PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آدرس نمایندگی تعمیر سونی اریکسون در تهران+آدرس یک تعمیرکار

MAJ€€D
06-10-2009, 20:53
سلام
یه گوشی سونی اریکسون هست که قطعه bts (اگه اشتباه نکتم) که مال انتن دهی هست خراب شده . هرجابردم توی اصفهان نداشتن .عجیب بود !

حالا دوستان آدرس یا شماره تلفن نمایندگی تعمیر توی تهران رو میخواستم +آدرس یا تلفن یک تعمیرکار کاردرست که بپرسم قطعش رو دارن یا نه .

ممنون

MAJ€€D
07-10-2009, 20:46
p30world هم p30world ه قدیم .....

^^ HAMID ^^
07-10-2009, 22:14
داداش من اگه میدونستم کمکت میکردم ولی من تهران نیستم .. تو پاساژ علاعدین یا اطرافش تعمیراتی زیاده .. شماره ندارم ولی مطمئنم ببری اونجاها درست میکنن برات .. گوشیت چی هست حالا ؟

MAJ€€D
07-10-2009, 23:00
دم شما گرم . آخه اینهمه همکار و مدیر و کاربر فعال داره ، فقط بلدن هی برنامه بزارن و کلیپ و بازی و...اون وقت یه سوال به این سادگی 2 روز بی جواب بمونه !

گوشی مال خودم نیست گوشی باباس . k530 مثل اینکه

Hadi King
08-10-2009, 01:12
دم شما گرم . آخه اینهمه همکار و مدیر و کاربر فعال داره ، فقط بلدن هی برنامه بزارن و کلیپ و بازی و...اون وقت یه سوال به این سادگی 2 روز بی جواب بمونه !

خب دوســــت عزیز وقتـــی من تهران نیســــتم و اطلاعاتی از مکان و تعمیرات موبایل ندارم توقع داری بهت شماره نمایندگی تعمیر سونی اریکسون رو بـــدم :41: اگه شماره از من میخوای اول 021 بگیره و حالا هر چی شماره میخوای بزن آخر یکی تعمیرات موبایل در میــــاد ...
=
شما داری میگی :

آدرس نمایندگی تعمیر سونی اریکسون در تهران
اگه بندرعباس میگفتی 1 که هیچی 10 تا بهت آدرس میدادم یا میومدی خودم میبردمــــت تعمیرات موبایل :11:
موفق باشید!:40:

Majid393
08-10-2009, 02:49
تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نبش خیابان شهر آرا، نمایندگی شرکت سیتادل. (من 2 سال پیش رفتم اینجا ..... الان شاید نقل مکان کرده باشن :دي)
یکبار که گوشیم خراب شد اومدم تهران و بردمش همینجا. گوشیم گارانتی داشت. البته اگه گوشیت گارانتی نداره فکر کنم با گرفتن هزینه برات درست کنن.

MAJ€€D
08-10-2009, 12:45
خب دوســــت عزیز وقتـــی من تهران نیســــتم و اطلاعاتی از مکان و تعمیرات موبایل ندارم توقع داری بهت شماره نمایندگی تعمیر سونی اریکسون رو بـــدم :41: اگه شماره از من میخوای اول 021 بگیره و حالا هر چی شماره میخوای بزن آخر یکی تعمیرات موبایل در میــــاد ...
=
شما داری میگی :

اگه بندرعباس میگفتی 1 که هیچی 10 تا بهت آدرس میدادم یا میومدی خودم میبردمــــت تعمیرات موبایل :11:
موفق باشید!:40:

ممنون رفیق ، نه ما که از غیر تهرانی ها انتظاری نداریم . شما لطف داری

تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نبش خیابان شهر آرا، نمایندگی شرکت سیتادل. (من 2 سال پیش رفتم اینجا ..... الان شاید نقل مکان کرده باشن :دي)
یکبار که گوشیم خراب شد اومدم تهران و بردمش همینجا. گوشیم گارانتی داشت. البته اگه گوشیت گارانتی نداره فکر کنم با گرفتن هزینه برات درست کنن.

مرسی مجید جان میپرسم ببینم هست یا نه . شانس ما گارانتیش 1 ماه پیش تموم شد .