PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام نر م افزار Max Blast برای زیرو کردن هارد های مکستور می خواستم (خیلی فوریه )

Master
09-03-2006, 18:11
سلام بچه ها اتفاقی برامم افتاده که باید هاردمو هر چه زودتر (همین الان امشب ) زیرو کنم . خواهش می کنم تو ضیح کاملی هم در مورد نحوه ی کار با این نرم افزار بنویسید . هارد من مکستور 120 هست .لطفا زودتر.

Harry Potter
09-03-2006, 18:38
Master جان اگر مشخصات هاردت رو دقیق تر گفته بودی می تونستم ورژن مخصوص خودش رو برات بگذارم ولی حالا خودت برو در سایت Maxtor و با توجه به مدل هاردت نرم افزار رو دانلود کن.
ضمنا توضیحات و روش کار رو هم نوشته...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
09-03-2006, 19:55
حسین جان سلام ممنونم . هارد من معمولیه دیگه . یعنی دسکتاپه؟ بعدش دو تا مکس بلست دیدم یکیش 63 مگابایته یکی دیگه 1.8 مگ . کدومو دنلود کنم . ؟ بعدش باید عضو باشم تا نحو هیه کار و بهم بده . من که عضو نیستم . چی کار کنم .؟

Harry Potter
09-03-2006, 21:22
حسین جان سلام ممنونم . هارد من معمولیه دیگه . یعنی دسکتاپه؟ بعدش دو تا مکس بلست دیدم یکیش 63 مگابایته یکی دیگه 1.8 مگ . کدومو دنلود کنم . ؟ بعدش باید عضو باشم تا نحو هیه کار و بهم بده . من که عضو نیستم . چی کار کنم .؟
نه اون 63 مگابایتی برای رایت روی CD هست که به دردت نمی خوره...
بهتره همون 1.8 مگ رو دانلود کنی.

برای آموزش هم نیاز به عضویت نیست ، اول این دو تا رو ببین:

اگر کافی نبود این PDF رو هم بخون:

ضمنا توضیحات توی این صفحه رو هم به طور کامل بخون:

امیدوارم دیگه مشکلت حل بشه...
ضمنا نرم افزار PowerMax رو هم ببین شاید امکاناتش به دردت بخوره:

این آموزش PowerMax :

موفق باشی

Master
09-03-2006, 22:38
ممنونم حسین جون .(هم اسمم که هستیم . بازم بیشتر کو چکتیم .) خیلی کمکم کردی .

Harry Potter
10-03-2006, 00:46
ممنونم حسین جون .(هم اسمم که هستیم . بازم بیشتر کو چکتیم .) خیلی کمکم کردی .
خواهش می کنم Master جان...
امیدوارم مشکلت حل بشه.

Master
10-03-2006, 04:48
حیسن جان یه مطلب دیگه : الان این مکس بلست بعد از این که از طریق فلاپی بوتش می کنم یه صفحه یابی مکس بلست می اد و بعدش می نویسه :Batched file too deep یه چیزی تو این مایه ها و بعدش دیگه کاری نمی کنه . دستور خاصی می خواد یه نه؟

IVAN
10-03-2006, 05:17
Master جان سلام وشبت بخير(ديگه داره صيح ميشه ;) :biggrin: )
نه دستور خاصي نميخواد فقط شما توضيحات رو ميخوني و اگه اشتباه نكنم هر عددي(ويا حرفي) كه جلوي اون توضيح نوشته رو وارد ميكني و تموم .البته ميبخشي كه توضيحاتم كامل نيست چون الان كه نميتونم برم و راه اندازيش بكنم.اگه اينترنت پرسرعت داري(كه ميدونم نداري ;) :cool: )بهتر بود همون63 مگي رو دانلود ميكردي چون توي اون توضيحات كامل داده شده(اوتوران داره)البته اينم بگم كه 63 مگ فشرده هست وموقع باز كردن98 مگ(اگه اشتباه نكنم)حجمش ميشه.
قربانت

Master
10-03-2006, 06:37
سلام ایوان جون اصلا کار به اوجا نمی رسه که من بخوام عددی چیزی وارد کنم . یه صفحه ی ابی رنگ با ارم مکستور باید بیاد که می اد و بعد از این صفحه ی wizard این لامصب فقط صفحه ی ابی که ارم مکستوره فقط میاد بعدش هیچی . چی کار کنم ؟؟؟

IVAN
10-03-2006, 06:45
Master جان شما با نرم افزار PowerMax4.21 يه تستي بكن.اينم عينا مثل MaxBlast هست

mohammadnasri
10-03-2006, 06:59
سلام

Max Blast 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم : 1.55 مگ

Master
10-03-2006, 07:11
این دیگه چیه . بابا هری پاتر جان لینکشو دادن . اگه می شه محمد جان لطف کنید بگید مشکل من از کجاست ؟این پیغام :
Batched file is too deep برای چی نمایش داده می شه .؟

IVAN
10-03-2006, 07:35
Master جان.عزيز من اين هم يه برنامه هست عين مكس كه هارد رو به صورت كامل با بيتهاي زيرو پر ميكنه.
مال خود مكستور هست ما كه ننوشتيم ميگي از كجا اومده!!! :puke: :blink:

Master
10-03-2006, 07:45
ایوان جون منظورم این بود که این لینکو حسین جان صفحه ی قبل دادن و من دنلود کردم با حجم 1.8 مگابایت . فرقی نمی کنه می کنه ؟چیکار کنم . نظری ندارین که این پیامو برای چی می ده . بعدشم طرز کار این Piower max مثله Max blaste

Harry Potter
10-03-2006, 12:54
ایوان جون منظورم این بود که این لینکو حسین جان صفحه ی قبل دادن و من دنلود کردم با حجم 1.8 مگابایت . فرقی نمی کنه می کنه ؟چیکار کنم . نظری ندارین که این پیامو برای چی می ده . بعدشم طرز کار این Piower max مثله Max blaste
مستر جان شما PowerMax رو از اینجا بگیر:

این هم آموزش کاملش:

به نظرم این یکی از Max Blast بهتر باشه.

Master
11-03-2006, 11:40
سلام حسين جون ممنونم . بابا مشكل از اين بود كه فايلها درست و حسابي روي فلاپي اكتركت نشده بودن . يه بار ديگه كردمن درست شد . هردو يه زيرويه كامل كردم (Full Zero fill ( . بعدش كه پارتيشن بندي كردم . و خواستم ويندوز 98 عربي نص ب كنم تو چك درايو ( E() بهم ارور داد كه اقا نمي دونم كلاستر ت چيشي مشكل داره . (اخه 30 گيگ بود ) ف كر كنم بد سكتور داشته باشه . بعد گفتم اندازشو كم كنم . درايو E رو كردم 10 گيگ . دوباره همون پيام و داد . 1 ) اول راهي نداره كه من بد سكتورو از بين ببرم . (مگه با زيرويه كامل بد سكتور از بين نمي ره ؟) بعدش عر ض كنم يه سي دي پارسا 99 گذاشتم كه نصب كنم يه دفعه ديدم ميگه Bootsectore write !
Virus Continue(Y?N)
ترسيدم سي دي رو در اووردم و. بعد يه سي دي 98 عربي ديگه گذاشتم ديدم رو درايو eارور داد . زدم رويه Next Drive و بعدم كنسل كردم . رفت سراغ ستا پ گفت ويروس (همون پيام بالا ) سيستم اينجا كپ كرد !. بعد رفتم با مكس بلست يه quick zero كنم . ديدم نمي شه . فقط فول زيرو مي كنه . رفتم دو باره پارتيشن بندي كرم . حالا ويندوز اكس پي رو گذاشتم اقا اين دوباره مي گه ويروس . زدم روئ كنتينيو continue وقتي قسمت مربوط به انتخاب پارتيشن اومد ديدم كه اي واي فقط يه درايو C هستش با فرمت فت 32 و 12 گيگ . بقيه درايوا نبودن . ديروز ساعت 9 صبح كه بر نامه رو از شما گرفتم شرو ع كردم به زيرو كردن ساع ت 7 غروب تموم شد . به خدا بدبخت شدم رفت چيكار كنم. الان دوباره ساعت 10 گذاشتم رويه فول زيرو تا دوباره زيرو شه . چيكار كنم تو رو خدا كمك كنين بدبخت شدم رفت .

Harry Potter
11-03-2006, 16:18
سلام حسين جون ممنونم . بابا مشكل از اين بود كه فايلها درست و حسابي روي فلاپي اكتركت نشده بودن . يه بار ديگه كردمن درست شد . هردو يه زيرويه كامل كردم (Full Zero fill ( . بعدش كه پارتيشن بندي كردم . و خواستم ويندوز 98 عربي نص ب كنم تو چك درايو ( E() بهم ارور داد كه اقا نمي دونم كلاستر ت چيشي مشكل داره . (اخه 30 گيگ بود ) ف كر كنم بد سكتور داشته باشه . بعد گفتم اندازشو كم كنم . درايو E رو كردم 10 گيگ . دوباره همون پيام و داد . 1 ) اول راهي نداره كه من بد سكتورو از بين ببرم . (مگه با زيرويه كامل بد سكتور از بين نمي ره ؟) بعدش عر ض كنم يه سي دي پارسا 99 گذاشتم كه نصب كنم يه دفعه ديدم ميگه Bootsectore write !
Virus Continue(Y?N)
ترسيدم سي دي رو در اووردم و. بعد يه سي دي 98 عربي ديگه گذاشتم ديدم رو درايو eارور داد . زدم رويه Next Drive و بعدم كنسل كردم . رفت سراغ ستا پ گفت ويروس (همون پيام بالا ) سيستم اينجا كپ كرد !. بعد رفتم با مكس بلست يه quick zero كنم . ديدم نمي شه . فقط فول زيرو مي كنه . رفتم دو باره پارتيشن بندي كرم . حالا ويندوز اكس پي رو گذاشتم اقا اين دوباره مي گه ويروس . زدم روئ كنتينيو continue وقتي قسمت مربوط به انتخاب پارتيشن اومد ديدم كه اي واي فقط يه درايو C هستش با فرمت فت 32 و 12 گيگ . بقيه درايوا نبودن . ديروز ساعت 9 صبح كه بر نامه رو از شما گرفتم شرو ع كردم به زيرو كردن ساع ت 7 غروب تموم شد . به خدا بدبخت شدم رفت چيكار كنم. الان دوباره ساعت 10 گذاشتم رويه فول زيرو تا دوباره زيرو شه . چيكار كنم تو رو خدا كمك كنين بدبخت شدم رفت .
Master جان من فقط یک بار اون هم 2 سال پیش این کار رو انجام دادم و الان چیز زیادی یادم نیست.
فقط این رو بدون که zero کردن مثل فرمت معمولی نیست که زیاد بتونی انجام بدی و ممکنه به هاردت آسیب بزنه.
ضمنا این نوع فرمت بد سکتور ها رو تا حدودی از بین میبره و نه 100 % ...

به هر حال پیشنهاد می کنم این باز از PowerMax استفاده کنی شاید نتیجه بهتری گرفتی...
راستی پارتیشن بندی رو هم با همین نرم افزار ها انجام بده تا نتیجه بهتری بگیری.

Master
11-03-2006, 17:29
باشه ک ولی نظری در مورد این !Bootsector write
Virus:continue(Y/N) l
ندادي . اين واقعا يه ويروسه يا اينكه به خاطر اينكه يه چيزايي رو ي بوت سكتور نوشته . مي گه ويروسه . باشه حتما . ولي فك كنم بايد ساعت 8 يا 9 شب ببينم كار زيرو كردن تموم ميشه يا نه .ممنونم حسين جان .

Master
11-03-2006, 17:29
ببخشيد اشتباهي دوتا اومد . ويرايش شد .حسين جان ممنونم .

Harry Potter
11-03-2006, 17:59
باشه ک ولی نظری در مورد این !Bootsector write
Virus:continue(Y/N) l
ندادي . اين واقعا يه ويروسه يا اينكه به خاطر اينكه يه چيزايي رو ي بوت سكتور نوشته . مي گه ويروسه . باشه حتما . ولي فك كنم بايد ساعت 8 يا 9 شب ببينم كار زيرو كردن تموم ميشه يا نه .ممنونم حسين جان .

راستش من در مورد چیزی که اطلاعات کافی ندارم ترجیه میدم نظر ندم...
با این حال خیلی بعیده که بعد از Zero کردن ویروس روی هارد باشه!
بهتره این مشکل رو در انجمن آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتی مطرح کنی تا دوستانی که با ویروس ها آشنایی دارن به شما کمک کنند.

Master
12-03-2006, 19:32
حسین جون سلام اقا اینا که تحویلمون نمی گیرن . چه کنم .منبعی فرومی مطلبی چیزی سراغ نداری من به اونجا مر اجعه کنم .انگلیسی هم بو د اشکال نداره انگلیسیکم تو په .

Harry Potter
12-03-2006, 20:20
حسین جون سلام اقا اینا که تحویلمون نمی گیرن . چه کنم .منبعی فرومی مطلبی چیزی سراغ نداری من به اونجا مر اجعه کنم .انگلیسی هم بو د اشکال نداره انگلیسیکم تو په .
Master جان متاسفانه من در مورد ویروس ها اطلاعات کافی ندارم :sad:
شما اگر کمی صبر کنید شاید دوستان جواب سوالتون رو بدن...