PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان همدان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Hamed DC
14-06-2012, 19:52
سلام من از پارس آنلاین سرویس 1 مگ دارم اگه با کامپیوتر برم شبی راحت 3 گیگ میگیرم فعلا تو همدان فقط پارس خوبه مگر اینکه یه شرکت جدید بیاد در ضمن سرعت روز 256 مخابرات 80 هست در صورتی که 128 پارس 140 هست!

سلام.
دوست عزیز شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟؟؟

amir1024
14-06-2012, 20:03
سلام من از پارس آنلاین سرویس 1 مگ دارم اگه با کامپیوتر برم شبی راحت 3 گیگ میگیرم فعلا تو همدان فقط پارس خوبه مگر اینکه یه شرکت جدید بیاد در ضمن سرعت روز 256 مخابرات 80 هست در صورتی که 128 پارس 140 هست!
دوست عزيز من خودم از پارس 128 دارم تو روز 150 ميگيره ولي شب ميشه 8 الي 14 يعني در 5 ساعت 200 مگ

Litem2
15-06-2012, 10:53
از مرکز مخابراتی تختی هستم من قبلا 128 داشتم شبی فوقش 300 مگ میگرفتم رفتم 1 مگ گرفتم که تا حالا خیلی خوب بوده سرعتشم چه شب چه روز عالیه تا ساعت 6:40 هم برای من کم نمیکنه.

amir1024
15-06-2012, 13:39
از مرکز مخابراتی تختی هستم من قبلا 128 داشتم شبی فوقش 300 مگ میگرفتم رفتم 1 مگ گرفتم که تا حالا خیلی خوب بوده سرعتشم چه شب چه روز عالیه تا ساعت 6:40 هم برای من کم نمیکنه.
شما الان در طول شب از ساعت 1 به بعد چند كيلوبايت دانلود ميكني ؟

M e i s a m
15-06-2012, 16:33

فکر میکنم سرعت شما هم سر همون 70% اسمی باشه ولی چون تعرفه 1 مگ داری سقف سرعتت بیشتره و دانلود هم بیشتر.

سرعت 1 مگ اگر حجم های بیشتر هم داشت بهتر بود ولی 2 گیگ خیلی کمه

من که بخاطر پینگ خطم رو 1 مگ شیر شده و دیگه 128 و 1 مگ نداره :دی

Litem2
15-06-2012, 17:56
شما الان در طول شب از ساعت 1 به بعد چند كيلوبايت دانلود ميكني ؟بستگی به سرور داره با سرور خوب و خارجی 200 تا میره با سرور معمولی 100 تا و معمولا 2 تا 3 گیگ میگیرم.

amir1024
16-06-2012, 15:17
كساني كه از پارس آنلاين دارن باگ رو تست كنن شايد درست بشه

mohsen733
16-06-2012, 15:34
کدوم isp رو پیشنهاد میدید؟

jolan57
19-06-2012, 15:00
ملایر زمان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bohlooly
19-06-2012, 15:12
سلام نام کاربری و رمز برای دیدن ریز کارکرد ای دی اس ال مخابرات چی هستن

Hamed DC
19-06-2012, 16:00
سلام نام کاربری و رمز برای دیدن ریز کارکرد ای دی اس ال مخابرات چی هستن

سلام.
همون هایی که برای وصل شدن به اینترنت ازشون استفاده میکنی.
پسورد و یوزر کانکشنت.

NeORiN
19-06-2012, 18:51
ملایر زمان

این زمان نمایندگی کدوم isp میشه؟؟
یه تست از سرعت شبانه هم بذارید...

bohlooly
19-06-2012, 19:04
سلام دوست عزیزی گفتن نام کاربری و رمز برا دیدن ریز کارکرد همونی هست که باهاش کانکت می شی می خواستم بدونم ایا می شه اونا رو از کامپیوتر پیدا کرد یعنی جایی تو کامپیوتر ثبت شده باشند و بتونی او نا رو ببینی (ای دی اس ال من رو یکی دیگه فعال کرده خودم ازش سر در نمی ارم می شه ساده راه پیدا کردنش رو بگین اخه تازه کارم)مچکر

Hamed DC
19-06-2012, 20:43
سلام دوست عزیزی گفتن نام کاربری و رمز برا دیدن ریز کارکرد همونی هست که باهاش کانکت می شی می خواستم بدونم ایا می شه اونا رو از کامپیوتر پیدا کرد یعنی جایی تو کامپیوتر ثبت شده باشند و بتونی او نا رو ببینی (ای دی اس ال من رو یکی دیگه فعال کرده خودم ازش سر در نمی ارم می شه ساده راه پیدا کردنش رو بگین اخه تازه کارم)مچکر

یوزر که همون شماره خونه تون هستش.
برای آگاهی از پسوورد هم با پشتیبانی تماس بگیرین. 1899

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jolan57
20-06-2012, 01:22
این زمان نمایندگی کدوم isp میشه؟؟
یه تست از سرعت شبانه هم بذارید...
والا نمیدونم فکر کنم پهنای باندش رو خودش تامین میکنه یا از طرف مخابرات تامین میشه
دانلود شبانه ساعت 2

ساعت سه , سه و نیم به بعد هم میره تا 50 60 , از 1 تا 8 هم دانلود رایگان داره

نمونه ای از حجم دانلود شده

bohlooly
20-06-2012, 08:04
سلام من 1899 می گیرم می گه در شبکه نیست با کد شهرستان می گیرم می گه در دسترس نیست شماره ی دیگری برای سوال پرسیدن نیست؟

Hamed DC
20-06-2012, 12:23
سلام من 1899 می گیرم می گه در شبکه نیست با کد شهرستان می گیرم می گه در دسترس نیست شماره ی دیگری برای سوال پرسیدن نیست؟

سلام دوست عزیز.
4249999
4248888
اینها مال شهر همدانه. اگر همدان نیستین با پیش شماره، شماره گیری کنید.

bohlooly
20-06-2012, 16:37
با سلام اگه با این شماره هایی که بالا گفتین زنگ بزنم بگم پسوورد رو فراموش کردم بهم پسورد رو می گن چه چیزهایی می پرسن تا پسوورد رو بگن ایا پسورد جدید می دن یا همون قبلی رو می دن

bohlooly
20-06-2012, 18:10
یوزیور ای دی اس ال در واقع شماره تلفن با کد بدون صفر هستش دیگه؟مثلا8124248888

Hamed DC
20-06-2012, 20:14
یوزیور ای دی اس ال در واقع شماره تلفن با کد بدون صفر هستش دیگه؟مثلا8124248888

بله همینطوره.
شماره تلفن و اسم صاحب خط رو می پرسن.
هم می تونید عوضش کنید و هم میتونید از پسورد قبلی مطلع بشین.بدون تعویض.

amir1024
21-06-2012, 18:48
كسي نرفت دنبال نمايندگي اينترنت بعد اين امضاي من رو همه نگاه كنن بدردشون ميخوره

bohlooly
22-06-2012, 15:43
سلام دوستان من تو سایت قسمتی رو گشتم که سوالم بپرسم پیدا نکردم اخر گفتم از همشهری ها بپرسم می خواستم بدونم ارسالهای کامپیوتر به اینترنت شامل چه چیزهایی می شه مثلا اپلود یه عکس نوعی ارسال هست می خواستم کلیه مواردی که جز ارسال محسوب می شه رو بگین به صورت ریز و دقیق مثلا نوشته ای که تو جستجو گر نوشته می شه رو تا جستجوگر پیدا کنه جز ارسالی محسوب می شه و اگر اره چند کیلوبایت مصرف می کنه لطفا پاسم ندین جواب بدین جواب دقیق

bohlooly
22-06-2012, 15:49
سلام دوستان من تو سایت قسمتی رو گشتم که سوالم بپرسم پیدا نکردم اخر گفتم از همشهری ها بپرسم می خواستم بدونم ارسالهای کامپیوتر به اینترنت شامل چه چیزهایی می شه مثلا اپلود یه عکس نوعی ارسال هست می خواستم کلیه مواردی که جز ارسال محسوب می شه رو بگین به صورت ریز و دقیق مثلا نوشته ای که تو جستجو گر نوشته می شه رو تا جستجوگر پیدا کنه جز ارسالی محسوب می شه و اگر اره چند کیلوبایت مصرف می کنه لطفا پاسم ندین جواب بدین جواب دقیق

Hamed DC
22-06-2012, 23:19

سلام.
البته این تاپیک جاش نیست. ولی خب یه بار اشکالی نداره!
ببینید دوست عزیز، همه مواردی که باعث بشه دیتای ارسالی از مودم رد بشه شامل کاهش ترافیک میشه.که بهش آپلود میگن.
این امر، یعنی ظروع ارسال دیتا از مودم، از وفتی که مودم روشن میشه آغاز به کار میکنه. معمولا حجم دیتای ارسالی برای
شما اگه فقط وبگردی کنید زیاد نیست و اگر سایتهای خیلی شلوغ رو هم باز کنید، ارسالتون بالا نمیره. اما اگه آپلودر باشین
و قصد آپلود کردن قایلی رو داشته باشین، هر فایل که باشه، هیچ فرقی نمیکنه، عکس، موسیقی، فیلم، متن و ..... ، میزان
ارسال داده شما بالا میره. پس همه مواردی که شما گفتین جز ارسال دیتا محصوب میشه.فقط میزان حجمش فرق میکنه.

M e i s a m
23-06-2012, 02:11
نسبت ارسال به دریافت تو وبگردی فکر کنم 1 به 8 باشه یکبار یه جایی گفته شده بود...

hamid_maxpayne
23-06-2012, 09:05
نه بابا،مثل اینکه مخابرات بلده کار مثبت هم انجام بده!
دانلود رایگان 2 ساعت افزایش پیدا کرد.1 تا 8 صبح.

NeORiN
23-06-2012, 12:53
نه بابا،مثل اینکه مخابرات بلده کار مثبت هم انجام بده!
دانلود رایگان 2 ساعت افزایش پیدا کرد.1 تا 8 صبح.

دمش گرم :31: یه حرکت مثبت بلخره انجام دادن!
سرعت دانلود فرقی نکرده؟؟

hamid_maxpayne
23-06-2012, 17:58
دمش گرم :31: یه حرکت مثبت بلخره انجام دادن!
سرعت دانلود فرقی نکرده؟؟

سرعت دیشب که سرعت همیشگی بود.
خدا کنه کمتر نشه.

m.77
26-06-2012, 16:53
سلام.از بچه هایی که از مخابرات گرفتن ماله اونا هم قطعه یا فقط ماله من اینطوریه؟؟

BEST 2
02-07-2012, 21:55
وضعیت مخابرات یه مدتیه خیلی خرابه.سرعت بسیار پایین و پینگ بالا با تایم اوت زیاد.امشب که دیگه کلا عملا بلااستفاست.من نهاوند هستم.

peyman22
02-07-2012, 22:42
best 2 مگه انتظار دیگه ای میشه داشت؟

BEST 2
03-07-2012, 22:13
اینم وضعیت اینترنت مخابرات در شهرستان نهاوند در این روزها

peyman22
04-07-2012, 08:56
من نهاوند از پارس 512 دارم
تو روز سرعت دانلود 230 هست
ساعت رایگان هم بین 50 تا 100 متغیره
حدودا شبی 1 تا 1.5 گیگ می گیرم
یکی از دوستام یه مگ داره میگه شبی 2گیگ دانلود می کنم

BEST 2
05-07-2012, 12:49
من نهاوند از پارس 512 دارم
تو روز سرعت دانلود 230 هست
ساعت رایگان هم بین 50 تا 100 متغیره
حدودا شبی 1 تا 1.5 گیگ می گیرم
یکی از دوستام یه مگ داره میگه شبی 2گیگ دانلود می کنم

درود بر شما
من خودم از پارس افلاینم داشتم چندین ماه.قطعی و پینگ بالا و تایم اوت بیچارم کرد.و شدیدا حجم میدزدن.
اول فن اوا داشتم که عالی بود.بعد رفتم رو لایزر که بد نیود بعد پارس انلاین که خیلی اذیتم کرد بعد کوچ کردم مخابرات که راضیم 1 مگ دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

peyman22
05-07-2012, 17:11
درود بر شما
من خودم از پارس افلاینم داشتم چندین ماه.قطعی و پینگ بالا و تایم اوت بیچارم کرد.و شدیدا حجم میدزدن.
اول فن اوا داشتم که عالی بود.بعد رفتم رو لایزر که بد نیود بعد پارس انلاین که خیلی اذیتم کرد بعد کوچ کردم مخابرات که راضیم 1 مگ دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم چند ماهی از مخابرات سرویس 1 مگ 34 گیگ داشتم
اوایل بد نبود
ولی این آخرا دیگه گندشو در اوردن
قطع وصلیش زیاد بود
بد تر از همه کسی جوابگو نبود

اومدم از پارس سرویس گرفتم
اینم اوایل مشکل داشت ولی الان چند وقتیه خوب شده
الان مشکل تایم اوت و قطعی ندارم پینگمم نرماله
با اون مسئله حجم دزدی هم که گفتی تا الان مشکلی پیدا نکردم خدا رو شکر
به نظر من الان از مخابرات بهتره به خاطر دانلود شبانه رایگان

amir1024
06-07-2012, 15:31
دوست عزیز در اینکه پارس بهتر از مخابراته فقط برای سرویس 1 مگ فرق میکنه الان 128 پارس شبانه میتونه 270 مگ دانلود کنه مخابرات 450 مگ 1 مگ پارس اگه 2 گیگ نبود خیلی ها میگرفتن آخه 2 گیگ به کجامون میرسه که بخوایم باهاش سر کنیم یعنی باید روزی 65 مگابایت مصرف داشته باشیم توی خونه ما 3 نفر از اینترنت استفاده میکنن من 128 4 گیگ از پارس دارم اونوقت چطور با 2 گیگ 3 نفر 1 ماه از اینترنت استفاده کنن ؟ اگه این مسئول های پارس به اندازه مغز جلبک عقل داشتن لااقل 1 مگ رو 3 گیگ میذاشتن منتها این سیاستشونه پول بیشتر میگیرن حجم کمتر میدن بعد کاربرا موقعه دانلود چون زیاد بودن سرعت رو میبینن دیگه فکر حجم نیستن بعد مشتری ها ظرف 10 الی 15 روز حجمشون تمام میشه و مجبورن که حجم اضافی بخرن ماشاالله ارزون هم که نیست هر 1 گیگ 5000 تومان والا نمی ارزه

hatam
07-07-2012, 12:24
سلام. من از سرویس 256 مخابرات استفاده میکنم. جدیدا میگخ که باید ساعت 1 نصف شب پاشی مودمو خاموش روشن کنی تا برای دانلودت مشکلی پیش نیاد!!!! یعنی مثلا مودم روشن باشه دانلود منیجر رو تنظیم کنی ساعت 1.20 دقیقه استارت دانلود بشه از حجمشت کم میشه و از اینترنت رایگان نمیتونی استفاده کنی. دوستان کسی راه حلی برای این قضیه داره چون من سیستمو تنظیم میکنم ساعت 1.20 روشن و استارت دانلود و ساعت 8 هم خاموش بشه. چیکار کنم؟

mt_Acm
07-07-2012, 13:55
دوسته عزیز بیشتر مواقع خودش اتوماتیک رایگان میشه
فقط 10 % امکان داره نیشه که باید مودمو خاموش روشن کنی ..

این سرعت مخابرات که افتضاح شده الان گوگل هم نمیتونه باز کنه ...:18:

peyman22
07-07-2012, 22:03
دوست عزیز در اینکه پارس بهتر از مخابراته فقط برای سرویس 1 مگ فرق میکنه الان 128 پارس شبانه میتونه 270 مگ دانلود کنه مخابرات 450 مگ 1 مگ پارس اگه 2 گیگ نبود خیلی ها میگرفتن آخه 2 گیگ به کجامون میرسه که بخوایم باهاش سر کنیم یعنی باید روزی 65 مگابایت مصرف داشته باشیم توی خونه ما 3 نفر از اینترنت استفاده میکنن من 128 4 گیگ از پارس دارم اونوقت چطور با 2 گیگ 3 نفر 1 ماه از اینترنت استفاده کنن ؟ اگه این مسئول های پارس به اندازه مغز جلبک عقل داشتن لااقل 1 مگ رو 3 گیگ میذاشتن منتها این سیاستشونه پول بیشتر میگیرن حجم کمتر میدن بعد کاربرا موقعه دانلود چون زیاد بودن سرعت رو میبینن دیگه فکر حجم نیستن بعد مشتری ها ظرف 10 الی 15 روز حجمشون تمام میشه و مجبورن که حجم اضافی بخرن ماشاالله ارزون هم که نیست هر 1 گیگ 5000 تومان والا نمی ارزه
سلام دوست عزیز
من این حرفتون رو راجع به ناقص بودن سرویس های پارس قبول دارم
اتفاقا باهاشون راجع به همین موضوع صحبت کردم گفتن که تا چند وقت دیگه یه سری سرویس جدید اضافه میشه
شما کدوم شهر هستی؟
من با 512 شبی 1 تا 1.5 می گیرم

amir1024
07-07-2012, 22:59
من همدانم منطقه شهرک شهید چمران پایین تر از اعتمادیه

mohsen733
10-07-2012, 05:39
سلام دوستانمنو لطفا کمک کنید اگه سرویس 3 ماهه 1024 بگیرم در ماه 40 گیگ میتونم دانلود رایگان داشته باشم ؟پینگ سرویس هاشون چطوره ؟ قطعی داره ؟واسم مهم که خیلی قطع نشه.

mohsen733
10-07-2012, 05:40
سلام دوستان منو لطفا کمک کنید اگه سرویس 3 ماهه 1024 بگیرم در ماه 40 گیگ میتونم دانلود رایگان داشته باشم ؟
پینگ سرویس هاشون چطوره ؟ قطعی داره ؟واسم مهم که خیلی قطع نشه.
من تو منطقه بهشتی هستم

mohsen733
10-07-2012, 07:25
سلام دوستان منو لطفا کمک کنید اگه سرویس 3 ماهه 1024 بگیرم در ماه 40 گیگ میتونم دانلود رایگان داشته باشم ؟
پینگ سرویس هاشون چطوره ؟ قطعی داره ؟واسم مهم که خیلی قطع نشه.
من تو مرکز بهشتی هستم

Litem2
10-07-2012, 11:16
سلام دوستان منو لطفا کمک کنید اگه سرویس 3 ماهه 1024 بگیرم در ماه 40 گیگ میتونم دانلود رایگان داشته باشم ؟پینگ سرویس هاشون چطوره ؟ قطعی داره ؟واسم مهم که خیلی قطع نشه.من تو مرکز بهشتی هستمپینگش بد نیست بین 80 تا 100 هست قطعی هم زیاد نداره من 1024 دارم حدودا شبی 2 تا 3 گیگ میتونم بگیرم در کل این سرویسش خوبه(مرکز تختی).

hatam
11-07-2012, 10:30
سلام. من از سرویس 256 مخابرات استفاده میکنم. جدیدا میگخ که باید ساعت 1 نصف شب پاشی مودمو خاموش روشن کنی تا برای دانلودت مشکلی پیش نیاد!!!! یعنی مثلا مودم روشن باشه دانلود منیجر رو تنظیم کنی ساعت 1.20 دقیقه استارت دانلود بشه از حجمشت کم میشه و از اینترنت رایگان نمیتونی استفاده کنی. دوستان کسی راه حلی برای این قضیه داره چون من سیستمو تنظیم میکنم ساعت 1.20 روشن و استارت دانلود و ساعت 8 هم خاموش بشه. چیکار کنم؟

هیچکس راه حلی نداره؟؟؟

t800
17-07-2012, 22:30
این همون پست قبلیم بود که نیست شده بود دوباره برگشت منم متنشو پاک کردم.

t800
18-07-2012, 12:26
نمیدونم چرا پست قبلیم موقع زدن دکمه ویرایش حذف شد؟
دوستان عزیز دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم از شرکت ریتون(معنی امروزیش به معنای چپاول گران) واقع در برج پاستور با سوء مدیریت بدگو سخن و حبیبی(دشمنی) به هیچ عنوان سرویس اینترنت نگیرید نه تنها رفتارشون و نوع برخوردشون با کاربرها بسیار زشت و زنندست طوری که حتی اون منشیشون خ سمواتی بخودش اجازه میده در کمال بی ادبی در حالی که بویی از انسانیت و فرهنگ و شعور و تربیت و ادب و نزاکت و احترام نبرده با کاربرها و مشتری ها اونطور که لیاقت خودش هست برخورد میکنه کسایی که سروکارشون با این ابله و نادان افتاده میدونن من چی میگم،تا موقعی که اینترنتشون رو از لایزر میگرفتن میشد تا حدودی با دندان روی جگر گذاشتن تحملشون کرد من نزدیک 6 سال کاربر اینها بودم و با همه کم و کاستی ها باز از لایزر رازی بودم ولی از دو سه ماه پیش که لایزر دیگه خدمات نداد اینها بلایی سر سرعت و کیفیت قبلی آوردن که من عطاش رو به لقاش بخشیدم و بعد از چندین بار مراجعه و اعتراض کردن و شنیدن جواب های سربالا و صدمن یک غاز و نوع برخوردشون که انگار شما یک آدم بیسواد و ناآگاه به این مسائل هستید و نوع پاسخگویی اون منشی ابله و بیسواد و بیتربیتشون به شما مهرمو حلال و جونمو آزاد کردم :31:(خطم رو جمع آوری کردم) پول بدی خدمات بیکیفیت دریافت کنید اونوقت احترام و حرمتتم نگه ندارن والا عجب شهر هرت و بی در وپیکریه، اینم چند تا عکس که با دلیل و سند بهتون ثابت کنم راستی علاوه بر افت سرعتشون توی روز سرعت شبانشون تا زیر دایال آپ افت میکنه
این سرویس به اصطلاح روی کاغذ 1024شون توی روز با سرور تهرانه(همونطور که میبینید موقعیت مکانی من رو بجای همدان داره تهران نشان میده!)با لایزر من این اواخر سرعتم تا نزدیکهای 2مگ هم میرسید و پینگمم هیچ وقت بالای 50 بعضی مواقع خیلی کم تا 100 نمیرفت

این هم سرعت و کیفیت شبانشون که در نوع خود افتضاحیست که روی دایال آپ دارهارو سفید کرده پینگ رو داشته باشید رکوردیه در نوع خودش:
دقت کنید سرعت 1مگ به 0.02 مگ تنزل پیدا کرده حساب کنید چند درصد افت داشته؟
و در آخر به شدت به دوستان توصیه میکنم طرف این شرکت دزد و غارتگر و بدور از شعور و تربیت نرید من رو بلایی سرم آوردن که در عرض دوماه خطمو جمع کردم منی که 6سال اینارو تحمل کردم بعد از لایزر نتونستم دوماه تحملشون کنم،هرچند پرسشیه که جوابشو خودم بهتر میدونم ولی از دوستان کسی پیشنهادی واسه گرفتن اینترنت نداره از کجا بگیرم که حداقل نوع برخورد مسئولینش کمی انسانی تر باشه؟چون من توی این چندسال فقط از یک شرکت سرویس گرفتم و با بقیه سرویس دهنده ها(کلاهبردارها)آشنا نیستم.سپاسگذارم

NeORiN
18-07-2012, 12:44
شدیدا تایید میشه.
ازین شرکت دزدتر تا حالا ندیدم............

حرف این دوستمون رو هم در مورد مدیر ریتون (حبیبی) تایید میکنم

تا میتونید از ریتون دوری کنید !!

NeORiN
18-07-2012, 12:53
دوستان عزیز دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم از شرکت ریتون(معنی امروزیش به معنای چپاول گران) واقع در برج پاستور با سوء مدیریت بدگو سخن و حبیبی(دشمنی) به هیچ عنوان سرویس اینترنت نگیرید نه تنها رفتارشون و نوع برخوردشون با کاربرها بسیار زشت و زنندست طوری که حتی اون منشیشون خ سمواتی بخودش اجازه میده در کمال بی ادبی در حالی که بویی از انسانیت و فرهنگ و شعور و تربیت و ادب و نزاکت و احترام نبرده با کاربرها و مشتری ها اونطور که لیاقت خودش هست برخورد میکنه کسایی که سروکارشون با این ابله و نادان افتاده میدونن من چی میگم،تا موقعی که اینترنتشون رو از لایزر میگرفتن میشد تا حدودی با دندان روی جگر گذاشتن تحملشون کرد من نزدیک 6 سال کاربر اینها بودم و با همه کم و کاستی ها باز از لایزر رازی بودم ولی از دو سه ماه پیش که لایزر دیگه خدمات نداد اینها بلایی سر سرعت و کیفیت قبلی آوردن که من عطاش رو به لقاش بخشیدم و بعد از چندین بار مراجعه و اعتراض کردن و شنیدن جواب های سربالا و صدمن یک غاز و نوع برخوردشون که انگار شما یک آدم بیسواد و ناآگاه به این مسائل هستید و نوع پاسخگویی اون منشی ابله و بیسواد و بیتربیتشون به شما مهرمو حلال و جونمو آزاد کردم :31:(خطم رو جمع آوری کردم) پول بدی خدمات بیکیفیت دریافت کنید اونوقت احترام و حرمتتم نگه ندارن والا عجب شهر هرت و بی در وپیکریه، اینم چند تا عکس که با دلیل و سند بهتون ثابت کنم راستی علاوه بر افت سرعتشون توی روز سرعت شبانشون تا زیر دایال آپ افت میکنه
این سرویس به اصطلاح روی کاغذ 1024شون توی روز با سرور تهرانه(همونطور که میبینید موقعیت مکانی من رو بجای همدان داره تهران نشان میده!)با لایزر من این اواخر سرعتم تا نزدیکهای 2مگ هم میرسید و پینگمم هیچ وقت بالای 50 بعضی مواقع خیلی کم تا 100 نمیرفت

این هم سرعت و کیفیت شبانشون که در نوع خود افتضاحیست که روی دایال آپ دارهارو سفید کرده پینگ رو داشته باشید رکوردیه در نوع خودش:
و در آخر به شدت به دوستان توصیه میکنم طرف این شرکت دزد و غارتگر و بدور از شعور و تربیت نرید من رو بلایی سرم آوردن که در عرض دوماه خطمو جمع کردم منی که 6سال اینارو تحمل کردم بعد از لایزر نتونستم دوماه تحملشون کنم،هرچند پرسشیه که جوابشو خودم بهتر میدونم ولی از دوستان کسی پیشنهادی واسه گرفتن اینترنت نداره از کجا بگیرم که حداقل نوع برخورد مسئولینش کمی انسانی تر باشه؟چون من توی این چندسال فقط از یک شرکت سرویس گرفتم و با بقیه سرویس دهنده ها(کلاهبردارها)آشنا نیستم.سپاسگذارم

فقط اونموقع که سرورای لایزر بود سرعت خوب بود ولی الان...................
داداش من پیشنهاد میکنم فعلا بیای مخابرات. چون نسبت به پولی که میدی بهت سرویس میدن. دزدیش هم کمتره!
ساعت شبانه شم بهتر شده

Hamed DC
18-07-2012, 13:25

داداش سلام.
داغ دلمو تازه کردی. واقعا حرفات عین حقیقته. چون سر منم این بالا اومده.در همه موارد باتو موافقم.چون همه این بلاها هم سر من اومده.
هم برخورد مزخرف اون منشیش و هم اون دوتا نکبتی که اونجان. هم اون نیکوسخنه و هم او حبیبیه. بخدا وقتی گفتم تخلیه اینقدر اذیتم کردن.

vahid_sh2447
18-07-2012, 23:12
ریتون در یک کلام همگی از دم شارلاتان به تمام معنا هستند با اون مدیر خیککیشون حبیبی که بی سواد به تمام معنا ست....

t800
18-07-2012, 23:47
دوستان بزرگواری که این صفحه رو مطالعه میکنید لطفا و حتما توصیه میکنم صفحه 230 رو هم وقت بذارید وبخونید.

iie
20-07-2012, 23:25
من خونمون مرکز بعثت هست که تا 3 روز پیش مشکل سرعت داشتم ولی عموم مرکز پاستور بود اون مشکل نداشت کلی زنگ زدم می گفت ام چرا توی مرکز پاستور مشکل نیست میگفتند لینکشون تو بعثت پر شده که الان درست شده
من 512 دارم از ریتون 2790 نشون میده تو speettest.net
ک ه الان سرعت توپ شده شبی 3.5 گیگ دانلود دارم
خدا خیرشون بده بداز اون مشکلات لایزر دارن ردیف میشن
هرکی داره امتحان کنه بگه

NeORiN
21-07-2012, 13:51
من خونمون مرکز بعثت هست که تا 3 روز پیش مشکل سرعت داشتم ولی عموم مرکز پاستور بود اون مشکل نداشت کلی زنگ زدم می گفت ام چرا توی مرکز پاستور مشکل نیست میگفتند لینکشون تو بعثت پر شده که الان درست شده
من 512 دارم از ریتون 2790 نشون میده تو speettest.net
ک ه الان سرعت توپ شده شبی 3.5 گیگ دانلود دارم
خدا خیرشون بده بداز اون مشکلات لایزر دارن ردیف میشن
هرکی داره امتحان کنه بگه

تبلیغ خوبی بود!

ریتون داره کلاه برداری بزرگی از کاربراش میکنه. پیشنهاد میکنم تمدید نکنید.....

amir1024
21-07-2012, 15:10
زمانی که من داشتم میشه حدود 2 سال پیش قیمت یکی از سرویس هاش 14900 بود از من 16000 میگرفتن به اسم 128 تا 192 بود ولی اندازه 64 بود سرعتش از 40 بیشتر نمیرفت والا شاتل هم اینجوری نبود که اینا بودن:22:بعد روزی که خواستم قطع کنم مدیرش ... کلی خواهش و التماس که قطع نکن گفتم بمونم که چی بشه نه سرعت دارین نه امکانات اضافی اون موقع کلی تولد امام ها و ... بود اما هیچ خبری از جایزه نبود والا شاتل و پارس آنلاین هم اینجوری نیستن لااقل اونا حجم اضافه میدن ولی با اینکه از شاتل خیلی :2: میخوره ولی شاتل بیشتر حجم رایگان میداد منتها من بیچاره فقط تونستم 2 بار استفاده کنم یه بار 2 گیگ رایگان داد منتها وقتی که فردا وقتم تموم میشد با 80 کیلوبایت هم که نمیشه 2 گیگ رو زود دانلود کرد

iie
21-07-2012, 15:26
الان ساعت چهاروسی وپنج هست خودت ببین دیگه:

Hamed DC
21-07-2012, 16:29
تبلیغ خوبی بود!

ریتون داره کلاه برداری بزرگی از کاربراش میکنه. پیشنهاد میکنم تمدید نکنید.....

دقیقا همینطوره!!!
هم در مورد تبلیغ و هم درمورد ریتون.

NeORiN
21-07-2012, 16:59
الان ساعت چهاروسی وپنج هست خودت ببین دیگه:

اینجا که چیزی معلوم نیست!
اگه تست سرعت تو روز که فایده نداره. تست شب رو بذار.

بازم دارم میگم ریتون دار کلاه برداری میکنه. شما دارید دو برابر قیمت واقعی پول سرویس میدید!!!

amir1024
22-07-2012, 14:30
بابا از کجا معلوم این که داره میگه ریتون خوبه خود حبیبی نباشه که به علت نداشتن مشتری و ... در حال :42: (گدایی)اینترنتی باشه اون موقع که لایزر بود قطعی داشت دیگه حالا که خودشون سرور گرفتن من فکر میکنم پهنای باند 64 گرفتن اندازه 1 مگ میفروشن یکی از دوستانمان ... که در انجمن فعاله از 30 روز اکانتش 5 روز استفاده کرده

M e i s a m
22-07-2012, 21:58
یکی از دوستای من از همین ریتون داشت البته اون موقع که ظاهرا نماینده لایزر بود میگفت بد نیست روزانه خوب و شبانه 2.5 گیگ دریافت ولی پول زیادی پاش میداد یعنی شاید در ماه 50 60 شاید کمتر شاید بیشتر
فعلا خبری ندارم ازش

الان 2 تا از دوستام از مبین نت 512 گرفتن
سرعتشون 2 مگ هست و شبانه افت خیلی باشه در حد 10% درصد شاید. نمیدونم اولشه یا کلا اینطوریه ولی ظاهرا خوبه به نسبت قیمتش

Hamed DC
22-07-2012, 22:49
بابا از کجا معلوم این که داره میگه ریتون خوبه خود حبیبی نباشه که به علت نداشتن مشتری و ... در حال :42: (گدایی)اینترنتی باشه اون موقع که لایزر بود قطعی داشت دیگه حالا که خودشون سرور گرفتن من فکر میکنم پهنای باند 64 گرفتن اندازه 1 مگ میفروشن یکی از دوستانمان ... که در انجمن فعاله از 30 روز اکانتش 5 روز استفاده کرده

کاملا موافقم.
99درصد ناراضی و یک درصد راضی توی منطق نمیگنجه.
این همه از ریتون ناراضی ان از اون مدیرای(مثلا مدیر:2:) مسخره کفری ان. حالا این یه نفر راضی و دعا به جونشون میکنه.
من که میخوام سر به تنشون نباشه.

amir1024
23-07-2012, 12:52
یکی از دوستای من از همین ریتون داشت البته اون موقع که ظاهرا نماینده لایزر بود میگفت بد نیست روزانه خوب و شبانه 2.5 گیگ دریافت ولی پول زیادی پاش میداد یعنی شاید در ماه 50 60 شاید کمتر شاید بیشتر
فعلا خبری ندارم ازش

الان 2 تا از دوستام از مبین نت 512 گرفتن
سرعتشون 2 مگ هست و شبانه افت خیلی باشه در حد 10% درصد شاید. نمیدونم اولشه یا کلا اینطوریه ولی ظاهرا خوبه به نسبت قیمتش

والا یکی از دوستای منم از مبین نت گرفته بود ولی همچین راضی هم نبود 512 داشت 80 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکرد با اینکه آنتنش 70%پر بود خونشون هم هم نزدیک بود به انتن وایمکس حالا اگه ما که توی شهرک شهید چمران هستیم بخواهیم بگیریم که دیگه آنتنش 20%هم جواب نمیده

vahid_sh2447
23-07-2012, 23:45
این ریتون به مدیریت حبیبی خیککی دیگه داره جونای آخرش رو میده که اینطور افتاده به اعاده حیثیت نداشته!!!
فکر اینجاش هم باید میکردن
بعید می دونم که دیگه عرضه کارت اینترنت فروختن رو هم داشته باشن...

Moonshadow
24-07-2012, 18:53
سلام دوستان!
میخواستم بدونم وایمکس مبین نت الان تو همدان کیفیتش چطوره (من تو منطقه شیر سنگی میشینم) ؟
من مودم یکی از دوستانم رو اوردم اونجا توی خونه تست کردم، فقط سه تا خطش پر میشد ولی پشت بوم تقریبا پر بود. میخواستم بدونم ارزش داره پول مودم خارجی رو بدم.
در ضمن اگه سرویس 1 مگ رو بردارم سرعت روزانه و شبانش چطوره؟

من عین بچه آدم داشتم ADSL استفاده میکردم که این مخابرات مسخره اومد پیش شماره رو تغییر داد و برد روی کافو نوری که فقط خودش سرویس میده و سرویس های مخابرات هم که دیگه تعریفی نداره(سرعت 512 به بالا ترافیک رایگان نداره، درسته؟)

amir1024
24-07-2012, 21:28
اگر 1 مگ بگیری میشه ثانیه ای 160 الی 180 کیلوبایت در ثانیه.مبین نت و شاتل سرعت ها رو تقسیم بر 8 هشت میکنن شبانه رایگانش هم برای روزهای پنجشنبه هست رفیق من 6 ماه پیش داشت که این تعرفه هاش بود شاید عوض کرده باشن برو بپرس

Hamed DC
24-07-2012, 23:46
اگر 1 مگ بگیری میشه ثانیه ای 160 الی 180 کیلوبایت در ثانیه.مبین نت و شاتل سرعت ها رو تقسیم بر 8 هشت میکنن شبانه رایگانش هم برای روزهای پنجشنبه هست رفیق من 6 ماه پیش داشت که این تعرفه هاش بود شاید عوض کرده باشن برو بپرس این تقسیم بر هشت شدن با ضزیب اشتراک فرق داره. ضریبتهای اشتراک یا بصورت 1به1 ، یا1به3 ، یا1به5 و یا 1به10 هستش که نباید بالاتر از 1به10باشه.

amir1024
25-07-2012, 23:48
کسی از پارس آنلاین توی مرکز بعثت 1 مگ داره چطوره؟ شبی چقدر دانلود میکنه؟ فاصله اش از مرکز چقدره؟ هرکی هست زود جواب بده میخوام ببینم اگه شبانه اش خوبه سرعتم رو عوض کنم که لااقل به پول برقی که میدم بصرفه

t800
26-07-2012, 22:57
سلام دوستان عزیز متاسفانه بعد از جمع آوری خطم متوجه شدم (البته از صحتش بطور قطع آگاه نیستم) مسئولین خدوم و زحمتکش و پاسخگوی همیشه در صحنه مخابرات:2: فعلا مشترکین جدیدرو از ispهای خصوصی خطشون رو فعال نمیکنن فعلا که کسی پاسخگو نیست و قول هفته دیگه رو دادن(شما بخونید 70سال دیگه) اما به چه دلیل خدا داند و خادمین؟! در مورد ریتون همینو بگم که کلهم اجمعین آدمهایه پست و بی شرفی هستند اگه عمری بود و مجال پیدا کردم توی موقعیت مناسب حکایتشونو واستون میگم دوستان گلم اگه شده حتی از سبزی فروشی محلتون اینترنت بگیرید:42: ولی از ریتون مثل یک بیمار جزامی و ایدزی :31: پرهیز کنید.:7:

Hamed DC
27-07-2012, 00:30
سلام دوستان عزیز متاسفانه بعد از جمع آوری خطم متوجه شدم (البته از صحتش بطور قطع آگاه نیستم) مسئولین خدوم و زحمتکش و پاسخگوی همیشه در صحنه مخابرات:2: فعلا مشترکین جدیدرو از ispهای خصوصی خطشون رو فعال نمیکنن فعلا که کسی پاسخگو نیست و قول هفته دیگه رو دادن(شما بخونید 70سال دیگه) اما به چه دلیل خدا داند و خادمین؟! در مورد ریتون همینو بگم که کلهم اجمعین آدمهایه پست و بی شرفی هستند اگه عمری بود و مجال پیدا کردم توی موقعیت مناسب حکایتشونو واستون میگم دوستان گلم اگه شده حتی از سبزی فروشی محلتون اینترنت بگیرید:42: ولی از ریتون مثل یک بیمار جزامی و ایدزی :31: پرهیز کنید.:7:

سلام.
مخلصم داداش.
شما کدوم مرکزی؟؟؟
اگه واقعیت داشته باشه که باید مخابرات رو گِل بگیری. در جریان امور بزارمون داداش.
در مورد ریتون هم، باز هم حق رو به شما میدم. بیمار ایدزی خطرش کمتر از ریتونه. با کلمه شرافت ریتونی ها کاملا
بیگانه ان. 9ماه پیش قرار بود سرورهای جدید راه بندازن. هر کی می رفت برای تخلیه(منجمله خودمن)، اون نیکوسخنه،
میگفت" تخلیه چیه بابا. یه هفته دیگه سرورای خودمون راه میفته. بهت میدم. حالشو ببری." فعلا از اون حرف 9ماه داره
میگذره و ........ .
به شخصه خوشحال میشم ماجرا رو برامون بگی.

NeORiN
28-07-2012, 19:54

سلام داداش.
این مخابرات هم هرماه یه داستان جدیدی برای کاربرا داره. :13:

داداش ماجرا رو تعریف کن بلکه 4 چهار نفر بیان بخونن و پولوشنو تو جیب این مفت خور ها (ریتون) نریزن.
واقعا ادم های پستی هستن اون سه چهار نفری که اونجا کار میکنن....

amir1024
28-07-2012, 21:02
نمیدونم از این قضیه اطلاع دارین یا نه اما پارس آنلاین یه قانون داره که میگه اگه مشترکی رو به پارس انلاین معرفی کنین 15 روز اشتراک اضافه یا 1 گیگابایت حجم رایگان دریافت میکنین من یکی رو معرفی کردم الان شده از معرفیش 15 روز میگذره هنوز حجم رو برای من نریختن واقعا آدم:2: میگیره از این شرکت ها توی همدان کلا 3 شرکت داریم توی ملایر 6 تا واقعا :18:

harrypotter
28-07-2012, 23:18
ولی برای من دو روزه 1 گیگ حجم معرفی اشتراک رو ریختن حتی دوباره خودم رفتم پارس رفیقم رو معرفی گردم برای اونم چند روزه یک گیگ دادن

Headphone
29-07-2012, 10:37
از بچه های نهاوند کسی پارس آنلاین نداره ؟ مخابرات خسته ام کرده دیگه . دانلود شبانه اش افتضاحه

amir1024
29-07-2012, 21:37
یه خبر خوش به هم شهری های تنبل یکی رو داریم پیدا میکنیم که مجوز آی اس پی بگیره برای نمایندگی از آسیا تک

NeORiN
29-07-2012, 21:56
جدا ؟؟ خیلی عالیه.

نیاز به کمک خواست ما هستیم!!!

amir1024
30-07-2012, 17:37
من زنگ زدم به شرکت های آسیا تک و پیشگامان گفتن فعلا پهنای باندشون جا نداره که نمایندگی بدن هرکی هر اسم هر شرکتی که خوبه و بدرد بخوره رو بلده بگه تا من تماس بگیرم یه خورده هم شماها زحمت بکشین

h-blade
30-07-2012, 19:17
من زنگ زدم به شرکت های آسیا تک و پیشگامان گفتن فعلا پهنای باندشون جا نداره که نمایندگی بدن هرکی هر اسم هر شرکتی که خوبه و بدرد بخوره رو بلده بگه تا من تماس بگیرم یه خورده هم شماها زحمت بکشین

صبا نت هم زنگ بزن

Hamed DC
30-07-2012, 20:22

شما اول بهتره دنبال براورد اولیه هزینه ها باشی و بعدش تصمیم جدی بگیری دوست من!

NeORiN
30-07-2012, 20:25

شرکت که زیاد هست شما بایدکیفیت و شرایطاشونو نگاه کنید.

فن آوا - داتک - شبدیز و.....

amir1024
31-07-2012, 16:58
زنگ زدم فن آوا گفت مشکلی نداره میپذیریم فقط تجهیزات باید مال خودتون باشه یعنی باید کلی پول خرج کنیم تا از فن آوا وسایل رو بخریم ولی پیشگامان و آسیا تک 3 ماه پیش که زنگ زدم به من گفت که اگه مجوز آی اس پی و شرکت ثبت شده داشته باشین ما وسایل رو خودمون میاریم حالا باید یه از اونا مطئمن بشیم که کی دوباره نمایندگی میپذیرن و وسایل میارن بعد بریم سراغ ثبت شرکت و پروانه این هم ایمیلم هر کسی میتونه کمکی کنی برای کارهایی که در پیش داریم پیغام بده
amirhosienvafaii@yahoo.com

Hamed DC
31-07-2012, 17:30
زنگ زدم فن آوا گفت مشکلی نداره میپذیریم فقط تجهیزات باید مال خودتون باشه یعنی باید کلی پول خرج کنیم تا از فن آوا وسایل رو بخریم ولی پیشگامان و آسیا تک 3 ماه پیش که زنگ زدم به من گفت که اگه مجوز آی اس پی و شرکت ثبت شده داشته باشین ما وسایل رو خودمون میاریم حالا باید یه از اونا مطئمن بشیم که کی دوباره نمایندگی میپذیرن و وسایل میارن بعد بریم سراغ ثبت شرکت و پروانه این هم ایمیلم هر کسی میتونه کمکی کنی برای کارهایی که در پیش داریم پیغام بده
amirhosienvafaii@yahoo.com

ببین دوست عزیز، هیچ شرکتی همه تجهزیات رو در اختیار نمایندگی نمی زاره! شما باید خودت هزینه کنی. هر شرکتی اینرتنتی متناسب
با شروع قرار دادش با شما تعدای پورت خالی به مشا میده. شما باید این پورتها رو بعد از نصب تجهیزات در مرکز مخابراتی های مورد نظر،
از سمت مخابرات فعال کنی و بفروشی. مخابرات به ازای هر پورت 24مگ ،ده هزار تومن و بالای 24مگ 20هزارتومان هزینه میگیره.که میره
برای حق رانژه. تا اینجا همه خوبه. اما برای پیاده سازی همه تجهیزات باید باز هم خودت هزینه کنی و به ازای فعالسازی هر مرکز مبلغی رو
به جناب مخابرات تقدیم کنی. همه سرورهای داخلی و تجهیزات فنی رو هم باید خودت نصب کنی. ما 8تا مرکز مخابراتی توی همدان داریم.
باید جایی که برای دفتر میگیری به دفترمرکزی، یعنی ارامگاه نزدیک باشه تا کارها زودتر انجام بشه. بامرکز باباطاهر که از مراکز SC هست هم
باید بابت پهنای باند هماهنگ کنی. همه این کارها با کار مفید لااقل 6ماه وقت میبره. اگه همه چیز روی حساب باشه. بابت اینکه اون شرکتها
به شما گفتن پول تجهیزات نمیگیرن، خیال نکینن کار تمومه برین مجوز شرکت بگیرین و تموم! نه اینجوری نیست! اگر بابت وسال پولی در ابتدا
به شرکت مورد نظر ندین، باید اجاره بهای اون وسایل رو بدین. لااقل برای سرور داخلی. حتی با دادن همه پول تجهیزات یا مبلغی به عنوان
ضمانت، شرکت از شما تا 6ماه پولی نمیگیره. بعد از اون باید حق نمایندگی رو تمتم و کمال به شرکت بدین.
پس باید در انتخاب بی نهایت دقت کرد. چون یک اشتباه بربره با یک ضرر لااقل 50.000.000میلیونی ناقابل که عملا از دست میره. من توصیه میکنم
اول یک براورد بودجه کلی انجام بدین بعد وارد این کار بشین. خود من آمار سرور و تجهیزات مخابراتی رو تا چند وقت پیش داشتم. قیمت نسبتا
معقولی داشتن! ولی با شروع تحریم ها قیمتها به حدی افزایش پیدا کردند که قابل تصور نبود! صرف گرفتن مجوز نمیشه شرکت دایر کرد، دوست من.
البته این تلاش شما قابل تقدیر و ستودنی هستش.

Hamed DC
31-07-2012, 17:44
یک نکته رو یادم رفت بگم و اینکه، به هیچ فرد حقیق مجوز HSPداده نمیشه. مگه اینکه پهنای باند بسیار مناسبی رو
از زیر ساخت بابت این کار خریداری کنید. تا 5ماه پیش همه پهنای باند ایران از زیر دست مخابرات رد میشد، اما با پا گرفتن
زیرساخت و نفوذ به خدمات باند پهن، دیگه خود مخابرات هم رفته زیرنظر زیرساخت و از ائنجا خدمات میگیره. پس، مجوز
شما برای نمایندگی هست نه خود ISP. مگه اینکه تعدای سرور قدرتمند خریداری کنید و کل ایران رو پوشش بدین که
عملا در همدان به شما چنین مجوزی نمیدن. بجر اصفهان. مشهد و تهران و شاید هم شیراز، تهران، به بقیه استانها
متناسب با وسعت و حجم کاربری، مجوز ISPداده نمیشه یا بسختی!!!!

amir1024
31-07-2012, 18:59
خب ما هم اگه ببینیم درست و حسابی هست و می ارزه میخواهیم ثبت شرکت کنیم دیگه اینا رو بلدیم بچه ابتدایی که نیستیم باز هم ممنون از راهنمایی هات

Hamed DC
31-07-2012, 20:53
خب ما هم اگه ببینیم درست و حسابی هست و می ارزه میخواهیم ثبت شرکت کنیم دیگه اینا رو بلدیم بچه ابتدایی که نیستیم باز هم ممنون از راهنمایی هات

ثبت شرکت خیلی هزینه داشته یه تومنه عزیزمن!
بقیه موارده که حسابی آدمو میندازه تو خرج!!!!!!
امیدوارم موفق بشی و بیام ازت سرویس بگیرم.

amir1024
31-07-2012, 21:01
انشاالله که میشه البته کمک بقیه هم لازمه چون فیلم هندی که نیست کلی زحمت داره

Hamed DC
02-08-2012, 00:59
دوستان از شرکت جدید خبری نشد؟؟؟؟؟؟

amir1024
02-08-2012, 16:01
در حال پیگیری هستیم

Hamed DC
02-08-2012, 20:35
در حال پیگیری هستیم

حتما نتیجه رو اعلام کن.

amir1024
03-08-2012, 17:56
فعلا از معرفی کامل شرکت معذوریم و داریم کارهاش رو انجام میدیم یه چند روز دیگه خبرتون میکنیم یه عکس از کسانی که از این شرکت دارن و سرعت دانلودشون رو نشون دادن براتون میذارم

amir1024
04-08-2012, 11:54
کسانی که از حبیبی خیکی داشتن توی کجا میرفتن باقیمانده سرویسشون رو نگاه میکردن ساعت رایگانشون از کی بود سریع بگین

Hamed DC
11-08-2012, 00:19
فعلا از معرفی کامل شرکت معذوریم و داریم کارهاش رو انجام میدیم یه چند روز دیگه خبرتون میکنیم یه عکس از کسانی که از این شرکت دارن و سرعت دانلودشون رو نشون دادن براتون میذارم

شما یه تست گذاشتی و رفتی. اینکه نشد کار!!!
شرکت و نمایندگیتون به کجا رسید؟؟؟؟
چند هفته گذشت و هنوز خبری نیست!!!!!

bahsalam1
15-08-2012, 12:42
این adsl مخابراته و من هم ازش راضیم فقط بدی کار مخابرات همدان اینه که برای 512 به بالا دانلود شبانه نداره و همینطور هم الان دیگه شهر ها دارن به سمت ترافیک unlimited میرن ولی همدان هنوز ترافیک حجمی داره برای مثال adsl کرمانشاه. adsl من 256 کیلو 3 گیگ هست و شبا هم 500 مگ دانلود میکنه تازه اگه زور بزنه

البته توی این تست سرور من رو نوشت کرج. یعنی سرور همدان دایورت روی کرج هست؟

amir1024
18-08-2012, 18:52
فعلا که میگن به همدان نمایندگی نمیدیم ولی یکی از دوستان ثبت نام کرده که سرویس بگیره تا ببینه سرعتشون چطوره بعد کارهاشو انجام بدیم که متاسفانه مخابرات فعلا رانژه نمیکنه. شما اگه خیلی برات مهمه یه کاری هم شما میکردی نه این که بشینی و فقط :3:(دستور) بدی وقتی هم که سرویس گرفتی بشینی و همینجور ایراد بگیری ما باید ببینیم سرویس هاشون واقعا چطوره بعد سعی کنیم نمایندگی بیاریم فعلا هم از دادن اطلاعات دیگه معذوریم هرکی هم هرچی میخواد بگه

Hamed DC
18-08-2012, 20:14
فعلا که میگن به همدان نمایندگی نمیدیم ولی یکی از دوستان ثبت نام کرده که سرویس بگیره تا ببینه سرعتشون چطوره بعد کارهاشو انجام بدیم که متاسفانه مخابرات فعلا رانژه نمیکنه. شما اگه خیلی برات مهمه یه کاری هم شما میکردی نه این که بشینی و فقط :3:(دستور) بدی وقتی هم که سرویس گرفتی بشینی و همینجور ایراد بگیری ما باید ببینیم سرویس هاشون واقعا چطوره بعد سعی کنیم نمایندگی بیاریم فعلا هم از دادن اطلاعات دیگه معذوریم هرکی هم هرچی میخواد بگه

جالبه. دستور!!!!!!!!!! ههههههههههههه!!!!

NeORiN
18-08-2012, 21:29

اخه داداش من نمایندگی زدن که به این راحتیا نیست که با برو بچ جمع بشین نمایندگی بزنین!
کلی مدرک و خرج و جواز و.... میخواد. حداقل 6 7 ماه رفت و آمد داره.
معلومه اینطور بهتون نمایندگی نمیدن.

این شرکت مگه توو همدان که دوستتون میخواد تستش کنه....
نکنه این شرکت جدیده س!!!!!!!!!!!

Hamed DC
20-08-2012, 15:11
جالبه، دوستان اول میان نظر سنجی برای شرکت راه میندازن که برن سراغ چه شرکتی. بعدش میگن اسم رو نمیشه لو داد!!!!!!!
شاید پیش خودشون فکر کردن بقیه هم میرن نمایندگی میگیرن و دست زیاد میشه.ههههههههههه. خدا این دستارو زیاد کنه تا کار
مردم هم راه بیفته. موندم این نمایندگی زدن با چراغهایی خاموش، آخرو عاقبتش چی میشه!!!؟؟!!!؟؟

M e i s a m
20-08-2012, 15:15
نه اصلا اینطور نمیشه یه قرار بذارید برید همدیگه رو بکوبید! :دی خواهشا حرصی که از اینترنت خراب همدان و ایران دارید رو سر یه بنده خدا که دنبال درست کردنشه خالی نکنید که تــــــــــــــــــــــــ ــــــه بی معرفتیه اونم در حق یه همشهری!
بعضی چیز ها رو ادم میخونه واقعا... جای تاسف داره

حالا شما اگه نت بهتری سراغ دارید به ما هم بگید! یکبار کاری غیر از حرف زدن و ایه یاس خوندن و پریدن به دیگران انجام بدید اونم بخاطر مشکلات خودتون! فعلا که ظاهرا نت بهتر رو شما دارید و ما خراب تر ولی باز تلاشمون رو میکنیم!

از دوستانی که سنشون هم بالاتره ادم انتظار دیگه ای داره ولی انگار لحن دوستانه برخورد کردن تو وجود یه سری نیست

در مورد نمایندگی هم من با این همین امیر اقا صحبت کردم تا جایی هم دنبالش رفتیم بر خلاف شما هزار جورش رو هم جور کردیم اگر چه ریسکش سنگینه ولی بدون جلو رفتن هم کاری پیش نمیره که ظاهرا یه سری با پارتی و اشنایی و چه میدونم چه کار هایی جلوی ما رو گرفتن (حالا مخابرات به کنار که الان 3 هفتست واسه من رانژه نمیکنه) و محض اطلاعتون دست اون اقای حبیبی هم در کار هست ;)
وگرنه ما تا قبل از هنرنمایی ایشان و دوستان کارمون اوکی بود و نمایندگی فروش رو گرفته بودیم هدفمون هم شاید واقعا پول نبود بیشتر نت خوب بود که همراهش خرج خود کار رو هم در بیاره همدان هم یه پیشرفتی بکنه

شرایط این شرکت هم خاص و عالی بود که هزینه و زحمت ما رو خیلی کمتر میکرد وگرنه چیزی که زیاده شرکت! تو همین یه ذره همدان چند تا فقط پارس انلاین هست خدا میدونه!

NeORiN
20-08-2012, 20:45
برادر شما کمک خواستی و ما نکردیم؟؟؟
این دوستت اومد یه نظرسنجی کردو رفت بعدش با لحنی طلبکارانه اومده پست داده.

ما اگه نت خوب داشتیم نیازی نبود بیایم اینجا پست بذاریم یا پیگیر باشیم....

من و دوستان خیلی زودتر از شما اقدام کردیم برای نمایندگی.... اما برای نمایندگی زدن اونم توو همدان یکسری موانع وجود داره که عملی شدن این کارو سخت میکنه.....

میتونم بپرسم اسم این شرکتی که نمایندگی فروشش رو گرفته بودین چی هست؟؟ واینکه حبیبی چه نقشی تو این کار داشته؟؟

Hamed DC
20-08-2012, 21:12
نه اصلا اینطور نمیشه یه قرار بذارید برید همدیگه رو بکوبید! :دی خواهشا حرصی که از اینترنت خراب همدان و ایران دارید رو سر یه بنده خدا که دنبال درست کردنشه خالی نکنید که تــــــــــــــــــــــــ ــــــه بی معرفتیه اونم در حق یه همشهری!
بعضی چیز ها رو ادم میخونه واقعا... جای تاسف داره

حالا شما اگه نت بهتری سراغ دارید به ما هم بگید! یکبار کاری غیر از حرف زدن و ایه یاس خوندن و پریدن به دیگران انجام بدید اونم بخاطر مشکلات خودتون! فعلا که ظاهرا نت بهتر رو شما دارید و ما خراب تر ولی باز تلاشمون رو میکنیم!

از دوستانی که سنشون هم بالاتره ادم انتظار دیگه ای داره ولی انگار لحن دوستانه برخورد کردن تو وجود یه سری نیست

در مورد نمایندگی هم من با این همین امیر اقا صحبت کردم تا جایی هم دنبالش رفتیم بر خلاف شما هزار جورش رو هم جور کردیم اگر چه ریسکش سنگینه ولی بدون جلو رفتن هم کاری پیش نمیره که ظاهرا یه سری با پارتی و اشنایی و چه میدونم چه کار هایی جلوی ما رو گرفتن (حالا مخابرات به کنار که الان 3 هفتست واسه من رانژه نمیکنه) و محض اطلاعتون دست اون اقای حبیبی هم در کار هست ;)
وگرنه ما تا قبل از هنرنمایی ایشان و دوستان کارمون اوکی بود و نمایندگی فروش رو گرفته بودیم هدفمون هم شاید واقعا پول نبود بیشتر نت خوب بود که همراهش خرج خود کار رو هم در بیاره همدان هم یه پیشرفتی بکنه

شرایط این شرکت هم خاص و عالی بود که هزینه و زحمت ما رو خیلی کمتر میکرد وگرنه چیزی که زیاده شرکت! تو همین یه ذره همدان چند تا فقط پارس انلاین هست خدا میدونه!

بازهم باید بگم که، واقعا جالبه. با خوندن این پست......
دوست عزیز، من هر چی که لازم بود برای نمایندگی رو خدمتتون گفتم.
عامل فروش هم با نمایندگی فرق میکنه. برخی شرکتها سرورهای شیرینگ دارن که به هیچ کسی نمایندگی فعال نمیدن و فقط عاملین فروش
در اختیار میگیرن. این رو میپرسیدین من یا دوستان دیگه بهتون میگفتیم! برای زدن نمایندگی فعال هم لااقل بودجه100.000.000میلیونی نیازه!
البته هزینه سرورها شاید بیشتر هم بشه. این نمایندگی هستش و عامل فروش شدن هزینه معادل نهایتا10.000.000میلیون میخواد. اونم فقط
جا و هزینه های جانبی. وگرنه هیچ هزینه دیگه ای نداره یه دستگاه کپی بزار کنارت و فرم ثبت نام بزن و تمومه کار.
معلوم بود تقریبا. بخاطر اینکه از هر دوی شما چند وقتی بود خبری نبود! به شخصه سعی میکنم هر کسی کمکی ازم میخواد یا حس کنم که کمکی
از دستم برمیاد، دریغ نمیکنم. شما بهتر بود چند صفحه قبل رو هم میخوندی. این آقا امیر شما با تندترین لحن با شخص من صحبت کرد. من هم
وایسادم کنار ببینم چطور فیلم هندی میخواد بازی کنه! آخه خودش به فیلم هندی خیلی علاقه داره! در ثانی این پست شما هم کاملا مغرضانه و
یک طرفه هستش. و نشون میده که شما هم با غرض ورزی نصبت به، به قول خودتون همشهری هاتون، حرف میزنید. لااقل کاری که به نظرخودتون
بد بود رو، انجام نمیدادین!
در مورد نمایندگی فعال(نه عامل فروش!) هم باید بگم که اگر با مونیتورینگ دقیق و کار اصولی باشه بعد از مدت کمی بعد از مستقر شدن تجهیزات،
میشه به سودآوری امیدوار بود و خطر کاری یا به قول خودتون ریسکش زیادم بالا نیست! فقط باید حساب شده و اصولی باشه که ماشالله شما
خودتون استادین.

Hamed DC
20-08-2012, 21:14

من و دوستان خیلی زودتر از شما اقدام کردیم برای نمایندگی.... اما برای نمایندگی زدن اونم توو همدان یکسری موانع وجود داره که عملی شدن این کارو سخت میکنه.....

میتونم بپرسم اسم این شرکتی که نمایندگی فروشش رو گرفته بودین چی هست؟؟ واینکه حبیبی چه نقشی تو این کار داشته؟؟

چی بگم والا داداش.
اینجور حرفها بیشتر آدم رو سرد میکنه تا امیدوار به کمک و.....
اگه نت ما خوب بود که با چراغ دنبال راه کور مخابرات نمی افتادیم. و از چاله به چاه نمی افتادیم.
خدا خیرت بده داداش. لااقل شما اینجا جنجال یا هاشیه سازی راه ننداختی وقتی با دوستاتون
رفتی دنبال نمایندگی.

amir1024
20-08-2012, 23:36
وایسا بینم یه چیزی هم ما طلب کار شدیم من 3 بار قبل از اینبار هم گفته بودم هیچکس حتی حرفی هم نزد فقط این دوستمون آقا میثم کمک کرد من اگه به فکر پول بودم میرفتم پی اکانت پروکسیفیر فروختن نه اینترنت که باید اول کلی پول بریزی پاش و ریسک کنی با این که خودم یه همدانی اصیل هستم و جد در جد من همدانی بوده ولی میگم همدانی ها چشم ندارن ببینن بقیه یه کاری برای پیشرفت شهر انجام بدن اگه شما ها چه hamed DC چه Norien میخواستین کمک کنین موقعی که ما کارمان گیره نمیامدین حرف زدن چنان که من اسم شرکت رو به شما بگم میخوای چیکار کنی شده مثل دوره قبلی ریاست ج.م.ه.و.ر.ی که همه ... ساکت شده بودن حالا دهن باز کردن دارم الان هم میگم معلوم نیست این حبیبی اینجا چه نقشی داره که ما نمیتونیم از اون ها نمایندگی بگیریم کار ثبت شرکت و ... میتونیم انجام بدیم فقط باید از دست این مخابرات راحت بشیم و مطمئن شیم که بهمون نمایندگی میدن هرکی هم ناراحته دیگه پیام نده این جا که جای دعوا و زیر پا خالی کردن نیست یه خورده از این ملایری ها یاد بگیرین که والا حق دارن میگن باید اونجا بشه استان فعلا هم کسی دیگه پیام نده هروقت اتفاقی افتاد چیزی شد بهتون خبر میدم

NeORiN
21-08-2012, 09:17
دیگه احتیاجی نیست اسم شرکت رو بگید. همه چیز مشخص شد !!!

امیدوارم موفق باشید....

Hamed DC
21-08-2012, 10:49
وایسا بینم یه چیزی هم ما طلب کار شدیم من 3 بار قبل از اینبار هم گفته بودم هیچکس حتی حرفی هم نزد فقط این دوستمون آقا میثم کمک کرد من اگه به فکر پول بودم میرفتم پی اکانت پروکسیفیر فروختن نه اینترنت که باید اول کلی پول بریزی پاش و ریسک کنی با این که خودم یه همدانی اصیل هستم و جد در جد من همدانی بوده ولی میگم همدانی ها چشم ندارن ببینن بقیه یه کاری برای پیشرفت شهر انجام بدن اگه شما ها چه hamed DC چه Norien میخواستین کمک کنین موقعی که ما کارمان گیره نمیامدین حرف زدن چنان که من اسم شرکت رو به شما بگم میخوای چیکار کنی شده مثل دوره قبلی ریاست ج.م.ه.و.ر.ی که همه ... ساکت شده بودن حالا دهن باز کردن دارم الان هم میگم معلوم نیست این حبیبی اینجا چه نقشی داره که ما نمیتونیم از اون ها نمایندگی بگیریم کار ثبت شرکت و ... میتونیم انجام بدیم فقط باید از دست این مخابرات راحت بشیم و مطمئن شیم که بهمون نمایندگی میدن هرکی هم ناراحته دیگه پیام نده این جا که جای دعوا و زیر پا خالی کردن نیست یه خورده از این ملایری ها یاد بگیرین که والا حق دارن میگن باید اونجا بشه استان فعلا هم کسی دیگه پیام نده هروقت اتفاقی افتاد چیزی شد بهتون خبر میدم
هر دم از این باغ بری میرسد!!!!
دوست عزیز بهتره باز هم پستهای قبلی من رو بخونی. زیر پای شما کی خالی کرده!!؟؟!!؟؟؟!!؟؟؟
من بیش از این چیزی نمیگم تا باز هم سوء برداشت شما و دوستانتون باعث سوء تفاهم های احتمالی نشه.

KING iMAN
21-08-2012, 11:19
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

M e i s a m
24-08-2012, 14:28
بازهم باید بگم که، واقعا جالبه. با خوندن این پست......
دوست عزیز، من هر چی که لازم بود برای نمایندگی رو خدمتتون گفتم.
عامل فروش هم با نمایندگی فرق میکنه. برخی شرکتها سرورهای شیرینگ دارن که به هیچ کسی نمایندگی فعال نمیدن و فقط عاملین فروش
در اختیار میگیرن. این رو میپرسیدین من یا دوستان دیگه بهتون میگفتیم! برای زدن نمایندگی فعال هم لااقل بودجه100.000.000میلیونی نیازه!
البته هزینه سرورها شاید بیشتر هم بشه. این نمایندگی هستش و عامل فروش شدن هزینه معادل نهایتا10.000.000میلیون میخواد. اونم فقط
جا و هزینه های جانبی. وگرنه هیچ هزینه دیگه ای نداره یه دستگاه کپی بزار کنارت و فرم ثبت نام بزن و تمومه کار.
معلوم بود تقریبا. بخاطر اینکه از هر دوی شما چند وقتی بود خبری نبود! به شخصه سعی میکنم هر کسی کمکی ازم میخواد یا حس کنم که کمکی
از دستم برمیاد، دریغ نمیکنم. شما بهتر بود چند صفحه قبل رو هم میخوندی. این آقا امیر شما با تندترین لحن با شخص من صحبت کرد. من هم
وایسادم کنار ببینم چطور فیلم هندی میخواد بازی کنه! آخه خودش به فیلم هندی خیلی علاقه داره! در ثانی این پست شما هم کاملا مغرضانه و
یک طرفه هستش. و نشون میده که شما هم با غرض ورزی نصبت به، به قول خودتون همشهری هاتون، حرف میزنید. لااقل کاری که به نظرخودتون
بد بود رو، انجام نمیدادین!
در مورد نمایندگی فعال(نه عامل فروش!) هم باید بگم که اگر با مونیتورینگ دقیق و کار اصولی باشه بعد از مدت کمی بعد از مستقر شدن تجهیزات،
میشه به سودآوری امیدوار بود و خطر کاری یا به قول خودتون ریسکش زیادم بالا نیست! فقط باید حساب شده و اصولی باشه که ماشالله شما
خودتون استادین.

چی بگم والا داداش.
اینجور حرفها بیشتر آدم رو سرد میکنه تا امیدوار به کمک و.....
اگه نت ما خوب بود که با چراغ دنبال راه کور مخابرات نمی افتادیم. و از چاله به چاه نمی افتادیم.
خدا خیرت بده داداش. لااقل شما اینجا جنجال یا هاشیه سازی راه ننداختی وقتی با دوستاتون
رفتی دنبال نمایندگی.

دوست دارم دانه دانه جواب جمله هاتون رو بدم ولی وقتش رو ندارم اگرم نیستم دنبال نمایندگی نیستم!! جای دیگه مشغول به کاری ام
بعضی جاها واقعا نمیشه بحث کرد با کسی که دوست داره یه سری مسائل رو اونطور که دوست داره ببینه نه اونطور که هست

بحث لحن صحبت و برخورد باید بگم شما 2 عزیز حامد و نئورین همون اولین باری هم که من این تاپیک اومدم بشدت بد برخورد کردید اون هم تو محیط مجازی که شرایط خاص خودش رو داره و الانم هر چی بگم و فرضا قبول هم بکنید تهش ممکنه به یه "من شرمندم و..." از این چیز ها ختم بشه که به درد کسی نمیخوره و کاری هم نمیکنه چون ناراحتی ای هم این وسط نیست! با این حال الانش هم همونطوری هستید! ولله دفعه اولم نیست که نت میام حداقل 10 سال سابقه دارم نه مسمتر ولی انواع و اقسام رو دیدم و صحبت و فعالیت کردم! این که میگم فقط بحث شخصیت و اخلاق شماست که من تا حالا هیچی نگفتم ولی دیگه جو اینکه شما اینجا سابقه دار ترید و یجورایی پیش کسوت هستید باعث شده برخورد کوته فکرانه و سبکی داشته باشید! ما اگر به فکر نت هستیم اول برای خودمونه بعد بقیه که وقتی هم نشد دیگه سر دیگران نمیکوبیم! من پست های شما رو میخونم احساس میکنم از عالم و آدم طلب دارید! اقا اینترنت حقه ولی چشمتون رو باز کنید و ببینید! بخصوص که تو این شهر همدان تو هیچی نمیشه درست پیشرفت کرد و باید بدبختی و دردسر رو به جون بخری اگر طالب یه چیز جدید باشی!

برسیم به باقیش
از اول اول بگم که من دنبال نمایندگی نبودم چون قبلا کم و بیش شنیده بودم دردسر هاش رو
با این امیر1024 هم نه رو هم ریخته بودم نه دنبال کاری بودم بلکه قبلا چون ایشان هم از همون نت من داشت و شبانه کمتر از نصف من میگرفت بهش پیغام دادم که راهنماییش کنم و یه سری باگ های پارس رو بهش بگم که کار هم نکرد براش ظاهرا
بعد چند هفته از این قضیه به من پیام داد که رفته دنبال نمایندگی و من اومدم اینجا و دیدم یه سری پست دادید و هیچی نشده انگار از هم طلب دارید! همه پست ها رو هم بلا استثناء خوندم با افرادی هم که اینجا میان و میرن تقریبا اشنایی ای دارم
خلاصه که من هم رفتم و اساس نامه ها رو خوندم و شرایط رو دیدم و چون این رفیقمون گفت من شرایطش رو جور میکنم گفتم کمکش میکنم که یک روز هم رفتیم صنف و زیرساخت همدان و شرایط رو پرسیدیم. من که با اون دردسر هاش بیخیال نمایندگی شدم و به فکر عامل فروش بودم که راحت تر و بهتر هم بود جا و تبلیغ و این هاش هم ردیف بود. از طرفی گرفتن پروانه خودش 2 ماه بود ثبت شرکت 1 2 ماه و کلی هم الافی داشت! مطمئن باشید اگر مطلبی رو هم نمیدونستیم علم غیب هم نداریم استاد هم نیستیم و باید از یکی میپرسیدیم حالا چه نت چه حضوری و تلفنی از افراد مختلف! کاری که مطمئنن شما هم اگر در توانتون بود میکردید حالا شاید با یکم تفاوت ولی در هر حالت فهمیدن مسائل پایه ای کار سختی هم نیست!!
بعد از اون یکی دو روز هم دیگه خبری ندارم از امیر1024 که چی کرد و چی میخواد بکنه از نظر من که دیگه منتفی شدست و عملی نیست یه سری افراد تو مخابرات و این ور اونور کار ما رو سخت کردن و نمیگیم دزدیدن ولی کاش حالا که اون ها گرفتن ازش ندزدن بلکه سرویس بهتر هم بدن یعنی کاری که ما میخواستیم بکنیم!

رسیدیم به گرفتنش که گفته بودن ردیفه و میدیم و خیلی هم خوبه ولی قشنگ 2 هفته بعدش گفتن که نمیدیم و یه بار گفتن داریم یه بار گفتن نمیدیم یه بار گفتن داریم وقتی هم میگفتی کجاس میگفتن نداریم خلاصه اصلا وضعیتی عجیب! 2 هفته بعد معلوم شد که مستر حبیبی رفته نمایندگی گرفته و خلاصه مغز و فکر اون ها رو هم شورانده علیه باقی کسایی که ممکنه بخوان بگیرن
در مورد این نمایندگی هم دیگه بخوام بگم چقدر تلاش کردیم بفهمیم کیه و واقعا هست یا نه و قضیه چیه اصلا اینجا جا نمیشه!

حالا بعد از 1 ماه که گذشته بود و نت من هم که گرفته بودم بعد از 3 هفته وصل نشده بود شماره این اقا رو دادن که همون حبیبی باشه و چند روز پیش زنگ زدم که بگم شاید اون بتونه درستش کنه که دیگه اب پاکی رو ریختن و 100% باورم شد چیزی که شنیده بودم رو! اینطور که من شنیدم مخابرات همدان دیگه یک ماهی هست که کامل با شرکت ها لج کرده و نه خطی رانژه میکنه نه خطی جمع اوری میکنه!! هیچ خطی! این هم در راستای همون گند های مخابرات همدان هست! حبیبی هم گفت که زنگ بزن پولت رو پس بگیر و اگه نت میخوای فقط میتونی از مخابرات بگیری!

در مورد این حبیبی عزیز هم تقریبا درست میگفتید این مستر حرف عادی هم بلد نیست بزنه! لحن برخورد سبک سرانه که میخوای فقط بگیری 2 3 تا بکوبی که فقط صداش در بیاد :دی در مورد مخابرات هم خودم بعد از 5 دقیقه روضه خواندن در گوشش گفت اره همونطوره که میگی!
یعنی که فعلا کار شرکت حبیبی هم لنگه و از یه طرف نمایندگی هم میگفت ما به حبیبی کنترل پنل ندادیم یعنی اگر اینطور باشه واقعا فرقی با عامل فروش نداره و نمیتونه از کنارش دزدی هاش رو بکنه!! که اگه باشه خیلی هم به نفع مشتری هاش هست که ضریب اشتارک اصلی شرکت که 1 به 5 هست رو نمیکنه 1 به 50!

باقی مسائل هم که من متهم شدم رو واگذار میکنم به کار دنیا و فقط میگم خوش باشید دیگه از این بیشتر که چیزی نمیشه گفت! لطف کنید قبل از پست دادن هم یه لیوان اب بخورید و سریع و با عصبانیت تایپ نکنید!!!

migmig3000
27-08-2012, 02:36
سلام.من احتمال داره از پاییز برای مدتی بیام همدان.به نظرتون کدوم شرکت الان وضعیت سرویس دهیش بهتره برای ADSL ؟
مخابرات همدان حجمیه یا نامحدود؟
ممنون از همگی

Hamed DC
27-08-2012, 13:40
سلام.من احتمال داره از پاییز برای مدتی بیام همدان.به نظرتون کدوم شرکت الان وضعیت سرویس دهیش بهتره برای ADSL ؟
مخابرات همدان حجمیه یا نامحدود؟
ممنون از همگی

سلام.
به سلامتی انشالله.
فعلا که کیفیت مخابرات قابل قبوله.
سرویس یک مگش برای وبگردی عالیه.
بقیه شرکتها افتادن سراشیبی سقوط!!!

migmig3000
27-08-2012, 18:27
سلام.
به سلامتی انشالله.
فعلا که کیفیت مخابرات قابل قبوله.
سرویس یک مگش برای وبگردی عالیه.
بقیه شرکتها افتادن سراشیبی سقوط!!!

ممنون سلامت باشید:40:
مخابرات همدان فقط سرویس حجمی ارائه میده؟

Hamed DC
28-08-2012, 08:10
ممنون سلامت باشید:40:
مخابرات همدان فقط سرویس حجمی ارائه میده؟

بله متاسفانه.
البته میدان رقابت به شدت داغ شده و شاید سرویسهای نامحدود رو هم بیاره!

amir1024
28-08-2012, 19:39
سلام
مخابرات همچنان در حال اذیت کردنه و خط ها رو رانژه نمیکنه ؟؟؟؟

NeORiN
28-08-2012, 22:31
احتمالا بخاطر بخش نامه جدیدی هستش که زیرساخت و مخابرات برای شرکت ها ابلاغ کردند و چون شرکت ها این بخش نامه رو فعلا نپذیرفته اند.
مخابرات هم رانژه خط ها رو انجام نمیده.باید ببینیم چی پیش میاد.

migmig3000
28-08-2012, 22:37
بله متاسفانه.
البته میدان رقابت به شدت داغ شده و شاید سرویسهای نامحدود رو هم بیاره!

ممنونم :10:

amir1024
28-08-2012, 23:41
هیچ زمانی در رابطه با پایان این کار اعلام نشده؟؟؟

peyman22
29-08-2012, 08:50

NeORiN
29-08-2012, 09:02

بله دقیقا.

فعلا که لج و لج بازی شده !
اگه این بخشنامه مورد قبول واقع بشه توسط شرکت ها صد در صد قیمت تعرفه هاشون بالاتر میره....

Hamed DC
29-08-2012, 09:36
سلام
مخابرات همچنان در حال اذیت کردنه و خط ها رو رانژه نمیکنه ؟؟؟؟

کار از این هم حادتر شده، و در دادن پهنای باند هم، تازگی ها زیر ساختم داره بازی درمیاره.
خدا به دادمون برسه!!!

amir1024
29-08-2012, 19:03
حالا شانسه ها. ما که خواستیم یه اینترنت با ترافیک 10 گیگ و رایگان 6 صبح تا 11 ظهر بگیریم با ماهی 18 تومان شانس مخابرات رانژه نمیکنه علتش هم این هست که وقتی میریم شرکت های خصوصی برای ثبت نام مبلغ 15 هزار تومان بابت نامه و کارهای دیگه میگیرن که میگن اون به مخابرات داده میشه ولی مخابرات توی این همه مدت رایگان این کار ها رو انجام میداده و 15 تومان رو ما اضافی پرداخت میکردیم که به خورد کارمند های اون جا میرفت الان هم که سر این قضیه با هم مشکل پیدا کردن و لج میکنن ولی برگ برنده دست مخابراته چون اون باید رانژه یا قطع کنه بد شانسی هم اینه که یه نفر آشنا توی مخابرات نداریم که بخواد برامون قطع و وصل کنه زمان پایان این بچه بازی هاشون هم که معلوم نیست پس بنا بر این باید همینطور با این شرکت های داغونی که داریم سر کنیم تا بلکه حاضر بشن یه طوری با هم کنار بیان .والا مگه 15 تومان چیه که به خاطرش دعواشون شده فقط پول یه فلش مموری 8 گیگه دیگه بین خودشون که تقسیمش کنن میشه 7 هزار و 500 این دیگه چیزی هست که به خاطرش به هم دیگه لج کنن ؟؟؟ اگر هم بخوایم زنگ بزنیم روابط عمومی شبکه خبر که کاری نمیکنن به خاطر این جنبش غیر متعهد ها سرشون شلوغه پس حرف آخر: انقدر باید بشینیم تا این ها دعواشون تموم بشه :9::9:

NeORiN
29-08-2012, 20:52
البته این سرویسی که شما قراره بگیرید 512 هستش و سرویس های خود مخابرات خیلی به صرفه تر از این شرکته !!:13: (بنا به تجربه عرض میکنم)
و فقطم برای این شرکت رانژه رایگان انجام میشه....!
همه جای کشور مخابرات 10تومن مبلغ اجاره پورت برای هر یوزر از شرکت های پپ میگیره. حالا بعضی شرکتا یه مبلغی هم خودشون به این ده تومن اضافه میکنن از یوزر میگیرن.
ولی الان بحث فرق کرده و مخابرات میخواد ساعتی هزینه رانژه از شرکتا بگیره....

tanhayetanha
02-09-2012, 14:20

اینترنت 2048 مخابرات !

amir1024
03-09-2012, 10:53
چه پینگ عالی داره. من که پینگم 340 هست میگن خیلی عالیه :18::18::18:

amir1024
09-09-2012, 10:35
بعد از تغیر ساعت رایگان پارس آنلاین دیشب که من تست کردم 700 مگ دانلود کرد با سرویس 128 اگه اینطوری باشه پس سرویس های 1 مگ باید شبی 4 گیگ بگیرن کسی تست کرده از ساعت 2 تا 7 صبح ؟؟؟؟

Hamed DC
10-09-2012, 08:28
بعد از تغیر ساعت رایگان پارس آنلاین دیشب که من تست کردم 700 مگ دانلود کرد با سرویس 128 اگه اینطوری باشه پس سرویس های 1 مگ باید شبی 4 گیگ بگیرن کسی تست کرده از ساعت 2 تا 7 صبح ؟؟؟؟

امیرجان شما کدوم مرکز هستی؟؟؟
سرویست چیه،عزیز؟؟؟

amir1024
10-09-2012, 10:05
مرکز بعثت دیشب دقیقا 1 گیگ و 248 مگ دانلود داشتم سرویسم 128 با ترافیک 4 گیگ هست از ساعت 2 تا 7 صبح. خودم که تا 4 نشسته بودم پینگش هم خوب بود برای بازی کردن حالا باید ببینیم تا کی این شکلی میمونه .
بقیه هم خبر بدن که مال اونا چطوری میگیره

M e i s a m
12-09-2012, 00:40
احتمالا اولشه اینطوریه
ولی حیف هم هست اون باگ پارس انلاین دیگه کار نمیکنه یحتمل :دی
زنگیدم دیروز پریروز بخش فروش اون بی صاحاب شده گفتم وصل نمیشه خودشم گفت مخابرات همدان رانژه نمیکنه و... قرار شده پولو پس بدن

نت خوب دوستان چی هست چی بگیریم؟ :دی
من یه خط خالی دارم اگه مخابرات خوبه یکی بگیرم ازش. پارس رو هم دارم همزمان پینگش همچنان خیلی عالیه واسه گیم

Koosha_Raisi
12-09-2012, 08:38
احتمالا اولشه اینطوریه
ولی حیف هم هست اون باگ پارس انلاین دیگه کار نمیکنه یحتمل :دی
زنگیدم دیروز پریروز بخش فروش اون بی صاحاب شده گفتم وصل نمیشه خودشم گفت مخابرات همدان رانژه نمیکنه و... قرار شده پولو پس بدن

نت خوب دوستان چی هست چی بگیریم؟ :دی
من یه خط خالی دارم اگه مخابرات خوبه یکی بگیرم ازش. پارس رو هم دارم همزمان پینگش همچنان خیلی عالیه واسه گیم

پینگ پارس آنلاین عالیه برای بازی !؟:31: ( البته من خودم دارم تو تهران پینگ 130 )

8.8.8.8 و 4.2.2.4 رو چند میگیرید ؟

M e i s a m
13-09-2012, 22:56
والا من زنگیدم برام درستش کردن الان ته سرعتم 1 مگه ولی پینگ با داخل 10 15 با خارج هم خوبه بد نیست

tanhayetanha
14-09-2012, 07:58
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=123ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=124ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=157ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=208ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=124ms TTL=50

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=225ms TTL=43
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=225ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=224ms TTL=44
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=226ms TTL=44

نتایج از اینترنت 2048 مخابرات !

Hamed DC
14-09-2012, 11:26
اینجور که معلومه،مخابرات خیلی کیفیتش خول شده.
باید کوچ کرد به سمت مخابرات.
دوستان همه راضی هستین؟؟؟
با256شبی چند گیگی میشه گرفت؟؟؟

amir1024
14-09-2012, 12:31
میثم جان کدوم رو وصل کردن
نوین نت ؟ یا مخابرات ؟

harrypotter
14-09-2012, 13:38
این نوین نت چیه جریانش؟

NeORiN
14-09-2012, 14:35
دوستان قضیه رانژه به کجا رسید ؟؟
مخابرات رانژه انجام میده؟؟

M e i s a m
14-09-2012, 14:46
نوین نت که داستان داره که حالا بگذریم ولی در کل خوبه! ظاهرا سرویس های خیلی خوبی داره میده تو کشور با مخابرات قرار داد داره نت اونها رو با پکیج های خودش بفروشه
اینطوریه که تو کل کشور هر جا مخابرات وصله این هم وصله و تجهیزات و این ها هم نمیخواد. همه چی هم داره مفت هم میده شبانش هم که تو همین فروم دیدم یه سری داشتن هر شب سرعتشون بدون افت مثل روز! تازه طرف میگفته میتونی شبانه رو انتخاب کنی که کدوم ساعت باشه مثلا 2 ظهر تا 6 عصر باشه یا... دقیقا نمیدونم الان چطوری شده
همدان فعلا شرکت ها کارشون تعطیل شده چون مخابرات لجیده نه رانژه میکنه نه جمع اوری خبرش به شرکت چند صد کیلومتر اونور تر همدان هم رسیده!
ما هم قصد گرفتن نمایندگی همین شرکت رو داشتیم ولله قصدش هم مالی نبود ولی در کل نشد اگرچه خیلی تلاش کردیم. دوستان عزیز تاپیک نشین هم که پست به پست گرم ترمون میکردن دیگه اصلا...
این سایتشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا الان بیفته دست حبیبی ببین چه دزدی ها که ازش نکنه این شرکت داره 4 مگ میده با ترافیک بالا با چه قیمتی!! چند جا هم خودم خوندم دیدم نه مثل اینکه واقعیه!

من الان همون پارس انلاین مریض خودم رو دارم :دی شبانه تعطیل سرعت در حد اسمی! البته نمیدونم با این تغییر ساعت ها چطور شده بهتر یا بدتر که یحتمل دومیه!

M e i s a m
14-09-2012, 14:53
دوستان پارس انلاینی که برای گیم میخوان نتشون رو زنگ بزنن شرکت بگن برای گیم هست و پینگ خوب میخواد یا که PROFILE GAMING بگن فعال کنن براشون. بیس سرعت میشه 1 مگ ولی می ارزه

این یه تست الان گرفتم با داخل و خارج

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamid_maxpayne
14-09-2012, 17:10
یعنی تو شهر ما که فقط مخابرات ADSL ارائه میده میشه از نوین نت خدمات گرفت؟
باید از سایتش سفارش ADSL داد؟
کسی اینکارو کرده تا حالا؟
تو رو خدا مارو راهنمایی کنید.

amir1024
14-09-2012, 17:35
یعنی تو شهر ما که فقط مخابرات ADSL ارائه میده میشه از نوین نت خدمات گرفت؟
باید از سایتش سفارش ADSL داد؟
کسی اینکارو کرده تا حالا؟
تو رو خدا مارو راهنمایی کنید.

میشه از نوین نت گرفت.
باید از سایتشون سفارش بدی بعد اونا نامه رو میفرستن مخابرات منتها مخابرات که فعلا رانژه نمیکنه وگرنه من نفر اولی بودم که ثبت نام کرده بود
زنگ زدم نت گستر گفتن که تا اول مهر سعی میکنن درستش کنن حالا معلوم نیست کی دست از این کاراشون بردارن

hamid_maxpayne
14-09-2012, 18:45
میشه از نوین نت گرفت.
باید از سایتشون سفارش بدی بعد اونا نامه رو میفرستن مخابرات منتها مخابرات که فعلا رانژه نمیکنه وگرنه من نفر اولی بودم که ثبت نام کرده بود
زنگ زدم نت گستر گفتن که تا اول مهر سعی میکنن درستش کنن حالا معلوم نیست کی دست از این کاراشون بردارن

یعنی اول باید این سرویسی که از مخابرات دارم رو قطع کنم؟(اگه اینطور باشه که معلوم نیست تا کی باید بی اینترنت بمونم).
دانلودهای شبانش چطوره؟
پینگش چطوره؟

M e i s a m
14-09-2012, 19:33
فعلا که کلا رو هواست کسی هم علم غیب نداره که جواب شما رو بده دوست عزیز لطفا بخون چیزایی رو که گفته میشه یک ماهه داریم حرفشو میزنیم !!

مدارک و این ها نمیخواد هر وقت ردیف شد برید از سایتش ثبت نام کنید باید خطت هم آزاد باشه یعنی نه مخابرات روش باشه نه شرکتی نه چیز دیگه ای و 2-7 روز میکشه تا وصل شه در شهر های عادی نه این کلان دهات که پر از عقده ایه معذرت میخوام بابت بی ادبی ولی واقعا... چی بگم اخه؟!

hamid_maxpayne
14-09-2012, 22:53
با این اوصاف ارزش نداره فعلا ، تا وقتی که مخابرات از خر شیطون پایین بیاد.

amir1024
15-09-2012, 16:39
این پارس آنلاین هم دیگه شورش رو در آورده سرویس 4 گیگ که گرفته بودم در عرض 4 روز تمام حجمش تموم شد موندم چطور من تمام آپدیت های ویندوز رو خاموش کردم پسورد وایرلس هم که خیلی طولانی و سخت هست هر وقت هم کار داشته باشم مودم رو روشن میکنم وقتی هم کارم تموم بشه خاموش بعد چطور شده که در عرض 4 روز حجم من تموم شده دزدی هاشون هم خیلی ضایعه هست الان هم که مجبور شدم از این سرویس little more استفاده کنم اگه مخابرات دست از این گند کاری هاش برداره اولین نفر منم که تقاضای قطع سرویس میدم و میرم از نوین نت میگیرم والا سرویس 512 به 2 مگ با حجم 5 گیگ ماهی 15 تومن دیگه کویت که میگن اینه هرکی هم که داشته راضی بوده . گفتم شبانه پارس درست شده لااقل شبی 1 گیگ میگیره اما بیشترین اندازه شبی 600 مگ میشه گرفت

NeORiN
16-09-2012, 11:23
سرعت دانلود شبانه برمیگرده به تعداد یوزر هایی که دارن تو اون زمان دانلود میکنن. هرچه بیشتر باشن اینطور ضریب اشتراک میره بالا.
در کل این افت سرعت شبا اگه از خود isp نباشه برمیگرده به شلوغی مرکز مخابرات , که تو همدان پاستور و بعثت از شلوغ ترین مرکز ها هستند

ولی در کل طبق اماری که از دوستانم گرفتم اوضای پارس به نسبت بهتر شده... شایدم مقطعی باشه

Hamed DC
16-09-2012, 14:36
سرعت دانلود شبانه برمیگرده به تعداد یوزر هایی که دارن تو اون زمان دانلود میکنن. هرچه بیشتر باشن اینطور ضریب اشتراک میره بالا.
در کل این افت سرعت شبا اگه از خود isp نباشه برمیگرده به شلوغی مرکز مخابرات , که تو همدان پاستور و بعثت از شلوغ ترین مرکز ها هستند

ولی در کل طبق اماری که از دوستانم گرفتم اوضای پارس به نسبت بهتر شده... شایدم مقطعی باشه

سلام کمال جان.
مخلصم.
اگه اوضاع پارس خوب شده، کوچ کنیم بریم اونجا!
راستی آمار دانلود شبانه هاش رو داری؟؟؟

NeORiN
16-09-2012, 15:19
سلام کمال جان.
مخلصم.

سلام حامد جون. نوکرم.
تا ببینیم مخابرات کی قضیه رانژه رو اوکی میکنه.
راستش امار دانلودو از یکی دو نفر گرفتم میگن بهتر شده نسبت به قبل. البته ساعتای رایگانش تغییر کرده.

Hamed DC
16-09-2012, 20:49
سلام حامد جون. نوکرم.
تا ببینیم مخابرات کی قضیه رانژه رو اوکی میکنه.
راستش امار دانلودو از یکی دو نفر گرفتم میگن بهتر شده نسبت به قبل. البته ساعتای رایگانش تغییر کرده.

فدای تو.
پس اگه اینجور باشه،که خیلی عالی میشه.
رانژه ازاد بشه،میرم پارس.نظرت چیه؟؟؟

amir1024
17-09-2012, 15:59
سلام کمال جان.
مخلصم.

من و چند نفر از دوستام داریم از پارس آنلاین فرار میکنیم اونوقت شما میخوای کوچ کنی ؟؟؟
اوضاع شبانه بهتر شده میشه با 128 شبی 700 مگ گرفت

NeORiN
17-09-2012, 16:25
فدای تو.
پس اگه اینجور باشه،که خیلی عالی میشه.
رانژه ازاد بشه،میرم پارس.نظرت چیه؟؟؟

فعلا که مخابرات بدجور لج کرده. جریمه هم شده سر این رانژه ها.

فکر کنم سرویس یه مگ سرعت خوبی بده...

M e i s a m
17-09-2012, 22:33
اقا رانژه اوکی شد بریزید نوین نت :دی
پارس نابوده اگرچه ثابت پاش نیستم ولی از دور میشنوم

مبین نت هم بد نیست 2 3 تا از دوستام دارن سرعتشون الان که یک ماه گذشته مثل روز اول شبانه با روزانه یکیه فقط یکم گرونه

amir1024
17-09-2012, 23:05
صبح اول وقت میرم که نامه قطع کردن بفرستم

sainaseifi
17-09-2012, 23:19
سلام به دوستان و اساتید
من فعلا پارس دارم یک هفته دیگه تموم میشه .
نظر صاحبنظران و دوستان رو میخوام بنظرتون از کجا ADSL بگیرم
PING پایین برام خیلی مهمه
دست همتون درد نکنه

amir1024
18-09-2012, 01:06
همین الان از یک نفر که از نوین نت داره پرسیدم این چیزی هست که اون به من گفت

آره خوبه من که ازش راضیم. خودم اول میخواستم سرویس بگیرم کلی تحقیق کردم دیدم سرعت نوین نت توی آمار سایت SPEEDTEST از همه شرکت ها بیشتره بعدش یه سرچ زدم تاپیکای شرکت های مختلف رو خوندم دیدم نوین نت بهتر از بقیه س ... قیمت ش هم خیلی ارزونه نسبت به سرویسی که میده.

سرعت شبانه الان 1 ماهه بین 50 تا 55 هست. میتونم 1 گیگ دانلود کنم. پینگش خوبه نسبتا... البته من کارم به پینگ نمیخوره واس همین زیاد نمیدونم بقیه چجوریه پینگشون ولی مال نوین نت برا تهران 50 تا 55 و برای 4.2.2.4 دوربره 170 هست. تا اونجا که خبر دارم فکر کنم فقط فن آوا پینگش بهتر باشه...

داداش به نظرم میصرفه بخریش... اصلا هیچ مشکل دیگه ای مثل قطعی تایم اوت و... هم نداره؛ من همیشه هروقت دکمه مودم رو زدم روشن شده چراغ ADSL ... البته DNS بعضی موقعا اذیت میکنه که خوب مشکلی نیست میتونی دستی با یه DNS عمومی عوضش کنی...

خب حالا صبح همگی بریزین از پارس آنلاین قطع کنین و برین سراغ نوین نت از اون بگیرین فقط وقتی گرفتین لطفا پهنای باند رو !!!! نکنین بذارین به همه برسه

amir1024
18-09-2012, 09:41
نه بابا هنوز مخابرات درست نشده رفتم نت گستر گفت مخابرات اصلا جوابگو نیست و زمانی برای پایان این کار اعلام نکرده باید همچنان ایستاد من که امروز زنگ میزنم روابط عمومی شبکه خبر میگم تا ببینیم اونها کاری برامون میکنن
این هم تست امروز با سرور تهران ساعت 17:55

بعد موندم
پارس به چی مینازه به سرعت یا پینگ ؟؟؟؟

aliahmadi22
19-09-2012, 12:47
دوستان من دانشچویی همدانم

خونه دانشجوییمون خیابان مدرسه،بهترین سرویسی که میتونم بگیرم چیه؟

اینترنت بیسیم مبین نت خوبه بگیرم؟

واسه دانلود شبانه بیشتر لازم دارم

M e i s a m
20-09-2012, 13:44
همین الان از یک نفر که از نوین نت داره پرسیدم این چیزی هست که اون به من گفت

آره خوبه من که ازش راضیم. خودم اول میخواستم سرویس بگیرم کلی تحقیق کردم دیدم سرعت نوین نت توی آمار سایت SPEEDTEST از همه شرکت ها بیشتره بعدش یه سرچ زدم تاپیکای شرکت های مختلف رو خوندم دیدم نوین نت بهتر از بقیه س ... قیمت ش هم خیلی ارزونه نسبت به سرویسی که میده.

سرعت شبانه الان 1 ماهه بین 50 تا 55 هست. میتونم 1 گیگ دانلود کنم. پینگش خوبه نسبتا... البته من کارم به پینگ نمیخوره واس همین زیاد نمیدونم بقیه چجوریه پینگشون ولی مال نوین نت برا تهران 50 تا 55 و برای 4.2.2.4 دوربره 170 هست. تا اونجا که خبر دارم فکر کنم فقط فن آوا پینگش بهتر باشه...

داداش به نظرم میصرفه بخریش... اصلا هیچ مشکل دیگه ای مثل قطعی تایم اوت و... هم نداره؛ من همیشه هروقت دکمه مودم رو زدم روشن شده چراغ ADSL ... البته DNS بعضی موقعا اذیت میکنه که خوب مشکلی نیست میتونی دستی با یه DNS عمومی عوضش کنی...

خب حالا صبح همگی بریزین از پارس آنلاین قطع کنین و برین سراغ نوین نت از اون بگیرین فقط وقتی گرفتین لطفا پهنای باند رو !!!! نکنین بذارین به همه برسه

شما چرا هی جو میدی؟ وقت نکردم دوباره متن رو بخونم همونطور پست زدم ولی منظورم این بود که هر وقت درست شد برید نوین بگیرید اگه خواستید نه که درست شده :9:

harrypotter
20-09-2012, 20:32
الان مشکل رانژه مخابرات حل شده؟ میشه جمع کرد و از نوین نت گرفت؟

t800
21-09-2012, 19:21
خدا نگذره از ریتونی ها و مخابرات که باعث شدن 50روز سرگردان و بلاتکلیف بشیم، از شانس گند من افتادم گیر بچه بازی و لج و لج بازی یه عده بیسواد و احمق مثل مخابراتی های هیچی نفهم، من تا 20شهریور صبر کردم ببینم فرجی میشه که نشد مجبور شدم بعد از کلی هزینه های الکی برم از مخابرات اینترنت بگیرم از بین سرویس هاشون سرویس 2مگ یکماهه با 5گیگ ترافیک اعتباری گرفتم سرعتش دقیقا همونه یعنی اینطور نیست خدایی نکرده بره بالاتر پینگش خوبه من راضی هستم آپلودشم چیزی نگم بهتره توی این 12-10 روز قطعی نداشتم ولی دوستان خوبم موردی که خیلی باعث ناراحتیم شده اینه که من قبل از مخابرات یه سرویس 3ماهه با 5گیگ ترافیک میگرفتم و این 5گیگ تازه بعضی وقتها بعد از 3ماه اضافه هم میاوردم چون من زیاد اهل دانلود کردن نیستم مگر نرم افزارهایی مثل درایور گرافیک و آنتی ویروس و مرورگر و یه چندتا دیگه که مجموعا به 500مگ نمیرسن اونم نه همیشه و بیشتر کارم وب گردی و بعضی وقتها هم MW2,3رو آنلاین بازی میکنم اما بعد از اینکه از مخابرات اینترنت گرفتم تا الان که هنوز 12-10روز بیشتر نگذشته نتنها ترافیک اولیه ام تموم شده بلکه مجبور شدم 4گیگ هم ترافیک اضافی خریداری کنم دوستان خوبم من دانلود داشتم اما حسابه مقدارش دستم بوده من حساب میکنم بفرض 500مگ دارم دانلود میکنم ولی وقتی مراجعه میکنم ترافیک کسر شدم رو ببینم، میبینم بیشتر از اون چیزی که واقعا استفاده کردم یا دانلود کردم از من حجم کم کرده میرم چندتا صفحه باز میکنم میبینم 70-60 مگ ازم کم کرده میرم تو بازی در میام میبینم واسه نیم ساعت چقدر ترافیک ازم کم کرده درصورتی که قبل از مخابرات حساب میکردم میدیدم بعد از 2-1ساعت خیلی کم از ترافیکم کم شده(منظورم ispلعنتی قبلیم) من با 5گیگ 3ماه سر میکردم ولی الان به 10روز نکشیده من 8گیگ ترافیک سوزوندم؟! آخه این مخابرات لعنتی چطوری محاسبه میکنه؟!الان همون استفاده هایی رو میکنم که قبلا انجام میدادم چیزی فرق نکرده که، بخوام تماس بگیرم یا مراجعه کنم کسی پاسخگو نیستش میگه لابد استفاده کردی، کاری نمیشه کرد آخه،اگه وضع اینطوری پیش بره واقعا واسم صرف نداره صبر میکنم میرم یه ispخصوصی سرویساشون که گرونه،شبانه رایگان هم که نمیدن، حجم دزدی هم که میکنن والله موندن تو مخابرات بدور از عقل سلیمه(همین مشکلاتی رو که گفتم یکی از دوستامم داره) تازه هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد اینترنت میلی هم که تشریف آورده و فعلا توی مراکز دولتی 31 استان هم میخواد در مرحله اول اجرا بشه تا قبل از سال جدید هم بهتون قول میدم نوبت کاربرهای خونگی میشه هم قیمت های اینترنت رو افزااااایش میدن که دیگه از پس هرکسی بر نیاد و هم سرعت هارو تا خفگی کاهش میدن و... واقعا متاسفم متاسفم متاسفم:37:

asdfgh9600
22-09-2012, 00:38
خداییش این بنده ی خدا این اخرای پستش قاطی کرده!:18:
ولی نمیدونم چرا مخابرات تو همدان حجمی میده ولی بعضی شهرها نامحدود میده! چرا!

sainaseifi
22-09-2012, 12:41
سلام به دوستان و اساتید
من فعلا پارس دارم 3 روز دیگه تموم میشه .
نظر صاحبنظران و دوستان رو میخوام بنظرتون از کجا ADSL بگیرم ؟
PING پایین برام خیلی مهمه برای بازی آنلاین ( adsl رو فقط برای بازی آنلاین میخوام )
دست همتون درد نکنه

t800
22-09-2012, 14:29
خداییش این بنده ی خدا این اخرای پستش قاطی کرده
دوست گرامی شما یه مقدار سنجیده تر و مودبانه تر هم شاید بتونید با اعضای سایت صحبت کنید و در مورد اونها از جملات کوچه بازاری استفاده نکنید، اینطور نیست؟! شما هم اگه بعد از 6سال سر و کار داشتن با این جور شرکت ها و مشکلاتی که واست درست میکنن و علاوه بر دزدی از شما و دادن خدمات ضعیف و مسائل دیگه بهتون بی احترامی هم میکنن و به هیچ وجه کسی جوابگوی شما نیست و تنها وظیفشون خالی کردن جیب شماست، شما هم وضعیتی بهتر از من نداشتید البته اگه این چیزها واسه شما مهم باشه، همین چند ساعت پیش دوباره مجبور شدم 1گیگ دیگه ترافیک بگیرم بجای 1000مگ به من 950مگ شارژ داده این 50مگ چرا باید کم بشه؟شما اسم این کار رو بغیر از دزدی میدونید؟ توضیحاتی هم که دادم بیشتر واسه کسایی بود که میخوان برن از مخابرات اینترنت بگیرن که با دید بازتری اقدام کنن تا حالا فقط 20هزار تومن پول ترافیک دادم 32هزار تومن پول سرویسشون رو دادم در حالی که هنوز دو هفته نشده، تماس میگیرم یا مراجعه میکنم کسی جواب درستی نمیده و کاری نمیتونم بکنم شما جای من بودی عصبانی نمیشدی؟هرچند فکر نمیکنم این چیزا واسه شما زیاد مهم باشه چون اگر کمی با اینطور مشکلات درگیر بودید شرایط رو درک میکردید و نمیگفتید طرف قاطی کرده این حرفتون واقعا بهم برخورد اینها مشکلاتی هستند که همه باهاشون درگیر هستند و مربوط به چند نفر شخص خاص هم نمیشه اگه میخوای بیشتر متوجه بشی صفحه 230 و 231 همین تاپیک رو بخون.

PING پایین برام خیلی مهمه برای بازی آنلاین ( adsl رو فقط برای بازی آنلاین میخوام )
دوست عزیز من در حد خودم کمکتون میکنم شاید بدردتون خورد فعلا من از مخابرات اینترنت دارم پینگش با سرویس روزانه بین 70-55 ثابته، من MW2,3رو بعضی وقت ها آنلاین بازی میکنم با سرورهای داخلی خیلی خوبه و با سرورهای غیرایرانی هم تا پینگ 200-150 هم خوبه و مشکل زیادی ندارید و قابل بازی کردن اما اینو در نظر داشته باش که ناجور از حجم ترافیکتون کم میکنه چه در مورد گیم چه در بقیه موارد باید یه جیب پرپول داشته باشی که هر دو سه روز 1گیگ ترافیک بخری البته اگه کارت فقط در همین حد باشه.

amir1024
23-09-2012, 20:28
مطلب رو به علت جنجالی بودن پاک کردم چون حوصله دنگ و فنگ ندارم چون همه این ها رو میدونیم نیاز نیست که من دوباره تکرار کنم

Hamed DC
27-09-2012, 08:29
خدا نگذره از ریتونی ها و مخابرات که باعث شدن 50روز سرگردان و بلاتکلیف بشیم، از شانس گند من افتادم گیر بچه بازی و لج و لج بازی یه عده بیسواد و احمق مثل مخابراتی های هیچی نفهم، من تا 20شهریور صبر کردم ببینم فرجی میشه که نشد مجبور شدم بعد از کلی هزینه های الکی برم از مخابرات اینترنت بگیرم از بین سرویس هاشون سرویس 2مگ یکماهه با 5گیگ ترافیک اعتباری گرفتم سرعتش دقیقا همونه یعنی اینطور نیست خدایی نکرده بره بالاتر پینگش خوبه من راضی هستم آپلودشم چیزی نگم بهتره توی این 12-10 روز قطعی نداشتم ولی دوستان خوبم موردی که خیلی باعث ناراحتیم شده اینه که من قبل از مخابرات یه سرویس 3ماهه با 5گیگ ترافیک میگرفتم و این 5گیگ تازه بعضی وقتها بعد از 3ماه اضافه هم میاوردم چون من زیاد اهل دانلود کردن نیستم مگر نرم افزارهایی مثل درایور گرافیک و آنتی ویروس و مرورگر و یه چندتا دیگه که مجموعا به 500مگ نمیرسن اونم نه همیشه و بیشتر کارم وب گردی و بعضی وقتها هم MW2,3رو آنلاین بازی میکنم اما بعد از اینکه از مخابرات اینترنت گرفتم تا الان که هنوز 12-10روز بیشتر نگذشته نتنها ترافیک اولیه ام تموم شده بلکه مجبور شدم 4گیگ هم ترافیک اضافی خریداری کنم دوستان خوبم من دانلود داشتم اما حسابه مقدارش دستم بوده من حساب میکنم بفرض 500مگ دارم دانلود میکنم ولی وقتی مراجعه میکنم ترافیک کسر شدم رو ببینم، میبینم بیشتر از اون چیزی که واقعا استفاده کردم یا دانلود کردم از من حجم کم کرده میرم چندتا صفحه باز میکنم میبینم 70-60 مگ ازم کم کرده میرم تو بازی در میام میبینم واسه نیم ساعت چقدر ترافیک ازم کم کرده درصورتی که قبل از مخابرات حساب میکردم میدیدم بعد از 2-1ساعت خیلی کم از ترافیکم کم شده(منظورم ispلعنتی قبلیم) من با 5گیگ 3ماه سر میکردم ولی الان به 10روز نکشیده من 8گیگ ترافیک سوزوندم؟! آخه این مخابرات لعنتی چطوری محاسبه میکنه؟!الان همون استفاده هایی رو میکنم که قبلا انجام میدادم چیزی فرق نکرده که، بخوام تماس بگیرم یا مراجعه کنم کسی پاسخگو نیستش میگه لابد استفاده کردی، کاری نمیشه کرد آخه،اگه وضع اینطوری پیش بره واقعا واسم صرف نداره صبر میکنم میرم یه ispخصوصی سرویساشون که گرونه،شبانه رایگان هم که نمیدن، حجم دزدی هم که میکنن والله موندن تو مخابرات بدور از عقل سلیمه(همین مشکلاتی رو که گفتم یکی از دوستامم داره) تازه هر دم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد اینترنت میلی هم که تشریف آورده و فعلا توی مراکز دولتی 31 استان هم میخواد در مرحله اول اجرا بشه تا قبل از سال جدید هم بهتون قول میدم نوبت کاربرهای خونگی میشه هم قیمت های اینترنت رو افزااااایش میدن که دیگه از پس هرکسی بر نیاد و هم سرعت هارو تا خفگی کاهش میدن و... واقعا متاسفم متاسفم متاسفم:37:

کاملا موافقم....

Hamed DC
27-09-2012, 08:31
مطلب رو به علت جنجالی بودن پاک کردم چون حوصله دنگ و فنگ ندارم چون همه این ها رو میدونیم نیاز نیست که من دوباره تکرار کنم

نمیدونم چرا همیشه اینجور مطالب رو تو میزنی و آخرش هم فقط مدعی العموم میشی و حقت رو میخوای!!!
خدا به خیر بگذرونه!!!

amir1024
27-09-2012, 13:35
شما بد برداشت کردی حامد جان من نه مدعی شدم نه حقی از کسی خواستم فقط از حرف یه نفر تعریف کردم و شما اون مطلبی که من نوشته بودم دیده بودی ؟ مطلب رو به خاطر این پاک کردم چون اگه کسانی که ازشون اسم برده بودم مطلب رو میدیدن بعد میرفتن ادعای حیثیت میکردن باید بری دادگاه و از این جور چیزا برای چی فقط برای این که تو فضای مجازی کار ها و ضعف های یک گروه رو گفتی حالا خر بیار باقالی بار کن برای این بود که پاک کردم وگرنه من قانون رو بلدم و طبق قانون باید مطلب مینوشتم اما این زیادی شد به شما ها هم میگم اگه میخواین مطلبی بزنید و توش از کسی انتقاد کنین بهتره اسمش رو طوری بگین که به طور مستقیم معلوم نشه اون طرف کی هست تنها علتش این بود نه چیز دیگه ای مطلب هم فقط گفتن ضعف های این کلان دهات بود

حالا اگه میبینید من بلد نیستم حرف بزنم و فقط مدعی میشم بعد زیرش میزنم خب من از انجمن میرم مشکلی نداره هر کسی که موافقه من بمونم بگه و هر کسی هم که موافقه من برم بگه من انتقاد پذیر هستم اگه دوست دارین من میمونم اگر هم نه که میرم

Hamed DC
28-09-2012, 11:49
شما بد برداشت کردی حامد جان من نه مدعی شدم نه حقی از کسی خواستم فقط از حرف یه نفر تعریف کردم و شما اون مطلبی که من نوشته بودم دیده بودی ؟ مطلب رو به خاطر این پاک کردم چون اگه کسانی که ازشون اسم برده بودم مطلب رو میدیدن بعد میرفتن ادعای حیثیت میکردن باید بری دادگاه و از این جور چیزا برای چی فقط برای این که تو فضای مجازی کار ها و ضعف های یک گروه رو گفتی حالا خر بیار باقالی بار کن برای این بود که پاک کردم وگرنه من قانون رو بلدم و طبق قانون باید مطلب مینوشتم اما این زیادی شد به شما ها هم میگم اگه میخواین مطلبی بزنید و توش از کسی انتقاد کنین بهتره اسمش رو طوری بگین که به طور مستقیم معلوم نشه اون طرف کی هست تنها علتش این بود نه چیز دیگه ای مطلب هم فقط گفتن ضعف های این کلان دهات بود

حالا اگه میبینید من بلد نیستم حرف بزنم و فقط مدعی میشم بعد زیرش میزنم خب من از انجمن میرم مشکلی نداره هر کسی که موافقه من بمونم بگه و هر کسی هم که موافقه من برم بگه من انتقاد پذیر هستم اگه دوست دارین من میمونم اگر هم نه که میرم

امیر جان، به شخصه عدم رفتن تو رو خواهانم:40:
در مورد انتقاد هم باید بگم که دیگه کار از این کارا و آوردن یا نیاوردن اسم گذشته! این روال کل ایرانه نه همدان!
99درصد شرکتها هم یه شیر مخفی دارن که یه آب باریکه براشون باز کرده و زیرزیرکی ترافیک ملت رو خالی میکن
تا به نحوی بقای خودشون رو تضمین کنن. وگرنه کیفیت خوب و کارایی بالا در مملکت ما یک رویاست که حالاحالاها
محقق نمیشه.
امیدوارم ما هم توی این فروم سعی کنیم نقصهای این شرکتها رو بیشتر رو کنیم.
راستی گلم، صبانت توی همدان نمایندگی نداره؟؟؟
بطور اتفاقی از یکی شنیدم که نمایندگی داره. فکر کنم طرفای ایستگاه پردیس بود. دارم آمار دقیقش رو میگیرم.
خبرش رو هم به بچه های تاپیک میگم.

M e i s a m
28-09-2012, 15:26
حرف خیلی خوبی زدی حامد جان نمیدونم چرا هر جا میری حتی تو فروم معتبری مثل اینجا میخوان مشکلات رو بکوبن سر همدیگه و حقشون رو از هم بگیرن!! اینجا که کم ندیدیم اون به کنار! ولی جاهای دیگه هم همینه نمونه تاپیکی بود مال تعرفه های srt مخابرات چند ماه پیش هر کی نت خوب داشت میومد اونجا بد و بیراه میگفت به اونایی که میگفتن این طرح خوبه و کلا داستانی شده بود برای خودش یکی هم نبود بگه اخه مگه من چیکارم یا تو چیکاره ای :دی

t800
28-09-2012, 16:21
راستی گلم، صبانت توی همدان نمایندگی نداره؟
سلام همشهری، حامد جان اتفاقا من بعد از ریتون:2: (علیه لعنه:4:) رفتم سراغ این شرکت که ازشون سرویس بگیرم اما متاسفانه مواجه شدم با رانژه نکردن مخابرات که خودتون بهتر در جریان هستید، در مورد کیفیت سرویساشون موقعیتی پیش نیومد که خوب استفاده کنم و در موردشون نظر بدم و قضاوت کنم اما دو سه موردی که قابل بیان هست اینه که اول از همه توی چندین موردی که من مراجعه کردم یا تماس میگرفتم بسیار خوش برخورد و همراه با رفتار محترمانه و دوستانه ایی بودن و متواضع(البته اینرو هم بگم به هر حال باید شامل مرور زمان هم بشه که شما ببینید این برخوردشون بعدا و در مشکلاتی که واسه کاربر پیش میاد هم صدق میکنه یا نه،یا مثل ریتونی ها که موقع ثبت نام حتی حاضرن ماساژتم بدن ولی بعدش باهات مثل یه مزاحم و ... باهات برخورد میکنن) و روز آخرهم که دیگه مجبور شدم برم پولی رو که بابت سرویس اینترنت داده بودم ازشون پس بگیرم خیلی محترمانه و بدون سنگ اندازی و اذیت کردن بهم پس دادن که منم اومدم فعلا تا پایین اومدن مخابرات از خر شیطون از روی ناچاری از مخابرات اینترنت گرفتم که مشکلاته اون هم توی صفحه قبل توضیح دادم اما توی این چند وقت که پیگیر کیفیت خدمات صبانت بودم توی تاپیک مربوط به همین شرکت از کیفیت سرویس روزانه اشون تقریبا راضی بودن اما میگفتن شبونش تا شهریور ماه خوب بوده ولی بعد از اون با افت سرعت زیادی مواجه شده و از این قضیه خیلی شاکی بودن من در مورد این موضوع که با تهران تماس گرفتم میگفتن(راست و دروغش پای خودشون) مخابرات اجبار کرده چون قبلا اینطوری بوده که هرکسی میخواسته از شبانه رایگان استفاده کنه باید یه یوزر و پسورد مخصوص شبانه رو وارد میکرده اگه نه که از همون سرویس خودش استفاده میکرده و مخابرات گفته اینطوری کاربرها قابل ردگیری و شناسایی نیستن؟! منم گفتم مگه ما جنایتکاری تروریستی دزدی قاتلی چیزی هستیم که بخوان ردگیریمون کنن؟!(هممون میدونیم دلیله اصلی چی هست) و در مورد افت سرعته شبانشون میگفت دارن پهنای باند میخرن(اونجای آدم دروغگو) حالا دیگه نمیدونم این افت شبانش شامل حال کاربرهای همدان هم میشه یا نه چون یکی از دوستان میگفت نمایندگی همدان دسته خودشه و از هم سوا هستن؟!ولی من فکر نمیکنم اینطوری باشه به هر حال من در همین حد در جریان قرار گرفتم و متاسفانه کسی رو نمیشناسم که از این شرکت اینترنت داشته باشه تا ازش بپرسم و مطمئن بشم اگه از دوستان کسی سرویس اینترنت این صبانت رو داره لطف کنه بگه کیفیت روزانه و شبانش به چه صورت هستش،مورد جالبی که واسم سوال هست اینه که موقع درخواست سرویس 512به بالا صبانت ازتون نامه شرکت یا کارت دانشجویی و از این چیزا میخوان تا اون سرویس رو بهتون بدن(البته فرمالیتس ولی خوب باز باید اون مدارک رو بدی) اما موقعی که رفتم از مخابرات اینترنت 2مگ بگیرم هیچی بجز کارت ملی و برگ قبض تلفن نخواست؟!گفت هر کدوم از سرویس هارو میخوای انتخاب کن:7: :10: من که شاخ درآورده بودم کاسه داغتر از آش که میگن همینه البته چنان نقره داغم کرده که واسه هفت پشتم شده تجربه و خاطره:31: امروز حواسم نبود بجای 1گیگ 5گیگ شارژ کردم آی که چه ضدحالی شد:3: نمیدونم اگه اضافه اومد انتقالش میده ماهه بعد یانه به هرحال اینم آدرسشون:
آدرس صبانت: میدان جهاد اول خیابان جهان نما ساختمان آفتاب جنب بانک ملت طبقه دوم به اسم نگار گستر صبا شماره تماس هم 8351515

NeORiN
28-09-2012, 20:50
راستی گلم، صبانت توی همدان نمایندگی نداره؟؟؟
بطور اتفاقی از یکی شنیدم که نمایندگی داره. فکر کنم طرفای ایستگاه پردیس بود. دارم آمار دقیقش رو میگیرم.
خبرش رو هم به بچه های تاپیک میگم.
سلام به همگی. خوبی حامد جون؟؟؟؟
بله منم زمزمه هایی از اومدن صبانت به همدان شنیده بودم. ولی ادرس درستی ازش نداشتم که دوست عزیزمون زحمت کشیدن ادرس رو گفتن
منم از دوستانی که از صبانت سرویس دارن خواهش میکنم یه اماری از سرعت و روز و شب , پینگ و تعرفه هاش بده تا بتونیم بعد از لج و لج بازی مخابرات
این شرکت رو تست کنیم.

NeORiN
28-09-2012, 20:54
سلام همشهری، حامد جان اتفاقا من بعد از ریتون:2: (علیه لعنه:4:) رفتم سراغ این شرکت که ازشون سرویس بگیرم اما متاسفانه مواجه شدم با رانژه نکردن مخابرات که خودتون بهتر در جریان هستید، در مورد کیفیت سرویساشون موقعیتی پیش نیومد که خوب استفاده کنم و در موردشون نظر بدم و قضاوت کنم اما دو سه موردی که قابل بیان هست اینه که اول از همه توی چندین موردی که من مراجعه کردم یا تماس میگرفتم بسیار خوش برخورد و همراه با رفتار محترمانه و دوستانه ایی بودن و متواضع(البته اینرو هم بگم به هر حال باید شامل مرور زمان هم بشه که شما ببینید این برخوردشون بعدا و در مشکلاتی که واسه کاربر پیش میاد هم صدق میکنه یا نه،یا مثل ریتونی ها که موقع ثبت نام حتی حاضرن ماساژتم بدن ولی بعدش باهات مثل یه مزاحم و ... باهات برخورد میکنن) و روز آخرهم که دیگه مجبور شدم برم پولی رو که بابت سرویس اینترنت داده بودم ازشون پس بگیرم خیلی محترمانه و بدون سنگ اندازی و اذیت کردن بهم پس دادن که منم اومدم فعلا تا پایین اومدن مخابرات از خر شیطون از روی ناچاری از مخابرات اینترنت گرفتم که مشکلاته اون هم توی صفحه قبل توضیح دادم اما توی این چند وقت که پیگیر کیفیت خدمات صبانت بودم توی تاپیک مربوط به همین شرکت از کیفیت سرویس روزانه اشون تقریبا راضی بودن اما میگفتن شبونش تا شهریور ماه خوب بوده ولی بعد از اون با افت سرعت زیادی مواجه شده و از این قضیه خیلی شاکی بودن من در مورد این موضوع که با تهران تماس گرفتم میگفتن(راست و دروغش پای خودشون)

بله در مورد ریتون شدیدا باهاتون موافقم

Hamed DC
30-09-2012, 01:14
حرف خیلی خوبی زدی حامد جان نمیدونم چرا هر جا میری حتی تو فروم معتبری مثل اینجا میخوان مشکلات رو بکوبن سر همدیگه و حقشون رو از هم بگیرن!! اینجا که کم ندیدیم اون به کنار! ولی جاهای دیگه هم همینه نمونه تاپیکی بود مال تعرفه های srt مخابرات چند ماه پیش هر کی نت خوب داشت میومد اونجا بد و بیراه میگفت به اونایی که میگفتن این طرح خوبه و کلا داستانی شده بود برای خودش یکی هم نبود بگه اخه مگه من چیکارم یا تو چیکاره ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام میثم جان.
ایشالله که همگی دست به دست هم بدیم و بعد از برطرف کردن یکسری سوء تفاهمات، به فکر همدیگه باشم.
چون تا شما و من به هم کمک نکنیم این شرکتی های بی..... به ماها کمک نمیکنن که هیچ، جیبمونم میزنن.
ممنون که با حسن توجهت همیشه ، من و سایر دوستان رو مورد لطف قرار میدی.

سلام به همگی. خوبی حامد جون؟؟؟؟
بله منم زمزمه هایی از اومدن صبانت به همدان شنیده بودم. ولی ادرس درستی ازش نداشتم که دوست عزیزمون زحمت کشیدن ادرس رو گفتن
منم از دوستانی که از صبانت سرویس دارن خواهش میکنم یه اماری از سرعت و روز و شب , پینگ و تعرفه هاش بده تا بتونیم بعد از لج و لج بازی مخابرات
این شرکت رو تست کنیم.
سلام کمال جون. فداتــــــــــ
راستش درگیر آزمون میان دوره(دور آخر) شدم. قضیه همون و پوز و بقیه داستاناس!!!
اره والا. خدا کنه این صبانت به داد دلمون برسه. یکی از دوستای من یه سرویس ازش
داره. من هم از اون شندیم. ظاهرا یه چند ماهی هست که فعالیت رسمیش رو شروع
کرده. البته توی همه مراکز نه. فکر میکنم بعثت و پاستور و باباطاهر و تختی. لااقل اینارو
کاملا مطمئنم که فعاله. دوستم میگفت سرویسش(که1به2هست) توی تموم ساعات
سرعتش 230هست. البته اون چند وقتی هست رانژه کرده ولی همدان نبود و نمیتونستم
آمارشو ازش بگیرم. خونوادش هم چیزی به من لو نمیدادن.

سلام همشهری، حامد جان اتفاقا من بعد از ریتون:2: (علیه لعنه:4:) رفتم سراغ این شرکت که ازشون سرویس بگیرم اما متاسفانه مواجه شدم با رانژه نکردن مخابرات که خودتون بهتر در جریان هستید، در مورد کیفیت سرویساشون موقعیتی پیش نیومد که خوب استفاده کنم و در موردشون نظر بدم و قضاوت کنم اما دو سه موردی که قابل بیان هست اینه که اول از همه توی چندین موردی که من مراجعه کردم یا تماس میگرفتم بسیار خوش برخورد و همراه با رفتار محترمانه و دوستانه ایی بودن و متواضع(البته اینرو هم بگم به هر حال باید شامل مرور زمان هم بشه که شما ببینید این برخوردشون بعدا و در مشکلاتی که واسه کاربر پیش میاد هم صدق میکنه یا نه،یا مثل ریتونی ها که موقع ثبت نام حتی حاضرن ماساژتم بدن ولی بعدش باهات مثل یه مزاحم و ... باهات برخورد میکنن) و روز آخرهم که دیگه مجبور شدم برم پولی رو که بابت سرویس اینترنت داده بودم ازشون پس بگیرم خیلی محترمانه و بدون سنگ اندازی و اذیت کردن بهم پس دادن که منم اومدم فعلا تا پایین اومدن مخابرات از خر شیطون از روی ناچاری از مخابرات اینترنت گرفتم که مشکلاته اون هم توی صفحه قبل توضیح دادم اما توی این چند وقت که پیگیر کیفیت خدمات صبانت بودم توی تاپیک مربوط به همین شرکت از کیفیت سرویس روزانه اشون تقریبا راضی بودن اما میگفتن شبونش تا شهریور ماه خوب بوده ولی بعد از اون با افت سرعت زیادی مواجه شده و از این قضیه خیلی شاکی بودن من در مورد این موضوع که با تهران تماس گرفتم میگفتن(راست و دروغش پای خودشون) مخابرات اجبار کرده چون قبلا اینطوری بوده که هرکسی میخواسته از شبانه رایگان استفاده کنه باید یه یوزر و پسورد مخصوص شبانه رو وارد میکرده اگه نه که از همون سرویس خودش استفاده میکرده و مخابرات گفته اینطوری کاربرها قابل ردگیری و شناسایی نیستن؟! منم گفتم مگه ما جنایتکاری تروریستی دزدی قاتلی چیزی هستیم که بخوان ردگیریمون کنن؟!(هممون میدونیم دلیله اصلی چی هست) و در مورد افت سرعته شبانشون میگفت دارن پهنای باند میخرن(اونجای آدم دروغگو) حالا دیگه نمیدونم این افت شبانش شامل حال کاربرهای همدان هم میشه یا نه چون یکی از دوستان میگفت نمایندگی همدان دسته خودشه و از هم سوا هستن؟!ولی من فکر نمیکنم اینطوری باشه به هر حال من در همین حد در جریان قرار گرفتم و متاسفانه کسی رو نمیشناسم که از این شرکت اینترنت داشته باشه تا ازش بپرسم و مطمئن بشم اگه از دوستان کسی سرویس اینترنت این صبانت رو داره لطف کنه بگه کیفیت روزانه و شبانش به چه صورت هستش،مورد جالبی که واسم سوال هست اینه که موقع درخواست سرویس 512به بالا صبانت ازتون نامه شرکت یا کارت دانشجویی و از این چیزا میخوان تا اون سرویس رو بهتون بدن(البته فرمالیتس ولی خوب باز باید اون مدارک رو بدی) اما موقعی که رفتم از مخابرات اینترنت 2مگ بگیرم هیچی بجز کارت ملی و برگ قبض تلفن نخواست؟!گفت هر کدوم از سرویس هارو میخوای انتخاب کن:7: :10: من که شاخ درآورده بودم کاسه داغتر از آش که میگن همینه البته چنان نقره داغم کرده که واسه هفت پشتم شده تجربه و خاطره:31: امروز حواسم نبود بجای 1گیگ 5گیگ شارژ کردم آی که چه ضدحالی شد:3: نمیدونم اگه اضافه اومد انتقالش میده ماهه بعد یانه به هرحال اینم آدرسشون:
آدرس صبانت: میدان جهاد اول خیابان جهان نما ساختمان آفتاب جنب بانک ملت طبقه دوم به اسم نگار گستر صبا شماره تماس هم 8351515

ممنون بابت توضیحاتت،دوست خوبم.

NeORiN
30-09-2012, 20:40
سلام کمال جون. فداتــــــــــ
راستش درگیر آزمون میان دوره(دور آخر) شدم. قضیه همون و پوز و بقیه داستاناس!!!
اره والا. خدا کنه این صبانت به داد دلمون برسه. یکی از دوستای من یه سرویس ازش
داره. من هم از اون شندیم. ظاهرا یه چند ماهی هست که فعالیت رسمیش رو شروع
کرده. البته توی همه مراکز نه. فکر میکنم بعثت و پاستور و باباطاهر و تختی. لااقل اینارو
کاملا مطمئنم که فعاله. دوستم میگفت سرویسش(که1به2هست) توی تموم ساعات
سرعتش 230هست. البته اون چند وقتی هست رانژه کرده ولی همدان نبود و نمیتونستم
آمارشو ازش بگیرم. خونوادش هم چیزی به من لو نمیدادن.

به سلامتی. ما هم بدجور درگیریم این ترم های آخر!

خب اینجور که میگی عالیه. فکر نکنم شرکتی مثل این باشه که سرویساشو 1 به 2 ببنده.
ارزش تست کردن داره و گویا هنوزم شلوغ نشده.
البته یه بدی داره اونم اینکه قبلا اکانت روزانه و شبانه با هم فرق داشتن یعنی برای دانلود شبانه یه یوزر پس دیگه باید وارد کرد.

peyman22
01-10-2012, 12:46
سلام
256 پارس آنلاین ملایر

amir1024
01-10-2012, 21:06
ممنون که به همشهری خود اهمیت میدید و قبول کردین من تو انجمن بمونم.من در مورد صبا نت رفتم 2 بار رفتار خوبی داشتن سرعتش هم که از کسی خبر نداریم داره یا نه که حالا میگین 1 به 2 هست خیلی خوبه توی شیراز که عکس های دانلودشون رو گذاشته بودن همه سرعت هاشون بالای 400 بود حتی چند نفر 1 مگ هم میگرفتن اما خب اوجا شیراز بود این جا هم همدان هست شاید اینجا 200 هم نگیره شاید 500 به بالا بگیره اما در حال حاظر خبر نداریم. فعلا هم همچنان مخابرات رانژه نمیکنه ؟

BEST 2
02-10-2012, 21:19
دوستان من 2 مگ از مخابرات دارم.تازه گرفتم.قبلا ا مگ داشتم.الان 4 تا سایت باز میکنم یهو میبینی 30 الی 40 مگ از ترافیکمو میخوره..داره میدزده یا طبیعیه؟ با 1 مگ این مشکلو نداشتم.در ضمن سرعتمم از این بالاتر نمیره

Hamed DC
02-10-2012, 22:18
شک نکن که دزدیه!!!

hassanhbk
02-10-2012, 23:24
سلام مخابرات چرا اینجوری شده هیچی نمیتونم دانلود کنم مگر با قند شکن ... از تموم سایتا منظورم هستش حتی سایتای مجاز ..2 -3 شبه اینطوری شده ..دوستانی که از مخابرات سرویس دارن برا اونا هم اینطوره؟

amir1024
05-10-2012, 11:52
دیروز رفته بودم سرویسم رو دوباره شارژ کنم مسئولش میگفت که از مخابرات شکایت کردیم و کلی با استانداری صحبت کردیم اما هنوز مخابرات اذیت میکنه الان هم فقط توی همدان این بحث هست مخابرات اهواز دست برداشته اما همدان همچنان داره اذیت میکنه و اینطور که معلومه حالا حالا ها ادامه داره

t800
06-10-2012, 23:20
دوستان من 2 مگ از مخابرات دارم.تازه گرفتم.قبلا ا مگ داشتم.الان 4 تا سایت باز میکنم یهو میبینی 30 الی 40 مگ از ترافیکمو میخوره..داره میدزده یا طبیعیه؟ با 1 مگ این مشکلو نداشتم.در ضمن سرعتمم از این بالاتر نمیره
سلام من چند روزی همدان نبودم وگرنه جوابتون رو زودتر میدادم دوست عزیز صفحات 242و241 رو زحمت بکشید نگاه کنید کاملا توضیح دادم در مورد حجم دزدی ناجوانمردانه دزد سرگردنه ای به اسم مخابرات دوست خوبم من در مدت 5سال استفاده از اینترنت مجبور نشدم حتی یکبار حجم خریداری کنم ولی از ماهه پیش که از مخابرات گرفتم علاوه بر 32هزار تومن هزینه اولیه تا الان مجبور شدم حدود 30هزار تومن هم ترافیک خریداری کنم، امروز که اتفاقی برگه تعرفه های قدیم مخابرات رو پیدا کردم توی سرویساش دیدم 1مگ 2مگ رو قبلا با حدود 20گیگ ترافیک در ماه میداده اینقدر عصبانی و ناراحت شدم که حد نداشت رسم همیشه براینه که اول یه تور رنگ و لعاب دار پهن میکنن کلی هم طعمه های چاق وچله و چرب و چیلی و آب دهن راه انداز میذارن داخلش بعد همین که توی تله اشون گیر افتادی اون وقت دیگه کارت تمومه میبینی تموم این خونه شکلاتی تله یه جادوگر دغل بیشتر نبوده:sq_17:،چند وقت پیش که به یکی از این مخابراتی ها زنگ زده بودم بهش گفتم چرا مخابرات بعضی از استانها اینترنت بدون محدودیت حجم میدن اما شما اینطوری سرویس میدید؟ میگه آره دیگه بعضی جاها اینطوریه، میگم هزینه سرویس هاتون با ispهای خصوصی فرقی که نداره هیچ حتی گرونتر هم هستش خوب چه فرقی بین شما و اونا هستش؟اونا حداقل این خوبیرو دارن که شبونش رایگانه باز یه مزیتی محسوب میشه میگه در عوض ما ترافیک رو گیگی 2200میدیم میگم من یه مورد 5گیگ خریدم 14700 میشه گیگی 3000و خرده ای میگه خوب باز ارزونتره!:sq_13: آخرش میگه چرا دائمی نمیکنیش؟و... میبینید توروخدا گیره چه موجوداتی افتادیم؟ من حتما در اولین فرصت به محض رانژه شدن از مخابرات فرار میکنم توی اون دوماهی که اینترنت نداشتم و مجبور بودم از اینترنت دایال آپ هوشمند مخابرات استفاده کنم واسم 20هزار تومن هزینه خورده در مورد افت سرعت و اینها آره منم قبل از رفتنم و امروز که اومدم این افت سرعت رو احساس کردم اما دوست خوبم متاسفانه چه کااری از دستمون بر میاد؟از قدیم گفتن ماهی ز سر گنده شود نی ز دم وقتی در برابر دلا.ر 40000ریالی و بحرانی که پیش اومده کسی حتی خودش رو مسئول و پاسخگو نمیدونه دیگه چه انتظاری تو این مورد خاص داریم که تمام تلاششون اینه که همین اینترنت فسیلی و ماقبل تاریخی رو هم از دست مردم درارن.خدا صبر عیوب بهمون بده از دست اینها من که خفه شدم:sq_19:

t800
06-10-2012, 23:28
آهان راستی این 256 پارس آنلاین ملایر تو صفحه قبل هم ضدحالی بود واسه خودش من نه این که همدان شهرم باشه این حرفو بزنم ولی بخدا همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران پایتخت مادها سرزمین پادشاهی خشایارشاه و داریوش کبیر با این همه سابقه و قدمت تاریخی حیفه گیر یه مشت غاز چرون و غار نشین باشه.

ezterab
07-10-2012, 09:22
سلام. دوستان هیچ فایل تصویری از هیچ آپلودسنتری در خارج کشور دانلود نمیشه. من مخابرات دارم آیا بقیه ISP ها هم اینطوری شده؟ این چه مدل فیلت*ینگه. دو روزه اینجوری شده!!!!!!!!

tanhayetanha
07-10-2012, 09:43
سرعت دانلود اینترنت 256Kb پارس انلاین یکشنبه 16 مهر 91

tanhayetanha
07-10-2012, 10:04
یک نکته ای که دوستان دارن کم لطفی می کنن و اصلا توجهی بهش نمی کنن
من خودم از پارس بیشتر از 20 تا سرویس دارم ، و تو همدان از همه شرکت ها بهتر جواب گرفتم ازش ، اکثر مرکز پاستور هستند البته
اما همین پارس و دیگر شرکتها به خاطر مناقع مالی خودش سالها حاضر نشد بیاد و سرمایه گذاری کنه روی مراکز کم ظرفیت و یا پایین شهر که همه مردم بتونن اینترنت به اصطلاح پرسرعت داشته باشند.
اما از حق نگذریم مخابرات از پول خود ما اومده اینکارو کرده که حتی روستاها هم adsl دارند. حالا شما بین بد و بدتر معلومه که بده رو انتخاب می کنی و صداتم نباید در بیاد! این دوره زمونه همه فکر جیبشون هستند نه مشتری !!!
شما اگر یک اشتراک ماهانه دایال اپ می گرفتی باید ماهی 30 هزار تومان میدادی + هزینه سرسام اور تلفن + سرعت اشغالش × حالا اگر 1/3 اون رو بدی یک اینترنت نسبتا منطقی داری ، نمیشه کاریش کرد، کار از پایه ایراد داره ...

NeORiN
07-10-2012, 15:27
سلام. دوستان هیچ فایل تصویری از هیچ آپلودسنتری در خارج کشور دانلود نمیشه. من مخابرات دارم آیا بقیه ISP ها هم اینطوری شده؟ این چه مدل فیلت*ینگه. دو روزه اینجوری شده!!!!!!!!

بله. چندروزی هستش که برای فرمت های تصویری محدودیت گذاشته شده وقابلیت دانلود ندارند. همه آی اس پی هارو نمیدونم
تنها راه اینه فایل مورد ظرتونو ریموت کنید روی آپلودسنتر دیگه و پسوندشو تغییر بدید و یا اگه لیچر دارید لیچش کنید و پسوندشو تغییر بدید.

amir1024
07-10-2012, 16:47
تا اطلاع ثانوی اینترنت (فرت) حتی شاید قطع کنن و ملی بذارن فقط مونده که همین سایت های باقیمانده هم چیلتر کنن آخه من تو کف این موندم که به چه علت این سایت چیلتر شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه عکس خرابی داره نه فیلمی سایت وردپرس هم آخه چیلتر میکنن حالا اگه بری به سازمان چیلترینگ اطلاع بدی میگن دست ما نیست دست ربات هست که چیلتر میکنه آخه ربات هم براش یه محدودیت هایی میذارن که طبق اون انجام بده بعد به چه علت این چیلتر شده ؟؟؟؟ حالا سایت های دیگه رو بیخیال بشیم که هیچ آخه imdb هم عکس هاش باز نمیشه دیگه اعصاب آدم رو خورد میکنن :sq_10: :sq_10:

M e i s a m
07-10-2012, 23:24
vpi vci مخابرات چنده؟ برای کانفیگ مودم میخوام

hamid_maxpayne
07-10-2012, 23:44
vpi vci مخابرات چنده؟ برای کانفیگ مودم میخوام

vpi:0
vci:35

h-blade
07-10-2012, 23:49
تا اطلاع ثانوی اینترنت (فرت) حتی شاید قطع کنن و ملی بذارن فقط مونده که همین سایت های باقیمانده هم چیلتر کنن آخه من تو کف این موندم که به چه علت این سایت چیلتر شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نه عکس خرابی داره نه فیلمی سایت وردپرس هم آخه چیلتر میکنن حالا اگه بری به سازمان چیلترینگ اطلاع بدی میگن دست ما نیست دست ربات هست که چیلتر میکنه آخه ربات هم براش یه محدودیت هایی میذارن که طبق اون انجام بده بعد به چه علت این چیلتر شده ؟؟؟؟ حالا سایت های دیگه رو بیخیال بشیم که هیچ آخه imdb هم عکس هاش باز نمیشه دیگه اعصاب آدم رو خورد میکنن :sq_10: :sq_10:

اينا خوبه من ديروز يه چيزي ديدم مخم تا الان داره سوت ميكشه.......:sq_7:

اين رفقاي چيلتر كنندمون ورداشتن همه سايت هاي زير نويس رو چيلتر كردن:sq_14:

يعني وقتي اينو ديدم له له شدماااااااااا آآآآآآآآآآآ

kambiz_g
09-10-2012, 22:09
من سرعتم چند روزه افتضاح شده قطعی هم که تا دلتون بخواد از مخابرات هم سرویس دارم

feri2009
11-10-2012, 12:40
دوستانی که از مخابرات سرویس دارن سرعت دانلود شما هم کم شده؟؟؟من 512 دارم امروز سرعت دانلودم یهویی از 100 اومده رو 50-60 دیگه شورش رو درآورده این مخابرات ,خط هم رانژه نمیکنه بریم یه خراب شده دیگه تایم اوت کم بود این نصف شدن سرعت دیگه نوبره والا :sq_3:

kambiz_g
11-10-2012, 19:43
دوستانی که از مخابرات سرویس دارن سرعت دانلود شما هم کم شده؟؟؟من 512 دارم امروز سرعت دانلودم یهویی از 100 اومده رو 50-60 دیگه شورش رو درآورده این مخابرات ,خط هم رانژه نمیکنه بریم یه خراب شده دیگه تایم اوت کم بود این نصف شدن سرعت دیگه نوبره والا :sq_3:

دقیقا منم همین مشکل رو دارم سرعت که افتضاح شده هر چند دقیقه هم یدفعه اینترنت قطع میشه و دوباره وصل میشه خدا براشون نسازه

Hamed DC
12-10-2012, 00:10
این قطعی ها و نوسانات کلیه.
متاسفانه کرم از خود درخته!!!

amir1024
12-10-2012, 09:51
امروز داشتم تو اینترنت درباره سرعت دانلود سیم کارت های رایتل میگشتم دیدم یه نفر باز یه حرف قشنگی زده که دلم نیومد اینجا نگم این متن نوشته هاش بود

انقدر با سرعت پایین اینترنت کار کردیم که سرعت 35 برا دانلود انگار بهمون تیتاب دادن
من خودم که اولین بار تست کردم از بس سرعت پایین کار کرده بودم وقتی دیدم یه اهنگ رو تو سه دقیقه دانلود کرد انگار دنیارو بهم دادن
ما ایرانیها از این بیشتر سرعت بدن بی جنبه میشیم فقط دانلود میکنیم از بس سرعتمون پایین بوده و دانلود برامون عقده شده یکم که سرعت زیادتر میشه فقط میزنیم تو کار دانلود تا عقدمون از اینترنت خالی شه همین خارجی ها با اون اینترنت پرسرعتشون نصف ما هم دانلود نمیکنن
من خودم از اون ادماییم که فقط دانلود میکنم یعنی 80 اینترنتم به دانلود ختم میشه من باید برای رفع این حاجت به کجا رجوع کنم
شاید باورتون نشه انقدر خوره اینترنت شدم که یه ترمینال ایرانپیما پیدا کردم سرعتش یه مگه هر روز میرم میشنیم تو سالونش 4 تا 5 ساعت یدم با wifi مجانی دانلود میکنم کمتر از 2 تا 3 گیگ دانلود هم قانع نیستم اینجوری عقدم خالی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این قسمت خارجی ها رو راست میگه من از یه پاکستانی توی گیم رنجر پرسیدم گفت سرعت دانلودش1 مگابایت در ثانیه هست بعد میگفت این چیلتر که شما دارین قضیه ش چیه ؟ حالا افغانستان که هیچ توی کره جنوبی سرعت 41 مگابایت در ثانیه با ترافیک نامحدود قیمتش 15 دلار هست اونوقت اینجا 128 با ترافیک 4 گیگ ماهیانه 15 تومن آخه تو رو خدا این حق ما هست که اینطوری از اینترنت استفاده کنیم ؟؟؟ خب بابا یه خرده کم تر چیلتر کنین تا پهنای باند پایین نیاد یکی از علت های کم بودن سرعت چیلتر زیاد هست یکی دیگه از علت هاش= کاربران ایرانی حق استفاده سرعت بیشتر از 128 کیلوبایت را ندارن که توی مجلس تصویب شد که یه خورده شانس آوردیم که پارس بیشتر میده اما بقیه مثل شاتل و مخابرات مثل اون قانون ............. میدن باز خدا پدر رئیس شرکت پارس رو بیامرزه

amir1024
12-10-2012, 18:46
بزنم به تخته سرعت پارس خوب شده در روز با سرویس 128 سرعتش به 500کیلوبایت در ثانیه میرسه و در شب بین 120 تا 380 میچرخه البته به سرورش هم خیلی مربوطه به طوری که یه فیلم 600 مگ رو 4 شب طول کشید که همزمان با اون فایل های 1 گیگ میذاشتم و راحت شبی 1 گیگ و 100 مگ دانلود میکنم حالا دوستانی که سرویس 1 مگ و 512 دارن اوضاعشون چطوره شبی چقدر دانلود میکنن ؟؟؟

h-blade
12-10-2012, 18:56
دوستان امروز مثله اينكه اينترنت مخابرات لوله تركيده نشتي داره ناجور.
256 داره با 130 تا ميگيره.

h-blade
12-10-2012, 21:58
دوستان عزيز چرا با speedtest تست ميكنم محل isp رو ميزنه كرج؟؟؟؟؟

delbaz
13-10-2012, 12:36
تست امروز . مخابرات 256

M e i s a m
13-10-2012, 19:14
این قاطی شدن که تو پارس هم هست. از این بالاتر هم میره

tanhayetanha
13-10-2012, 19:44
این قاطی شدن که تو پارس هم هست. از این بالاتر هم میره

میثم سرعت دانلود رو که صفحه قبل گذاشتم دیدی؟!! حالشو ببر !

harrypotter
13-10-2012, 23:39
نت گستر هنوزم وایرلس میده یا جمع کرده؟

amir1024
14-10-2012, 14:55
آنتن نت گستر که سوخته بود معلوم نیست چیکارش کردن

tanhayetanha
15-10-2012, 14:12
انتنش نسوخته، دکل رو دارند جابجا می کنند، چند ماهی سرویس نداره.

harrypotter
16-10-2012, 23:12
این مسخره بازی مخابرات با شرکت های خصوصی و راه اندازی خط تموم نشد؟

peyman22
17-10-2012, 14:13
این مسخره بازی مخابرات با شرکت های خصوصی و راه اندازی خط تموم نشد؟

دوست عزیز
مثل اینکه مشکل پارس آنلاین حل شده

amir1024
17-10-2012, 18:34
کسی میدونه چطور میشه فیلم های فرمت mkv رو ویرایش کرد چه نرم افزاری لازمه من کل اینترنت رو گشتم اما چیزی که بشه باهاش mkv رو ویرایش کرد و تیکه هایی رو ازش پاک کرد پیدا نکردم کسی بلده ؟

harrypotter
17-10-2012, 18:56
من میخام از نوین نت بگیرم چطور میشه فهمید چون خودشون اطلاعی از این موضوع نداشتن

amir1024
17-10-2012, 19:20
شما باید برید توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد ثبت نام کنید تا کد کاربری رو براتون اس ام اس کنه بعد باید سرویسی که میخواید رو سفارش بدید اونا هم نامه رو میفرستن به مخابرات منتها باید خط تلفن تون خالی باشه بین 3 تا 7 روز هم طول میکشه

مگه مشکل رانژه حل شده؟؟؟؟

NeORiN
17-10-2012, 20:34
کسی میدونه چطور میشه فیلم های فرمت mkv رو ویرایش کرد چه نرم افزاری لازمه من کل اینترنت رو گشتم اما چیزی که بشه باهاش mkv رو ویرایش کرد و تیکه هایی رو ازش پاک کرد پیدا نکردم کسی بلده ؟

نرم افزار که زیاد هست.
این یکیش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o f t 9 8.ir/multi-media/convert/1012-Wondershare-Video-Converter-Ultimate.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه نوع ویرایشی میشه انجام داد با این نرم افزار ولی چون فایل رو انکود میکنه ممکنه کیفیت خروجی تغییر کنه.

harrypotter
18-10-2012, 06:13
شما باید برید توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد ثبت نام کنید تا کد کاربری رو براتون اس ام اس کنه بعد باید سرویسی که میخواید رو سفارش بدید اونا هم نامه رو میفرستن به مخابرات منتها باید خط تلفن تون خالی باشه بین 3 تا 7 روز هم طول میکشه

مگه مشکل رانژه حل شده؟؟؟؟

ایناش رو خودم میدونم یوزر و پس هم از طرف نوین نت دارم ولی ه خاطر همین مشکل رانژه هنوز اقدام نکردم چند پست بالاتر هم یکی از بچه ها گفته مشکل پارس آنلاین حل شده انگار

آخه برادر من اینجا جای این سواله؟ جالبه یه کاربر دیگه هم همینجا راهنمایی میکنه حداقل تو pm که تاپیک از روال در نیاد

h-blade
18-10-2012, 22:26
آقا يكي به من بگه اين مخابرات چش شده؟؟؟؟:sq_10:

2 دقيقه وصل ميشه 20 مگ از ترافيكت كم ميشه ......:sq_7:

سرعت دانلود روزانه شده 130 ولي شبانه همون 35

256 مخابرات

amir1024
18-10-2012, 22:43
پارس هم روز ها از ساعت 12 تا 3 سرعتش کمه و قطع میشه

BEST 2
19-10-2012, 00:17
آقا يكي به من بگه اين مخابرات چش شده؟؟؟؟:sq_10:

2 دقيقه وصل ميشه 20 مگ از ترافيكت كم ميشه ......:sq_7:

سرعت دانلود روزانه شده 130 ولي شبانه همون 35

256 مخابرات
دقیقا منم مشکل شما رو دارم وحشتناک ترافیک رو میدزده جدیدا.من خودم از مخ قبلانم داشتم اعتباری.الان دائمی گرفتم با ترافیک 4 گیگ .تا الان تو این ماه شش گیگم اضافه گرفتم.:sq_12:چهار تا سایت باز میکنی میزنه 100 مگ مصرف کردی:sq_4:.زنگم میزنی یارو میگه خب لابد مصرف کردی.:sq_20:باید از کجا شکایت کرد؟؟؟؟؟؟:sq_10:

به این ریز کارکرد من دقت کنید.به هیچ عنوان حتی 1 مگم دانلود نداشتم و فقط نهایتا 30 الی 40 سایت ت وبگردی کردم و عکسی هم به اون صورت لود نشده

h-blade
19-10-2012, 00:22
دقیقا منم مشکل شما رو دارم وحشتناک ترافیک رو میدزده جدیدا.من خودم از مخ قبلانم داشتم اعتباری.الان دائمی گرفتم با ترافیک 4 گیگ .تا الان تو این ماه شش گیگم اضافه گرفتم.:sq_12:چهار تا سایت باز میکنی میزنه 100 مگ مصرف کردی:sq_4:.زنگم میزنی یارو میگه خب لابد مصرف کردی.:sq_20:باید از کجا شکایت کرد؟؟؟؟؟؟:sq_10:

يه نصيحت بهت ميكنم هميشه يادت باشه اين جا به هيچ عنوان نميتوني از هيچ شركت isp شكايت كني و تنها كاري كه ميتوني بكني تعويض isp من اگه اينجوري پيش بره كوچ ميكنم...

M e i s a m
19-10-2012, 00:41
خب اگر فکر میکنید از حجم شما الکی کم میکنه یه نرم افزار خوب بریزید مصرفتون رو کنترل کنه بعد اخر شب برید سایت مخابرات ببینید درست کم کرده یا زیادی! میتونی بری سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت کنی ولی فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه چون تهش جواب هم بدن دوباره میگن لابد مصرف کردی!!

بعدش این 4 تا سایت که میگی چه سایت هایی ان؟ :دی همین امثال سایتای قارچی نرم افزار و موزیک و... اونقدر توشون پرت و پلا هست که اونا خودش کلی حجم میخوره! یکم رعایت هم بکنی تو مصرف برای خودت بهتر میشه من الان چند ساله اپرا استفاده میکنم راحت با 4 تا تیک زدن کاری کردم فلش و ویدئو و اهنگ اجرا نکنه تبلیغ ها رو نیاره الان هر سایتی میرم راحت میاد بالا و مصرفم به نظر خودم متناسبه حتی شاید پارس حجم الکی هم بخوره ولی دیگه اونقدر نیست که 4 تا سایت 100 مگ بیفته...

h-blade
19-10-2012, 00:48
خب اگر فکر میکنید از حجم شما الکی کم میکنه یه نرم افزار خوب بریزید مصرفتون رو کنترل کنه بعد اخر شب برید سایت مخابرات ببینید درست کم کرده یا زیادی! میتونی بری سایت سازمان تنظیم مقررات شکایت کنی ولی فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه چون تهش جواب هم بدن دوباره میگن لابد مصرف کردی!!

بعدش این 4 تا سایت که میگی چه سایت هایی ان؟ :دی همین امثال سایتای قارچی نرم افزار و موزیک و... اونقدر توشون پرت و پلا هست که اونا خودش کلی حجم میخوره! یکم رعایت هم بکنی تو مصرف برای خودت بهتر میشه من الان چند ساله اپرا استفاده میکنم راحت با 4 تا تیک زدن کاری کردم فلش و ویدئو و اهنگ اجرا نکنه تبلیغ ها رو نیاره الان هر سایتی میرم راحت میاد بالا و مصرفم به نظر خودم متناسبه حتی شاید پارس حجم الکی هم بخوره ولی دیگه اونقدر نیست که 4 تا سایت 100 مگ بیفته...

دوست من تا 4 5 روز پيش خوب بود يه چند روزيه سيرايي نداره هي ميخوره.... مطالب دوست عزيز best 2 كاملا تاييد ميشه....

فقط اگه كسي خبر داره چي شده به ما هم بگه ما كه دستمون به جايي نميرسه....

amir1024
19-10-2012, 14:06
من مشورت کردم با یه نفر تنها دو راه باقی مونده که انجام بدین که اگه اولی نشه دومی 90% میشه
راه اول:برین حراست استاندری شکایت کنین نه یکی دو نفر چند نفر که یعنی مشکل همه ست بگین که مخابرات داره حجم دزدی میکنه و حجم ها رو برمیداره بعد اگه همین ها دستشون با مخابرات یکی نباشه و پیگیری کنن مخابرات میخواد بگه که شما ها چقدر سایت رفتین باید آی پی هاتون ثبت شده باشه دیگه ؟؟؟ بعد تمام سایت هایی که رفته باشین با مقدار حجمی که مصرف کرده باشین رو مینویسه و قابل پاک کردن هم نیست که بگن اطلاعات قبلی پاک شده که بخوان براتون دروغ ببافن بعد اینجاست که دروغشون معلوم میشه و مجبورن که هم به شما ها خسارت بدن هم جریمه به استانداری

راه دوم:برین به سازمان فناوری اطلاعات شکایت کنین انقدر سخت بگیرین تا نامه به دست وزیر ارتباطات برسه تا اون بفهمه جریان از چه خبره یا اینکه به دفتر رهبری نامه بزنید که این راه دوم سخت تر هست ولی اگه برید دنبالش و مسئولان سر از کار مخابرات در بیارن بیچارشون میکنن جرمش کم فروشی و احتکار حساب میشه یا اینکه به دفنر نماینده همدان آقای خسته هم میتونید نامه بدین این تنها راه های موجود هست

والا پارس که مشهور به دزدی هست هم اینطوری نمیکنه که اینا میکنن

BEST 2
19-10-2012, 15:34
من مشورت کردم با یه نفر تنها دو راه باقی مونده که انجام بدین که اگه اولی نشه دومی 90% میشه
راه اول:برین حراست استاندری شکایت کنین نه یکی دو نفر چند نفر که یعنی مشکل همه ست بگین که مخابرات داره حجم دزدی میکنه و حجم ها رو برمیداره بعد اگه همین ها دستشون با مخابرات یکی نباشه و پیگیری کنن مخابرات میخواد بگه که شما ها چقدر سایت رفتین باید آی پی هاتون ثبت شده باشه دیگه ؟؟؟ بعد تمام سایت هایی که رفته باشین با مقدار حجمی که مصرف کرده باشین رو مینویسه و قابل پاک کردن هم نیست که بگن اطلاعات قبلی پاک شده که بخوان براتون دروغ ببافن بعد اینجاست که دروغشون معلوم میشه و مجبورن که هم به شما ها خسارت بدن هم جریمه به استانداری

راه دوم:برین به سازمان فناوری اطلاعات شکایت کنین انقدر سخت بگیرین تا نامه به دست وزیر ارتباطات برسه تا اون بفهمه جریان از چه خبره یا اینکه به دفتر رهبری نامه بزنید که این راه دوم سخت تر هست ولی اگه برید دنبالش و مسئولان سر از کار مخابرات در بیارن بیچارشون میکنن جرمش کم فروشی و احتکار حساب میشه یا اینکه به دفنر نماینده همدان آقای خسته هم میتونید نامه بدین این تنها راه های موجود هست

والا پارس که مشهور به دزدی هست هم اینطوری نمیکنه که اینا میکنن
ای بابا چه خوش خیالی شمام.مشتی اینا سرتابا دستشون تو یه کاست.شکایت قاضی رو میبرن یش خدا.شکایت خدا رو ببریم بیش کی؟

دوستان بهترین عدد برای

TCP MSS Option و TCP MTU Option برای مخابرات چه عددی است؟

kambiz_g
19-10-2012, 18:51
دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعات دارید راهنمایی کنید
من الان سرویس 8 گیگ مخابرات رو دارم که مثل همه بچه ها از دزدی اکانت و سرعت افتضاح و قطعی هاش خسته شدم حالا دو تا سوال دارم
شنیدم مخابرات درخواست جمع آوری رو خیلی بد انجام میده و یا اصلا انجام نمیده این درسته ؟
تصمیم دارم سرویس 256 نامحدود نوین نت رو بگیرم شرکتش چطوره ؟ سرعت دانلودش رو 256 چطوره؟ مثل شاتل یا پارس آنلاین برای دانلود زیاد محدودیت می زاره؟
مرسی

astalla
20-10-2012, 18:00
دوستان خواهش میکنم اگه اطلاعات دارید راهنمایی کنید
من الان سرویس 8 گیگ مخابرات رو دارم که مثل همه بچه ها از دزدی اکانت و سرعت افتضاح و قطعی هاش خسته شدم حالا دو تا سوال دارم
شنیدم مخابرات درخواست جمع آوری رو خیلی بد انجام میده و یا اصلا انجام نمیده این درسته ؟
تصمیم دارم سرویس 256 نامحدود نوین نت رو بگیرم شرکتش چطوره ؟ سرعت دانلودش رو 256 چطوره؟ مثل شاتل یا پارس آنلاین برای دانلود زیاد محدودیت می زاره؟
مرسی

سلام...
نوین نت سرویس نامحدودش محدودیت دانلود نداره یعنی بعد از یه مدت سرعتش کم نمیشه.. از اول هم سرویس dedicated میده بهت.. یعنی 256 نامحدود با 32 دانلود میکنه نه کمتر نه بیشتر

peyman22
21-10-2012, 08:14
سلام...
نوین نت سرویس نامحدودش محدودیت دانلود نداره یعنی بعد از یه مدت سرعتش کم نمیشه.. از اول هم سرویس dedicated میده بهت.. یعنی 256 نامحدود با 32 دانلود میکنه نه کمتر نه بیشتر

سلام دوست عزیز
خوب اینجوری سرویس پارس خیلی بهتره
تا 34 گیگ سرعتت روی دو مگ بسته میشه
بعدش میاد روی 256 که سرعت دانلودت از 32 کمنر نمیشه

M e i s a m
21-10-2012, 11:56
کدوم سرویس پارس اینطوریه؟!

peyman22
21-10-2012, 18:53
کدوم سرویس پارس اینطوریه؟!

سلام دوست عزیز

POL-256U

M e i s a m
22-10-2012, 01:26
ندیدم تو صفحه خرید تا الان احتمالا برای همه نشون نمیدن
قیمت چقدره؟ اختصاصی که نیست مطمئنا اشتراکیه ولی چند نفره؟

peyman22
22-10-2012, 15:45
ندیدم تو صفحه خرید تا الان احتمالا برای همه نشون نمیدن
قیمت چقدره؟ اختصاصی که نیست مطمئنا اشتراکیه ولی چند نفره؟

سلام
فکر نمیکنم مشکلی باشه
توی وب سایت هست
قیمت 45 تومان

اینم تست 512 پارس توی ملایر

M e i s a m
22-10-2012, 15:55
الان نگاه کردم اضافه شده قبلا نبود ولی تو سایت نوشته همواره سرعت اسمی رو میگیرن این یعنی حداقل اسمی رو میگیرن یا میبندن رو سرعت اسمی؟ اگر تست شده بگید
128 اش چطوریه؟ قیمتش که بد نیست اگر سرعتش بالا باشه می ارزه

peyman22
22-10-2012, 22:21
الان نگاه کردم اضافه شده قبلا نبود ولی تو سایت نوشته همواره سرعت اسمی رو میگیرن این یعنی حداقل اسمی رو میگیرن یا میبندن رو سرعت اسمی؟ اگر تست شده بگید
128 اش چطوریه؟ قیمتش که بد نیست اگر سرعتش بالا باشه می ارزه

سلام دوست عزیز

128 تا 16 گیگ (بعضی ها میگن 20 گیگ ) سرعت روی 2مگ هست یعنی سرعت دانلودتون تا حدودا 230 بالا میره و بعدش سرعتتون پایین میاد تا 128 یعنی سرعت دانلودتون میشه حدودا 15 تا آخر دوره که اگه زودتر هم تمدید کنید مجدد سرعت بالا میره اگه نه تا پایان دوره روی 15 میمونه
فکر کنم سرعت 256 تا 33 گیگ در ماه محدودیت داشته باشه و 512 تا 66 گیگ

M e i s a m
23-10-2012, 02:00
اینطور باشه برای مصارف عادی خیلی خوبه 27 تومن بدی سرعت 2مگ ترافیک 16 یا حالا 20 گیگ
بخوای مقایسه کنی با این سرعت های شبانه ی نجومی که تعرفه های حجمی داره مثل این میمونه که رو حجمی 27 بدی 8 گیگ یا 10 گیگ بدن بهت و روی این نامحدود ها 20 گیگ...

astalla
23-10-2012, 23:12
سلام دوست عزیز
خوب اینجوری سرویس پارس خیلی بهتره
تا 34 گیگ سرعتت روی دو مگ بسته میشه
بعدش میاد روی 256 که سرعت دانلودت از 32 کمنر نمیشه

دوست عزیز شاتل هم همچین قضیه ای بود. اسمش این بود که رو 128 تا 18 گیگ میشه دانلود کرد ولی عملا اگه یک روز بیشتر از 700 مگ میگرفتی (18/30 = 0.7) سرعتت سریعا کاهش پیدا می کرد.. پارس هم از همچین الگوریتمی استفاده میکنه

sansa
26-10-2012, 07:01
تو همدن شاتل خوبه ؟

M e i s a m
26-10-2012, 07:36
دوست عزیز شاتل هم همچین قضیه ای بود. اسمش این بود که رو 128 تا 18 گیگ میشه دانلود کرد ولی عملا اگه یک روز بیشتر از 700 مگ میگرفتی (18/30 = 0.7) سرعتت سریعا کاهش پیدا می کرد.. پارس هم از همچین الگوریتمی استفاده میکنه

خب درسته مشکلی نداره این قضیه الان پارس هم داره 128 میده ولی سرعتش 2 مگ هست شما باید انتظار این رو داشته باشی که وقتی 128 میگیری به اندازه 128 هم بهت ترافیک بدن نه 2 مگ وگرنه بخوای کلا با 2 مگ دانلود کنی که میشه تعرفه 2 مگ نامحدود!

h-blade
26-10-2012, 18:43
تو همدن شاتل خوبه ؟

تو همدان هيچي خوب نيست......:sq_3:

NeORiN
26-10-2012, 19:00
تو همدان هيچي خوب نيست......:sq_3:

دقیقا. هر شرکتی فکر منافع یا بهتر بگم دزدی کردنشه !

M e i s a m
26-10-2012, 22:55
نئورین شما از نت گستر اکانت داری؟

sansa
26-10-2012, 23:07
حالا همو رو دزد فرض کنیم .

از بین پارس انلاین - شاتل کدوم دزد بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

h-blade
26-10-2012, 23:33
حالا همو رو دزد فرض کنیم .

از بین پارس انلاین - شاتل کدوم دزد بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من پارس بهتره...شاتل پكيج هاش اصلا به صرفه نيست....

astalla
27-10-2012, 12:49
به نظر من پارس بهتره...شاتل پكيج هاش اصلا به صرفه نيست....

تنوع سرویس های نوین نت بیشتره.. قیمتاش هم به صرفه تر

astalla
27-10-2012, 12:52
خب درسته مشکلی نداره این قضیه الان پارس هم داره 128 میده ولی سرعتش 2 مگ هست شما باید انتظار این رو داشته باشی که وقتی 128 میگیری به اندازه 128 هم بهت ترافیک بدن نه 2 مگ وگرنه بخوای کلا با 2 مگ دانلود کنی که میشه تعرفه 2 مگ نامحدود!

منظورم این بود که اول میان 128 رو رو 1 مگ باز میزارن طرف هی شروع میکنه دانلود. بعد دو روز سرعتش میاد رو 64. دو روز دیگه 32 بعدشم رو 3-4 دانلود میکنه. خب اگه از اول رو 16 دانلود بدن تا آخر هم رو 16 بمونه که بهتره.. کاربرم تکلیفشو با خودش میدونه.. نه اینکه از ترس کم شدن سرعت دانلود نکنه.

M e i s a m
27-10-2012, 14:46
نه فکر نکنم اینطوری باشه که ذره ذره کم بشه وقتی از اندازه ی اسمی بگذری میره روی سرعت واقعی
من که ترجیح میدم 40 گیگ با سرعت 2 مگ مصرف کنم بعد بره روی 16 کیوبایت باقی دوره رو تا اینکه از اول روی 16 باشه
نه 40 گیگ حجم کمیه نه 16 سرعت بالاییه! تازه اگه دنبال دانلودی با 16 اگه دائم مصرف کنی سر ماه میشه 40 گیگ شما که نمیتونی شب و روز یک ماه بذاری روی دانلود اصلا به هیچ وجه به صرفه هم نیست!

حالا به مرور معلوم میشه چطوریاست...

peyman22
28-10-2012, 09:37
منظورم این بود که اول میان 128 رو رو 1 مگ باز میزارن طرف هی شروع میکنه دانلود. بعد دو روز سرعتش میاد رو 64. دو روز دیگه 32 بعدشم رو 3-4 دانلود میکنه. خب اگه از اول رو 16 دانلود بدن تا آخر هم رو 16 بمونه که بهتره.. کاربرم تکلیفشو با خودش میدونه.. نه اینکه از ترس کم شدن سرعت دانلود نکنه.

سلام
من خودم استفاده میکنم سرویس تا پایان محدودیتش روی 2 مگ میمونه و بعدش سرعت محدود میشه به سرعت واقعی و نه بیشتر و نه کمتر
مثلا توی سرویس 128 شما می تونی 16 گیگ رو تو 2 روز دانلود کنی یا تو 20 روز بستگی به خودت داره و بعد از اون سرعتت محدود میشه به حدود 15 کیلوبایت و تا آخر دوره همینجوری میمونه

128 تا 16 گیگ
256 تا 33 گیگ
512 تا 66 گیگ

aliahmadi22
28-10-2012, 16:00
سلام

من از مخابرات سرویس 256 گرفتم

واسه دانلود شبانه ،دقیقا باید چیکار کنم؟

بعد از ساعت 1 باید مودم رو خاموش کنم بعد باز قبل از ساعت 8 مودم رو خاموش روشن کنم؟

اگه ساعت بعد از ساعت 8 خاموش کردم چی میشه؟

h-blade
28-10-2012, 17:19
سلام

من از مخابرات سرویس 256 گرفتم

واسه دانلود شبانه ،دقیقا باید چیکار کنم؟

بعد از ساعت 1 باید مودم رو خاموش کنم بعد باز قبل از ساعت 8 مودم رو خاموش روشن کنم؟

اگه ساعت بعد از ساعت 8 خاموش کردم چی میشه؟

اين خاموش روشن كردن براي محكم كاريه چون خود سيستم براتون روزانه رو به شبانه سوييچ ميكنه و احتمال سوييچ نشدنش 1 در 1000

behnamcp
29-10-2012, 11:34
با سلام خدمت همه همشهري هاي عزيز
لطفا كسي از طرح عيدانه مخابرات اطلا ع داره بگه من الان 256 3گيگ مخابرات دارم مي خوام تبديلش كنم 512 8 گيگ آيا ارزش داره؟ سئوال بعدي ام اينه كه شنيدم سرعت بالاتر از 256 شبانه رايگان نداره؟ آيا اين صحت داره؟ ممنون

amir1024
29-10-2012, 18:31
بله.سرویس های 256 به بالا شبانه رایگان نداره

behnamcp
31-10-2012, 16:11
سلام
كسي مي دونه نوين نت در همدان نمايندگي داره ؟؟ اگه داره آدرسش چيه؟؟:31:

Lord Farshad
31-10-2012, 17:16
سلام
كسي مي دونه نوين نت در همدان نمايندگي داره ؟؟ اگه داره آدرسش چيه؟؟:31:

دوست عزیز ؛ برای خرید از نوین نت ؛ بهتر هست که از طریق خودشون (سایت و شماره تماسشون) اقدام کنید بهنام جان.

amir1024
01-11-2012, 17:22
من هم با فرشاد مواقم توی همدان نمایندگی داره اما اونا نامه هاش رو دیر میفرستن و ممکنه بابت نامه پول اضافی هم بگیرن بهتره از سایتشون خرید کنین یکی از دوستام گرفته سرویس 512 به 1 مگ رو در روز 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه و در ساعت رایگان 46 کیلوبایت در ثانیه که اگه محاسبه کنیم میشه 825 مگابایت در زمان رایگان که البته رایگان سرویس دوستم از ساعت 6 صبح تا 11 ظهر هست منتها ممکنه که اگه ساعت رایگان در شب رو بگیرین سرعت پاین تر هم بیاد دیگه بستگی به خودتون داره که چه سرویسی بگیرید که سرویس های بالاتر از 1 مگ هم رایگان ندارن این هم محاسبه دقیق که میزان دانلود رو نشون میده

46*60=2760 دانلود در دقیقه به کیلوبایت
2760*60=165 دانلود در هر ساعت به مگابایت
165*5=825 دانلود در 5 ساعت رایگان به مگابایت
بستگی به کسی چقدر دانلود سیرش میکنه داره اگه از من باشه روزی 1 گیگ برام کافیه که الان دارم 750 مگ هر شب میگیرم که یه خورده گرسنه میمونم:sq_7:
حالا یک نفر بره و از صبا نت بگیره ببینیم چطوره آدرس دفترشون هم میدان دانشگاه ساختمان آفتاب طبقه اول یا دوم دقیقا یادم نیست

behnamcp
01-11-2012, 18:18
من هم با فرشاد مواقم توی همدان نمایندگی داره اما اونا نامه هاش رو دیر میفرستن و ممکنه بابت نامه پول اضافی هم بگیرن بهتره از سایتشون خرید کنین یکی از دوستام گرفته سرویس 512 به 1 مگ رو در روز 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنه و در ساعت رایگان 46 کیلوبایت در ثانیه که اگه محاسبه کنیم میشه 825 مگابایت در زمان رایگان که البته رایگان سرویس دوستم از ساعت 6 صبح تا 11 ظهر هست منتها ممکنه که اگه ساعت رایگان در شب رو بگیرین سرعت پاین تر هم بیاد دیگه بستگی به خودتون داره که چه سرویسی بگیرید که سرویس های بالاتر از 1 مگ هم رایگان ندارن این هم محاسبه دقیق که میزان دانلود رو نشون میده

46*60=2760 دانلود در دقیقه به کیلوبایت
2760*60=165 دانلود در هر ساعت به مگابایت
165*5=825 دانلود در 5 ساعت رایگان به مگابایت
بستگی به کسی چقدر دانلود سیرش میکنه داره اگه از من باشه روزی 1 گیگ برام کافیه که الان دارم 750 مگ هر شب میگیرم که یه خورده گرسنه میمونم:sq_7:
حالا یک نفر بره و از صبا نت بگیره ببینیم چطوره آدرس دفترشون هم میدان دانشگاه ساختمان آفتاب طبقه اول یا دوم دقیقا یادم نیست

سلام
ببخشيد اميرخان شما الان از چه شركتي وچه نوع اينترنتي استفاده مي كنيد ؟ هزينه ماهيانه كه پزداخت ميكنيد چقدره؟

harrypotter
01-11-2012, 18:49
الان از نوین نت مخابرات خط راه اندازی میکنه؟ یا اینکه من برم درخواست جمع آوری کنم به نوین نت درخواست بدم پا در هوا میمونم؟

اصلا سوال اساسی جریان این رانژه مخابرات برای شرکت ها مشکلش رفع شده؟

amir1024
01-11-2012, 20:00
والا من خبر ندارم ولی مثل اینکه درست شده چون دوستم تازه از نوین نت گرفته

amir1024
02-11-2012, 01:49
سلام
ببخشيد اميرخان شما الان از چه شركتي وچه نوع اينترنتي استفاده مي كنيد ؟ هزينه ماهيانه كه پزداخت ميكنيد چقدره؟

این خان که این جا نوشتین اضافیه همون امیر تنها بهتر میشد من از پارس آنلاین نمایندگی نت گستر سرویس 128 با ترافیک 4 گیگ دارم و ماهی 15600 پرداخت میکنم و هر شب میتونم بین 750 الی 900 مگ دانلود کنم پینگش هم تازگی خوب شده اما قطع و وصلی داره

harrypotter
02-11-2012, 08:16
اگر اینطور باشه که عالیه همین شنبه درخواست جمع آوری میدم میرم از نوین نت میگیرم

arjafari2004
02-11-2012, 10:21
سلام دوستان
کسی از دوستان از سرویس جدید مخابرات استفاده میکنه ؟ من قبلاً 256 داشتم الان سرویس رو کردم 8 گیگ با سرعت 2048 . اما سرعتش اصلاً خوب نیست خصوصاً سرعت آپلودش که خیلی پایینه. کسی از دوستان به این مشکل برنخورده ؟ با 2020 هم تماس گرفتم ولی قبول نمیکنند که سرعتشون پایینه.
اینم یک نمونه تست سرعت که الان انجام دادم :

دانلود : 1360
آپلود: 390
پینگ : 52
---------------------
اینم یکی دیگه که به فاصله نیم ساعت نسبت به بالایی گرفتم :

arjafari2004
02-11-2012, 10:35
با سلام خدمت همه همشهري هاي عزيز
لطفا كسي از طرح عيدانه مخابرات اطلا ع داره بگه من الان 256 3گيگ مخابرات دارم مي خوام تبديلش كنم 512 8 گيگ آيا ارزش داره؟ سئوال بعدي ام اينه كه شنيدم سرعت بالاتر از 256 شبانه رايگان نداره؟ آيا اين صحت داره؟ ممنون

من از 256 4 گیگ به 2048 8 گیگ ارتقا دادم سرعتمو هم بالا گذاشتم. با وجودی که به صورت اسمی سرعتم 8 برابر شده ولی هیچ افزایش سرعتی رو حس نمیکنم. به 2020 هم گفتم قبول نمیکنند که سرعتشون مشکل داره. شبانه رایگان هم نداره. نمیدونم مشکل از مودمه ( مدل smc ) یا واقعاً مخابرات مشکل داره . ( برد مودم هم کم شده. تا چند متر بیشتر وایرلسش کار نمیکنه)

M e i s a m
02-11-2012, 10:41
چند وقتیه پارس سرعت هاش بهتر شده دیگه بعضی شب ها که قاطی میکنه. این دیشب که تا 5:45 تموم شده و تا 7 هم رایگان بوده