PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شاتل یا آسیاتک؟

Delkook
07-10-2009, 11:40
سلام دوستان ..
من دارم از سپنتا میام بیرون بین شاتل و آسیاتک موندم از کدوم سرویس بگیرم. مشکل آسیاتک نداشتن اینترنت رایگان شبانه هست مزیتش هم قیمتهای بهترش هست. من زیاد دانلود ندارم اگر هم پیش بیاد شارژ میکنم. مزیت شاتل هم داشتن اینترنت رایگان شبانه هست ولی خب قیمتهاش بالاتره. با توجه به قیمتهای بالاتر شاتل و شرایط من, شاتل اونقدر بهتر هست که ازش سرویس بگیرم؟
مرسی.

alpha007
08-10-2009, 11:40
سلام دوستان ..
من دارم از سپنتا میام بیرون بین شاتل و آسیاتک موندم از کدوم سرویس بگیرم. مشکل آسیاتک نداشتن اینترنت رایگان شبانه هست مزیتش هم قیمتهای بهترش هست. من زیاد دانلود ندارم اگر هم پیش بیاد شارژ میکنم. مزیت شاتل هم داشتن اینترنت رایگان شبانه هست ولی خب قیمتهاش بالاتره. با توجه به قیمتهای بالاتر شاتل و شرایط من, شاتل اونقدر بهتر هست که ازش سرویس بگیرم؟
مرسی.

دوست عزیز وجود شرکتهایی که دزدی رو علنی کردن مثل فن آوا و لایزرو ... که با وجود دریافت هزینه زیاد خدمات رسانی رو به حداقل رسوندن (برای سود دهی بیشتر ) امکان انتخاب زیادی در مورد شرکتهای ارائه دهنده adsl برای مشترکین باقی نمیمونه.
موفق و پیروز باشید

Hamid Reza
08-10-2009, 23:28
شاتل به نظر من بهتره

هم پشتیبانیش بهتره هم اینکه شبانه رایگان داره

البته یکم از نظر قیمت گرون تره

که به نظرم میرزه چون آسیاتک شانه رایگان نداره

Grand
08-10-2009, 23:41
من از شاتل سرویس 512 میگیرم، حاضرم اینترنت شبانه رایگان نداشته باشم در عوض سرعتم شب پایین نیاد. شب‏ها دانلود پیش کش من به زحمت صفحه باز می‎کنم.

انتخاب با شما

sltavakoli
08-10-2009, 23:45
منم شاتل 512 دارم.

شب ها هم سرعتم اصلا هیچ تغییری نمیکنه.یعنی 24 ساعت شبانه روز میانگین دانلود من روی 61 هست !

ALIA2007
08-10-2009, 23:54
قطعا شاتل .
من هم سرعت شبانه ام با روز فرقی نمیکنه ، متوسط حدود 60-65

بردیا
09-10-2009, 00:09
من 128 نامحدود آسیاتک داشتم و ماهی 28تومن میدادم
الان هم 128 آرت شاتل رو دارم و ماهی 28تومن میدم ولی استفاده ای که از شاتل تونستم بکنم چندبرابر آسیاتک بودش

Grand
09-10-2009, 00:20
منم شاتل 512 دارم.

شب ها هم سرعتم اصلا هیچ تغییری نمیکنه.یعنی 24 ساعت شبانه روز میانگین دانلود من روی 61 هست !

قطعا شاتل .
من هم سرعت شبانه ام با روز فرقی نمیکنه ، متوسط حدود 60-65

خوش به سعادت شما

پس از من چرا اینجوریه؟!!!

شما از کدوم شهر سرویس میگیرید؟

Delkook
09-10-2009, 08:49
من 128 نامحدود آسیاتک داشتم و ماهی 28تومن میدادم
الان هم 128 آرت شاتل رو دارم و ماهی 28تومن میدم ولی استفاده ای که از شاتل تونستم بکنم چندبرابر آسیاتک بودش

میشه واضح تر توضیح بدین؟ چرا شاتل بهتر هست؟ مرسی.

jamy_khoshtip
09-10-2009, 12:42
سلام .

آقا شما چرا تو سر و کله هم می زنید .

توجه کنید .

هر شرکتی پورت های خود را بین 8 نفر در منطقه مخابراطی شما تقسیم می کند .
به فرض من الان از آسیاتک 128 محدود دارم و سرعت دانلود من بر روی 45 هست ولی بعضی از وقت ها هم 20 .
همسایه ما هم آسیاتک داره که اون هم متغییر است ولی ائن 30 هست .

پس به این نتیجه می رسیم که شماهایی که دارای سرعت بالایی هستین ، شما در پورت 8 نفر دارای شانس خوبی بوده ای که کسی زیاد از adsl استفاده نمی کنه و داراس سرعت بالایی هست .

و کسی که داراس سرعت پائینی هستی بدون که هر 8 نفر دارن دانلود می کنن .

لپ کلام بگم . آسیاتک خدمات دهیش بد نیست . دارای سرعت خوبی هم هست .

شاتل قیمت هاش گرون هست ولی شاید کیفیتش پائین تر باشه .

من نظر بر هر دو هست . فرقی نمی کنه . وضعیت مالیت و نوع کار کردت رو بچسب .

شاد و پیروز

jafar ali
11-10-2009, 16:52
من مدت 2 ماه است که از سرویس شاتل 512استفاده میکنم اصلا" راضی نیستم
به ادعای شرکت ساعت 1 بامداد تا 7 رایگان است ولی غیراستفاده است تا صبح بیشتر قطع است فقط سیستمم روشن تا صبح 3 تا150 m\g میگیرد از هر راهی استفاده کردم با شرکت چند ساعت تماس داشتم تنها جوابی که میدهند ترافیک مخابرات شما بالا ست وکاری از دست ما بر نمی اید
این هم جواب دندان شکن شرکت شاتل
نمی دآنم چطور پس بازهم مشترک برای سرویس میگیرن:41:

alpha007
11-10-2009, 18:49
منم شاتل 512 دارم.

میشه بفرمایید شما از کدوم سرویس شاتل استفاده میکنید؟ ART یا ECO ؟
لطفا دقیق بگید (خود سرویس و احیانا استفاده از حجم اضافه و ...)
بنظر من شاتل ECO واسه شب زنده دارا خوبه تا اونایی که حرفه ای نت کار میکنن.

بردیا
11-10-2009, 19:53
میشه واضح تر توضیح بدین؟ چرا شاتل بهتر هست؟ مرسی.

سرعت 128 آسیاتک 15-16هستش حداکثر و نوساناتش خیلی زیاده
ولی من الان با شاتل دارم 21 ثابت دانلود میکنم
آسیاتک نامحدوده128 و شاتل 12گیگ ترافیک روزانه مجاز داره و شبا 1تا7 و 5شنبه و جمعه هم رایگانه
ولی من با همین محدود شاتل خیلی بیشتر دانلود کردم تا نامحدود آسیاتک

ولی اگه اهل تورنتی و سیدبازی میکنی بروآسیاتک بگیر که با شاتل به خاطر حجمی بودنش نمیشه
جفتشون هم پشتیبانی خوبی دارن ولی خب شاتل پشتیبانی آنلاین هم داره که یه مزیت هستش

a1000a
11-10-2009, 20:00
سلام دوستان ..
مرسی.
به نظر من فقط شاتل شک نکن

من از شاتل سرویس 512 میگیرم، حاضرم اینترنت شبانه رایگان نداشته باشم در عوض سرعتم شب پایین نیاد. شب‏ها دانلود پیش کش من به زحمت صفحه باز می‎کنم.

انتخاب با شما
من 128 دارم
سرغعت شبام هم بیشتره
بین 50 تا 55

منم شاتل 512 دارم.

تایید میشه

بنظر من شاتل ECO واسه شب زنده دارا خوبه تا اونایی که حرفه ای نت کار میکنن.

شب زنده دارا چرا؟
بزن دانلود
بگیر بخواب
همین:27: