PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mortal Kombat: Deception

jarooo_khakandaz
09-03-2006, 17:03
Deception دارای امکانات و حالت های مختلفی از بازی مبارزه ایی همچون Chess Kombat, Puzzle Kombat, Konquest است که آن را به یکی از بهترین بازی های این سبک تبدیل می کند.
نکات مثبت : سیستم مبارزات - شخصیت های بسیار - حالت های مختلف بازی - اشیا امتیازی مختلف و قدرت خرید
نکات منفی : Konquest Mode پس از مدتی کسل کننده می شود
__________________________________________________ ___________________
باز هم مسابقات خونین وبی رحمانه Mortal Kombat شروع شده اند تا شما را ساعت ها مشغول خود کند. Mortal kombat: Deception نسبت به قبل پیشرفت های چشمگیری داشته است و روند آن بهترشده است. در این بین چند سبک جدید نیز به بازی اضافه شده اند.

یکی از راه های غلبه بر حریف، استفاده از محیط اطراف بر علیه اوست.Mortal kombat: Deception دارای مکان های مختلفی برای مسابقه است. برای مثال گاهی در لبه یک پرتگاه مبارزه می کنید و گاهی برروی پشت بام خانه ها هستید. در تمام مراحل شما می توانید دشمنان خود را به اطراف پرتاب کنید و ادامه مبارزه را در جائی دیگر ادامه دهید. حتی می توانید با استفاده از محیط اطراف به راحتی آن ها را از بین ببرید. برای مثال حریف را از دره به پائین پرتاب کنید یا او را درون کوره بیندازید.

مانند تمام نسخه های دیگر بازی، هنگامی که حریف را به طور کامل شکست دادید قادرید ضربه پایانی و مشهور Mortal Kombat را که به نام Fatality شناخته میشود را برروی او اجرا کنید. هر یک از جنگجو ها دارای دو مدل مختلف از این Fatality ها هستند. حریفانتان در مبارزات دارای هوش مصنوعی فوق العاده ای و بسیار فرز و چابک هستند برای همین باید سعی کنید اشتباهی نکنید.

در این نسخه علاوه بر مبارزات تن به تن شاهد حالت های جدیدی نیز هستید. در حالت Konquest مانند بازی های سبک ماجراجویی شما در نقش پسری به نام Shujinko در مکان های مختلف می گردید و ماموریت هایی را انجام می دهید. در این حین می توانید با پیدا کردن کلید ها و جمع کردن پول هایی، شخصیت ها، مراحل، فیلم ها و دیگر چیزهای بسته بازی را باز کنید. همچنین در این قسمت طرز کار با تمام جنگجو ها به شما آموزش داده می شود.

برای بازکردن امکانات جدید چون شخصیت های مختلف شما مجبورید وارد حالت Konquest بشوید.برای جذابیت بازی دو حالت دیگر، به نام های Puzzle Kombat و Cheese Kombat نیز در آن گنجانده شده اند. در حالت Puzzle Kombat با بازی ای به سبک تتریس یا خانه سازی هستید . در این بازی خانه های رنگی از بالا به زمین فرود می آیند که باید رنگ های یک شکل را کنار هم بچینید. گهگاه نیز خانه های مخصوصی با علامت بازی و رنگی خاص به زمین فرود می آیند که اگر آنها را درست روی خانه های هم رنگ خود بگذارید این خانه ها از بین می روند و محیط خلوت تر می شود. در این هنگام خط Super نیز مقداری پر می شود. از این قدرت می توان بری نابود کردن حریف استفاده کرد. با از بین رفتن خانه های شما باران این خانه ها بر دشمن فرود می آید. در ضمن با توجه به شخصیت انتخابی دو شخصیت کوچک و تقریبا کارتونی در زیر صفحه نمایش داده می شوند که می تواند دید که چه طور بعد از استفاده از قدرت ها به هم ضربه می زنند. البته سرعت این بازی کمی پایین است. حالت Chess Kombat نیز به شما اجازه می دهد که با حریف به بازی شطرنج بپردازید. البته این بازی تفاوت زیادی با بازی واقعی دارد. این بازی را با انتخاب شخصیت ها و گذاشتن هر کدام به جا مهره ای مخصوص مانند سرباز شروع می کنید. در هنگام بازی هر یک از مهره ها دارای جان و سلامتی هستند. وقتی که به مهره های حریف حمله می کنید شاهد نبردی سخت هستید. همچنین در این حالت برای سادگی بازی قدرت هایی به شما داده می شود که می توانید از آنها استفاده کنید.

بازی از نظر گرافیک در وضعیت خوبی قرار دارد. مکان هایی که در آن ها به مبارزه می پردازید دارای طراحی خوبی هستند و شخصیت ها نیز به خوبی مدل شده اند. در این بین جزئیات مختلفی در محیط دیده می شوند. صداگذاری بازی نیز خوب انجام شده است و می توانید از آهنگ های فوق العاده بازی لذت ببرید.

mhentezari
09-03-2006, 18:31
اين نسخه براي كامپيوتره؟

يا اصلا كي نسخه بعدي kombat براي pc مياد؟ من خيلي يا اين بازي حال ميكنم. هنوزم گاها ميرم سر وقت kombat 4

M E H D I
09-03-2006, 19:35
اين نسخه براي كامپيوتره؟

يا اصلا كي نسخه بعدي kombat براي pc مياد؟ من خيلي يا اين بازي حال ميكنم. هنوزم گاها ميرم سر وقت kombat 4

سلام

بازي Mortal Kombat هيچ وقت واسه كامپيوتر نمياد. فكر كنم تا حالا فقط يه نسخه از اين بازي واسه كامپيوتر هم اومده كه اون هم نسبت به همون بازي توي پلي استيشن ناقص تر بود. :sad:

mhentezari
09-03-2006, 21:02
اي بابا. آخه چرا !!!!!!؟؟؟؟؟

ashkanbuffon
12-03-2006, 07:35
من از خود شرکتش پرسیدم گفتش که داریم یکی از نسخه های این بازی رو برای پی سی میدیم بیرون

jarooo_khakandaz
12-03-2006, 13:21
فقط براي پي اس تو هستش...

emilvr
16-03-2009, 12:38
سلام دوستان من بازی Mortal Kombat Deception توی پلی استیشن 2 چند قسمت داره

اولی بازی معمولی دومی خونه سازی و سومی به صورت شطرنج .

حالا من میخوام چهارمی که رو بازی کنم که بازیکنان رو آزاد میکنه . قسمت چهارم که روش کلیک میکنم میگه پروفایل میخواد !!!

میشه بگید کد پروفایل رو چی باید وارد کنم ؟؟

تو رو خدا بگید تا شب لازم دارم

همینجا پروفایل رو بنویسید میخوام بازیکنان رو آزاد کنم

مرسی:10:

Persiandc
16-03-2009, 13:48
دوستان منم این بازی رو میکنم و رمزشو نمیدونم !!

میشه بگید رمز بازی چیه یا همون پروفایل بازی ؟؟

مرسی

Persiandc
16-03-2009, 21:52
آقا کسی یعنی نیست یه کد بزاره ؟

saman_7445
12-04-2013, 11:38
سلام برای ورود به بروفایل رمز خاصی وجود نداره تو منوی اصلی باید برید قسمت profile _create profile رو باز کنید اسم و عکس واسه بروفایلتون انتخاب کنید بعد ازتون رمز میخواد یه رمز 6 رقمی بزنید 2باره تکرار رمزو ازتون میخواد این رمزو به خاطر داشته باشید .حالا اگه به منوی اصلی برید همون رمزی رو که باهاش بروفایل ساختید رو وارد کنید وارد بازی میشید