PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BlazeDTV 6.0

mohammad_77
09-10-2009, 11:14
سلام .

من یک کارت TV یو اس پی خریدم که فقط با نرم افزار BlazeDTV 6.0 هماهنگ هست و نرم افزار های دیگه هم اگر بتونند تشخیصش بدهند ، نمیتونند کانال ها رو پیدا کنند . ولی مشکل اینه که با فرمت MPEG ذخیره میکنه و نرم افزاری هم پیدا نکرده ام که بازش کنه .
میخواستم ببینم کسی از دوستان میتونه کمک کنه ؟

slimshady21
14-03-2010, 21:41
فقط با خوده نرم افزار blaze نشون میده مگه اینکه نرم افزار فولشو بخری تا خودش با کانورتورش به فرمتا دیگه تبدیلش کنه

Masоud
14-03-2010, 23:19
سلام .

من یک کارت TV یو اس پی خریدم که فقط با نرم افزار BlazeDTV 6.0 هماهنگ هست و نرم افزار های دیگه هم اگر بتونند تشخیصش بدهند ، نمیتونند کانال ها رو پیدا کنند . ولی مشکل اینه که با فرمت MPEG ذخیره میکنه و نرم افزاری هم پیدا نکرده ام که بازش کنه .
سلام

فکر کنم بشه اون فرمت رو با نرم افزارهای زیر تبدیل کنی :

Xilisoft Video Converter Ultimate 5.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Video Convert Master 8.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

slimshady21
15-03-2010, 20:05
من با جف برنامه ها تست کردم نشد تبدیل نمیکنه.

ehsanerica
02-03-2011, 15:46
سلام بر دوستان کسی کرک این برنامه را دارد

a.l.d
03-03-2011, 18:00
سلام .

ببین من هم ازکارت TV که با Blaze کارمی کنه دارم ولی این نرم افزاررو ازپشتیبانی گرفتم فایل رابراحتی تبدیل می کنم وبا بخش کننده ای هم بازمی کنم اسمش : honestech TVR 3.0
درضمن باپشتیبانی جایی که کارتوازش خریدی تماس بگیر راهنماییت می کنندمن که پشتیبانی کارتم به نرم افزاررامعرفی کرد