PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای رسم نمودار بیضی . هذلولی . صفحه . سهمی و .... میخام(هندسه تحلیای)

*عیسی*
10-03-2006, 22:02
اگه کسی سراغ داره لطف کنه ممنون میشم :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Alireza_Shafaei_PCworld
10-03-2006, 22:26
ماشین حساب های casio 9000 به بالا این کارا رو میکنن!
توی سایت p30world بگردی پیدا میکنی!

ALIAK28
10-03-2006, 23:06
دوست من ببین این به دردت می خوره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما از این نرم افزار می توانید برای چک کردن و مطمئن شدن از شکل درست نمودارها و منحنیها ئی که خودتان رسم می کنید استفاده کنید. برای اینکار پس از دانلود و نصب برنامه powertoy calc باید در قسمت input فرمول مربوط به تابع یا منحنی خود را به شکل درست تایپ کنید. اگر فرمول را درست تایپ کرده باشید نمودار شما به راحتی و در کمتر از یکی دو ثانیه رسم می شود.برای دانلود این نرم افزار جالب کافیست روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود نرم افزار POWERTOY CALC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در ضمن برای کار کردن این نرم افزار نیازی به شماره سریال ندارد.با کمی جستجو د رمنوهای برنامه می توانید روش فرمول نویسی در آن را به راحتی یاد بگیرید.

*عیسی*
13-03-2006, 11:22
ممنونم از دوستان

*عیسی*
13-03-2006, 11:34
اما این که مثلMath Graph هست بیضی و هذلولی رورسم نمیکنه در ضمن بیضی و صفحه و ... سه بعدی ان و در فضا باید رسم بشن نه تو دو بعد :wac: :sad: :sad: :sad: :sad:

Mikail
13-03-2006, 13:08
ماشين حسابي كه در پست زير معرفي كردم.قابليت رسم نمودارهاي دوبعدي و سه بعدي در حد معمول را دارد ولي كاملا پيشرفته نيست. :)

موفق باشيد! :biggrin:

ALIAK28
13-03-2006, 22:38
اما این که مثلMath Graph هست بیضی و هذلولی رورسم نمیکنه در ضمن بیضی و صفحه و ... سه بعدی ان و در فضا باید رسم بشن نه تو دو بعد :wac: :sad: :sad: :sad: :sad:
عیسی جان!
یه نرم افزاری هست که اینکار رو می کنه. البته چون من 3 سال پیش داشتمش اسمش کامل یادم نیست. تو این یکی دو روز هم همه سی دی هامو گشتم . فعلا که پیداش نکردم. ولی مطمئن هستم که وجود داره . خودت هم می تونی تو گوگل سرچ کنی. من اگر زودتر پیداش کردم همین جا می گذارمش.

*عیسی*
18-04-2006, 14:02
ماشين حسابي كه در پست زير معرفي كردم.قابليت رسم نمودارهاي دوبعدي و سه بعدي در حد معمول را دارد ولي كاملا پيشرفته نيست. :)

موفق باشيد! :biggrin:
آقا دمت گرم خیلی نرم افزار توپیه کارمو راه انداخت همه چی داره :blink: :blink: :blink: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :happy: :happy: :laughing: :laughing:

Balrog
08-07-2006, 14:16
يه برنامه‌ به آدرس زير هست كه محشره! ولى متاسفانه نسخه‌ى Full نيست:
كسى مى‌تونه نسخه‌ى كاملش رو گير بياره؟