PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حين نصب ويندوز 7

foodaj
14-10-2009, 18:40
سلام
حين نصب ويندوز سون و پس از اينکه درايو D رو براي نصب انتخاب مي کنم و next رو ميزنم مشابه تصوير زير با پيغامي مبني بر اينکه فضاي ديسک کافي نيست مواجه ميشم در حالي که درايو d داراي 80G فضاست.
چيکار کنم؟
اينم تصوير:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gamecrazy
14-10-2009, 19:20
من یه بار موقع نصب ویندوز 7 با این مشکل برخورد کردم و تنها کاری که تونستم بکنم این بود که همه پارتیشن ها رو دلیت کردم و دو باره با ویندوز 7 پارتیشن بندی کردم که درست شد ولی بعد توی یه سایت خوندم که مربوط به اون پارتیشن 7-8 مگی هست که موقع نصب ویندوز xp ایجاد میشه.

hassanshaikhi
14-10-2009, 21:38
شما اشتباه هاردتون رو پارتیشن بندی کردین موقع پارتیشن بندی باید 1 پارتیشنprimary درست کنید که درایو c میشه بعد یه پارتیشن extended درست میکنید و بقیه درایوها رو از این پارتیشن درست میکنید
برای پارتیشن primary فقط 7 mb گذاشتین در واقع درایو i: درایو c واقعی شما هست(اولین پارتیشن c: هست)
اگه به پیغامی که داده توجه کنید نوشته system partition یعنی پارتیشن 1 که primary هست فضای خالی به اندازه کافی نداره نه درایو d که 80 Gb هست

اگه فایل های که توی هاردتون هست براتون مهمه و نمیتونید هاردتون رو پاک کنیدمیتونید با برنامه partition magic یا paragon مقداری از درایو c به درایو i اضافه کنید یا توی برنامه روی درایو c راست کلیک کنید و make partition primary رو بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sardar ali
25-10-2009, 19:12
ويندوز منم اين ارور ميده چي كار كنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pc_hex
30-10-2009, 22:45
من یه بار موقع نصب ویندوز 7 با این مشکل برخورد کردم و تنها کاری که تونستم بکنم این بود که همه پارتیشن ها رو دلیت کردم و دو باره با ویندوز 7 پارتیشن بندی کردم که درست شد ولی بعد توی یه سایت خوندم که مربوط به اون پارتیشن 7-8 مگی هست که موقع نصب ویندوز xp ایجاد میشه.

سلام . حسن شیخی درست میگه موقع پارتیشن بندی درست عمل نکردین و باید دوباره پارتیشن بندی کنین .
با FDISK پارتیشن بندی کنین .