PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : --> معرفی و آشنایی با وبسایت و برنامه ی اختصاصی سایت Last.fm و اشاره به برخی از امکانات بی نظیر آن ?!؟

DaRiOuShJh
09-10-2009, 19:32
احتمالا اکثر دوستان نام این سایت رو شنیدن یا با بعضی از امکانات و قابلیت های این سایت آشنا هستند...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

last.fm سایتی عظیم با امکاناتی نظیر رادیو آنلاین بند ها و خواننده های مختلف همراه با biography و discography و همینطور اطلاعات خرید و .... در مورد گروه های مختلف فعال در سبک های مختلف موسیقی در سرتاسر جهان هست

و اما موردی که این سایت رو متمایز میکنه از سایت های دیگه اینه که بر اساس اطلاعاتی که از کاربراش میگیره کار میکنه و امکانات بی نظیری رو در اختیار کاربرانش میزاره

اساس کار این سایت به این صورت هست که چه وقتی شما داخل همون سایت از رادیو های آنلاین یا کلیپ های آنلاین استفاده میکنید چه وقتی که روی کامپیوتر خودتون با برنا مه های نظیر winamp و mediaplayer موزیک های روی هارد سیستم خودتون رو گوش میدید! این سایت اطلاعات آنها رو ذخیره میکنه به صورت لحظه لحظه

بعد بر طبق این اطلاعات گروه های جدید و همینطور ایستگاه های رادیویی و ... به شما معرفی میکنه و....

last.fm برای همه ی کاربرها با هر سرعتی! حتی سرعت دایال آپ!!!

بله! درسته
برنامه ی اختصاصی این سایت به سرعت زیادی احتیاج نداره! یعنی اصلا سرعتی لازم نداره!
این برنامه این امکان رو داره که شما حتی اصلا به اینترنت وصل نباشید! وقتی که آفلاین کار میکنید اطلاعات شما رو به مدت 2 هفته! در خودش ذخیره میکنه و هر وقت که به اینترنت وصل شید به سرور میفرسته!!!
پس نگران این مورد هم نباشید!

صفحه ی شخصی شما در last.fm

این سایت به هر کدوم از کاربرانش یک صفحه ی اختصاصی با امکانات بی نظیری میده که به صورت فهرست وار بهشون اشاره میکنم:
مثلا چنین آدرسی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. ایستگاه رادیوی اختصاصی شما که براساس playlist ها و favorite های خود شما ساخته میشه و به کاربرانتون امکان گوش کردن به موزیک هاتون رو میدید!!

2. صفحه ی Profile شما شامل عکس، تصویر اطلاعات محل سکونت و علایق شخصی و ....

3. Recently Listened Tracks که به صورت کاملا اتوماتیک از طریق خود سایت یا برنامه ی نصب شده روی کامپیوترتون موزیک هایی که گوش میدید رو اضافه میکنه! امکان خوبی که داره embed شدن این لیست هست! یعنی شما راحت مبتونید کد فلش سایت مخصوص خودتون رو بگیرید و در بلاگ، انجمن یا سایت خودتون این لیست رو با ظاهری زیبا نشان دهید! همینطور امکان خوراک RSS رو هم میده

4. Library که کتابخانه مختص به شماس و تصاویری از بند ها و آلبوم هایی که گوش دادید و به صورت اتوماتیک یا دستی وارد شدن رو نشون میده

5. loved Tracks که آن ترک هایی که شما دوست داشتید و علامت زدید رو نشون میده

6. چارت یا نمودار های اختصاصی شما که اطلاعات مختلفی مانند:

Top Artists
Top Tracks
و...

رو نشون میده!

اکثر این قسمت ها هم میشه به صورت EMBED یا RSS FEED در سایت یا بلاگ ها و .... نشون بدید!!!

امکانات اشتراکی دیگر!

یکی از قسمت های کاربردی دیگر
در این قسمت میتونید لیست مورد علاقه ی خودتون رو به صورت زنده در انجمن ها و .... قرار بدید!

مثلا لیست آخرین موزیک هاییک ه دارم روی کامپیوترم گوش میدم:

منبع:

DaRiOuShJh
09-10-2009, 20:22
اینم یه عکس از دسکتاپم که دوستان خواسته بودن:

SIMON137
09-10-2009, 20:33
به به ، برادر دست شما دردنکنه
سایت خوبی هست ، ما نیز بهره می بریم

masooud_Ew
10-10-2009, 00:03
bebakhshid ke farsi type nemikonam.mamnon doste aziz bara matlabet.man ye soal dashtam onam in bod ke masalan vaghti ye goroh to search mikonamo miyad vaghti to ghesmate video hash miram faghat 3-4 ta az onaro mishe did!bara shoma ham hamintori?rahi hast ke beshe hamasho did?,m

DaRiOuShJh
10-10-2009, 12:33
سلام برادر
والا فارسی نوشتن جزوه مقررات اصلی فروم هست
حالا شما حتما مشکلی داشتید

در مورد مشکل ویدئو مشکل همه هست
چون این سایت ویدئو هاش روی سایت youtube هستن و از اونجا میگیره

حالا نمیدونم همونایی که دیدید رو چی ریختی دیدید

راه استفاده هم که همون استفاده از V P N و برنامه های جانبی و .... هست

vahid_vaezinia
10-10-2009, 19:45
داریوش این چرا نمیزاره ثبت نام کنم !