ماهیانه 45 تومان
بابا یکی هم بره از صبا نت بگیره تا معلوم بشه چطوریه توی شیراز همه سرعت هاشون بالای 500 بوده یک نفر هم از همدان اگه داره که بگه اگه هم نداره و قصد تغیر داره بره از صبا نت بگیره که اگه خوب بود کوچ کنیم اونجا

اینی که شما میگی سرویس 2مگ تا4مگ نه 1مگ! 30گیگ هم بدون بازه رایگان هستش.
سرعت تو سرویس 4مگ بالای 300 ولی خب چون ساعت رایگان نداره ارزش خرید نداره. مثل سرویس 2مگ مخابرات...

تا ببینیم کسی از صبا پیدا میشه یه اماری بده....

astalla
10-11-2012, 20:04
اینی که شما میگی سرویس 2مگ تا4مگ نه 1مگ! 30گیگ هم بدون بازه رایگان هستش.
سرعت تو سرویس 4مگ بالای 300 ولی خب چون ساعت رایگان نداره ارزش خرید نداره. مثل سرویس 2مگ مخابرات...

تا ببینیم کسی از صبا پیدا میشه یه اماری بده....

دوست عزیز شاید منظورش 512-2 مگ بوده با بازه رایگان 1 تا 6 صبح 12 هزار تومان

NeORiN
10-11-2012, 21:08
دوست عزیز شاید منظورش 512-2 مگ بوده با بازه رایگان 1 تا 6 صبح 12 هزار تومان

سلام
نه دوست عزیز نوشتن "تعرفه 1 مگ تا 2 مگ با ترافیک 30 گیگ ماهیانه 45 تومان" که همون 4مگ میشه.

kambiz_g
11-11-2012, 06:17
دوستان فقط اینو بگم از نوین نت سرویس نگیرید که آخر کلاهبرداره امروز صبح پاشدم سیستم رو زدم برای دانلود باز زده سرعتو نسبت به دیروز نصف کرده اینجور که این داره سرعتا رو میاره پایین آخر ماه با 1 یا دو کیلوبایت باید دانلود کنم

h-blade
11-11-2012, 19:27
دوستان امروز يه چيزي ديدم كف و خون با هم قاطي شد مخابرات سايت شبكه i film رو هم ----- كرده......:sq_2::sq_19::sq_2:

amir1024
11-11-2012, 23:11
:sq_14::sq_14::sq_14::sq_14::sq_2::sq_2::sq_2::sq_ 2::sq_7:
یعنی خ.ا.ک بر سر مخابرات با این گندکاری هاش دیگه امروز،فرداست که خودش هم چیلتر کنه

kambiz_g
12-11-2012, 00:24
فقط از هر جا سرویس گرفتید از این نوین نت دزد کلاهبردار سرویس نگیرید

tanhayetanha
13-11-2012, 20:31
دوستان عزیز جدیدا کسی با ترافیک مخابرات مشکل پیدا نکرده، من اصلا دانلود ندارم، همش داره ترافیک کم می کنه ، لطفا اگر کسی داره، یک نگاهی به مصرف های یک هفته گذشتش بندازه ببینه زیادی کم نکرده براش،

astalla
15-11-2012, 09:49
دوستان عزیز جدیدا کسی با ترافیک مخابرات مشکل پیدا نکرده، من اصلا دانلود ندارم، همش داره ترافیک کم می کنه ، لطفا اگر کسی داره، یک نگاهی به مصرف های یک هفته گذشتش بندازه ببینه زیادی کم نکرده براش،
دوست عزیز.. مخابرات از کاربراش ترافیک زیادی کم میکنه.. من هر کیو دیدم میگه چون از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده می کنم اینجوری میشه..

amir1024
17-11-2012, 01:57
کسی پیدا نشد که از صبا نت گرفته باشه

amir1024
18-11-2012, 16:37
من با یک نفر که از صبا نت داره صحبت کردم به من این ها رو گفت حالا به نظرتون خوبه با این وضع که برم بگیرم 9روز دیگه تا پایان سرویسم مونده

به شهرت بستگی داره بعدشم نگاه کن سرعت دانلودت از هیپ فایل با لینک پریمیوم یا رپید شیر با پریمیوم یا حتی extabit یا سایت میهن دانلود تو شبانه روی 40 50 هست ولی روی سایت هایی که سرور داخل دارن مثل ایران سلامت یا سایت تبیان سرعت دانلودت 680 هم میرسه من سرویس 512 3 ماهه 6 گیگ 47 تومن دادم

tanhayetanha
18-11-2012, 19:40
دوست عزیز.. مخابرات از کاربراش ترافیک زیادی کم میکنه.. من هر کیو دیدم میگه چون از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده می کنم اینجوری میشه..

من تونستم 1.5 گیگم رو با پیگیری برگردونم، اما زیاد داره مصرف می کنه، حیف که فعلا چاره ای جز تحمل نیست،

nemo367
23-11-2012, 22:07
از اینترنت ماهواره ای استفاده کنید و خودتونو خلاص کنید

Mr.Diyaco
24-11-2012, 17:39

ریـتـون ... :41:

دوستان شما هم مشکل دارید با سایت جدید ریتون ؟ برای من لود نمیشه ظهر مردم تا سرویسمو تمدید کردم

فکر میکنم ns هاش مشکل داره :sq_4:

amir1024
25-11-2012, 23:44

ریـتـون ... :41:

دوستان شما هم مشکل دارید با سایت جدید ریتون ؟ برای من لود نمیشه ظهر مردم تا سرویسمو تمدید کردم

فکر میکنم ns هاش مشکل داره :sq_4:

دوست عزیز بعید میدونم کسی از ریتون به خاطر نوع سرویس دهی و برخورد با مشتری سرویس گرفته باشه

nemo367
26-11-2012, 15:06
دوستان اشتباه نکنید.این نت 1 طرفه آنلاین هست و شما سند با نت خودتونه و ----- با کارت.....
و مثل این می مونه که شما دارید کانال نگاه می کنید......
و تقریبا به ازای 1 گیگ از حجم شما 60-100 مگابایت مصرف می شه......
مثلا نت من که 128 مخابرات هستش......شبانه رایگانه و من با سرعت 100-300 کیلو بایت دانلود می کنم....این در صورتیه که...دانلود روزانه با 128 مخابرات برای من از 50 کیلو بایت بیشتر نمی شه و شبانه از 30 کیلو بایت

NeORiN
26-11-2012, 17:33
سلام مجتبی جان.
خوشحالم تو تاپیک میبینمت.

راستش این نرخ ا..ر..ز بدجوری قیمت این چیزارو برده بالا!!

یه سوال برای آپلود به چه سرعتی نیازه؟؟
یعنی هر یه گیگ دانلود 100مگ آپلود میخواد ؟؟

nemo367
26-11-2012, 18:43
سلام کمال جان....قربانت.....
آره قیمت ارز خیلی تاثیر داشت توی قیمت اینا.....با آپلود 10 کیلو بایت هم میشه تا 200-300 کیلو بایت دانلود کرد......
آپلود معمولا 60 مگ هستش برای 1 گیگ

NeORiN
26-11-2012, 20:09
آره قیمت ارز خیلی تاثیر داشت توی قیمت اینا.....با آپلود 10 کیلو بایت هم میشه تا 200-300 کیلو بایت دانلود کرد......

دمت گرم.
خیلی خوبه آپلود 60-70مگ باشه چون من قبلا شنیده بودم بالای 100مگ آپلود داره.
اینجور با یه سرویس 128 میشه 100گیگ یا بیشتر دانلود کرد در ماه :sq_15:

nemo367
26-11-2012, 21:27
البته بستگی به فرکانس و اون مک هم داره......من با کارت 6925 ام با نت 1 مگadsl خودم....تا 12 مگ هم دانلود داشتم.....بعد از اینکه اعتبار نت خودم تموم شد...کارت رو به همراه مک فروختم رفت(چند روز پیش)

amir1024
26-11-2012, 22:01
دوستان اشتباه نکنید.این نت 1 طرفه آنلاین هست و شما سند با نت خودتونه و ----- با کارت.....
و مثل این می مونه که شما دارید کانال نگاه می کنید......
و تقریبا به ازای 1 گیگ از حجم شما 60-100 مگابایت مصرف می شه......
مثلا نت من که 128 مخابرات هستش......شبانه رایگانه و من با سرعت 100-300 کیلو بایت دانلود می کنم....این در صورتیه که...دانلود روزانه با 128 مخابرات برای من از 50 کیلو بایت بیشتر نمی شه و شبانه از 30 کیلو بایت

آقا مجتبی یه سوال با این هرچی که خودمون بخوایم دانلود میکنیم یا مثل آفلاینه که هرچی بقیه دانلود کنن ؟ بعد یه سوال دیگه خطر گیر افتادن و اذیت های برادران رو نداره ؟
60 مگ الی 100 مگ هم چیزی نیست من فقط روزی 100 مگ صفحه باز میکنم

nemo367
26-11-2012, 23:05
گفتم که آنلاین هستش.....هر چیزی که دلت بخواد می تونی دانلود کنی......در مورد گیر افتادن هم.....اصلا به مخابرات ربطی نداره این قضیه که بخوای گیر بیافتی.....
گیر افتادن در صورتی هست که بخوای از نت آنلاین دو طرفه استفاده کنی...یعنی هم ارسال با... و هم دریافت با.... که خود هزینه تجهیزات ارسال بالق بر 5 میلیون تومانه و بسیار خطرناک که حتی 1 ثانیه هم نمی تونی روشن کنی....اگه روشن کنی عین کرکس می ریزن سرت....به خاطر دکل های مخابراتی زود گیر می افتی
ولی این نوع نت چون یک طرفه هستش مشکلی نداره

Hamed DC
26-11-2012, 23:16

به به.
میبینم دوستان زدن تو کار نت م*ا*هواره ای.
دم همگی گرم.
منم اگه خدا بخواد و این درسهای کزایی بزارن، شاید بساطش رو جور کردم.
سرعت این شرکتها زیادی داره میره روی اعصاب.
راستی مجتبی، هارد پیدا کردی؟؟؟

SNOW PATROL
26-11-2012, 23:25
گفتم که آنلاین هستش.....هر چیزی که دلت بخواد می تونی دانلود کنی......در مورد گیر افتادن هم.....اصلا به مخابرات ربطی نداره این قضیه که بخوای گیر بیافتی.....
گیر افتادن در صورتی هست که بخوای از نت آنلاین دو طرفه استفاده کنی...یعنی هم ارسال با... و هم دریافت با.... که خود هزینه تجهیزات ارسال بالق بر 5 میلیون تومانه و بسیار خطرناک که حتی 1 ثانیه هم نمی تونی روشن کنی....اگه روشن کنی عین کرکس می ریزن سرت....به خاطر دکل های مخابراتی زود گیر می افتی
ولی این نوع نت چون یک طرفه هستش مشکلی نداره

البته دوست عزیز این موضوع به هیچ وجه تایید شده نیست-

sent from my open source device

NeORiN
26-11-2012, 23:56
به به.
میبینم دوستان زدن تو کار نت م*ا*هواره ای.
دم همگی گرم.
منم اگه خدا بخواد و این درسهای کزایی بزارن، شاید بساطش رو جور کردم.
سرعت این شرکتها زیادی داره میره روی اعصاب.
راستی مجتبی، هارد پیدا کردی؟؟؟

سلام بر حامد عزیز!!
انشالا... !
یادته میخواستیم بزنیم تو کارش؟!؟! تاز اون موقع قیمت ها نصف قیمت الان بود شایدم بیشتر نصف :sq_24:

--------------------------------------------------
پ.ن : الان که بریزن تاپیکو بقفلن!!

nemo367
27-11-2012, 01:44
سلام حامد جان...
آره هارد پیدا شد...الان هم وایسادم قیمتها یک مقدار بیاد پایین یکی دیگه بگیرم...

Hamed DC
28-11-2012, 00:37
سلام بر حامد عزیز!!
انشالا... !
یادته میخواستیم بزنیم تو کارش؟!؟! تاز اون موقع قیمت ها نصف قیمت الان بود شایدم بیشتر نصف :sq_24:

--------------------------------------------------
پ.ن : الان که بریزن تاپیکو بقفلن!!

سلام کمال جان. مخلصم عزیز.
ایشالله سرمون خلوت بشه، در قابلمه و بندوبساطشو ردیف میکنیم. فقط برا در قابلمه بریم تبریز یا اصفهان؟!؟!؟!؟!
راستی، وقت کردی یه سر بیا طرفای ما، دلمون برات تنگیده، داداش.

Hamed DC
28-11-2012, 00:39
سلام حامد جان...
آره هارد پیدا شد...الان هم وایسادم قیمتها یک مقدار بیاد پایین یکی دیگه بگیرم...

سلام مجتبی جان.
قیمتها که به طرز قابل قبولی داره افت میکنه. بازار یه یک ماهی مقاومت میکنه و بعدش شل میشه.
ولی گوش به زنگ باش. تا قیمتها رسید به کمتری حدش، دیگه معطل نکن و بخر. چون بازم بعدش میره بالا!!!

M e i s a m
28-11-2012, 01:55
الان چه حدودی هست قیمت ها؟ چه نوع اکانتی میشه خرید که به صرفه باشه؟
منم یه مدت تو فکرش بودم قیمت هاش بالا بود نمیصرفید دنبالش نرفتم

NeORiN
28-11-2012, 12:39
سلام کمال جان. مخلصم عزیز.
ایشالله سرمون خلوت بشه، در قابلمه و بندوبساطشو ردیف میکنیم. فقط برا در قابلمه بریم تبریز یا اصفهان؟!؟!؟!؟!
راستی، وقت کردی یه سر بیا طرفای ما، دلمون برات تنگیده، داداش.

پایه تم! والا میگن جنسای تبریز یچیز دیگه ست:sq_2:
منم مثه تو داداس. حتما یه قرار میذاریم.

amir1024
28-11-2012, 14:43
سلام من یه در قابلمه دارم اما در اصلیش سوخته و یه کارت هم لازم دارم کسی جایی سراغ داره به ما هم بگه بگیریم

nemo367
28-11-2012, 15:00
چیز زیادی نمی خواد این نوع نت.....یک در قابلمه+1 کارت+نت معمولی(adsl ya dial up ya gprs)برای سند+ مک قابل --+سرور میک(اینو میشه اشتراکی گرفت)

NeORiN
29-11-2012, 13:25
دوستانی که مرکز پاستور یا بعثت هستند نویز خطشون زیاد نشده؟؟؟
SNR خطتون روی چه عددی هستش ؟؟؟

دو روز میشه که مخابرات خطوط رو بهم ریخته....

Hamed DC
29-11-2012, 14:10
دوستانی که مرکز پاستور یا بعثت هستند نویز خطشون زیاد نشده؟؟؟
SNR خطتون روی چه عددی هستش ؟؟؟

دو روز میشه که مخابرات خطوط رو بهم ریخته....

کمال، AT و OP خطط چن شده؟؟؟
مال من خیلی کم شده!!

NeORiN
29-11-2012, 16:07
کمال، AT و OP خطط چن شده؟؟؟
مال من خیلی کم شده!!

Attenuation (dB): 50.5 38.8
Output Power (dBm): 19.2 10.9

اوضاع خیلی داغون حامد

harrypotter
29-11-2012, 21:40
Downstream Upstream

SNR Margin

:
37.0 30.0 db

Line Attenuation

:
11.0 12.0 db

Data Rate

:
2048 1021 kbps

Max Rate

:
23536 2427 kbps

POWER

:
13.7 14.3 dbm

CRC

:
0 0

amir1024
30-11-2012, 13:41
یه نفر یه کارت دی وی بی نداره به من بفروشه ؟

h-blade
30-11-2012, 20:04
دوستان يك سوال ؟

اين at و op و snr چي هستند و چگونه به دست ميايند؟

NeORiN
30-11-2012, 21:32
دوستان يك سوال ؟

اين at و op و snr چي هستند و چگونه به دست ميايند؟

سلام داش حامد. مخلصم
توی صفحه مودم همش به دست میاد.

AT شاخص دیگر میزان میرایش خط تلفن و یا Line Attenuation است که در واقع میزان تخریب سیگنال ورودی به مودم شما و ارسال شده از طرف مرکر مخابراتی را نشان می دهد. به عبارتی اختلاف توان ارسالی و دریافتی بر حسب db است که در اصطلاح به ان نویز می گویند.هرچه مقدار Line Attenuation کمتر باشد نویز خط شما کمتر است و به این معنی است که کیفیت دریافت دیتا بر روی خط شما بیشتر است.نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که هرچه فاصله شما تا مرکز مخابراتی یا درواقع همان جایی که خط شما رانژه شده و دیتا برای شما ارسال می شود کمتر باشد نویز خط شما هم کمتر است.البته میزان نویز به عوامل دیگر هم بستگی دارد.مانند کیفیت سیم کشی تلفن منزل یا وجود تلفن بر روی خط در منزل و غیره.

snr هم که نسبت قدرت سیگنال خط به نویز روی خط. بالاتر از 12 باشه خوب و بالای 22 عالی تلقی میشه

op رو دوستان کمک کنند!

amir1024
01-12-2012, 00:02
دهن من که سرویس شده از صبح هر 2 ساعت قطع میشه بایدمودم خاموش کنم سرعت هم از 60بالاتر نمیره این وضع نویز و بقیه چیزا
یه سایت هم که میخواد باز کنه یا باز نمیکننه یا جان به جان آفرین تسلیم میکنه تا با زکنه

Hamed DC
01-12-2012, 13:40
Attenuation (dB): 50.5 38.8
Output Power (dBm): 19.2 10.9

اوضاع خیلی داغون حامد

:sq_6::sq_6::sq_6::sq_6::sq_6:

Hamed DC
01-12-2012, 13:51
سلام داش حامد. مخلصم
توی صفحه مودم همش به دست میاد.

AT شاخص دیگر میزان میرایش خط تلفن و یا Line Attenuation است که در واقع میزان تخریب سیگنال ورودی به مودم شما و ارسال شده از طرف مرکر مخابراتی را نشان می دهد. به عبارتی اختلاف توان ارسالی و دریافتی بر حسب db است که در اصطلاح به ان نویز می گویند.هرچه مقدار Line Attenuation کمتر باشد نویز خط شما کمتر است و به این معنی است که کیفیت دریافت دیتا بر روی خط شما بیشتر است.نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که هرچه فاصله شما تا مرکز مخابراتی یا درواقع همان جایی که خط شما رانژه شده و دیتا برای شما ارسال می شود کمتر باشد نویز خط شما هم کمتر است.البته میزان نویز به عوامل دیگر هم بستگی دارد.مانند کیفیت سیم کشی تلفن منزل یا وجود تلفن بر روی خط در منزل و غیره.

snr هم که نسبت قدرت سیگنال خط به نویز روی خط. بالاتر از 12 باشه خوب و بالای 22 عالی تلقی میشه

op رو دوستان کمک کنند!

مرسی کمال جان. عالی بودش.
OP یا همون Output Power در بحث انتقال سیگنال دیجیتال مورد استفاده قرار میگیره. وقتی از مودم بی سیم استفاده میکنیم این نرخ با وقتی که از مودم ADSLاستفاده میکنیم، فرق داره. یکی از پارامترهای نسبتا مهم در امر انتقال سیگنال هستش. که اگر مقدارش متناسب با سرویس نباشه، عامل قطعی میشه. چک کردن همه این موارد در کنار هم در رسیدن به سرنخ قطعی و موارد این چنینی، لازمه.
البته باید به میزان CRC هم توجه کرد. که بالاتر از 0.1 رفت، خط شدیدا مشکل داره!!!

NeORiN
01-12-2012, 19:01
امروز بعد پیگیری هایی که انجام دادم میشه گفت نویز برطرف شد :

SNR Margin (dB):

22.8

27.5

Attenuation (dB):
40.5

23.3

حامد ریت آپستریم تو روی چند بسته شده ؟؟

Hamed DC
01-12-2012, 21:35
امروز بعد پیگیری هایی که انجام دادم میشه گفت نویز برطرف شد :

SNR Margin (dB):
22.8
27.5

Attenuation (dB):
40.5
23.3

حامد ریت آپستریم تو روی چند بسته شده ؟؟

خیلی خوب شده کمال. واقعا قابل قبوله.
روی یک مگه. چطور؟؟؟

NeORiN
01-12-2012, 22:17
ممنون
جالبه طرف میگفت سیم ورودی به سوییچ مخابرات پاره شده بود !!!! موندم اینا چجور سیم عوض میکنن ؟!؟!

ماله من رو 512 بستن.البته چون آپلوده زیاد مهم نیست

Hamed DC
01-12-2012, 22:48
ممنون
جالبه طرف میگفت سیم ورودی به سوییچ مخابرات پاره شده بود !!!! موندم اینا چجور سیم عوض میکنن ؟!؟!

ماله من رو 512 بستن.البته چون آپلوده زیاد مهم نیست

فدات.
حدسش زیاد سخت نبود که کرم از مخابراته!!!
خوشحالم که نویزت مرتفع شدش.
راستی پایه بودی یه ندا بده بریم یه چرخی بزنیم. درسا بدجوری به مغزم فشار آورده!!!

amir1024
01-12-2012, 23:22
فدات.
راستی پایه بودی یه ندا بده بریم یه چرخی بزنیم. درسا بدجوری به مغزم فشار آورده!!!
شما یه چیزی یگو که مخابرات توش نقش نداشته باشه

Hamed DC
02-12-2012, 00:06
شما یه چیزی یگو که مخابرات توش نقش نداشته باشه

شرافت- صداقت- اهتمام در کار- مشتری مداری- راستی و درستی و هر چی کار خوبه توی دنیا!!!

NeORiN
02-12-2012, 11:27
فدات.

اخه اولش حدس میزدم نوین باشه.
فدای تو. تو چی بهتر شده نویزخطت ؟؟
پایه تم. حتما

Hamed DC
02-12-2012, 11:53
اخه اولش حدس میزدم نوین باشه.
فدای تو. تو چی بهتر شده نویزخطت ؟؟
پایه تم. حتما

آره. یه خورده بهتر شده. ولی خب هنوزم یه کمی مشکل داره!!!

Hamed DC
03-12-2012, 19:10
دوستان کسی مخابرات تازه گرفته؟؟؟
منظورم بعد از راه انداختن اون کمپینهای جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XYw9lZ8BUMApDZJRnblJXYw9lZ8BEM1YDQ6QWStVGdp9lZ8BUM 4ATMApDZJ52bpR3Yh9lZ) توسط مخابراته!
دانلود رایگانش چند گیگ میده؟؟؟
راستی، کسی میدونه بالای 256هم ریگان داره یا نه(قبلا نداشت جدیدا رو نمیدونم!).

NeORiN
03-12-2012, 20:01
دوستان کسی مخابرات تازه گرفته؟؟؟
منظورم بعد از راه انداختن اون کمپینهای جدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XYw9lZ8BUMApDZJRnblJXYw9lZ8BEM1YDQ6QWStVGdp9lZ8BUM 4ATMApDZJ52bpR3Yh9lZ) توسط مخابراته!
دانلود رایگانش چند گیگ میده؟؟؟
راستی، کسی میدونه بالای 256هم ریگان داره یا نه(قبلا نداشت جدیدا رو نمیدونم!).

سلام حامد.
عجب طرح های خوفی! خیلی خوش قیمتن. یعنی تو همدانم اجرا میشه ؟؟
آخه مخابرات خراب شده همدان همه چیش با کل ایران فرق میکنه...

Hamed DC
03-12-2012, 20:05
سلام حامد.
عجب طرح های خوفی! خیلی خوش قیمتن. یعنی تو همدانم اجرا میشه ؟؟
آخه مخابرات خراب شده همدان همه چیش با کل ایران فرق میکنه...
قربونت.
آخه اون کمپینها رو از سایت معظم اله مخابرات کشیدم بیرون!!!
وقت تصویه حساب با نوین شده. شده پی یک هفته کلاس و درس میمالم به تنم و حالشونو میگییرم. پایه ای؟؟؟

NeORiN
03-12-2012, 20:29
قربونت.
آخه اون کمپینها رو از سایت معظم اله مخابرات کشیدم بیرون!!!
وقت تصویه حساب با نوین شده. شده پی یک هفته کلاس و درس میمالم به تنم و حالشونو میگییرم. پایه ای؟؟؟

بریم اقا. دیگه نوین موندن فایده نداره.
فکر نکنم کسی ازین طرح های کمپین گرفته باشه چون تازه معرفی شده

h-blade
03-12-2012, 21:00
سلام به دوستان

اين تعرفه ها كه در مورد 3 گيگ و 8 گيگش فرقي نكرده فقط تعرفه هاي جديد با ترافيك هاي مختلف داره ارائه ميده......

به خدا مخابرات داره از همه آي اس پي ها بدتر ميشه ..... دو تا ساي باز ميكني 50 مگ ميخوره با هزار تا ----- ادز بلاكر....:sq_14:

amir1024
03-12-2012, 21:05
قبلا هم همین تعرفه ها بود دیگه زمانی که من ازشون نامحدود داشتم ماهی 12500 میدادم برای 256 حالا شده ماهی 8 گیگ میشه چی با این دزدی هاش خوشگل شون

h-blade
03-12-2012, 21:09
قبلا هم همین تعرفه ها بود دیگه زمانی که من ازشون نامحدود داشتم ماهی 12500 میدادم برای 256 حالا شده ماهی 8 گیگ میشه چی با این دزدی هاش خوشگل شون

داداش تو ساعت رايگان دانلودت چنده؟

NeORiN
03-12-2012, 21:28
سلام به دوستان

اين تعرفه ها كه در مورد 3 گيگ و 8 گيگش فرقي نكرده فقط تعرفه هاي جديد با ترافيك هاي مختلف داره ارائه ميده......

به خدا مخابرات داره از همه آي اس پي ها بدتر ميشه ..... دو تا ساي باز ميكني 50 مگ ميخوره با هزار تا ----- ادز بلاكر....:sq_14:

حامد امار شبانه مخابرات چطوره ؟؟
شبی چقد میگیری ؟

h-blade
03-12-2012, 22:18
حامد امار شبانه مخابرات چطوره ؟؟
شبی چقد میگیری ؟

دقيق نميدونم ولي 500 600 مگ بيشتر نيست.

رايگانش به كنار روزانش كفر آدمو در مياره... سر 10 روز اول ماه ترافيكت تموم ميشه

behnamcp
04-12-2012, 07:35
بچه ها كسي مي دونه چه سرعت هايي شبانه رايگان داره؟؟

kambiz_g
04-12-2012, 14:33
من از مخابرات سرویس دارم و میخوام سرویسم رو کمی بالاتر ببرم باید چکار کنم؟تو کنترل پنل کاربری که چیزی نبود

mansor_1381
04-12-2012, 19:32
بچه ها كسي مي دونه چه سرعت هايي شبانه رايگان داره؟؟

256 و پایینتر

من از مخابرات سرویس دارم و میخوام سرویسم رو کمی بالاتر ببرم باید چکار کنم؟تو کنترل پنل کاربری که چیزی نبود

با 2020 تماس میگیرید میگید که میخواین ارتقا بدید

amir1024
05-12-2012, 14:14
خبر رسیده که مخابرات رو به خاطر این که 110 روز رانژه انجام نمیداد 3 میلیارد جریمه کردن

NeORiN
05-12-2012, 18:47
مخابرات با این درامدی که داره اینا پول خوردس براش :sq_19:

behnamcp
05-12-2012, 19:13
سلام رانژه يعني چي؟

amir1024
05-12-2012, 22:40
رایتل همدان اومده کسی گرفته ؟
سرعت دانلودش چطوره ؟

kambiz_g
07-12-2012, 09:52
سلام رانژه يعني چي؟

یعنی وصل کردن اینترنت

chubin009
07-12-2012, 20:14
سلام
چند تا سوال داشتم ازتون :
1- اگه از مخابرات adsl بگیریم ، مودم رو هم باید از خودشون بگیریم یا هر چی خودمون خواستیم میتونیم بخریم ؟
2- چه سرعت هایی در مخابرات دانلود شبانه رایگان دارن ؟
3- این طرح جدید مخابرات (کمپین) هم دانلود شبانه رایگان داره ؟
ممنون از پاسختون

h-blade
07-12-2012, 20:33
سلام
چند تا سوال داشتم ازتون :
1- اگه از مخابرات adsl بگیریم ، مودم رو هم باید از خودشون بگیریم یا هر چی خودمون خواستیم میتونیم بخریم ؟
2- چه سرعت هایی در مخابرات دانلود شبانه رایگان دارن ؟
3- این طرح جدید مخابرات (کمپین) هم دانلود شبانه رایگان داره ؟
ممنون از پاسختون

1: شما ميتوني مودم رو از هر جا كه خواستي تهيه كني.
2: سرعت 256 به پايين شبانه رايگان دارند.
3: كمپين هم باز 256 به پايين رايگان شبانه داره.

sainaseifi
08-12-2012, 11:27
* درود به حامد و کمال عزیز و دیگر دوستان حاضر *
یه راهنمایی از حضورتون داشتم :
- بنده تقریبا یک سال قبل از مخابرات adsl داشتم و الان حول وحوش یکسالی است از پارس آنلاین اینترنت 512 adsl دارم .تقریبا راضی هستم سرعت دانلودش خوبه .
حال برای تمدید مجدد ( با توجه به آگاهی دوستان ) در حال حاضر کدام شرکت بهترین ping و سرعت و شرایط را دارا میباشد .
ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنند 2-3 روز دیگه اینترنتم تموم میشه . :sq_8:

Hamed DC
08-12-2012, 12:49
سلام دوست خوبم.
اگه برای بازی میخوای، صبانت و شاتل پینگ خوبی دارن.
البته اونم بسته با مرکز مخابراتی، شاید کمی بالا-پایین بشه!
برای دانلود هم نمیشه گفت این شرکت خدمات خوبی میده. چون بعد از چند وقت دیگه خدمات سابق رو نمیدن!!!

sainaseifi
08-12-2012, 15:45
درود بر حامد عزیز
ضمن تشکر از شما به خاطر پاسختون
خدمت شما عرض کنم منظور من از اخذ اینترنت فقط بازی آنلاین است و مرکز مخابراتی نیز پاستور است .
با توضیحات فوق نظر شما چیست ؟

Hamed DC
08-12-2012, 16:04
درود بر حامد عزیز
ضمن تشکر از شما به خاطر پاسختون
خدمت شما عرض کنم منظور من از اخذ اینترنت فقط بازی آنلاین است و مرکز مخابراتی نیز پاستور است .
با توضیحات فوق نظر شما چیست ؟
قربونت عزیز.
والا توی این مرکز پینگ شاتل و صبا خوبه. یه زمانی پارس رو آمار داشتم ولی الان نمیدونم پینگش در چه وضعیه!
ولی کلا واسه هر چی میخوای بگیری سراغ نوین نت نیا. چون تایم اووتش اونقدر زیاده که آدمو دیوونه میکنه. یکی از دوستام توی مرکز بعثت
نت صبا داره. میگه سرعتش خوبه و پینگ هم 50-60هستش. مخابراتم پینگ خوبی داره. به نظر من یه سر برو سراغ صبانت. چون تازه وارده و
زیاد شلوغ نشده. لااقل تا یه چند ماهی خیالت راحته!!! مخابراتم چون هزینه رانژه نداره، تستش ضرری نداره!!!

NeORiN
08-12-2012, 19:56
رایتل همدان اومده کسی گرفته ؟
سرعت دانلودش چطوره ؟

اینجور که زده اومده و تقریبا رینگ اول شهر رو پوشش داخلی میده.
ولی برای نت اصلا به صرفه نیست.خیلی قیمتای بالایی داره.
هرگیگ اضافه ش می افته 9هزار تومن :n04:

mo_naseri
10-12-2012, 12:54
من میخوام از مخابرات برم چون خیلی گند شده حجمم بیخودی کم میشه
الان وضعیت نوین نت چطوره ؟

chubin009
10-12-2012, 13:19
من زنگ زدم 2020 پرسیدم گفتش در این طرح جدید کمپین ، شب ها دیگه دانلود رایگان وجود نداره . :n03:

c0rd3r
10-12-2012, 14:58
من از پارس آنلاین سرویس دارم منتها چون خطم نویز داشت مجبور شدن خطم روی 1 مگ ببندن که سرعت دانلودم شده 100 درصورتیکه واسه بقیه خطا که رو 4 مگ میبندن بالای 200 ه !
حالا من اگه بیام 1 مگ نامحدود مخابرات بگیرم سرعتم همون 120 اینا که مال همست میشه یا کمتر ؟
بعد نامه از طرف شرکت ببرم کافیه یا حتما باید واسه خود شرکت باشه به خونه نمیدن با نامه ؟!

mo_naseri
10-12-2012, 22:07
سرعت بک مگ مخابرات 120 هستش .
آره یک مگ هم میده مخابرات

amir1024
11-12-2012, 16:04
مخابرات نامحدود نمیده

Hamed DC
12-12-2012, 01:06
مخابرات نامحدود نمیده

فعلا،خیر!!!

sainaseifi
12-12-2012, 11:33
درود به همه دوستان و اساتید این فروم
:n01: ضمن تشکر از شما
طی تحقیقاتی که انجام دادم در نهایت دو شرکت پارس آنلاین و صبا نت و مخابرات را پیگیری کردم .
با هرسه تماس گرفتم و آخرین لیست قیمتی رو از طریق فاکس برام فرستادند .
این را هم بگم هر سه مرجع در شرایط جشنواره هستند ، حال با عناوین مختلف !! لازم دانستم این تعرفه ها رو برای شما هم قرار بدم تا دوستان و بنده بتوانیم با اظهار نظر مدیران این فروم بهترین سرویس را انتخاب کنیم .

اول : مخابرات ( جشنواره کمپین از 7 آذر شروع شده است )

دوم : پارس آنلاین

سوم : صبا نت ( 3 ماه سرویس رایگان 128 )

این جداول دیروز 21 آذر تهیه شده است .

خدمت شما عرض کنم منظور من از اخذ اینترنت فقط بازی آنلاین است و ping پایین مد نظر من است و مرکز مخابراتی نیز پاستور است .
با توضیحات فوق نظر مدیران انتخاب کدامیک است ؟

h-blade
12-12-2012, 12:10
دوستان مارو بلاخره روشن كنيد كمپين دانلود شبانه داره يا نه؟

Hamed DC
12-12-2012, 12:57
دوستان مارو بلاخره روشن كنيد كمپين دانلود شبانه داره يا نه؟

من آمارش رو گرفتم.
دانلود شبانه ها روی همه پکیجهای 128 و چند تا پکیج256اعمال میشه. بقیه دانلود شبانه ندارن!!!

behnamcp
12-12-2012, 13:21
من آمارش رو گرفتم.
دانلود شبانه ها روی همه پکیجهای 128 و چند تا پکیج256اعمال میشه. بقیه دانلود شبانه ندارن!!!

ببخشيدروي كدوم 256 ها؟؟روي 256 8گيگ شبانه رايگان وجود داره؟؟

Hamed DC
12-12-2012, 20:36
ببخشيدروي كدوم 256 ها؟؟روي 256 8گيگ شبانه رايگان وجود داره؟؟

خواهش میکنم.
زنگ بزنید2020بپرسید. ولی فکر میکنم فقط پکیجهای4گیگی باشن! البته نمیشه روی حرفهای این افراد حساب کرد.
پس قبل از راه اندازی از امور مشترکین مرکز مخابراتیتتون هم کامل شرایط رو جویا بشین.

astalla
19-12-2012, 23:07
این چرا رفته صفحه 3 ؟ :n02:

behnamcp
24-12-2012, 19:19
سلام
پارس آنلاین دونوع سرویس نا محدود ارائه می ده مانند TRA-128 و POL-128-U
میخواستم ببینم فرقشون چیه؟؟

amir1024
25-12-2012, 11:29
سلام
پارس آنلاین دونوع سرویس نا محدود ارائه می ده مانند TRA-128 و POL-128-U
میخواستم ببینم فرقشون چیه؟؟
سرویس tra سرعتش رو بین 10 نفر تقسیم میکنن (فقط توی همدان) ولی سرویس u سرعتش سرعت واقعی سرویس 128 هست که میشه 16 کیلوبایت

M e i s a m
25-12-2012, 12:24
فکر نمیکنم فقط تو همدان باشه

amir1024
25-12-2012, 15:28
فکر نمیکنم فقط تو همدان باشه
خودتون به من گفتین که فقط توی همدان اینطوری میکنن

M e i s a m
25-12-2012, 17:39
اون مال خیلی قبله و دیگه براش پروتوکل تنظیم شده!
اون موقع تو تاپیکش که پیگیر بودیم تو همدان زودتر از بقیه جاها بستنش بقیه شهر ها تا 2 3 هفته ای هم فکر کنم همچنان نامحدود بود تا تنظیمش کنن ولی در اخر سیستم tra هم راه افتاد و بسته شد
این دیگه از عجایب روزگاره که چرا همدان زودتر بود

harrypotter
25-12-2012, 21:21
کسی از صبا نت سرویس نگرفت ببینیم سرویسش چطوریاس؟

h-blade
25-12-2012, 21:30
دوستان من لز غرفه مخابات تو نمايشگاه پرسيدم گفت هيچ كدوم از طرح ها كمپين ساعت رايگان نداره....:n27:

hadifar1
25-12-2012, 21:37
قيمتها کلاً تغيير کرده خبر رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي تونيد بخونيد ...

NeORiN
25-12-2012, 21:55
دوستان من لز غرفه مخابات تو نمايشگاه پرسيدم گفت هيچ كدوم از طرح ها كمپين ساعت رايگان نداره....:n27:

سلام برادر. کم پیدایی ؟؟
این طرح کمپین چیز بیخودیه کلا. مثلا خواستن سرویسای پارسالو برگردونن!

behnamcp
26-12-2012, 08:04
بچه ها کسی خبر داره سرویس های کمپین تا کی ادامه داره؟؟

nemo367
26-12-2012, 12:54
هیچ دووشواری نیست.............شوما فقط اینم مخخابرااات رو به من نیشون بده...:n08:
من که از مخابرات راضیم..........فقط کاش ساعت شبانه رو افزایش می داد........می تونستم شبی 10-20 گیگ بگیرم با 128

aliaqua
26-12-2012, 13:55
سلام دوستان

ببخشید دوستان، تنظیمات مودم برای مخابرات رو لطف میکنید بگید؟ VCI، VPI و MTU. سپاسگزارم.

Mr.foad
28-12-2012, 06:49
قيمتها کلاً تغيير کرده خبر رو اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مي تونيد بخونيد ...

یعنی چی ؟؟؟؟
یعنی زیاد شده قیمتا ؟؟؟ :|

mansor_1381
28-12-2012, 10:41
سلام دوستان

ببخشید دوستان، تنظیمات مودم برای مخابرات رو لطف میکنید بگید؟ VCI، VPI و MTU. سپاسگزارم.
VPI = 0
VCI = 35
MTU = 1492

Hamed DC
28-12-2012, 21:27
VPI = 0
VCI = 35
MTU = 1492
VPI و VCI رو همون هایی رو که زدی بزار.MTU رو هم تغییری نده.

amir1024
29-12-2012, 23:31
این سرویس 128 نامحدود پارس آنلاین که 20 گیگ هم اولش جایزه داره بعد از پایان اون سرعتش چقدر میشه ارزش داره بگیرم ؟

M e i s a m
30-12-2012, 01:34
امروز زنگ زدم بخش فروش که بپرسم اوضاع نامحدود ها چطوره گفت 128 30 گیگه و امروز سایت اپدیت شده و این حرفا ولی الان همون 20 گیگ رو زده تو سایت پارس انلاین
قیمتش که معلومه سرعت و ترافیکش رو هم که تو سایت نوشته هر موقع بیشتر از اون مقدار دانلود کنی سرعت میره روی اسمی

nemo367
30-12-2012, 15:18
راستی چرا این نت مخبرات توی باز کردن صفحات ترافیک خیلی زیادی مصرف می کنه؟

behnamcp
30-12-2012, 17:03
سلام
بچه ها هر کی از این سرویس های طرح کمپین مخابرات گرفته لطفا یه تست بزاره ببینیم سرعتش چه جوریاست.ممنون:n12::n12:

Mr.foad
31-12-2012, 05:45
من قبلا از لایزر سرویس داشتم ! 3گیگ بود دونفری استفاده می کردیم آخر ماه کم نمیومد ! ولی این مخابراته 6 گیگه و من یه نفرم فقط ، هرجور صرفه جویی میکنم بازم آخر ماه میخوره به ترافیک اضافی !
داستان چیه ؟

Mr.foad
31-12-2012, 05:47
من قبلا از لایزر سرویس داشتم ! 3گیگ بود دونفری استفاده می کردیم آخر ماه کم نمیومد ! ولی این مخابراته 4 گیگه و من یه نفرم فقط ، هرجور صرفه جویی میکنم بازم آخر ماه میخوره به ترافیک اضافی !
داستان چیه ؟

Mr.foad
31-12-2012, 05:49
من قبلا از لایزر سرویس داشتم ! 3گیگ بود دونفری استفاده می کردیم آخر ماه کم نمیومد ! ولی این مخابراته 4 گیگه و من یه نفرم فقط ، هرجور صرفه جویی میکنم بازم آخر ماه میخوره به ترافیک اضافی !
داستان چیه ؟

h-blade
31-12-2012, 16:25
داستان چیه ؟

دوست محترم لازم نيست يك پست رو چند باره ارسال كنيد......

بله دوست عزيز مخابرات به شدت داره ميدزده من هم 3 گيگ مخابرات دارم قبلا 2 گيگ برام اضافه ميموند ولي الان 2 گيگ اضافه برام ميزنه پس به دزدي و نا مردي مخابارت بايد پي برد....

mansor_1381
31-12-2012, 21:54
به نظر من مخابرات ترافیک ارسالی - Transmitted bytes - رو خیلی زیاد حساب میکنه.

Mr.foad
31-12-2012, 23:11
دوست محترم لازم نيست يك پست رو چند باره ارسال كنيد......

بله دوست عزيز مخابرات به شدت داره ميدزده من هم 3 گيگ مخابرات دارم قبلا 2 گيگ برام اضافه ميموند ولي الان 2 گيگ اضافه برام ميزنه پس به دزدي و نا مردي مخابارت بايد پي برد....

میخواستم ویرایشش کنم نمیدونم چرا دوبار ارسال شد ! احتمالا به خاطر سرعت کم باشه که آدم نمیفهمه شد یا نه ! یه دفعه چندتا باهم ارسال میشه ! اگه میشد پاک کرد پاکشون میکردم :|
این مخابرات مشکوک میزنه ! نمیدونم چطوری داره حساب میکنه !

amir1024
01-01-2013, 00:15
چاره کار این مخابرات اینه که مثل دفعه قبل برید تو سایت فناوری اطلاعات و زیر ساخت بگید که اینطوری شده تا مثل اون دفعه 3 میلیارد جریمه بشن

Hamed DC
01-01-2013, 14:28
به نظر من مخابرات ترافیک ارسالی - Transmitted bytes - رو خیلی زیاد حساب میکنه.

دقیقا همینطوره.
هیچ کاریش هم نمیشه کرد. و میتونن با یه دستکاری کوچیک معادله نهایی رو به نفع خودشون تغییر بدن.

nemo367
02-01-2013, 18:00
ساعت شبانه چند تا چنده؟:n30::n30:

behnamcp
02-01-2013, 18:08
ساعت شبانه چند تا چنده؟:n30::n30:
از 1 تا 8 صبح

Hamed DC
04-01-2013, 15:20
دوست عزیز شرکت داده گستر تراشه سیب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فعالیت خودشو تو ایران شروع کرد
قیمت سرویس ها خیلی پایین :n25:
کیفیتش هم 20تضمینی هستش :n02:
تازه تو کل کشور فعالیت داره
ثبت نام آنلاین هم داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پکیج و ساعات دقیقا کپی شرکت نوین نته(داده گستر عصر نوین)!!!
حالا این شرکت هم زیر مجموعه نوینه یا یه PAP جداس؟؟؟

NeORiN
04-01-2013, 17:14
حامد کپی که نه دقیقا یکی از عامل های فروش نوین نته !!
چه کاریه آدم میره خود سایت نوین ثبت نام میکنه.

behnamcp
04-01-2013, 17:26
سلام
مطلب زیر یک نظرسنجیه که در یکی از صفحات همین تاپیک به وسیله یکی از دوستانمانم قرار داده شده بود که خواهش میکنم همه دوستان در نظرسنجی شرکت کنند :
(نوع سرويس) سرعت : ...
ميزان ترافيك مجاز هر دوره : ...
شركت ارائه دهنده سرويس : ...
ميزان سرعت دانلود روزانه : ...
ميزان سرعت دانلود شبانه : ...
حداكثر ترافيك مصرفي در تايم دانلود رايگان يا شبانه (در يك دوره) : ...
ساعت ترافيك رايگان: در هر 24 ساعت : ازساعت... ؛ تا ساعت...

ميتونيين همين text رو كپي كنين و به جاي نقطه چين ها پاسختون رو بنويسيد
اين يه جور نظر دهي و راي گيري براي اطلاعات بهترين شركت و نوع سرويس هستش

ممنون ميشم اگه جواب بدين

amir1024
05-01-2013, 14:53
(نوع سرويس) سرعت : 128

ميزان ترافيك مجاز هر دوره : 4 گیگ

شركت ارائه دهنده سرويس : پارس آنلاین شعبه نت گستر

ميزان سرعت دانلود روزانه : 120-340

ميزان سرعت دانلود شبانه : 10-30

اینم به خاطر دل تو

nemo367
05-01-2013, 15:56
)نوع سرويس) سرعت: 128- 4 مگ ! :n30:
ميزان ترافيك مجاز هر دوره: 2 گیگ - نا محدود:4:
شركت ارائه دهنده سرويس : ...مخابرات- خودم :4:
ميزان سرعت دانلود روزانه : 50 کیلو بایت (میانگین 500 کیلو بایت) !
ميزان سرعت دانلود شبانه : 20 کیلو بایت (میانگین 500 کیلو بایت) !
حداكثر ترافيك مصرفي در تايم دانلود رايگان يا شبانه (در يك دوره) : 40 گیگ +50 گیگ روزانه(در یک دوره)
ساعت ترافيك رايگان: در هر 24 ساعت : ازساعت 1 تا ساعت 8

Hamed DC
05-01-2013, 16:49
سلام
مطلب زیر یک نظرسنجیه که در یکی از صفحات همین تاپیک به وسیله یکی از دوستانمانم قرار داده شده بود که خواهش میکنم همه دوستان در نظرسنجی شرکت کنند :

ممنون ميشم اگه جواب بدين

سلام دوست خوبم.
کار خوبی رو شروع کردی.
(نوع سرويس) سرعت : 512به2مگ.
ميزان ترافيك مجاز هر دوره : ماهی 5گیگ.
شركت ارائه دهنده سرويس : داده گستر عصر نوین(نوین نت).
ميزان سرعت دانلود روزانه : بین240تا250کیلوبیت.
ميزان سرعت دانلود شبانه : بین55تا60کیلوبیت.
حداكثر ترافيك مصرفي در تايم دانلود رايگان يا شبانه (در يك دوره) : دانلود رایگان حدود35گیگابایت. غیر رایگان5گیگ.
ساعت ترافيك رايگان: در هر 24 ساعت : ازساعت6صبح ؛ تا ساعت11صبح.

سپاس از این حرکت زیبا.:n16:

astalla
07-01-2013, 16:32
(نوع سرويس) سرعت : 512به2مگ.
ميزان ترافيك مجاز هر دوره : ماهی 3گیگ.
شركت ارائه دهنده سرويس : داده گستر عصر نوین
ميزان سرعت دانلود روزانه : بین240تا250کیلوبیت.
ميزان سرعت دانلود شبانه : بین70تا90کیلوبیت.
ساعت ترافيك رايگان: 1 تا 6 صبح رایگان

behnamcp
07-01-2013, 19:58
سلام

ممنون ميشم اگه جواب بدين
(نوع سرويس) سرعت :512
ميزان ترافيك مجاز هر دوره :8گیگ
شركت ارائه دهنده سرويس : (عیدانه) مخابرات
ميزان سرعت دانلود روزانه :100 کیلوبایت
ميزان سرعت دانلود شبانه : شبانه رایگان ندارد
حداكثر ترافيك مصرفي در تايم دانلود رايگان يا شبانه (در يك دوره) : شبانه رایگان ندارد

h-blade
07-01-2013, 20:06
سلام

(نوع سرويس) سرعت :256
ميزان ترافيك مجاز هر دوره : 3گیگ
شركت ارائه دهنده سرويس : مخابرات (دزد بزرگ):n29:
ميزان سرعت دانلود روزانه :80 کیلوبایت
ميزان سرعت دانلود شبانه : 30 كيلوبايت ( نامردا):n30:
حداكثر ترافيك مصرفي در تايم دانلود رايگان يا شبانه (در يك دوره) : حدودا 700 مگابايت (زور داره):n23:
ساعت ترافيك رايگان: در هر 24 ساعت : ازساعت 1 ؛ تا ساعت 8

M e i s a m
07-01-2013, 20:31
128 نامحدود پارس آنلاین
ترافیک دوره 20 گیگ با سرعت 1 مگ بعد از اون با سرعت اسمی

قبلش 256 4 گیگ یا 6 گیگ
سرعت روزانه 1.5 مگ
شبانه 2 تا 7
دانلود بین 500 مگ تا 1 گیگ

amir1024
08-01-2013, 00:19
دوستان یه نظری بدن من 128 نامحدود پارس آنلاین رو بگیرم یا 512 به 2 مگ نوین نت ؟

astalla
09-01-2013, 19:08
دوستان یه نظری بدن من 128 نامحدود پارس آنلاین رو بگیرم یا 512 به 2 مگ نوین نت ؟

512 تا 2 مگ نوین نت :n02:

feri2009
15-01-2013, 08:17
دوستان این مخابرات هم کفر آدم رو درمیاره من 600 مگ از ترافیک ماهانم مونده بود یک دفعه صبح دیدم 1 گیگ ترافیک اضافی خوردم . دزدی هم حدی داره . هیچ کس هم که پاسخگو نیست . :grrr:

hamed8020
15-01-2013, 11:39
سلام
دوستانی که 256 مخابرات دارن سرعتشون پایین نیومده؟
مال من شده 35 -40 :n21:

به 2020 زنگ می زنم اصلا کسی نیست جواب بده :n24:

amir1024
15-01-2013, 22:38
دفعه قبل که از جایی رانژه نمیکردن من رفتم توی سایت وزارت اطلاعات و زیر ساخت گفتم که همه دیدیم پیگیری کردن و مخابرات 3 میلیارد جریمه شد حالا ایندفعه یه نفر دیگه بره بگه مسئولان تهران بیشتر اهمیت میدن این تنها راهی هست که میشه رفت وگرنه باید همینجوری بمونید موقعی هم که بخواید از مخابرات قطع کنید پول کفن باباشون رو میگیرن الان با این قضیه میشه اون مورد هم درست کرد و درست و حسابی حال مخابرات رو گرفت:n24::n24::n24:

h-blade
16-01-2013, 00:43
دفعه قبل که از جایی رانژه نمیکردن من رفتم توی سایت وزارت اطلاعات و زیر ساخت گفتم که همه دیدیم پیگیری کردن و مخابرات 3 میلیارد جریمه شد حالا ایندفعه یه نفر دیگه بره بگه مسئولان تهران بیشتر اهمیت میدن این تنها راهی هست که میشه رفت وگرنه باید همینجوری بمونید موقعی هم که بخواید از مخابرات قطع کنید پول کفن باباشون رو میگیرن الان با این قضیه میشه اون مورد هم درست کرد و درست و حسابی حال مخابرات رو گرفت:n24::n24::n24:

3 ميلياردو كي داده كي گرفته...... شما باور نكن دوست عزيز:n29::n29:

hamed8020
16-01-2013, 12:18
سلام
مال من شده 35 -40 :n21:

لطفا دوستانی که 256 مخابرات دارند سرعت دانلودشون رو بگن
2020 میگه مشکل از طرف ما نیست

behnamcp
16-01-2013, 13:37
بچه ها قیمت های اینترنت مخابرات ویژدهه فجر آمده قیمت ها افتضاح شده .یه نگاهی بندازین

amir1024
16-01-2013, 17:36
بچه ها قیمت های اینترنت مخابرات ویژدهه فجر آمده قیمت ها افتضاح شده .یه نگاهی بندازین
بنداز بازاره دیگه مجبورید برید از مخابرات بگیرید خب بیاین مثل بقیه از شرکت های خصوصی بگیرید الان 128 نامحدود پارس آنلاین انقدر خوبه که 20گیگ اولیه با سرعت 120 تا درثانیه بعدش میشه 16 کیلوبایت در ثانیه که تا بخواد بشه 16 تا سر ماه میرسه

M e i s a m
16-01-2013, 21:21
این تعرفه ها چجوریه من نگرفتم... یعنی مثلا 256 که 3000 هست برداری با 2 گیگ رو هم میشه 12 تومن؟ هیچ جوره به صرفه نیست

arjafari2004
17-01-2013, 12:39
بنداز بازاره دیگه مجبورید برید از مخابرات بگیرید خب بیاین مثل بقیه از شرکت های خصوصی بگیرید الان 128 نامحدود پارس آنلاین انقدر خوبه که 20گیگ اولیه با سرعت 120 تا درثانیه بعدش میشه 16 کیلوبایت در ثانیه که تا بخواد بشه 16 تا سر ماه میرسه
با چه قیمتی ؟ قبلاً که پارس آنلاین قیمتهاش به صرفه نبود الان چطوره ؟

arjafari2004
17-01-2013, 13:00
دقیقا همینطوره.
هیچ کاریش هم نمیشه کرد. و میتونن با یه دستکاری کوچیک معادله نهایی رو به نفع خودشون تغییر بدن.
من هم چنین حدسی میزنم
چند باری امتحان کردم در حالی که هیچ صفحه ای باز نمیکردم تنها با باز بودن صفحه اکانت جی میل کنتور مصرف همینطور رو به جلو حرکت میکرد. در حالی که آپدیت نرم افزاری هم انجام نمیشد و از جای دیگر هم کسی به اینترنت من وصل نبود. ولی اصلاً راهی برای اثبات آن وجود ندارد. من که اگر جای بهتری پیدا کنم از مخابرات بیرون می آیم.
دوستان کسی سرویسهای نامحدود پارس آنلاین را استفاده کرده است؟ مثلاً این سرویس نامحدود 128 که جایزه مصرف منصفانه هم دارد ؟ به نظر سرویس بدی نیست. علی الخصوص اگر در مورد جایزه ای که ذکر شده است راستگو باشند.
البته این قیمتهای جدید و غیرمنصفانه ای هم که مخابرات تبلیغ میکند مصوبه مجلس است. ظاهراً مقدمه ای است برای راه اندازی اینترنت ملی . میخواهند کاری کنند که قید استفاده از اینترنت جهانی زده شود و همه سراغ اینترنت ملی بروند. بعید نیست که شرکتهای خصوصی را هم مجبور به تبعیت از این سیستم قیمت کنند

arjafari2004
17-01-2013, 13:04
من قبلا از لایزر سرویس داشتم ! 3گیگ بود دونفری استفاده می کردیم آخر ماه کم نمیومد ! ولی این مخابراته 6 گیگه و من یه نفرم فقط ، هرجور صرفه جویی میکنم بازم آخر ماه میخوره به ترافیک اضافی !
داستان چیه ؟

این مساله برای من هم پیش آمده است. مصرف من بدون اینکه نوع مصرفم نسبت به ماههای قبل اضافه شود، به شدت اضافه شده است. البته چون سرویس 2048 را از مخابرات استفاده میکنم شبانه رایگان ندارد اما به هر حال مصرف شبانه من حداکثر 25 درصد مصرف عادی است ولی الان دو گیگ اضافه مصرف خورده ام. سرعت هم که اصلاً جالب نیست اسمش 2048 است ولی نصف این سرعت هم نیست

peyman22
18-01-2013, 17:57
سلام
الان 256 پارس با 2 گیگ ماهیانه 9900 هست
سرعت تا 3 مگ یعنی 370 -380 بالا میره
شبانه هم که کلا رایگان هست
128 نامحدود هم که 20 گیگ اولش با سرعت 1 مگ یعنی 120 هست و بعدش سرعت 16 که همون سرعت قرارداد هست میشه

behnamcp
18-01-2013, 20:42
سلام
بچه ها می دونم جای این سئوال اینجا نیست ولی
حقیقتش می خوام یه قطعه کامپیوتری(رم) بخرم می خوام ببینم کسی از دوستان جایی رو سراغ داره قیمتهاش مناسب و منصفانه باشه ممنون:n11:

Hamed DC
18-01-2013, 21:09
سلام
حقیقتش می خوام یه قطعه کامپیوتری(رم) بخرم می خوام ببینم کسی از دوستان جایی رو سراغ داره قیمتهاش مناسب و منصفانه باشه ممنون:n11:

سلام.
بهنام جان چه باسی میخوای؟؟؟ ماژول مد نظرت چیه؟؟؟DDR2یا DDR3؟؟؟ شاید بتونم برات جور کنم.
من دوتاDDR3 داشتم که دادم رفت.

arjafari2004
19-01-2013, 00:16
سلام
به کامپیوتر هوشمند (میدان دانشگاه ابتدای بین النهرین) و آقای مهندس ملکی مراجعه کنید و بگویید من ( جعفری) شما را معرفی کرده ام

behnamcp
19-01-2013, 06:02
سلام.
بهنام جان چه باسی میخوای؟؟؟ ماژول مد نظرت چیه؟؟؟DDR2یا DDR3؟؟؟ شاید بتونم برات جور کنم.
من دوتاDDR3 داشتم که دادم رفت.

به کامپیوتر هوشمند (میدان دانشگاه ابتدای بین النهرین) و آقای مهندس ملکی مراجعه کنید و بگویید من ( جعفری) شما را معرفی کرده ام
از هردوتون ممنونم

hamed8020
19-01-2013, 20:22
سلام
مال من شده 35 -40
لطفا دوستانی که 256 مخابرات دارند سرعت دانلودشون رو بگن
2020 میگه مشکل از طرف ما نیست

خواهش می کنم دوستان :n16:
خیلی رو مخمه

abolfazlwest72
19-01-2013, 20:46
256 نامحدود مخابرات :n09:

hamed8020
20-01-2013, 01:04

ممنون :n16:
مثل اینکه شانس ما خوابیده
عجیبه خطم نویز نداره از کامپیوترم مطمئنم
اینم اطلاعات مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h-blade
20-01-2013, 01:04

داداش شما مطمئني همدان هستي!!!!:n04::n04:

مخابرات اين جا كه نا محدود نداره!!!:n04::n04::n04::n04:

NeORiN
20-01-2013, 16:28

جدا اگه مخابرات نامحدود آورده بریم بگیریم :دی

amir1024
20-01-2013, 17:44
جدا اگه مخابرات نامحدود آورده بریم بگیریم :دی

این که مال همدان نیست شما اگه توی پروفایل این کاربر نگاه کنی نوشته محل سکونت:قزوین

NeORiN
20-01-2013, 23:38
این که مال همدان نیست شما اگه توی پروفایل این کاربر نگاه کنی نوشته محل سکونت:قزوین

میدونم برادر!!! مزاح بود.

abolfazlwest72
21-01-2013, 00:00
مگه مخابرات همدان نامحدود نداره .تو قزوین که مخابرات فقط نامحدود میده downstream هم روی 756 ست کرده یعنی از 512 هم بالاتر .تو شهرای دیگه 256 بیشتر از 32 نمیده ولی اینجا تا 90 میده.:n02:

h-blade
21-01-2013, 01:12
مگه مخابرات همدان نامحدود نداره .تو قزوین که مخابرات فقط نامحدود میده downstream هم روی 756 ست کرده یعنی از 512 هم بالاتر .تو شهرای دیگه 256 بیشتر از 32 نمیده ولی اینجا تا 90 میده.:n02:

خوشا به حالت......:n28::n28:

اگه همدان يه همچين سرويس داشت كه عروسي بود....:n20::n20:

abolfazlwest72
21-01-2013, 01:37
میشه یه عکس از idm بگیری ببینم اونجا سرعت چنده.پس برا چی همه جا سرعتا پایینه به جز اینجا مگه قزوین جز ایران نیست :n02:

256 نامحدود مخابرات

NeORiN
21-01-2013, 09:49

تو کل کشور مخابرات نت نامحدود میده جز همدان !!
واقعا ازین مسخره تر نمیشه.....

meysam8967
21-01-2013, 11:44
سلام هم استانی های عزیز
به نظر شما بهترین سرویس اینترنتی از نظر سرعت و کیفیت چه شرکیه توی همدان ؟
من سرعت واسم مهمه
اگه میشه یه راهنمایی کنید.
مثلا بین مخابرات و نوین نت کدوم بهتره ؟:n13:

amir1024
23-01-2013, 01:04
پینگ من خیلی رفته بالا از گوگل 421 میلی ثانیه میگیره بقیه هم از مرکز بعثت شرکت پارس آنلاین این مشکل رو دارن

meshki range eshgh
24-01-2013, 11:47
واقعاً که مخابرات همدان 4تا آدم بیسواد نشستن و میگردوننش! میخوام سرعتمو کاهش بدم میگه نمیشه خودمونم دلیلشو نمیدونیم والا! فقط باید افزایش بدی! :n04:

nemo367
24-01-2013, 17:54
اینجا که همه چی آرومه........ من چقدر خوشحالم............:n20:

Hamed DC
24-01-2013, 23:18
دوستانی که صبانت دارن، از کیفیتش راضی ان؟؟؟

h-blade
25-01-2013, 01:55
دوستان فقط اينو بدونيد كه مخابرات گند زد و رفت كاهش يوزر هاش 100 درصده....... ايمك بگم از مخابرات دزد تر نديدم......

فقط يه نگاهي به قيمت ها بياندازيد تا متوجه بشيد مخابرات چه گندي زده......

براي دانلود مثلا رايگان شبانه هر گيگ 1750 ميگيره..:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04:: n04::n04: حيف كه اين جا نميشه فحش داد وگدنه از خجالتشون در ميومدم....

abolfazlwest72
25-01-2013, 02:06
عجب گندی زده این مخابرات همدان-من که دارم به جای شما غصه میخورم :n03:

amir1024
25-01-2013, 12:03
دوستان فقط اينو بدونيد كه مخابرات گند زد و رفت كاهش يوزر هاش 100 درصده....... ايمك بگم از مخابرات دزد تر نديدم......

براي دانلود مثلا رايگان شبانه هر گيگ 1750 ميگيره..:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04:: n04::n04: حيف كه اين جا نميشه فحش داد وگدنه از خجالتشون در ميومدم....
شما لینک همین صفحه رو که توی سایت مخابرات هست رو به من بده تا یه حال درست و حسابی از این مخابرات حرام خور بگیرم که به یادگار بمونه حتما تا روز شنبه لینک رو به من بده

M e i s a m
25-01-2013, 13:08
عجب گندی زده این مخابرات همدان-من که دارم به جای شما غصه میخورم :n03:

شما دقیقا اینجا چی میخوای؟

hossein019940
25-01-2013, 16:16
تو کل کشور مخابرات نت نامحدود میده جز همدان !!
واقعا ازین مسخره تر نمیشه.....
مازندران هم نا محدود نمیده.فقط محدود

Hamed DC
25-01-2013, 16:43
خوشم میاد همتون میگین مخابرات دزده و هنوزم ازش سروریس میگیرن. به میگن یه تحریم جانانه:n02:

M e i s a m
25-01-2013, 17:13
مازندران هم نا محدود نمیده.فقط محدود

چه ربطی داره به همدان اون موقع؟

nemo367
26-01-2013, 01:57
والا من 5 شنبه از مخابرات 128 گرفتم......6 گیگ......شبانه هم رایگان.......
نمی دونم شما از چی مخابرات بدبخت حرف می زنید
همه چی آرومه.........:n08::n08:

abolfazlwest72
26-01-2013, 09:30
چه ربطی داره به همدان اون موقع؟

دوست عزیز شما چرا اینقدر حرص و جوش میخوری کسی که با شما حرف نزد.:n05:

mr_exir
26-01-2013, 10:00
دوست عزیز شما چرا اینقدر حرص و جوش میخوری کسی که با شما حرف نزد.:n05:

ابولفضل بچه خوبیه تو تاپیک ما هم میاد

یه اینترنتی داره این ابولفظل که نگو 256 داره سرعت دانلودش رو 400 هست اونم نامحدود

M e i s a m
26-01-2013, 10:35
عصبانی نیستم عزیز برام سوال شد چرا بی دلیل میرید تاپیک های شهر های مختلف :دی
باز اگر نت همدان خوب بود میشد یه چیزی ولی هی بیای و بگی که نت من اینجوره و من برای شما غصه میخورم و فلان این دیگه یکم ذوق زدگی رو نشون میده :n09: (شوخی میکنم)

NeORiN
26-01-2013, 21:52

براي دانلود مثلا رايگان شبانه هر گيگ 1750 ميگيره..

:n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04: حيف كه اين جا نميشه فحش داد وگدنه از خجالتشون در ميومدم....

مثه اینکه مخابرات تو گرون کردن قیمتا خودش پیش قدم شده.
گندش بزنن. قصد توحین ندارم ولی هرکی تمدید کنه مخابراتو یعنی دیوانگی محض....!

NeORiN
26-01-2013, 21:53
والا من 5 شنبه از مخابرات 128 گرفتم......6 گیگ......شبانه هم رایگان.......
نمی دونم شما از چی مخابرات بدبخت حرف می زنید
همه چی آرومه.........

مجتبی جان منم جای تو بودم میگفتم مخابرات بهترینه!! والا به غرعان!
تازه کاره تو با اج ایرانسل هم راه میافته اونم با چه سرعتی.....

Hamed DC
26-01-2013, 22:00
مجتبی جان منم جای تو بودم میگفتم مخابرات بهترینه!! والا به غرعان!
تازه کاره تو با اج ایرانسل هم راه میافته اونم با چه سرعتی.....

والا.........

NeORiN
26-01-2013, 22:05
والا.........

میبینم که..........

اقا دوترا بایت ازون هاردتو بما قرض میدی؟؟؟؟!!!!

Hamed DC
26-01-2013, 22:09
میبینم که..........

اقا دوترا بایت ازون هاردتو بما قرض میدی؟؟؟؟!!!!

به به. سلام. داش کمال.
اخه تو چرا!!! تو که زدی تو کار Live و بچه پایینا رو تحویل نمیگیری!
راستی Live نگاه کردنم مگه هارد میخواد؟!؟!؟!؟!
:n16:

NeORiN
26-01-2013, 22:11
به به. سلام. داش کمال.
اخه تو چرا!!! تو که زدی تو کار Live و بچه پایینا رو تحویل نمیگیری!
راستی Live نگاه کردنم مگه هارد میخواد؟!؟!؟!؟!
:n16:

سلام
بچه پاییین؟!؟!؟
برو عمو.....! این سیستمو بچه بالای شهر هم نمیتونه جمع کنه
اره میخواد شدید

Hamed DC
26-01-2013, 22:16
سلام
بچه پاییین؟!؟!؟
برو عمو.....! این سیستمو بچه بالای شهر هم نمیتونه جمع کنه
اره میخواد شدید

فدات.
حاصل خوردن خون دلهای فراوانه!!!
یه اس میدادی بهم واسه هارد. یکی از بچه ها یدونه یه ترا داشت. خوش قیمت میدادش!!!
راستی، کی نوین رو تخلیه میکنی؟؟؟ از اونور هنوز خبری نشده؟؟؟ از صبانت چه خبرا؟؟؟ نرفتی سمتش؟؟؟

NeORiN
26-01-2013, 22:23
فدات.
حاصل خوردن خون دلهای فراوانه!!!
یه اس میدادی بهم واسه هارد. یکی از بچه ها یدونه یه ترا داشت. خوش قیمت میدادش!!!
راستی، کی نوین رو تخلیه میکنی؟؟؟ از اونور هنوز خبری نشده؟؟؟ از صبانت چه خبرا؟؟؟ نرفتی سمتش؟؟؟

مبارکه.
حالا به تورت خورد یه یه ترا خبرشو بده با این پونصده بزنمش.
احتمالا سر ماه. دوستان اگه یه اماری از صبا بدهن خوب میشه. مخصوصا دوستان مرکز پاستور!
اون قضیه رو هم بریم بپرسیم

Hamed DC
26-01-2013, 22:32
مبارکه.
حالا به تورت خورد یه یه ترا خبرشو بده با این پونصده بزنمش.
احتمالا سر ماه. دوستان اگه یه اماری از صبا بدهن خوب میشه. مخصوصا دوستان مرکز پاستور!
اون قضیه رو هم بریم بپرسیم

فدات. ایت درسا نمیزاره یه تست اساسی باهاش بزنم ببینم چند مرده حلاجه!!!
ظاهرا کسی از صبانت سروریس نمیگیره!!!
پس بهم خبرش رو بده برای پیگیری.

behnamcp
28-01-2013, 19:54
سلام
حقیقتش در سایت نوین نت چیزی در مورد هزینه راه اندازی ننوشته (لااقل من چیزی ندیدم) اما نمایندگی پاساژ الماس نوین نت روی برگه تعرفه نوشته باید 15000 تومان بابت راه اندازی بدی.حالا دوتا سئوال داشتم
1.آیا میشه از این هزینه قصر در رفت واونو پرداخت نکرد؟
2.این هزینه یکبار برای همیشه است یا هر بار که بخوایم تمدید کنیم باید این هزینه رو بدیم؟
ممنون

NeORiN
28-01-2013, 20:11
نوین نت هزینه رانژه نداره. زنگ یزنید تهران براتون ثبت نام کنند.
در اصل سود عامل فروش تو همین گرفتن هزینه رانژه از یوزره!

Hamed DC
28-01-2013, 21:53
نوین نت هزینه رانژه نداره. زنگ یزنید تهران براتون ثبت نام کنند.
در اصل سود عامل فروش تو همین گرفتن هزینه رانژه از یوزره!

Exatly....

h-blade
29-01-2013, 01:37
آقا يه سوالي برام پيش اومده اونايي كه قبلا از مخابرات سرويس ميگرفتن با گرون شدن تعرفه ها آيا مال اون ها هم گرون ميشه يا مثل سابق با همون قيمتي كه گرفتن ميمونه؟؟؟؟؟

behnamcp
29-01-2013, 08:40
سلام
ببخشید چند تا سئوال داشتم که خواهش می کنم اگه دوستان اطلاعی دارند
1.اگر سرویسی را یک ماهه از نوین نت خریداری کردیم ومثلا در 20 اول ترافیکمون تموم شد اون موقع باید هزینه هر گیگ اضافه رو بپردازیم یا باید هزینه ثبت نام رو از اول بپردازیم برای یک ماهه آینده؟ (که در حالت دوم برای من به صرفه تره)

Traceur
30-01-2013, 05:56
آقا يه سوالي برام پيش اومده اونايي كه قبلا از مخابرات سرويس ميگرفتن با گرون شدن تعرفه ها آيا مال اون ها هم گرون ميشه يا مثل سابق با همون قيمتي كه گرفتن ميمونه؟؟؟؟؟
سلام ...

والا ما که از خیلی قبل ها سرویس میگرفتیم (شاید جزو اولین نفراتی بودیم که از مخابرات سرویس گرفتیم) و هم اکنون هم که سرویس رو تمدید میکنیم به نرخ روز باهامون حساب میکنن !!

البته ما طرح واگذاری رو روی اینترنت منزل اجرا کردیم ...

Hamed DC
30-01-2013, 15:25
سلام
ببخشید چند تا سئوال داشتم که خواهش می کنم اگه دوستان اطلاعی دارند
1.اگر سرویسی را یک ماهه از نوین نت خریداری کردیم ومثلا در 20 اول ترافیکمون تموم شد اون موقع باید هزینه هر گیگ اضافه رو بپردازیم یا باید هزینه ثبت نام رو از اول بپردازیم برای یک ماهه آینده؟ (که در حالت دوم برای من به صرفه تره)

سلام.
دو راه جلوی پای شما هستش:
یا مبادرت به خرید ترافیک کنید(این ترافیک رو میتونید با تمدید به موقع به دوره های بعدی انتقال بدین).
ویا
مبادرت به تغییر سرویس کنید(قبلا اجازه تغییر رو میداد. من تازگی چک نکردم که ببینم این پلن هنوز هست یانه!).
در کل شما هر چی ترافیک بخری، میتونی به دوره بعد منتقل کنی و از این بابت مشکلی نداری.

meshki range eshgh
30-01-2013, 17:00

با همون نرخ سابق محاسبه میشه

nemo367
02-02-2013, 16:54
سیستم باز قاطی کرده

M e i s a m
02-02-2013, 19:01

ظاهرا این سیستم قراره همه جا اجرا بشه
این لینک خبرش:

ziba12
04-02-2013, 17:29
سرعت ها در همدان چطوره ؟ :n19:

h-blade
04-02-2013, 22:36
سرعت ها در همدان چطوره ؟ :n19:

افتضاح افتضاح افتضاح

nemo367
05-02-2013, 02:08
مسئولین ریدن....هر 15 دقیقه قطع میشه نت

M e i s a m
12-02-2013, 19:59
مخابرات تعرفه جدید نگذاشته؟

Hoffman
13-02-2013, 14:10
دیشب adsl مخابرات قاطی کرده بود، یک سره قطع وصل میشد، الانم که پنل کاربری باز نمیشه ...
سرعت معمول روزانه هم که بین 30 تا 40 بود، الان که دانلود داشتم تا 100 هم رفت:

گمونم خبراییه !!

arjafari2004
15-02-2013, 22:41
دیشب adsl مخابرات قاطی کرده بود، یک سره قطع وصل میشد، الانم که پنل کاربری باز نمیشه ...
سرعت معمول روزانه هم که بین 30 تا 40 بود، الان که دانلود داشتم تا 100 هم رفت:

گمونم خبراییه !!
مال من هم قاطیه. در حالی که 10 روز پیش 3.5 گیگ ترافیک بیشتر باقی نمانده بود الان ترافیک باقیمانده را 4.2 گیگ زده. یعنی توی این مدت نه تنها چیزی مصرف نکردم بلکه یک چیزی هم از مصرفم کم شده.
برعکس ماه قبل که همینجور الکی کنتور مینداخت و بدون اینکه مصرف کنم مقدار مصرف رو اضافه میکرد. دست آخر هم 1 گیگ برام ترافیک اضافه گزارش کرد. هر چند اونماه هم تا یک روز قبل از پایان ماه مقدار ترافیک اضافی رو 2 گیگ گزارش کرده بود. مثل اینکه کلا سیستمشون قاطیه. خوشبختانه این ماه در جهت کم کردن ترافیک مصرفیه

arjafari2004
15-02-2013, 22:45
سیستم مخابرات ظاهراً خوشبختانه از تاریخ 15 بهمن تا 25 بهمن قاطی کرده. کل ترافیک مصرفی توی این مدت توی ترافیک مصرفی محسوب نشده.
این به تلافی اضافه ترافیکی که هر ماه محسوب میکنه.

hamid_maxpayne
16-02-2013, 00:44
اصلا به آمار پنل مخابرات اعتماد نکنید و گول ترافیک باقیمانده رو نخورید(در حالی که مصرفش کردید و تموم شده).خودتون حساب مصرفتون رو داشته باشید.

Lamanta
16-02-2013, 03:06
سلام بچه ها
من ۲۵۶ مخابرات ۸.۵ گیگ دارم
اون موقع ثبت نام کردم که اولاش بود و سرویسا نامحدود بود
حالا سرعتش خیلی اذیت میکنه
می خوام برم‌ پار س آنلاین
کسی هست این کارو کرده باشه و کمکم کنه و روالش رو بگه ؟

arjafari2004
16-02-2013, 18:52
سلام بچه ها
من ۲۵۶ مخابرات ۸.۵ گیگ دارم
اون موقع ثبت نام کردم که اولاش بود و سرویسا نامحدود بود
حالا سرعتش خیلی اذیت میکنه
می خوام برم‌ پار س آنلاین
کسی هست این کارو کرده باشه و کمکم کنه و روالش رو بگه ؟
من هم خواستم چنین کاری بکنم سرویس من 2048 است ولی سرعتی که دارد خیلی پایینتر از مقدار اسمی آن است (علی الخصوص در آپلود). ولی وقتی که مراجعه کردم به مراکز پست بانک، گفتند که قرار داد یکساله است که اگر زودتر از آن بخواهد انجام شود شامل جریمه میشود. این بود که از خیرش گذشتم

Lamanta
16-02-2013, 19:15
خوب چقدره جریمه ؟
الان من 2 مگ مخابرات بگیرم چطوره ؟؟

amir1024
16-02-2013, 22:38
خوب چقدره جریمه ؟
الان من 2 مگ مخابرات بگیرم چطوره ؟؟
زِیاد
اندازه پول کفن و دفن باباشون

Mr.foad
17-02-2013, 02:51
آقا داستان این اینترنت مخابرات چیه ؟! واسه چی انقدر زیاده مصرفش ؟؟! 4گیگ ترافیک دارم نصفه ی ماه نگذشته میخوره به ترافیک اضافه :|

NeORiN
17-02-2013, 14:43
دوستان تعرفه های جدید حجمی اینترنت مخابرات ساعت رایگان داره یا؟؟؟

اگه داره مثل قبل فقط سرویس 256 شبانه رایگان داره یا سرویسای دیگه هم دارن ؟؟؟

amir1024
17-02-2013, 14:50
دوستان تعرفه های جدید حجمی اینترنت مخابرات ساعت رایگان داره یا؟؟؟

اگه داره مثل قبل فقط سرویس 256 شبانه رایگان داره یا سرویسای دیگه هم دارن ؟؟؟
شبانه رایگان کلا برداشته شده و پولی هست برای هر گیگ دانلود از ساعت 1 تا 8 صبح باید 1750 بدین

M e i s a m
17-02-2013, 19:24
یعنی تعرفه های قبلی مخابرات حذف شده کلا؟ الان فقط تعرفه جدید ها رو میدن؟

amir1024
17-02-2013, 21:15
یعنی تعرفه های قبلی مخابرات حذف شده کلا؟ الان فقط تعرفه جدید ها رو میدن؟
اره باید طبق تعرفه جدید کار کنید و دیگه هیچ شبانه رایگانی وجود نداره

NeORiN
17-02-2013, 23:30
شبانه رایگان کلا برداشته شده و پولی هست برای هر گیگ دانلود از ساعت 1 تا 8 صبح باید 1750 بدین

لعنت بهشون . هر روز یه خوابی میبینن.
امیدوارم شرکتای خصوصی زیربار مصوبه جدید تنظیم مقررات نرن وگرنه باید قید اینترنت و دانلود رو زد..........

M e i s a m
18-02-2013, 01:57
شرکت های خصوصی هم میگن قراره این قانون رو اجرا کنن ولی اگر قرار بر حجمی باشه با بورست بالا که شرکت ها از قبل دارنش

ولی تو تاپیکی که این قانون رو پیگیری میکنن یکی گفته بود مخابراتشون حذف کرده رایگان رو که همه نامه زدن و برش گردوندن
البته تعرفه های اونها کلا ارزون تر از اینجا بود حالا نامحدودها که به کنار نمونه بگم از محدود 16 گیگ 512 با شبانه رایگان 20 و خورده تومن

amir1024
18-02-2013, 02:01
توی خود سایت تنظیم مقررات که زده بود همه شرکت های خصوصی هم قبول کردن و قرار بود از (بیست و دوم) انجام بشه اما تا الان که خدا رو شکر خبری نیست اگه بخوان اینطوری کنن که همه باید برن سمت آنلاین یه طرفه.
دیگه دارن از شور و هرچی هست در میارن نه میذارن بازی ها و برنامه ها راحت فروش بره و هر فیلم و انیمیشن هم دست کم بعد از 6 ماه وارد بازار میکنن بابا مگه ماها هم نباید سرگرمی داشته باشیم بعد میرن پاساژ مهدیه رو خالی میکنن به علت نقص مقررات .بابا این حرفا نیست فقط برای سود بیشتر سه نقطه هست

Lamanta
18-02-2013, 02:12
یکی از بچه ها الان تعریف صبا نت رو کرد ، اون چطوره من 512 10 گیگش رو بگیرم ؟ سرعتش خوبه ؟ کسی داره اینجا ؟

Davood_titan
18-02-2013, 13:09
یکی از بچه ها الان تعریف صبا نت رو کرد ، اون چطوره من 512 10 گیگش رو بگیرم ؟ سرعتش خوبه ؟ کسی داره اینجا ؟

یکی از دوستام داره میگه عالیه دانلود شبانه هم داره :n01:

Lamanta
18-02-2013, 13:13
یکی از دوستام داره میگه عالیه دانلود شبانه هم داره :n01:

ما اینقدر ازین شرکت ها ضرر خوردیم دیگه مثل مار 7 خط شدیم !!!!
میترسم اینم تو زرد از آب در بیاد بعد یه مدت....نه ؟

Davood_titan
18-02-2013, 13:16
ما اینقدر ازین شرکت ها ضرر خوردیم دیگه مثل مار 7 خط شدیم !!!!
میترسم اینم تو زرد از آب در بیاد بعد یه مدت....نه ؟

اره خب ی نمونش این مخابرات بوووووووووووووووووووووق شده دانلود شبانه عالی بود ولی دیگه الان بعد از ساعت 1 دیگه اینترنت قطع میشه وصل هم باشه نیم ساعت نیم ساعت قطع میشه

vahid_sh2447
25-02-2013, 11:53

harrypotter
27-02-2013, 23:42
یکی از دوستام داره میگه عالیه دانلود شبانه هم داره
داداش هیچ غصه نخور اولاشه اونم برداشته میشه

h-blade
28-02-2013, 18:10
كم كم دارم تصميم ميگيرم كه اينترنت كلا جم كنم......حساب كردم ديدم هر چي بخوام دانلود كنم از مغازه بخرم يا برم كافي نت ارزون تر درمياد:n28::n28::n28::n28:

tanhayetanha
01-03-2013, 20:55
اقا شما چرا از پارس استفاده نمی کنید؟! واقعا که !!
الان پارس 256 رو می تونید بگیرید با ماهی 8000 تومان، شبانه رایگان که داره ، سرعت دانلودش هم روزها دقیقا زیر 350kb در ثانیه نمیاد !! حالا نمی دونم شما چرا از این سرویس ها استفاده نمی کنید و همش می نالید از کیفیت پایین مخابرات و شرکتهای دیکه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
من 2مگ مخابرات رو سه ماه داشتم مفت هم نمی ارزید ! ماهی 30 تومن می دادم، کلی از من ترافیک دزدید ! شبانه رایگان هم نداشت، حداکثر سرعتش هم بیشتر از 250kb نمی شد !!
نت گستر هم دوباره وایرلسش رو راه انداخته در حال تست هستیم، وضعیت ثابت شد، کیفیتش رو برای شما هم قرار می دم ، اون رو هم می تونید تست کنید

molaali
01-03-2013, 21:28
الان پارس 256 رو می تونید بگیرید با ماهی 8000 تومان، شبانه رایگان که داره ، سرعت دانلودش هم روزها دقیقا زیر 350kb در ثانیه نمیاد !! حالا نمی دونم شما چرا از این سرویس ها استفاده نمی کنید و همش می نالید از کیفیت پایین مخابرات و شرکتهای دیکه !!!!!!!!!!!!!!!!!!
دانلود ماهیانش چند گیگه؟ اگه 8 گیگ به بالا باشه همین فردا میرم دنبالش!

NeORiN
01-03-2013, 21:44
كم كم دارم تصميم ميگيرم كه اينترنت كلا جم كنم......حساب كردم ديدم هر چي بخوام دانلود كنم از مغازه بخرم يا برم كافي نت ارزون تر درمياد:n28::n28::n28::n28:

بابا بزن بیرون ازین مخابرات ! الانم که کلا باز رایگان 256 رو برداشت.

هرچند شرکتای خصوصی هم دارن پشت سر قیمت هاشونو میبرن بالا............

h-blade
01-03-2013, 21:54
بابا بزن بیرون ازین مخابرات ! الانم که کلا باز رایگان 256 رو برداشت.

هرچند شرکتای خصوصی هم دارن پشت سر قیمت هاشونو میبرن بالا............

كمال جان جيب بنده رو هم در نظر بگير داداش .... مخابرات به جيب من كانكت نيست...:n10:

NeORiN
01-03-2013, 23:48
كمال جان جيب بنده رو هم در نظر بگير داداش .... مخابرات به جيب من كانكت نيست...:n10:

ای بابا!
بیا جفتی میریم یه جایی که به جیبمون کانکت باشه :n11:

tanhayetanha
02-03-2013, 14:44
قیمت پارس ماههاست که ثابته و کیفیتش بهتر که شده هیچ، سرعت هم بالا رفته، هیچ جای شکایتی نداره، در مقابل پارس الان هیچ شرکتی حرفی برای گفتن نداره، نه از لحاظ کیفیت، نه از لحاظ سرعت و نه از لحاظ قیمت، این ماهی 8000 تومنه، ترافیک سه ماهش 6 گیگه.