PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق ultimade , perefesional , home basic , pentium ویندوز 7 ؟

3dlove
08-10-2009, 22:01
سلام
راستش من امروز نسخه فاینال ویندوز 7 رو گرفتم .
وقتی میخوام نصب کنم میگه کدوم یک از ultimade , perefesional , home basic , pentium رو میخوای !
میخواستم بدونم فرق اینا تو چیه و اینکه من کار گرافیکی میکنم بنظرتون کدوم رو باید نصب کنم ؟

مـــــــ.ـــــــــــ.ـــــ ــــــ.ـــــــــــــــ.ـــ ــــــــــ.ــــــــــــ.ــ ـــــــ.ـــ.ــرسی :11:

mahfa2236
08-10-2009, 22:48
سلام منم نمیدونم اینا چیه اما من perefesional رو نصب کردم و راضی هم هستم حالا اگه یه نفر کمک کنه و بگه اینا چه فرقی با هم دارند عالی میشه

rezabanderas2000
09-10-2009, 00:11
سلام
وقتی میخوام نصب کنم میگه کدوم یک از ultimade , perefesional , home basic , pentium رو میخوای !
میخواستم بدونم فرق اینا تو چیه و اینکه من کار گرافیکی میکنم بنظرتون کدوم رو باید نصب کنم ؟

مـــــــ.ـــــــــــ.ـــــ ــــــ.ـــــــــــــــ.ـــ ــــــــــ.ــــــــــــ.ــ ـــــــ.ـــ.ــرسی :11:

فرقش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
09-10-2009, 00:38
سلام

سلام منم نمیدونم اینا چیه اما من perefesional رو نصب کردم و راضی هم هستم حالا اگه یه نفر کمک کنه و بگه اینا چه فرقی با هم دارند عالی میشه

سلام

نسخه های ویندوز 7 از تاپیک آشنایی با ویندوز 7 و نسخه های آن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تفاوت اونها در جدول مشخصه.همچنین توضیحات در رابطه با هر کدام.

موفق باشید :40:

gamecrazy
09-10-2009, 21:23
این درسته که میگن مثلا ویندوز 7 Home سبک تر از Ultimate یا Professional هست و پراسس های کم تری توی جافظه اجرا میکنه و نرم تر اجرا میشه ؟

DJ POLESTAR
09-10-2009, 21:42
ویژگی های اصلی نسخه های مختلف ویندوز 7

ویژگی های Microsoft Windows 7 Ultimate Final RTM نسخه نهایی ویندوز 7