PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب win 7

kiuhnmgtrdcv
14-10-2009, 10:30
سلام
من میخوام نسخه 32 بیتی ویندوز 7 نصب کنم ولی بعد از decompress شدن فایل ها این error میگیرم
من چند جا رو چک کردم و تا اینجا رسیدم یا مشکل از dvd که با سرعت زیاد رایت شده یا مشکل از هاردیسکم
ولی مطمینم مشکل از dvd نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gamecrazy
14-10-2009, 12:08
به نظر من مشکل یا از فایل اصلیه ویندوزه که رایت کردی یا اینکه همونطور که گفتی باسرعت زیاد رایت شده که اگر از بیرون خریدی (یعنی خودت دانلود نکردی) احتمال دومی بیشتره.

DJ POLESTAR
14-10-2009, 12:08
سلام
من میخوام نسخه 32 بیتی ویندوز 7 نصب کنم ولی بعد از decompress شدن فایل ها این error میگیرم
من چند جا رو چک کردم و تا اینجا رسیدم یا مشکل از dvd که با سرعت زیاد رایت شده یا مشکل از هاردیسکم
ولی مطمینم مشکل از dvd نیست

خودتون میگید یا DVD سرعت زیاد رایت شده ولی مطمعنم مشکل از DVD نیست!

اشکال میتونه از همون DVDتون باشه چون اروری که داده اینو نشون میده! شما با یه DVD دیگه امتحان کن ببین مشکلت حل میشه.

kiuhnmgtrdcv
14-10-2009, 13:23
سلام
این نسخه x86 هست شاید این مشکل ایجاد میکنه؟
اینجا رو نگاه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kiuhnmgtrdcv
14-10-2009, 14:13
من در بعضی از جاها دیدم x86 با پردازنده 32 بیتی مشکلی نداره

kiuhnmgtrdcv
14-10-2009, 14:36
خودتون میگید یا DVD سرعت زیاد رایت شده ولی مطمعنم مشکل از DVD نیست!

سلام دوست من
من در بعضی از سایت ها دیدم که نوشته ممکنه که مشکل از dvd باشه یا از هارد دیسک ، خودم در این مورد نظری ندارم

gamecrazy
14-10-2009, 15:39
من در بعضی از جاها دیدم x86 با پردازنده 32 بیتی مشکلی نداره

:18:خوب اصلا x86 مخصوص 32 بیتیه دیگه :18:
واین ارور هم هیچ ربطی به انتخاب x86 یا x64 نداره اگر ارور رو دقیق بخونی می بینی که نوشته یکی از فایل ها مشکل داره

gamecrazy
14-10-2009, 17:39
الان سرچ کردم دیدم چند نفر دیگه هم همین مشکلو داشتن که مثل اینکه بخاطر استفاده از این DVD-Drive های با کابل sata هستش.اگرمی تونی با یه دونه dvd درایو معمولی یعنی از همین ide ها امتحان کن ببین چی میشه.

kiuhnmgtrdcv
14-10-2009, 22:06
سلام
فهمیدم مشکل از کجاست
There have been issues using SATA-connected DVD drives. If you can connect an IDE drive (not likely on a notebook), or a USB-based device, you may have better results.

sardar ali
25-10-2009, 19:09
ويندوز منم اين ارور ميده قبل از اون صفحه اي كه بايد قوانين تاييد كنيم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]