PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال یه فایل gif به فلش (به یه مکان دلخواه) !! کمک کنید لطفا ، خیلی فوریه !!!

edris60
10-03-2006, 16:33
سلام

من یه آرم متحرک تو image ready ساختم ( gif) ، حالا اینو میخوام به عکسی که دارم تو فلش روش کار میکنم ( لوگوی یه سایت ) انتقالش بدم ، مشکل اینه که وقتی این فایل gif رو تو فلش open میکنم نمیدونم باید چیکار کنم که این عکس با فریماش منتقل بشه به قسمتی از لوگو که من میخوام !! :blink:
فقط همون گوشه سمت چپ چسبیده به بالا اجرا میشه :sad: من میخوام بکشونمش سمت راست و وسط
ممنون میشم راهنمائیم کنین
منتظرم
ممنون.

silver
10-03-2006, 17:04
دوست عزيز راهش اينه كه يه سمبل movie clip بسازید بعد این gif خودتون را با استفاده از file>import وارد این سمبل کنید بعد سمبل رو در محل دلخواه بگذارید .... امتحان کنید اگر باز مشکلی بود دقیق تر توضیح بدم....

edris60
10-03-2006, 18:53
دوست عزيز راهش اينه كه يه سمبل movie clip بسازید بعد این gif خودتون را با استفاده از file>import وارد این سمبل کنید بعد سمبل رو در محل دلخواه بگذارید .... امتحان کنید اگر باز مشکلی بود دقیق تر توضیح بدم....

سلام silver عزیز
ممنونم از پاسختون ، من طبق راهنمایی شما یه movie clip ساختم و gif مورد نظرو توش import کردم ، بعدش عکسی که برای لوگو ساختم رو open کردم ، حالا چطوری از اون symbol کپی بگیرم بذارم روی این عکس؟؟؟ :blink:
ممنون میشم یه کم دقیقتر توضیح بدین
منتظرم و خیلی از توجه شما سپاسگزارم.

Elfin-D
10-03-2006, 19:44
سلام
با اجازه سيلور من هم وارد اين بحث بشم!
كافيه مووي كليپ رو كيپي پست كنيد بر روي فايل فلش كه حاوي عكستون هست

silver
10-03-2006, 19:56
دوست عزيز شما می تونید از library موی کلیپ مورد نظر رو پیدا کنید بعد به تعداد دلخواه به صفحه کاریتون در محل موردنظر drag drop کنید

edris60
10-03-2006, 21:23
سلام دوستان
ممنونم از راهنمائیتون
فعلا مشکل حل شد ، با همکاریتون باعث شدین بیش از پیش به فلش علاقمند بشم.
امیدوارم بتونم از تجربیات شما به خوبی بهره ببرم.
سپاسگزارم. :)

silver
10-03-2006, 21:29
خواهش مي كنم ما در خدمتيم .....