PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل معرفی Raid

milad_mhb
09-10-2009, 00:32
سلام
من مادربرد گیگابایت GA-8S655FX-L دارم.یه هارد ساتا 500 seagate هم دارم .اما برای معرفی هارد به این مادربرد احتیاج به درایور اون از طریق فلاپی دارم که موقع نصب ویندوز F6 رو میزنم و فلاپی رو میزارم و Raid رو میشناسه و نصب ویندوز و ادامه ماجرا.
حالا فلاپی قبلیم خراب شدهواین درایور رو می خوام کپی کنم توی فلاپی هرکاری می کنم کپی نمیشه و ارور میده:
Cannot Copy SISRAID: the drive cannot find the sector requested
قبلا کپی کرده بودم اما یه قلق خاصی داشت اونم یادم رفته.خواهش میکنم اگه کسی بلده راهنماییم کنه
اینم لینک درایوری که باید روی فلاپی کپی بشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saman3230
09-10-2009, 00:40
سلام
من مادربرد گیگابایت GA-8S655FX-L دارم.یه هارد ساتا 500 seagate هم دارم .اما برای معرفی هارد به این مادربرد احتیاج به درایور اون از طریق فلاپی دارم که موقع نصب ویندوز F6 رو میزنم و فلاپی رو میزارم و Raid رو میشناسه و نصب ویندوز و ادامه ماجرا.
حالا فلاپی قبلیم خراب شدهواین درایور رو می خوام کپی کنم توی فلاپی هرکاری می کنم کپی نمیشه و ارور میده:
Cannot Copy SISRAID: the drive cannot find the sector requested
قبلا کپی کرده بودم اما یه قلق خاصی داشت اونم یادم رفته.خواهش میکنم اگه کسی بلده راهنماییم کنه

سلام

شما به سی دی درایور مادربرد برو قسمت CHIPSET یه فولدر داره چند تا فایل هست اونها کپی کن تو روت فلاپی درست میشه اگر نه می تونی به سایت اینتل بریا و فلاپی میکر چیپستت رو دانلود کنی