PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال از اساتید محترم در مورد دانلود از رییدشیر

nic_chagal
14-10-2009, 19:25
با سلام.من یک سوال داشتم ممنون می شم از اساتید این سایت کسی اگه میتونه پاسخ بده.من وقتی با فایرفاکس به شکل فری از رپیدشیر دانلود میکنم چندین بار اتفاق افتاده که انلودم قطع شده اما جدیدا با اپرا دانلود می کنم و دانلودم ثبات بهتری داره اما سوال من اینه که آیا سرعت دانلود در این دو مرورگر فرقی میکنه ؟

Xo0oX
14-10-2009, 19:50
والا من که استاد نیستم!
اما فکر نکنم. اخه وقتی باIDMدانلود کنی ربطی به مرورگر نداره.

nic_chagal
14-10-2009, 20:37
نه دوست عزیز منظورم بدون idm با خود مرورگر به شکل فری رپیدشیر بود

Gilopa
14-10-2009, 21:05
سرعت دانلود در این دو مرورگر زیاد تفوتی نداره .. بنده به شخصه در دانلود از رپیدشیر از سایتهای مستقیم کننده لینک استفاده میکنم اما چند باری که از خود مرورگر فایرفاکس استفاده کردم هنگ میکرد برام اما در اپرا مشکلی نداشتم

Amin.Senator
14-10-2009, 21:42
بهتره كه از دانلودر خود مرورگر استفاده نكنيد در مورد اونم فكر نكنم فرق داشته باشه اگر باشه خيلي جزئي

tohidkh
15-10-2009, 09:23
سلام سلام سلام.

با سلام.من یک سوال داشتم ممنون می شم از اساتید این سایت کسی اگه میتونه پاسخ بده.من وقتی با فایرفاکس به شکل فری از رپیدشیر دانلود میکنم چندین بار اتفاق افتاده که انلودم قطع شده اما جدیدا با اپرا دانلود می کنم و دانلودم ثبات بهتری داره اما سوال من اینه که آیا سرعت دانلود در این دو مرورگر فرقی میکنه ؟

والا من که استاد نیستم!هم استادید و هم سرور مون هستید.

نه دوست عزیز منظورم بدون idm با خود مرورگر به شکل فری رپیدشیر بود
سرعت دانلود در این دو مرورگر زیاد تفوتی نداره .. بنده به شخصه در دانلود از رپیدشیر از سایتهای مستقیم کننده لینک استفاده میکنم اما چند باری که از خود مرورگر فایرفاکس استفاده کردم هنگ میکرد برام اما در اپرا مشکلی نداشتم

سرعت دانلود مرورگرها تفاوتی ندارند.

حتی در ساخت ورژن های جدید، سرعت دانلود رو از فاکتورهای چندم قرار میدند (در اولویت نیستند)

برای همین خیلی فرق نمیکنه.

گفته این دوستمون کاملا درسته. البته فقط زمانی که دارید از رپید دانلود میکنید.:
بهتره كه از دانلودر خود مرورگر استفاده نكنيد در مورد اونم فكر نكنم فرق داشته باشه اگر باشه خيلي جزئي

در کل سرعت دانلودر خیلی بیشتر از سرعت مرورگر (درمورد دانلود) هست.

معمولا دانلودر ها تمام پهنای باند رو Detect میکنن. ولی مرورگر ها مقداری از پهنا رو برای باز کردن Web Page نگه میدارند.

موفق باشید :11: