PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد dvd مهم مهم

shahneshin
07-10-2009, 02:27
از اساتید محترم خواهش میکنم مرو راهنمایی کنید اصلا تازه کارم وهیچی از دیوی دی نمیدونم من فیلم بصورت دیو ی دی زیاد گیرم میاداما همش بصورت یک فایل تکی نیست بلکه از فایلهای زیادی بنام vob تشکیل شده این جریان vob چیه وچه فرقی با dvd داره وبرای رایت dvd با نرو باید چکار کرد چرا وقتی یک فیلمو با برنامه total video convertor تبدیل به یری میکنم مثل این فیلمهای که گیرم میاد نیست ودولایه نیست تورو خدا برام روشن کنید این جریان فایلهای دولایه چیه وچه ربطی به دی وی دی داره وبرای این کار باید چکار کنم سوال آخرم این که برا اجرا در دستگاه DVDpleyer باید از چه فرمتی استفاده کرد خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

shahneshin
09-10-2009, 22:14
کسی نبود بابا یکم هم به آماتورورا برسید

silent-assassin
10-10-2009, 07:20
سلام

اما همش بصورت یک فایل تکی نیست بلکه از فایلهای زیادی بنام vob تشکیل شده این جریان vob چیه وچه فرقی با dvd داره

قضیه این 2 تا جداست!
شما میتونی بگی تو CD یه فایل به اسم MPEGAV (اگه درست نوشته باشم!) هست اون چه فرقی داره با CD ؟
فایلهای تشکیل دهنده DVD VIDEO همون VOB ها هستند

وبرای رایت dvd با نرو باید چکار کرد

منظورتون را دقیق بگید

رایت از روی هارد یا کپی دیسک به دیسک

چرا وقتی یک فیلمو با برنامه total video convertor تبدیل به یری میکنم مثل این فیلمهای که گیرم میاد نیست ودولایه نیست

اینم 2باره من نفهمیدم!
منظورتون از 2 لایه چیه

تورو خدا برام روشن کنید این جریان فایلهای دولایه چیه وچه ربطی به دی وی دی داره وبرای این کار باید چکار کنم

اکثر فیلمها در اصل روی DVDهای 2 لایه رایت میشن ( برای کیفیت بالاتر)

سوال آخرم این که برا اجرا در دستگاه DVDpleyer باید از چه فرمتی استفاده کرد خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

همون DVD
البته دستگاههای جدید فرمت DivX را هم نشون میده

موفق باشید

shahneshin
13-10-2009, 02:13
هم رایت از روی هارد هم کپی دیسک به دیسک بعد منظور از دولایه بودن همونه که در دی وی دی فیلمها دو پوشه یکی بنام ویدیو تی اس ویکی به نام اودیو تی اس است یعنی اگه من با کانورتور فیلمم به دایویکس ویا دیودی برگردونم باید انونو بصرت دیتا رو دی وی دی بزنم خیلی ممنون از توجه ات سایلنت جان