PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حين نصب ويندوز 7 !!

foodaj
09-10-2009, 14:22
سلام
در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

ضمنا مادر بورد من ASUS P5KPL-SE و هارد 250 ساتا دارم

عکس در آدرس زير:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم

foodaj
11-10-2009, 18:41
بلد نيستيد؟

hassanshaikhi
11-10-2009, 19:05
توی جایی که درایو برای نصب وین انتخاب میکنید پاینش یه گزینه هست به اسم driver این قسمت مربوط به انتخاب درایور هست.که اگه دوست داشتید میتویند cd کارت صدا مادربورد گرافیک... رو توی درایو بزارید بعد اسکن میکنه و درایورهای که توی cd هست نشون میده که هر کدوم رو دوس داشتین انتخاب میکنید.
این قسمت دلخواه هست می تونید ازش رد بشین

foodaj
11-10-2009, 21:51
توی جایی که درایو برای نصب وین انتخاب میکنید پاینش یه گزینه هست به اسم driver این قسمت مربوط به انتخاب درایور هست.که اگه دوست داشتید میتویند cd کارت صدا مادربورد گرافیک... رو توی درایو بزارید بعد اسکن میکنه و درایورهای که توی cd هست نشون میده که هر کدوم رو دوس داشتین انتخاب میکنید.
این قسمت دلخواه هست می تونید ازش رد بشین

آقا ممنون از راهنمايي شما اما من قبل از رسيدن به مرحله اي که شما تصويرش رو گذاشتيد به
پنچره مذکور برخورد ميکنم و cd مادر برد رو قرار ميدم و کليه درايوها نمايش داده ميشه اما هرکدوم رو انتخاب ميکنم قبول نميکنه

DJ POLESTAR
11-10-2009, 22:29
آقا ممنون از راهنمايي شما اما من قبل از رسيدن به مرحله اي که شما تصويرش رو گذاشتيد به
پنچره مذکور برخورد ميکنم و cd مادر برد رو قرار ميدم و کليه درايوها نمايش داده ميشه اما هرکدوم رو انتخاب ميکنم قبول نميکنه
یعنی چی قبول نمیکنه؟! ارورش اونیه که بالا گفتی یا چیز دیگس؟

hassanshaikhi
12-10-2009, 01:34
dvd ویندوزتون سالم هست؟

Wewolf_dream
12-10-2009, 16:36
مشکل از دی وی دی رام هست.

sardar ali
25-10-2009, 19:15
ويندوز منم اين ارور ميده چيكار كنم

pc_hex
30-10-2009, 22:41
سلام
در حين نصب ويندوز 7 و در مراحل ابتدايي و بعد از قسمتي که گزينه Install now رو انتخاب ميکنم با پيغامي که در تصوير زير هست مواجه ميشوم و نميدونم منظورش از انتخاب درايور چي هست؟ در اين حالت DVD ماردبرد رو قرار ميدم اما هيچ کدوم از درايورهاي اون رو قبول نميکنه؟
چيکار کنم؟

ضمنا مادر بورد من ASUS P5KPL-SE و هارد 250 ساتا دارم

عکس در آدرس زير:

ممنونم

سلام . از قسمت OPTIONES باید درایو مورد نظر را فورمت کنین کثل ویستا . در ضمن با نصب درایورها هم مشکلی ندارین .