PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین فیلمبرداری HD

GiggleClub
14-10-2009, 22:09
دوربین فیلمبرداری با قابلیت ضبط HD 1080p تو حدود ۵۰۰ تومن چیزی داریم؟
هاردی باشه حتمن

خیلی ممنون میشم لینک از مدلا رو بدین :11:
نمونه فیلمش هم باشه که دیگه عالیه :8:

GiggleClub
15-10-2009, 15:53
نبود کسی؟ :(

seymour
15-10-2009, 17:06
دوربین فیلمبرداری با قابلیت ضبط HD 1080p تو حدود ۵۰۰ تومن چیزی داریم؟
هاردی باشه حتمن

خیلی ممنون میشم لینک از مدلا رو بدین :11:
نمونه فیلمش هم باشه که دیگه عالیه :8:
نمی دونم با 500 تومن بتونی گیر بیاری یا نه .. ولی سری Vixia از Canon بین مدلهای هزینه متوسط HD خیلی خوب عمل کرده .. متاسفانه تو ایران قیمتهاش رو پرت می کنن و شاید نزدیک به 700-800 گیر بیاری

یه کار خوب هم از سونی رو چک کن ک HDR-CX100 که باید نزدیک به 650 تومن باشه ...

من پایین تر از این HD نمی شناسم...

GiggleClub
15-10-2009, 21:50
ممنون سیمور جان (اسمت چیه راستی؟)

این CX100 خوبه به نظر
مشکلی نداره

کیفیتش خوبه؟

کار کردی باهاش؟

در کل همین حله؟

reza41
15-10-2009, 23:10
يه مدل عكاسي سوني سايبر شات هست به اسم T900 و يكي هم T90 هر دوشون قابليت فيلمبرداري HD‌ دارند و قيمتشون هم اولي 400 و دومي 300 هست.

amin khan
15-10-2009, 23:31
يكي هم T90 هر دوشون قابليت فيلمبرداري HD‌ دارند

سلام توی گوگل ازش عکس ندیدم
یه عکس ازش میذارین لطفا ؟

prowler88
16-10-2009, 10:53
يه مدل عكاسي سوني سايبر شات هست به اسم T900 و يكي هم T90 هر دوشون قابليت فيلمبرداري HD‌ دارند و قيمتشون هم اولي 400 و دومي 300 هست.
دوست عزیز ایشون دوربین فیلمبرداری خواستند. اگه این طور باشه که گوشی موبایل هم داریم با رزولوشن HD فیلمبرداری میکنه.

GiggleClub
16-10-2009, 13:08
درسته
من اول قرار بود دوربین دیجیتال بگیرم با قابلیت HD
ولی الان میخوام فیلمبرداری بگیرم+یه دوربین دیجیتال ارزون

ممنون از همه عزیزان
همون CX100 رو خواهم گرفت

seymour
16-10-2009, 17:17
ممنون سیمور جان (اسمت چیه راستی؟)

این CX100 خوبه به نظر
مشکلی نداره

کیفیتش خوبه؟

کار کردی باهاش؟

در کل همین حله؟

درسته
من اول قرار بود دوربین دیجیتال بگیرم با قابلیت HD
ولی الان میخوام فیلمبرداری بگیرم+یه دوربین دیجیتال ارزون

ممنون از همه عزیزان
همون CX100 رو خواهم گرفت
به نظر من گزینه بسیار خوبیه ... دو نکته به نظرم مهمه ، اول اینکه این مدل کارت حافظه می خوره (Memory Stick Duo) که فکر کنم یه 8 گیگ بهت بدن + 8 گیگ حافظه داخلی ... که ما رو به نکته دوم می رسونه : بحث حافظه و مدیریت اون ... در نظر بگیر که در بهترین حالت کیفیت شما برای حدود 7-8 دقیقه فیلم 1 گیگ فضا می خوای که میشه مجموعاً حدود 2 ساعت روی کل حافظه (16 گیگ) ... این یه نقطه ضعف نیست (بله - در مقابل مدلهای 800 تا یه میلیون شاید ضعف باشه) ، اما به نظرم خوبه که بهش توجه کنی ...

موفق باشی

*اسمم محمده ...

reza41
16-10-2009, 22:46
سلام توی گوگل ازش عکس ندیدم
یه عکس ازش میذارین لطفا ؟

توي اين آدرس ها ميتوني عكسش رو ببيني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza41
16-10-2009, 22:48
دوست عزیز ایشون دوربین فیلمبرداری خواستند. اگه این طور باشه که گوشی موبایل هم داریم با رزولوشن HD فیلمبرداری میکنه.

بله دوست عزيز و گرامي
من هم ميدونم كه ايشون فيلمبرداري ميخواستن ولي ديدم كسي با قيمت ايشون مدل فيلمبرداري بهشون پيشنهاد نكرده من هم گفتم وقتي مهم فيلمبرداري با كيفيت اچ دي هست من يه مدل عكاسي با اين قيمت و اين خصوصيت بهشون پيشنهاد كنم شايد كارشون راه بيافته.
در ضمن ميشه لطف كنيد و موبايلي كه با كيفيت اچ دي 1080 فيلمبرداري ميكنه رو معرفي كنيد.
ممنون

GiggleClub
17-10-2009, 07:27
رضا جان دوربین دیجیتال ها هم تا اونجا که من میدونم ۱۰۸۰ نمیتونن فیلم برداری کنن و فقط ۷۲۰ میگیرن

prowler88
17-10-2009, 09:53
بله دوست عزيز و گرامي
من هم ميدونم كه ايشون فيلمبرداري ميخواستن ولي ديدم كسي با قيمت ايشون مدل فيلمبرداري بهشون پيشنهاد نكرده من هم گفتم وقتي مهم فيلمبرداري با كيفيت اچ دي هست من يه مدل عكاسي با اين قيمت و اين خصوصيت بهشون پيشنهاد كنم شايد كارشون راه بيافته.
در ضمن ميشه لطف كنيد و موبايلي كه با كيفيت اچ دي 1080 فيلمبرداري ميكنه رو معرفي كنيد.
ممنون
ببینید. کیفیت فیلمبرداری و امکانات فیلمبرداری دوربین های دیجیتال اصلا در حد دوربین های فیلمبرداری نیست. هرگز نمیتونن جای دوربین فیلمبرداری رو بگیرن. همه چیز به hd بودن نیست. حالا موبایل که دیگه جای خود داره.
اون مدلایی که فیلمبرداری HD دارند اینان:

رضا جان دوربین دیجیتال ها هم تا اونجا که من میدونم ۱۰۸۰ نمیتونن فیلم برداری کنن و فقط ۷۲۰ میگیرن
خیر دوست عزیز. دوربین های عکاسی هم بعضیاشون با رزولوشن full hd فیلمبرداری میکنن. مثل بعضی مدل های SLR و مدل SX1 از کنان و GH1 از پاناسونیک و...