PDA

View Full Version : رسیور با قابلیت پخش hd برای v10

djmilad_mrb
10-10-2009, 23:07
دوستان من به دنبال یه رسیور خوب با قابلیت باز کردن کانالهای hd برای تلویزیون پاناسونیک v10 می گردم دوستان اگه می تونن بنده رو راهنمایی کنن:11:

lurenzo
10-10-2009, 23:20
اگه زیاد نمیخوای خرج کنی CubeRevo 250 HD بهترین گزینه هست.قیمتش هم بین 300 تا 350 هستش.رسیور لینوکسیه که با کارت شیرینگ سی سی کم براحتی میتونی کانال های کارتی رو باز کنی.البته برای اینکار احتیاج به اینترنت (ترجیحا ADSL) هم داری و همچنین مودم روتر.

djmilad_mrb
10-10-2009, 23:24
اگه زیاد نمیخوای خرج کنی CubeRevo 250 HD بهترین گزینه هست.قیمتش هم بین 300 تا 350 هستش.رسیور لینوکسیه که با کارت شیرینگ سی سی کم براحتی میتونی کانال های کارتی رو باز کنی.البته برای اینکار احتیاج به اینترنت (ترجیحا ADSL) هم داری و همچنین مودم روتر.

دوست من میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟؟؟:11:

اگه امکان داره چند مدل دیگه به علاوه قیمت :11:

lurenzo
11-10-2009, 00:44
این رسیور رقیب رسیور های قدرتمند و معروف دریمباکس شده.از لحاظ سخت افزاری حرف نداره و کیفیت تصویرش عالیه ولی خوب فعلا ساپورت نرم افزاریش به پای دریمباکس نمیرسه.البته مدل های گرونتر هم داره با امکانات بیشتر.

رسیور دیگه ایکس کروز مدل 350 اچ دی هستش که بین 270 تا 300 قیمت داره!
البته قیمت ها حدودیه و من چون فروشنده نیستم از قیمت ها دقیقا خبر ندارم.

ehs_soltany
11-10-2009, 10:14

چرا ADSL؟
مودم روتر چیه؟

AB
11-10-2009, 10:38
چرا ADSL؟
مودم روتر چیه؟

خط اینترنت برای آپدیت لحظه به لحظه کدها.ترجیحن ای دی اس ال که تصویر فریز نشه.

روتر برای وصل کردن همزمان اینترنت به رسیور و کامپیوتر.(اگه لازم باشه)

lurenzo
11-10-2009, 10:41
چرا ADSL؟
مودم روتر چیه؟

این رسیور ها همونطور که گفتم از سیستم کارت شیرینگ میتونن استفاده کنن.سیستم کارت شیرینگ هم بدین صورته که کارت های پکیج های مختلف رو روی سرور قرار میدن و کاربر ها هم از طریق اینترنت به سرور وصل میشن و از کارت های پکیج های مخلتف استفاده میکنن.مثل این میمونه که شما همه کارت ها رو روی رسیورتون دارید.پس یعنی اینکه شما در زمانیکه میخواهید کانال های کارتی رو تماشا کنید باید به اینترنت وصل باشید.چون ADSL تلفنو اشغال نمیکنه بهترین گزینه هست.اینترنتی هم که استفاده میکنید باید ثبات خوبی داشته باشه که ADSL توصیه میشه.
این رسیور ها چون کارت شبکه دارن ، مودم مستقیم بهشون وصل میشه.اگر مودم شما روتر هم باشه فقط برای تنظیمات اولیه احتیاج به کامپیوتر دارید و بعدش مودم خودش به اینترنت وصل میشه و اینترنتو به رسیور میرسونه و چون خیلی از کارها رو باید از طریق کامپیوتر در رسیورتون انجام بدید مودم روتر باید داشته باشید.
البته الان تقریبا همه مودم های ADSL موجود در بازار روتر هم هستند!

djmilad_mrb
11-10-2009, 11:23
این رسیور ها همونطور که گفتم از سیستم کارت شیرینگ میتونن استفاده کنن.سیستم کارت شیرینگ هم بدین صورته که کارت های پکیج های مختلف رو روی سرور قرار میدن و کاربر ها هم از طریق اینترنت به سرور وصل میشن و از کارت های پکیج های مخلتف استفاده میکنن.مثل این میمونه که شما همه کارت ها رو روی رسیورتون دارید.پس یعنی اینکه شما در زمانیکه میخواهید کانال های کارتی رو تماشا کنید باید به اینترنت وصل باشید.چون ADSL تلفنو اشغال نمیکنه بهترین گزینه هست.اینترنتی هم که استفاده میکنید باید ثبات خوبی داشته باشه که ADSL توصیه میشه.
این رسیور ها چون کارت شبکه دارن ، مودم مستقیم بهشون وصل میشه.اگر مودم شما روتر هم باشه فقط برای تنظیمات اولیه احتیاج به کامپیوتر دارید و بعدش مودم خودش به اینترنت وصل میشه و اینترنتو به رسیور میرسونه و چون خیلی از کارها رو باید از طریق کامپیوتر در رسیورتون انجام بدید مودم روتر باید داشته باشید.
البته الان تقریبا همه مودم های ADSL موجود در بازار روتر هم هستند!

دوست عزیز ممنون از راهنماییت :11: من تو اینترنت یه تحقیق کوچولو کردم بین این مدلهایی که گفتین موندم کدومو بخرم ، آخه دریم باکس 800 تقریبا 600تومن در میاد ولی مشخصاتش به نظر بهتر از کیوب روئو 250 هست اما ظاهرا مشکل تیونر داره وتیونر دستگاه خوب عمل نمیکنه و روی کانالهای hd هنگ میکنه به نظرتون کیوب روئو250 همین مشکلاتو داره یا نه؟؟؟:11: من نمخوام بیشتر از 300 تومن هزینه کنم :21:

با توجه به میزان هزینه ای که می خوام بکنم اصلا به صرفه هست که دنبال رسیور hd باشم یا نه؟

GiggleClub
11-10-2009, 12:08
الان مگه کانال HD بدردبخور که بشه زایگان دید اصلا وجود داره؟!!

lurenzo
11-10-2009, 12:12
دوست عزیز ممنون از راهنماییت :11: من تو اینترنت یه تحقیق کوچولو کردم بین این مدلهایی که گفتین موندم کدومو بخرم ، آخه دریم باکس 800 تقریبا 600تومن در میاد ولی مشخصاتش به نظر بهتر از کیوب روئو 250 هست اما ظاهرا مشکل تیونر داره وتیونر دستگاه خوب عمل نمیکنه و روی کانالهای hd هنگ میکنه به نظرتون کیوب روئو250 همین مشکلاتو داره یا نه؟؟؟:11: من نمخوام بیشتر از 300 تومن هزینه کنم :21:

با توجه به میزان هزینه ای که می خوام بکنم اصلا به صرفه هست که دنبال رسیور hd باشم یا نه؟

ببین من خودم دریم 800 دارم و شده که یک ساعت روی کانال اچ دی بودم و مشکلی نبوده و CubeRevo نداشتم که به سوالت جواب بدم.بهتره توی همون سایت ها از کسانی که دارن بپرسی ولی از یک نفر که هم CubeRevo Mini HD و هم دریم 800 داشت ، شنیدم که می گفت کیفیت تصویر CubeRevo بهتر بود.
ولی خوب سازگاری دریم با سی سی کم به مراتب بهتر از CubeRevo هستش.
اگه واقعا میخوای 300 تا 350 هزینه کنی بهترین انتخابت بین رسیور های اچ دی همین CubeRevo هست.

lurenzo
11-10-2009, 12:15
الان مگه کانال HD بدردبخور که بشه زایگان دید اصلا وجود داره؟!!

دوست عزیز شما با استفاده از این رسیور های لینوکسی و با اشتراک ماهیانه خیلی کم میتونی کانال هال اچ دی کارتی رو براحتی تماشا کنی!

GiggleClub
11-10-2009, 12:22
دوست عزیز شما با استفاده از این رسیور های لینوکسی و با اشتراک ماهیانه خیلی کم میتونی کانال هال اچ دی کارتی رو براحتی تماشا کنی!

یه توضیح بیشتری میدی؟
اشتراکو از کجا میشه گرفت؟
چند تقریبن؟
کانالای دیگه کارتی هم باز میشن یا فقط HDها؟
الان رو هاتبرد HD چی داریم؟
بدردبخوره یا نه؟

ممنون میشم جواب بدین

lurenzo
11-10-2009, 12:34
یه توضیح بیشتری میدی؟
اشتراکو از کجا میشه گرفت؟
چند تقریبن؟
کانالای دیگه کارتی هم باز میشن یا فقط HDها؟
الان رو هاتبرد HD چی داریم؟
بدردبخوره یا نه؟

ممنون میشم جواب بدین

ببین من تبلیغ جایی رو نمیکنم.بنابراین یه سرچ کوچیک توی گوگل بزنی در مورد سی سی کم سایت هایی رو میبینی که کلی اطلاعات راجع به سی سی کم و قیمت هاش هست.
ولی اینو باید بدونی که چیز هایی که قبل از گرفتن اکانت سی سی کم لازم داری عبارتند از :
1. رسیور لینوکسی
2. اینترنت ، ترجیحا ADSL
3. مودم روتر

شما با رسیور اچ دی علاوه بر کانال های معمولی ، کانال های اچ دی رو هم میتونی تماشا کنی.
در مورد کانال های اچ دی هم لینک زیر رو ببین ، کانال های اچ دی رو در ما#هوا#ره های مختلف زده ، شما بطور مثال اونایی که روی هاتبرد هست رو بیشتر توجه کن!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GiggleClub
11-10-2009, 12:56
خیلی ممنون از توضیحات

فقط یه سوال دیگه و ما رفتیم
اگه من به ADSL وصلش کنم چقدر مصرف داره؟
تو ماه کلن چقدر دانلود میکنه؟
فکر نکنم زیاد باشه

lurenzo
11-10-2009, 13:19
خیلی ممنون از توضیحات

فقط یه سوال دیگه و ما رفتیم
اگه من به ADSL وصلش کنم چقدر مصرف داره؟
تو ماه کلن چقدر دانلود میکنه؟
فکر نکنم زیاد باشه

یک جایی یک نفر یک محاسباتی کرده بود به این شکل که اگر از سی سی کم توی اوج ترافیک روزانه اینترنت روزانه 10 ساعت استفاده کنی ، یک ماهش میشه 450 مگ.که معمولا مصرف خیلی پایین تر از این حرفاست.در ضمن شما فقط برای باز کردن کانال های کارتی از سی سی کم استفاده میکنی و برای تماشای کانال های معمولی از ADSL استفاده نمیشه!

djmilad_mrb
11-10-2009, 13:49
دوست من شما اطلاعات خوبی تو این زمینه داری :11:

منظورتونو متوجه نشدم :5:

شنیدم که می گفت کیفیت تصویر CubeRevo بهتر بود.
ولی خوب سازگاری دریم با سی سی کم به مراتب بهتر از CubeRevo هستش.

یعنی کلا با سی سی کم مشکل داره یا تعداد کانالایی که باز میکنه از دریم باکس کمتره

دوست من خواهشا راهنماییم کنید چون خودتون میدونید تنوع جنس خیلی زیاده و من می خوام با این مقدار پولم جنس خوبی رو بگیرم اگه میدونید که کیفیتش خوب نیست من عجله ای برای خرید ندارم شاید پول بیشتری جمع شد و همین دریم باکسو گرفتیم که شما هم ازش راضی هستی:11:

lurenzo
11-10-2009, 15:06
یعنی کلا با سی سی کم مشکل داره یا تعداد کانالایی که باز میکنه از دریم باکس کمتره

دوست من خواهشا راهنماییم کنید چون خودتون میدونید تنوع جنس خیلی زیاده و من می خوام با این مقدار پولم جنس خوبی رو بگیرم اگه میدونید که کیفیتش خوب نیست من عجله ای برای خرید ندارم شاید پول بیشتری جمع شد و همین دریم باکسو گرفتیم که شما هم ازش راضی هستی:11:

نه ببین این رسیور ها در تعداد باز کردن کانال ها هیچ فرقی با هم ندارن.در مورد کیفیت تصویر CubeRevo گویا از دریم باکس بهتر عمل کرده ، یعنی اگر کیفیت تصویر CubeRevo از دریم بهتر نباشه مطمئنن بدتر نیست!!!
ببین کلا امولاتور سی سی کم برای دریم ساخته شده ولی بقیه رسیور ها هم اومدن و به نوعی از این امولاتور تقلید کردن تا بتونن از سیستم کارت شیرینگ استفاده کنن.مثلا همین CubeRevo از امولاتور Incubus استفاده میکنه و چون اوایل راه هستن هنوز نتونستن ثبات خوبی رو در استفاده از کارت شیرینگ ایجاد کنن.البته همینجور رو به پیشرفت هست و بتازگی گویا خیلی از مشکلاتش بر طرف شده.در مورد دریم باید بگم که از لحاظ ساپورت نرم افزاری خیلی قویتر از CubeRevo هستش و از لحاظ سخت افزاری فکر نکنم برتری خاصی نسبت به CubeRevo داشته باشه!!!
شما هم قطعا اگر توی سایت های مربوطه بگردی اطلاعات کاملتری گیرت میاد و انتخاب بهتری خواهی داشت!

AB
11-10-2009, 16:20
اگه رسیور Next هم بتونی پیدا کنی خیلی عالیه.تصویرش با دریم باکس برابری میکنه.مشکل تیونر هم نداره.ولی قیمتش حدود

450-500 هست.

nap30-2008
11-10-2009, 17:09
سلام دوست عزيز

گفتم يه راهنمايي به شما بكنم.. اميد وارم مفيد واقع بشه

طبق گفته دوستان بهترين انتخاب ريسيور لينوكسي هست ترجيحا دريم باكس .... ولي يه نكته مهم اينه كه ريسيور شما سيستم S2 را ساپورت كند الان تقريبا 90 درصد كانا لهايي كه HD هستند روي سيستم S2 هستند ...
يه چيز ديگه اگه مدل هارد دار بگيري كه چه بهتر .... ركورد مي كني و بعدشم پخش ... عالي ميشه !!!

هزينه

اكانت سيسي كم 10.000 ~ 15.000 تومان
ADSL 128kb 10.000 ~ 15.000

حالا به غير از مودمadsl و نصب اوليه اون .و ريسيور ماها نه حدود 20.000 تا 30.000 تومن خرج داره .... ولي باور كن ارزشش و كاملا داره

اميد وارم بتونم كمكي كرده باشم

فعلا

alt_f4
18-01-2010, 21:06
CubeRevo Mini HD از کجا میشه خرید و قیمتش چنده؟

FAHIM2
21-01-2010, 12:05
سايتهاي زيادي هستند كه تو قسمت بازارشون انواع ريسيورها را ميفروشند اگر كمي سرچ كنيد به نتيجه خواهيد رسيد

در ضمن من ريسيور CubeRevo 250 hd دارم اگر سوالي بود در اين ضمينه در خدمتم

mr_peyman5623
21-01-2010, 17:28
آقا فهیم چند گرفتی؟ راضی هستی؟
تلفن فروشنده رو بهم PM میزنی

FAHIM2
23-01-2010, 16:18
آقا فهیم چند گرفتی؟ راضی هستی؟
تلفن فروشنده رو بهم PM میزنی

من 285 خريدم
چون شهرستان هستم از يكي از شهرستانهاي اطراف خريدم (شيراز )
ريسيورهاي بر پايه لينوكس يك سري دنگ وفنگ هاي خاص خودش را داره كه اگر ياد بگيري هم راحت ميشه هم شيرين ولي اعصاب فولادي ميخواد
از لحاظ كيفيت هم وقتي شبكه هاي اچ دي را با hdtv ميبيني بسيار لذت بخشه و اون دردسراش يادت ميره
در كل رسيور خوبيه :20:

Toory
16-02-2010, 15:54
آقا من Cuberevo 250HD مي خوام
از كي بايد بگيرم؟
شيرينگ هم مي خوام
ممنون

salar_aziz
16-02-2010, 16:22
به نظر شخص من
بهتره که خرج اضافی نکنی و یه رسیور با خروجی کامپوننت هم بگیری کافیه.
که بهترینش همون strong 4622 است.
کیفیت شبکه های فری از رسیور اچ دی با کامپوننت معمولی زیاد فرقی نداره.

iman300
21-03-2010, 16:51
آیا کیفیت تصویر کانال های معمولی در رسیور های اچ دی با رسیورهای معمول موجود در بازار تفاوتی دارد یا خیر؟

AB
21-03-2010, 19:11
آیا کیفیت تصویر کانال های معمولی در رسیور های اچ دی با رسیورهای معمول موجود در بازار تفاوتی دارد یا خیر؟

بله بهتره.ولی همین کیفیتو میتونی با ریسیور دارای خروجی کام‍‍پوننت بگیری که قیمتش خیلی کمتر از اچ دی هست.(منظورم همون خروجی ۵ تایی هست که تو دی وی دی استفاده میشه.)

iransatinfo
14-05-2010, 19:37
با سلام ... من بعد از مدتی تحقیق به این نتیجه رسیدم که دریم باکس 800 بگیرم ... فقط تنها چیزی که در موردش شک دارم اینه که دریم 800 خروجی dvi به HDMI است آیا این مساله باعث افت تصویر در مقایسه با رسیور هایی که خروجی مستقیم HDMI دارند نمیشه؟
-آیا تصویر 1080i میده یا 720p است؟
- شنیدم که مشکل داغ کردن داره درسته؟
با تشکر

MAPNAZ
15-05-2010, 13:10
دوستان عزيز من از يك فروشنده شنيدم كه بغير از روش فوق روش ديگري براي باز كردن كانالهاي كارتي و HD وجود دارد كه نيازي به اينترنت ندارد وبايد دستگاه رمز گشا + ديش مخصوص + LNB جدا وصل كني كه سيم اين LNB به دستگاه رمز گشا ميرود واز آنجا به رسيور وصل مي شود. كه مجموعا 70 تا 90 هزار تومان قيمت دارد.كسي اطلا عات بيشتري در اين باره دارد؟

iransatinfo
15-05-2010, 20:42
دوستان عزيز من از يك فروشنده شنيدم كه بغير از روش فوق روش ديگري براي باز كردن كانالهاي كارتي و HD وجود دارد كه نيازي به اينترنت ندارد وبايد دستگاه رمز گشا + ديش مخصوص + LNB جدا وصل كني كه سيم اين LNB به دستگاه رمز گشا ميرود واز آنجا به رسيور وصل مي شود. كه مجموعا 70 تا 90 هزار تومان قيمت دارد.كسي اطلا عات بيشتري در اين باره دارد؟

اسمش دانگل هست و باید یه دیش مجزا برای دریافت کدها بزارید ... به درد نمیخوره ....
اگه میخواهید کانالهای کارتی و hd را با بهترین کیفیت دریافت کنید باید رسیور لینوکسی دریم باکس یا IPBOX تهیه کنید و مشترک یک سرور cc cam شوید ... البته رسیورهای لینوکسی دیگه ای هم هستن ولی هیچ کدوم به پای دریم نمیرسند

MAPNAZ
16-05-2010, 07:51
از چه نظر مي گويي بدرد نمي خورد؟ اينكه نمي خواهد ماهي 30 هزارتومان اشتراك بدهي؟ايا در اين روش كيفيت كانال ها كاهش مي يابد؟

AB
16-05-2010, 08:25
از چه نظر مي گويي بدرد نمي خورد؟ اينكه نمي خواهد ماهي 30 هزارتومان اشتراك بدهي؟ايا در اين روش كيفيت كانال ها كاهش مي يابد؟

همونطور که دوستمون گفتن این روش به درد نمیخوره.چون یه پول زیادی باید واسه دانگل و بشقاب جدا بدی.هیچ تضمینی هم که امروز بخری فردا هم کار کنه نداره.ممکنه یه روز کار کنه ممکنه یه سال کار کنه ولی دیگه بیشتر از یک سال کار نمیکنه.هزینه اکانتی هم که فرمودین 30 تومن نیست ماهی کمتر از 10 تومنه.

رو کیفیت کانال هم تاثیری نداره.ولی برای اکانت باید سرعت اینترنت حداقل 128 داشته باشی که کانال ها فریز نشه.

hasanpsk
16-05-2010, 09:37
سلام عزيزان پاناسونيك s10 دارم مي خوام رسيور hd بگيرم
بعضي از دوستان ميگن با تهيه اكانت و اسفاده از سي سي كم ميشه دررسيور Cuberevo Mini HD كانالهاي كارتي رو باز كرد؟چجوري؟ چيزي كه من مي فهمم اينه كه بايد خط adsl داشته باشي و ظاهرا كابلش وصل ميشه به رسيور و بصورت آنلاين پچها و كدهاي كانال رو از وب ميگيره و كانالها رو باز ميكنه؟
تهيه اكانت هم فكر كنم هزينه اي بايد بپردازيم و يوزر وپسورد تهيه كنيم و وصل بشيم به سايتهايي كه سي سي كم از طريق اون سايتها بتونه كدها رو بگيره؟ درسته

S A M S U N G
16-05-2010, 09:54
سلام .

در مورد رسیورهای HD 2 مورد رو بگم که شاید به درد بخوره .

1. اگه بتونین شبکه های ---- رو کنترل کنید بگیرید ، چون به طور انبوه این شبکه ها هستن که واقعا رو اعصاب میره . البته شاید بعضی ها دوست داشته باشن :دی اون بحثش جداست !
2. اگه فکر میکنین با تهیه این رسیورها تاثیری روی کیفیت شبکه هائی از قبیل کانالهای ایرانی و خارجی که Free هستن به وجود میان باید بگم اصلا همچین چیزی نیست و کیفیت این کانال ها هیچ تفاوتی با رسیورهای 80 تومنی نداره .

مخلصیم .

FAHIM2
16-05-2010, 11:28
سلام عزيزان پاناسونيك s10 دارم مي خوام رسيور hd بگيرم
بعضي از دوستان ميگن با تهيه اكانت و اسفاده از سي سي كم ميشه دررسيور Cuberevo Mini HD كانالهاي كارتي رو باز كرد؟چجوري؟ چيزي كه من مي فهمم اينه كه بايد خط adsl داشته باشي و ظاهرا كابلش وصل ميشه به رسيور و بصورت آنلاين پچها و كدهاي كانال رو از وب ميگيره و كانالها رو باز ميكنه؟
تهيه اكانت هم فكر كنم هزينه اي بايد بپردازيم و يوزر وپسورد تهيه كنيم و وصل بشيم به سايتهايي كه سي سي كم از طريق اون سايتها بتونه كدها رو بگيره؟ درسته

از ملزمات راه اندازس سيسيكم يك خط اينترنت پرسرعت هست
براي نصب بر روي ميني اچ دي شما ابتدا بايد يك ايميج مناسب نصب كني بعد امولاتور مورد نياز را نصب و اكانت سيسيكم كه خريداري كردي را داخل امولاتور بزاري تا بتوني به سرور سيسيكم وصل بشي از اين به بعد شما به راحتي ميتوني تمام كانالهاي كد گذاري شده را ببيني

سلام .

در مورد رسیورهای HD 2 مورد رو بگم که شاید به درد بخوره .

1. اگه بتونین شبکه های ---- رو کنترل کنید بگیرید ، چون به طور انبوه این شبکه ها هستن که واقعا رو اعصاب میره . البته شاید بعضی ها دوست داشته باشن :دی اون بحثش جداست !
2. اگه فکر میکنین با تهیه این رسیورها تاثیری روی کیفیت شبکه هائی از قبیل کانالهای ایرانی و خارجی که Free هستن به وجود میان باید بگم اصلا همچین چیزی نیست و کیفیت این کانال ها هیچ تفاوتی با رسیورهای 80 تومنی نداره .

مخلصیم .

تفاوت كه داره البته در حدود 20% كيفيت در ريسيورهاي اچ دي بهتر از ريسيورهاي معمولي است
واين مورد را بايد به طور همزمان با يك تلويزيون ديد تا بتونيد تفاوتش را احساس كنيد

ebi66_boukan
16-05-2010, 12:19
سرعت مورد نیاز ابنترنت برای استفاده از سی سی کم حدودا چند کیلو بایت در ثانیست؟؟؟با 10-11 کیلو بایت در ثانیه جواب میده؟؟؟اگه اینترنت قطعی داشته باشه چجوریاست؟؟؟اونم قطع میشه؟؟

راستی کلیه کانال های هاتبرد و HD رو باز میکنه.مثلا دیسکاوری.AB موتورز و ........!!؟؟؟همشون؟؟؟؟
بعد این اکانت که خریداری میشه فقط به صورت یوزر و پسورده یا کارته؟؟؟
مرسی

iransatinfo
16-05-2010, 12:44
به صورت یوزر و پسورده ... با adsl 128 به خوبی جواب میده ... 90 درصد پکیج ها در ماهواره هایی که روی ایران پوشش دارند باز میشه ... اگر میخوای یه رسیور بگیری که تا سالها ساپورت داشته باشه دریم باکس بگیر اگر میخوای کم هزینه کنی کیوب ریوو یا همان IPBOX بگیر

FAHIM2
16-05-2010, 12:52
سرعت در اينترنت مسئله مهمي نيست شما حتي با ديال اپ هم ميتوني كانكت بشي مهم پينگ شماست
شما ادرس سرور را پينگ كن اگر پينگ زير 300 داشتي خوب و قابل قبول هست واگر كمتر بود كه چه بهتر پس سرعت حداقل ميتونه 128 در نظر گرفته بشه
در مورد شبكه ها هم بايد بگم اين موضوع باز كردن شبكه ها در سيسيكم بر ميگرده به تعداد كارتهاي اورجينالي كه در سرور به اشتراك گذاشته شده
مثلا من الان از يك سروري اكانت دارم كه تمام كانالهاي اچ دي روي هاتبرد باز هستند و اون كانالهايي كه شما اشاره كرديد
اكانت خريداري شده يك سي لاين هست كه توش ادرس سرور به اضافه يوزر و پسورد شما در اون قرار داره كه بايد سي لاين (اكانت) را در امولاتور نصب شده در ريسيور جايگزين كنيد تا به سرور وصل و بتونيد از كارتهاي كه در سرور به اشتراك گذاشته شده استفاده كنيد
اميدوارم مطلب را درست رسونده باشم

ariajoker
16-05-2010, 13:00
سرعت در اينترنت مسئله مهمي نيست شما حتي با ديال اپ هم ميتوني كانكت بشي مهم پينگ شماست
شما ادرس سرور را پينگ كن اگر پينگ زير 300 داشتي خوب و قابل قبول هست واگر كمتر بود كه چه بهتر پس سرعت حداقل ميتونه 128 در نظر گرفته بشه
در مورد شبكه ها هم بايد بگم اين موضوع باز كردن شبكه ها در سيسيكم بر ميگرده به تعداد كارتهاي اورجينالي كه در سرور به اشتراك گذاشته شده
مثلا من الان از يك سروري اكانت دارم كه تمام كانالهاي اچ دي روي هاتبرد باز هستند و اون كانالهايي كه شما اشاره كرديد
اكانت خريداري شده يك سي لاين هست كه توش ادرس سرور به اضافه يوزر و پسورد شما در اون قرار داره كه بايد سي لاين (اكانت) را در امولاتور نصب شده در ريسيور جايگزين كنيد تا به سرور وصل و بتونيد از كارتهاي كه در سرور به اشتراك گذاشته شده استفاده كنيد
اميدوارم مطلب را درست رسونده باشم
دوست عزیز شما با CCcam مشکل فریز ندارین؟ چون شنیده بودم IPbox hd نسبت به موتانت های معمولی با CCcam یکم مشکل داره. ولی موتانت شرینگ رو مثل دریم باکس کامل ساپورت میکنه.
روی کانال های اچ دی مشکل فریز نداری؟ و اینکه قابلیت پشتیبانی هارد هم داره این رسیور و از نظر ضبط کردن چطوره؟
و سوال دیگه یی که دارم اینه که این رسیور پلاگین های 9000 و 9900 رو هم ساپورت میکنه؟ مثل نمایش اب و هوا و این چیزا؟
و اینکه قیمت این رسیور در چه حدی هست؟
و Cccam ماهیانه حدودا چه حجمی از اینترنت رو مصرف میکنه؟

ebi66_boukan
16-05-2010, 13:20

این قسمت رو نفهمیدم.چجوری این کاری که گفتید رو انجام بدم؟؟؟

yaghini
16-05-2010, 13:22
در تکمیل فرمایشات دوست خوبم fAHIM2 برای تست پینگ به ادرس زیر مراجعه کنید:

ariajoker
16-05-2010, 13:24
عزیزم شما که الان اکانت CCcam نداری.
اگر داشتی یا ادرس سرور رو داشتی مثل این 192.168.0.1 توی run اینجوری تایپ کن ping 192.168.0.1 یا
ping

FAHIM2
16-05-2010, 16:46
دوست عزیز شما با CCcam مشکل فریز ندارین؟ چون شنیده بودم IPbox hd نسبت به موتانت های معمولی با CCcam یکم مشکل داره. ولی موتانت شرینگ رو مثل دریم باکس کامل ساپورت میکنه.
روی کانال های اچ دی مشکل فریز نداری؟ و اینکه قابلیت پشتیبانی هارد هم داره این رسیور و از نظر ضبط کردن چطوره؟
و سوال دیگه یی که دارم اینه که این رسیور پلاگین های 9000 و 9900 رو هم ساپورت میکنه؟ مثل نمایش اب و هوا و این چیزا؟
و اینکه قیمت این رسیور در چه حدی هست؟
و Cccam ماهیانه حدودا چه حجمی از اینترنت رو مصرف میکنه؟

نه خوشبختانه قبلا يك كم مشكل وجود داشت ولي با اومدن امولاتور ام جي كم مشكلات اين چنيني تا حد قابل ملاحضه اي كاهش پيدا كرده
بله هارد را هم پشتيباني ميكنه و ميتوني ركورد هم داشته باشي البته بايد براي ركورد از امولاتور ديگري استفاده كرد
بله شما ميتوني هر پلاگيني كه خواستي روش نصب كني از جمله اب و هوا و اخبار روز و ...
البته تو خود منوي ريسيور يك قسمت براي دستيابي به وضع اب و هواي شهرت هست يعني اسم شهرت را بهش ميدي اگر تو ليستش موجود باشه اب و هواي اونجا را تا چهار روز اينده بهت نشون ميده

بهترين روش تست هموني هست كه دستمون گفت
يا تايپ عبارت ping 4.2.2.4 -t در قسمت RUN

ariajoker
16-05-2010, 16:50
نه خوشبختانه قبلا يك كم مشكل وجود داشت ولي با اومدن امولاتور ام جي كم مشكلات اين چنيني تا حد قابل ملاحضه اي كاهش پيدا كرده
بله هارد را هم پشتيباني ميكنه و ميتوني ركورد هم داشته باشي البته بايد براي ركورد از امولاتور ديگري استفاده كرد
بله شما ميتوني هر پلاگيني كه خواستي روش نصب كني از جمله اب و هوا و اخبار روز و ...
البته تو خود منوي ريسيور يك قسمت براي دستيابي به وضع اب و هواي شهرت هست يعني اسم شهرت را بهش ميدي اگر تو ليستش موجود باشه اب و هواي اونجا را تا چهار روز اينده بهت نشون ميده

بهترين روش تست هموني هست كه دستمون گفت
يا تايپ عبارت ping 4.2.2.4 -t در قسمت RUN
سپاس دوست عزیز پس برای من که یک کاربر معمولی هستم این رسیور جواب میده دیگه ؟ و نیاز نیست سراغ مدل 900 برم؟
و اینکه شما خودتون باهاش رکورد کردین؟ و هاردهایی که این دستگاه پشتیبانی میکنه توی بازار هست؟
و اینکه رو کانال های HD پکیج اسکای مشکلی نداره؟
سوال دیگری هم که دارم اینه که این رسیور قابلیت مخفی کردن کانال هارو داره؟ چون شنیدم کانال های این رسیمر رو مانند کانال های رسیور های معمولی نمیشه حذف کرد .

FAHIM2
16-05-2010, 17:18
سپاس دوست عزیز پس برای من که یک کاربر معمولی هستم این رسیور جواب میده دیگه ؟ و نیاز نیست سراغ مدل 900 برم؟
و اینکه شما خودتون باهاش رکورد کردین؟ و هاردهایی که این دستگاه پشتیبانی میکنه توی بازار هست؟
و اینکه رو کانال های HD پکیج اسکای مشکلی نداره؟
سوال دیگری هم که دارم اینه که این رسیور قابلیت مخفی کردن کانال هارو داره؟ چون شنیدم کانال های این رسیمر رو مانند کانال های رسیور های معمولی نمیشه حذف کرد .

البته انتخاب مدل خيلي به قضيه جيب ادمها بر ميگرده ولي به عنوان كاربر عادي و معمولي خوبه
بله من جديدا يك هارد اكسترنال گرفتم برند وسترن ديجيتال 250 گيگ كه به راحتي الان ركورد ميكنم ولي بايد در موقع ركورد امولاتور مربوط به ركورد را استارت كرد تا مشكلي پيش نياد
من منظورتون را از مخفي كردن كانالها نفهميدم اگر منظور پسورد گذاشتن براي كانالي خاص هست اين امكان را داره
در ضمن شما ميتونيد هر تعداد كانال را خواستيد حذف كنيد

ariajoker
16-05-2010, 17:21
البته انتخاب مدل خيلي به قضيه جيب ادمها بر ميگرده ولي به عنوان كاربر عادي و معمولي خوبه
بله من جديدا يك هارد اكسترنال گرفتم برند وسترن ديجيتال 250 گيگ كه به راحتي الان ركورد ميكنم ولي بايد در موقع ركورد بايد امولاتور مربوط به ركورد را استارت كرد تا مشكلي پيش نياد
من منظورتون را از مخفي كردن كانلا نفهميدم اگر منظور پسورد گذاشتن براي كانالي خاص هست اين امكان را داره
در ضمن شما ميتونيد هر تعداد كانال را خواستيد حذف كنيد
درباره ی اسکای نگفتین مشکل فریز نداره؟
اخه شنیده بودم لیست اصلی کانال های لینوکسی رو نمیشه ادیت کرد .
و فقط میشه لیست های جدید ساخت و توی اون لیست ها کانال هارو بر اساس علاقه چید.
اگر بشه بعضی از کانال هارو از لیست اصلی حذف کرد که عالیه.
و این دستگاه رو شما حدودا چقدر گرفتین؟زیر 300 گیر میاد؟

FAHIM2
16-05-2010, 17:34
من الان با اسكاي ايتاليا اصلا مشكلي ندارم و جزء يكي از بهترين پكيجهاست كه كانالهاي hd زيادي را هم تو خودش داره
ميشه حذف كرد حتي ميتوني تو ليست فركانسها حذف كني تا ديگه سرچ نشه
من اواخر دي ماه سال گذشته گرفتم 288 تومان الان هم تقريبا همين حدود هست

iransatinfo
17-05-2010, 13:04
دوستان اطلاع دارند رسیور جدید دریم باکس 800se کی وارد بازار میشه؟

Whole Finder
22-05-2010, 18:23

من یه cuberevo 250 HD میخوام شما فروشنده میشناسی؟ morris.mager@gmail.com

saeedr88
23-05-2010, 10:22
سلام.ایا رسیور نکست 2000

mazdakxp
24-05-2010, 22:59
سلام خدمت دوستان بین دو رسیور mini hd و ایکس کروزر xdsr400hd کدام بهتر عمل میکند و ارزش خرید دارند
با تشکر

Whole Finder
27-05-2010, 14:17
دوست عزیز
دستگاهت چطوره کارکردش؟
راضی هستی؟ مشکلی نداری باهاش؟
اطلاع داری اگه بخوام یکی بخرم از کجا میتونم بخرم و قیمتش چنده؟

FAHIM2
27-05-2010, 16:43
سلام خدمت دوستان بین دو رسیور mini hd و ایکس کروزر xdsr400hd کدام بهتر عمل میکند و ارزش خرید دارند
با تشکر

انتخاب بين دو خيلي راحته :20:
ميني اچ دي يك سر و كردن بالاتره
اگر بوجه اش را داري تو خريد شك نكن

jon_sina
27-05-2010, 20:24
من یه cuberevo 250 HD میخوام شما فروشنده میشناسی؟:10:

msaeidee
29-05-2010, 13:49
من يه cuberevo mini HD مي خوام .در مشهد كسي سراغ دارين؟

kiaelectro
30-05-2010, 00:03
دوستان نظرشان راجع بیه رسیور فورتک استار 2010 اچ دی چیست آیا کسی از قیمت آن اطلاعی دارد

mp_legend
02-06-2010, 15:51
با سلام
نظر دوستان در مورد cuberevo mini hd چیست؟
من ساکن تهران هستم و قصد تهیه این دستگاه رو دارم اگر کسی از دوستان نصاب ماهر و مطمین میشناسه به من پ.خ بفرسته
با تشکر

3pehr
16-06-2010, 08:35

iranibazar
16-06-2010, 15:35
يكي از دوستان كه نصاب هم بودند قبلا ها خيلي از كيوب ريوو تعريف ميكردن و خيلي روي اين برند كاركرده بودند. ولي حالا كه ازشون مي پرسيم رسيور خوب اچدي داري يا نه فقط Next 2000 Dobratech HD را توصيه ميكند. انصافا دستگاه خيلي خوب و امكاناتي بسيار فراتر از تصور مي نمايد. در ضمن لينوكسي هم هست و از شرينگ سي سي كم بخوبي پشتيباني ميكنه. براي خريد هم ميتونم راهنماييت كنم. البته اگر مغاير با قوانين سايت نباشه فكر كنم قيمتش حدود 420 تومن خواهد بود.

sunrise_withu
22-06-2010, 01:02
دوستان چند تا سوال داشتم Cuberevo بهتره یا استارست 1000؟ بعدش اگه CubeRevo داشته باشم باهاش کانالهای SD را هم

میتونم بگیرم یا فقط HD پخش میکنه؟

hawar1
24-06-2010, 11:29
میشه‌ در رابطه‌ با شرینگ اینترنتی یکی برام توضیح بده‌ که‌ چه‌ جوری میشه‌ گرفت و با چه‌ رسیوری میشه‌ باهاش کار کرد...

من خودم بیشتر از 6 ماهه‌ که‌ شرینگ ماهواره‌ای دارم که‌ خیلی خوب هست...و خیلی ازش رازی هستم...و اینجوری که‌ اینجا خوندم خیلی هم با صرفه‌ تر هست از شرینگ اینترنتی

apachi7000
24-06-2010, 11:44
میشه‌ در رابطه‌ با شرینگ اینترنتی یکی برام توضیح بده‌ که‌ چه‌ جوری میشه‌ گرفت و با چه‌ رسیوری میشه‌ باهاش کار کرد...

من خودم بیشتر از 6 ماهه‌ که‌ شرینگ ماهواره‌ای دارم که‌ خیلی خوب هست...و خیلی ازش رازی هستم...و اینجوری که‌ اینجا خوندم خیلی هم با صرفه‌ تر هست از شرینگ اینترنتی

دوست عزیز منم شیرینگ ماهواره ای دارم و ازش راضی هستم.در عین حال که دردسر راه اندازیش کمتره کارایی
خوبی هم داره.البته من چون از شیرینگ اینترنتی استفاده نمیکنم زیاد باهاش اشنایی ندارم.اما تا جایی که درباره اش
تحقیق کردم و با توجه به صحبتهای دوستان و مقایسه اش با شیرینگ ماهواره ای که خودم دارم دیدم که شیرینگ
ماهواره ای هم به صرفه است هم راه اندازیش راحت تره هم کارایی بالایی داره.البته اینا همش نظر شخصی منه.

hawar1
24-06-2010, 12:00
دوست عزیز منم شیرینگ ماهواره ای دارم و ازش راضی هستم.در عین حال که دردسر راه اندازیش کمتره کارایی
خوبی هم داره.البته من چون از شیرینگ اینترنتی استفاده نمیکنم زیاد باهاش اشنایی ندارم.اما تا جایی که درباره اش
تحقیق کردم و با توجه به صحبتهای دوستان و مقایسه اش با شیرینگ ماهواره ای که خودم دارم دیدم که شیرینگ
ماهواره ای هم به صرفه است هم راه اندازیش راحت تره هم کارایی بالایی داره.البته اینا همش نظر شخصی منه.

بله‌ راه اندازیش خیلی راحت هست.... و کانالهای خوبی هم میگیره‌...
من از دانگل موربوکس(MoreBox) استفاده‌ میکنم... که‌ روی 3 ماهواره‌ AB1 و W3 و W6 کار میکند

lurenzo
24-06-2010, 12:19

سلام.
برای استفاده از شیرینگ اینترنتی شما بهتره که اینترنت ADSL داشته باشید.( با دایال آپ هم میشه ولی چون در هنگام استفاده باید به اینترنت وصل باشید استفاده از دایال آپ باعث اشغال تلفن و همچنین هزینه زیاد برای استفاده کننده میشه!)
شما اگر میخواهید بهترین کیفیت رو در شیرینگ اینترنتی داشته باشید باید از رسیورهای لینوکسی که سرآمدشون دریمباکس هست ، استفاده کنید.برند Cuberevo هم مناسبه.(اینم بگم که رسیور های دیگری هم هستن که بشه باهاشون از شیرینگ اینترنتی استفاده کرد ولی کیفیت مناسب رو ندارن!)
بهتره که مورد روتر داشته باشید تا احتیاجی به کامپیوتر برای رساندن اینترنت به مودم نداشته باشید!
اکانت سی سی کم لازم دارید که میتوانید از سرورهای مختلفی که اقدام به فروش میکنن ،دریافت کنید!

کلا هزینه بالای این نوع شیرینگ به قیمت بالای رسیور ها بر میگرده!
*البته اینم در نظر بگیرید همین که پکیج اسکای ایتالیا رو از این طریق میتونید باز کنید ، خودش مهمترین مزیت این نوع شیرینگ محسوب میشه!*