PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Oddworld Stranger's Wrath

jarooo_khakandaz
09-03-2006, 17:05
Oddworld Stranger's Wrath یک بازی فوق العاده است که در آن شما در یک سرزمین خیالی و در نقش یک شکارچی به شکار یاغی ها می پردازید. این بازی توانسته سبک جدید و جالبی را برروی Xbox عرضه کند.
نکات مثبت : ترکیب عالی سبک های اول شخص و سوم شخص - نمای بصری بازی - شخصیت های جالب بازی
نکات منفی : صداگذاری بد بازی - مشکلات مختلف در مبارزه با بعضی غول ها ..
__________________________________________________ _________________
سری Oddworld یک دنیای تخیلی با آدم های تخیلی را به تصویر کشیده اند. شاهکار هایی که تا به حال از این سری ورد بازار شده واقعا همه را مجذوب کرده است. این بار نیز یکی دیگر از بازی های این سری یعنی Oddworld Stranger's Wrath وارد ویترین مغازه ها شده است.

داستان بازی شما را در نقش یک شکارچی عجیب و پر شهامت قرار می دهد که البته در سرزمینی غریب است. این بار بازی در شهری غربی و قدیمی صورت می گیرد. لقب شما در این شهر غریبه است. غریبه برای پول در آوردن یاغی ها را می گیرد و جایزه آنها را از آن خود می کند. غریبه از یک نژاد نابود شده است. دکتر گفته که در ازای یک کار به غریبه 20000 باک (دلار) می دهد و از هم اکنون کار او آغاز می شود ...

Oddworld سیاره ای خیالی است با موجودات خیالی.در Oddworld Stranger's Wrath ترکیبی از دید های اول شخص و سوم شخص را وجود دارد. Stranger's Wrath دارای کنترلی روان، جالب و البته جدید است که در طول بازی کمک بسیاری می کند . در این بین غریبه نیز توانایی های زیادی دارد. او می تواند از دیوار ها بالا برود و هنگامی که در دید اول شخص هستید پرش دو مرحله ای انجام دهد یا حتی با استفاده از قدرت خود دشمنان را به سمت بالا بکشد.

در طول بازی فقط یک اسلحه تیر کمان در اختیارتان است که می توان آن را از تیر های مختلفی پر کرد. این تیر ها شامل 7 نوع حشره و حیوانات ریز هست. به همین دلیل سازندگان بازی تیر های موجود در آن را گلوله های زنده می نامند. در طول بازی می توان به شکار حشرات و حیوانات مختلف پرداخت و سلاح را از آنها پر کرد. بعضی از این سلاح ها می توانند حریف را گیج کنند برای مثال توسط عنکبوت می توان دشمن را در تار گیر انداخت. سنجاب، زنبور و راسو نیز تعدادی از گلوله های مورد استفاده توسط شما هستند. در ضمن با پیشروی در بازی شما می توانید گلوله های خود را تکامل بخشید و قدرت آنها را بیشتر کنید. در هنگامی که تیر های شما تکامل یافته اند شکل بسیار عجیبی به خود می گیرند. در بازی به شما اجازه داده می شود همزمان از تفنگ در دست چپ و در دست راست از تیر و کمان استفاده کنید. همچنین از جمله دیگر موارد سلاح شما، قابلیت استفاده از دو گلوله مختلف به طور همزمان است.

در طول بازی شما با غول های مختلفی روبرو می شوید.در Oddworld Stranger's Wrath برای پر کردن جان خود باید به مکان هایی خاصی بروید. علاوه بر جان باید به انرژی خود نیز توجه داشته باشید. حرکات بسته به پیچیدگی شان می توانند مقدار های معینی از این انرژی را کم کنند. در طول بازی شما با دشمنان متنوعی نیز روبرو خواهید شد که دارای هوش مصنوعی بالایی هستند. به طوری که سعی می کنند با مخفی شدن در اطراف غافلگیرتان کنند. البته هدف اصلی بازی کشتن غول هایی است که در مراحل وجود دارند. غول های بازی بسیار قدرتمند هستند و هر کدام دارای شیوه مبارزه خاص خود هستند. در کل 10 غول مختلف در طول بازی وجود دارند که هر کدام در سرزمینی مخصوص قرار دارند.

از نظر گرافیکی نیز بازی مشکل چندانی ندارد. شخصیت ها بسیار خوب و محیط ها به زیبایی هر چه تمام تر و با جزئیات بسیاری طراحی شده اند. نورپردازی نیز چندان بد صورت نگرفته است. صداگذاری بازی نیز خوب انجام گرفته است و آهنگ های موجود در بازی در عین مرموز بودن بسیار خوب هستند. در هنگام مبارزات نیز آهنگ خاصی زده می شود که متاسفانه بعد از مدتی برای شما یکنواخت می شود. در کل Oddworld Stranger's Wrath یکی از بازی های خوب کنسول Xbox است و بهتر است آن را از دست ندهید.

Babak_King
10-03-2006, 10:31
اين oddworld جديده يعني رو ps2
ps1 اش كه خيلي معركه بود سه چهار بار بازيش كردم
؟؟؟؟؟

jarooo_khakandaz
10-03-2006, 19:15
سلام بله اقا بابك...اميدوارم بازي جالبي دربياد....

Master
31-03-2006, 20:31
این oddworld که نسخهی پلی استیشن دوش هم هست که .

Babak_King
31-03-2006, 20:42
حسین جان من عکساشو که دیدم اول شخص اکششن بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنی این ادامه اون بازیه Ps1 هست؟

Master
31-03-2006, 22:14
راستش نه . اخه منم فقط عکس دمو هاشو دیدم یعنی فقط دموشو دیدم از خنده روده بر شدم . ترکیدم افتادم مردم . شروع کردم دوباره ماله ps1رو بازی کردن . زرت زرته دارم خنده می کنم . مردم . ... جارو جون دستت درد نکنه یادم اووردی .راستی بابک جوون ببین می تونی اد وورلد پی سی رو گیر بیاری ؟ اشنا داری کسی دنلود کنه ؟ اگه نه بگو من ببینم چه میشه کرد .

Black Hawk
31-03-2006, 22:51
من قديمي شو بيشتر دوست داشتم هم سخت تر بود هم جالب تر بد نيست از سايتش شو هاش دانلود كنيد خيلي باحال :cool:

piishii
01-04-2006, 00:02
اگه يكي لطف كنه لينكشو همون نسخه قديمي رو براي پي سي و دانلود بده من ممنونش ميشم ;)
مستر جان لطف كردن نسخه ps1 رو فرستادند اما من نتونستم بازي كنم :sad: :sad: كسي اگه لينك پي سي رو بذاره ممنونش ميشم