PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه در ویندوز7 به این آدرس بروم

Barca Messi
11-10-2009, 16:33
من تازه از ویندوز xp به 7 اومدم و تازه کار هستم با این ویندوز میخوام بدونم در ویندوز 7 چه جوری به این ادرس بروم خواهش میکنم کمکم کنید تا حدی که مجبور شدم دوباره به xp برم و دوباره 7 نصب کنم چه جوری به این آدرس برم خواهش میکنم کمکم کنید ممنونC:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data

Ghaioom
11-10-2009, 16:39
مگه تو درایو c ، پوشه Documents and Settings نیست؟ یا شبیهش؟
یه چیز بگم اگه تو ویندوز چیزی که خواستی رو پیدا نکردی یه سرچ تو ویندوز بزن میاد :دی

Barca Messi
11-10-2009, 16:44
در xp نه در 7 میخوام بدونم کمکم کنید

DJ POLESTAR
11-10-2009, 16:59
من تازه از ویندوز xp به 7 اومدم و تازه کار هستم با این ویندوز میخوام بدونم در ویندوز 7 چه جوری به این ادرس بروم خواهش میکنم کمکم کنید تا حدی که مجبور شدم دوباره به xp برم و دوباره 7 نصب کنم چه جوری به این آدرس برم خواهش میکنم کمکم کنید ممنونC:\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data
دوست عزیز جهت استفاده از این فایل (البته فقط درایور مخصوص 7) باید به آدرس
C:\Users و مابقیش هم دست خودتونه که کجاش برید و نرید....
ولی اون مسیری که شما اشاره کردید مختص ویندوز XP هست نه 7! شما باید تو آدرس زیر دنبالش باشید
C:\Users (البته فقط در ویندوز 7)
درایور مخصوص ویندوز XP همونیه که خودتون اشاره کردین.

Ghaioom
11-10-2009, 17:03
در xp نه در 7 میخوام بدونم کمکم کنید
منم همینو گفتم یه سرچ بزن Application Data تو وندوز 7 ببین میاد اگه نیاد شاید مخفی هست. بگرد تیک گزینه ای که تو ویندوز xp بّرای مخفی ها میزدی رو بزن.
من زیاد با این ویندوز کار نکردم :31:

DJ POLESTAR
11-10-2009, 17:16
اول از My Computer بترتیب
از قسمت بالا پایین AdressBar گزینه ی Organize بعد Folder and search option از قسمت View تیک show Hiden Files.folders.... رو بزن و همینطور پایینتر از اون تیک گزینه ی Hide Protected Operating system File (Recmmended) رو بردار. بعد اینو تو آدرس بار My Computer پیست کن و اینتر رو بزن=> C:\Users\Default
از اونجا میتونی Application Data رو ببینی.

موفق باشید.

arash.magical
12-06-2010, 12:57

آقا یه مشکل دیگه هم هست .
من به این آدرس میرم ارور میده میزنه : file:///C:/Users/arash/Desktop/Untitled.jpg