PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گاها تو اینترنت همه چی دارم غیر دانلود!!!؟

Reventon
09-10-2009, 03:22
سلام
من یه مشکل دارم. تو ویندوز ایکس پی بودم بعضی وقت ها تو نت که میگردم مثلا بعد 20 دقیقه همه سایت ها باز میشه ولی از هیج جا نمی تونم دانلود کنم و error میده ... و تا کامپیوتر رو restart نکنم درست نمیشه!

ویندوز رو عوض کردم و vista ریختم اولاش انگار درست شده بود ولی باز اینجوری شد. یعنی همه سایت ها باز میشه ولی دانلود نمیتونه کنه ( با هر برنامه ای و حتی با مال خود ویندوز) و restart کنم درست میشه
adsl دارم و lan va usb رو امتحان کردم فرق نکرد!
از چی می تونه باشه؟ بینهایت ممنون کچلم کرد این:41:
Gigabyte ep45-ud3r
4gig ram
cpu q8200
modem : asus am602

user@gmx.com
09-10-2009, 10:45
سلام . مشکلتون خیلی عجیبه ...

یه سئوال : منظورتون از اینکه میگید دانلود نمیکنه ، دقیقا چی هست ؟ مثلا صفحه دانلود میاد و بلافاصله میره ؟ یا فایل رو بلافاصله دانلود می کنه و فایل خراب هست ؟ ..... در صورت امکان اون Error ی که میگید رو اینجا قرار میدید ؟

بهرحال من چند تا راه به ذهنم میرسه ، شاید جواب بده :

1. تمام برنامه های امنیتی اعم از فایروال و آنتی ویروس که روی سیستمتون هست رو غیر فعال کنید و دوباره امتحان کنید .

2. زمانی که فایلی رو میخواین دانلود کنین و از شما می پرسه کجا ذخیره کنه ، همونجا نام و پسوند فایل رو تغییر بدید . مثلا اگر برنامه هست ( exe ) به ( pdf ) تغییر بدید و اگر دانلود شد ، دوباره به exe تغییرنام بدید .

3. شاید ISP که ازش اشتراک اینترنت دارید برای دانلود ها محدودیت گذاشته باشه ( البته اینو بعید می دونم ) .اما باهاشون یه تماس بگیرید و جویای راه حل بشید .

اگر بازم راه حلی به ذهنم رسید قرار می دم ...

jamy_khoshtip
09-10-2009, 12:36
از چه isp استفاده می کنی ؟!؟!؟

Reventon
09-10-2009, 12:55
وقتی idm میخواد download رو شروع کنه در مرحله اول sending get گیر میکنه یه 30 ثانیه ای و error میده الان کامپیوتر مشکلی نداره که بتونم بنویسم چی میگه (cannot download the file. ری استارت درست میشه!!
با 2 isp ,n, دو خط تلفن مختلف هم همین مشکل رو داشتم.
مودم رو هم reset کردم نشد.
از کانکشن usb امتحان کردم نشد.
امکانش هست مودم خراب باشه؟

jamy_khoshtip
09-10-2009, 13:12
بله امکانش هست که مودم خراب باشه --- من نظرم بر روی isp و مودم هست .

Reventon
09-10-2009, 15:37
الان سیستم اینجوری شده و رو دانلود connection time out میزنه . تو y ou tube هم فایلهاش تو قسمت لود میمونه
بدبختیه ها

behii
09-10-2009, 15:43
سلام
timed out نمیده ؟
از پرو ک سی استفاده می کنی ؟

Reventon
09-10-2009, 15:59
از پرو ک سی استفاده می کنی ؟
نه استفاده نمیکنم

Benygh
09-10-2009, 16:05
برنامه ی دانلود رو به قسمت قابل اطمینان فایروال اضافه کنید درست میشه من هم این مشکل رو داشتم قبلا ...