PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب كردن ويندوز سون با استفاده از كول ديسك

HRN
08-10-2009, 21:00
سلام:
من ويندوز سون رو دانلود كردم حالا ميخوام كاري كنم كه به جاي رايت كردن تو DVD تو فلش بريزم و فشم رو مثل DVD بوت كنم و ويندوز رو باهاش نصب كنم.
من تمام فايل هاي ويندوز رو توي فلش كپي كردم ولي بازم فلش از طريق داس بوت نميشه.
در عكس يك فايل ايميج هست كه من با يك برنامه اونو باز كردم و تمام فايل هاشو توي فلش ريختم .
بايد كار ديگه هم بكنم تا فلشم مثل CD يا DVD بوت بشه؟
باتشكر

V i r u s e r
08-10-2009, 23:53
عیزم الکی نیست که کپی کنی بوت بشه
باید اطلاعات بوت در یک سکتور خاصی ریخته بشه تا سیستم اونو بخونه و بوت کنه
ضمنا نصب ویندوز از فلش خیلی طول میکشه
شاید 3-4 ساعت طول بکشه
واسه چی می خوای این کارو بکنی؟
اگه میخوای روی لپتاپ بدون دو وی دی رام بریزی که موفق نخواهی شد چون لپتاپی نداریم که DVD rom نداشته باشه ولی 7 رو بکشه (اگرم بکشه بدرد نمی خوره چون کنده)
اگه میخوای DVD صرفه جویی کنی که بهتره 500 تومنو پیاده شی
حالا شما بگو واسه چی میخوای دوستان راهنمایی می کنن

پ.ن: خودمونیما RSS Feed عجب چیزه باحالیه!

HRN
09-10-2009, 00:02
سلام:
چون هميشه فلش همراهم و چند جا قرار برم نصب كنم ميخوام همش DVD با خودم اينور اونور نبرم و گرنه صرفه جويي كيلو چنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه ممكنه توضيح بديد ميخوام اطلاعات عموميم بالا بره
باتشكر

mesdakh
09-10-2009, 00:08
سلام..ویندوز سون را میشه روی لپ تاپ دل
مدل اینسپریشن 700 ام هم ریخت؟؟؟؟؟

Masоud
09-10-2009, 00:41
سلام

جواب سؤالات شما عزیزان :

[آموزش] : نصب ویندوز XP ، ویستا و Seven از روی USB Flash Drive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

kourosh_sos
09-10-2009, 00:43
دوست از من به شخصه اینکارو نکردم ولی اینی که بهت میگم انجام بده ببین جواب میده یا نه شما اولا فلشت رو فرمت کن بعد تو همون پنجره فرمت یک تیکی به اسم MS-Create startupDisk وجود داره اونو تیک بزن و start رو بزن تا رو فلشت فایل های مربوط به بوتیبل رو بسازه بعد DVD ویندور سون رو با برنامه ایزوباستر باز کن تمام فایل هارو Select all کن و در ریشه اصلی فلشت کپی کن منظور از ریشه اصلی اینه که فایلها داخل پوشه نباشن حالا سیستم رو ری استارت کن ببین بوت میشه اگه نشود برو تو ستاپ سیستم گزینه ای برای بوت شدن از فلش هست اونو فعال کن منتظر جوابت هستم

HRN
09-10-2009, 03:13
سلام:
ممنون mvmmasoud جان فكر نميكردم همچين آموزشي تو انجمن باشه.
آقاي kourosh_sos فكركنم كاري كه شما هم گفتي درست باشه چون قبلا يك جايي شنيده بودم ولي يادم رفته بود، از شما هم ممنون
موفق باشيد