PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیا تو که احتیاج دارم.............

mahfa2236
10-10-2009, 19:04
من تازه سی دی لینوکس ubuntuگرفتم اما بلد نیستم نصبش کنم.2.پارتیشن خاصی میخواد؟.3.چه قدر فضا برا نصبش لازمه؟؟.4.اگه لینوکس بهتره علتش رو بگید؟؟؟.5.نرم افزارای ایکس پی تو لینوکس جواب میده؟؟؟؟.6.اینکه میگند کد نویسی داره آیا درسته؟؟؟؟؟.7.از هرکی میپرسی میگه بیخیاله لینوکس شو اصلا آدمو ناامید میکنند.8.یه نفر بم گفت چون زیاد کسی ازش استفاده نمیکنه واسه همین ویروس هم کسی واسش ننوشته.آیا درسته؟؟؟؟؟؟.9.چرا افراد زیادی از این سیستم عامل استفاده نمیکنند؟؟؟؟؟؟؟.10.آیا اگه من از این سیستم عامل استفاده کنم بعد جایی گیر نمیکنم منظورم اینکه برا آفیس و...پسونداش چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟.11.آیا تمام درایورهای لپ تاپ منو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟.12.آیا میشه باش باdial-upبه اینترنت متصل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.یادتون باشه من تازه وارد هستم لطفا قشنگ و کامل کمکم کنید

sudotux
10-10-2009, 22:46
دوست عزیز اگر جستجو کنی در مورد این مباحث زیاد بحث شده ! درضمن جای سوال شما اینجا نیست‌!

شروع کار با لینوکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تاپیک Ubuntu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهتره این تاپیک رو هم بخونی ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

-----------------------------------
آموزش نصب اوبونتو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پارتیشن بندی مناسب برای نصب توزیع اوبونتو گنو/لینوکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])