PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه براي حذف آيدي از ليست ديگران

shina_20
11-10-2009, 19:03
سلام
برنامه اي براي حذف ياهو ايدي از ليست ديگران ميخواستم...ممنون
لطفا يه برنامه بذاريد كه واقعا كارايي داشته باشه و راحت باشه ممنون:40:

Ship Storm
12-10-2009, 00:15
نرم افزاری رو براتون قرار میدم که خودم ازش استفاده میکردم

shina_20
12-10-2009, 19:04
ممنون ولي برنامه تون جواب نداد.روي آيدي هاي خودم امتحان كردم حذف نكرده بود....:((

Majid ²
12-10-2009, 19:16
من هفته پیش دنبالش بودم
حدود 10 تا برنامه هم پیدا کردم ولی هیچکدوم کار نمیکرد
از من به شما نصیحت بیخود دنبالش نگردی ( ته روحیه دادن بود )

lordsuperboys
13-10-2009, 12:29
اقا یکی از دوستای من هی این کارو میکنه ای دی شو از اد لیست من پاک میکنه هر چقدرم اد کنی باز پاک میکنه حتی میشه بدون اجازه واسه دیگران اد کرد که نفهمه دوست عزیز من چون فعلاً روابطم با اون دوستم قمر در عقرب هستش اگه شما سرچ کنی حتماً به نتیجه میرسی چون اون دوست من زیادم حالیش نیست ولی راحت این کارو میکنه اگه وقت کردم واست پیدا میکنم شما هم خودت تلاش کن حتماً به نتیجه میرسی
(ته ته روحیه)

Ghaioom
13-10-2009, 13:20
Deny a Buddy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shina_20
13-10-2009, 16:37
منم اين برنامه ششم يا هفتمه اگه اشتباه نكنم امتحان كردم كه جواب نداد!!!!!(بخشكي شانس!)يكي از اد ليستاي منم هر دفعه ايدي شو پاك ميكنه از ليستم....منم ميخوام تلافي شو سرش در بيارم....(ته انتقام)!!!!

Ship Storm
13-10-2009, 21:30
برنامه ای رو که گذاشتم رو من تست کردم جواب داده و آی دی طرف مقایل رو حذف میکرد احتمالا تو نسخه های جدید یاهو دسترسیش رو بسته باشن که نتونسته حذف کنه وگرنه من خودم با نیما ultimator همکار انجمن وب این رو تست کردیم و نتیجه گرفتیم

majid2124
13-10-2009, 22:04
سلام شما بجای این کارا میتونید برید تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه قسمت داره به نام Remove your ID from other's buddy list! اونجا شما آی دی خودتون سپس پسورد آیدیتون و بعدش آی دی کسی رو که میخواین آی دی خودتونو از تو اد لیستش در بیارینو مینویسین و در آخر از گزینه remove استفاده میکنین به همین سادگی. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط چند تا نکته رو باید بگم
1: وقتی رمو کردین اگه یاهو مسنجرتون on باشین ساین اوت میشه پس نگران نباشین
2: بعضی وقتها ارور میده ایرادی نداره بعدا امتحان کیند (قبل اینکه این پست رو بنویسم امتحان کردم درست کار کرد)
موفق باشین

ila
14-10-2009, 12:00
Deny a Buddy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام عزیزم..ممنون از برنامه قشنگت ...آیا نرم افزاری هست که بشه با اون وب کم رو توی یاهو مسنجر رو بدون اجازه دید؟
ممنون

Mohsen6558
14-10-2009, 12:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]