PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستمم روشن نمیشه

worldm
06-10-2009, 16:04
سلام برهمه بچه ها خوبید؟
من مشکلی با کامپیوترم دارم که وقتی دکمه ی پاورو میزنم بعضی اوقات بعد از 2 دقیقه و بعضی اوقات هم تا نیم ساعت ویک ساعت روشن نمیشه به نظرتون مشکل چیه؟راستی خانه ی ما نوسانات برقی هم زیاد داره مشکل میتونه این باشه؟
باطری مادربرد چی؟

saman3230
06-10-2009, 16:06
سلام برهمه بچه ها خوبید؟
من مشکلی با کامپیوترم دارم که وقتی دکمه ی پاورو میزنم بعضی اوقات بعد از 2 دقیقه و بعضی اوقات هم تا نیم ساعت ویک ساعت روشن نمیشه به نظرتون مشکل چیه؟راستی خانه ی ما نوسانات برقی هم زیاد داره مشکل میتونه این باشه؟
باطری مادربرد چی؟

اول از همه شما پاورت رو چک کن

بعد مین

ایراد از یکی از این دو هست اما پاور بیشتر

p_samimi
06-10-2009, 23:37
یک همچین مشکلی رو یکی دیگه از دوستان مطرح کرده بود.
احتمال زیاد از پاور هست .
و احتمالا یک یا چند تا از خازن هاش خراب شده و زمان میبره که شارژ بشه.

mummified
07-10-2009, 13:56
من اگر جات بودم پاور رو زود عوض میکردم چون قیمت چندانی نداره ولی همین مشکلات کوچیک در پاور میتونه منجر به آسیب به مین بوردت بشه و مجبور بشی چیزی رو که میتونستی با 14 تومن حل کنی با 100 تومنم نتونی راست و ریسش کنی!

مصطفي آقايي
07-10-2009, 14:07
به احتمال بسیار قوی مشکل از پاور هست . قبل از به باد رفتن کامپیوتر زود یه پاور جور کن.

DANTEH2010
07-10-2009, 14:30
سلام من هم یه مشکلی دارم ولی مثل مال شما نیست من مانیتورم تو صفحه ولکام روشین میشه شما نمیدونید مشکلش چیه؟!

mummified
07-10-2009, 16:04
سلام من هم یه مشکلی دارم ولی مثل مال شما نیست من مانیتورم تو صفحه ولکام روشین میشه شما نمیدونید مشکلش چیه؟!
اگر تا خوش آمدگویی بالا میاد و یهو ریست میکنه به احتمال زیاد از مشکل رم هست!

p_samimi
07-10-2009, 19:41

بیشتر توضیح بدین.
یعنی چی تو صفحه ولکام روشن میشه.
یعنی تا اونجا تصویر نمیده و یهو تصویر میاد؟

shahinfarasystem
09-10-2009, 10:52
سلام برهمه بچه ها خوبید؟
باطری مادربرد چی؟

احتمالا پاورتون مشكل خورده

در ضمن حتما براي كامپيوترتون محافظ تهيه كنيد مخصوصا كه مي گيد برقتون نوسان داره

احتمال داره اصلا به خاطر همين برقتون كامپيوترت مشكل خورده باشه